Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Март '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Пройсен Мюнстер като гост няма равенство от 13 мача

Епинал като домакин няма победа от 11 мача

Монтана като домакин 9 загуби от 12 мача

Корк Сити само победи от 4 мача

Хибърниънс като гост 10 победи от 12 мача

Шахтьор Донецк 19 победи от 21 мача

Ахил '29 като домакин 12 загуби от 15 мача

Куанг Нам като домакин 3 равенства от 4 мача

Ривър Плейт Еквадор нито един вкаран гол в 6 мача

Делфин Манта само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Емелек Гуаякил няма загуба от 6 мача

Палестино Сантяго 5 загуби от 6 мача

Анкета

Ще успее ли България да изненада Холандия на 25 Март в София?

ТВ програма
Diema Sport
Монтана - Берое
17:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Инголщат 21:30 на живо
Nova Sport
Бристъл Сити - Хъдърсфийлд 21:45 на живо
Diema Sport
Лил - Олимпик Марсилия
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 17 Март, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
00:00 Хондурас - Никарагуа 2 - 0 - - -
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Бристъл Сити - Хъдърсфийлд 4 - 0 3.05 3.30 2.34
21:45 Шефилд Уензди - Рединг 0 - 2 1.82 3.51 4.50
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Порт Вейл - Шросбъри Таун 2 - 1 2.78 3.16 2.52
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Борусия Дортмунд - Инголщат 1 - 0 1.29 5.36 10.70
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Айнтрахт Брауншвайг - Хайденхайм 3 - 2 2.03 3.17 3.71
19:30 Арминия Билефелд - Кайзерслаутерн 2 - 0 2.64 3.01 2.74
19:30 Мюнхен 1860 - Вюрцбургер Кикерс 2 - 1 2.26 2.95 3.40
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вердер Бремен II - Пройсен Мюнстер 0 - 1 2.51 3.12 2.69
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Лас Палмас - Виляреал 1 - 0 2.58 3.42 2.71
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Химнастик де Тарагона - Елче 1 - 3 2.22 3.02 3.32
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Перуджа - Беневенто 3 - 1 2.10 3.07 3.60
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Метц - Бастия 1 - 0 1.83 3.48 4.40
21:45 Лил - Олимпик Марсилия 0 - 0 2.96 3.16 2.46
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Аячо - Льо Авър 0 - 0 2.78 2.83 2.67
21:00 Брест - Лавал 3 - 0 1.92 2.99 4.25
21:00 Бурж-Перона - Троа 2 - 4 2.77 2.93 2.59
21:00 Валансиен - Тур 0 - 4 2.56 2.88 2.85
21:00 Клермонт Фут - Шамоа Ниор 0 - 1 2.09 3.05 3.54
21:00 Орлеан - Газелек Аячо 1 - 1 2.52 2.85 2.93
21:00 Ред Стар Париж - Амиен 0 - 1 2.98 2.91 2.44
21:00 Сошо - Ним 2 - 1 2.25 2.93 3.30
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Дюнкерк - Безие 3 - 0 1.94 3.05 3.76
21:00 Епинал - Седан 1 - 1 2.32 2.90 3.00
21:00 Кювили-Руан - Белфор 4 - 2 1.83 3.20 4.03
21:00 Лез Ербиер - КА Бастия 2 - 0 2.34 2.90 2.97
21:00 Лион-Дюшер - Кретей-Луситанос 2 - 0 2.08 3.03 3.35
21:00 По - Авранш 0 - 0 2.40 2.96 2.83
21:00 Шамбли - Консолат Марсилия 2 - 1 2.14 3.00 3.25
21:00 Шатору - Париж ФК 0 - 5 1.88 3.05 4.03
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Аустрия Лустенау - Лиферинг Залцбург 2 - 0 2.01 3.43 3.29
19:30 Блау-Вайс Линц - Вакер Инсбрук 3 - 1 2.31 3.14 2.91
19:30 Винер Нойщат - Флоридсдорфер АК 0 - 3 2.41 3.04 2.86
19:30 ВСГ Ватенс - Хорн 1 - 1 2.67 3.12 2.48
21:30 Капфенберг - ЛАСК Линц 2 - 2 5.20 4.02 1.53
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Скендербеу Корча - Кукъс 1 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Арарат Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 3 8.07 4.36 1.32
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Монтана - Берое 0 - 3 3.29 3.18 2.06
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Гибралтар Юнайтед - Линкълн Ред Импс 0 - 1 - - -
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 Таммека Тарту - Нарва Транс 1 - 1 2.39 3.41 2.50
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Бней Лод - Апоел Акре 1 - 3 3.08 3.29 2.06
15:00 Апоел Рамат Хашарон - Апоел Ришон Лецион 2 - 1 2.74 2.87 2.50
15:00 Бейтар Тел Авив Рамла - Апоел Петах Тиква 0 - 2 2.34 2.97 2.84
15:00 Макаби Назарет - Апоел Афула 2 - 0 2.21 3.11 2.95
15:00 Макаби Нетаня - Апоел Катамон Йерусалим 4 - 0 1.58 3.68 4.81
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Шамрок Роувърс - Корк Сити 1 - 2 3.56 3.17 2.02
21:45 Бохемианс - Голуей ФК 1 - 1 2.23 3.15 3.07
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Шелбърн - Уотърфорд Юнайтед 2 - 2 6.00 3.81 1.49
22:00 Уексфорд Ютс - УК Дъблин 1 - 1 3.61 3.35 1.90
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
19:30 Тротур Рейкявик - Гриндавик 2 - 3 4.39 3.78 1.62
21:00 Викингур Рейкявик - Грота Селтярнарнес 3 - 2 1.18 6.14 10.56
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Тараз - Кайрат Алмати 0 - 0 4.27 3.38 1.74
13:30 Астана - Акжайк 3 - 1 1.46 3.92 5.84
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Йелгава - ФК Лиепая 1 - 2 2.69 3.01 2.47
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Моста ФК - Гзира Юнайтед 1 - 4 4.09 3.78 1.67
19:00 Хамрун Спартанс - Сейнт Андрюс ФК 1 - 1 2.65 3.73 2.14
21:00 Балзан Ютс - Валета 0 - 1 2.66 3.40 2.26
21:00 Пембрук Атлета - Хибърниънс 0 - 3 13.59 7.46 1.11
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Саксан Гагауз Ери - Академия Кишинев 1 - 0 2.35 3.10 2.80
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 ЛКС Нечеча - Шльонск Вроцлав 1 - 2 2.10 3.19 3.45
21:30 Висла Краков - Висла Плоцк 3 - 2 1.71 3.52 4.71
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Гурник Забже - Сандеця Нови Сач 2 - 0 1.91 3.18 3.98
21:45 Заглембие Сосновец - ГКС Катовице 1 - 0 2.83 3.06 2.42
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ещорил Прая - Боавища 0 - 0 3.27 2.89 2.35
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Клуж - Астра Гюргево 3 - 2 2.19 3.07 3.25
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Анжи Махачкала - ФК Оренбург 1 - 0 2.50 2.78 3.05
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Нови Пазар - Радник Сурдулица 1 - 0 1.62 3.43 5.06
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Фенербахче - Коняспор 2 - 3 1.42 4.16 8.01
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Алтънорду - Самсунспор 0 - 2 2.20 3.11 3.04
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Бангор Сити - Бала Таун 1 - 2 2.31 3.44 2.66
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Кевн Друидс - Рил 4 - 1 2.12 3.33 3.08
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Днипро Днепропетровск - Карпати Лвов 0 - 0 2.52 3.01 2.70
19:00 Динамо Киев - Черноморец Одеса 2 - 1 1.13 6.97 14.15
19:00 Шахтьор Донецк - Олимпик Донецк 1 - 1 1.09 7.82 18.05
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Рода - Твенте 0 - 3 2.93 3.26 2.33
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Ахил '29 - Алмере Сити 3 - 3 5.72 4.38 1.45
21:00 Ден Бош - Ваалвийк 1 - 1 2.28 3.40 2.74
21:00 Дордрехт - ВВВ Венло 5 - 2 8.01 4.87 1.31
21:00 Еммен - ФК Ос 2 - 0 1.40 4.76 5.95
21:00 Йънг ПСВ - Хелмонд Спорт 3 - 0 1.50 4.12 5.49
21:00 Йънг Утрехт - ФК Айндховен 3 - 1 4.03 3.80 1.71
21:00 НАК Бреда - Йънг Аякс 4 - 3 2.08 3.67 2.93
21:00 Телстар - МВВ Маастрихт 1 - 1 4.27 3.66 1.70
21:00 Фортуна Ситард - Де Граафшап 3 - 2 3.44 3.60 1.91
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Локомотив Загреб - Хайдук Сплит 0 - 0 3.00 3.24 2.22
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:15 Спарта Прага - Фастав Злин 0 - 0 1.36 4.35 7.74
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Чешке Будьовице - Баник Соколов 1 - 1 1.43 3.85 6.57
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 МО Бежая - УСМ Ел Хараш 0 - 1 1.74 3.03 4.90
19:00 ЕС Сетиф - НА Хюсеин Дей 4 - 2 1.36 3.85 8.42
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал Ахли Манама - Ал Мухарак 1 - 1 4.23 3.50 1.67
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Потоси - Университарио Сукре 1 - 0 1.73 3.61 3.91
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:30 Витория Салвадор BA** - Васко да Гама RJ (1 - 1) 1 - 0 1.85 3.35 3.91
00:30 Коринтианс SP** - Лувердензе MT (2 - 0) 1 - 1 1.34 4.22 8.64
02:30 АСА Арапиракуенсе AL - Парана Клуб PR 0 - 0 2.51 3.24 2.54
02:30 Куяба MT - Гояс GO** (0 - 4) 1 - 1 2.67 3.27 2.37
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Куанг Нам - Кан Тхо 2 - 1 1.36 4.35 6.56
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Петроджет Суец - Танта 2 - 0 2.01 2.90 3.81
17:30 Ал Итихад Александрия - Асуан 3 - 3 1.69 3.20 4.88
20:00 Ел Джаиш Кайро - Ал Мокавлон Ал Араб 1 - 1 2.38 2.88 2.94
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Ривър Плейт Еквадор - Фуерса Амария 1 - 1 1.87 3.18 3.95
23:00 Делфин Манта - Макара Амбато 1 - 0 1.51 3.55 6.17
23:00 Емелек Гуаякил - Депортиво Куенка отл. - - -
23:00 ЛДУ Кито - Барселона Гуаякил отл. - - -
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Хагуарес де Кордоба - Реал Картахена 1 - 1 1.55 3.63 5.44
02:30 Бояка Чико - Форталеса 1 - 1 2.12 3.02 3.28
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Индепендиенте ФБК - Депортиво Капиата 1 - 0 2.46 3.27 2.54
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Сан Луис Килота - Палестино Сантяго 2 - 2 2.38 3.29 2.69
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Аякс Кейптаун - Фрий Стейт Старс 2 - 2 1.96 3.09 3.67
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Чапекоензе SC (Бра) - Ланус (Арж) 1 - 3 2.55 2.97 2.80
02:00 Пенярол Монтевидео (Уру) - Атлетико Тукуман (Арж) 2 - 1 2.11 3.14 3.41
02:45 Санта Фе Богота (Кол) - Спортинг Кристал (Пер) 3 - 0 1.37 4.09 9.02
02:45 Сантос SP (Бра) - Стронгест Ла Пас (Бол) 2 - 0 1.33 4.57 8.72
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:30 Розенборг (Нор) - Ранхайм (Нор) 4 - 1 1.28 5.34 7.24
18:00 Сириус (Шве) - АИК Стокхолм (Шве) 0 - 1 6.10 4.24 1.42