Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Тотнъм като домакин няма загуба от 18 мача

Барселона 108 вкарани гола в 36 мача - 3.00 на мач

Ница като домакин няма загуба от 18 мача

Пари Сен Жермен като гост няма равенство от 18 мача

Динамо Минск само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач

БАТЕ Борисов като гост 11 вкарани гола в 4 мача - 2.75 на мач

Андерлехт само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач

Шукура Кобулети няма победа от 11 мача

Динамо Тбилиси като гост само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Аполон Смирни като гост няма загуба от 14 мача

Шахтьор Караганди като домакин 5 загуби от 6 мача

Шайд само победи от 4 мача

Брюмундал само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

ХамКам само победи от 4 мача

Нардо само победи от 4 мача

Спартак Търнава Б като домакин само победи от 4 мача

Жилина Б като домакин само победи от 4 мача

Розенгард 1917 само загуби от 4 мача

Боливар Ла Пас като домакин само победи от 6 мача

Емелек Гуаякил няма загуба от 12 мача

Арема Маланг само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Дзянсу Сънинг няма победа от 8 мача

Атлетико Насионал няма загуба от 17 мача

Супер Пауър Самут Пракан като гост само загуби от 7 мача

Коло-Коло Сантяго като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
EuroSport 2
Монреал Импакт - Кълъмбъс Крю 00:00 на живо
Sport  Plus HD
Коринтианс SP - Чапекоензе SC 01:00 на живо
Ring.BG
Интер - Сасуоло
13:30 на живо
Diema Sport
Кристъл Палас - Хъл Сити
14:00 на живо
Nova Sport
Хъдърсфийлд - Шефилд Уензди 14:00 на живо
Ring.BG
Торино - Наполи
16:00 на живо
Diema Sport
Уест Хям - Ливърпул
16:15 на живо
F Plus
Алавес - Селта Виго
17:00 на живо
Diema Sport 2
Созопол - Етър Велико Търново 18:00 на живо
Diema Sport
Тотнъм - Манчестър Юнайтед 18:30 на живо
Diema Sport 2
Блекпул - Лутън Таун
20:30 на живо
TV Plus
Бетис - Атлетико Мадрид
21:00 на живо
F Plus
Лас Палмас - Барселона
21:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Севиля
21:00 на живо
Ring.BG
Рома - Ювентус
21:45 на живо
Diema Sport
Монако - Лил
22:00 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Пари Сен Жермен 22:00 на живо
EuroSport 2
Портланд Тимбърс - Атланта Юнайтед 23:00 на живо
Nova Sport
Карлайл - Екзитър
00:30 на запис
Diema Sport
Бордо - Олимпик Марсилия
00:30 на запис
Diema Sport 2
Монпелие - Лион
01:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 14 Май, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Кристъл Палас - Хъл Сити 4 - 0 2.01 3.47 3.78
16:15 Уест Хям - Ливърпул 0 - 4 5.78 4.02 1.60
18:30 Тотнъм - Манчестър Юнайтед 2 - 1 1.70 3.71 5.26
Англия - Втора Лига - Плейофи Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
20:30 Блекпул - Лутън Таун 3 - 2 2.35 3.21 2.96
20:30 Карлайл - Екзитър 3 - 3 2.54 3.34 2.63
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Транмиър Роувърс - Форест Грийн Роувърс 1 - 3 2.28 3.21 2.97
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Хъдърсфийлд - Шефилд Уензди 0 - 0 2.47 2.97 3.16
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Арминия Билефелд - Айнтрахт Брауншвайг 6 - 0 2.89 3.29 2.35
16:30 Вюрцбургер Кикерс - Зандхаузен 0 - 1 1.97 3.12 3.97
16:30 Ерцгебирге Ауе - Кайзерслаутерн 1 - 0 2.16 3.07 3.45
16:30 Карлсруе - Динамо Дрезден 3 - 4 2.83 3.29 2.38
16:30 Мюнхен 1860 - Бохум 1 - 2 1.59 3.79 5.29
16:30 Нюрнберг - Фортуна Дюселдорф 2 - 3 2.84 3.15 2.46
16:30 Санкт Паули - Гройтер Фюрт 1 - 1 1.73 3.52 4.64
16:30 Унион Берлин - Хайденхайм 0 - 1 1.64 3.77 5.01
16:30 Хановер 96 - Щутгарт 1 - 0 2.39 3.29 2.82
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Алавес - Селта Виго 3 - 1 1.83 3.41 4.52
21:00 Атлетик Билбао - Леганес 1 - 1 1.43 4.31 7.70
21:00 Бетис - Атлетико Мадрид 1 - 1 6.25 3.92 1.55
21:00 Виляреал - Депортиво Ла Коруня 0 - 0 1.41 4.72 7.13
21:00 Ейбар - Спортинг Хихон 0 - 1 1.87 3.87 3.77
21:00 Лас Палмас - Барселона 1 - 4 23.77 12.40 1.07
21:00 Реал Мадрид - Севиля 4 - 1 1.20 7.35 11.53
21:00 Реал Сосиедад - Малага 2 - 2 1.46 4.40 6.75
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Луго - УКАМ Мурсия 0 - 0 2.18 3.04 3.35
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Арандина - Расинг Ферол 1 - 4 3.10 3.18 2.10
19:00 Бойро - Бургос 5 - 1 2.04 3.06 3.37
19:00 Гихуело - Селта Виго Б 1 - 3 3.75 3.36 1.82
19:00 Исара - Расинг Сантандер 0 - 3 8.63 4.53 1.29
19:00 Каудал Депортиво - Понтеведра 2 - 1 1.32 4.19 8.75
19:00 Корухо - Леалтад 2 - 0 2.36 3.08 2.75
19:00 Културал Леонеса - Осасуна Б 1 - 0 1.16 6.18 11.31
19:00 Мутилвера - Паленсия 2 - 1 1.19 5.50 11.75
19:00 Понферадина - Туделано 0 - 0 2.18 3.03 3.09
19:00 Сомосас - Валядолид Б 0 - 3 3.28 3.22 2.00
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Толедо 3 - 0 2.06 3.23 3.14
18:00 Самудио - Сокуелямос 1 - 3 3.30 2.50 2.45
19:00 Албасете - Реал Мадрид Кастиля 0 - 0 1.52 3.71 5.27
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Лейоа 4 - 3 5.70 3.77 1.49
19:00 Баракалдо - Райо Махадаонда 1 - 1 5.81 3.77 1.48
19:00 Менсахеро - Реал Сосиедад Б 2 - 1 1.34 4.20 7.91
19:00 Навалкарнеро - Реал Унион 2 - 0 1.36 4.05 7.29
19:00 Сестао Ривър Клуб - Фуенлабрада 0 - 2 7.39 4.08 1.37
19:00 СС Рейес - Аморебиета 2 - 1 1.34 4.36 7.20
19:00 УД Логронес - Герника Клуб 5 - 1 1.42 3.98 6.21
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Балеарес - Алкояно 1 - 0 1.32 4.53 7.10
19:00 Барселона Б - Ебро 3 - 0 1.32 4.46 7.18
19:00 Валенсия Местая - Л'Оспиталет 3 - 1 1.98 3.47 3.11
19:00 Елденсе - Лейда Еспортиу 0 - 0 - - -
19:00 Корнеля - Еркулес 2 - 2 2.74 3.14 2.32
19:00 Леванте Б - Бадалона 4 - 1 2.57 3.09 2.47
19:00 Майорка Б - Виляреал Б 0 - 1 3.38 3.27 1.95
19:00 Сабадел - Еспаньол Б 3 - 2 1.74 3.59 3.83
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Санлукеньо - Вияновенсе 2 - 0 7.81 4.19 1.33
19:00 Картахена - Рекреативо 0 - 0 1.19 5.53 10.80
19:00 Марбеля - Линенсе 1 - 1 1.96 3.19 3.44
19:00 Мелия - Атлетико Манча Реал 1 - 2 1.10 7.43 17.69
19:00 Мерида АД - Ла Рода 3 - 0 1.23 5.26 9.41
19:00 Реал Мурсия - Естремадура 3 - 0 1.36 3.87 8.18
19:00 Сан Фернандо - Линарес Депортиво 4 - 1 2.36 2.99 2.82
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Интер - Сасуоло 1 - 2 1.40 4.93 6.93
16:00 Болоня - Пескара 3 - 1 1.65 3.95 4.93
16:00 Каляри - Емполи 3 - 2 2.65 3.53 2.50
16:00 Кротоне - Удинезе 1 - 0 1.89 3.52 4.04
16:00 Палермо - Дженоа 1 - 0 3.78 3.34 2.02
16:00 Сампдория - Киево 1 - 1 1.78 3.70 4.38
16:00 Торино - Наполи 0 - 5 5.78 4.63 1.48
21:45 Рома - Ювентус 3 - 1 2.41 3.32 2.91
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бари - Асколи 0 - 1 2.48 2.94 2.92
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
15:30 Падуа - Албинолефе 1 - 3 1.66 3.41 4.51
16:00 Юве Стабия - Катания 0 - 0 1.60 3.48 4.84
17:30 Джиана Ерминио - Витербезе 2 - 2 1.91 3.17 3.71
17:30 Ливорно - Ренате 2 - 1 1.58 3.51 5.07
17:30 Реджиана - ФералпиСало 2 - 2 1.85 3.25 3.78
18:30 Виртус Франкавила - Фонди 0 - 0 1.80 3.23 4.01
19:00 Пиаченца - Комо 2 - 1 1.98 3.15 3.36
19:00 Порденоне - Басано Виртус 2 - 0 1.59 3.54 4.84
21:30 Козенца - Паганезе 2 - 0 2.30 3.04 2.89
21:30 Сиракуза - Казертана 0 - 2 2.01 3.08 3.37
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Бастия - Лориен 2 - 0 3.70 3.42 1.98
22:00 Бордо - Олимпик Марсилия 1 - 1 2.42 3.39 2.82
22:00 Дижон - Нанси 2 - 0 2.00 3.39 3.71
22:00 Каен - Рен 0 - 1 1.64 3.71 5.48
22:00 Метц - Тулуза 1 - 1 2.55 3.25 2.75
22:00 Монако - Лил 4 - 0 1.12 8.72 18.09
22:00 Монпелие - Лион 1 - 3 3.23 3.52 2.13
22:00 Нант - Гингам 4 - 1 2.03 3.36 3.63
22:00 Ница - Анже 0 - 2 1.71 3.79 4.69
22:00 Сент Етиен - Пари Сен Жермен 0 - 5 7.43 4.77 1.39
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Алтах - Щурм Грац 1 - 2 2.47 3.11 2.83
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ширак Гюмри - Бананц Ереван 1 - 0 1.56 3.68 5.01
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Минск - Динамо Брест 1 - 0 2.08 3.02 3.25
17:00 ФК Слуцк - БАТЕ Борисов 1 - 0 6.29 3.86 1.44
19:00 ФК Витебск - ФК Минск 3 - 0 2.05 3.00 3.44
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 КАА Гент - Шарлероа 1 - 1 1.63 3.69 5.30
19:00 Клуб Брюж - Андерлехт 1 - 1 2.14 3.41 3.20
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Роял Ексел Мускрон - Генк 0 - 2 5.30 4.22 1.53
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Крупа - Железничар Сараево 1 - 1 4.97 3.71 1.55
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Витоша Бистрица - Ботев Враца 2 - 1 1.39 3.92 6.67
18:00 Созопол - Етър Велико Търново 1 - 1 3.45 3.45 1.83
18:00 ЦСКА София II - Ботев Гълъбово 2 - 1 1.80 3.35 3.66
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Манчестър 62 - Сейнт Джоузеф 0 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Локомотив Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 1 - 2 - - -
14:30 Самтредия - Динамо Батуми 2 - 0 1.55 3.75 5.00
14:30 Шукура Кобулети - Чихура Сачхере 1 - 4 3.50 3.40 1.90
16:30 Дила Гори - Динамо Тбилиси 1 - 1 2.80 3.20 2.25
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ахарнайкос Мениди - Пантракикос 3 - 0 - - -
17:00 Агротикос Астерас - Анагениси Кардица 3 - 0 - - -
17:00 Егиниакос - Панайгиалиос Егио 1 - 1 - - -
17:00 Кисамикос - Калитеа 1 - 0 1.83 3.07 4.01
17:00 Ламия - Аполон Смирни 0 - 0 - - -
17:00 Панелевсиниакос - Трикала 1 - 0 - - -
17:00 Пансерайкос - Спарти 3 - 0 1.65 3.40 4.50
Гърция - Група за Европейските турнири Гърция - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
18:15 Паниониос Атина - Панатинайкос 1 - 1 3.90 3.09 1.99
20:30 ПАОК - АЕК Атина 0 - 1 1.75 3.38 4.65
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 АБ Гладсаксе - Нюкьобинг 2 - 2 3.53 3.60 1.88
14:45 Кьоге - Нествед 3 - 0 2.55 3.13 2.63
14:45 Роскилде - Фремад Амагер 0 - 0 1.85 3.50 3.79
14:45 Скиве - Вейле 0 - 1 2.62 3.27 2.45
14:45 Фредериция - Хобро 2 - 1 3.27 3.27 2.09
14:45 Хелзингор - Вендсисел 0 - 1 2.68 3.23 2.45
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 ФК Копенхаген - Брьондби 1 - 0 1.65 3.71 5.24
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Есберг - Орхус 0 - 0 2.99 3.13 2.37
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:15 Макаби Петах Тиква - Макаби Тел Авив 2 - 1 3.24 3.28 2.04
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вестманаейяр - Викингур Рейкявик 1 - 0 2.71 3.32 2.29
20:00 КР Рейкявик - Акранес 2 - 1 1.31 4.83 7.12
21:00 Гриндавик - Викингур Олафсвик 1 - 3 1.73 3.65 3.95
21:00 КА Акурейри - Фьолнир Рейкявик 2 - 0 2.35 3.30 2.66
23:00 Брейдаблик Коупавогюр - Стярнан Гардабаер 1 - 3 2.44 3.23 2.59
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Окжетпес Кокшетау - Кайрат Алмати 2 - 3 5.06 3.36 1.60
13:00 Шахтьор Караганди - Акжайк 1 - 0 1.92 3.13 3.61
15:00 Астана - Иртиш Павлодар 2 - 0 1.59 3.54 4.83
16:00 Актобе - Тобол Костанай 1 - 3 2.66 2.95 2.50
16:00 Атирау - Ордабаси Шимкент 2 - 2 2.51 2.99 2.61
16:00 Тараз - Кайсар Къзълорда 2 - 1 2.41 2.94 2.75
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Аполон Лимасол - Анортозис 1 - 1 1.40 4.10 6.21
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Етникос Ахна - Докса Катокопия 0 - 4 5.03 4.16 1.48
19:00 Неа Саламина - Кармиотиса Пано Полемидион 1 - 0 1.73 3.54 3.94
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Юнион Люксембург 4 - 3 2.13 3.45 2.80
17:00 Каерйенг - Рюмеланж 4 - 3 2.28 3.35 2.64
17:00 Мондорф-ле-Бен - Диферданж 0 - 3 12.15 6.89 1.11
17:00 Прогрес Нидеркорн - РМ Хам Бенфика 4 - 1 1.51 3.76 5.20
17:00 УНА Щрасен - Юнион Титус Петанж 3 - 1 2.10 3.37 2.86
17:00 Ф91 Дюделанж - Фола Еш 5 - 2 1.93 3.46 3.24
20:00 Жюнес Еш - Жюнес Канах 2 - 2 2.33 3.45 2.50
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Брегалница Щип - Победа Прилеп 1 - 2 2.95 3.17 2.16
17:30 Македония Гьорче Петров - Шкендия 79 Тетово 2 - 3 8.39 4.90 1.28
17:30 Работнички Скопие - Вардар Скопие 2 - 2 2.93 3.12 2.23
17:30 Ренова Джепчище - Силекс Кратово 1 - 0 1.85 3.25 3.74
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Финснес - Шайд 0 - 0 2.30 3.96 2.32
19:00 Аскер - Берум 2 - 2 1.98 3.82 2.85
19:00 Брюмундал - ФК Фолло 1 - 3 2.18 3.78 2.59
19:00 Гроруд - Рауфос 0 - 2 2.05 3.86 2.75
19:00 Киелсос - ХамКам 0 - 0 5.37 4.43 1.42
19:00 КФУМ Осло - Нюбергсунд 1 - 2 1.59 4.04 4.21
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Од БК 2 - Нест-Сотра 1 - 5 2.83 3.78 1.99
16:00 Фана Берген - Хьодд 1 - 2 3.04 4.28 1.81
17:00 Айерсун - Бюасен 0 - 1 1.27 5.07 7.68
19:00 Нардо - Хьонефос 2 - 0 1.52 4.45 4.42
19:00 ФК Брюне - Нутоден 0 - 0 1.45 4.33 5.24
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Лех Познан - Погон Шчечин 2 - 0 1.45 4.11 6.62
16:30 Лехия Гданск - Корона Келце 0 - 0 1.60 3.81 5.18
19:00 Легия Варшава - ЛКС Нечеча 6 - 0 1.28 5.06 9.48
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Маритимо - Ещорил Прая 1 - 1 1.58 3.65 5.57
18:00 Шавеш - Рио Аве 2 - 2 1.75 3.43 4.49
20:00 Порто - Пасош Ферейра 4 - 1 1.13 7.30 18.08
22:15 Спортинг Брага - Насионал Мадейра 4 - 0 1.32 4.86 8.45
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Портимонензе - Олянензе 3 - 2 1.17 5.94 12.24
17:00 Спортинг Ковиля - Санта Клара 1 - 1 1.81 3.12 4.33
18:00 Бенфика Б - Спортинг Брага Б 1 - 4 2.40 3.30 2.61
18:00 Визела - Фреамунде 1 - 1 1.97 3.27 3.46
18:00 Пенафиел - Лейшоес 0 - 0 2.23 3.18 2.95
18:00 Спортинг Лисабон Б - Академика Коимбра 1 - 2 1.73 3.36 4.43
18:00 Униао Мадейра - Жил Висенте 5 - 1 1.73 3.35 4.48
18:00 Фамаликао - Академико Визеу 2 - 1 1.78 3.25 4.30
18:00 Фафе - Варзин 2 - 1 1.61 3.61 4.78
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Поли Тимишоара - Студентеск Яш 1 - 1 1.59 3.38 5.97
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Том Томск - Терек Грозни 1 - 2 7.62 4.13 1.39
16:30 ФК Уфа - Анжи Махачкала 2 - 1 2.58 2.89 2.84
19:00 ФК Ростов - Рубин Казан 4 - 2 1.56 3.46 6.36
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:00 Енисей Красноярск - ФК Тюмен 1 - 0 1.65 3.36 4.75
11:00 Луч-Енергия Владивосток - Сибир Новосибирск 0 - 0 1.99 3.06 3.49
15:00 Динамо Москва - Шинник Ярославл 1 - 0 1.61 3.46 4.92
16:00 Балтика Калининград - Сокол Саратов 1 - 0 1.63 3.38 4.87
16:00 Нефтехимик Нижнекамск - ФК Тамбов 1 - 1 8.14 4.15 1.34
17:00 Волгар Астрахан - Кубан Краснодар 2 - 1 1.77 3.31 4.08
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Факел Воронеж 1 - 1 1.75 3.36 4.23
17:00 Спартак Москва 2 - ФК Химки 4 - 0 1.72 3.32 4.36
17:00 ФК Тосно - СКА-Хабаровск 3 - 1 2.71 3.08 2.39
18:30 Спартак Налчик - Мордовия Саранск 1 - 3 2.84 2.97 2.37
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:20 ДАК Дунайска Стреда - Шпорт Подбрезова 2 - 2 1.72 3.40 4.43
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Втора Фаза Рез. 1 X 2
11:30 Спартак Търнава Б - Дукла Банска Бистрица 2 - 3 1.25 5.03 7.80
18:00 Свети Юр - Слован Братислава Б 1 - 3 2.72 3.55 2.09
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Локомотив Кошице 3 - 1 1.61 3.80 4.14
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Партизан Бардейов 3 - 1 1.88 3.32 3.35
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 Алуминий Кидричево - Марибор 3 - 1 2.71 3.24 2.33
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Османлиспор - Акхисар Беледиеспор 0 - 4 1.88 3.44 3.95
19:00 Аланияспор - Кардемир Карабукспор 4 - 2 1.67 3.87 4.61
19:00 Газиантепспор - Галатасарай 1 - 2 3.94 3.87 1.78
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Адана Демирспор - Сивасспор 1 - 1 3.94 3.55 1.78
17:00 Бандърмаспор - Мерсин Идман Юрду 3 - 0 1.18 6.32 9.38
17:00 Гиресунспор - Денизлиспор 1 - 0 1.54 3.85 5.37
17:00 Гьозтепе - Самсунспор 4 - 1 1.70 3.48 4.53
17:00 Елязъгспор - Балъкесирспор 5 - 1 1.57 3.87 5.03
17:00 Ескишехирспор - Газиантеп ББ 2 - 2 1.35 4.50 7.40
17:00 Йени Малатияспор - Болуспор 1 - 1 1.59 3.77 4.97
17:00 Манисаспор - Шанлъурфаспор 2 - 0 2.06 3.33 3.14
17:00 Юмраниеспор - Алтънорду 1 - 2 1.92 3.35 3.61
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Ворскла Полтава - Зирка Кропивницкий 1 - 1 2.01 3.09 3.45
19:30 Днипро Днепропетровск - Карпати Лвов 2 - 3 1.86 3.18 3.90
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 ТБ Творойри - Клаксвик 1 - 2 7.00 5.50 1.27
17:00 ЕБ Стреймур - ХБ Торсхавн 1 - 0 6.75 4.30 1.38
17:00 Рунавик - 07 Вестур 4 - 0 - - -
17:00 Скала ИФ - Б36 Торсхавн 2 - 2 - - -
17:00 Фуглафьордур - Викингур Гота 1 - 1 7.75 5.25 1.27
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 Клуби-04 Хелзинки - КТП Котка 1 - 1 2.19 3.91 2.45
17:00 ПЕПО Лапеенранта - ЯПС Ярвенпяя 1 - 1 2.35 3.70 2.40
18:30 МП Микели - Кифен 08 2 - 1 1.41 4.43 5.47
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 ТПВ Тампере - Пеймари Юнайтед 1 - 0 1.27 5.39 6.61
18:30 ФК Еспоо - Джаз Пори 2 - 1 1.47 4.29 4.59
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Каяани - КаяХа Каяани отл. 1.06 8.93 16.61
18:30 Нярпес Крафт - Еркулес Оулу 3 - 1 2.09 3.58 2.79
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
15:30 АДО Ден Хааг - Екселсиор 4 - 1 2.22 3.48 2.92
15:30 АЗ Алкмаар - Утрехт 2 - 3 1.42 4.72 6.19
15:30 Вилем II - Аякс 1 - 3 12.37 6.27 1.19
15:30 Витес - Рода 3 - 0 1.76 3.74 4.14
15:30 Го Ахед Игълс - Спарта Ротердам 1 - 3 4.51 3.83 1.69
15:30 ПСВ Айндховен - Цволе 4 - 1 1.17 7.04 12.75
15:30 Твенте - Грьонинген 3 - 5 2.28 3.62 2.74
15:30 Фейенорд - Хераклес 3 - 1 1.16 7.19 12.63
15:30 Хееренвеен - НЕК Ниймеген 0 - 2 1.46 4.44 5.94
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Теплице - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.60 3.55 5.31
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
13:20 Фридек-Мистек - Зноймо 0 - 3 1.73 3.53 3.96
18:00 Чешке Будьовице - МАС Таборско 1 - 1 1.77 3.42 3.92
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Базел - Тун 3 - 3 1.73 3.80 4.10
14:45 Грасхопърс - Лозана Спорт 1 - 1 1.83 3.58 3.88
17:00 Йънг Бойс - Люцерн 4 - 1 1.77 3.81 3.89
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ксамакс - Сервет 1 - 0 1.81 3.43 3.76
16:00 Ле Монт - Волен 1 - 2 2.49 3.13 2.60
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сундсвал - Йонкьопинг Содра 0 - 0 2.71 3.14 2.54
16:00 Халмстад - Хамарби 1 - 2 2.95 3.15 2.36
18:30 Малмьо - Йостерсунд 2 - 1 1.67 3.64 4.87
18:30 Сириус - Елфсборг 4 - 1 2.32 3.36 2.83
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерс - Дегерфорш 1 - 1 1.77 3.46 4.16
18:00 Вернаму - Варберг БоИС 0 - 0 2.23 3.31 2.91
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Арамейск-Сирианска - ИФК Люлео 2 - 1 1.34 4.40 7.27
17:00 Нюкьопинг - Васалунд 1 - 3 2.36 3.45 2.54
18:00 Енскеде - Вестерос 1 - 3 7.01 4.62 1.33
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Мялби - Одеволд 3 - 1 2.01 3.45 3.17
17:00 Розенгард 1917 - Хускварна 3 - 3 2.79 3.39 2.22
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Хуракан Буенос Айрес - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 1 2.90 2.97 2.42
01:30 Олимпо Баия Бланка - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 0 1.93 3.10 3.93
20:00 Колон Санта Фе - Унион Санта Фе 1 - 1 1.97 3.11 3.75
21:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Росарио Сентрал 1 - 3 2.43 2.94 2.91
23:00 Бока Хуниорс - Ривър Плейт 1 - 3 2.02 3.22 3.48
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Сантамарина - Фландрия 0 - 0 2.17 2.83 3.51
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Насионал Потоси - Спорт Бойс Уорнес 5 - 2 1.50 3.92 5.52
22:00 Сан Хосе Оруро - Петролеро Якуиба 4 - 1 1.36 4.50 6.42
23:00 Боливар Ла Пас - Стронгест Ла Пас 3 - 1 2.37 3.31 2.56
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Коринтианс SP - Чапекоензе SC 1 - 1 1.36 4.26 8.35
17:00 Флуминензе RJ - Сантос SP 3 - 2 1.85 3.27 4.06
22:00 Авай SC - Витория Салвадор BA 0 - 0 2.34 3.03 3.00
22:00 Баия BA - Атлетико PR 6 - 2 1.73 3.28 4.83
22:00 Крузейро MG - Сао Пауло SP 1 - 0 1.92 3.18 3.86
22:00 Палмейрас SP - Васко да Гама RJ 4 - 0 1.38 4.12 8.02
22:00 Понте Прета SP - Спорт Ресифе PE 4 - 0 1.62 3.51 5.27
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гояс GO - Фигуерензе SC 0 - 1 1.77 3.28 4.28
03:00 Пайсанду PA - Оесте SP 2 - 0 1.72 3.23 4.69
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Ботафого PB - Куяба MT 0 - 0 1.77 3.20 4.13
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - АСА Арапиракуенсе AL 3 - 0 2.06 2.98 3.36
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
00:30 Волта Редонда RJ - Макае RJ 3 - 1 - - -
01:30 Брагантино SP - Ботафого SP 2 - 2 - - -
21:30 Ипиранга RS - Жойнвил SC 2 - 2 2.77 3.11 2.31
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Тачира - Минерос де Гуаяна 2 - 4 1.59 3.59 4.97
18:00 Атлетико Венецуела - Депортиво Анзоатеги 1 - 3 2.45 3.11 2.62
23:00 Монагас Матурин - Метрополитанос 4 - 1 1.46 3.80 6.03
23:00 Трухилянос Валера - Арагуа Маракай 0 - 1 2.20 3.08 3.00
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:30 Депортиво Куенка - ЛДУ Кито 2 - 0 2.25 3.05 3.01
19:15 Ел Национал Кито - Делфин Манта 0 - 0 1.78 3.32 4.15
23:00 Клан Хувенил - Емелек Гуаякил отл. - - -
23:00 Фуерса Амария - Универсидад Католика Кито 3 - 1 2.46 3.07 2.71
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персия Джакарта - Митра Кукар 1 - 1 2.24 3.17 2.79
14:30 Арема Маланг - Мадура Юнайтед 1 - 1 1.67 3.55 4.16
14:30 Бали Юнайтед - Борнео ФК 3 - 0 2.25 3.35 2.68
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:00 Чанчун Ятай - Гуанджоу Евъргранде 0 - 1 5.43 4.03 1.51
14:35 Дзянсу Сънинг - Шандун Лунен 2 - 1 2.26 3.25 2.92
14:35 Тиендзин Теда - Шанхай ШИПГ 0 - 1 4.30 3.60 1.72
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Патриотас Бояка - Атлетико Насионал 0 - 1 2.50 2.91 2.77
02:00 Санта Фе Богота - Хагуарес де Кордоба 0 - 2 1.43 3.63 7.51
03:00 Индепендиенте Меделин - Америка де Кали 2 - 2 1.95 3.20 3.55
22:00 Депортиво Пасто - Депортес Толима 1 - 0 1.56 3.57 5.25
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Саприса - Сантос де Гуапилес 1 - 2 1.23 5.17 9.34
23:00 Ередиано - Лимон 5 - 0 1.27 4.96 7.96
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 ЖС Касба Тадла - ФАР Рабат 2 - 1 2.44 2.83 2.90
18:30 ИР Танжер - РСБ Беркан 0 - 0 2.24 2.79 3.24
18:30 Кавкаб Маракеш - Шабаб Атлас Хенифра 2 - 1 1.91 2.91 3.98
18:30 КАК Кенитра - Дифа Ел Хадида 1 - 2 3.60 2.91 2.01
18:30 Раджа Казабланка - ШР Ал Хосейма 2 - 1 1.40 3.71 7.78
18:30 ХУСА Агадир - Могреб Тетуан 2 - 1 2.15 2.83 3.48
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Дорадос де Синалоа 1 - 0 1.88 3.25 3.60
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Монтерей - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 2 1.99 3.44 3.34
05:00 Депортиво Толука - Сантос Лагуна 1 - 3 2.22 3.38 2.89
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Насионал Асунсион - Либертад Асунсион 0 - 1 3.66 3.38 1.87
02:10 Гуарани Асунсион - Спортиво Лукеньо 4 - 2 1.73 3.52 4.09
17:00 Депортиво Капиата - Олимпия Асунсион 1 - 5 3.00 3.26 2.13
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:00 Университарио де Депортес - Комерсиантес Унидос 3 - 0 1.49 3.63 6.30
21:00 Спорт Уанкайо - Депортиво Мунисипал 2 - 0 1.55 3.62 5.37
23:30 Реал Гаркиласо - Хуан Аурих 7 - 0 1.33 4.33 8.10
23:30 Спорт Росарио - Академия Кантолао 1 - 1 1.52 3.51 6.07
23:30 Спортинг Кристал - Мелгар Арекипа 2 - 0 1.77 3.31 4.18
23:30 Универсидад де Кахамарка - Алианса Лима 1 - 1 1.76 3.29 4.14
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Монреал Импакт - Кълъмбъс Крю 2 - 3 2.09 3.40 3.18
02:00 Ди Си Юнайтед - Филаделфия Юнион 0 - 4 1.85 3.53 3.85
02:00 Орландо Сити - Спортинг Канзас Сити 2 - 2 2.21 3.26 3.08
02:30 Ню Инглънд Революшън - Реал Солт Лейк 4 - 0 1.50 4.03 5.86
04:00 Чикаго Файър - Сиатъл Саундърс 4 - 1 2.09 3.33 3.25
23:00 Портланд Тимбърс - Атланта Юнайтед 1 - 1 1.71 3.78 4.26
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Маями - Инди Елевън 3 - 2 1.87 3.19 3.71
02:30 Норт Каролина - Джаксънвил Армада 3 - 1 2.01 3.01 3.56
20:00 Ню Йорк Космос - Пуерто Рико ФК 4 - 3 1.56 3.53 5.18
23:00 Едмънтън - Сан Франциско Делтас 0 - 1 2.41 2.96 2.80
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Након Ратчасима - Порт Банкок 0 - 0 1.99 3.34 3.21
14:00 Нейви - Супер Пауър Самут Пракан 3 - 1 1.19 6.03 9.16
15:00 Полис Теро - Банкок Глас 1 - 2 2.65 3.33 2.29
15:00 Тай Хонда Ладкрабанг - Муангтонг Юнайтед 1 - 0 7.68 5.09 1.27
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Бостън Ривър - Данубио Монтевидео 0 - 3 2.14 3.12 3.08
21:30 Ел Танкуе Сислей - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 2 2.84 3.25 2.21
21:30 Ливърпул Монтевидео - Пласа Колония 1 - 0 1.88 3.33 3.57
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Пенярол Монтевидео 1 - 3 3.86 3.42 1.77
21:30 Серо Монтевидео - Рампла Хуниорс 1 - 2 1.99 3.17 3.38
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Олимпия Тегусигалпа - Хондурас Прогресо 2 - 2 1.35 4.23 7.14
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад Католика - Депортес Икике 2 - 0 1.94 3.60 3.30
02:30 Сан Луис Килота - Унион Еспаньола 3 - 2 2.44 3.37 2.55
19:00 Депортес Темуко - Палестино Сантяго 1 - 0 1.93 3.40 3.53
22:00 Коло-Коло Сантяго - Антофагаста 1 - 1 1.36 4.54 7.10
22:00 О'Хигинс Ранкагуа - Универсидад де Чили 0 - 3 2.90 3.23 2.25
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Поханг Стийлърс - Чеджу Юнайтед 2 - 1 3.03 3.08 2.24
09:00 Сангжу Сангму - Сеул 2 - 2 3.18 3.10 2.14
09:00 Улсан Хюндай - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 0 3.22 3.09 2.13
11:00 Чуннам Драгонс - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 3 2.71 3.13 2.43
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Шимизу Ес-Пулс - Саган Тошу 1 - 1 2.35 3.08 2.92
08:00 Албирекс Ниигата - Урава Ред Даймъндс 1 - 6 7.20 4.33 1.38
08:00 Йокохама Ф-Маринос - Вентфорет Кофу 1 - 0 1.63 3.43 5.27
08:00 Кашима Антлърс - Висел Кобе 1 - 2 1.66 3.58 4.77
09:00 Джубило Ивата - Кавазаки Фронтейл 0 - 2 3.30 3.29 2.06
09:00 Серезо Осака - Санфрече Хирошима 5 - 2 2.30 3.15 2.92
09:00 Токио - Кашива Рейсол 1 - 2 2.09 3.26 3.25
11:00 Омия Ардижа - Вегалта Сендай 2 - 1 2.42 3.09 2.81
13:00 Консадол Сапоро - Гамба Осака 0 - 2 3.31 3.35 2.03
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
18:00 Платинум Старс (Юар) - МК Алжир (Алж) 1 - 1 2.42 2.98 2.68