Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Декември '16
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
       
Топ факти за деня

Бърнли като гост само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Културал Леонеса няма загуба от 18 мача

Понтеведра като домакин само победи от 9 мача

Ла Рода като домакин няма победа от 8 мача

Пескара като домакин няма победа от 8 мача

Алесандрия няма загуба от 18 мача

Олимпик Марсилия като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Монако 53 вкарани гола в 17 мача - 3.12 на мач

Кукъс като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Партизани Тирана като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Лайънс Гибралтар няма победа от 10 мача

Панелевсиниакос само загуби от 5 мача

Апоел Беер Шева 11 победи от 13 мача

Фафе като домакин няма победа от 8 мача

Адана Демирспор като гост 5 равенства от 7 мача

РНК Сплит като гост само 1 вкаран гол в 9 мача - 0.11 на мач

Белграно Кордоба като домакин 5 равенства от 7 мача

Арсенал Саранди няма победа от 13 мача

Персеру Серуи като домакин няма загуба от 16 мача

Габес 6 равенства от 10 мача

Ла Марса няма победа от 10 мача

Кайзер Чийфс като домакин 5 равенства от 7 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
BNT HD
Реал Мадрид - Кашима Антлърс 12:30 на живо
Ring.BG
Сасуоло - Интер
13:30 на живо
Diema Sport 2
Куинс Парк Рейнджърс - Астън Вила 14:00 на живо
Diema Sport
Борнемут - Саутхямптън
15:30 на живо
Ring.BG
Наполи - Торино
16:00 на живо
Diema Sport 2
Ница - Дижон
16:00 на живо
EuroSport 2
Дармщат 98 - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Diema Sport
Манчестър Сити - Арсенал
18:00 на живо
Diema Sport 2
Олимпик Марсилия - Лил
18:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Инголщат 18:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Еспаньол
21:45 на живо
Ring.BG
Лацио - Фиорентина
21:45 на живо
Diema Sport
Монако - Лион
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 18 Декември, 2016

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Борнемут - Саутхямптън 1 - 3 3.15 3.21 2.41
18:00 Манчестър Сити - Арсенал 2 - 1 2.21 3.43 3.33
18:00 Тотнъм - Бърнли 2 - 1 1.21 6.67 14.08
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Куинс Парк Рейнджърс - Астън Вила 0 - 1 3.31 3.16 2.29
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Дармщат 98 - Байерн Мюнхен 0 - 1 18.64 7.96 1.14
18:30 Байер Леверкузен - Инголщат 1 - 2 1.56 3.95 6.16
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Динамо Дрезден 1 - 2 2.58 3.14 2.70
14:30 Вюрцбургер Кикерс - Щутгарт 3 - 0 3.16 3.22 2.24
14:30 Хановер 96 - Зандхаузен 0 - 0 1.58 3.75 5.60
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Цвикау - Дуисбург 1 - 1 3.00 3.13 2.27
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:15 Леганес - Ейбар 1 - 1 2.36 3.06 3.35
19:30 Депортиво Ла Коруня - Осасуна 2 - 0 1.52 4.04 6.79
21:45 Барселона - Еспаньол 4 - 1 1.10 10.04 23.40
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 УКАМ Мурсия - Леванте отл. 2.55 2.97 2.83
19:00 Мирандес - Алмерия 2 - 1 2.45 3.05 2.88
19:00 Нумансия - Майорка 3 - 1 2.19 3.03 3.34
19:00 Райо Валекано - Сарагоса 1 - 2 1.83 3.30 4.24
21:00 Кадис - Севиля Атлетико 4 - 1 1.84 3.24 4.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Сомосас 1 - 1 1.44 3.78 6.54
13:00 Леалтад - Корухо 3 - 0 2.04 3.01 3.48
13:00 Осасуна Б - Културал Леонеса 2 - 1 4.28 3.38 1.71
13:00 Туделано - Понферадина 0 - 1 2.57 2.97 2.60
18:00 Бургос - Бойро 0 - 2 1.62 3.47 4.91
18:00 Понтеведра - Каудал Депортиво 0 - 0 1.57 3.58 5.10
18:00 Расинг Сантандер - Исара 2 - 1 1.54 3.47 5.69
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Баракалдо 1 - 2 2.15 3.02 3.18
13:00 Реал Сосиедад Б - Менсахеро 0 - 0 1.53 3.65 5.45
13:00 Фуенлабрада - Сестао Ривър Клуб 2 - 1 1.48 3.59 6.27
17:30 Сокуелямос - Самудио 3 - 0 1.44 3.78 6.39
18:00 Реал Унион - Навалкарнеро 1 - 3 1.46 3.61 6.90
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
12:00 Виляреал Б - Майорка Б 3 - 2 1.62 3.36 5.21
12:30 Алкояно - Атлетико Балеарес 1 - 1 1.62 3.39 4.96
13:00 Бадалона - Леванте Б 3 - 1 1.80 3.12 4.35
13:00 Ебро - Барселона Б 1 - 2 2.78 2.96 2.41
13:00 Прат - Лагостера 1 - 1 2.30 2.96 2.91
18:00 Атлетико Сагунтино - Гава 0 - 0 1.96 3.17 3.48
18:00 Лейда Еспортиу - Елденсе 2 - 0 1.42 3.81 6.88
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Манча Реал - Мелия 0 - 0 2.44 3.11 2.63
13:00 Естремадура - Реал Мурсия 0 - 2 2.98 3.06 2.24
18:00 Вияновенсе - Атлетико Санлукеньо 4 - 0 1.42 4.04 6.39
18:00 Ел Ехидо 2012 - Лорка 0 - 3 3.27 3.13 2.06
18:00 Кордоба Б - Гранада Б 1 - 3 2.33 3.02 2.83
18:00 Ла Рода - Мерида АД 0 - 0 3.29 3.05 2.06
18:00 Линарес Депортиво - Сан Фернандо 3 - 0 1.79 3.21 4.16
18:00 Линенсе - Марбеля 0 - 2 2.07 3.17 3.20
19:00 Рекреативо - Картахена 0 - 1 3.29 3.02 2.10
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сасуоло - Интер 0 - 1 4.47 3.73 1.78
16:00 Киево - Сампдория 2 - 1 2.19 3.18 3.50
16:00 Наполи - Торино 5 - 3 1.43 4.64 7.08
16:00 Пескара - Болоня 0 - 3 2.40 3.15 3.09
16:00 Удинезе - Кротоне 2 - 0 1.61 3.75 5.81
21:45 Дженоа - Палермо 3 - 4 1.51 3.95 7.10
21:45 Лацио - Фиорентина 3 - 1 1.92 3.55 3.88
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Беневенто - Асколи 0 - 0 1.57 3.58 6.01
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Комо 3 - 2 2.27 3.05 2.93
15:30 Олбия - Арецо 2 - 0 2.58 2.98 2.59
15:30 Прато - Пиаченца 1 - 0 3.98 3.27 1.81
17:30 Лукезе - Джиана Ерминио 1 - 2 2.06 3.06 3.36
17:30 Понтедера - Алесандрия 0 - 0 4.45 3.45 1.68
17:30 Про Пиаченца - Сиена отл. 2.41 2.95 2.81
17:30 Расинг Рома - Кремонезе 0 - 3 4.21 3.42 1.73
17:30 Ренате - Тутокуойо 1 - 0 1.82 3.18 4.05
21:30 Ливорно - Пистоезе 3 - 0 1.97 3.08 3.62
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Лумецане - Падуа 0 - 0 2.87 3.01 2.34
15:30 Порденоне - Самбенедетезе 1 - 1 1.85 3.26 3.82
15:30 Сантарканджело - Албинолефе 2 - 0 2.22 3.08 2.99
15:30 Судтирол - Мантова 1 - 0 2.00 3.11 3.47
15:30 Терамо - ФералпиСало 2 - 2 2.38 3.03 2.78
17:30 Анкона - Форли 0 - 1 1.81 3.19 4.07
17:30 Венеция - Мачератезе 1922 3 - 3 1.57 3.47 5.40
19:30 Басано Виртус - Алма Ювентус Фано 1 - 1 1.43 3.74 7.06
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
15:30 Каен - Метц 3 - 0 1.80 3.47 4.58
16:00 Ница - Дижон 2 - 1 1.58 4.13 5.46
18:00 Олимпик Марсилия - Лил 2 - 0 1.96 3.20 4.21
21:45 Монако - Лион 1 - 3 1.76 3.78 4.38
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Алтах - Рапид Виена 3 - 1 2.57 3.18 2.62
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукъс - Скендербеу Корча 2 - 0 - - -
15:00 КФ Тирана - Луфтетари 2 - 0 - - -
15:00 Теута - Влазня 0 - 0 - - -
18:00 Партизани Тирана - Кораби Пешкопия 1 - 0 - - -
18:00 Фламуртари - Лачи 1 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Сант Жулия 1 - 1 - - -
13:00 УЕ Санта Колома - Ордино 5 - 2 - - -
15:00 Луситанос - ФК Санта Колома 1 - 2 - - -
17:00 УЕ Енгордани - Женлаи 2 - 1 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Генк - Стандарт Лиеж 2 - 2 2.36 3.24 2.92
19:00 Клуб Брюж - Кортрийк 5 - 1 1.34 4.86 8.02
21:00 Андерлехт - Ойпен 4 - 0 1.21 6.25 11.07
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Лиерс - Оуд Хеверле Льовен 1 - 1 1.93 3.35 3.53
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Сейнт Джоузеф - Лайънс Гибралтар 2 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Олимпиакос - Панайтоликос 3 - 1 1.16 6.66 13.77
17:15 Ираклис Солун - Астерас Триполис 1 - 1 3.53 2.89 2.21
17:15 Левадиакос - Паниониос Атина 1 - 4 3.03 2.93 2.44
19:30 Лариса - Панатинайкос 0 - 0 6.17 3.61 1.56
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:30 Анагениси Кардица - Кисамикос 0 - 1 1.70 3.00 5.00
15:00 Панайгиалиос Егио - Ахарнайкос Мениди 0 - 0 - - -
15:00 Пантракикос - Панелевсиниакос 1 - 0 - - -
15:00 Спарти - Калони 1 - 1 - - -
17:00 Арис Солун - Трикала 3 - 2 1.56 3.45 5.58
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хайфа - Апоел Ашкелон 3 - 1 1.72 3.37 4.37
20:15 Апоел Раанана - Апоел Беер Шева 1 - 0 8.07 4.26 1.33
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Слима Уондърърс - Сейнт Андрюс ФК 1 - 1 2.00 3.54 3.02
17:00 Моста ФК - Биркиркара отл. 8.23 4.78 1.27
17:15 Хамрун Спартанс - Таршин Рейнбоус 2 - 3 2.76 3.44 2.15
19:30 Пембрук Атлета - Гзира Юнайтед 0 - 0 2.56 3.38 2.35
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Шльонск Вроцлав - Арка Гдиня 0 - 2 2.23 3.08 3.31
19:00 Легия Варшава - Гурник Ленчна 5 - 0 1.19 6.20 12.97
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рио Аве - Насионал Мадейра 2 - 1 1.67 3.53 5.00
18:00 Тондела - Боавища 1 - 1 2.44 2.93 3.02
20:00 Витория Гимараеш - Витория Сетубал 3 - 1 1.83 3.31 4.41
22:15 Спортинг Лисабон - Спортинг Брага 0 - 1 1.35 4.51 9.05
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Олянензе - Санта Клара 1 - 2 2.80 2.97 2.47
16:15 Спортинг Ковиля - Лейшоес 1 - 0 1.63 3.27 5.61
17:00 Пенафиел - Авеш 1 - 3 2.91 2.78 2.54
17:00 Фафе - Жил Висенте 2 - 1 2.36 2.87 3.08
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Търгу Муреш - Пандури 3 - 0 2.55 3.05 2.72
20:30 Студентеск Яш - Динамо Букурещ 3 - 1 4.08 3.24 1.87
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Газиантепспор - Ризеспор 1 - 2 2.58 3.20 2.74
12:30 Кардемир Карабукспор - Коняспор 1 - 1 2.28 3.16 3.18
15:00 Аданаспор - Кайзериспор 2 - 1 3.18 3.25 2.24
18:00 Аланияспор - Акхисар Беледиеспор 0 - 0 2.21 3.27 3.24
18:00 Османлиспор - Галатасарай 2 - 2 2.46 3.27 2.81
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Юмраниеспор - Газиантеп ББ 2 - 1 1.69 3.41 4.75
15:00 Ескишехирспор - Денизлиспор 0 - 3 1.44 4.11 6.47
17:30 Йени Малатияспор - Адана Демирспор 1 - 1 1.70 3.48 4.58
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Екселсиор - НЕК Ниймеген 2 - 2 2.31 3.30 2.90
15:30 АДО Ден Хааг - Спарта Ротердам 1 - 0 2.34 3.35 2.83
15:30 Грьонинген - Го Ахед Игълс 1 - 1 1.44 4.29 6.65
15:30 Хераклес - Цволе 3 - 0 2.04 3.41 3.39
17:45 Аякс - ПСВ Айндховен 1 - 1 2.05 3.41 3.43
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Ваалвийк - Камбур 2 - 2 3.88 3.65 1.78
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славен - Цибалия 4 - 0 1.33 4.34 8.77
18:00 Локомотив Загреб - РНК Сплит 3 - 0 1.30 4.47 10.16
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Сентръл Коуст Маринърс - Бризбейн Роар 1 - 2 4.81 3.86 1.64
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Атлетико Рафаела - Патронато Парана 3 - 0 2.06 3.10 3.52
01:00 Индепендиенте - Банфийлд 0 - 1 1.62 3.41 5.55
22:00 Белграно Кордоба - Росарио Сентрал 0 - 2 2.11 2.95 3.54
22:00 Ланус - Сан Лоренцо де Алмагро 2 - 2 2.08 3.09 3.48
23:00 Арсенал Саранди - Велес Сарсфийлд 2 - 1 2.73 2.93 2.59
23:30 Бока Хуниорс - Колон Санта Фе 4 - 1 1.36 4.29 8.01
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:00 Фландрия - Спортиво Естудиантес 1 - 2 2.39 2.89 2.96
22:00 Химнасия Хухуй - Чакарита Хуниорс 0 - 2 2.35 2.87 3.05
22:05 Нуева Чикаго - Институто Кордоба 2 - 1 2.10 3.10 3.30
22:30 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Крусеро дел Норте 2 - 1 2.10 3.05 3.33
23:00 Сентрал Кордоба - Браун Адроге 0 - 1 1.89 3.07 4.02
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Гуабира Монтеро - Спорт Бойс Уорнес 1 - 2 2.79 3.31 2.22
21:00 Петролеро Якуиба - Насионал Потоси 5 - 0 1.70 3.60 4.09
21:30 Боливар Ла Пас - Блуминг Санта Крус 3 - 0 1.14 6.16 15.10
21:30 Ориенте Петролеро - Стронгест Ла Пас 1 - 1 2.65 3.23 2.37
22:00 Реал Потоси - Хорхе Вилстерман 4 - 0 1.67 3.63 4.18
Гватемала - Апертура - Финална Фаза Гватемала - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Мунисипал - Антигуа ГФК** 1 - 0 1.73 3.30 4.31
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ел Дахлея Кайро - Вади Дегла 0 - 0 3.13 3.01 2.17
14:30 Ел Шаркия - Танта 0 - 1 2.14 2.98 3.23
17:00 Петроджет Суец - Исмаили Исмаилия 1 - 1 2.59 2.78 2.77
20:00 Ал Ахли Кайро - Ал Масри Порт Саид 3 - 1 1.55 3.44 5.80
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:15 Алианса Сан Салвадор - Санта Текла 2 - 3 2.09 3.27 3.04
Индия - Други Индия - Други Рез. 1 X 2
15:30 Керала Бластърс - Атлетико де Колката** 1 - 1 2.86 2.94 2.41
Индонезия - Футболен Шампионат А Индонезия - Футболен Шампионат А Рез. 1 X 2
09:00 Персеру Серуи - Бхаянгкара Сурабая Юнайтед 1 - 0 2.00 3.25 3.07
09:00 Персипура Джаяпура - ПСМ Макасар 4 - 2 1.42 3.96 6.16
11:00 Сривиджая Палембанг - Пусамания Борнео 3 - 2 1.50 3.99 5.06
13:30 Арема Маланг - Персиб Бандунг 0 - 0 1.42 3.95 6.09
16:00 Барито Путера - Мадура Юнайтед 1 - 0 4.36 3.43 1.69
16:00 ПС ТНИ - Персиба Баликпапан 0 - 2 1.78 3.44 3.70
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Видад Казабланка - Олимпик Сафи 1 - 1 1.56 3.30 5.99
17:00 Олимпик Курибга - ФУС Рабат 1 - 0 3.29 2.80 2.22
19:00 РСБ Беркан - ИР Танжер 0 - 0 2.72 2.65 2.73
21:15 Дифа Ел Хадида - КАК Кенитра 0 - 0 1.54 3.35 6.10
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Ийстърн Събърбс - Окланд Сити 0 - 1 2.97 3.87 1.96
03:00 Тим Уелингтън - Кентърбъри Юнайтед 3 - 3 1.70 4.05 3.59
05:35 Хамилтън Уондърърс - Хоукс Бей Юнайтед 6 - 4 2.91 4.04 1.92
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:10 Насионал Асунсион - Ривър Плейт Асунсион 2 - 0 1.48 3.96 5.48
23:00 Гуарани Асунсион - Олимпия Асунсион 0 - 1 2.46 3.27 2.53
Перу - Финална Фаза Перу - Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Спортинг Кристал - Мелгар Арекипа 0 - 0 1.82 3.44 3.89
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Рез. 1 X 2
15:00 Бен Гердан - Сиди Бузид 1 - 0 1.70 3.04 4.88
15:00 Зарзис - Бизертин Бизерта 0 - 0 2.24 2.87 3.11
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Рез. 1 X 2
15:00 Габес - Стад Габесиен 2 - 2 2.36 2.79 2.99
15:00 Клуб Африкан Тунис - Метлауи 1 - 2 1.53 3.50 5.72
15:00 Ла Марса - Олимпик Бежа 3 - 2 1.81 3.10 4.20
15:00 Хамам-Лиф - Есперанс де Тунис 1 - 1 6.14 3.56 1.49
Хондурас - Апертура - Финална Фаза Хондурас - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Платенсе - Мотагуа Тегусигалпа 1 - 1 2.21 3.29 2.83
Чили - Плейофи Чили - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Унион Еспаньола** - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 1 - - -
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 1 3.02 3.00 2.25
15:30 Кайзер Чийфс - Полокване Сити 3 - 2 2.20 3.03 3.08
Световно Клубно Първенство Световно Клубно Първенство Рез. 1 X 2
09:00 Америка Мексико (Мек) - Атлетико Насионал (Кол)** 2 - 2 3.34 3.48 2.04
12:30 Реал Мадрид (Исп)** - Кашима Антлърс (Япо) 2 - 2 1.13 7.53 18.86