Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
293031    
       
Топ факти за деня

КАА Гент като домакин 3 равенства от 4 мача

Базел като домакин няма загуба от 16 мача

АФК Ескилстюна няма победа от 8 мача

Колорадо Рапидс като гост само загуби от 4 мача

Есперанс де Тунис само 2 получени гола в 9 мача - 0.22 на мач

Бен Гердан 8 загуби от 9 мача

Алмалик като домакин нито един получен гол в 4 мача

Насаф Карши като домакин само победи от 4 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
Монтана - Нефтохимик Бургас 17:30 на живо
Diema
Локомотив Горна Оряховица - Славия 19:45 на живо
Diema Sport
Лестър - Тотнъм
21:45 на живо
Nova Sport
Екзитър - Карлайл
21:45 на живо
Diema Sport 2
Лутън Таун - Блекпул
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 18 Май, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Лестър - Тотнъм 1 - 6 3.70 3.64 1.98
Англия - Втора Лига - Плейофи Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Екзитър - Карлайл 3 - 2 1.87 3.57 3.75
21:45 Лутън Таун - Блекпул 3 - 3 1.88 3.54 3.78
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Авелино - Латина 2 - 1 1.29 5.02 9.16
21:30 Асколи - Тернана 1 - 2 4.88 3.70 1.64
21:30 Бреша - Трапани 2 - 1 2.39 3.12 2.87
21:30 Виртус Ентела - Читадела 4 - 1 4.98 3.81 1.60
21:30 Виченца - Специя 0 - 1 5.45 3.69 1.58
21:30 Карпи - Новара 2 - 0 1.61 3.57 5.42
21:30 Перуджа - Салернитана 3 - 2 1.53 3.86 5.60
21:30 Пиза - Беневенто 0 - 3 3.20 3.71 1.98
21:30 СПАЛ - Бари 2 - 1 1.49 3.98 6.11
21:30 Фрозиноне - Про Верчели 2 - 1 1.23 5.37 11.42
21:30 Чезена - Верона 0 - 0 8.25 1.57 2.76
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 КАА Гент - Зулте Варегем 5 - 2 1.39 4.63 7.19
21:30 Остенде - Клуб Брюж 2 - 1 4.40 3.83 1.70
21:30 Шарлероа - Андерлехт 1 - 3 4.58 3.59 1.73
България - Плейофи България - Плейофи Рез. 1 X 2
17:30 Монтана - Нефтохимик Бургас 1 - 3 2.67 3.04 2.45
19:45 Локомотив Горна Оряховица - Славия 0 - 3 2.30 3.02 2.90
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Брьондби - Лингби 0 - 2 1.71 3.77 4.59
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
20:45 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Акре 2 - 0 2.26 3.29 2.73
20:45 Апоел Петах Тиква - Апоел Рамат Ган 1 - 0 2.01 3.34 3.19
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:15 Викингур Олафсвик - Валур Рейкявик 0 - 1 4.81 3.89 1.55
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
20:30 Волунтари** - Университатя Крайова (1 - 0) 0 - 0 5.28 3.56 1.60
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
19:00 Вааса ИФК - ЯБК Якобстад 1 - 1 1.75 3.83 3.54
Холандия - Ередивизи - Плейофи Холандия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Хелмонд Спорт - Рода 0 - 1 3.68 3.47 1.89
20:45 Волендам - НАК Бреда 2 - 2 2.34 3.30 2.78
20:45 МВВ Маастрихт - Камбур 1 - 1 3.32 3.35 2.04
21:45 Еммен - НЕК Ниймеген 1 - 3 3.22 3.22 2.14
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Чешке Будьовице - Графин Влашим 0 - 4 2.02 3.23 3.24
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:45 Базел - Сион 2 - 2 1.53 4.15 5.19
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:45 Волен - Киасо 0 - 1 1.70 3.58 4.22
20:45 Ле Монт - Аарау 1 - 0 3.99 3.74 1.71
20:45 Шафхаузен - Ксамакс 2 - 1 2.42 3.45 2.50
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Елфсборг - АФК Ескилстюна 2 - 1 1.34 5.13 7.03
20:00 ИФК Гьотеборг - АИК Стокхолм отл. 2.07 3.27 3.43
20:00 Йонкьопинг Содра - Юргорден 1 - 1 3.23 3.13 2.22
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йефле - Йостерс 1 - 3 2.44 3.17 2.70
20:00 Хелзинборг - Норбю 3 - 2 1.37 4.34 7.26
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Шьовде АИК - Утсиктенс 3 - 2 5.04 3.84 1.54
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Партик Тисъл - Селтик 0 - 5 9.55 5.09 1.29
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:45 Гремио RS - Флуминензе RJ 3 - 1 1.61 3.52 5.30
03:45 Палмейрас SP - Интернасионал RS 1 - 0 1.50 3.71 6.33
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Лара - Каракас 1 - 3 2.05 3.12 3.26
02:00 Карабобо Валенсия - Минерос де Гуаяна 4 - 0 2.07 3.36 3.43
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ал Масри Порт Саид - Ел Дахлея Кайро 2 - 1 1.46 3.74 6.05
19:30 Смоуха - Петроджет Суец 1 - 0 2.11 2.90 3.42
22:00 Замалек Кайро - Вади Дегла 2 - 1 1.54 3.43 5.87
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
00:00 Енвигадо - Рионегро 1 - 1 2.11 3.17 3.11
03:30 Хуниор Баранкиля - Реал Картахена 1 - 2 1.35 4.21 7.74
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Гуарани Асунсион - Серо Портеньо 2 - 1 2.46 3.20 2.58
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Филаделфия Юнион - Хюстън Динамо 2 - 0 1.93 3.51 3.53
03:30 Спортинг Канзас Сити - Сиатъл Саундърс 3 - 0 1.79 3.43 4.24
03:30 Чикаго Файър - Колорадо Рапидс 3 - 0 1.61 3.65 5.22
04:00 Реал Солт Лейк - Ню Йорк Сити 2 - 1 2.43 3.39 2.65
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Орландо Сити 1 - 1 1.76 3.56 4.26
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Есперанс де Тунис - Етоил дю Сахел Сус 3 - 0 1.84 3.06 4.11
18:00 Метлауи - Клуб Африкан Тунис 1 - 2 3.77 3.33 1.84
18:00 Сфаксиен Сфакс - Бен Гердан 2 - 0 1.24 4.63 11.55
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Обод Ташкент - Динамо Самарканд 3 - 1 3.33 3.30 1.93
16:30 Алмалик - Металург Бекабад 1 - 0 1.36 3.91 7.99
16:30 Бухара - Навбахор Наманган 3 - 3 2.00 3.04 3.52
16:30 Насаф Карши - Маш'ал Мубарек 1 - 0 1.18 5.05 15.95
17:00 Кизилкум Зарафшан - Нефтчи Фергана 2 - 2 1.35 4.03 8.00
17:00 Согдиана Джизак - Шуртан Гузар 1 - 0 1.61 3.44 4.90
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Уачипато Талкауано - Сантяго Уондърърс 1 - 4 1.82 3.55 3.78
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Спортинг Кристал (Пер) - Санта Фе Богота (Кол) 0 - 2 2.64 3.09 2.60
01:30 Стронгест Ла Пас (Бол) - Сантос SP (Бра) 1 - 1 1.51 4.05 5.69
03:45 Ланус (Арж) - Чапекоензе SC (Бра) 1 - 2 1.51 3.73 6.24
03:45 Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) - Фламенго RJ (Бра) 2 - 1 1.94 3.23 3.82
03:45 Универсидад Католика (Чил) - Атлетико PR (Бра) 2 - 3 1.65 3.68 4.80