Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Родъръм Юнайтед като гост 20 загуби от 21 мача

Лейтън Ориент като домакин 17 загуби от 21 мача

Морейрензе като гост няма равенство от 14 мача

ФК Химки като домакин няма загуба от 15 мача

Ксамакс като домакин няма равенство от 13 мача

Боливар Ла Пас 8 победи от 9 мача

Каракас като домакин 3 равенства от 4 мача

Емелек Гуаякил няма загуба от 9 мача

Атлетико Насионал като домакин само победи от 5 мача

Либертад Асунсион няма загуба от 11 мача

Спортиво Триниденсе няма победа от 11 мача

Пенярол Монтевидео няма загуба от 10 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport
Витоша Бистрица - Септември София 15:30 на живо
Nova Sport
Фулъм - Астън Вила
16:45 на живо
Diema Sport 2
Ипсуич - Нюкасъл
17:00 на живо
Diema Sport 2
Дарби Каунти - Хъдърсфийлд 19:00 на живо
EuroSport 2
Арминия Билефелд - Щутгарт 21:15 на живо
F Plus
Алавес - Виляреал
21:45 на живо
Diema Sport 2
Мидълзбро - Арсенал
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Понеделник, 17 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
22:00 Мидълзбро - Арсенал 1 - 2 6.29 4.40 1.51
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
16:45 Фулъм - Астън Вила 3 - 1 1.67 3.92 4.87
17:00 Барнзли - Брентфорд 1 - 1 2.79 3.46 2.43
17:00 Бирмингам - Бъртън Албион 0 - 2 2.17 3.24 3.43
17:00 Блекбърн - Бристъл Сити 1 - 1 2.48 3.31 2.82
17:00 Брайтън - Уигън 2 - 1 1.46 4.15 7.39
17:00 Ипсуич - Нюкасъл 3 - 1 4.88 3.55 1.74
17:00 Кардиф - Нотингам Форест 1 - 0 2.26 3.35 3.14
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Уензди 1 - 2 3.26 3.30 2.22
17:00 Лийдс - Уулвърхямптън 0 - 1 2.00 3.34 3.85
17:00 Престън - Норич 1 - 3 2.50 3.47 2.69
17:00 Рединг - Родъръм Юнайтед 2 - 1 1.35 5.04 8.65
19:00 Дарби Каунти - Хъдърсфийлд 1 - 1 2.51 3.22 2.87
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:15 Шефилд Юнайтед - Брадфорд Сити 3 - 0 1.87 3.47 3.98
17:00 Бристол Роувърс - Олдъм 1 - 0 1.88 3.33 4.12
17:00 Нортхямптън Таун - Шросбъри Таун 1 - 1 2.30 3.26 3.03
17:00 Оксфорд Юнайтед - Порт Вейл 2 - 0 1.72 3.72 4.45
17:00 Рочдейл - Ковънтри 2 - 0 1.50 4.15 6.04
17:00 Саутенд - Милтън 1 - 2 1.81 3.56 4.20
17:00 Скънторп - Честърфийлд 3 - 1 1.34 4.70 8.49
17:00 Уимбълдън - Питърбъро 0 - 0 2.31 3.35 2.92
17:00 Уолсол - Суиндън 1 - 0 2.57 3.27 2.66
17:00 Флийтууд Таун - Милоул 1 - 0 2.66 3.18 2.61
17:00 Чарлтън - Джилингам 3 - 0 1.81 3.56 4.17
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:00 Челтнъм Таун - Гримсби Таун 2 - 1 2.03 3.31 3.57
17:00 Акрингтън Стенли - Кроули Таун 1 - 0 1.61 3.83 5.27
17:00 Барнет - Уикъмб 0 - 2 2.71 3.20 2.56
17:00 Донкастър - Блекпул 0 - 1 1.79 3.48 4.34
17:00 Йоувил - Крю Александра 3 - 0 2.35 3.21 2.96
17:00 Карлайл - Стивънидж Бороу 1 - 1 2.58 3.28 2.62
17:00 Кембридж Юнайтед - Екзитър 1 - 0 2.42 3.29 2.80
17:00 Лейтън Ориент - Хартлипул 2 - 1 3.58 3.42 1.98
17:00 Мансфийлд Таун - Лутън Таун 1 - 1 2.38 3.15 2.98
17:00 Моркамб - Колчестър 1 - 1 3.09 3.37 2.21
17:00 Нотс Каунти - Портсмут 1 - 3 5.45 3.71 1.61
17:00 Плимут - Нюпорт Каунти 6 - 1 1.96 3.30 3.82
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Доувър Атлетик 1 - 0 2.09 3.30 3.21
17:00 Бароу - Норт Фериби Юнайтед 3 - 1 1.26 5.32 9.33
17:00 Гайзли - Транмиър Роувърс 1 - 2 5.13 3.65 1.60
17:00 Гейтсхед - Линкълн Сити 1 - 2 3.73 3.35 1.90
17:00 Дагенъм и Редбридж - Сътън Юнайтед 2 - 2 1.79 3.59 3.90
17:00 Ийстли - Бромли 2 - 1 2.10 3.39 3.12
17:00 Йорк Сити - Рексъм 1 - 3 1.53 3.82 5.61
17:00 Макълсфийлд Таун - Солихъл Муурс 1 - 3 1.70 3.72 4.21
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Боръм Ууд 1 - 0 2.21 3.23 3.07
17:00 Саутпорт - Форест Грийн Роувърс 2 - 0 9.82 5.41 1.24
17:00 Торки Юнайтед - Брейнтри Таун 3 - 1 1.97 3.35 3.48
17:00 Честър - Уокинг 2 - 3 2.33 3.37 2.71
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
21:15 Арминия Билефелд - Щутгарт 2 - 3 3.58 3.43 1.98
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Алавес - Виляреал 2 - 1 3.18 3.08 2.40
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Леванте - Реус Депортиу 0 - 0 1.69 3.24 5.49
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
13:30 СПАЛ - Трапани 2 - 1 1.71 3.43 4.99
16:00 Бреша - Беневенто 1 - 0 3.01 3.20 2.31
16:00 Верона - Читадела 2 - 0 1.82 3.34 4.36
16:00 Виртус Ентела - Тернана 1 - 1 1.79 3.34 4.55
16:00 Виченца - Про Верчели 0 - 1 2.10 2.95 3.80
16:00 Карпи - Бари 2 - 0 2.15 2.97 3.63
16:00 Перуджа - Асколи 0 - 0 1.54 3.68 6.39
16:00 Салернитана - Латина 2 - 1 1.55 3.62 6.33
16:00 Фрозиноне - Новара 2 - 3 1.79 3.33 4.59
19:00 Пиза - Авелино 0 - 1 2.08 2.91 3.98
21:30 Чезена - Специя 1 - 0 2.08 3.00 3.83
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Реджиана - Губио 1 - 1 2.27 2.88 3.10
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:45 Страсбург - Аячо 4 - 2 1.49 3.71 6.81
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Блау-Вайс Линц - ЛАСК Линц 1 - 1 5.33 3.72 1.57
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Зулте Варегем - Клуб Брюж 2 - 2 3.86 3.53 1.88
19:00 Шарлероа - КАА Гент 0 - 1 2.70 3.07 2.67
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:00 Ломел Юнайтед - Тубиз 2 - 1 2.38 3.19 2.76
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Витоша Бистрица - Септември София 2 - 1 2.41 3.14 2.55
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Брьондби - ФК Копенхаген 0 - 1 2.92 3.30 2.37
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Виборг - Силкеборг 0 - 0 2.14 3.28 3.38
19:00 Олборг - Орхус 1 - 0 1.91 3.49 3.87
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Хвидовре - Колдинг 1 - 1 2.23 3.23 2.84
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Апоел Беер Шева - Бейтар Йерусалим 2 - 0 1.42 3.97 6.94
Ирландия - Купа на Лигата Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Уотърфорд Юнайтед - Коб Рамблърс 2 - 0 1.40 4.20 6.50
19:00 Дъндолк** - УК Дъблин 1 - 1 1.12 6.72 16.15
19:00 Лимерик - Корк Сити 0 - 3 5.64 3.94 1.49
19:00 Сейнт Патрикс** - Брей Уондърърс 0 - 0 2.82 3.09 2.34
20:00 Фин Харпс - Слиго Роувърс 0 - 1 2.63 3.01 2.56
21:00 Шелбърн - Лонгфорд Таун 0 - 2 2.35 3.07 2.84
21:30 Шамрок Роувърс - Бохемианс 3 - 1 1.33 4.22 8.59
21:45 Голуей ФК - Дери Сити 2 - 0 4.00 3.36 1.79
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Утенис Утена - Кауно Жалгирис 1 - 0 1.92 3.30 3.42
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Моста ФК - Хамрун Спартанс 2 - 1 3.83 3.72 1.72
21:00 Слима Уондърърс - Флориана 3 - 0 2.79 3.57 2.13
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Бран Берген - Хаугесунд 3 - 1 1.77 3.56 4.25
19:00 Молде - Волеренга Осло 4 - 0 1.70 3.76 4.44
19:00 Олесунд - Лилестрьом 3 - 1 2.29 3.38 2.87
19:00 Сандефьорд - Кристиансунд 2 - 0 2.25 3.31 3.02
19:00 Согндал - Стрьомгодсет 1 - 1 2.84 3.30 2.36
19:00 Стабек - Сарпсборг 08 3 - 0 2.79 3.37 2.36
21:00 Викинг Ставангер - Розенборг 0 - 1 6.50 4.18 1.46
21:00 Од БК - Тромсьо 1 - 0 1.57 3.95 5.28
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Санднес - Фредрикстад 0 - 0 1.55 3.79 5.39
19:00 Бодо Глимт - Елверум 5 - 0 1.34 4.64 7.42
19:00 Ранхайм - Арендал 2 - 1 1.70 3.72 4.26
19:00 Старт Кристиансанд - Осане 4 - 0 1.44 4.27 6.06
19:00 Тромсдален - Конгсвингер 2 - 2 2.64 3.34 2.41
19:00 Уленсакер Киса - Стрьомен 2 - 0 2.25 3.38 2.85
19:00 Флурьо - Левангер 0 - 0 2.30 3.31 2.79
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Финснес - Гроруд 0 - 1 2.07 4.09 2.59
16:00 Брюмундал - Киелсос 1 - 0 2.42 4.02 2.21
16:00 Нюбергсунд - Шайд 0 - 1 2.71 4.15 1.98
19:00 Алта - ФК Фолло 2 - 0 1.65 4.31 3.69
19:00 Аскер - ХамКам 1 - 5 2.52 3.92 2.19
19:00 КФУМ Осло - Берум 1 - 1 1.59 4.39 4.11
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Бюасен - Видар 1 - 2 2.66 4.28 1.98
15:00 Нардо - Виндбярт 2 - 1 2.48 4.19 2.11
15:30 Вард Хаугесунд - Хьодд 1 - 1 2.53 4.03 2.12
16:00 Фрам Ларвик - Фана Берген 0 - 0 1.50 4.77 4.22
19:00 Айерсун - Нест-Сотра 1 - 1 2.11 3.81 2.71
19:00 Хьонефос - Нутоден 2 - 2 3.47 4.61 1.65
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Легия Варшава - Корона Келце 0 - 0 1.29 5.14 9.85
16:30 ЛКС Нечеча - Пяст Гливице 1 - 0 2.08 3.31 3.40
19:00 Висла Краков - Заглембие Любин 1 - 0 1.97 3.37 3.64
19:00 Лехия Гданск - Арка Гдиня 2 - 1 1.50 4.03 6.02
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:00 Насионал Мадейра - Морейрензе 0 - 1 2.20 3.11 3.30
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Клуж - ФК ФКСБ 0 - 0 2.88 3.03 2.43
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Волунтари - Политехника Яш 0 - 0 2.21 3.05 3.23
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:00 СКА-Хабаровск - Зенит Санкт Петербург 2 1 - 0 1.58 3.40 5.64
14:00 ФК Тамбов - Волгар Астрахан 3 - 0 1.91 3.03 3.97
15:00 Сибир Новосибирск - Динамо Москва 1 - 3 4.67 3.33 1.70
15:00 Спартак Москва 2 - Луч-Енергия Владивосток 3 - 0 1.68 3.37 4.65
18:00 Мордовия Саранск - Енисей Красноярск 1 - 2 2.54 2.91 2.72
18:00 Сокол Саратов - Нефтехимик Нижнекамск 1 - 2 1.99 3.03 3.69
18:00 ФК Тосно - Спартак Налчик 0 - 0 1.33 4.05 9.19
19:00 Кубан Краснодар - ФК Тюмен 3 - 1 1.63 3.31 5.33
19:00 Факел Воронеж - Шинник Ярославл 1 - 0 2.33 2.95 2.99
19:00 ФК Химки - Балтика Калининград 1 - 0 2.25 2.90 3.17
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алуминий Кидричево - Копер 2 - 2 2.87 3.13 2.30
19:00 Домжале - Кръшко 5 - 3 1.27 4.82 9.10
21:15 Олимпия Любляна - Радомлие 1 - 1 1.16 6.30 12.01
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ЕБ Стреймур - Викингур Гота 1 - 5 6.58 4.48 1.35
17:00 Клаксвик - Рунавик 2 - 2 2.09 3.27 3.03
17:00 ТБ Творойри - Скала ИФ 2 - 0 1.84 3.50 3.50
17:00 Фуглафьордур - 07 Вестур 0 - 1 1.60 3.72 4.54
17:00 ХБ Торсхавн - Б36 Торсхавн 2 - 2 2.47 3.37 2.43
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 КуПС Куопио - Интер Турку 2 - 1 2.34 3.03 3.04
16:00 РоПС Рованиеми - ВПС Вааса 2 - 4 2.42 2.94 3.00
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Ваалвийк - Алмере Сити 1 - 1 2.84 3.55 2.18
15:30 ВВВ Венло - Еммен 0 - 0 1.40 4.52 6.23
15:30 Волендам - Ахил '29 1 - 2 1.22 5.85 10.08
15:30 Де Граафшап - МВВ Маастрихт 2 - 0 2.02 3.48 3.22
15:30 Дордрехт - Телстар 0 - 2 2.06 3.43 3.15
15:30 Йънг ПСВ - Йънг Аякс 3 - 1 2.39 3.52 2.57
15:30 Йънг Утрехт - Камбур 0 - 2 7.52 4.59 1.34
15:30 НАК Бреда - ФК Айндховен 3 - 3 1.68 3.71 4.34
15:30 Фортуна Ситард - ФК Ос 2 - 0 1.62 4.08 4.37
15:30 Хелмонд Спорт - Ден Бош 2 - 0 2.12 3.43 3.01
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Славия Прага - Храдец Кралове 4 - 0 1.19 5.52 13.65
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Йънг Бойс - Грасхопърс 0 - 1 1.55 4.20 4.89
14:45 Лугано - Тун 2 - 1 2.35 3.42 2.71
17:00 Люцерн - Санкт Гален 2 - 0 1.71 3.77 4.20
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Волен - Шафхаузен 0 - 1 2.82 3.22 2.29
16:00 Ксамакс - Киасо 3 - 0 1.44 4.11 6.18
16:00 Цюрих - Аарау 3 - 2 1.31 4.87 7.66
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Хамарби 1 - 2 1.60 3.80 5.33
16:00 Калмар - Йонкьопинг Содра 1 - 3 1.84 3.40 4.19
18:30 ИФК Гьотеборг - АФК Ескилстюна 1 - 1 1.33 4.90 8.20
18:30 Норкьопинг - Сириус 0 - 2 1.54 4.06 5.47
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Фрей Тебю - Йостерс 0 - 1 2.47 3.16 2.69
16:00 Хелзинборг - Йефле 1 - 1 1.61 3.77 4.82
18:00 Фалкенберг - Дегерфорш 1 - 1 2.01 3.39 3.34
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Карлстад Юнайтед - ИФК Люлео 0 - 0 1.53 3.95 5.06
16:00 Арамейск-Сирианска - Браге 0 - 3 4.16 3.89 1.66
16:00 Нюкьопинг - Тийм ТГ 1 - 0 1.93 3.54 3.32
16:00 Сандвикен - Акрополис 1 - 2 2.29 3.59 2.58
16:00 Умео ФК - Васалунд 3 - 3 3.06 3.52 2.03
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Енгелхолм - Оскаршхамн АИК 2 - 0 2.90 3.42 2.14
17:00 Хускварна - Ландскрона БоИС 1 - 2 2.77 3.41 2.21
18:00 Люнгшиле - Утсиктенс 1 - 0 2.25 3.36 2.77
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Бока Хуниорс - Патронато Парана 1 - 1 1.31 4.74 8.45
00:20 Килмес Буенос Айрес - Колон Санта Фе 0 - 1 2.99 2.92 2.42
02:15 Тигре Виктория - Ривър Плейт 0 - 2 3.11 3.24 2.18
02:30 Унион Санта Фе - Дефенса и Хустисия 0 - 2 2.59 2.91 2.76
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Сан Хосе Оруро - Насионал Потоси 2 - 1 1.86 3.52 3.51
02:30 Ориенте Петролеро - Боливар Ла Пас 1 - 1 2.42 3.36 2.54
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Каракас - Атлетико Сокопо 0 - 0 1.46 3.85 6.26
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Емелек Гуаякил - Барселона Гуаякил 1 - 0 1.88 3.21 3.86
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Сонсонате - Алианса Сан Салвадор 2 - 4 4.28 3.32 1.74
00:30 Мунисипал Лименьо - Пасакина 3 - 0 1.81 3.25 3.99
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 ПС ТНИ - Борнео ФК 2 - 2 - - -
14:30 Семен Паданг - Сривиджая Палембанг 1 - 1 1.67 3.50 4.40
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Ляонин Хууин - Гуанджоу РФ 1 - 4 2.86 3.26 2.31
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Алианса Петролера - Атлетико Уила 0 - 1 1.95 3.08 3.83
01:15 Америка де Кали - Онсе Калдас 4 - 2 1.71 3.27 4.78
02:00 Рионегро - Индепендиенте Меделин 0 - 1 2.60 2.90 2.71
04:00 Атлетико Насионал - Енвигадо 2 - 0 1.63 3.62 4.72
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Джахра - Ал Салибихает 2 - 1 2.03 3.49 2.94
17:25 Ал Насър Кувейт - Кадсия Кувейт 0 - 1 2.69 3.37 2.23
17:25 Ал Шабаб Кувейт - Ал Фахахел 2 - 0 2.64 3.40 2.25
19:55 Казма Кувейт - Ал Салмия Кувейт 1 - 1 1.90 3.47 3.32
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Пуебла - Крус Асул 2 - 1 3.20 3.11 2.19
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион 2 - 1 2.78 3.23 2.28
02:10 Олимпия Асунсион - Спортиво Триниденсе 1 - 1 1.25 5.16 9.38
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
00:00 Хуан Аурих - Депортиво Мунисипал 0 - 1 2.18 3.19 3.11
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Пенярол Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 0 1.61 3.52 4.81
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Антофагаста - Универсидад де Чили 0 - 1 3.45 3.38 1.96
02:30 Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад Католика 5 - 2 3.40 3.52 1.93