Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Март '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Бърнли като гост няма победа от 14 мача

Родъръм Юнайтед като гост няма победа от 19 мача

Брадфорд Сити като домакин няма загуба от 19 мача

Дармщат 98 като гост само загуби от 11 мача

Реал Мадрид като гост 33 вкарани гола в 12 мача - 2.75 на мач

Реал Сосиедад като гост няма равенство от 13 мача

Лудогорец Разград 20 победи от 24 мача

Аполон Смирни няма загуба от 20 мача

Фола Еш 51 вкарани гола в 18 мача - 2.83 на мач

Ф91 Дюделанж като домакин само победи от 9 мача

Радомлие като домакин няма победа от 11 мача

Еърбъс ЮК само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Цибалия като гост 10 загуби от 11 мача

Базел 20 победи от 24 мача

Хамилтън като гост няма победа от 14 мача

Брихин Сити като гост няма равенство от 14 мача

Ал Наср Ел Тааден като домакин няма победа от 9 мача

Индепендиенте дел Вале 4 равенства от 6 мача

Клан Хувенил няма победа от 6 мача

Исидро Метапан като гост 14 вкарани гола в 5 мача - 2.80 на мач

Сантос Лагуна като гост 4 равенства от 5 мача

Насионал Асунсион няма победа от 6 мача

Хувентуд де Лас Пиедрас 4 равенства от 6 мача

Барока като домакин няма победа от 11 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
Diema
Верея Стара Загора - Пирин Благоевград 13:00 на живо
F Plus
Ейбар - Еспаньол
14:00 на живо
Diema Sport 2
Уест Бромич - Арсенал
14:30 на живо
Nova Sport
Нотингам Форест - Дарби Каунти 15:00 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - ЦСКА София 15:00 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Челси
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Реал Мадрид 17:15 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Дунав Русе 17:30 на живо
Nova Sport
Нант - Ница
18:00 на живо
Ring.BG
Торино - Интер
19:00 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Суонзи
19:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Хамбургер 19:30 на живо
F Plus
Алавес - Реал Сосиедад
19:30 на живо
Nova Sport
Лийдс - Брайтън
20:45 на запис
Diema Sport
Тулуза - Рен
21:00 на живо
Ring.BG
Милан - Дженоа
21:45 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Лестър
22:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 18 Март, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
09:30 Иран - Ирак 0 - 1 1.61 3.41 5.95
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Уест Бромич - Арсенал 3 - 1 5.68 4.01 1.62
17:00 Евертън - Хъл Сити 4 - 0 1.51 4.21 6.98
17:00 Кристъл Палас - Уотфорд 1 - 0 1.87 3.44 4.56
17:00 Сток Сити - Челси 1 - 2 5.85 3.73 1.65
17:00 Съндърланд - Бърнли 0 - 0 2.49 3.20 3.02
17:00 Уест Хям - Лестър 2 - 3 2.37 3.40 3.06
19:30 Борнемут - Суонзи 2 - 0 2.08 3.45 3.67
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:00 Блекбърн - Престън 2 - 2 2.46 3.18 2.99
15:00 Нотингам Форест - Дарби Каунти 2 - 2 3.00 3.23 2.41
17:00 Бирмингам - Нюкасъл 0 - 0 4.69 3.65 1.75
17:00 Бъртън Албион - Брентфорд 3 - 5 2.55 3.28 2.78
17:00 Кардиф - Ипсуич 3 - 1 1.88 3.38 4.32
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Родъръм Юнайтед 5 - 1 1.48 4.48 6.61
17:00 Норич - Барнзли 2 - 0 1.64 4.13 4.88
17:00 Уигън - Астън Вила 0 - 2 3.18 2.99 2.44
17:00 Фулъм - Уулвърхямптън 1 - 3 1.77 3.73 4.39
19:30 Лийдс - Брайтън 2 - 0 3.16 3.17 2.37
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Болтън - Нортхямптън Таун 2 - 1 1.76 3.45 4.60
17:00 Брадфорд Сити - Суиндън 2 - 1 1.53 3.95 5.94
17:00 Бристол Роувърс - Честърфийлд 2 - 1 1.49 4.16 6.31
17:00 Милоул - Бъри 0 - 0 1.65 3.69 5.15
17:00 Милтън - Ковънтри 1 - 0 1.63 3.70 5.31
17:00 Оксфорд Юнайтед - Скънторп 2 - 1 2.15 3.19 3.40
17:00 Питърбъро - Олдъм 1 - 1 1.94 3.52 3.62
17:00 Рочдейл - Джилингам 4 - 1 1.59 3.87 5.33
17:00 Саутенд - Уолсол 3 - 2 1.96 3.37 3.72
17:00 Флийтууд Таун - Уимбълдън 0 - 0 2.02 3.18 3.80
17:00 Шефилд Юнайтед - Чарлтън 2 - 1 1.42 4.33 7.27
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гримсби Таун - Кроули Таун 1 - 1 1.93 3.39 3.81
17:00 Йоувил - Акрингтън Стенли 1 - 1 3.31 3.18 2.19
17:00 Крю Александра - Колчестър 2 - 0 2.44 3.20 2.83
17:00 Лейтън Ориент - Донкастър 1 - 4 6.27 4.01 1.50
17:00 Лутън Таун - Екзитър 1 - 1 2.16 3.26 3.29
17:00 Мансфийлд Таун - Карлайл 2 - 0 1.85 3.44 4.12
17:00 Нюпорт Каунти - Блекпул 1 - 3 3.04 3.16 2.33
17:00 Плимут - Моркамб 1 - 0 1.63 3.74 5.17
17:00 Стивънидж Бороу - Портсмут 3 - 0 4.24 3.54 1.79
17:00 Хартлипул - Уикъмб 0 - 2 3.41 3.14 2.16
17:00 Челтнъм Таун - Кембридж Юнайтед 0 - 1 2.73 3.12 2.58
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Сътън Юнайтед 2 - 0 2.00 3.27 3.42
17:00 Бароу - Дагенъм и Редбридж 2 - 1 2.20 3.15 3.07
17:00 Боръм Ууд - Гайзли 0 - 0 1.91 3.20 3.80
17:00 Брейнтри Таун - Саутпорт 2 - 0 1.90 3.35 3.66
17:00 Гейтсхед - Уокинг 2 - 1 1.54 3.86 5.33
17:00 Доувър Атлетик - Бромли 1 - 0 1.74 3.63 4.00
17:00 Норт Фериби Юнайтед - Солихъл Муурс 1 - 4 3.08 3.20 2.17
17:00 Форест Грийн Роувърс - Рексъм 3 - 0 1.52 3.80 5.83
17:00 Честър - Ийстли 0 - 1 2.38 3.24 2.73
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Фрайбург 1 - 1 2.31 3.19 3.24
16:30 Вердер Бремен - РБ Лайпциг 3 - 0 3.25 3.47 2.17
16:30 Волфсбург - Дармщат 98 1 - 0 1.57 3.96 6.16
16:30 Кьолн - Херта Берлин 4 - 2 2.41 3.08 3.18
16:30 Хофенхайм - Байер Леверкузен 1 - 0 2.00 3.65 3.58
19:30 Айнтрахт Франкфурт - Хамбургер 0 - 0 2.16 3.27 3.55
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Щутгарт 1 - 0 3.66 3.36 1.98
14:00 Санкт Паули - Хановер 96 0 - 0 2.54 3.17 2.74
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - ФСВ Франкфурт 2 - 0 2.05 3.13 3.56
15:00 Дуисбург - Рот-Вайс Ерфурт 3 - 2 1.64 3.47 5.19
15:00 Майнц 05 II - Холщайн Кил 0 - 3 3.49 3.17 2.04
15:00 Оснабрюк - Кемницер 3 - 0 2.46 3.10 2.77
15:00 Падерборн - Ян Регенсбург 0 - 2 2.74 3.24 2.42
15:00 Фортуна Кьолн - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 0 2.52 3.18 2.61
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Ейбар - Еспаньол 1 - 1 1.90 3.47 4.25
17:15 Атлетик Билбао - Реал Мадрид 1 - 2 5.12 4.21 1.63
19:30 Алавес - Реал Сосиедад 1 - 0 2.56 3.15 2.96
21:45 Бетис - Осасуна 2 - 0 1.42 4.49 7.96
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Кордоба - Нумансия 0 - 0 2.32 3.01 3.14
19:00 Луго - Мирандес 2 - 1 1.79 3.30 4.52
19:00 УКАМ Мурсия - Хетафе 2 - 0 2.51 2.89 2.94
19:00 Хуеска - Майорка 2 - 1 2.05 3.12 3.60
21:30 Сарагоса - Севиля Атлетико 1 - 2 1.85 3.21 4.36
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Самудио - Реал Сосиедад Б 2 - 3 2.88 2.99 2.35
19:30 Аренас Клуб де Гечо - СС Рейес 1 - 1 1.70 3.34 4.57
19:30 Фуенлабрада - Лейоа 1 - 0 1.84 3.21 3.98
20:00 Сестао Ривър Клуб - Навалкарнеро 1 - 0 2.04 2.99 3.52
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Барселона Б - Лагостера 4 - 0 1.67 3.42 4.69
19:00 Виляреал Б - Прат 2 - 1 1.42 3.86 6.82
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
18:00 Лорка - Естремадура 0 - 0 1.78 3.33 4.09
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Торино - Интер 2 - 2 3.72 3.71 1.92
21:45 Милан - Дженоа 1 - 0 1.66 3.79 5.24
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Новара 1 - 1 2.58 2.99 2.79
16:00 Асколи - Читадела 2 - 1 2.64 3.13 2.62
16:00 Бреша - Специя 1 - 1 3.37 3.01 2.22
16:00 Карпи - СПАЛ 1 - 4 2.19 2.92 3.51
16:00 Пиза - Латина 1 - 1 1.93 2.85 4.76
16:00 Про Верчели - Верона 1 - 1 3.45 3.01 2.19
16:00 Трапани - Бари 4 - 0 2.34 2.96 3.17
16:00 Фрозиноне - Виченца 3 - 1 1.73 3.32 4.91
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:45 Ливорно - Витербезе 1 - 0 1.71 3.37 4.35
15:45 Олбия - Комо 1 - 1 2.36 3.00 2.84
15:45 Пиаченца - Карарезе 1 - 0 1.71 3.45 4.24
15:45 Расинг Рома - Джиана Ерминио 1 - 1 3.41 3.17 2.00
15:45 Ренате - Арецо 1 - 0 2.35 3.04 2.81
17:45 Лукезе - Про Пиаченца 1 - 0 2.24 3.02 3.06
17:45 Лупа Рома - Прато 0 - 1 2.12 3.00 3.29
17:45 Пистоезе - Кремонезе 3 - 1 3.42 3.12 2.02
21:45 Сиена - Алесандрия 2 - 0 3.78 3.30 1.85
21:45 Тутокуойо - Понтедера 0 - 0 2.69 2.96 2.51
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:45 Фонди - Казертана 1 - 2 2.14 3.12 3.13
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Нант - Ница 1 - 1 2.35 3.05 3.25
21:00 Анже - Гингам 3 - 0 2.19 3.10 3.53
21:00 Бордо - Монпелие 5 - 1 1.93 3.48 3.93
21:00 Нанси - Лориен 2 - 3 2.10 3.31 3.55
21:00 Тулуза - Рен 0 - 0 2.16 3.10 3.62
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Реймс - Ланс 0 - 2 2.13 2.94 3.57
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
15:45 Конкарно - Булон 3 - 0 2.62 2.91 2.62
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Рапид Виена - Матерсбург 1 - 1 1.51 4.03 5.77
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Щурм Грац 1 - 0 2.97 3.18 2.31
19:30 Волфсбергер - Санкт Полтен 1 - 0 2.01 3.25 3.55
19:30 Рийд - Алтах 2 - 0 2.62 3.07 2.64
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Капаз Ганджа - Сумгаит 1 - 0 2.25 2.89 3.13
17:37 Нефтчи Баку - Интер Баку 2 - 1 2.47 2.90 2.77
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кораби Пешкопия - Партизани Тирана 0 - 2 - - -
15:00 Лачи - Фламуртари 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ширак Гюмри - Гандзасар Капан 1 - 2 1.86 3.31 3.77
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
19:00 Динамо Брест - Динамо Минск 0 - 0 2.13 3.06 3.18
Белгия - Кофидис Къп Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
21:45 Остенде - Зулте Варегем** 2 - 2 2.54 3.16 2.73
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Витез - Крупа 0 - 0 1.92 3.32 3.46
16:00 Железничар Сараево - Радник Биелина 2 - 0 1.41 4.30 5.91
16:00 Жрински Мостар - Металеге-БСИ Яйце 0 - 2 1.25 5.25 8.23
16:00 Слобода Тузла - ФК Сараево 3 - 0 2.67 3.16 2.37
16:00 Челик Зеница - Младост Добой Какан 2 - 2 1.48 3.84 7.32
16:00 Широки Брег - Олимпик Сараево 0 - 0 1.21 5.39 10.29
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Верея Стара Загора - Пирин Благоевград 2 - 0 2.26 3.07 2.99
15:00 Локомотив Пловдив - ЦСКА София 1 - 1 2.70 3.02 2.47
17:30 Лудогорец Разград - Дунав Русе 2 - 2 1.26 5.10 9.26
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Левски Карлово - Витоша Бистрица 1 - 4 - - -
15:30 Несебър - Царско Село София 2 - 1 - - -
15:30 Спартак Плевен - Ботев Гълъбово 3 - 1 - - -
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Лайънс Гибралтар - Сейнт Джоузеф 0 - 3 - - -
21:30 Линкс - Монс Калпе 2 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Динамо Тбилиси - Дила Гори 1 - 2 - - -
17:00 Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси 2 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Верия - Керкира Корфу 4 - 0 1.52 3.65 6.40
17:15 Лариса - Панайтоликос 1 - 0 1.91 3.07 4.44
19:30 Атромитос - АЕК Атина 0 - 1 4.68 3.06 1.85
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Смирни - Анагениси Кардица 2 - 0 1.17 5.94 10.90
17:00 ОФИ Крит - Трикала 0 - 1 1.66 3.39 4.50
Дания - Други Дания - Други Рез. 1 X 2
15:00 Мариенлист - Брабранд 2 - 2 2.54 3.36 2.39
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Номе Калю - Силамае Калев 2 - 1 1.34 4.72 6.67
13:00 ФКИ Талин - Тулевик Вилянди 5 - 0 1.13 7.01 13.21
16:00 Флора Талин - Вапрус Пярну 2 - 0 1.12 8.00 13.25
19:00 Левадия Талин - Пайде Линнамеесконд 7 - 0 1.15 6.67 11.89
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:15 Макаби Тел Авив - Бней Сахнин 3 - 0 1.30 4.39 9.58
20:30 Макаби Петах Тиква - Бейтар Йерусалим 0 - 1 2.43 3.10 2.75
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Тел Авив 2 - 3 2.62 3.04 2.59
18:00 Апоел Хайфа - Апоел Ашкелон 1 - 4 2.12 3.10 3.28
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Лимерик - Фин Харпс 1 - 1 1.41 4.35 6.53
17:00 Дери Сити - Дрогеда Юнайтед 4 - 0 1.45 3.96 6.72
21:00 Дъндолк - Сейнт Патрикс 3 - 0 1.34 4.42 8.71
21:45 Слиго Роувърс - Брей Уондърърс 3 - 2 3.09 3.15 2.23
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Коб Рамблърс - Атлон Таун 5 - 1 1.75 3.35 4.36
21:30 Лонгфорд Таун - Кабинтили 0 - 2 1.33 4.46 8.14
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
14:00 Кефлавик - ФХ Хафнарфьордур 2 - 3 6.06 4.24 1.40
17:00 КА Акурейри - Хаукар Хафнарфьордур 1 - 0 1.50 4.05 5.18
17:15 КР Рейкявик - Вестманаейяр 4 - 0 2.19 3.46 2.73
19:15 Филкир Рейкявик - Селфос 1 - 2 1.87 3.44 3.49
20:00 Тор Акурейри - Акранес 2 - 3 2.82 3.50 2.13
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 Окжетпес Кокшетау - Тобол Костанай 1 - 0 2.64 2.84 2.59
12:00 Актобе - Ордабаси Шимкент 0 - 1 2.29 2.93 3.01
12:00 Атирау - Иртиш Павлодар 0 - 1 2.63 2.87 2.60
14:00 Шахтьор Караганди - Кайсар Къзълорда 0 - 1 1.85 3.20 3.83
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Лимасол - АЕК Ларнака 3 - 2 2.06 3.21 3.20
19:00 Омония Никозия - Анортозис 2 - 0 2.11 3.25 3.06
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
13:00 СК Бабите - Ригас 0 - 0 6.15 4.09 1.42
15:00 Рига ФК - Вентспилс 0 - 0 2.32 3.16 2.71
17:00 Метта ЛУ Рига - Спартакс Юрмала 2 - 4 5.47 3.70 1.52
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Утенис Утена - Лиетава Йонава 1 - 1 2.74 3.15 2.34
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Фола Еш - Жюнес Канах 2 - 2 1.14 6.82 11.09
18:00 Виктория Роспорт - Прогрес Нидеркорн 2 - 2 4.57 3.59 1.61
19:00 Диферданж - РМ Хам Бенфика 1 - 0 1.23 5.45 8.53
19:00 Мондорф-ле-Бен - УНА Щрасен 0 - 3 2.39 3.21 2.55
19:00 Рюмеланж - Юнион Титус Петанж 0 - 0 2.49 3.19 2.49
19:00 Ф91 Дюделанж - Юнион Люксембург 4 - 0 1.14 6.22 13.63
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Брегалница Щип - Шкендия 79 Тетово 1 - 3 14.38 5.53 1.19
15:00 Македония Гьорче Петров - Вардар Скопие 0 - 5 12.95 5.58 1.17
15:00 Победа Прилеп - Шкупи Скопие 1 - 1 2.15 3.05 3.13
15:00 Работнички Скопие - Силекс Кратово 2 - 0 1.66 3.47 4.54
15:00 Ренова Джепчище - Пелистер Битоля 2 - 1 2.42 2.95 2.77
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Таршин Рейнбоус - Флориана 0 - 1 4.23 4.10 1.59
17:00 Слима Уондърърс - Биркиркара 1 - 1 3.30 3.89 1.82
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Пяст Гливице - Арка Гдиня 3 - 2 2.65 3.09 2.64
19:00 Заглембие Любин - Рух Хожов 0 - 1 1.78 3.38 4.51
21:30 Погон Шчечин - Ягиелония Бялисток 0 - 0 2.64 3.14 2.62
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Битовия Битов - Стал Мелец 2 - 2 1.91 3.22 3.89
18:00 Вигри Сувалки - Миедж Легница 0 - 1 2.46 2.96 2.89
18:00 Ключборк - Погон Шедълце 2 - 2 2.94 3.05 2.34
18:00 Олимпия Груджьондз - ГКС Тихи 1 - 0 1.86 3.28 4.00
18:00 Стомил Олщин - Знич Прушков 5 - 1 1.81 3.32 4.16
18:45 Хойничанка Хойнице - Подбескидзе 1 - 1 2.06 3.19 3.36
19:00 Хробри Глогов - Висла Пулави 1 - 2 1.75 3.49 4.22
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Белененсеш - Спортинг Брага 1 - 2 3.08 2.93 2.43
18:00 Морейрензе - Тондела 1 - 1 1.80 3.24 4.78
20:15 Спортинг Лисабон - Насионал Мадейра 2 - 0 1.19 6.25 13.78
22:30 Пасош Ферейра - Бенфика 0 - 0 10.55 4.84 1.30
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Виторул Констанца - ФК ФКСБ 3 - 1 3.16 3.11 2.22
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Търгу Муреш - Конкордия Кяжна 2 - 1 3.06 3.03 2.31
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Том Томск - Амкар Перм 1 - 0 18.83 7.60 1.11
13:00 Урал Свердловска област - Рубин Казан 1 - 0 3.14 2.88 2.38
15:30 Локомотив Москва - Спартак Москва 1 - 1 2.64 3.05 2.64
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Спартак Налчик 1 - 1 2.20 2.84 3.37
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Гленторан 2 - 4 1.70 3.73 4.09
17:00 Гленавон - Коулрейн 1 - 2 2.33 3.33 2.70
17:00 Дънганън Суифтс - Клифтънвил 2 - 2 3.04 3.36 2.11
17:00 Карик Рейнджърс - Портадаун 3 - 2 2.24 3.33 2.83
17:00 Линфийлд - Ардс ФК 5 - 1 1.19 6.01 10.54
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Жилина - Ружомберок 3 - 1 1.36 4.39 6.97
18:00 Слован Братислава - Злате Моравце 1 - 1 1.18 5.82 11.86
18:00 Татран Прешов - Земплин Михаловце 2 - 2 3.28 3.16 2.10
Словакия - 2. Лига - Изток Словакия - 2. Лига - Изток Рез. 1 X 2
16:30 Римавска Собота - Одева Липани 2 - 1 1.65 3.67 3.92
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Горица - Домжале 3 - 1 2.83 3.15 2.30
19:00 Радомлие - Кръшко 0 - 2 3.33 3.21 2.04
21:15 Целие - Марибор 1 - 1 4.68 3.64 1.63
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Бачка Бачка Паланка - Раднички Ниш 1 - 2 2.75 3.12 2.35
15:00 Спартак Суботица - Борац Чачак 1 - 0 1.57 3.58 5.11
18:00 Партизан Белград - Вождовац Белград 4 - 0 1.22 4.94 11.99
18:00 Рад Белград - Напредак Крушевац 0 - 1 2.43 2.92 2.84
18:00 Явор Иваница - Металац 1 - 0 1.85 3.03 4.20
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Касъмпаша - Османлиспор 3 - 2 2.74 3.33 2.47
15:00 Кайзериспор - Газиантепспор 3 - 4 1.79 3.55 4.33
18:00 Аданаспор - Акхисар Беледиеспор 2 - 1 2.81 3.09 2.54
18:00 Трабзонспор - Галатасарай 2 - 0 2.21 3.35 3.18
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Юмраниеспор - Бандърмаспор 0 - 0 1.78 3.41 4.11
15:00 Балъкесирспор - Мерсин Идман Юрду 3 - 3 1.43 4.02 6.17
15:00 Болуспор - Гиресунспор 4 - 1 2.27 3.16 2.95
17:30 Манисаспор - Йени Малатияспор 0 - 2 2.82 3.18 2.35
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Дъ Ню Сейнтс 0 - 5 10.35 5.85 1.20
16:30 Кармартън Таун - Конас Кий 1 - 3 3.07 3.32 2.13
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Еърбъс ЮК - Абъристуит Таун 4 - 2 2.40 3.35 2.63
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Стал Каменское - Александрия 4 - 1 2.69 3.10 2.45
17:00 Ворскла Полтава - Зирка Кропивницкий 0 - 0 2.00 3.11 3.63
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Верес Ровно - Колос Ковалевка 2 - 3 1.42 4.17 6.01
14:00 Иличивец Мариупол - Арсенал Киев 0 - 0 1.26 4.84 9.29
14:00 МФК Николаев - Ингулец Петрово 1 - 0 1.86 3.22 3.78
14:00 Нефтяник-Укрнафта - Горняк-Спорт Комсомолск 3 - 2 1.72 3.29 4.35
15:00 Оболон-Бровар Киев - ФК Полтава 0 - 1 1.80 3.23 3.96
15:00 Черкаский Днепър - Скала Стрий 2 - 1 1.45 3.75 6.27
17:00 Хелиос Харков - Десна Чернигов 0 - 1 2.04 3.15 3.24
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:30 Илвес Тампере - КПВ Кокола 4 - 2 1.71 3.59 4.14
15:15 Яро - Хонка 0 - 1 2.54 3.22 2.51
16:00 Сейняйоен ЯК - Интер Турку 3 - 2 1.96 3.20 3.59
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Грьонинген - Вилем II 1 - 1 1.98 3.31 3.71
20:45 НЕК Ниймеген - Утрехт 0 - 3 3.54 3.36 2.02
20:45 ПСВ Айндховен - Витес 1 - 0 1.28 5.39 9.56
21:45 Спарта Ротердам - Хераклес 3 - 1 2.05 3.43 3.34
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 РНК Сплит - Интер Запрешич 0 - 0 2.72 2.74 2.80
18:00 Осиек - Цибалия 2 - 0 1.29 4.71 9.67
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бокели Котор - Младост Подгорица 1 - 0 3.50 3.40 1.91
16:00 Гарбал Радановичи - Будучност Подгорица 1 - 1 3.90 3.40 1.83
16:00 Дечич Тузи - Искра Даниловград 1 - 2 1.68 3.26 4.67
16:00 Зета Голубовци - Ловчен Цетине 1 - 0 1.62 3.30 5.25
16:00 Рудар Плевля - Петровац 3 - 2 1.36 4.27 6.81
16:00 Сутиеска Никшич - Йединство Биело Поле 3 - 2 1.20 5.08 12.06
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Теплице - Прибрам 3 - 0 1.31 4.59 9.17
17:30 Слован Либерец - Славия Прага 1 - 1 3.37 3.16 2.09
21:15 Словачко - Млада Болеслав 2 - 1 3.37 3.14 2.10
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице - Зноймо 0 - 1 2.49 3.21 2.55
15:00 Опава - Баник Острава 0 - 1 2.76 3.16 2.34
16:00 Витковице - Тринец 0 - 0 2.00 3.22 3.34
16:00 Графин Влашим - Усти над Лабем 1 - 1 1.66 3.71 4.26
16:00 Простейов - Фридек-Мистек 1 - 2 3.29 3.51 1.95
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Люцерн - Сион 0 - 0 2.23 3.48 2.85
21:00 Базел - Грасхопърс 1 - 0 1.27 5.30 9.06
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Вил - Киасо 1 - 3 3.22 3.21 2.05
20:00 Цюрих - Винтертур 2 - 2 1.21 5.48 11.06
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:30 Хакен - Йостерсунд 1 - 3 1.96 3.46 3.28
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:15 Абърдийн - Хартс 2 - 0 1.73 3.57 4.62
17:00 Инвърнес КТ - Рос Каунти 1 - 1 2.38 3.34 2.83
17:00 Килмарнък - Партик Тисъл 1 - 1 2.91 3.19 2.39
17:00 Мъдъруел - Сейнт Джонстън 1 - 2 3.36 3.33 2.11
17:00 Рейнджърс - Хамилтън 4 - 0 1.28 5.05 9.91
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дънфърмлин - Аяр Юнайтед 0 - 1 1.56 3.88 5.19
17:00 Куин ъф Саут - Сейнт Мирън 0 - 2 2.11 3.30 3.22
17:00 Рейт Роувърс - Дънди Юнайтед 2 - 1 4.04 3.39 1.82
17:00 Хибърниън - Дъмбартън 2 - 2 1.24 5.58 9.68
19:15 Фолкърк - Грийнок Мортън 0 - 1 1.79 3.61 3.95
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Питърхед 0 - 0 2.75 3.30 2.33
17:00 Еърдри - Стенхаусмюър 1 - 0 2.12 3.50 2.94
17:00 Ийст Файф - Алоа Атлетик 0 - 0 2.75 3.27 2.36
17:00 Куинс парк ФК - Брихин Сити 1 - 1 2.08 3.28 3.24
17:00 Странрар - Ливингстън 0 - 1 3.67 3.44 1.88
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Арброут 0 - 2 3.37 3.51 1.96
17:00 Елгин Сити - Форфар Атлетик 1 - 1 2.27 3.58 2.66
17:00 Каудънбийт - Монтроуз 0 - 2 2.07 3.38 3.18
17:00 Клайд - Единбург Сити 3 - 1 2.06 3.28 3.34
17:00 Стърлинг Албиън - Анан Атлетик 1 - 0 2.58 3.49 2.40
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:50 Мелбърн Сити - Нюкасъл Юнайтед Джетс 4 - 0 1.56 4.25 5.10
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 КР Белуиздад - РК Релизан 1 - 0 1.61 3.31 5.44
17:00 ДРБ Тадженант - УСМ Бел-Абес 0 - 0 1.81 3.04 4.39
17:00 КС Константин - Олимпик де Медеа 1 - 1 1.65 3.26 5.16
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Килмес Буенос Айрес - Росарио Сентрал 0 - 1 3.17 2.91 2.28
21:00 Унион Санта Фе - Колон Санта Фе 0 - 2 1.99 3.03 3.85
22:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Велес Сарсфийлд 3 - 0 1.81 3.15 4.38
23:15 Тигре Виктория - Химнасия Ла Плата 0 - 1 2.10 3.01 3.54
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Индепендиенте Ривадавия - Браун Адроге 0 - 4 1.99 3.01 3.71
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал Хид - Ийст Рифа 2 - 0 1.72 3.47 4.02
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Ориенте Петролеро - Гуабира Монтеро 3 - 1 1.81 3.49 3.65
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Анзоатеги - Метрополитанос 0 - 1 1.38 4.02 7.39
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
11:30 Сонглам Нгеан Вин - Хоанган Гялай 2 - 0 1.86 3.45 3.56
12:00 Санна Кхан Хоа - Сайгон ФК 0 - 0 1.90 3.43 3.42
12:30 Хошимин Сити - Хайфонг 0 - 1 2.44 3.48 2.44
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ал Наср Ел Тааден - Исмаили Исмаилия 1 - 5 4.68 3.10 1.74
19:30 Ел Ентаг Ел Харби - Вади Дегла 1 - 5 2.68 2.72 2.72
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Универсидад Католика Кито - Индепендиенте дел Вале 1 - 3 2.42 3.09 2.75
22:30 Клан Хувенил - Ел Национал Кито 3 - 4 2.48 3.04 2.70
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Драгон Сан Мигел - Исидро Метапан 2 - 1 3.01 3.22 2.11
23:00 Пасакина - Фирпо Усулутан 3 - 0 2.26 3.23 2.78
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:15 Депортиво Пасто - Кортулуа 2 - 2 1.38 3.93 7.53
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:10 Ал Насър Кувейт - Ал Джахра 3 - 0 2.09 3.56 2.80
16:10 Ал Шабаб Кувейт - Бурган 1 - 0 1.72 3.72 3.76
18:30 Ал Фахахел - Ал Тадамон 1 - 1 2.65 3.45 2.24
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ШР Ал Хосейма - РСБ Беркан 1 - 1 3.24 2.73 2.29
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Тихуана - Сантос Лагуна 1 - 1 1.95 3.29 3.67
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Потрос УАЕМ - Атланте Канкун 1 - 0 1.92 3.18 3.58
05:30 Корас де Тепик - Сакатепек 3 - 2 2.35 3.06 2.74
05:36 Симаронес де Сонора - Алебрихес де Оахака 1 - 0 2.09 3.08 3.24
06:05 Мурсиелагос - Минерос де Сакатекас 1 - 1 2.81 3.26 2.22
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Тасман Юнайтед - Саутерн Юнайтед 5 - 2 1.88 3.66 3.29
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Генерал Диаз - Насионал Асунсион 1 - 1 2.69 3.36 2.29
23:00 Олимпия Асунсион - Рубио Ню 1 - 1 1.42 4.25 6.15
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
22:30 Академия Кантолао - Мелгар Арекипа 1 - 1 3.04 3.08 2.24
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ню Йорк Сити - Монреал Импакт 1 - 1 1.80 3.64 4.02
22:00 Атланта Юнайтед - Чикаго Файър 4 - 0 1.94 3.44 3.70
22:00 Ванкувър Уайткепс - Торонто 0 - 2 2.37 3.21 2.90
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Кайруан - Зарзис 1 - 0 1.73 3.17 4.56
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бухара - Обод Ташкент 0 - 1 1.48 3.93 5.35
13:00 Коканд 1912 - Кизилкум Зарафшан 1 - 0 2.29 3.12 2.81
13:30 Шуртан Гузар - Маш'ал Мубарек 0 - 2 1.82 3.25 3.80
14:00 Металург Бекабад - Локомотив Ташкент отл. - - -
14:00 Согдиана Джизак - Алмалик 3 - 2 2.39 3.01 2.77
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Данубио Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 1 - 0 1.94 3.28 3.46
21:30 Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 0 - 4 2.71 3.21 2.34
21:30 Серо Монтевидео - Бостън Ривър 2 - 0 2.35 3.20 2.74
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Вида Ла Сейба - Мотагуа Тегусигалпа отл. 2.86 3.26 2.19
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Евертън Виня дел Мар - Универсидад де Консепсион 2 - 0 1.92 3.26 3.71
21:00 Антофагаста - Сантяго Уондърърс 1 - 1 1.95 3.31 3.53
23:30 Коло-Коло Сантяго - Уачипато Талкауано 0 - 0 1.44 4.28 5.94
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Блумфонтейн Селтик - Кейптаун Сити 0 - 0 3.20 3.02 2.16
20:15 Барока - Кайзер Чийфс 2 - 2 4.38 3.17 1.78
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
08:00 Инчхън Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 0 4.60 3.34 1.70
08:00 Кануън - Поханг Стийлърс 2 - 2 2.25 3.07 2.99
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Вентфорет Кофу - Омия Ардижа 1 - 0 2.94 2.98 2.41
07:00 Йокохама Ф-Маринос - Албирекс Ниигата 1 - 1 1.65 3.60 4.85
07:00 Консадол Сапоро - Санфрече Хирошима 2 - 1 4.09 3.46 1.80
07:00 Шимизу Ес-Пулс - Кашима Антлърс 2 - 3 3.78 3.33 1.91
08:00 Кашива Рейсол - Вегалта Сендай 0 - 1 1.76 3.50 4.26
08:00 Серезо Осака - Саган Тошу 1 - 0 2.70 3.01 2.59
09:00 Висел Кобе - Джубило Ивата 1 - 0 1.77 3.49 4.17
12:00 Токио - Кавазаки Фронтейл 3 - 0 2.34 3.23 2.86
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Нагоя Грампус - Мито Холихок 2 - 1 1.80 3.20 4.39
07:00 Оита Тринита - Токушима Вортис 0 - 1 2.29 2.93 3.15
12:00 В-Варен Нагазаки - Звейген Канадзава 2 - 1 2.21 2.91 3.38
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 АФК Ескилстюна (Шве) - Йефле (Шве) 3 - 2 - - -
14:00 Мьондален (Нор) - Лилестрьом (Нор) 1 - 2 3.13 3.78 1.91
14:00 Халмстад (Шве) - Трелеборг (Шве) 3 - 1 1.67 3.78 4.10
14:30 Стрьомгодсет (Нор) - Согндал (Нор) 5 - 0 1.82 3.71 3.40
15:00 Юргорден (Шве) - Тромсьо (Нор) 3 - 1 1.80 3.80 3.45
17:00 Викинг Ставангер (Нор) - Санднес (Нор) 3 - 3 - - -
17:00 Волеренга Осло (Нор) - Сандефьорд (Нор) 4 - 0 1.67 3.73 4.16
17:00 Кристиансунд (Нор) - Левангер (Нор) 1 - 1 1.73 3.60 3.88
17:00 Молде (Нор) - Малмьо (Шве) 1 - 1 3.32 3.69 1.88
17:15 Сундсвал (Шве) - Йонкьопинг Содра (Шве) 0 - 0 2.65 3.25 2.30