Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728     
       
Топ факти за деня

Родъръм Юнайтед като гост няма победа от 16 мача

Донкастър като домакин няма загуба от 15 мача

Нотс Каунти като гост няма равенство от 14 мача

Плимут като гост няма равенство от 14 мача

Дармщат 98 като гост само загуби от 9 мача

Аален 13 равенства от 22 мача

Тенерифе като домакин няма загуба от 13 мача

Хирона като домакин няма загуба от 13 мача

Зулте Варегем като домакин няма загуба от 13 мача

Юръп Пойнт 14 загуби от 16 мача

Аполон Смирни като гост 6 победи от 7 мача

Жилина 52 вкарани гола в 17 мача - 3.06 на мач

Бачка Бачка Паланка като гост само 2 вкарани гола в 10 мача - 0.20 на мач

Адана Демирспор като гост 8 равенства от 10 мача

Бангор Сити като домакин няма равенство от 12 мача

Рил като гост 46 получени гола в 12 мача - 3.83 на мач

Дюрмот само 8 вкарани гола в 19 мача - 0.42 на мач

Селтик 23 победи от 24 мача

Сидни няма загуба от 19 мача

Кан Тхо няма победа от 5 мача

Исмаили Исмаилия 11 равенства от 18 мача

Мохун Баган Калкута само 3 получени гола в 8 мача - 0.38 на мач

Машин Сази Табриз като домакин няма победа от 10 мача

Пенанг само загуби от 4 мача

Ал Итихад Джеда като гост 7 победи от 8 мача

Социал Сол Оланчито няма победа от 7 мача

Анкета

Останаха ли шансове на Лудогорец за реванша срещу Копенхаген в Дания?

ТВ програма
Diema
Нефтохимик Бургас - Монтана 13:00 на живо
Sport  Plus HD
Спортинг Хихон - Атлетико Мадрид 14:00 на живо
Diema Sport 2
Бърнли - Линкълн Сити
14:30 на живо
Diema Sport
Пирин Благоевград - Левски София 15:00 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Милоул - Лестър
17:00 на живо
Diema
Хъдърсфийлд - Манчестър Сити 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Еспаньол
17:15 на живо
Diema Sport
Локомотив Горна Оряховица - Ботев Пловдив 17:30 на живо
Nova Sport
Олимпик Марсилия - Рен
18:00 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Челси
19:30 на живо
EuroSport 2
Хамбургер - Фрайбург
19:30 на живо
Film Plus
Депортиво Ла Коруня - Алавес 19:30 на живо
Diema Sport
Лориен - Ница
21:00 на живо
Film Plus
Севиля - Ейбар
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 18 Февруари, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Барнзли - Брайтън 0 - 2 3.55 3.45 2.06
17:00 Бирмингам - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 4 2.39 3.21 3.04
17:00 Бъртън Албион - Норич 2 - 1 3.55 3.35 2.09
17:00 Ипсуич - Лийдс 1 - 1 3.03 3.12 2.47
17:00 Кардиф - Родъръм Юнайтед 5 - 0 1.50 4.26 6.65
17:00 Нотингам Форест - Шефилд Уензди 1 - 2 3.22 3.26 2.28
17:00 Уигън - Престън 0 - 0 2.65 3.06 2.83
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Болтън 2 - 2 2.10 3.16 3.58
17:00 Ковънтри - Джилингам 2 - 1 2.38 3.23 2.90
17:00 Милтън - Флийтууд Таун 0 - 1 2.05 3.24 3.60
17:00 Порт Вейл - Бристол Роувърс 1 - 1 3.66 3.41 1.96
17:00 Рочдейл - Чарлтън 3 - 3 2.25 3.21 3.16
17:00 Саутенд - Нортхямптън Таун 2 - 2 1.87 3.54 3.88
17:00 Суиндън - Олдъм 0 - 0 2.43 3.09 2.97
17:00 Уолсол - Питърбъро 2 - 0 2.53 3.22 2.71
17:00 Честърфийлд - Бъри 1 - 2 2.44 3.35 2.74
17:00 Шефилд Юнайтед - Скънторп 1 - 1 1.55 3.89 5.82
17:00 Шросбъри Таун - Уимбълдън 2 - 1 2.62 3.10 2.70
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Колчестър 2 - 1 2.20 3.30 3.14
17:00 Барнет - Портсмут 1 - 1 4.49 3.54 1.76
17:00 Блекпул - Крю Александра 2 - 2 1.70 3.69 4.65
17:00 Гримсби Таун - Мансфийлд Таун 3 - 0 3.13 3.05 2.33
17:00 Донкастър - Лутън Таун 1 - 1 2.05 3.29 3.47
17:00 Екзитър - Стивънидж Бороу 1 - 1 1.79 3.51 4.28
17:00 Кембридж Юнайтед - Нюпорт Каунти 3 - 2 1.93 3.36 3.86
17:00 Кроули Таун - Моркамб 1 - 3 2.11 3.37 3.27
17:00 Лейтън Ориент - Нотс Каунти 2 - 3 2.79 3.21 2.46
17:00 Уикъмб - Карлайл 1 - 2 2.36 3.23 2.91
17:00 Хартлипул - Плимут 1 - 1 3.83 3.42 1.90
17:00 Челтнъм Таун - Йоувил 2 - 0 2.44 3.10 2.93
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бароу - Торки Юнайтед 0 - 0 1.57 3.70 5.35
17:00 Боръм Ууд - Йорк Сити 1 - 1 2.16 3.12 3.25
17:00 Бромли - Солихъл Муурс 0 - 1 2.02 3.37 3.31
17:00 Гейтсхед - Форест Грийн Роувърс 3 - 1 3.24 3.30 2.08
17:00 Дагенъм и Редбридж - Гайзли 1 - 2 1.59 3.81 5.11
17:00 Ийстли - Транмиър Роувърс 0 - 2 3.32 3.22 2.10
17:00 Макълсфийлд Таун - Брейнтри Таун 2 - 0 1.77 3.44 4.24
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Честър 4 - 2 2.31 3.23 2.89
17:00 Норт Фериби Юнайтед - Доувър Атлетик 1 - 2 5.43 3.85 1.55
17:00 Рексъм - Алдършот Таун 0 - 2 2.16 3.16 3.25
17:00 Уокинг - Саутпорт 0 - 0 1.91 3.45 3.60
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:30 Бърнли - Линкълн Сити 0 - 1 1.29 5.35 10.21
17:00 Мидълзбро - Оксфорд Юнайтед 3 - 2 1.52 4.15 6.56
17:00 Милоул - Лестър 1 - 0 2.95 3.25 2.45
17:00 Хъдърсфийлд - Манчестър Сити 0 - 0 7.88 4.88 1.38
19:30 Уулвърхямптън - Челси 0 - 2 9.71 5.30 1.31
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Инголщат 0 - 2 2.08 3.10 3.95
16:30 Борусия Дортмунд - Волфсбург 3 - 0 1.38 4.88 7.91
16:30 Майнц 05 - Вердер Бремен 0 - 2 1.98 3.49 3.72
16:30 Херта Берлин - Байерн Мюнхен 1 - 1 7.85 4.35 1.43
16:30 Хофенхайм - Дармщат 98 2 - 0 1.40 4.75 7.53
19:30 Хамбургер - Фрайбург 2 - 2 1.93 3.42 4.04
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Бохум - Вюрцбургер Кикерс 2 - 1 2.20 3.17 3.28
14:00 Гройтер Фюрт - Фортуна Дюселдорф 1 - 0 2.30 3.15 3.07
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Веен Висбаден - Цвикау 3 - 0 2.18 3.06 3.30
15:00 Вердер Бремен II - Падерборн 1 - 0 2.35 3.13 2.91
15:00 Кемницер - Аален 0 - 1 1.87 3.25 4.08
15:00 Магдебург - Оснабрюк 3 - 0 1.96 3.25 3.71
15:00 Пройсен Мюнстер - Зоненхоф Гроссашпах 3 - 0 2.36 3.13 2.84
15:00 Рот-Вайс Ерфурт - Шпортфройнде Лоте 0 - 3 2.72 3.00 2.58
15:00 Холщайн Кил - Фортуна Кьолн 5 - 1 1.57 3.61 5.66
15:00 Ян Регенсбург - ФСВ Франкфурт 2 - 1 2.19 3.13 3.18
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Спортинг Хихон - Атлетико Мадрид 1 - 4 6.82 4.12 1.51
17:15 Реал Мадрид - Еспаньол 2 - 0 1.17 7.47 15.51
19:30 Депортиво Ла Коруня - Алавес 0 - 1 2.02 3.22 4.01
21:45 Севиля - Ейбар 2 - 0 1.53 4.28 6.01
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 УКАМ Мурсия - Валядолид 1 - 3 2.60 2.90 2.81
19:00 Леванте - Кордоба 3 - 1 1.58 3.55 5.73
19:00 Тенерифе - Алмерия 1 - 0 1.81 3.19 4.53
19:00 Химнастик де Тарагона - Нумансия 2 - 0 2.43 2.91 3.03
21:00 Хирона - Майорка 1 - 0 1.76 3.31 4.70
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:30 Сомосас - Бойро 0 - 0 2.42 2.99 2.80
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Лейоа - Реал Унион 2 - 0 2.58 2.97 2.61
18:00 Самудио - СС Рейес 1 - 0 2.66 3.10 2.45
19:30 Герника Клуб - Аморебиета 0 - 0 1.89 3.16 3.82
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Атлетико Сагунтино - Лейда Еспортиу 1 - 0 2.48 2.91 2.78
18:00 Виляреал Б - Елденсе 4 - 0 1.16 6.12 12.15
20:00 Корнеля - Барселона Б 0 - 2 3.07 3.02 2.22
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
18:00 Гранада Б - Реал Мурсия 1 - 1 2.59 2.99 2.61
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Аталанта - Кротоне 1 - 0 1.26 5.38 12.35
21:45 Емполи - Лацио 1 - 2 5.13 3.69 1.68
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бари - Тернана 3 - 1 1.67 3.43 5.06
16:00 Виченца - Асколи 1 - 1 1.98 3.06 3.89
16:00 Карпи - Бреша 2 - 1 1.60 3.45 5.77
16:00 Перуджа - Виртус Ентела 0 - 0 1.94 3.10 4.09
16:00 Про Верчели - Беневенто 0 - 1 2.78 2.93 2.60
16:00 Салернитана - Чезена 1 - 1 2.32 2.96 3.15
16:00 Специя - Трапани 2 - 2 1.79 3.13 4.82
16:00 Читадела - Авелино 1 - 3 1.86 3.22 4.19
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Расинг Рома - Комо 3 - 2 3.77 3.20 1.89
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Венеция - Порденоне 1 - 0 2.02 3.14 3.47
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Вибонезе - Юве Стабия 0 - 1 3.73 3.20 1.90
15:30 Виртус Франкавила - Козенца 1 - 0 2.03 3.12 3.43
15:30 Катания - Таранто 0 - 0 1.59 3.48 5.40
15:30 Паганезе - Месина 2 - 0 1.84 3.21 3.97
15:30 Сиракуза - Мелфи 3 - 1 1.60 3.43 5.26
15:30 Фонди - Монополи 1966 1 - 0 1.82 3.29 4.02
17:30 Катанзаро - Акрагас 1 - 0 1.72 3.32 4.56
17:30 Реджина - Лече 1 - 2 4.34 3.35 1.73
21:30 Фиделис Андрия - Казертана 0 - 2 2.04 3.08 3.45
21:30 Фоджа - Матера 3 - 1 2.11 3.11 3.23
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Марсилия - Рен 2 - 0 1.72 3.55 4.98
21:00 Анже - Нанси 1 - 0 2.01 3.11 4.11
21:00 Каен - Лил 0 - 1 2.52 3.04 2.98
21:00 Лориен - Ница 0 - 1 2.79 3.22 2.53
21:00 Метц - Нант 1 - 1 3.10 3.04 2.44
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Брест - Льо Авър 2 - 0 2.16 2.98 3.44
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Консолат Марсилия - Конкарно 1 - 0 2.23 3.00 3.16
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Щурм Грац - Аустрия Виена 0 - 4 2.05 3.31 3.42
19:30 Алтах - Санкт Полтен 1 - 2 1.56 3.85 5.40
19:30 Матерсбург - Волфсбергер 2 - 1 2.30 3.15 3.00
19:30 Рапид Виена - Адмира Вакер Мьодлинг 0 - 0 1.47 4.12 6.08
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Интер Баку - Зира Баку 1 - 1 1.78 3.26 4.02
16:00 Нефтчи Баку - Капаз Ганджа 0 - 0 1.82 3.29 3.84
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Сант Жулия - ФК Санта Колома 1 - 0 - - -
21:30 Енкамп - УЕ Енгордани 0 - 3 - - -
21:30 УЕ Санта Колома - Луситанос 2 - 1 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Мехелен - Локерен 3 - 0 1.93 3.37 3.80
21:00 Ойпен - Кортрийк 1 - 0 1.73 3.73 4.52
21:00 Роял Ексел Мускрон - Ваасланд-Беверен 1 - 2 1.97 3.23 3.88
21:30 Зулте Варегем - Сент Трюиден 4 - 1 1.61 3.75 5.24
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Серкъл Брюж - Оуд Хеверле Льовен 1 - 0 2.25 3.14 3.02
21:30 Рьозеларе - Роял Антверпен 1 - 2 3.79 3.33 1.88
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Нефтохимик Бургас - Монтана 2 - 0 1.73 3.37 4.32
15:00 Пирин Благоевград - Левски София 1 - 0 4.99 3.46 1.63
17:30 Локомотив Горна Оряховица - Ботев Пловдив 0 - 1 2.34 3.14 2.85
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Сейнт Джоузеф - Манчестър 62 2 - 0 - - -
21:30 Линкс - Юръп Пойнт 3 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Атромитос - Ксанти 2 - 1 2.31 2.85 3.39
17:15 Пас Янина - Керкира Корфу 1 - 0 1.59 3.46 6.20
19:30 Астерас Триполис - Панатинайкос 0 - 5 3.50 2.93 2.20
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ханя - Аполон Смирни 1 - 4 7.42 4.46 1.32
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Силкеборг - Хорсенс 1 - 0 2.12 3.28 3.34
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Кфар Саба - Макаби Хайфа 0 - 2 4.82 3.38 1.68
18:00 Бней Йехуда - Апоел Раанана 0 - 2 2.11 3.01 3.35
18:15 МС Ашдод - Бней Сахнин 1 - 1 2.97 2.94 2.37
20:30 Макаби Тел Авив - Ирони Кирят Шмона 3 - 0 1.44 4.07 6.16
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Арис Лимасол - Анагениси Дериния 4 - 0 1.33 4.26 7.78
18:00 Неа Саламина - Докса Катокопия 1 - 3 1.56 3.75 4.88
19:00 АЕЗ Закакиу - Ермис Арадипоу 0 - 4 5.60 4.30 1.42
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Корона Келце - Висла Плоцк 4 - 2 2.29 3.14 3.11
19:00 Шльонск Вроцлав - Висла Краков 1 - 0 2.43 3.18 2.84
21:30 Пяст Гливице - Лех Познан 0 - 3 4.87 3.71 1.66
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Морейрензе - Ещорил Прая 1 - 1 2.04 3.07 3.83
18:00 Шавеш - Ароука 2 - 0 2.11 3.06 3.63
20:15 Фейрензе - Боавища 0 - 1 2.59 2.84 2.96
22:30 Спортинг Лисабон - Рио Аве 1 - 0 1.37 4.43 8.15
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:00 Волунтари - Газ Метан Медиаш 1 - 0 2.51 3.06 2.72
20:00 Университатя Крайова - Стяуа Букурещ 1 - 2 2.68 2.89 2.69
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Либертас - Фиорентино 2 - 0 - - -
16:00 Мурата - Фаетано 2 - 1 - - -
16:00 Тре Пене - Виртус 1 - 1 - - -
16:00 Ювенес Догана - Пенароса 3 - 0 - - -
Северна Ирландия - Купа на Лигата Северна Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
19:30 Балимина Юнайтед - Карик Рейнджърс 2 - 0 1.55 3.92 4.84
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Сеница - Жилина 2 - 0 12.28 5.18 1.21
18:00 Шпорт Подбрезова - ДАК Дунайска Стреда 0 - 0 2.05 3.07 3.53
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Борац Чачак - Бачка Бачка Паланка 1 - 0 1.98 3.01 3.62
15:00 Напредак Крушевац - Вождовац Белград 0 - 0 1.82 3.24 3.91
16:00 Цървена Звезда Белград - ФК Нови Пазар 2 - 0 1.12 7.04 13.79
18:00 Чукарички - Явор Иваница 2 - 1 1.50 3.49 6.44
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Анталияспор - Кардемир Карабукспор 1 - 0 2.00 3.36 3.69
15:00 Истанбул Башакшехир - Газиантепспор 0 - 0 1.38 4.56 8.59
18:00 Ризеспор - Галатасарай 1 - 1 3.65 3.51 1.97
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Манисаспор - Гиресунспор 1 - 2 2.87 3.08 2.39
15:00 Алтънорду - Адана Демирспор 2 - 1 2.14 3.19 3.23
17:30 Шанлъурфаспор - Гьозтепе 2 - 2 2.91 3.11 2.35
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Абъристуит Таун - Ландидно 3 - 4 2.53 3.28 2.51
16:30 Бангор Сити - Кардиф Метрополитън 3 - 2 1.98 3.44 3.33
16:30 Еърбъс ЮК - Рил 0 - 2 2.59 3.37 2.42
16:30 Кармартън Таун - Бала Таун 0 - 1 2.85 3.34 2.24
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
16:30 Вашаш Будапеща - Халадаш Сомбатхей отл. 1.61 3.51 5.27
16:30 Видеотон Фехервар - Уйпещ 5 - 1 1.74 3.44 4.38
16:30 Дюрмот - Пакш 0 - 0 2.54 2.98 2.74
16:30 Мезьокьовешд - Диошдьор 3 - 0 2.16 3.16 3.17
16:30 МТК Будапеща - Хонвед Будапеща 1 - 2 3.09 3.05 2.26
19:00 Дебрецен - Ференцварош 0 - 0 3.22 3.21 2.10
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
11:00 Гранкула ИФК - ХИК Хелзинки 0 - 3 14.17 7.49 1.11
13:30 ЮЯК Ювяскюля - Илвес Тампере 0 - 1 7.36 4.83 1.33
15:00 Интер Турку - Пало-Ирот Раума 5 - 0 1.05 9.56 23.06
16:00 Екеняс ИФ - ИФК Мариехамн 0 - 1 13.89 6.58 1.14
16:00 ХИФК Хелзинки - КТП Котка 3 - 0 1.33 4.82 7.29
17:00 КПВ Кокола - РоПС Рованиеми 4 - 2 3.20 3.56 1.95
17:00 Хонка - Гнистан Хелзинки 2 - 0 1.22 5.58 10.11
18:30 Джаз Пори - Сейняйоен ЯК 0 - 6 20.82 10.24 1.05
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Твенте - Хееренвеен 1 - 0 2.12 3.44 3.18
20:45 ПСВ Айндховен - НЕК Ниймеген 3 - 1 1.12 7.78 17.67
20:45 Хераклес - Екселсиор 4 - 0 1.97 3.47 3.54
21:45 Утрехт - Цволе 3 - 1 1.67 3.77 4.71
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Цибалия - Интер Запрешич 1 - 1 2.37 3.01 2.95
18:00 Динамо Загреб - Славен 1 - 0 1.16 6.12 15.74
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Словачко - Баумит Яблонец 0 - 0 2.62 3.08 2.62
16:30 Теплице - Збройовка Бърно 1 - 1 1.75 3.44 4.43
17:30 Славия Прага - Височина Ихлава 2 - 0 1.24 5.32 10.41
19:45 Виктория Пилзен - Прибрам 1 - 0 1.16 6.37 13.55
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Люцерн - Тун 1 - 1 1.74 3.71 4.11
21:00 Йънг Бойс - Санкт Гален 2 - 2 1.42 4.62 6.02
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Аарау - Ле Монт 4 - 2 1.86 3.27 3.91
18:45 Вил - Цюрих 0 - 4 4.60 3.80 1.62
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
15:00 Йоребро - Атвидаберг 1 - 1 1.24 5.41 9.08
15:00 Йостерсунд - Варберг БоИС 2 - 1 1.17 6.05 12.92
15:00 Кристианстад - Далкурд 1 - 3 7.74 4.47 1.34
15:00 Нюкьопинг - Хамарби 2 - 3 8.08 5.07 1.29
17:00 Бромапойкарна - Хелзинборг 3 - 0 2.11 3.25 3.18
17:00 ИФК Гьотеборг - Люнгшиле 3 - 2 1.12 7.44 13.58
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Партик Тисъл - Хамилтън 2 - 0 1.76 3.52 4.51
17:00 Рос Каунти - Сейнт Джонстън 1 - 2 2.74 3.25 2.47
17:00 Селтик - Мъдъруел 2 - 0 1.08 9.58 25.00
17:00 Хартс - Инвърнес КТ 1 - 1 1.55 4.05 5.43
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Фолкърк 2 - 2 2.68 3.20 2.49
17:00 Дъмбартън - Аяр Юнайтед 2 - 2 2.26 3.31 2.94
17:00 Рейт Роувърс - Хибърниън 1 - 1 6.77 4.22 1.42
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Стенхаусмюър 1 - 1 2.10 3.40 3.20
17:00 Еърдри - Ливингстън 0 - 4 4.08 3.85 1.70
17:00 Ийст Файф - Брихин Сити 3 - 2 1.98 3.37 3.42
17:00 Куинс парк ФК - Алоа Атлетик 0 - 2 2.88 3.32 2.25
17:00 Странрар - Питърхед 3 - 3 2.29 3.42 2.75
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Стърлинг Албиън 1 - 1 1.60 3.91 4.74
17:00 Берик Рейнджърс - Форфар Атлетик 3 - 2 3.44 3.60 1.92
17:00 Единбург Сити - Монтроуз 1 - 1 2.18 3.38 2.96
17:00 Елгин Сити - Клайд 4 - 1 1.64 4.01 4.29
17:00 Каудънбийт - Анан Атлетик 0 - 1 2.11 3.51 3.02
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
19:15 Куин ъф Саут (Шот) - Дънди Юнайтед (Шот) 2 - 3 2.89 3.40 2.24
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Уелингтън Финикс - Мелбърн Сити 1 - 5 2.94 3.49 2.24
10:50 Уестърн Сидни Уондърърс - Сидни 1 - 0 3.65 3.46 1.96
13:00 Пърт Глори - Бризбейн Роар 2 - 2 2.32 3.61 2.74
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 ЕС Сетиф - УСМ Бел-Абес 1 - 0 1.54 3.39 6.14
17:00 МО Бежая - Олимпик де Медеа отл. - - -
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ал Хала - Ал Наджма отл. 2.63 3.50 2.25
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Гуабира Монтеро - Университарио Сукре 5 - 1 1.69 3.61 4.32
23:15 Ориенте Петролеро - Реал Потоси 3 - 1 1.38 4.09 7.45
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико Сокопо - Атлетико Венецуела 1 - 2 2.50 3.21 2.50
23:15 Минерос де Гуаяна - Трухилянос Валера 4 - 1 1.57 3.58 5.08
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кан Тхо - Сайгон ФК 4 - 2 2.59 3.42 2.30
12:00 Куанг Нам - Санна Кхан Хоа 2 - 2 1.61 4.12 4.03
12:00 СХБ Дананг - Тханхоа 0 - 0 2.00 3.56 2.95
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ел Шаркия - ЕНППИ Кайро 0 - 1 3.94 3.03 1.89
17:30 Ал Итихад Александрия - Вади Дегла 0 - 1 2.49 2.63 3.06
19:45 Ел Ентаг Ел Харби - Исмаили Исмаилия 1 - 1 2.52 2.82 2.80
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Пасакина - Мунисипал Лименьо 0 - 1 1.98 3.19 3.36
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:05 Мохун Баган Калкута - ДСК Шиваянс Пуна 3 - 1 1.38 4.07 7.77
15:35 Мумбай - Бенгалуру 0 - 0 3.39 3.04 2.09
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
12:30 Машин Сази Табриз - Нафт Техеран 0 - 2 2.90 2.78 2.44
13:00 Машхад ФК - Трактор Сази Табриз отл. 5.47 3.28 1.60
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:45 Депортиво Пасто - Хагуарес де Кордоба 0 - 0 1.33 3.96 9.79
21:00 Патриотас Бояка - Тигрес 3 - 0 1.65 3.31 5.20
23:00 Депортиво Кали - Кортулуа 2 - 0 1.32 4.33 8.92
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Саравак ФА - Мелака Юнайтед 0 - 1 2.09 3.41 2.88
15:00 Келантан - Кедах 0 - 1 2.39 3.55 2.40
15:00 Паханг - Пенанг 6 - 1 1.43 4.18 5.58
15:00 Перак - Джохор Дарул Такзим 2 - 1 4.34 3.99 1.58
15:00 Т-Тийм - ПКНС ФК 2 - 2 2.24 3.48 2.62
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 РСБ Беркан - Олимпик Курибга 2 - 0 1.78 2.98 4.72
19:00 Могреб Тетуан - Видад Казабланка 0 - 1 4.19 2.86 1.92
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Веракрус - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 3 3.61 3.25 1.98
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Потрос УАЕМ - Лорос де ла У. де К. 3 - 1 1.48 3.76 5.86
04:00 Минерос де Сакатекас - Селая 0 - 0 1.81 3.35 3.84
05:30 Корас де Тепик - Симаронес де Сонора 0 - 1 2.13 3.09 3.14
06:05 Мурсиелагос - Сакатепек 1 - 2 2.48 3.04 2.64
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Генерал Диаз - Гуарани Асунсион 1 - 2 3.31 3.29 1.99
23:00 Сол де Америка - Депортиво Капиата 1 - 1 1.68 3.68 4.17
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
02:00 Академия Кантолао - Аякучо 1 - 3 1.90 3.30 3.76
20:00 Реал Гаркиласо - Спорт Уанкайо 2 - 0 1.69 3.37 4.75
22:30 Хуан Аурих - Комерсиантес Унидос 1 - 1 1.45 3.91 6.50
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:15 Ал Кадисия Хобар - Ал Батен 1 - 1 1.71 3.52 4.18
19:25 Ал Шабаб Рияд - Ал Итихад Джеда 0 - 2 3.65 3.47 1.84
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
12:45 Чианграй Юнайтед - Сисакет 3 - 1 1.40 4.24 6.07
13:00 Супер Пауър Самут Пракан - Банкок Глас 0 - 0 5.54 3.79 1.49
14:00 Нейви - Бурирам Юнайтед 1 - 2 6.61 4.44 1.35
15:00 Тай Хонда Ладкрабанг - Банкок Юнайтед 1 - 0 5.99 3.94 1.43
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Данубио Монтевидео - Феникс Монтевидео 4 - 4 2.20 3.16 2.98
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 1 - 1 2.44 3.23 2.58
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Рампла Хуниорс 2 - 2 2.14 3.16 3.10
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Маратон Сан Педро - Социал Сол Оланчито 2 - 0 1.36 4.09 7.20
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Уачипато Талкауано - Универсидад де Чили 2 - 1 2.87 3.30 2.26
17:00 Сантяго Уондърърс - Универсидад Католика 3 - 0 4.10 3.65 1.73
22:30 Палестино Сантяго - Аудакс Италяно Сантяго 0 - 2 1.83 3.49 3.78
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Фрий Стейт Старс 0 - 1 1.98 3.01 3.63
15:30 Полокване Сити - Аякс Кейптаун 1 - 1 2.24 2.91 3.09
18:00 Кайзер Чийфс - Хайлендс Парк 1 - 0 1.50 3.63 6.28
20:15 Кейптаун Сити - Орландо Пайрътс 2 - 2 1.93 3.16 3.70
Япония - Суперкупа Япония - Суперкупа Рез. 1 X 2
06:35 Кашима Антлърс - Урава Ред Даймъндс 3 - 2 2.80 3.19 2.36
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:00 Сан Мартин Сан Хуан (Арж) - Ривър Плейт (Арж)** 1 - 1 3.25 3.10 2.05
13:00 Волеренга Осло (Нор) - Стабек (Нор) 2 - 1 1.97 3.60 3.07
13:30 Викинг Ставангер (Нор) - Видар (Нор) отл. - - -
14:00 Бока Хуниорс (Арж) - Тигре Виктория (Арж) 1 - 1 1.58 3.75 4.75
14:00 Росарио Сентрал (Арж) - Велес Сарсфийлд (Арж) 1 - 2 - - -
14:00 Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) - Талерес... (Арж) 4 - 1 - - -
15:00 Белграно Кордоба (Арж) - Олимпо Баия Бланка (Арж) 4 - 1 - - -
16:00 Арсенал Тула (Рус) - Пахтакор Ташкент (Узб) 0 - 0 1.85 3.40 3.50
16:00 Локомотив Москва (Рус) - Пекин Гуоан (Кит) 1 - 1 1.91 3.40 3.40
16:00 Хаугесунд (Нор) - Нест-Сотра (Нор) 3 - 2 1.17 6.50 10.00
16:30 Амкар Перм (Рус) - Актобе (Каз) 1 - 0 - - -
18:00 Локомотив Москва (Рус) - Хъбей Чайна Форчън (Кит) 1 - 0 1.50 4.00 5.00
23:00 Нюелс Олд Бойс Росарио (Арж) - Колон Санта Фе (Арж) 1 - 1 - - -