Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 242526272829
30      
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 16 мача

Манчестър Сити като гост 13 победи от 16 мача

Барселона няма загуба от 31 мача

Тернана като гост няма победа от 17 мача

Прато като гост няма победа от 16 мача

Борац Баня Лука само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Номе Калю няма загуба от 7 мача

ФКИ Левадия Талин няма загуба от 7 мача

Ордабаси Шимкент само победи от 4 мача

Астана само победи от 4 мача

Кизилжар Петропавл само загуби от 4 мача

Атирау само загуби от 4 мача

Кардемир Карабукспор като гост няма победа от 14 мача

Верес Ровно нито един вкаран гол в 4 мача

Динамо Киев само победи от 4 мача

Шафхаузен няма равенство от 27 мача

Брихин Сити няма победа от 32 мача

Рейт Роувърс като домакин няма загуба от 16 мача

Пърт Глори като домакин няма равенство от 12 мача

Химнасия Хухуй като гост 7 равенства от 10 мача

Депортиво Тачира като домакин 4 равенства от 6 мача

Санарате като домакин нито един получен гол в 8 мача

Текнико Университарио няма победа от 8 мача

Универсидад Католика 7 победи от 8 мача

Мацумото Ямага 5 равенства от 8 мача

Фагиано Окаяма само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Анкета

Вашият фаворит за спечелването на Лига Европа този сезон?

ТВ програма
F Plus
Севиля - Виляреал
14:00 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Челси
14:30 на живо
Diema Sport
Берое - Ботев Пловдив
15:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт 16:30 на живо
Diema Sport 2
Суонзи - Евертън
17:00 на живо
Nova Sport
Мидълзбро - Бристъл Сити
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Валенсия
17:15 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Верея Стара Загора 17:30 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Хамбургер
18:30 на запис
Ring.BG
Дженоа - Кротоне
19:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Борнемут
19:30 на живо
Nova Sport
Фулъм - Брентфорд
19:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Борусия М'Гладбах 19:30 на живо
TV Plus
Леганес - Селта Виго
19:30 на живо
Diema Sport
Левски София - Лудогорец Разград 20:00 на живо
Nova Sport
Лион - Амиен
21:25 на запис
Diema Sport 2
Тотнъм - Манчестър Сити
21:45 на живо
Ring.BG
Аталанта - Интер
21:45 на живо
EuroSport 1
Чикаго Файър - Лос Анджелис Галакси 22:30 на живо
Nova Sport
Нант - Дижон
23:15 на запис

Мачове за Събота, 14 Април, 2018 Подреждане по час

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Саутхямптън - Челси 2 - 3 4.43 3.58 1.84
17:00 Бърнли - Лестър 2 - 1 2.58 3.11 2.95
17:00 Кристъл Палас - Брайтън 3 - 2 1.83 3.44 4.72
17:00 Суонзи - Евертън 1 - 1 2.52 3.11 3.03
17:00 Хъдърсфийлд - Уотфорд 1 - 0 2.58 3.13 2.94
19:30 Ливърпул - Борнемут 3 - 0 1.23 6.68 12.33
21:45 Тотнъм - Манчестър Сити 1 - 3 2.68 3.46 2.59
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:00 Шефилд Юнайтед - Милоул 1 - 1 2.07 3.27 3.61
17:00 Барнзли - Болтън 2 - 2 1.83 3.46 4.49
17:00 Бъртън Албион - Дарби Каунти 3 - 1 5.05 3.55 1.74
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Престън 1 - 2 2.78 3.33 2.50
17:00 Мидълзбро - Бристъл Сити 2 - 1 1.82 3.40 4.62
17:00 Норич - Кардиф 0 - 2 2.71 3.26 2.62
17:00 Нотингам Форест - Ипсуич 2 - 1 1.80 3.48 4.62
17:00 Рединг - Съндърланд 2 - 2 2.40 3.27 2.96
17:00 Хъл Сити - Шефилд Уензди 0 - 1 1.71 3.78 4.78
19:30 Фулъм - Брентфорд 1 - 1 1.71 4.01 4.48
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Флийтууд Таун 2 - 1 1.96 3.26 3.86
17:00 Бристол Роувърс - Блекбърн 1 - 1 4.71 3.71 1.68
17:00 Бъри - Нортхямптън Таун 2 - 3 2.19 3.34 3.15
17:00 Милтън - Донкастър 1 - 2 2.57 3.14 2.73
17:00 Оксфорд Юнайтед - Саутенд 2 - 0 2.34 3.27 2.94
17:00 Олдъм - Джилингам 1 - 1 1.76 3.54 4.46
17:00 Питърбъро - Рочдейл 0 - 1 2.54 3.35 2.61
17:00 Плимут - Портсмут 0 - 0 2.66 3.23 2.57
17:00 Уигън - Родъръм Юнайтед 0 - 0 1.58 3.86 5.65
17:00 Уолсол - Уимбълдън 2 - 3 2.58 3.09 2.73
17:00 Чарлтън - Скънторп 0 - 1 2.34 3.23 2.95
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:00 Честърфийлд - Мансфийлд Таун 0 - 1 3.12 3.22 2.23
17:00 Акрингтън Стенли - Екзитър 1 - 1 1.71 3.63 4.57
17:00 Гримсби Таун - Барнет 2 - 2 2.33 3.12 3.05
17:00 Йоувил - Уикъмб 0 - 1 4.82 3.54 1.70
17:00 Колчестър - Нотс Каунти 1 - 3 2.36 3.14 2.98
17:00 Кроули Таун - Ковънтри 1 - 2 3.54 3.30 2.03
17:00 Лутън Таун - Крю Александра 3 - 1 1.41 4.38 7.05
17:00 Моркамб - Карлайл 1 - 1 3.32 3.27 2.13
17:00 Нюпорт Каунти - Суиндън 2 - 1 2.96 3.25 2.31
17:00 Порт Вейл - Линкълн Сити 1 - 0 3.38 3.14 2.16
17:00 Стивънидж Бороу - Кембридж Юнайтед 0 - 2 2.44 3.23 2.79
17:00 Челтнъм Таун - Форест Грийн Роувърс 0 - 1 1.94 3.48 3.63
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Макълсфийлд Таун - Лейтън Ориент 1 - 1 1.87 3.31 3.98
17:00 Бароу - Ебсфлийт Юнайтед 0 - 1 2.74 3.14 2.45
17:00 Боръм Ууд - Честър 4 - 2 1.24 5.05 11.67
17:00 Гейтсхед - Ийстли 2 - 0 1.94 3.35 3.59
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Файлд 1 - 0 3.09 3.35 2.13
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Доувър Атлетик 3 - 2 2.30 3.21 2.93
17:00 Рексъм - Дагенъм и Редбридж 1 - 2 1.82 3.26 4.27
17:00 Солихъл Муурс - Гайзли 3 - 1 1.42 3.99 7.39
17:00 Сътън Юнайтед - Хартлипул 1 - 1 1.44 4.02 6.72
17:00 Торки Юнайтед - Халифакс Таун 1 - 0 2.02 3.27 3.48
17:00 Транмиър Роувърс - Алдършот Таун 2 - 0 1.73 3.54 4.32
17:00 Уокинг - Бромли 0 - 2 2.55 3.29 2.52
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт 4 - 1 1.71 3.73 4.80
16:30 Херта Берлин - Кьолн 2 - 1 1.79 3.74 4.23
16:30 Хофенхайм - Хамбургер 2 - 0 1.48 4.46 6.22
16:30 Щутгарт - Хановер 96 1 - 1 1.91 3.53 3.91
19:30 Байерн Мюнхен - Борусия М'Гладбах 5 - 1 1.34 5.44 7.85
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Арминия Билефелд - Ерцгебирге Ауе 2 - 0 2.00 3.32 3.62
14:00 Динамо Дрезден - Холщайн Кил 0 - 4 2.66 3.30 2.51
14:00 Дуисбург - Зандхаузен 0 - 2 2.50 2.99 2.93
14:00 Санкт Паули - Унион Берлин 0 - 1 2.27 3.20 3.09
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Вердер Бремен II 2 - 2 2.09 3.31 3.22
15:00 Карл Цайс Йена - Аален 3 - 2 1.88 3.41 3.75
15:00 Кемницер - Мепен 1 - 2 2.22 3.35 2.96
15:00 Оснабрюк - Падерборн 0 - 5 4.04 3.54 1.79
15:00 Фортуна Кьолн - Пройсен Мюнстер 2 - 4 2.11 3.18 3.31
15:00 Халешер - Вюрцбургер Кикерс 1 - 3 2.41 3.12 2.81
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Севиля - Виляреал 2 - 2 1.80 3.77 4.29
17:15 Барселона - Валенсия 2 - 1 1.31 5.53 8.71
19:30 Лас Палмас - Реал Сосиедад 0 - 1 3.76 3.63 1.93
19:30 Леганес - Селта Виго 1 - 0 3.17 3.13 2.37
21:45 Атлетик Билбао - Депортиво Ла Коруня 2 - 3 1.60 3.94 5.68
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Реус Депортиу - Кадис 1 - 0 2.56 2.72 3.08
19:00 Лорка - Алкоркон 1 - 1 3.02 3.02 2.38
19:00 Нумансия - Луго 2 - 0 1.67 3.53 4.98
21:00 Културал Леонеса - Тенерифе 3 - 2 2.64 3.16 2.59
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Серседа - Райо Махадаонда 1 - 1 7.09 4.73 1.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Герника Клуб - Реал Сосиедад Б 0 - 4 2.37 3.04 2.82
17:30 Атлетик Билбао Б - Бургос 3 - 1 1.62 3.45 4.97
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Реал Унион 1 - 1 1.88 3.21 3.75
19:00 Мирандес - УД Логронес 1 - 0 1.79 3.26 4.12
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
20:00 Лейда Еспортиу - Валенсия Местая 3 - 2 2.11 3.01 3.31
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:00 Кордоба Б - Ел Ехидо 2012 0 - 1 2.28 3.08 2.88
17:30 Гранада Б - Линенсе 1 - 1 2.02 3.10 3.44
18:00 Хумиля - Бетис Б 2 - 2 2.07 3.02 3.39
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Каляри - Удинезе 2 - 1 2.42 3.15 3.03
19:00 Дженоа - Кротоне 1 - 0 1.79 3.29 4.95
19:00 Киево - Торино 0 - 0 3.31 3.25 2.21
21:45 Аталанта - Интер 0 - 0 2.59 3.20 2.74
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бреша - Карпи 1 - 1 2.09 3.02 3.66
16:00 Виртус Ентела - Авелино 1 - 1 2.10 3.05 3.56
16:00 Емполи - Про Верчели 3 - 2 1.34 4.61 7.92
16:00 Новара - Тернана 0 - 3 1.95 3.16 3.93
16:00 Палермо - Кремонезе 1 - 1 1.65 3.54 5.22
16:00 Перуджа - Венеция 1 - 1 2.01 3.17 3.65
16:00 Пескара - Бари 2 - 2 2.48 3.06 2.81
16:00 Салернитана - Чезена 1 - 1 1.89 3.18 4.17
16:00 Фрозиноне - Специя 1 - 1 1.64 3.42 5.55
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Джиана Ерминио - Лукезе 0 - 2 2.01 3.08 3.41
15:30 Олбия - Прато 1 - 1 1.58 3.54 5.02
15:30 Пистоезе - Арцакена 1 - 0 2.20 2.99 3.08
17:30 Про Пиаченца - Гаворано 1 - 2 2.00 3.11 3.41
18:00 Ливорно - Пиза 2 - 0 2.24 2.99 3.00
19:30 Арецо - Сиена 1 - 0 3.44 3.08 2.00
21:30 Понтедера - Карарезе 1 - 1 2.31 2.98 2.89
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Лион - Амиен 3 - 0 1.21 6.39 12.84
21:00 Каен - Тулуза отл. 2.33 3.10 3.20
21:00 Лил - Гингам 2 - 2 2.32 3.19 3.15
21:00 Нант - Дижон 1 - 1 1.63 3.74 5.51
21:00 Рен - Метц 1 - 2 1.44 4.35 6.99
21:00 Страсбург - Сент Етиен 0 - 1 3.00 3.23 2.37
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Париж ФК - Реймс 0 - 3 2.87 2.88 2.54
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Гренобъл Фут 38 - Безие 2 - 0 1.82 3.04 4.26
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Щурм Грац - Матерсбург 3 - 0 1.67 3.66 4.82
19:30 Алтах - Волфсбергер 2 - 1 2.05 3.21 3.51
19:30 Санкт Полтен - ЛАСК Линц 1 - 3 5.76 3.81 1.55
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Капаз Ганджа - Карабах Агдам 0 - 1 13.08 5.59 1.16
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кукеси - Партизани Тирана 4 - 0 - - -
17:00 Луфтетари - Лачи 2 - 1 - - -
17:00 Люшня - Фламуртари 0 - 2 - - -
20:00 Скендербеу Корча - Камза 3 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гандзасар Капан - Ширак Гюмри 1 - 1 2.26 2.96 2.97
15:00 Бананц Ереван - Алашкерт Ереван 3 - 0 3.96 3.21 1.79
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Неман - Днепър Могилев 0 - 0 1.92 3.16 3.57
18:00 БАТЕ Борисов - Динамо Брест 2 - 0 1.77 3.26 4.28
19:45 Ислоч Минск - Торпедо Жодино 0 - 0 3.21 2.96 2.18
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Стандарт Лиеж - КАА Гент 1 - 0 2.52 3.20 2.72
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Зулте Варегем - Роял Ексел Мускрон 5 - 1 1.41 4.46 6.87
21:00 Ваасланд-Беверен - Оуд Хеверле Льовен 0 - 2 2.12 3.53 3.08
21:00 Лиерс - Кортрийк 0 - 2 4.54 3.88 1.67
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Локерен - Ойпен 3 - 0 2.21 3.45 2.94
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Крупа - Жрински Мостар 0 - 1 3.89 3.32 1.77
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Слобода Тузла - Борац Баня Лука 1 - 0 1.72 3.44 4.01
19:00 Челик Зеница - Младост Добой Какан 2 - 1 1.26 4.62 9.23
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Горна Оряховица - Оборище Панагюрище 0 - 0 - - -
17:00 Несебър - Локомотив София 1 - 3 - - -
17:00 Струмска Слава Радомир - Ботев Гълъбово 2 - 2 - - -
17:00 Черноморец Балчик - Нефтохимик Бургас 2 - 1 - - -
18:00 Литекс Ловеч - Монтана 0 - 1 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Берое - Ботев Пловдив 3 - 2 1.86 3.33 3.69
17:30 ЦСКА София - Верея Стара Загора 5 - 1 1.12 7.21 13.93
20:00 Левски София - Лудогорец Разград 0 - 1 3.43 3.20 1.99
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Монс Калпе - Гибралтар Финикс 1 - 0 - - -
21:30 Гибралтар Юнайтед - Линкс 1 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Локомотив Тбилиси - Сиони Болниси 1 - 2 - - -
18:00 Торпедо Кутаиси - Чихура Сачхере 0 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ламия - Аполон Смирни 0 - 0 3.62 1.79 4.62
17:15 Левадиакос - Астерас Триполис 1 - 0 3.63 3.07 2.09
19:30 ПАОК - Паниониос Атина 3 - 1 1.18 6.69 15.04
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пансерайкос - Ханя Кисамикос 0 - 2 2.07 3.16 3.14
17:00 Караискакис Арта - Калитеа 1 - 0 1.36 3.97 7.75
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Сьондерийске - Лингби 1 - 0 1.51 3.89 6.24
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Мариенлист - Нествед 2 - 2 3.00 3.50 2.05
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Таммека Тарту - Нарва Транс 1 - 1 3.31 3.48 1.89
13:00 Тулевик Вилянди - Номе Калю 0 - 6 11.63 6.22 1.15
16:00 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 2 - 1 1.99 3.40 3.11
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:45 Бней Йехуда - Макаби Нетаня 1 - 3 2.58 3.12 2.48
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Акре - МС Ашдод 1 - 1 4.46 3.35 1.70
18:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Раанана 0 - 1 2.37 3.06 2.75
20:30 Макаби Хайфа - Апоел Ашкелон 2 - 1 1.61 3.38 5.17
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Лимерик - Слиго Роувърс 1 - 2 2.95 2.96 2.40
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Акжайк - Ордабаси Шимкент 4 - 1 3.23 2.99 2.09
12:00 Астана - Кайрат Алмати 1 - 1 1.90 3.07 3.65
12:00 Кизилжар Петропавл - Жетису Талдикорган 1 - 0 2.23 2.95 2.99
13:00 Кайсар Къзълорда - Иртиш Павлодар 0 - 0 3.02 2.97 2.21
14:00 Актобе - Тобол Костанай 0 - 1 2.86 2.96 2.29
14:00 Атирау - Шахтьор Караганди 0 - 0 1.85 3.15 3.75
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 АЕЛ Лимасол - Аполон Лимасол 0 - 2 4.77 3.78 1.58
19:00 Анортозис - АЕК Ларнака 1 - 1 2.19 3.14 2.97
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Докса Катокопия - Олимпиакос Никозия 5 - 0 1.86 3.47 3.47
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
13:00 Валмиера - Спартакс Юрмала 2 - 4 13.29 5.67 1.16
14:30 РФШ Рига - Йелгава 3 - 0 1.74 3.34 4.12
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сейнт Андрюс ФК - Биркиркара 1 - 0 7.06 4.44 1.34
17:00 Флориана - Валета 1 - 1 5.36 3.44 1.58
19:00 Балзан Ютс - Сенглеа Атлетик 2 - 1 1.16 6.26 10.81
19:00 Гзира Юнайтед - Слима Уондърърс 2 - 1 1.61 3.73 4.54
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Заря Белци - Зимбру Кишинев 1 - 1 - - -
16:00 Милсами Орхей - Шериф Тираспол 0 - 1 - - -
16:00 Сперанца Ниспорен - Динамо-Авто Тираспол 0 - 0 - - -
16:00 Сфинтул Георге Суручен - Петрокуб Хинчещ 3 - 6 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Старт Кристиансанд - Волеренга Осло 1 - 6 2.54 3.31 2.59
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Мьондален - Согндал 0 - 0 2.06 3.31 3.22
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Берум - Мос ФК 2 - 0 2.04 3.62 2.88
17:00 Рауфос - Елверум 4 - 0 1.97 3.47 3.18
17:00 Фрам Ларвик - Нюбергсунд 2 - 1 1.83 3.79 3.30
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 КФУМ Осло - Видар 3 - 0 1.59 4.33 3.96
15:00 Нардо - Арендал 0 - 0 3.56 3.86 1.75
16:00 Стьордалс Блинк - Хьодд 0 - 3 2.48 3.69 2.26
17:00 Киелсос - Шайд 0 - 0 2.79 3.53 2.14
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Хойничанка Хойнице - Заглембие Сосновец 0 - 2 2.02 3.19 3.38
18:45 ГКС Катовице - Стал Мелец 0 - 2 1.97 3.18 3.53
20:00 Олимпия Груджьондз - ГКС Тихи 0 - 1 2.41 2.95 2.86
20:45 Одра Ополе - Вигри Сувалки 0 - 0 2.43 3.03 2.75
21:00 Миедж Легница - Стомил Олщин 1 - 0 1.35 4.27 7.62
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Ягиелония Бялисток - Гурник Забже 1 - 2 1.63 3.84 4.84
21:30 Легия Варшава - Заглембие Любин 0 - 1 1.48 3.94 6.45
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Краковия Краков - Пяст Гливице 2 - 1 2.37 3.14 2.95
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Авеш - Фейрензе 1 - 0 1.74 3.34 4.81
18:00 Портимонензе - Ещорил Прая 0 - 1 2.05 3.37 3.37
20:15 Боавища - Шавеш 3 - 3 2.25 3.07 3.21
22:30 Витория Гимараеш - Витория Сетубал 1 - 1 1.68 3.46 4.99
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:45 Университатя Крайова - Политехника Яш 4 - 1 1.49 3.66 6.55
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:30 Сепси Сфънту Георге - Газ Метан Медиаш 2 - 1 2.06 3.01 3.61
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Амкар Перм - Рубин Казан 0 - 3 2.89 2.73 2.70
14:00 Динамо Москва - Локомотив Москва 0 - 4 3.42 2.99 2.18
16:30 Зенит Санкт Петербург - Анжи Махачкала 1 - 0 1.32 4.72 8.67
19:00 ФК Краснодар - Арсенал Тула 3 - 0 1.60 3.65 5.53
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Клифтънвил - Гленавон 1 - 3 2.17 3.36 2.84
17:00 Коулрейн - Балимина Юнайтед 1 - 0 1.32 4.66 7.12
17:00 Крусейдърс - Линфийлд 2 - 0 1.63 3.88 4.21
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Балинамалард Юнайтед - Дънганън Суифтс 2 - 2 2.95 3.32 2.14
17:00 Карик Рейнджърс - Ардс ФК 0 - 1 2.74 3.28 2.28
17:00 Уорънпойнт Таун - Гленторан 1 - 0 3.43 3.51 1.89
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Интер Братислава - Попрад 1 - 0 2.90 3.25 2.20
17:30 Комарно - Спишка Нова Вес 7 - 0 1.27 5.25 7.75
17:30 Нове Место над Вахом - Похроние Долна Жданя 1 - 1 2.90 3.20 2.20
17:30 ШТК 1914 Шаморин - Партизан Бардейов 1 - 0 1.78 3.40 4.00
19:00 Скалица - Татран Липтовски Микулаш 4 - 1 1.37 4.36 6.20
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Слован Братислава - Тренчин 1 - 3 1.80 3.39 3.77
18:00 ДАК Дунайска Стреда - Жилина 3 - 1 2.02 3.29 3.25
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Железарна Подбрезова - Сеница 3 - 1 1.93 3.21 3.57
18:00 Земплин Михаловце - Злате Моравце 2 - 0 1.69 3.49 4.32
18:00 Нитра - Татран Прешов 3 - 2 1.66 3.41 4.70
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Целие - Кръшко 5 - 0 1.71 3.51 4.09
17:55 Олимпия Любляна - Домжале 1 - 1 2.32 3.15 2.77
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Чукарички - Раднички Ниш 2 - 3 1.91 3.23 3.48
19:30 Цървена Звезда Белград - Партизан Белград 2 - 1 2.25 2.98 2.96
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Мачва Шабац - Борац Чачак 2 - 0 1.37 3.97 7.05
19:00 Младост Лучани - Рад Белград 1 - 1 1.57 3.58 5.00
19:00 Радник Сурдулица - Явор Иваница 0 - 0 2.79 3.42 2.39
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Касъмпаша - Кардемир Карабукспор 2 - 0 1.30 5.50 7.96
16:00 Йени Малатияспор - Аланияспор 1 - 1 2.49 3.23 2.72
19:00 Сивасспор - Фенербахче 1 - 2 4.22 3.66 1.76
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Денизлиспор - Ризеспор 0 - 0 3.69 3.55 1.85
15:00 Газиантеп ФК - Алтънорду 3 - 2 1.61 3.69 4.98
15:00 Юмраниеспор - Анкарагуджу 1 - 1 2.03 3.25 3.40
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Кевн Друидс - Кардиф Метрополитън 3 - 1 2.29 3.15 2.91
16:30 Конас Кий - Бангор Сити 1 - 0 1.92 3.33 3.55
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Кармартън Таун - Ландидно 3 - 2 2.65 3.24 2.41
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Суми - Рух Винники 1 - 0 2.11 3.27 2.94
15:00 Арсенал Киев - Балкани Заря 1 - 0 1.32 4.40 7.03
15:00 Жемчужина Одеса - Авангард Краматорск 2 - 2 2.18 3.26 2.79
15:00 Кремин Кременчуг - ФК Полтава 0 - 2 5.56 4.11 1.43
15:00 Нефтяник-Укрнафта - Горняк-Спорт Комсомолск 2 - 1 2.36 3.14 2.62
16:00 Черкаский Днепър - Десна Чернигов 2 - 1 7.07 4.41 1.32
18:00 Ингулец Петрово - Колос Ковалевка 4 - 0 1.70 3.42 4.06
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Верес Ровно 2 - 0 2.02 2.98 3.54
17:00 Шахтьор Донецк - Динамо Киев 0 - 1 1.54 3.67 5.24
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Балмазуйварош - Диошдьор 2 - 1 2.53 3.24 2.55
18:00 Мезьокьовешд - Видеотон Фехервар 0 - 0 5.23 3.90 1.54
18:00 Пакш - Халадаш Сомбатхей 1 - 2 1.87 3.37 3.85
18:00 Пушкаш Академи - Хонвед Будапеща 1 - 1 2.12 3.30 3.12
18:00 Уйпещ - Вашаш Будапеща 4 - 2 1.98 3.26 3.52
20:30 Дебрецен - Ференцварош 1 - 1 4.46 3.56 1.69
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 ВПС Вааса - РоПС Рованиеми 0 - 1 2.09 3.13 3.39
16:00 ИФК Мариехамн - ХИК Хелзинки 0 - 1 6.92 4.03 1.44
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Твенте 2 - 1 2.13 3.53 3.07
20:45 ВВВ Венло - Хееренвеен 0 - 2 2.53 3.27 2.67
20:45 Витес - Спарта Ротердам 7 - 0 1.54 4.14 5.41
21:45 Цволе - Екселсиор 1 - 1 1.78 3.72 4.07
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Цибалия - Динамо Загреб 0 - 2 8.03 4.49 1.32
20:00 Интер Запрешич - Хайдук Сплит 0 - 3 5.48 3.78 1.53
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Будучност Подгорица - Зета Голубовци 1 - 1 1.80 3.15 4.10
17:00 Дечич Тузи - Младост Подгорица 1 - 4 3.62 2.92 2.00
17:00 Ком Подгорица - Искра Даниловград 0 - 0 2.41 2.93 2.76
17:00 Рудар Плевля - Гарбал Радановичи 1 - 0 2.10 2.79 3.53
17:00 Сутиеска Никшич - Петровац 1 - 0 1.32 4.02 9.17
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Баумит Яблонец - Сигма Оломоуц 0 - 0 1.93 3.33 3.62
17:30 Баник Острава - Бохемианс 1905 Прага 2 - 0 1.95 3.18 3.74
18:00 Словачко - Збройовка Бърно 1 - 0 1.86 3.19 4.13
19:00 Дукла Прага - Слован Либерец 2 - 0 3.07 3.14 2.23
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Олимпия Прага - Прибрам 2 - 2 3.55 3.21 1.94
17:30 Фридек-Мистек - Чешке Будьовице 1 - 2 3.08 3.03 2.19
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Грасхопърс - Санкт Гален 1 - 2 1.89 3.45 3.72
20:00 Лугано - Тун 1 - 1 1.99 3.33 3.52
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Шафхаузен - Аарау 3 - 1 1.78 3.57 3.85
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Елфсборг - Сириус 0 - 1 1.73 3.75 4.27
17:00 Хакен - Далкурд 3 - 0 1.69 3.66 4.66
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Фрей Тебю - Хелзинборг 1 - 5 3.85 3.55 1.81
17:00 Йефле - Дегерфорш 0 - 1 2.27 3.26 2.85
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Сандвикен - Карлслундс 1 - 1 1.82 3.48 3.60
16:00 Рюнинге - Линкьопинг Сити 1 - 3 2.69 3.48 2.23
17:00 Вестерос - Акрополис 3 - 0 1.69 3.82 3.89
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Торнс - Гребестадс 2 - 1 1.94 3.55 3.19
17:00 Кристианстад - Лунд 0 - 1 1.52 4.11 4.84
17:00 Оскаршхамн АИК - Твоокерш 2 - 3 1.54 3.97 4.79
17:00 Утсиктенс - Атвидаберг 1 - 1 1.75 3.67 3.74
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Хамилтън - Килмарнък 1 - 2 3.89 3.14 2.00
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Куин ъф Саут 0 - 1 1.83 3.43 3.92
17:00 Дънди Юнайтед - Фолкърк 1 - 0 1.87 3.42 3.82
17:00 Дънфърмлин - Брихин Сити 4 - 0 1.15 6.56 13.59
17:00 Инвърнес КТ - Дъмбартън 5 - 1 1.36 4.29 7.97
17:00 Сейнт Мирън - Ливингстън 0 - 0 2.08 3.28 3.29
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еър Юнайтед - Странрар 1 - 2 1.30 5.32 6.90
17:00 Еърдри - Албион Роувърс 2 - 0 2.24 3.44 2.80
17:00 Ийст Файф - Арброут 0 - 5 3.45 3.65 1.87
17:00 Рейт Роувърс - Куинс парк ФК 2 - 0 1.34 4.86 6.96
17:00 Форфар Атлетик - Алоа Атлетик 0 - 1 3.32 3.46 1.99
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Елгин Сити - Единбург Сити 1 - 1 1.84 3.59 3.62
17:00 Клайд - Стърлинг Албиън 2 - 1 2.09 3.50 3.01
17:00 Монтроуз - Берик Рейнджърс 1 - 0 1.42 4.38 6.11
17:00 Питърхед - Каудънбийт 1 - 0 1.23 5.56 9.39
17:00 Стенхаусмюър - Анан Атлетик 3 - 2 1.80 3.50 3.91
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
14:15 Мъдъруел - Абърдийн 3 - 0 3.61 3.13 2.04
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Уелингтън Финикс - Мелбърн Сити 2 - 1 3.86 3.98 1.78
12:50 Сентръл Коуст Маринърс - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2 - 8 2.85 3.54 2.26
15:00 Пърт Глори - Бризбейн Роар 2 - 3 1.76 3.95 3.95
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Химнасия Ла Плата - Атлетико Тукуман 1 - 2 2.01 3.12 3.60
03:15 Хуракан Буенос Айрес - Архентинос Хуниорс 1 - 0 2.12 3.01 3.45
19:15 Годой Крус - Темперлей 3 - 0 1.49 3.79 6.29
19:15 Олимпо Баия Бланка - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 2 2.22 3.05 3.16
21:30 Ланус - Банфийлд 0 - 0 2.51 2.95 2.83
23:45 Белграно Кордоба - Арсенал Саранди 3 - 0 1.57 3.46 5.95
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
19:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Химнасия Хухуй 0 - 0 2.37 2.74 3.16
22:30 Феро Карил Оесте - Спортиво Естудиантес 1 - 0 1.96 3.01 3.89
23:05 Алдосиви Мар дел Плата - Лос Андес 1 - 1 1.77 3.11 4.63
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Ахли Манама - Ал Шабаб Манама 2 - 2 2.23 3.14 2.81
17:25 Ал Рифа - Малкия 1 - 0 2.47 3.15 2.52
17:25 Ийст Рифа - Ал Хид 1 - 2 2.54 3.25 2.37
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Роял Пари Санта Крус - Стронгест Ла Пас 0 - 2 3.47 3.32 1.91
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Крузейро MG - Гремио RS 0 - 1 2.17 3.09 3.28
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Форталеса CE - Гуарани SP 2 - 1 1.80 3.28 4.21
02:30 Атлетико GO - Крисиума SC 3 - 2 2.10 3.06 3.36
02:30 Оесте SP - КР Бразил AL 2 - 0 2.10 3.02 3.40
03:30 Фигуерензе SC - Жувентуд RS 2 - 1 1.86 3.15 4.06
22:30 Бразил де Пелотас RS - Сао Бенто SP 1 - 1 1.95 3.09 3.80
22:30 Вила Нова GO - Авай SC 1 - 0 2.30 2.99 3.02
22:30 Лондрина PR - Боа MG 1 - 0 1.76 3.23 4.48
22:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Гояс GO 2 - 1 2.62 2.98 2.61
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Тупи MG - Томбензе MG 1 - 0 2.31 3.00 2.87
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Тачира - Трухилянос Валера 2 - 0 1.55 3.52 5.51
22:45 Депортиво Ла Гуайра - Естудиантес де Мерида 1 - 2 1.53 3.55 5.48
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - ТТ Ханой 0 - 4 3.57 3.38 1.84
14:00 Намдин - Хошимин Сити 1 - 3 2.98 3.24 2.11
14:00 Сайгон ФК - Хоанган Гялай 3 - 1 1.98 3.50 3.09
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:45 Санарате - Малакатеко 1 - 0 1.57 3.18 5.95
00:45 Сучитепекес - Гуастатоя 2 - 0 2.24 3.23 2.76
04:00 Кобан Империал - Комуникасионес 2 - 1 2.00 3.21 3.27
05:00 Маркуензе - Кселаху 1 - 2 2.08 3.24 3.02
05:00 Мунисипал - Антигуа ГФК 1 - 2 1.98 3.22 3.30
06:00 Петапа - Сикинала 3 - 0 1.66 3.48 4.41
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
19:00 Ал Мокавлон Ал Араб - Исмаили Исмаилия 0 - 2 3.63 2.91 2.02
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 Текнико Университарио - Делфин Манта 3 - 2 2.17 3.04 3.22
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персеру Серуи - Бхаянгкара ФК 1 - 0 2.28 3.15 2.72
11:30 Сривиджая Палембанг - Персипура Джаяпура 2 - 2 2.02 3.30 3.10
14:30 Персия Джакарта - Борнео ФК 2 - 0 1.46 3.89 5.84
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Пекин Ренхе - Гуейджоу Хенфен 2 - 1 2.00 3.20 3.53
10:30 Тиендзин Теда - Гуанджоу РФ 2 - 1 2.73 3.49 2.27
14:35 Шандун Лунен - Далиан Ифан 2 - 0 1.37 4.51 6.88
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Депортес Толима - Ла Екуидад Богота 4 - 1 1.98 3.03 3.80
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Кармелита - Мунисипал Гресия 4 - 0 2.42 3.15 2.65
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:45 Ал Насър Кувейт - Ал Салмия Кувейт 1 - 3 2.15 3.67 2.69
18:45 Ал Тадамон - Ал Араби Кувейт 2 - 6 8.16 6.40 1.20
18:45 Кадсия Кувейт - Кувейт СК 0 - 1 4.01 3.74 1.67
18:45 Казма Кувейт - Ал Джахра 1 - 1 - - -
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - ПКНС ФК 3 - 0 1.36 4.50 6.51
16:00 Негери Сембилан - Келантан 1 - 1 2.54 3.40 2.37
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка - Видад Казабланка 1 - 1 2.39 2.89 2.87
20:30 РСБ Беркан - ШР Ал Хосейма 2 - 1 1.74 3.11 4.67
22:30 ФАР Рабат - Олимпик Сафи 3 - 4 2.12 2.83 3.45
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Атлас Гуадалахара - Керетаро 1 - 0 2.26 3.03 3.01
05:00 Тихуана - Чивас Гуадалахара 3 - 0 1.52 3.72 5.87
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:45 Депортиво Капиата - Генерал Диаз 1 - 1 2.31 3.12 2.82
03:00 Серо Портеньо - Насионал Асунсион 5 - 0 2.07 3.22 3.19
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
23:30 Унион Комерсио - Реал Гарсиласо 2 - 2 2.50 3.31 2.48
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Филаделфия Юнион - Орландо Сити 0 - 2 1.68 3.84 4.52
05:00 Ванкувър Уайткепс - Лос Анджелис ФК 0 - 2 1.96 3.58 3.43
20:00 Ню Йорк Ред Булс - Монреал Импакт 3 - 1 1.45 4.43 5.90
22:00 Колорадо Рапидс - Торонто 2 - 0 2.31 3.29 2.90
22:30 Чикаго Файър - Лос Анджелис Галакси 0 - 1 2.09 3.49 3.17
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Бруней ДПММ 2 - 0 1.86 3.23 3.72
12:30 Гейланг Интернешънъл - Балестиер Халса 0 - 1 1.89 3.47 3.35
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Дефенсор Спортинг - Ливърпул Монтевидео 1 - 0 1.82 3.27 4.03
22:00 Прогресо Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 0 - 0 - - -
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Серо Монтевидео 1 - 1 2.26 3.20 2.88
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Унион Ла Калера - Универсидад де Консепсион 1 - 3 2.21 3.15 3.02
18:00 Палестино Сантяго - Евертън Виня дел Мар 2 - 1 2.01 3.30 3.35
21:00 О'Хигинс Ранкагуа - Универсидад Католика 0 - 1 2.61 3.17 2.47
23:30 Уачипато Талкауано - Депортес Темуко 0 - 0 1.83 3.33 3.93
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Мамелоди Съндаунс - Бидвест Уитс 2 - 0 1.83 3.16 4.09
19:00 Фрий Стейт Старс - Блумфонтейн Селтик 1 - 1 2.14 2.85 3.40
21:15 Кейптаун Сити - СуперСпорт Юнайтед 0 - 0 2.19 2.93 3.23
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Сангжу Сангму 2 - 1 1.81 3.28 4.11
08:00 Улсан Хюндай - Сеул 1 - 0 2.40 3.04 2.83
10:00 Чеджу Юнайтед - Инчхън Юнайтед 4 - 2 1.87 3.13 4.09
10:00 Чонбук Хюндай Моторс - Чуннам Драгонс 3 - 0 1.33 4.59 7.51
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 В-Варен Нагазаки - Гамба Осака 3 - 0 2.87 3.21 2.32
08:00 Кашива Рейсол - Консадол Сапоро 1 - 2 1.89 3.33 3.82
08:00 Кашима Антлърс - Нагоя Грампус 2 - 0 1.41 4.26 6.67
09:00 Серезо Осака - Токио 1 - 0 1.99 3.40 3.39
13:00 Вегалта Сендай - Кавазаки Фронтейл 0 - 0 3.99 3.42 1.83
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Ависпа Фукуока - Ренофа Ямагучи 2 - 0 1.89 3.35 3.70
08:00 Вентфорет Кофу - Мацумото Ямага 0 - 1 2.70 2.91 2.62
10:00 Омия Ардижа - Фагиано Окаяма 1 - 1 2.24 2.98 3.20

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане