Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Юли '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31      
Топ факти за деня

Корк Сити 19 победи от 20 мача

Ригас няма равенство от 11 мача

Клуби-04 Хелзинки няма загуба от 11 мача

Браге 11 победи от 13 мача

Енскеде като домакин само загуби от 7 мача

Коринтианс SP 11 победи от 13 мача

Жувентуд RS като гост 5 равенства от 6 мача

Роял Торонто 19 получени гола в 6 мача - 3.17 на мач

Теспакусатсу Гунма като домакин 9 загуби от 10 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Коринтианс SP - Атлетико PR 01:00 на живо
Sport  Plus HD
Палмейрас SP - Витория Салвадор BA 17:00 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Пирин Благоевград 20:30 на живо
Sport  Plus HD
Крузейро MG - Фламенго RJ 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 16 Юли, 2017

Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
12:00 Дорнбирн - Алтах 1 - 5 7.80 4.98 1.28
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
20:30 Ботев Пловдив - Пирин Благоевград 0 - 1 1.84 3.32 3.78
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Лингби - Силкеборг 2 - 1 2.09 3.28 3.46
17:00 Хобро - Хелзингор 2 - 1 1.95 3.33 3.90
19:00 Брьондби - Мидтиланд 4 - 0 2.15 3.49 3.15
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Брей Уондърърс - Корк Сити 0 - 2 5.61 4.23 1.47
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 КА Акурейри - Вестманаейяр 6 - 3 1.80 3.52 3.82
23:00 Викингур Рейкявик - Валур Рейкявик 0 - 1 2.90 3.38 2.19
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Йелгава - Ригас 1 - 1 2.17 3.07 3.07
19:00 ФК Лиепая - Метта ЛУ Рига 0 - 1 1.34 4.50 6.80
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Дачия Кишинев - Шериф Тираспол 1 - 1 4.19 3.16 1.82
18:30 Заря Белци - Милсами Орхей 0 - 1 2.64 2.89 2.58
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Молде - Стрьомгодсет 0 - 0 1.73 3.66 4.34
19:00 Од БК - Викинг Ставангер 0 - 2 1.67 3.63 4.84
19:00 Сандефьорд - Тромсьо 3 - 0 2.19 3.28 3.13
19:00 Хаугесунд - Олесунд 2 - 0 2.04 3.39 3.37
21:00 Бран Берген - Сарпсборг 08 0 - 1 2.00 3.33 3.53
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Нутоден - Хьонефос 1 - 2 1.32 4.94 6.84
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Арка Гдиня - Шльонск Вроцлав 2 - 0 2.50 3.14 2.76
16:30 ЛКС Нечеча - Ягиелония Бялисток 0 - 1 2.64 3.14 2.61
19:00 Лех Познан - Сандеця Нови Сонч 0 - 0 1.46 4.13 6.46
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Астра Гюргево - Сепси Сфънту Георге 1 - 0 - - -
21:00 ФК ФКСБ - Волунтари 2 - 1 1.35 4.36 8.55
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:00 СКА-Хабаровск - Зенит Санкт Петербург 0 - 2 8.64 4.26 1.36
17:30 Рубин Казан - ФК Краснодар 1 - 2 2.32 2.98 3.11
21:30 Ахмат Грозни - Амкар Перм 1 - 0 1.79 3.17 4.64
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Динамо Санкт Петербург 0 - 1 2.64 3.04 2.49
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кръшко - Горица 2 - 1 3.79 3.22 1.89
19:00 Рудар Веление - Домжале 2 - 1 3.60 3.28 1.90
21:20 Олимпия Любляна - Целие 3 - 1 1.54 3.60 5.73
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Иличивец Мариупол - Верес Ровно 0 - 0 1.76 3.38 4.23
17:00 Карпати Лвов - Зирка Кропивницкий 1 - 1 1.62 3.60 4.79
19:30 Александрия - Олимпик Донецк 0 - 2 1.65 3.47 4.76
19:30 Заря Луганск - Стал Каменское 0 - 1 1.11 6.86 17.84
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Горняк-Спорт Комсомолск - ФК Полтава 0 - 1 - - -
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Вашаш Будапеща - Диошдьор 0 - 2 1.66 3.69 4.48
18:00 Видеотон Фехервар - Балмазуйварош 1 - 1 - - -
18:00 Ференцварош - Пушкаш Академи 1 - 1 1.65 3.66 4.54
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ВПС Вааса - Интер Турку 3 - 2 2.38 3.01 3.00
18:30 Илвес Тампере - ХИК Хелзинки 1 - 1 4.30 3.29 1.80
18:30 ФК Лахти - РоПС Рованиеми 1 - 1 1.59 3.58 5.60
18:30 ЮЯК Ювяскюля - Сейняйоен ЯК 0 - 2 6.03 4.08 1.48
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Клуби-04 Хелзинки - МиКи Микели 6 - 1 1.10 7.50 13.54
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Локомотив Загреб - Хайдук Сплит 1 - 3 3.40 3.14 2.07
22:00 Осиек - Рудеш Загреб 1 - 1 - - -
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йоребро - ИФК Гьотеборг 4 - 2 3.07 3.38 2.18
18:30 АИК Стокхолм - Норкьопинг 1 - 0 1.97 3.41 3.59
18:30 Йостерсунд - Юргорден 2 - 1 2.36 3.31 2.82
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Браге - Тийм ТГ 2 - 1 1.47 4.11 5.43
15:00 Умео ФК - Вестерос 2 - 1 2.06 3.52 3.04
17:00 Асириска Сьодертале - Сандвикен 3 - 1 1.90 3.47 3.43
18:00 Енскеде - Карлстад Юнайтед 0 - 1 2.92 3.41 2.13
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Енгелхолм - Квидинг 1 - 2 1.71 3.48 4.25
17:00 Розенгард 1917 - Карлскруна 1 - 5 2.74 3.43 2.22
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
17:00 Браун Адроге - Сентрал Кордоба 0 - 1 2.28 3.13 2.90
19:15 Гилермо Браун - Клуб Алмагро 1 - 0 1.48 3.42 7.29
21:00 Вия Далмине - Индепендиенте Ривадавия 0 - 2 2.85 2.99 2.40
21:15 Чакарита Хуниорс - Химнасия Хухуй 0 - 0 1.37 3.93 9.00
21:30 Ол Бойс Буенос Айрес - Феро Карил Оесте 1 - 0 1.58 3.36 6.00
22:00 Институто Кордоба - Нуева Чикаго 1 - 0 2.26 3.00 3.06
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Коринтианс SP - Атлетико PR 2 - 2 1.43 4.02 7.19
17:00 Палмейрас SP - Витория Салвадор BA 4 - 2 1.29 4.79 9.28
22:00 Атлетико GO - Атлетико MG 1 - 2 3.12 3.21 2.17
22:00 Васко да Гама RJ - Сантос SP 0 - 0 2.39 3.13 2.84
22:00 Гремио RS - Понте Прета SP 3 - 1 1.49 3.81 6.23
22:00 Крузейро MG - Фламенго RJ 1 - 1 2.33 3.17 2.88
22:00 Чапекоензе SC - Сао Пауло SP 2 - 0 2.68 3.22 2.46
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Лондрина PR - Боа MG 2 - 2 1.71 3.26 4.72
01:00 Сеара CE - Жувентуд RS 2 - 0 2.02 3.10 3.51
03:00 Лувердензе MT - АВС RN 1 - 0 1.69 3.32 4.69
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Салгейро PE - Конфианка SE 4 - 1 2.30 3.03 2.88
03:00 АСА Арапиракуенсе AL - Сентро Спортиво Алагоано AL 0 - 0 2.59 2.74 2.75
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Тупи MG - Томбензе MG 1 - 0 2.09 3.05 3.25
21:00 Жойнвил SC - Ипиранга RS 2 - 1 2.00 3.13 3.38
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:15 Каракас - Монагас Матурин 2 - 0 1.83 3.36 3.75
18:00 Естудиантес де Мерида - Сулия 3 - 1 2.32 3.24 2.69
22:00 Атлетико Сокопо - Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 2.99 3.29 2.11
23:00 Арагуа Маракай - Замора Баринас 1 - 1 2.51 3.15 2.54
23:00 Метрополитанос - Атлетико Венецуела 1 - 1 2.39 3.28 2.57
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Клан Хувенил - ЛДУ Кито 0 - 0 3.75 3.25 1.88
20:00 Макара Амбато - Барселона Гуаякил 1 - 0 3.48 3.23 1.96
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персия Джакарта - Борнео ФК 1 - 0 1.71 3.29 4.30
14:30 Арема Маланг - Персипура Джаяпура 0 - 2 1.72 3.41 4.23
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Брантфорд Галакси - Роял Торонто 3 - 1 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чанчун Ятай - Гуанджоу РФ 3 - 2 2.43 3.23 2.70
14:35 Тиендзин Цюендзиен - Шанхай Грийнланд 3 - 0 1.75 3.60 4.11
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Онсе Калдас - Патриотас Бояка 0 - 0 2.16 3.05 3.21
03:35 Енвигадо - Индепендиенте Меделин 0 - 2 2.82 3.03 2.40
03:45 Америка де Кали - Депортес Толима 3 - 0 1.59 3.46 5.38
23:15 Атлетико Уила - Депортиво Кали 2 - 2 2.82 3.05 2.38
23:15 Хагуарес де Кордоба - Хуниор Баранкиля 0 - 1 3.46 3.03 2.07
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Спорт Росарио - Университарио де Депортес 0 - 0 2.17 3.10 3.07
19:00 Спортинг Кристал - Универсидад де Кахамарка 1 - 0 1.52 3.69 5.56
21:15 Мелгар Арекипа - Унион Комерсио 2 - 1 1.31 4.49 8.45
23:30 Алианса Лима - Спорт Уанкайо 3 - 3 1.57 3.59 5.11
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Инди Елевън - Джаксънвил Армада 2 - 0 1.89 3.18 3.58
02:30 Норт Каролина - Пуерто Рико ФК 2 - 1 1.74 3.51 3.98
04:00 Едмънтън - Ню Йорк Космос 0 - 1 2.59 3.09 2.49
05:00 Сан Франциско Делтас - Маями 1 - 3 2.87 3.05 2.27
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
22:00 Насионал Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 0 2.22 3.19 2.89
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад Католика - Рейнджърс Талка отл. 1.26 4.91 9.23
03:45 Унион Ла Калера - Палестино Сантяго 1 - 1 3.74 3.77 1.76
22:30 Нубленсе Чилан - Универсидад де Чили 0 - 2 6.08 4.17 1.41
23:00 Кобрелоа Калама - Антофагаста 0 - 1 2.31 3.27 2.70
23:00 Сан Маркос де Арика - Депортес Икике 2 - 0 2.65 3.15 2.43
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Кануън 1 - 1 2.90 3.19 2.24
13:00 Сангжу Сангму - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 3 4.83 3.60 1.61
13:00 Чеджу Юнайтед - Сеул 1 - 2 2.11 3.27 3.08
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Ехиме ФК - Оита Тринита 2 - 2 2.68 2.97 2.61
12:00 Мачида Зелвия - Мито Холихок 2 - 0 2.36 3.05 2.92
12:00 Нагоя Грампус - Монтедио Ямагата 1 - 0 2.07 3.13 3.39
12:30 Токушима Вортис - Киото Санга 1 - 1 1.91 3.25 3.74
13:00 Роасо Кумамото - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 0 3.88 3.43 1.83
13:00 Теспакусатсу Гунма - Ависпа Фукуока 1 - 3 5.61 3.76 1.53
13:00 Шонан Белмар - Токио Верди 2 - 0 1.95 3.21 3.66
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
02:00 Никарагуа - САЩ 0 - 3 13.48 6.40 1.18
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
14:30 Мавриций - Ангола 0 - 1 - - -
14:30 Мадагаскар - Мозамбик 2 - 2 - - -
16:00 Свазиленд - Замбия 0 - 4 - - -
17:00 Намибия - Зимбабве 1 - 0 - - -
18:00 Того - Бенин 1 - 1 - - -
19:00 Либерия - Мавритания 0 - 2 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
02:00 Филаделфия Юнион (Сащ) - Суонзи (Анг) 2 - 2 3.30 3.57 1.90
05:00 Лос Анджелис Галакси (Сащ) - Манчестър... (Анг) 2 - 5 9.42 5.82 1.23
16:00 Оснабрюк (Гер) - Вердер Бремен (Гер) 0 - 3 4.95 4.06 1.49
17:00 Бъри (Анг) - Хъдърсфийлд (Анг) 1 - 3 3.89 3.92 1.66
17:00 Вестерло (Бел) - Мехелен (Бел) 0 - 6 3.06 3.57 1.96
18:00 Инголщат (Гер) - Лийдс (Анг) отл. - - -
18:00 Монако (Фра) - ПСВ Айндховен (Хол) 0 - 0 2.02 3.54 3.07
18:00 Унион Сент Жилоаз (Бел) - Шарлероа (Бел) 0 - 2 4.12 3.97 1.62
18:00 Цюрих (Швц) - Гьозтепе (Тур) 6 - 1 1.53 3.93 5.02
19:00 Ланс (Фра) - Стандарт Лиеж (Бел) 0 - 2 3.34 3.47 1.90
20:00 Славия Прага (Чех) - Ница (Фра) 4 - 1 2.39 3.36 2.54