Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Юли '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31      
Топ факти за деня

Вапрус Пярну 15 загуби от 18 мача

Тор Акурейри няма равенство от 11 мача

ХК Коупавогюр няма равенство от 11 мача

Лейкнир Фаскрудсфирди като гост само загуби от 5 мача

Гнистан Хелзинки няма победа от 12 мача

Хака като гост 4 равенства от 6 мача

Лахти Академия няма победа от 11 мача

Судет няма равенство от 10 мача

КТП Котка като гост 4 победи от 5 мача

Каяани 8 победи от 10 мача

Виликетут като гост 25 получени гола в 5 мача - 5.00 на мач

АФК Ескилстюна няма победа от 14 мача

Наутико PE като домакин няма победа от 7 мача

Моги Мирим SP като гост само загуби от 4 мача

Уотърлу Регион 4 равенства от 6 мача

Йокохама ФК като домакин няма равенство от 11 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Черно море - Витоша Бистрица 18:45 на живо
Diema Sport
Славия - ЦСКА София
21:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 15 Юли, 2017

Германия - Купа на Лигата Германия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
15:00 Борусия М'Гладбах - Вердер Бремен** 0 - 0 2.38 2.68 3.15
16:15 Байерн Мюнхен - Хофенхайм 1 - 0 1.70 3.07 5.15
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Черно море - Витоша Бистрица 1 - 0 1.53 3.69 5.52
21:00 Славия - ЦСКА София 1 - 1 8.22 4.29 1.33
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Копенхаген - Олборг 1 - 1 1.67 3.62 5.02
19:30 Сьондерийске - Рандерс 0 - 0 2.61 3.15 2.73
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Вапрус Пярну - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 3.80 4.29 1.61
16:00 Нарва Транс - Номе Калю отл. - - -
19:00 Тулевик Вилянди - Силамае Калев 0 - 3 2.80 3.38 2.16
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дрогеда Юнайтед 1 - 1 1.58 3.69 5.26
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 Коб Рамблърс - УК Дъблин 1 - 0 2.28 3.10 2.93
21:30 Лонгфорд Таун - Уотърфорд Юнайтед 0 - 1 3.41 3.21 2.02
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ИР Рейкявик - Селфос 1 - 3 2.84 3.30 2.19
17:00 Кефлавик - Лейкнир Рейкявик 1 - 2 1.50 3.88 5.34
17:00 Тор Акурейри - Филкир Рейкявик 1 - 1 2.67 3.38 2.24
17:00 Фрам Рейкявик - ХК Коупавогюр 2 - 3 1.80 3.57 3.62
17:00 Хаукар Хафнарфьордур - Тротур Рейкявик 0 - 0 2.78 3.36 2.18
18:00 Грота Селтярнарнес - Лейкнир Фаскрудсфирди 3 - 0 2.19 3.42 2.76
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Тобол Костанай - Акжайк 2 - 0 1.56 3.58 5.08
15:00 Шахтьор Караганди - Окжетпес Кокшетау 1 - 0 2.15 3.16 2.98
16:00 Кайсар Къзълорда - Атирау 2 - 0 2.20 2.96 3.08
16:00 Тараз - Актобе 1 - 1 2.32 2.96 2.86
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол 1 - 0 2.05 3.05 3.31
18:30 Спикул Кишкарен - Сперанца Ниспорен 1 - 1 - - -
19:00 Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен 4 - 0 1.88 3.15 3.75
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
16:30 Согндал - Розенборг 0 - 3 4.64 3.67 1.69
19:00 Лилестрьом - Стабек 2 - 2 1.88 3.61 3.70
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Видар - Бюасен 2 - 0 1.51 4.17 4.76
17:00 Виндбярт - Нардо 7 - 0 2.08 3.59 2.85
17:00 Нест-Сотра - Айерсун 1 - 1 1.34 4.80 6.23
17:00 Фана Берген - Фрам Ларвик 1 - 1 2.99 3.97 1.92
17:00 Хьодд - Вард Хаугесунд 0 - 2 2.01 3.85 2.80
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Краковия Краков - Пяст Гливице 1 - 1 2.22 3.27 3.09
21:30 Гурник Забже - Легия Варшава 3 - 1 4.76 3.70 1.67
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Конкордия Кяжна - Поли Тимишоара 0 - 1 2.50 3.00 2.80
21:00 Ювентус Букурещ - Динамо Букурещ 0 - 3 - - -
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Урал Свердловска област - ФК Ростов 1 - 1 2.31 2.93 3.22
17:30 ФК Тосно - ФК Уфа 0 - 1 2.48 2.84 2.99
20:00 Анжи Махачкала - ЦСКА Москва 1 - 3 7.83 3.86 1.42
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:00 Луч-Енергия Владивосток - Том Томск 3 - 0 1.88 3.11 4.07
14:00 Енисей Красноярск - ФК Тюмен 3 - 1 1.41 3.85 7.63
16:00 Олимпиец Нижни Новгород - Криля Советов 0 - 0 - - -
17:00 Авангард Курск - ФК Тамбов 2 - 1 2.71 3.12 2.39
17:00 Спартак Москва 2 - ФК Оренбург 1 - 0 2.98 3.00 2.30
17:30 Ротор Волгоград - Волгар Астрахан 1 - 2 3.31 3.02 2.14
18:00 Балтика Калининград - Сибир Новосибирск 0 - 0 1.69 3.35 4.74
18:00 Факел Воронеж - Шинник Ярославл 2 - 2 2.40 2.94 2.91
19:00 Кубан Краснодар - ФК Химки 0 - 1 1.71 3.32 4.64
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Анкаран Хрватини - Триглав 0 - 0 - - -
21:20 Марибор - Алуминий Кидричево 1 - 0 1.24 5.13 9.93
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Арсенал Киев - Оболон-Бровар Киев 1 - 1 1.75 3.40 4.00
17:00 Балкани Заря - Хелиос Харков 0 - 2 - - -
17:00 Нефтяник-Укрнафта - ФК Суми 0 - 1 1.56 3.73 4.80
17:00 Рух Винники - Колос Ковалевка 1 - 0 - - -
17:00 Черкаский Днепър - Кремин Кременчуг 3 - 2 - - -
18:00 Авангард Краматорск - Ингулец Петрово 0 - 3 1.65 3.50 4.33
19:00 Десна Чернигов - Волин Луцк 1 - 0 1.33 4.79 6.63
Украйна - Суперкупа Украйна - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Шахтьор Донецк - Динамо Киев 2 - 0 1.93 3.24 3.71
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Дебрецен - Мезьокьовешд 1 - 2 1.76 3.60 3.94
19:00 Пакш - Уйпещ 2 - 2 2.57 3.14 2.56
21:30 Хонвед Будапеща - Халадаш Сомбатхей 2 - 0 1.74 3.39 4.30
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Гнистан Хелзинки - КПВ Кокола 0 - 1 5.43 3.89 1.51
17:00 Гранкула ИФК - АС Оулу 3 - 3 3.48 3.40 1.92
17:00 ОПС Оулу - Екеняс ИФ 0 - 2 2.16 3.48 2.85
17:00 ТПС Турку - Хака 3 - 0 1.68 3.79 4.18
17:00 Хонка - Яро 2 - 0 1.52 3.88 5.28
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - Кифен 08 0 - 2 1.71 4.15 3.42
17:00 Лахти Академия - ЯПС Ярвенпяя 2 - 1 2.74 3.78 2.07
17:00 Судет - Култсу 1 - 1 2.03 3.79 2.72
19:00 МП Микели - КТП Котка 1 - 5 4.33 4.01 1.55
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Каяани - Еркулес Оулу 3 - 2 1.16 7.03 8.76
17:00 Нярпес Крафт - Виликетут 3 - 4 1.38 4.89 5.32
17:00 ЯБК Якобстад - КуФу-98 Куопио 2 - 2 2.04 3.78 2.74
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Динамо Загреб - Истра 1961 2 - 0 1.10 7.05 20.28
22:00 Риека - Славен 2 - 0 1.26 4.80 10.64
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 АФК Ескилстюна - Калмар 2 - 1 2.65 3.17 2.55
17:00 Малмьо - Сириус 3 - 3 1.50 4.13 5.83
17:00 Сундсвал - Халмстад 1 - 0 2.28 3.17 3.04
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Асириска БК - Ландскрона БоИС 1 - 4 9.51 5.47 1.23
17:00 Кристианстад - Одеволд 3 - 0 1.65 3.86 4.22
17:00 Люнгшиле - Шьовде АИК 2 - 1 1.84 3.43 3.72
17:00 Мялби - Утсиктенс 6 - 0 2.62 3.37 2.37
17:00 Хускварна - Оскаршхамн АИК 0 - 0 1.90 3.63 3.36
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Грийнок Мортън** (0 - 2) 0 - 1 9.02 4.80 1.29
17:00 Дънди Юнайтед - Рейт Роувърс 2 - 0 1.55 3.73 5.38
17:00 Дънфърмлин - Елгин Сити 6 - 0 1.26 5.40 8.59
17:00 Инвърнес КТ - Брихин Сити 3 - 0 1.27 5.04 9.49
17:00 Клайд - Анан Атлетик 2 - 1 1.77 3.74 3.73
17:00 Куинс парк ФК - Мъдъруел 1 - 5 6.98 4.45 1.38
17:00 Ливингстън** - Партик Тисъл 1 - 1 3.42 3.38 1.96
17:00 Питърхед** - Ийст Файф (1 - 2) 1 - 0 2.03 3.46 3.19
17:00 Рос Каунти** - Алоа Атлетик (2 - 3) 2 - 0 1.27 5.26 8.54
17:00 Стенхаусмюър - Куин ъф Саут** (0 - 1) 1 - 3 6.51 4.37 1.40
17:00 Странрар - Сейнт Мирън 1 - 4 4.32 3.61 1.70
17:00 Фолкърк** - Стърлинг Албиън (0 - 1) 4 - 1 1.26 5.36 8.81
17:00 Хибърниън - Монтроуз 4 - 0 1.12 7.29 14.59
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Бразил де Пелотас RS - Фигуерензе SC 1 - 2 2.04 3.08 3.42
02:30 Оесте SP - Парана Клуб PR 2 - 0 2.23 2.94 3.17
03:30 Крисиума SC - Гояс GO 1 - 0 2.09 3.11 3.29
22:30 Америка MG - Гуарани SP 0 - 0 1.67 3.36 4.85
22:30 Вила Нова GO - Пайсанду PA 1 - 2 1.93 3.11 3.70
22:30 КР Бразил AL - Интернасионал RS 2 - 0 3.24 3.09 2.12
22:30 Наутико PE - Санта Круз PE 0 - 0 2.68 3.15 2.42
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Сампайо Кореа MA - Мото Клуб де Сао Луис MA 0 - 1 1.85 3.04 4.00
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:00 Макае RJ - Волта Редонда RJ 0 - 3 2.72 2.95 2.42
23:00 Сао Бенто SP - Моги Мирим SP 1 - 0 1.62 3.36 4.91
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво дел Сулия - Депортиво Лара 0 - 0 2.07 3.14 3.23
22:00 Португеза Акаригуа - Депортиво Тачира 0 - 1 2.87 3.16 2.26
22:30 Депортиво Анзоатеги - Трухилянос Валера 2 - 1 1.70 3.38 4.41
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Куенка - Гуаякил Сити 3 - 0 1.68 3.39 4.62
20:00 Универсидад Католика Кито - Индепендиенте дел Вале 0 - 3 2.83 3.19 2.26
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Митра Кукар - Персиб Бандунг 2 - 1 1.44 3.93 6.04
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
03:00 Уотърлу Регион - Сърбиан Уайт Ийгълс 1 - 1 - - -
03:15 Йорк Регион Шутърс - Скарбъроу СК 0 - 1 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Янбиан Фуде - Шанхай ШИПГ 1 - 3 6.26 4.31 1.42
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Шандун Лунен 2 - 1 1.62 3.82 4.79
14:35 Ляонин Хууин - Хенан Джайне 1 - 2 3.15 3.28 2.12
14:35 Пекин Гуоан - Гуейджоу Хенфен Чжичен 2 - 0 1.68 3.52 4.66
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Чунцин Лифан 1 - 2 1.59 3.74 5.07
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:45 Кортулуа - Тигрес 1 - 0 1.86 3.07 4.02
23:15 Ла Екуидад Богота - Депортиво Пасто 3 - 2 2.57 2.99 2.65
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - Саравак ФА 3 - 1 1.17 6.02 10.83
16:00 Кедах - Селангор 1 - 1 1.57 3.83 4.72
16:00 Келантан - Перак 0 - 2 2.29 3.44 2.64
16:00 Мелака Юнайтед - Пенанг 2 - 3 1.61 3.59 4.70
16:00 ПКНС ФК - Паханг 1 - 3 2.72 3.52 2.15
16:00 Фелда Юнайтед - Т-Тийм 5 - 1 1.57 3.95 4.49
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:30 Аякучо - Академия Кантолао 0 - 0 1.53 3.74 5.41
23:00 Комерсиантес Унидос - Депортиво Мунисипал 0 - 0 1.66 3.43 4.74
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
02:00 Барнечеа - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 2 5.19 4.03 1.49
19:00 О'Хигинс Ранкагуа - Сантяго Морнинг отл. 1.35 4.44 7.04
22:00 Коло-Коло Сантяго - Депортес Ла Серена отл. 1.23 5.18 9.54
22:30 Кобресал Ел Салвадор - Сантяго Уондърърс 2 - 0 2.78 3.36 2.24
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
13:00 Поханг Стийлърс - Сувон Самсунг Блюуингс 2 - 3 2.89 3.20 2.25
13:00 Улсан Хюндай - Куанджу 1 - 0 1.74 3.41 4.21
13:00 Чуннам Драгонс - Тегу 4 - 3 2.39 3.20 2.69
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Каматамаре Сануки - Ренофа Ямагучи 1 - 3 2.88 3.15 2.31
12:30 Йокохама ФК - Гифу 1 - 0 1.99 3.33 3.37
13:00 В-Варен Нагазаки - Мацумото Ямага 1 - 0 3.15 2.92 2.30
13:00 Звейген Канадзава - Фагиано Окаяма 1 - 2 3.07 3.02 2.29
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Канада - Хондурас 0 - 0 2.95 3.08 2.39
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:00 Джибути - Етиопия 1 - 5 - - -
15:00 Коморски острови - Лесото 2 - 0 - - -
16:00 Бурунди - Судан 3 - 0 - - -
16:00 Танзания - Руанда 1 - 1 1.91 3.00 3.90
16:30 Ботсвана - Южна Африка 0 - 2 - - -
19:00 Гвинея-Бисау - Гвинея 1 - 3 - - -
19:30 Гамбия - Мали 0 - 0 - - -
19:30 Сиера Леоне - Сенегал 1 - 1 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
05:15 Сан Хосе Еърткуейкс (Сащ) - Айнтрахт... (Гер) 4 - 1 2.95 3.33 2.18
12:30 Маритимо (Пор) - Жил Висенте (Пор) 2 - 0 1.66 3.39 4.51
12:30 Рио Аве (Пор) - Фамаликао (Пор) 2 - 2 1.65 3.41 4.53
13:00 Уестърн Сидни Уондърърс (Авл) - Арсенал (Анг) 1 - 3 13.08 7.19 1.14
13:00 Фейрензе (Пор) - Академико Визеу (Пор) 1 - 1 - - -
13:10 Урава Ред Даймъндс (Япо) - Борусия Дортмунд (Гер) 2 - 3 9.37 5.80 1.21
13:30 НЕК Ниймеген (Хол) - Хееренвеен (Хол) 2 - 2 4.34 4.03 1.57
14:30 Гримсби Таун (Анг) - Барнзли (Анг) 2 - 1 2.98 3.58 1.99
15:00 Мейдстоун Юнайтед (Анг) - Кристъл Палас (Анг) 1 - 3 3.05 4.00 1.95
15:05 Падерборн (Гер) - Шалке 04 (Гер) 0 - 1 7.19 5.74 1.25
15:30 НАК Бреда (Хол) - Волендам (Хол) 2 - 1 1.82 3.53 3.49
16:00 Грасхопърс (Швц) - Сошо (Фра) 2 - 1 2.40 3.30 2.50
16:00 Кембридж Юнайтед (Анг) - Норич (Анг) 0 - 2 6.04 4.46 1.37
16:00 Кортрийк (Бел) - Рединг (Анг) 1 - 0 - - -
16:00 Сейнт Джонстън (Шот) - Съндърланд (Анг) 3 - 0 3.44 3.40 1.89
17:00 Веен Висбаден (Гер) - Майнц 05 (Гер) 2 - 0 6.88 4.25 1.39
17:00 Йоувил (Анг) - Бристъл Сити (Анг) 1 - 3 3.45 3.53 1.83
17:00 Киево (Ита) - Лугано (Швц) 2 - 0 2.02 3.48 3.05
17:00 Лозана Спорт (Швц) - Брентфорд (Анг) 1 - 1 3.30 3.47 1.90
17:00 Макълсфийлд Таун (Анг) - Дарби Каунти (Анг) 0 - 2 6.12 4.41 1.39
17:00 Мансфийлд Таун (Анг) - Шефилд Уензди (Анг) 2 - 3 5.36 4.30 1.45
17:00 Питърбъро (Анг) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг) 2 - 4 2.49 3.58 2.29
17:00 Селтик (Шот) - Лион (Фра) 0 - 4 5.16 4.16 1.50
17:00 Стокпорт (Анг) - Престън (Анг) 1 - 2 6.03 4.16 1.41
17:00 Уимбълдън (Анг) - Уотфорд (Анг) 3 - 2 5.09 3.70 1.58
17:00 Шросбъри Таун (Анг) - Астън Вила (Анг) 2 - 1 5.95 4.31 1.41
17:30 Клуб Брюж (Бел) - АЗ Алкмаар (Хол) 1 - 3 1.83 3.52 3.63
17:30 Монако (Фра) - Сток Сити (Анг) 4 - 2 1.70 3.65 4.22
17:30 Санкт Гален (Швц) - Саутхямптън (Анг) 0 - 0 3.56 3.79 1.79
17:30 Тун (Швц) - Киасо (Швц) 5 - 1 1.40 4.43 5.67
18:00 Бенфика (Пор) - Йънг Бойс (Швц) 1 - 5 1.82 3.80 3.39
18:00 Виктория Пилзен (Чех) - Уулвърхямптън (Анг) 1 - 2 1.72 3.65 3.96
18:00 Ирони Кирят Шмона (Изр) - Бирмингам (Анг) 0 - 2 2.48 3.42 2.38
18:00 Истанбул Башакшехир (Тур) - Витес (Хол) 1 - 1 - - -
18:00 Локерен (Бел) - Олимпиакос (Гър) 0 - 0 3.94 3.67 1.73
18:30 Интер (Ита) - Нюрнберг (Гер) 1 - 2 1.75 3.65 3.94
18:30 Триестина (Ита) - Верона (Ита) 0 - 4 12.74 7.44 1.12
19:00 Лил (Фра) - Реймс (Фра) 2 - 0 - - -
19:00 Лориен (Фра) - Гингам (Фра) 3 - 2 - - -
19:00 Портимонензе (Пор) - Витория Гимараеш (Пор) 3 - 4 3.11 3.35 2.05
19:00 Спортинг Ковиля (Пор) - Авеш (Пор) 0 - 0 2.51 3.21 2.49
19:30 Брест (Фра) - Рен (Фра) 1 - 2 4.10 3.75 1.68
19:30 Лиерс (Бел) - Андерлехт (Бел) 0 - 2 5.33 4.15 1.47
19:30 МТК Будапеща (Унг) - Трабзонспор (Тур) 2 - 1 4.05 3.75 1.66
19:30 Страсбург (Фра) - Нанси (Фра) 1 - 0 2.26 3.27 2.76
19:30 Тондела (Пор) - Шавеш (Пор) 2 - 2 2.99 3.36 2.11
20:00 Анже (Фра) - Тур (Фра) 1 - 0 - - -
20:00 Базел (Швц) - Спортинг Лисабон (Пор) 3 - 2 2.13 3.51 2.91
20:00 Бордо (Фра) - Бастия (Фра) 2 - 0 - - -
20:00 Варзин (Пор) - Белененсеш (Пор) 0 - 2 4.00 3.30 1.80
20:00 Виляреал (Исп) - Виляреал Б (Исп) 1 - 2 - - -
20:00 Дижон (Фра) - Сент Етиен (Фра) 0 - 4 3.50 3.34 1.92
20:00 Ещорил Прая (Пор) - Борнемут (Анг) 1 - 2 3.39 3.45 1.93
20:00 Зулте Варегем (Бел) - Ваасланд-Беверен (Бел) 0 - 1 1.64 3.67 4.43
20:00 Остенде (Бел) - Оуд Хеверле Льовен (Бел) 1 - 3 - - -
20:00 Пенафиел (Пор) - Морейрензе (Пор) 0 - 1 2.73 3.33 2.23
20:00 Сион (Швц) - Атлетик Билбао (Исп) 0 - 2 3.87 3.62 1.77
20:00 Хановер 96 (Гер) - Твенте (Хол) 0 - 0 1.98 3.51 3.22
20:30 Мидълзбро (Анг) - Честърфийлд (Анг) 2 - 0 1.44 4.32 5.40
20:30 Рот-Вайс Ерфурт (Гер) - Херта Берлин (Гер) 0 - 3 5.41 4.15 1.46
20:30 Хъл Сити (Анг) - Оксфорд Юнайтед (Анг) 1 - 2 1.61 3.71 4.59
21:00 Аякс (Хол) - ПАОК (Гър) 4 - 2 - - -
22:00 Олимпик Марсилия (Фра) - Фенербахче (Тур) 1 - 0 2.05 3.47 3.17