Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Февруари '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 2425
262728    
       
Топ факти за деня

Щутгарт като гост няма победа от 11 мача

Атлетико Мадрид само 9 получени гола в 23 мача - 0.39 на мач

Майорка като домакин няма загуба от 13 мача

Сабадел като домакин 8 равенства от 12 мача

Ювентус 20 победи от 24 мача

Беневенто 21 загуби от 24 мача

Наполи 20 победи от 24 мача

Прато като гост няма победа от 12 мача

Капаз Ганджа като домакин само загуби от 6 мача

Карабах Агдам като гост 5 победи от 6 мача

Енкамп като домакин 7 загуби от 8 мача

ФК Санта Колома 47 вкарани гола в 16 мача - 2.94 на мач

Левски София като домакин само 2 получени гола в 10 мача - 0.20 на мач

Арис Солун няма загуба от 16 мача

Ахарнайкос Мениди само 2 вкарани гола в 16 мача - 0.12 на мач

Верия като домакин само 2 вкарани гола в 8 мача - 0.25 на мач

ЮС Еш 11 загуби от 12 мача

Ф91 Дюделанж 37 вкарани гола в 12 мача - 3.08 на мач

ФК Скопие само 8 вкарани гола в 18 мача - 0.44 на мач

Вардар Скопие като домакин само победи от 9 мача

Шкендия 79 Тетово 56 вкарани гола в 19 мача - 2.95 на мач

Нитра като домакин само 2 получени гола в 9 мача - 0.22 на мач

Динамо Загреб няма загуба от 21 мача

Виктория Пилзен 15 победи от 16 мача

Селтик като домакин няма загуба от 13 мача

Арсенал Саранди като домакин само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Гуастатоя като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Санарате като домакин нито един получен гол в 4 мача

Алианса Сан Салвадор 6 победи от 7 мача

Фирпо Усулутан 4 равенства от 7 мача

Олимпия Тегусигалпа няма загуба от 8 мача

Анкета

Колко от 5-те Английски отбора ще преодолеят 1/8-финалите в Шампионската Лига?

ТВ програма
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Пирин Благоевград 12:30 на живо
Ring.BG
Торино - Ювентус
13:30 на живо
Nova Sport
Норич - Ипсуич
14:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Славия 15:00 на живо
Ring.BG
Наполи - СПАЛ
16:00 на живо
Nova Sport
Ница - Нант
16:00 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Щутгарт
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао 17:15 на живо
Diema Sport
Левски София - Ботев Пловдив 17:30 на живо
Diema Sport 2
Рочдейл - Тотнъм
18:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Борусия Дортмунд 19:00 на живо
F Plus
Еспаньол - Виляреал
19:30 на живо
Diema Sport
Лил - Лион
19:55 на запис
Diema Sport 2
Лийдс - Бристъл Сити
20:30 на запис
Sport  Plus HD
Бетис - Реал Мадрид
21:45 на живо
Ring.BG
Милан - Сампдория
21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Бордо
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 18 Февруари, 2018

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Норич - Ипсуич 1 - 1 1.68 3.54 5.45
18:30 Лийдс - Бристъл Сити 2 - 2 2.52 3.22 2.83
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Питърбъро 1 - 1 2.40 3.41 2.76
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
18:00 Рочдейл - Тотнъм 2 - 2 14.61 6.86 1.18
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Щутгарт 0 - 1 2.05 3.41 3.57
19:00 Борусия М'Гладбах - Борусия Дортмунд 0 - 1 3.25 3.58 2.11
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Унион Берлин 1 - 0 2.58 3.29 2.62
14:30 Динамо Дрезден - Ян Регенсбург 1 - 0 2.38 3.42 2.76
14:30 Нюрнберг - Дуисбург 3 - 1 1.93 3.52 3.67
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Рот-Вайс Ерфурт - Аален 0 - 1 3.26 3.17 2.13
15:00 Шпортфройнде Лоте - Оснабрюк 2 - 3 2.50 3.13 2.71
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад - Леванте 3 - 0 1.62 4.11 5.27
17:15 Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао 2 - 0 1.38 4.32 10.31
19:30 Еспаньол - Виляреал 1 - 1 2.35 3.20 3.13
21:45 Бетис - Реал Мадрид 3 - 5 8.32 6.02 1.30
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Севиля Атлетико - Алмерия 0 - 3 2.22 2.89 3.49
17:00 Кордоба - Гранада 1 - 2 2.80 3.15 2.47
19:00 Културал Леонеса - Райо Валекано 2 - 3 2.85 3.29 2.34
19:00 Нумансия - Кадис 1 - 0 2.11 2.91 3.79
21:00 Луго - Барселона Б 1 - 2 1.94 3.16 3.98
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - Толедо 1 - 2 1.83 3.39 3.76
13:00 Депортиво Фабрил - Понферадина 2 - 0 1.76 3.38 4.07
13:00 Селта Виго Б - Серседа 3 - 0 1.45 4.13 5.63
13:00 Унион Адарве - Фуенлабрада 1 - 1 3.37 3.08 2.06
17:30 Навалкарнеро - Райо Махадаонда 0 - 2 2.61 2.97 2.62
18:00 Гихуело - Реал Мадрид Кастиля 1 - 1 2.40 2.99 2.83
18:00 Понтеведра - Расинг Ферол 3 - 0 2.10 3.06 3.31
18:00 Талавера де ла Рейна - Корухо 1 - 1 1.75 3.42 4.12
18:00 Химнастика Сеговиана - СС Рейес 2 - 0 2.61 3.05 2.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Атлетик Билбао Б 0 - 0 1.90 3.17 3.72
17:00 Туделано - Осасуна Б 2 - 0 1.59 3.67 4.85
18:00 Мирандес - Витория-Гастейс 4 - 2 1.43 4.20 5.74
18:00 Пеня Спорт - Лейоа 1 - 5 2.79 3.07 2.37
18:00 Расинг Сантандер - Исара 1 - 0 1.48 3.77 6.03
18:00 Реал Унион - Бургос 1 - 0 2.37 2.94 2.92
18:00 УД Логронес - Леалтад 0 - 1 1.41 4.08 6.25
19:00 Реал Сосиедад Б - Каудал Депортиво 1 - 0 1.36 4.27 7.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Депортиво Арагон - Еркулес 0 - 3 5.11 3.35 1.63
13:00 Майорка - Алкояно 1 - 0 1.50 3.65 5.85
13:00 Олот - Атлетико Балеарес 1 - 0 2.07 3.02 3.40
13:00 Сабадел - Пеня Депортива 1 - 1 1.71 3.16 4.71
13:00 Форментера - Корнеля 1 - 1 3.08 2.93 2.25
18:00 Бадалона - Пералада-Жирона Б 1 - 0 2.13 2.99 3.29
18:00 Елче - Атлетико Сагунтино 1 - 0 1.67 3.35 4.75
18:00 Лейда Еспортиу - Онтиниент 4 - 0 1.84 3.10 4.12
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Гранада Б - Естремадура 1 - 0 2.57 2.96 2.63
13:00 Ел Ехидо 2012 - Линенсе 2 - 2 2.06 3.07 3.37
13:00 Марбеля - Хумиля 2 - 0 1.45 3.77 6.33
13:00 Мелия - Лорка Депортива 1 - 2 1.40 4.05 6.71
13:00 Сан Фернандо - Лас Палмас Атлетико 0 - 0 1.70 3.15 4.80
13:00 УКАМ Мурсия - Бетис Б 2 - 1 1.60 3.50 4.98
18:00 Вияновенсе - Бадахос 1 - 0 2.19 2.95 3.21
18:00 Мерида АД - Реал Мурсия 0 - 0 2.92 2.87 2.38
18:30 Рекреативо - Есиха 3 - 1 2.01 2.98 3.64
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Торино - Ювентус 0 - 1 5.32 3.62 1.68
16:00 Беневенто - Кротоне 3 - 2 2.63 3.10 2.81
16:00 Болоня - Сасуоло 2 - 1 2.55 3.07 2.97
16:00 Наполи - СПАЛ 1 - 0 1.13 7.92 19.56
19:00 Аталанта - Фиорентина 1 - 1 2.33 3.24 3.11
21:45 Милан - Сампдория 1 - 0 1.61 3.96 5.39
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Фрозиноне - Асколи 2 - 0 1.37 4.42 8.12
18:30 Бреша - Тернана 3 - 1 1.86 3.35 4.16
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арцакена - Пиза 3 - 4 3.00 3.00 2.25
15:30 Гаворано - Пиаченца 1 - 0 3.00 3.00 2.25
15:30 Джиана Ерминио - Сиена 0 - 1 2.75 2.99 2.40
15:30 Пистоезе - Олбия 1 - 2 2.20 2.99 3.09
15:30 Про Пиаченца - Витербезе 3 - 1 3.15 2.88 2.25
17:30 Лукезе - Кунео 0 - 0 2.11 3.05 3.21
19:30 Алесандрия - Монца 1912 0 - 0 1.75 3.28 4.22
19:30 Карарезе - Прато 4 - 0 1.66 3.39 4.51
19:30 Понтедера - Арецо 0 - 0 2.25 3.00 3.00
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Губио - Порденоне 2 - 3 2.39 2.98 2.76
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Катанзаро 1 - 2 2.89 3.09 2.25
15:30 Матера - Сиракуза 2 - 0 2.20 3.05 3.04
15:30 Трапани - Паганезе 4 - 1 1.39 3.96 7.04
17:30 Виртус Франкавила - Казертана 0 - 1 1.90 3.17 3.65
17:30 Монополи 1966 - Катания 5 - 0 2.72 3.07 2.39
17:30 Ренде 1968 - Расинг Фонди 3 - 0 1.76 3.18 4.31
17:30 Сикула Леонцио - Лече 0 - 0 3.95 3.20 1.83
17:30 Юве Стабия - Бишелие 1913 0 - 2 1.80 3.24 4.00
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Ница - Нант 1 - 1 2.29 3.14 3.26
18:00 Лил - Лион 2 - 2 4.38 3.71 1.77
22:00 Олимпик Марсилия - Бордо 1 - 0 1.61 3.89 5.40
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Ред Бул Залцбург - Санкт Полтен 4 - 0 1.12 7.61 16.91
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Капаз Ганджа - Кешля 0 - 1 2.88 3.13 2.25
15:30 Сабаил Баку - Карабах Агдам 0 - 1 5.12 3.43 1.60
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Скендербеу Корча 1 - 2 - - -
15:00 Лачи - Луфтетари 2 - 2 - - -
18:00 Фламуртари - Люшня 2 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Пеня Енкарнада 2 - 1 - - -
13:00 УЕ Санта Колома - Интер де Ескалдес 0 - 2 - - -
17:00 Сант Жулия - ФК Санта Колома 3 - 1 - - -
19:00 УЕ Енгордани - Луситанос 3 - 0 2.52 3.03 2.52
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 КАА Гент - Мехелен 2 - 2 1.56 3.86 5.84
19:00 Шарлероа - Стандарт Лиеж 1 - 1 2.67 3.20 2.59
21:00 Роял Ексел Мускрон - Ваасланд-Беверен 2 - 2 3.18 3.41 2.15
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Вестерло - Тубиз 0 - 0 2.01 3.23 3.45
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Радник Биелина - Борац Баня Лука 3 - 0 1.89 3.19 3.63
18:30 Широки Брег - ФК Сараево 2 - 1 2.19 3.07 2.98
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Локомотив Пловдив - Пирин Благоевград 1 - 0 1.86 3.30 3.85
15:00 Лудогорец Разград - Славия 4 - 1 1.14 7.09 13.76
17:30 Левски София - Ботев Пловдив 1 - 0 1.45 3.84 6.76
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Платаниас - Пас Янина 0 - 3 2.73 2.87 2.74
17:15 АЕК Атина - Ксанти 4 - 0 1.26 4.98 12.07
17:15 Левадиакос - Панайтоликос 1 - 2 2.66 2.82 2.87
19:30 Олимпиакос - Паниониос Атина 1 - 0 1.19 5.67 15.76
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арис Солун - Анагениси Кардица 3 - 0 1.17 5.81 11.81
15:00 Ахарнайкос Мениди - Аполон Понту 0 - 3 - - -
15:00 Верия - Панайгиалиос Егио 3 - 1 - - -
15:00 Докса Драма - Пансерайкос 3 - 1 1.51 3.58 5.64
15:00 Ерготелис - Трикала 0 - 2 3.68 3.06 1.93
15:00 Караискакис Арта - Аполон Лариса 2 - 0 1.54 3.58 5.26
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хелзингор - Хорсенс 0 - 2 3.59 3.32 2.02
15:00 Рандерс - Хобро 0 - 0 2.25 3.22 3.14
17:00 Мидтиланд - ФК Копенхаген 3 - 1 2.17 3.41 3.13
19:00 Олборг - Брьондби 1 - 1 3.94 3.59 1.84
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Ашкелон 1 - 0 1.72 3.33 4.59
20:30 Апоел Хайфа - Макаби Нетаня 2 - 0 2.20 3.16 3.01
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Гриндавик - Тор Акурейри 0 - 0 1.40 4.50 5.50
18:00 ФХ Хафнарфьордур - Селфос 3 - 1 1.17 6.40 10.73
18:15 Филкир Рейкявик - ХК Коупавогюр 2 - 2 1.45 4.32 5.35
20:15 Тротур Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 6 9.71 5.68 1.21
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Анортозис - Ермис Арадипоу 4 - 0 1.35 4.46 6.62
17:00 Докса Катокопия - Пафос 1 - 1 2.27 3.24 2.78
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Виктория Роспорт - ЮС Хостерт 1 - 3 2.08 3.46 2.93
17:00 Диферданж - ЮС Еш 4 - 1 1.13 6.91 14.17
17:00 Жюнес Еш - Фола Еш 3 - 3 2.99 3.88 1.93
17:00 Мондорф-ле-Бен - УНА Щрасен 3 - 1 1.90 3.59 3.24
17:00 РМ Хам Бенфика - Юнион Люксембург 1 - 1 1.81 3.65 3.47
17:00 Ф91 Дюделанж - Юнион Титус Петанж 2 - 1 1.18 5.94 10.27
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Академия Пандев - ФК Скопие 0 - 0 1.45 4.04 5.85
15:00 Вардар Скопие - Победа Прилеп 3 - 0 1.17 6.25 11.84
15:00 Пелистер Битоля - Работнички Скопие 3 - 2 3.60 3.39 2.05
15:00 Шкупи Скопие - Шкендия 79 Тетово 0 - 3 4.98 3.96 1.53
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Лехия Гданск - Пяст Гливице 0 - 2 1.67 3.54 5.10
19:00 Лех Познан - Погон Шчечин 2 - 0 1.72 3.44 4.81
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витория Сетубал - Пасош Ферейра 1 - 0 2.26 3.00 3.32
18:00 Морейрензе - Шавеш 0 - 1 2.46 3.10 2.87
20:00 Порто - Рио Аве 5 - 0 1.15 6.88 14.81
22:15 Витория Гимараеш - Спортинг Брага 0 - 5 2.61 3.18 2.65
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Реал СК Кейлуж - Бенфика Б 5 - 1 2.20 3.25 2.97
16:30 Порто Б - Оливейрензе 1 - 2 1.84 3.36 3.89
17:00 Академико Визеу - Насионал Мадейра 3 - 3 2.14 3.16 3.20
17:00 Варзин - Фамаликао 2 - 0 2.23 2.87 3.34
17:00 Кова Да Пиедаде - Пенафиел 1 - 3 2.48 2.94 2.83
17:00 Спортинг Ковиля - Лейшоес 0 - 2 2.29 2.91 3.17
17:00 Униао Мадейра - Санта Клара 0 - 1 2.90 2.95 2.42
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Поли Тимишоара - Политехника Яш 1 - 2 3.73 2.99 2.05
20:45 Динамо Букурещ - ФК ФКСБ 2 - 2 3.21 3.01 2.25
Русия - Други Русия - Други Рез. 1 X 2
10:15 Шинник Ярославл - Ротор Волгоград 2 - 2 1.90 3.20 3.77
15:30 Спартак Москва 2 - ФК Тюмен 3 - 0 2.88 3.50 2.10
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Космос Серавале 1 - 6 - - -
16:00 Пенароса - Сан Джовани 3 - 0 - - -
16:00 Фаетано - Ла Фиорита 0 - 3 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Жилина - Ружомберок 2 - 0 1.50 3.85 5.53
15:00 Земплин Михаловце - Слован Братислава 1 - 1 5.22 3.75 1.54
15:00 Нитра - Тренчин 1 - 1 3.18 3.22 2.07
15:00 Сеница - ДАК Дунайска Стреда 0 - 2 4.02 3.45 1.75
15:00 Татран Прешов - Железарна Подбрезова 0 - 2 2.47 3.02 2.69
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Раднички Ниш - Бачка Бачка Паланка 4 - 0 1.20 5.34 10.27
15:00 Младост Лучани - Партизан Белград 1 - 2 8.07 4.94 1.27
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Бурсаспор - Йени Малатияспор 0 - 0 2.00 3.18 3.84
12:30 Кардемир Карабукспор - Акхисар Беледиеспор 0 - 3 3.64 3.30 2.01
15:00 Трабзонспор - Истанбул Башакшехир 0 - 1 2.62 3.19 2.64
18:00 Касъмпаша - Галатасарай 2 - 1 4.78 4.15 1.60
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Юмраниеспор - Ескишехирспор 0 - 1 1.81 3.44 3.98
14:30 Газиантеп ФК - Истанбулспор 2 - 0 1.86 3.19 4.15
17:00 Адана Демирспор - Болуспор 1 - 3 2.86 3.23 2.31
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зирка Кропивницкий - ФК Мариупол 0 - 3 2.79 2.96 2.45
14:00 Карпати Лвов - Заря Луганск 0 - 2 4.45 3.19 1.76
17:00 Динамо Киев - Олимпик Донецк 1 - 0 1.15 6.32 13.20
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 ИФК Мариехамн - Интер Турку 2 - 4 2.21 3.35 2.86
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Рода - Утрехт 1 - 4 4.62 3.62 1.73
15:30 Твенте - Спарта Ротердам 1 - 1 2.06 3.49 3.29
15:30 Фейенорд - Хераклес 1 - 0 1.15 7.50 14.67
17:45 Цволе - Аякс 0 - 1 7.41 4.87 1.37
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Хайдук Сплит 0 - 1 1.57 3.52 5.72
18:00 Славен - Цибалия 2 - 0 1.45 3.80 7.07
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сигма Оломоуц - Виктория Пилзен 0 - 0 3.25 3.15 2.14
19:00 Спарта Прага - Слован Либерец 2 - 0 1.50 3.69 6.32
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Тун 3 - 1 1.34 4.98 7.21
17:00 Сион - Лозана Спорт 3 - 1 1.82 3.71 3.79
17:00 Цюрих - Люцерн 1 - 1 1.63 3.80 4.75
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Аарау - Киасо 4 - 1 1.92 3.35 3.60
17:00 Вадуц - Волен 5 - 1 1.23 5.49 9.55
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
16:00 Васалунд - Хамарби 1 - 3 13.06 6.79 1.14
16:00 Йонкьопинг Содра - Фрей Тебю 1 - 2 1.94 3.42 3.44
16:00 Твоокерш - Йоребро 0 - 3 9.63 5.36 1.23
18:00 Бромапойкарна - Йефле 2 - 0 1.29 5.03 8.60
18:00 Малмьо - Далкурд 1 - 0 1.34 4.62 7.52
18:00 Хакен - Вернаму 2 - 0 1.13 7.17 13.16
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
16:15 Хамилтън - Рейнджърс 3 - 5 7.02 4.52 1.41
17:00 Селтик - Сейнт Джонстън 0 - 0 1.29 5.28 9.46
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
19:15 Инвърнес КТ (Шот) - Крусейдърс (Сир) 3 - 2 1.87 3.41 3.72
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:15 Темперлей - Индепендиенте 0 - 0 2.96 2.95 2.44
02:30 Росарио Сентрал - Олимпо Баия Бланка 5 - 0 1.49 3.66 6.89
22:00 Арсенал Саранди - Хуракан Буенос Айрес 1 - 1 3.21 2.95 2.28
22:00 Сан Мартин Сан Хуан - Талерес Кордоба 1 - 1 3.46 2.96 2.17
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:05 Агропекуарио Аргентино - Вия Далмине 2 - 1 2.16 2.95 3.37
22:00 Браун Адроге - Бока Унидос 3 - 0 1.75 3.15 4.77
22:00 Гилермо Браун - Килмес Буенос Айрес 1 - 2 1.80 3.05 4.60
23:00 Сан Мартин Тукуман - Спортиво Естудиантес 1 - 1 2.03 2.90 3.84
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Роял Пари Санта Крус - Насионал Потоси 1 - 0 1.67 3.60 4.25
21:00 Хорхе Вилстерман - Ориенте Петролеро 1 - 0 2.11 3.33 2.99
23:15 Стронгест Ла Пас - Боливар Ла Пас 2 - 0 2.38 3.39 2.55
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Академия Пуерто Кабейо - Естудиантес де Мерида 2 - 1 2.29 2.98 2.90
21:45 Депортиво Ла Гуайра - Метрополитанос 1 - 0 1.58 3.56 5.00
23:00 Атлетико Венецуела - Естудиантес де Каракас 3 - 1 1.94 3.14 3.59
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Кобан Империал - Мунисипал 3 - 1 1.90 3.15 3.60
04:00 Маркуензе - Гуастатоя 1 - 1 2.09 3.06 3.16
19:00 Санарате - Кселаху 1 - 0 2.01 3.18 3.30
19:00 Сучитепекес - Антигуа ГФК 1 - 3 2.47 3.20 2.52
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 ЕНППИ Кайро - Исмаили Исмаилия 2 - 0 2.63 2.87 2.63
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Депортиво Куенка - ЛДУ Кито 2 - 1 2.38 3.06 2.78
23:00 Аукас Кито - Делфин Манта 0 - 0 2.00 3.19 3.48
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Чалатенанго - Алианса Сан Салвадор 1 - 1 4.32 2.99 1.81
23:00 Агила Сан Мигел - Фирпо Усулутан 3 - 0 1.73 3.19 4.51
23:00 Аудас Апастепеке - Сонсонате 1 - 2 2.25 3.00 3.00
23:00 ФАС Санта Ана - Исидро Метапан 2 - 1 1.72 3.10 4.76
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 НЕРОКА Имфал - Мохун Баган Калкута 2 - 3 2.58 2.82 2.71
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ченайин - Джамшедпур 1 - 1 2.26 3.01 3.12
16:30 АТК Калкута - Мумбай Сити 1 - 2 2.70 3.27 2.38
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Бояка Чико - Рионегро 1 - 2 2.86 2.87 2.43
01:00 Индепендиенте Меделин - Депортиво Кали 2 - 1 1.60 3.54 4.95
03:00 Алианса Петролера - Санта Фе Богота 2 - 1 2.35 2.80 3.14
21:00 Енвигадо - Онсе Калдас 1 - 0 2.33 2.89 3.08
23:00 Атлетико Букараманга - Леонес 2 - 2 1.53 3.45 6.39
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Ередиано - Универсидад де Коста Рика 1 - 1 1.29 4.81 8.05
21:30 Картахинес - Кармелита 4 - 1 2.06 3.25 3.20
21:30 Перес Селедон - Лимон 2 - 2 1.70 3.57 4.27
23:00 Гуадалупе - Сантос де Гуапилес 2 - 3 2.36 3.18 2.72
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:50 Ал Джахра - Ал Тадамон 3 - 6 1.50 3.96 4.94
18:15 Казма Кувейт - Ал Салмия Кувейт 2 - 1 2.51 3.25 2.42
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Могреб Тетуан - Шабаб Атлас Хенифра 4 - 3 2.24 2.78 3.26
17:00 ФАР Рабат - Раджа Казабланка 2 - 1 2.86 2.81 2.46
19:00 Олимпик Курибга - Кавкаб Маракеш 3 - 0 2.31 2.85 3.06
21:00 Видад Казабланка - Рапиде Оуед Зем 3 - 1 1.58 3.21 6.01
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Пуебла 1 - 1 1.83 3.30 4.12
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Атлас Гуадалахара 2 - 0 1.47 3.93 6.25
03:06 Леон - Керетаро 1 - 1 1.91 3.38 3.62
04:30 Тихуана - Пумас УНАМ Мексико 4 - 1 2.05 3.22 3.38
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Монтерей 3 - 0 2.96 3.18 2.26
05:06 Чивас Гуадалахара - Пачука 1 - 1 2.14 3.27 3.12
20:00 Депортиво Толука - Сантос Лагуна 2 - 0 2.08 3.23 3.31
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Сакатекас - Мурсиелагос 2 - 2 1.57 3.65 4.92
02:00 Хуарес - Венадос 1 - 1 1.85 3.30 3.66
03:00 Алебрихес де Оахака - Тампико Мадеро 0 - 2 1.83 3.29 3.82
05:00 Дорадос де Синалоа - Симаронес де Сонора 1 - 0 1.79 3.24 4.12
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Атланте Канкун 3 - 0 2.15 3.10 3.07
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Саутерн Юнайтед - Уелингтън Финикс Б 4 - 0 2.02 3.64 2.88
03:00 Тим Уелингтън - Уейтакиър Юнайтед 4 - 1 1.62 3.98 4.01
05:35 Хамилтън Уондърърс - Кентърбъри Юнайтед 0 - 1 5.54 4.66 1.38
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Серо Портеньо - Сол де Америка 2 - 0 1.69 3.43 4.39
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
00:45 Спорт Росарио - Универсидад де Кахамарка 4 - 0 2.12 3.01 3.25
03:00 Спорт Бойс - Унион Комерсио 1 - 0 1.61 3.53 4.97
20:30 Депортиво Мунисипал - Академия Кантолао 3 - 0 2.16 3.01 3.43
23:00 Алианса Лима - Спортинг Кристал 0 - 2 2.26 3.10 2.97
САЩ - Други САЩ - Други Рез. 1 X 2
00:00 Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю 1 - 3 2.10 3.60 2.75
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ратчабури - Еър Форс Сентрал 1 - 0 1.39 4.58 5.73
13:00 Убон УМТ Юнайтед - ПТ Прачуап 3 - 1 2.08 3.68 2.76
14:00 Бурирам Юнайтед - Банкок Глас 1 - 0 1.29 5.02 7.14
14:00 Сукотай - Чианграй Юнайтед 2 - 0 2.75 3.68 2.10
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Стад Тунизиен Тунис - Бен Гердан 1 - 0 1.79 3.18 4.06
14:00 Бизертин Бизерта - Кайруан 1 - 0 1.67 3.21 4.93
14:00 Зарзис - Сфаксиен Сфакс 0 - 0 4.85 3.23 1.66
15:00 Клуб Африкан Тунис - Есперанс де Тунис 2 - 1 2.20 2.94 3.10
16:00 Етоил дю Сахел Сус - Метлауи 3 - 0 1.33 4.20 7.89
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Дефенсор Спортинг - Торке Монтевидео 2 - 1 1.43 4.25 5.98
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 2 2.68 3.29 2.35
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Атенас Сан Карлос 3 - 1 1.73 3.42 4.34
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа 0 - 2 2.97 3.25 2.08
03:00 Мотагуа Тегусигалпа - Вида Ла Сейба 1 - 0 1.42 4.00 6.07
03:00 Реал Еспаня - Хутикалпа 1 - 0 1.70 3.37 4.29
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Универсидад де Консепсион - Курико Унидо 0 - 0 2.23 3.04 3.09
17:00 Депортес Икике - Унион Ла Калера 0 - 1 2.03 3.23 3.35
23:00 О'Хигинс Ранкагуа - Уачипато Талкауано 2 - 1 2.23 3.17 2.97
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 ФК Уфа (Рус) - Вентспилс (Лат) 3 - 1 1.41 4.28 6.15
16:00 Амкар Перм (Рус) - Динамо Батуми (Гру) 0 - 1 1.62 3.57 5.03
16:00 Динамо Москва (Рус) - Динамо Минск (Блр) 2 - 2 - - -
17:00 Рубин Казан (Рус) - Волеренга Осло (Нор) 3 - 0 2.25 3.11 3.02
17:00 Тромсьо (Нор) - ФК Ростов (Рус) 2 - 2 3.67 3.34 1.90
17:30 Молде (Нор) - ФК Краснодар (Рус) 1 - 2 2.66 3.36 2.38

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане