Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Юли '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31      
Топ факти за деня

Флора Талин няма загуба от 18 мача

Атлетико GO като гост само загуби от 5 мача

Реал Гаркиласо като домакин само победи от 4 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Diema
Етър Велико Търново - Локомотив Пловдив 18:45 на живо
Diema Sport
Берое - Верея Стара Загора 21:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 14 Юли, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Линфийлд (Сир) - Селтик (Шот) 0 - 2 20.09 8.26 1.10
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:30 Тайланд - Северна Корея 3 - 0 2.24 3.34 2.76
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
20:00 Парндорф 1919** - Фърст Виена 1 - 1 1.61 3.74 4.64
20:30 Хорн - Флоридсдорфер АК 3 - 1 2.26 3.27 2.79
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Етър Велико Търново - Локомотив Пловдив 1 - 2 2.82 3.09 2.34
21:00 Берое - Верея Стара Загора 0 - 0 1.75 3.24 4.32
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Орхус - Хорсенс 1 - 2 1.58 3.75 5.87
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Таммека Тарту - ФКИ Талин 1 - 4 8.00 4.55 1.30
19:30 Флора Талин - Левадия Талин 3 - 3 2.46 3.22 2.52
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Сейнт Патрикс - Дери Сити 2 - 1 2.99 3.35 2.18
22:00 Фин Харпс - Бохемианс 2 - 1 2.69 3.01 2.58
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Кабинтили 1 - 1 4.32 3.79 1.65
21:45 Шелбърн - Уексфорд Ютс 1 - 2 1.36 4.15 8.00
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Висла Плоцк - Лехия Гданск 0 - 2 3.18 3.15 2.21
21:30 Погон Шчечин - Висла Краков 1 - 2 2.31 3.21 2.96
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
21:00 Университатя Крайова - Политехника Яш 2 - 0 1.45 3.78 7.08
Русия - Суперкупа Русия - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:30 Спартак Москва** - Локомотив Москва 0 - 0 2.26 3.08 3.16
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Жемчужина Одеса - МФК Николаев 2 - 1 - - -
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ОТП Оулу - ТП-47 Торнио 1 - 4 4.95 4.19 1.47
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Интер Запрешич - Цибалия 3 - 1 1.67 3.34 5.13
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Нюкьопинг - Акрополис 2 - 3 2.58 3.47 2.31
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Еър Юнайтед - Килмарнък 1 - 0 4.93 3.84 1.58
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:05 Лос Андес - Чакарита Хуниорс 1 - 3 3.43 2.93 2.14
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Сао Пауло SP - Атлетико GO 2 - 2 1.35 4.45 7.97
01:30 Спорт Ресифе PE - Чапекоензе SC 3 - 0 1.83 3.40 3.99
01:30 Фламенго RJ - Гремио RS 0 - 1 1.77 3.37 4.34
03:00 Авай SC - Коритиба PR 1 - 4 2.56 2.95 2.77
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Бали Юнайтед - Барито Путера 5 - 0 1.43 3.91 6.06
14:30 Сривиджая Палембанг - ПС ТНИ 2 - 1 1.46 4.06 5.29
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Тиендзин Теда - Дзянсу Сънинг 1 - 1 2.81 3.21 2.35
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:30 Атлетико Насионал - Атлетико Уила 2 - 0 1.38 4.16 7.16
03:45 Мильонариос Богота - Алианса Петролера 2 - 0 1.35 4.39 7.36
Малайзия - Други Малайзия - Други Рез. 1 X 2
16:00 ПДРМ ФА - АТМ ФА 1 - 1 1.33 5.00 6.25
16:00 Теренггану - Перлис 4 - 0 1.25 5.39 8.03
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:15 Реал Гаркиласо - Алианса Атлетико 2 - 1 1.18 5.79 12.66
23:30 Универсидад Сан Мартин - Хуан Аурих 4 - 1 1.75 3.51 4.05
САЩ - ЮС Опън Къп САЩ - ЮС Опън Къп Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Ред Булс 0 - 1 2.16 3.45 2.90
Сингапур - Купа на Лигата Сингапур - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
14:30 Балестиер Халса - Тампайнс Роувърс 3 - 0 2.43 3.83 2.37
14:30 Бруней ДПММ - Гейланг Интернешънъл 3 - 3 2.29 3.33 2.62
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:30 Мексико - Ямайка 0 - 0 1.33 4.70 8.76
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Насионал Потоси (Бол) - Естудиантес Ла Плата (Арж) 0 - 1 1.85 3.18 4.13
03:45 Депортиво Кали (Кол) - Хуниор Баранкиля (Кол) 1 - 1 1.90 3.10 3.93
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Пари Сен Жермен (Фра) - Париж ФК (Фра) 1 - 1 - - -
17:00 Рома (Ита) - Словачко (Чех) 1 - 0 1.14 6.94 11.37
18:30 Байер Леверкузен (Гер) - Вюрцбургер Кикерс (Гер) 0 - 3 - - -
19:00 Амиен (Фра) - Шарлероа (Бел) 1 - 1 2.26 3.40 2.64
19:00 Каен (Фра)** - Льо Авър (Фра) 1 - 1 2.02 3.27 3.27
19:00 Метц (Фра) - Оксер (Фра) 1 - 4 2.14 3.25 2.87
19:00 Фортуна Дюселдорф (Гер) - Брайтън (Анг) 0 - 2 2.62 3.36 2.33
19:00 Фрайбург (Гер) - Зандхаузен (Гер) 0 - 3 - - -
19:30 Маритимо (Пор) - Спортинг Брага (Пор) 1 - 2 2.39 3.55 2.40
20:00 Остенде (Бел) - Рьозеларе (Бел) 1 - 1 1.42 4.42 5.51
20:00 Тубиз (Бел) - КАА Гент (Бел) отл. - - -
20:30 Винтертур (Швц) - Волфсбург (Гер) 2 - 1 9.22 5.95 1.21
20:30 Малага (Исп) - Шефилд Юнайтед (Анг) 0 - 1 1.73 3.74 3.72
20:30 Стандарт Лиеж (Бел) - Роял Ексел Мускрон (Бел) 1 - 0 1.38 4.59 6.03
20:30 Цволе (Хол) - Еммен (Хол) 3 - 0 1.43 4.43 5.00
21:00 Дънди ФК (Шот) - Болтън (Анг) 1 - 2 2.56 3.38 2.35
21:00 Линенсе (Исп) - Бетис (Исп) 1 - 0 9.21 4.81 1.26
21:00 Шамрок Роувърс (Ирл) - Бърнли (Анг) 0 - 4 17.40 11.48 1.04
21:30 Уигън (Анг) - Ливърпул (Анг) 1 - 1 10.74 5.75 1.19
21:45 Хартс (Шот) - Нюкасъл (Анг) 1 - 2 7.08 4.52 1.36