Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 242526272829
30      
Топ факти за деня

Карлсруе като домакин няма загуба от 16 мача

Атлетико Мадрид като домакин няма загуба от 15 мача

Баракалдо като домакин няма загуба от 16 мача

Сабадел като домакин 11 равенства от 16 мача

Наполи като гост няма загуба от 15 мача

Беневенто като гост само загуби от 15 мача

Пари Сен Жермен като домакин само победи от 16 мача

ФК Сараево само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

ГОШК Габела само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Витез само загуби от 4 мача

Арис Солун като домакин само 1 получен гол в 12 мача - 0.08 на мач

ОФИ Крит като гост само 5 получени гола в 12 мача - 0.42 на мач

Вапрус Пярну няма победа от 7 мача

Омония Никозия само загуби от 5 мача

ЮС Еш 18 загуби от 20 мача

УНА Щрасен като домакин 27 получени гола в 10 мача - 2.70 на мач

Фола Еш като домакин 34 вкарани гола в 10 мача - 3.40 на мач

ФК Скопие като домакин 9 равенства от 12 мача

Бари Таун Юнайтед само победи от 6 мача

Заря Луганск само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

ПСВ Айндховен като домакин 14 победи от 15 мача

Сион като гост няма равенство от 14 мача

Хорхе Вилстерман като домакин само победи от 5 мача

Боливар Ла Пас като домакин само победи от 5 мача

Депортиво Анзоатеги като гост 4 равенства от 6 мача

Бояка Чико като гост само загуби от 6 мача

3 де Фебреро няма победа от 11 мача

Кайруан като домакин няма равенство от 12 мача

Рампла Хуниорс като домакин няма победа от 5 мача

Атенас Сан Карлос като гост само загуби от 6 мача

Универсидад де Чили 7 победи от 8 мача

Депортес Икике като домакин само загуби от 4 мача

Аякс Кейптаун като гост няма победа от 13 мача

Тегу няма победа от 6 мача

Санфрече Хирошима като гост само победи от 4 мача

Токио Верди няма загуба от 8 мача

Мачида Зелвия няма загуба от 8 мача

Анкета

Вашият фаворит за спечелването на Лига Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
Уулвърхямптън - Бирмингам 14:00 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Арсенал
15:30 на живо
Ring.BG
Милан - Наполи
16:00 на живо
Nova Sport
Монпелие - Бордо
16:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Борусия Дортмунд 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Леванте 17:15 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Септември София 17:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Уест Бромич 18:00 на живо
Nova Sport
Троа - Олимпик Марсилия
18:00 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - РБ Лайпциг 19:00 на живо
Ring.BG
Ювентус - Сампдория
19:00 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Етър Велико Търново 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Малага - Реал Мадрид
21:45 на живо
Ring.BG
Лацио - Рома
21:45 на живо
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Монако
22:00 на живо
EuroSport 1
Спортинг Канзас Сити - Сиатъл Саундърс 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 15 Април, 2018 Подреждане по час

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Нюкасъл - Арсенал 2 - 1 3.30 3.51 2.16
18:00 Манчестър Юнайтед - Уест Бромич 0 - 1 1.18 7.03 17.43
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Уулвърхямптън - Бирмингам 2 - 0 1.47 4.12 7.17
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Шалке 04 - Борусия Дортмунд 2 - 0 2.88 3.32 2.41
19:00 Вердер Бремен - РБ Лайпциг 1 - 1 2.66 3.55 2.47
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 2.39 3.15 2.94
14:30 Инголщат - Нюрнберг 1 - 1 2.04 3.42 3.36
14:30 Хайденхайм - Фортуна Дюселдорф 3 - 1 2.74 3.33 2.42
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Карлсруе - Ханза Рощок 0 - 0 1.59 3.55 5.63
15:00 Унтерхахинг - Цвикау 2 - 1 2.13 3.28 3.18
15:00 Шпортфройнде Лоте - Рот-Вайс Ерфурт 1 - 0 1.52 3.93 5.46
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Алавес 0 - 1 1.83 3.36 4.68
17:15 Атлетико Мадрид - Леванте 3 - 0 1.24 5.59 13.68
19:30 Хетафе - Еспаньол 1 - 0 2.07 3.07 3.98
21:45 Малага - Реал Мадрид 1 - 2 7.80 4.85 1.39
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Осасуна - Кордоба 1 - 1 1.89 3.24 4.11
17:00 Алмерия - Албасете 1 - 1 2.31 2.95 3.20
17:00 Валядолид - Спортинг Хихон 0 - 1 2.10 3.20 3.40
19:00 Райо Валекано - Сарагоса 2 - 1 1.57 3.83 5.44
19:00 Севиля Атлетико - Гранада 0 - 0 4.05 3.36 1.85
21:00 Реал Овиедо - Химнастик де Тарагона 1 - 0 1.60 3.46 5.85
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - Депортиво Фабрил 1 - 4 2.29 3.04 2.93
13:00 Селта Виго Б - Понферадина 1 - 0 1.87 3.29 3.75
13:00 СС Рейес - Валядолид Б 1 - 1 1.81 3.20 4.15
13:00 Толедо - Реал Мадрид Кастиля отл. 2.50 3.02 2.69
13:00 Унион Адарве - Талавера де ла Рейна 1 - 0 2.04 3.08 3.42
13:00 Фуенлабрада - Расинг Ферол 4 - 0 1.44 3.83 6.46
18:00 Понтеведра - Гихуело 1 - 1 1.80 3.29 4.03
19:00 Рапидо де Боусас - Корухо 2 - 0 1.97 3.18 3.54
19:00 Химнастика Сеговиана - Навалкарнеро 1 - 0 2.80 3.10 2.36
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Туделано 1 - 1 1.69 3.43 4.39
18:00 Исара - Каудал Депортиво 1 - 0 1.30 4.45 8.43
18:00 Пеня Спорт - Леалтад 3 - 1 1.98 3.13 3.47
18:00 Расинг Сантандер - Осасуна Б 2 - 0 1.21 5.55 9.99
19:00 Баракалдо - Лейоа 3 - 0 1.78 3.23 4.15
19:00 Витория-Гастейс - Аморебиета 2 - 1 2.20 3.00 3.06
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Онтиниент 3 - 1 1.56 3.66 5.09
13:00 Атлетико Сагунтино - Еркулес 0 - 1 2.67 2.94 2.52
13:00 Депортиво Арагон - Корнеля 0 - 0 3.97 3.30 1.80
13:00 Елче - Майорка 0 - 0 2.41 2.94 2.80
13:00 Олот - Форментера 0 - 0 2.15 3.01 3.17
13:00 Пеня Депортива - Лагостера 1 - 1 2.34 2.92 2.93
13:00 Пералада-Жирона Б - Алкояно 0 - 0 2.60 2.99 2.56
18:00 Бадалона - Ебро 1 - 2 1.87 3.02 4.18
18:00 Сабадел - Виляреал Б 1 - 1 2.65 2.82 2.64
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Лас Палмас Атлетико - Лорка Депортива 4 - 1 2.11 3.09 3.19
13:00 Марбеля - Рекреативо 2 - 0 1.75 3.17 4.47
13:00 Мерида АД - Мелия 2 - 1 2.33 2.96 2.92
19:00 Вияновенсе - УКАМ Мурсия 2 - 0 2.47 2.93 2.76
19:00 Картахена - Бадахос 1 - 0 1.51 3.57 5.87
19:00 Реал Мурсия - Естремадура 3 - 2 1.97 3.05 3.66
19:00 Сан Фернандо - Есиха 2 - 1 2.22 2.95 3.12
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Фиорентина - СПАЛ 0 - 0 1.47 4.10 7.38
16:00 Болоня - Верона 2 - 0 1.58 3.78 6.00
16:00 Милан - Наполи 0 - 0 4.12 3.45 1.88
16:00 Сасуоло - Беневенто 2 - 2 1.62 3.90 5.21
19:00 Ювентус - Сампдория 3 - 0 1.20 6.40 14.14
21:45 Лацио - Рома 0 - 0 2.42 3.35 2.84
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Алесандрия - Пиаченца 1 - 1 1.83 3.24 3.80
15:30 Кунео - Витербезе 1 - 0 2.93 2.98 2.28
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Ренате - Равена 0 - 0 2.09 3.02 3.34
17:30 Алма Ювентус Фано - Местре 1 - 0 2.92 2.96 2.31
17:30 Виченца - Порденоне 1 - 1 2.67 2.94 2.52
17:30 Губио - Триестина 1 - 1 2.76 2.94 2.44
17:30 Самбенедетезе - Терамо 2 - 0 1.61 3.48 4.82
17:30 ФералпиСало - Сантарканджело 1 - 1 1.79 3.24 4.11
21:30 Падуа - Албинолефе 1 - 1 1.79 3.22 4.06
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Катания 1 - 3 18.07 6.08 1.12
15:30 Бишелие 1913 - Реджина 1 - 2 2.34 2.95 2.90
15:30 Катанзаро - Сиракуза 1 - 0 2.48 2.89 2.74
15:30 Лече - Расинг Фонди 2 - 0 1.24 4.68 9.85
15:30 Трапани - Фиделис Андрия 1 - 1 1.50 3.73 5.59
15:30 Юве Стабия - Монополи 1966 2 - 1 2.39 2.94 2.80
17:30 Виртус Франкавила - Матера 2 - 2 2.00 2.97 3.70
17:30 Ренде 1968 - Казертана 0 - 1 2.46 2.86 2.79
19:30 Сикула Леонцио - Козенца 0 - 1 2.39 2.93 2.83
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Монпелие - Бордо 1 - 3 2.04 3.15 3.89
18:00 Троа - Олимпик Марсилия 2 - 3 6.57 4.18 1.48
22:00 Пари Сен Жермен - Монако 7 - 1 1.27 5.91 9.48
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Аустрия Виена - Рапид Виена 0 - 4 3.42 3.46 2.01
20:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Ред Бул Залцбург 2 - 6 6.77 4.50 1.40
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Габала - Сабаил Баку 1 - 1 1.49 3.58 5.84
17:00 Сумгаит - Кешля 2 - 1 1.79 3.23 4.07
18:00 Зира Баку - Нефтчи Баку 0 - 3 1.88 3.15 3.77
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Теута - Влазня 2 - 0 2.15 3.25 3.00
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - ФК Санта Колома 0 - 1 - - -
17:00 Сант Жулия - Луситанос 2 - 3 2.36 2.97 2.74
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Интер де Ескалдес 2 - 3 - - -
19:00 УЕ Санта Колома - Пеня Енкарнада 0 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арарат Ереван - Пюник Ереван 1 - 1 3.40 3.40 1.90
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Смолевичи - ФК Минск 1 - 1 2.52 2.95 2.71
16:00 Гомел - Торпедо Минск 0 - 0 1.65 3.40 4.80
18:00 Городея - Динамо Минск 0 - 2 3.48 3.08 2.03
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Андерлехт - Клуб Брюж 1 - 0 2.60 3.45 2.49
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Рьозеларе - Вестерло 0 - 0 2.52 2.98 2.72
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
15:30 Роял Антверпен - Беершот Вилрийк 2 - 0 1.86 3.53 3.83
21:00 Остенде - Сент Трюиден 2 - 2 2.05 3.44 3.32
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 ФК Сараево - Железничар Сараево 0 - 0 2.47 2.92 2.69
20:30 Широки Брег - Радник Биелина 1 - 1 1.49 3.64 5.71
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 ГОШК Габела - Витез 1 - 1 1.36 4.07 7.31
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Поморие - Марица Пловдив 2 - 1 - - -
18:00 Созопол - Лудогорец Разград II 1 - 2 - - -
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Дунав Русе - Септември София 0 - 2 2.36 3.00 2.89
20:00 Локомотив Пловдив - Етър Велико Търново 1 - 0 2.09 3.07 3.37
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Лайънс Гибралтар - Юръп 0 - 5 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 0 - 1 - - -
15:00 Самтредия - Дила Гори 0 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лариса - Панайтоликос 4 - 2 2.00 3.02 4.08
17:15 Ксанти - Пас Янина 3 - 0 1.83 3.18 4.62
17:15 Панатинайкос - Атромитос 1 - 0 2.72 2.85 2.75
19:30 Платаниас - АЕК Атина 0 - 1 20.96 8.33 1.09
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арис Солун - Панайгиалиос Егио 5 - 2 1.08 7.71 17.74
17:00 Ахарнайкос Мениди - Трикала 0 - 3 - - -
17:00 Верия - Егиниакос 0 - 3 - - -
17:00 Докса Драма - ОФИ Крит 1 - 1 2.89 3.03 2.27
17:00 Ерготелис - Аполон Лариса 3 - 1 1.19 5.65 10.17
17:00 Панахайки - Аполон Понту 0 - 0 1.74 3.22 4.37
17:00 Спарти - Анагениси Кардица 2 - 0 2.62 2.80 2.64
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Брабранд - Фремад Амагер 1 - 1 3.00 3.06 2.31
14:45 Вендсисел - Вейле 1 - 2 2.37 3.17 2.80
14:45 Виборг - Фредериция 2 - 0 2.16 3.20 3.14
14:45 Есберг - Тистед 2 - 0 1.51 3.90 5.77
14:45 Кьоге - Нюкьобинг 0 - 3 1.87 3.38 3.76
14:45 Роскилде - Скиве 0 - 1 1.84 3.43 3.85
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Олборг - Хорсенс 2 - 0 2.07 3.37 3.40
17:00 Брьондби - ФК Копенхаген 2 - 1 1.90 3.47 3.86
19:00 Нордселанд - Мидтиланд 1 - 2 2.24 3.52 2.89
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Одензе - Рандерс 3 - 0 2.00 3.33 3.56
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Вапрус Пярну - Куресааре 1 - 1 2.19 3.55 2.66
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Беер Шева - Апоел Хайфа 2 - 2 1.56 3.56 5.50
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Бней Сахнин - Макаби Петах Тиква 2 - 2 2.40 3.14 2.69
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Никозия - Омония Никозия 4 - 1 1.28 5.14 7.32
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Пафос - Неа Саламина 1 - 2 2.26 3.20 2.85
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Вентспилс - ФК Лиепая 1 - 1 1.94 3.10 3.60
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - РМ Хам Бенфика 1 - 1 2.05 3.85 2.70
17:00 Прогрес Нидеркорн - Жюнес Еш 1 - 0 1.54 4.27 4.33
17:00 Юнион Люксембург - Мондорф-ле-Бен 2 - 0 1.83 4.00 3.20
17:00 Юнион Титус Петанж - ЮС Еш 4 - 1 1.36 4.90 5.71
17:00 ЮС Хостерт - Роданж 91 1 - 1 1.62 4.20 4.00
19:00 УНА Щрасен - Диферданж 2 - 2 4.00 4.28 1.60
19:30 Фола Еш - Ф91 Дюделанж 2 - 3 3.00 4.05 1.87
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Силекс Кратово - Академия Пандев 0 - 0 1.78 3.10 4.20
17:00 Вардар Скопие - Шкупи Скопие 1 - 1 1.28 4.76 8.54
17:00 Пелистер Битоля - Шкендия 79 Тетово 0 - 6 7.13 4.15 1.39
17:00 Ренова Джепчище - Победа Прилеп 2 - 1 1.47 3.75 6.13
17:00 ФК Скопие - Работнички Скопие 0 - 1 2.31 3.03 2.88
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Моста ФК - Нашар Лайънс 0 - 2 2.76 3.53 2.13
19:00 Хибърниънс - Таршин Рейнбоус 2 - 2 1.35 4.60 6.34
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Молде - Лилестрьом 2 - 1 1.65 3.88 4.63
19:00 Ранхайм - Хаугесунд 4 - 2 2.79 3.30 2.38
19:00 Сандефьорд - Кристиансунд 3 - 3 2.24 3.26 3.04
19:00 Стабек - Тромсьо 1 - 1 2.05 3.43 3.32
19:00 Стрьомгодсет - Од БК 3 - 0 1.82 3.52 4.03
21:00 Сарпсборг 08 - Бран Берген 1 - 2 1.97 3.33 3.66
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олесунд - Флурьо 4 - 0 1.43 4.15 6.45
19:00 Конгсвингер - Йерв Гримстад 2 - 0 2.07 3.37 3.15
19:00 Нутоден - Нест-Сотра 2 - 1 1.98 3.47 3.30
19:00 Осане - ХамКам 1 - 1 2.26 3.23 2.90
19:00 Санднес - Левангер 1 - 0 1.73 3.54 4.18
19:00 Тромсдален - Викинг Ставангер 0 - 2 3.29 3.22 2.07
19:00 Уленсакер Киса - Стрьомен 2 - 1 1.96 3.48 3.33
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Мьолнер - Алта 0 - 1 3.07 3.66 1.95
17:00 Хьонефос - Гроруд 1 - 2 1.75 3.87 3.58
19:00 Фредрикстад - Аскер 1 - 0 1.44 4.43 5.20
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Вард Хаугесунд - Братвог 1 - 2 2.23 3.63 2.57
19:00 Волеренга Осло 2 - Айерсун 1 - 0 - - -
19:00 ФК Брюне - Флекерьой 1 - 1 1.64 4.09 3.90
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Погон Шедълце - Подбескидзе 0 - 0 2.57 2.95 2.70
18:00 Пуща Неполомице - Битовия Битов 2 - 0 1.96 3.11 3.73
18:45 Раков Ченстохова - Хробри Глогов 1 - 3 2.31 3.12 2.88
20:00 Гурник Ленчна - Рух Хожов 0 - 0 2.34 2.99 2.96
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Погон Шчечин - ЛКС Нечеча 2 - 0 1.63 3.71 5.01
19:00 Шльонск Вроцлав - Сандеця Нови Сонч 1 - 0 1.84 3.44 4.02
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Маритимо - Морейрензе 1 - 1 2.01 3.16 3.73
20:00 Бенфика - Порто 0 - 1 2.52 3.06 2.83
22:15 Белененсеш - Спортинг Лисабон 3 - 4 5.75 3.78 1.55
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
17:00 Академико Визеу - Униао Мадейра 1 - 3 1.55 3.62 5.67
17:00 Насионал Мадейра - Санта Клара 3 - 3 1.91 3.18 3.81
18:00 Ароука - Бенфика Б 1 - 0 1.52 3.81 5.57
18:00 Лейшоес - Пенафиел 1 - 0 2.26 3.08 3.00
18:00 Оливейрензе - Жил Висенте 1 - 1 2.01 3.15 3.50
18:00 Реал СК Кейлуж - Варзин 1 - 2 2.13 3.08 3.27
18:00 Спортинг Брага Б - Витория Гимараеш Б 3 - 1 1.91 3.20 3.79
18:00 Спортинг Ковиля - Кова Да Пиедаде 0 - 0 2.01 3.01 3.70
18:00 Фамаликао - Академика Коимбра 1 - 2 2.78 3.07 2.41
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:45 Виторул Констанца - Клуж 1 - 2 3.54 3.02 2.06
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Конкордия Кяжна - Ювентус Букурещ 2 - 1 1.69 3.38 4.84
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Урал Свердловска област - Спартак Москва 2 - 1 5.28 3.54 1.64
16:30 ФК Уфа - ЦСКА Москва 1 - 1 4.89 3.14 1.79
19:00 ФК Ростов - СКА-Хабаровск 2 - 0 1.20 5.52 14.74
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 Том Томск - Балтика Калининград 1 - 0 2.90 2.86 2.41
14:00 Криля Советов - Енисей Красноярск 1 - 0 1.89 3.01 4.01
14:00 Шинник Ярославл - ФК Оренбург 0 - 0 6.36 3.63 1.49
15:00 Динамо Санкт Петербург - Сибир Новосибирск 1 - 1 2.22 2.87 3.20
15:00 Олимпиец Нижни Новгород - Зенит Санкт Петербург 2 0 - 1 1.74 3.17 4.48
15:00 Факел Воронеж - Луч-Енергия Владивосток 3 - 1 3.60 2.78 2.10
15:30 Авангард Курск - ФК Тюмен 0 - 0 1.96 3.10 3.62
16:00 Волгар Астрахан - ФК Тамбов 1 - 2 5.73 3.43 1.55
18:00 Кубан Краснодар - Ротор Волгоград 2 - 1 2.08 2.98 3.40
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Железарна Подбрезова Б - Серед 0 - 1 3.99 3.58 1.71
11:30 Жилина Б - Локомотив Кошице 2 - 2 1.62 3.75 4.35
17:30 Славой Требишов - Локомотив Зволен 1 - 1 1.40 4.17 5.98
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:45 Спартак Търнава - Ружомберок 1 - 0 1.55 3.65 5.27
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Триглав - Рудар Веление 0 - 2 3.84 3.44 1.80
17:55 Горица - Марибор 0 - 6 5.38 3.72 1.54
19:45 Алуминий Кидричево - Анкаран Хрватини 1 - 1 1.60 3.67 4.67
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Напредак Крушевац - Войводина 1 - 0 1.85 3.14 3.87
19:00 Спартак Суботица - Вождовац Белград 1 - 0 2.02 3.10 3.35
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Кайзериспор - Генчлербирлиги 3 - 2 2.31 3.19 2.99
16:00 Анталияспор - Коняспор 0 - 0 2.47 3.18 2.78
16:00 Гьозтепе - Бурсаспор 2 - 1 2.31 3.31 2.92
19:00 Галатасарай - Истанбул Башакшехир 2 - 0 1.83 3.69 3.77
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Елязъгспор - Адана Демирспор 2 - 1 1.71 3.59 4.36
13:00 Ескишехирспор - Самсунспор 5 - 0 1.72 3.61 4.25
15:30 Манисаспор - Ерзурум ББ 1 - 6 13.74 7.03 1.14
18:00 Гиресунспор - Балъкесирспор 1 - 0 1.84 3.56 3.71
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Бари Таун Юнайтед - Нютаун 1 - 1 1.82 3.65 3.62
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Заря Луганск - Ворскла Полтава 0 - 3 1.73 3.34 4.28
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Александрия 0 - 0 2.03 2.98 3.57
17:00 Зирка Кропивницкий - Черноморец Одеса 2 - 1 2.20 2.98 3.11
19:30 Стал Каменское - Карпати Лвов 0 - 1 2.76 2.86 2.52
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Б36 Торсхавн 0 - 3 7.08 5.23 1.28
17:00 ЕБ Стреймур - Викингур Гота 1 - 1 4.48 3.91 1.58
17:00 Рунавик - ХБ Торсхавн 1 - 2 1.81 3.69 3.45
17:00 Скала ИФ - Клаксвик 0 - 0 5.44 4.26 1.44
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - АБ Аргир 0 - 1 2.51 3.42 2.36
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Илвес Тампере - КуПС Куопио 2 - 1 3.11 3.09 2.25
15:00 Кеми Кингс - Интер Турку 2 - 4 4.24 3.49 1.76
15:00 ТПС Турку - Сейняйоен ЯК 0 - 2 3.33 3.18 2.09
15:00 Хонка - ФК Лахти 0 - 0 2.31 3.14 2.95
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 НАК Бреда - Вилем II 1 - 2 1.98 3.50 3.48
15:30 Грьонинген - Рода 2 - 1 1.70 3.91 4.30
15:30 Фейенорд - Утрехт 3 - 1 1.59 4.19 4.85
17:45 ПСВ Айндховен - Аякс 3 - 0 2.58 3.50 2.48
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Загреб - Славен 5 - 2 2.42 2.96 2.87
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Виктория Пилзен - Спарта Прага 2 - 2 1.98 3.21 3.64
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Опава - Тринец 1 - 1 1.41 4.25 5.92
16:00 Баник Соколов - Виктория Жижков 1 - 2 1.95 3.34 3.31
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Лозана Спорт 2 - 1 1.17 6.82 11.63
17:00 Йънг Бойс - Цюрих 1 - 0 1.33 5.00 7.32
17:00 Люцерн - Сион 0 - 1 2.36 3.45 2.69
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Волен - Вил 0 - 0 4.54 3.86 1.60
17:00 Киасо - Сервет 2 - 1 4.63 3.58 1.65
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Юргорден 2 - 0 2.03 3.12 3.79
16:00 Норкьопинг - Калмар 3 - 1 1.49 4.11 6.16
18:30 Йостерсунд - ИФК Гьотеборг 2 - 1 1.61 3.76 5.27
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ГАИС Гьотеборг - Фалкенберг 0 - 2 1.94 3.40 3.46
16:00 Йостерс - Браге 1 - 2 1.70 3.61 4.30
18:30 АФК Ескилстюна - Вернаму 4 - 0 1.98 3.35 3.38
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Карлстад Юнайтед - БК Форвард 1 - 1 1.71 3.55 4.15
17:00 Асириска Сьодертале - Арамейск-Сирианска 3 - 1 1.42 4.40 5.70
17:00 Нюкьопинг - Умео ФК 1 - 1 1.96 3.63 3.13
17:00 Тийм ТГ - Сирианска Сьодертале 0 - 1 2.89 3.52 2.11
18:00 Солентюна - Шелефтео 4 - 1 1.53 3.91 5.20
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Енгелхолм - Карлскруна 2 - 2 2.63 3.42 2.31
17:00 Люнгшиле - Ескилсмине 1 - 1 1.54 4.03 4.81
17:00 Мялби - Шьовде АИК 4 - 1 1.18 5.98 11.16
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
16:30 Селтик - Рейнджърс 4 - 0 1.71 3.62 4.52
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Уестърн Сидни Уондърърс - Аделаида Юнайтед 2 - 3 1.62 4.01 4.89
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Дефенса и Хустисия - Расинг Клуб 3 - 2 2.34 3.19 2.84
17:00 Унион Санта Фе - Тигре Виктория 3 - 3 1.88 3.13 4.19
19:15 Патронато Парана - Естудиантес Ла Плата 0 - 1 3.34 2.97 2.20
21:30 Чакарита Хуниорс - Колон Санта Фе 0 - 2 2.96 2.97 2.39
23:45 Ривър Плейт - Росарио Сентрал 2 - 0 1.61 3.49 5.49
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
20:35 Фландрия - Сан Мартин Тукуман 3 - 3 2.94 2.80 2.47
21:30 Браун Адроге - Сантамарина 3 - 0 1.74 3.11 4.88
21:30 Гилермо Браун - Нуева Чикаго 2 - 0 2.01 2.90 3.82
22:00 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Институто Кордоба 2 - 4 2.13 2.87 3.51
23:00 Атлетико Митре - Вия Далмине 0 - 1 2.10 2.89 3.59
23:45 Индепендиенте Ривадавия - Депортиво Риестра 0 - 1 1.89 2.98 4.27
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Университарио Сукре - Ориенте Петролеро 1 - 1 2.32 3.33 2.60
22:00 Хорхе Вилстерман - Аурора Кочабамба 5 - 1 1.35 4.52 6.68
23:00 Боливар Ла Пас - Дестройърс Санта Крус 1 - 1 1.10 7.90 13.33
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Витория Салвадор BA - Фламенго RJ 2 - 2 3.03 3.14 2.28
03:00 Сантос SP - Сеара CE 2 - 0 1.53 3.82 5.77
17:00 Америка MG - Спорт Ресифе PE 3 - 0 2.07 3.10 3.52
22:00 Васко да Гама RJ - Атлетико MG 2 - 1 2.52 3.12 2.69
22:00 Интернасионал RS - Баия BA 2 - 0 1.63 3.40 5.37
22:00 Коринтианс SP - Флуминензе RJ 2 - 1 1.65 3.40 5.28
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Сампайо Кореа MA - Коритиба PR 2 - 0 2.91 3.03 2.35
03:00 Понте Прета SP - Пайсанду PA 0 - 1 1.53 3.59 5.96
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:30 Жуазейрензе BA - Конфианка SE 0 - 1 1.90 3.20 3.66
22:00 Салгейро PE - Ботафого PB 0 - 0 2.29 3.07 2.87
23:00 Глобо RN - АВС RN 1 - 0 3.42 3.13 1.99
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Ботафого SP - Брагантино SP 1 - 1 1.89 3.46 3.37
21:30 Операрио PR - Волта Редонда RJ 1 - 0 2.19 3.10 3.01
22:00 Жойнвил SC - Ипиранга RS 1 - 0 1.68 3.41 4.50
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Сулия - Португеза Акаригуа 2 - 2 1.62 3.22 5.21
22:30 Атлетико Венецуела - Депортиво Анзоатеги 2 - 1 1.75 3.27 4.24
22:30 Естудиантес де Каракас - Минерос де Гуаяна 1 - 2 3.48 3.07 2.00
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Тханхоа 3 - 3 2.32 3.23 2.65
13:00 Кан Тхо - Сонглам Нгеан Вин 3 - 3 2.76 3.36 2.19
15:00 Хайфонг - Куанг Нам 0 - 2 2.31 3.19 2.69
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад Католика Кито - Аукас Кито 2 - 0 1.93 3.24 3.59
02:00 ЛДУ Кито - Ел Национал Кито 1 - 0 1.65 3.52 4.72
20:30 Депортиво Куенка - Макара Амбато 1 - 1 2.26 3.07 2.94
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Алианса Сан Салвадор - Чалатенанго 4 - 1 1.40 3.93 6.33
04:00 Исидро Метапан - ФАС Санта Ана 1 - 1 3.34 3.31 1.91
04:00 Сонсонате - Аудас Апастепеке 2 - 2 2.03 3.08 3.34
04:00 Фирпо Усулутан - Агила Сан Мигел 1 - 2 2.10 2.97 3.23
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 ПСИС Семаранг - ПСМС Медан 4 - 1 1.81 3.32 3.71
14:30 Арема Маланг - Персиб Бандунг 2 - 2 1.96 3.20 3.41
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чанчун Ятай - Хенан Джануе 3 - 0 1.79 3.41 4.17
14:35 Чунцин Лифан - Пекин Гуоан 3 - 3 3.22 3.31 2.08
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Хагуарес де Кордоба - Бояка Чико 2 - 0 1.59 3.31 5.66
01:30 Санта Фе Богота - Онсе Калдас 2 - 2 1.59 3.37 5.67
02:00 Атлетико Букараманга - Атлетико Уила 0 - 1 1.86 3.10 4.19
04:00 Америка де Кали - Депортиво Кали 2 - 1 2.93 2.91 2.38
04:00 Леонес - Мильонариос Богота 2 - 1 3.37 2.92 2.17
22:00 Депортиво Пасто - Енвигадо 2 - 0 2.06 2.98 3.56
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Универсидад де Коста Рика - ЛД Алахуеленсе 2 - 4 4.26 3.58 1.68
23:00 Сантос де Гуапилес - Перес Селедон 2 - 0 1.59 3.62 4.98
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Куала Лумпур - Паханг 2 - 2 3.20 3.53 1.94
16:00 ПКНП ФК - Перак 1 - 2 3.59 3.47 1.84
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Расинг АК Казабланка - Могреб Тетуан 0 - 2 4.00 3.02 1.89
20:00 Олимпик Курибга - Дифа Ел Хадида 3 - 3 2.47 2.91 2.72
22:00 ИР Танжер - ФУС Рабат 1 - 2 2.14 2.68 3.60
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Некакса Агуаскалиентес 0 - 1 2.20 3.13 3.11
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Крус Асул 2 - 2 1.76 3.31 4.47
03:06 Пачука - Сантос Лагуна 3 - 1 2.20 3.30 2.96
04:30 Монаркас Морелия - Депортиво Толука 0 - 1 2.90 3.17 2.30
05:00 Америка Мексико - Монтерей 0 - 0 2.34 3.17 2.84
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Пуебла 4 - 2 2.11 3.20 3.23
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Минерос де Сакатекас - Кафеталерос де Тапачула** (1 - 3) 4 - 2 1.88 3.31 3.53
05:00 Дорадос де Синалоа** - Селая (2 - 1) 2 - 1 2.28 2.98 2.95
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г.** - Атланте Канкун (0 - 2) 4 - 0 1.94 3.18 3.50
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 3 де Фебреро - Депортиво Сантани 0 - 0 2.39 3.06 2.77
02:30 Либертад Асунсион - Спортиво Лукеньо 1 - 2 1.97 3.25 3.40
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
01:45 Спорт Росарио - Универсидад Сан Мартин 1 - 0 1.67 3.57 4.31
19:15 Спортинг Кристал - Аякучо 5 - 0 1.19 5.86 10.69
21:30 Академия Кантолао - Мелгар Арекипа 1 - 2 2.77 2.95 2.47
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ди Си Юнайтед - Кълъмбъс Крю 1 - 0 2.64 3.34 2.48
02:30 Ню Инглънд Революшън - Далас 0 - 1 2.06 3.41 3.34
05:30 Портланд Тимбърс - Минесота Юнайтед 3 - 2 1.35 5.02 7.02
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Хюстън Динамо 2 - 2 2.16 3.51 3.00
23:00 Спортинг Канзас Сити - Сиатъл Саундърс 2 - 2 1.67 3.68 4.71
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хоуганг Юнайтед - Уориърс ФК 1 - 1 2.33 3.34 2.59
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Кайруан - Зарзис 0 - 0 2.35 2.91 2.88
17:00 Клуб Африкан Тунис - Бизертин Бизерта 0 - 2 1.49 3.69 5.72
17:00 Метлауи - Олимпик Меденин 4 - 0 1.90 2.98 3.89
17:00 Монастир - Габес 1 - 2 1.79 3.13 4.20
17:00 Стад Габесиен - Есперанс де Тунис 1 - 1 2.81 2.96 2.39
17:00 Стад Тунизиен Тунис - Етоил дю Сахел Сус 0 - 0 4.35 3.25 1.73
17:00 Сфаксиен Сфакс - Бен Гердан 3 - 0 1.23 4.59 12.81
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Феникс Монтевидео - Пенярол Монтевидео 0 - 3 4.92 3.50 1.62
22:00 Рампла Хуниорс - Атенас Сан Карлос 1 - 1 2.06 3.19 3.29
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 2 - 3 2.38 3.17 2.71
22:00 Торке Монтевидео - Данубио Монтевидео 0 - 3 3.36 3.25 2.01
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Вида Ла Сейба - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 1 2.67 3.15 2.35
23:00 Маратон Сан Педро - Хондурас Прогресо 2 - 1 1.59 3.56 4.91
23:00 Олимпия Тегусигалпа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 4 - 0 1.38 4.16 6.90
23:00 Реал Сосиедад Токоа - Платенсе 0 - 1 2.59 3.17 2.36
23:00 Хутикалпа - Реал Еспаня 1 - 2 2.47 3.14 2.48
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Курико Унидо - Антофагаста 3 - 4 2.15 3.08 3.20
18:00 Универсидад де Чили - Коло-Коло Сантяго 1 - 3 2.40 3.16 2.71
21:00 Депортес Икике - Унион Еспаньола 0 - 1 2.14 3.21 3.05
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АмаЗулу Дърбан - Орландо Пайрътс 1 - 2 3.68 3.06 1.94
16:00 Барока - Марицбург Юнайтед 0 - 2 2.63 2.93 2.55
16:00 Кайзер Чийфс - Платинум Старс 1 - 0 1.54 3.52 5.70
16:00 Чипа Юнайтед - Аякс Кейптаун 1 - 1 1.98 3.02 3.62
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Тегу - Кануън 2 - 1 2.56 3.14 2.56
10:00 Поханг Стийлърс - Кьонсан 2 - 1 2.32 3.25 2.75
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Йокохама Ф-Маринос - Висел Кобе 1 - 2 2.32 3.14 2.94
09:00 Джубило Ивата - Саган Тошу 1 - 0 2.16 3.13 3.23
10:00 Урава Ред Даймъндс - Шимизу Ес-Пулс 2 - 1 1.65 3.62 4.72
10:00 Шонан Белмар - Санфрече Хирошима 0 - 2 3.86 3.24 1.90
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Монтедио Ямагата - Киото Санга 1 - 0 2.46 3.00 2.80
07:00 Роасо Кумамото - Токио Верди 0 - 0 3.11 3.11 2.21
08:00 Гифу - Токушима Вортис 0 - 0 3.36 3.26 2.03
08:00 Каматамаре Сануки - Ехиме ФК 1 - 1 2.76 2.96 2.52
08:00 Мито Холихок - Звейген Канадзава 1 - 0 2.38 2.97 2.94
08:00 Оита Тринита - Йокохама ФК 1 - 1 2.30 3.14 2.91
08:00 Точиги СК - Албирекс Ниигата 2 - 1 2.96 3.07 2.31
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Мачида Зелвия 3 - 2 1.93 3.31 3.64

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане