Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
       
Топ факти за деня

Туделано като домакин само 4 вкарани гола в 12 мача - 0.33 на мач

Арандина като гост няма победа от 13 мача

Реал Мадрид Кастиля като гост 8 равенства от 12 мача

Еркулес като домакин няма равенство от 13 мача

Реал Хаен като гост няма победа от 13 мача

Хумиля като гост само 2 вкарани гола в 12 мача - 0.17 на мач

Пескара като домакин няма победа от 12 мача

Рома като домакин само победи от 11 мача

Губио като домакин няма равенство от 12 мача

Лион като домакин няма равенство от 12 мача

Кораби Пешкопия само 8 вкарани гола в 21 мача - 0.38 на мач

Ордино като домакин 6 загуби от 7 мача

Ламия само 4 получени гола в 15 мача - 0.27 на мач

ФК Копенхаген няма загуба от 21 мача

Диферданж няма загуба от 14 мача

Ф91 Дюделанж като домакин само победи от 7 мача

Кайлунго 11 загуби от 13 мача

Сан Джовани 38 получени гола в 13 мача - 2.92 на мач

Фейенорд 18 победи от 22 мача

Риека няма загуба от 20 мача

РНК Сплит само 7 вкарани гола в 20 мача - 0.35 на мач

Базел 17 победи от 20 мача

Биндуонг 3 равенства от 5 мача

Ал Ахли Кайро само 4 получени гола в 18 мача - 0.22 на мач

Чалатенанго няма победа от 7 мача

ФАС Санта Ана 4 равенства от 6 мача

Монтерей 4 равенства от 6 мача

Сантос Лагуна 4 равенства от 6 мача

Венадос като гост само загуби от 4 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport 2
Черно море - ЦСКА София
12:30 на живо
F Plus
Реал Сосиедад - Виляреал
13:00 на живо
Ring.BG
Болоня - Интер
13:30 на живо
Diema Sport
Фулъм - Тотнъм
16:00 на живо
Ring.BG
Киево - Наполи
16:00 на живо
Nova Sport
Бордо - Гингам
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 16:30 на живо
F Plus
Валенсия - Атлетик Билбао 17:15 на живо
Nova Sport
Лион - Дижон
18:00 на живо
Diema Sport
Блекбърн - Манчестър Юнайтед 18:15 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Шалке 04
18:30 на живо
Ring.BG
Рома - Торино
19:00 на живо
F Plus
Селта Виго - Осасуна
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Леганес
21:45 на живо
Ring.BG
Милан - Фиорентина
21:45 на живо
Diema Sport
Пари Сен Жермен - Тулуза
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 19 Февруари, 2017

Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Фулъм - Тотнъм 0 - 3 3.98 3.78 1.85
18:15 Блекбърн - Манчестър Юнайтед 1 - 2 12.05 5.63 1.27
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 1 - 2 2.50 3.22 2.87
18:30 Кьолн - Шалке 04 1 - 1 2.66 3.11 2.79
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Санкт Паули 1 - 1 2.39 3.08 2.99
14:30 Динамо Дрезден - Хановер 96 1 - 2 2.47 3.27 2.73
14:30 Карлсруе - Унион Берлин 1 - 2 2.79 3.12 2.52
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ханза Рощок - Халешер 1 - 0 2.59 3.02 2.68
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад - Виляреал 0 - 1 1.98 3.40 4.00
17:15 Валенсия - Атлетик Билбао 2 - 0 2.28 3.30 3.22
19:30 Селта Виго - Осасуна 3 - 0 1.66 3.78 5.47
21:45 Барселона - Леганес 2 - 1 1.08 11.57 26.70
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Хуеска - Севиля Атлетико 2 - 1 1.87 3.23 4.06
17:00 Кадис - Реус Депортиу 0 - 0 1.98 3.06 3.93
19:00 Райо Валекано - Мирандес 1 - 2 1.58 3.67 5.59
19:00 Реал Овиедо - Хетафе 2 - 1 2.49 2.90 2.94
21:00 Алкоркон - Сарагоса 1 - 1 1.95 3.08 4.01
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Корухо - Исара 2 - 1 1.92 3.11 3.81
13:00 Леалтад - Паленсия 0 - 1 1.78 3.22 4.32
13:00 Осасуна Б - Мутилвера 0 - 0 2.07 3.11 3.30
17:00 Валядолид Б - Расинг Сантандер 1 - 1 3.28 2.89 2.20
17:30 Туделано - Гихуело 1 - 0 1.92 3.00 3.91
18:00 Бургос - Селта Виго Б 2 - 0 3.36 3.02 2.08
18:00 Културал Леонеса - Арандина 5 - 3 1.17 5.47 14.79
18:00 Понферадина - Каудал Депортиво 0 - 0 1.50 3.56 6.18
18:00 Расинг Ферол - Понтеведра 1 - 0 1.98 3.11 3.60
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Сестао Ривър Клуб - Албасете 1 - 3 3.25 3.00 2.16
13:00 Атлетик Билбао Б - УД Логронес 1 - 1 1.90 3.09 3.90
13:00 Райо Махадаонда - Реал Мадрид Кастиля 0 - 1 2.55 3.03 2.61
13:00 Фуенлабрада - Реал Сосиедад Б 2 - 0 1.63 3.42 5.00
13:15 Сокуелямос - Навалкарнеро 2 - 2 1.89 3.07 3.95
18:00 Толедо - Менсахеро 2 - 0 1.47 3.54 6.60
19:00 Баракалдо - Аренас Клуб де Гечо 2 - 1 1.80 3.22 4.16
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Лагостера 0 - 0 2.12 3.06 3.28
13:00 Гава - Леванте Б 2 - 1 1.96 3.06 3.72
13:00 Ебро - Л'Оспиталет 1 - 1 1.60 3.37 5.36
13:00 Майорка Б - Сабадел 0 - 0 2.31 2.94 3.03
18:00 Алкояно - Валенсия Местая 3 - 0 2.22 3.08 3.03
18:00 Еркулес - Бадалона 1 - 3 1.60 3.33 5.69
18:00 Еспаньол Б - Прат 3 - 1 2.36 2.97 2.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Манча Реал - Естремадура 1 - 2 2.72 3.12 2.39
13:00 Кордоба Б - Вияновенсе 0 - 1 2.97 3.06 2.25
13:00 Мелия - Сан Фернандо 1 - 0 1.51 3.47 6.39
13:00 Мерида АД - Марбеля 3 - 0 2.01 3.07 3.55
18:00 Ел Ехидо 2012 - Атлетико Санлукеньо 1 - 1 2.03 3.08 3.47
18:00 Ла Рода - Реал Хаен 0 - 0 2.05 3.02 3.50
18:00 Линарес Депортиво - Хумиля 2 - 0 2.74 2.89 2.54
18:00 Лорка - Картахена 0 - 1 2.11 2.97 3.37
18:00 Рекреативо - Линенсе 1 - 0 2.18 2.96 3.25
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Болоня - Интер 0 - 1 4.91 3.59 1.74
16:00 Киево - Наполи 1 - 3 7.02 4.25 1.45
16:00 Пескара - Дженоа 5 - 0 3.25 3.43 2.17
16:00 Сампдория - Каляри 1 - 1 1.70 3.74 4.79
16:00 Удинезе - Сасуоло 1 - 2 2.14 3.25 3.49
19:00 Рома - Торино 4 - 1 1.38 4.80 7.71
21:45 Милан - Фиорентина 2 - 1 2.13 3.39 3.37
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Пиза - Фрозиноне 0 - 0 2.84 2.76 2.72
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Лупа Рома 1 - 0 1.82 3.22 4.13
15:30 Ливорно - Джиана Ерминио 0 - 1 1.64 3.38 5.11
15:30 Олбия - Пиаченца 1 - 3 2.18 3.07 3.13
17:30 Лукезе - Понтедера 0 - 1 2.09 3.05 3.36
17:30 Прато - Ренате 1 - 0 2.38 2.94 2.86
17:30 Про Пиаченца - Арецо 3 - 1 2.88 2.94 2.40
17:30 Тутокуойо - Карарезе 3 - 1 2.39 2.96 2.87
21:30 Пистоезе - Сиена 1 - 0 2.30 2.97 3.05
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Анкона - Сантарканджело 0 - 0 2.32 2.92 3.01
15:30 Басано Виртус - Модена 0 - 2 1.82 3.25 4.04
15:30 Губио - Албинолефе 0 - 0 1.97 3.12 3.65
15:30 Мантова - Падуа 0 - 1 3.70 3.21 1.92
15:30 Парма - Самбенедетезе 4 - 2 1.56 3.53 5.66
15:30 Терамо - Судтирол 0 - 0 2.37 2.98 2.87
15:30 Форли - ФералпиСало 0 - 2 2.37 2.95 2.92
19:30 Мачератезе 1922 - Алма Ювентус Фано 1 - 1 1.76 3.19 4.50
19:30 Реджиана - Лумецане 2 - 0 1.53 3.50 6.10
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Бордо - Гингам 3 - 0 1.91 3.36 4.13
18:00 Лион - Дижон 4 - 2 1.35 5.02 8.05
18:00 Монпелие - Сент Етиен 2 - 1 2.20 3.16 3.40
22:00 Пари Сен Жермен - Тулуза 0 - 0 1.18 6.64 15.14
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Рийд - Ред Бул Залцбург 1 - 6 9.05 4.79 1.31
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Сумгаит - АЗАЛ ПФК Баку 1 - 0 1.60 3.47 4.89
15:30 Габала - Карабах Агдам 2 - 0 2.40 3.07 2.70
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кораби Пешкопия - Влазня 0 - 2 - - -
18:00 Скендербеу Корча - Луфтетари 3 - 0 - - -
18:00 Фламуртари - Теута 0 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Ордино - Женлаи 6 - 1 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Стандарт Лиеж - КАА Гент 1 - 1 2.18 3.27 3.21
19:00 Остенде - Андерлехт 1 - 4 3.31 3.52 2.03
21:00 Генк - Шарлероа 1 - 1 1.76 3.44 4.49
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Тубиз 2 - 0 2.39 3.21 2.73
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Черно море - ЦСКА София 0 - 2 2.71 3.05 2.49
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Глейсис Юнайтед - Лайънс Гибралтар 1 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Паниониос Атина - Ираклис Солун 1 - 0 1.44 3.85 7.52
17:15 Панайтоликос - Платаниас 1 - 2 2.21 2.93 3.47
17:15 ПАОК - Верия 4 - 0 1.10 8.60 21.14
19:30 АЕК Атина - Олимпиакос 1 - 0 2.87 2.84 2.67
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арис Солун - Пантракикос 3 - 0 - - -
15:00 Ахарнайкос Мениди - Егиниакос 3 - 1 1.96 3.07 3.53
15:00 Калони - Агротикос Астерас 1 - 0 3.51 3.27 1.89
15:00 Ламия - Спарти 2 - 0 1.24 4.94 9.42
15:00 ОФИ Крит - Анагениси Кардица 5 - 0 1.19 5.61 10.76
15:00 Панелевсиниакос - Панайгиалиос Егио 0 - 0 2.60 2.93 2.55
15:00 Пансерайкос - Кисамикос 1 - 0 2.17 2.99 3.13
15:00 Трикала - Калитеа 2 - 2 1.29 4.49 8.48
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:30 ФК Копенхаген - Брьондби 0 - 0 1.81 3.50 4.27
17:00 Орхус - Олборг 1 - 2 2.11 3.34 3.35
19:00 Мидтиланд - Виборг 0 - 0 1.58 3.82 5.60
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Ашкелон - Макаби Петах Тиква 0 - 1 4.94 3.37 1.67
20:15 Апоел Хайфа - Апоел Беер Шева 0 - 0 5.42 3.68 1.56
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 АЕК Ларнака - Омония Никозия 4 - 2 1.72 3.29 4.26
16:00 Аполон Лимасол - Кармиотиса Пано Полемидион 3 - 0 1.15 6.12 11.77
18:00 Анортозис - Етникос Ахна 4 - 2 1.47 3.83 5.62
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Фола Еш - Виктория Роспорт 3 - 1 - - -
17:00 Диферданж - УНА Щрасен 4 - 1 1.33 4.93 6.16
17:00 Каерйенг - Мондорф-ле-Бен 1 - 0 3.12 3.38 2.04
17:00 РМ Хам Бенфика - Жюнес Канах 2 - 0 1.55 3.92 4.52
17:00 Рюмеланж - Прогрес Нидеркорн 1 - 3 - - -
17:00 Ф91 Дюделанж - Юнион Титус Петанж 3 - 0 1.15 6.55 11.36
17:00 Юнион Люксембург - Жюнес Еш 1 - 2 2.67 3.37 2.26
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Брегалница Щип - Ренова Джепчище 0 - 1 - - -
15:00 Вардар Скопие - Шкупи Скопие 3 - 0 1.20 5.07 11.35
15:00 Македония Гьорче Петров - Работнички Скопие 0 - 3 6.00 4.04 1.42
15:00 Победа Прилеп - Пелистер Битоля 2 - 2 4.20 3.20 1.75
15:00 Шкендия 79 Тетово - Силекс Кратово 2 - 0 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Краковия Краков - Погон Шчечин 1 - 1 2.24 3.16 3.18
19:00 Легия Варшава - Рух Хожов 1 - 3 1.24 5.45 11.52
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пасош Ферейра - Витория Сетубал 2 - 1 2.39 2.90 3.18
20:00 Белененсеш - Витория Гимараеш 1 - 1 3.01 2.91 2.49
22:15 Спортинг Брага - Бенфика 0 - 1 4.85 3.52 1.70
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Кова Да Пиедаде - Портимонензе 1 - 1 4.04 3.13 1.88
17:00 Академико Визеу - Авеш 1 - 0 3.03 3.09 2.25
17:00 Варзин - Спортинг Брага Б 0 - 1 2.06 3.03 3.53
17:00 Визела - Лейшоес 1 - 1 2.50 2.86 2.90
17:00 Жил Висенте - Спортинг Лисабон Б 2 - 2 2.27 3.05 3.05
17:00 Порто Б - Санта Клара 0 - 0 2.26 3.04 3.06
17:00 Униао Мадейра - Спортинг Ковиля 1 - 1 2.14 2.85 3.61
17:00 Фамаликао - Академика Коимбра 2 - 1 2.79 2.80 2.63
17:00 Фафе - Пенафиел 3 - 3 2.73 3.04 2.48
18:00 Бенфика Б - Фреамунде 2 - 1 2.26 3.09 3.03
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:30 Пандури - Конкордия Кяжна 0 - 1 3.50 3.07 2.08
20:00 Астра Гюргево - Виторул Констанца 1 - 0 2.41 3.10 2.84
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Космос Серавале 0 - 4 - - -
16:00 Ла Фиорита - Фолгоре Фалциано 2 - 1 - - -
16:00 Сан Джовани - Тре Фиори 1 - 2 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Татран Прешов - Слован Братислава 0 - 2 7.26 3.96 1.41
18:30 Злате Моравце - Ружомберок 1 - 1 2.47 3.19 2.59
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Металац - Радник Сурдулица отл. 1.78 3.15 4.34
15:00 Рад Белград - Партизан Белград 0 - 1 6.96 4.07 1.39
15:00 Спартак Суботица - Войводина 1 - 4 2.50 3.01 2.64
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Генчлербирлиги - Коняспор 2 - 0 2.11 3.11 3.63
14:00 Фенербахче - Касъмпаша 0 - 0 1.42 4.39 7.44
14:30 Аданаспор - Османлиспор 1 - 5 3.25 3.20 2.22
18:00 Бешикташ - Акхисар Беледиеспор 3 - 1 1.33 4.73 9.65
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Болуспор - Юмраниеспор 1 - 0 1.89 3.35 3.82
15:00 Елязъгспор - Ескишехирспор 0 - 0 3.23 3.23 2.13
17:30 Балъкесирспор - Бандърмаспор 5 - 0 1.76 3.38 4.42
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:30 ВПС Вааса - МуСа Пори 0 - 1 1.03 10.50 25.19
15:00 Кеми Кингс - ОПС Оулу 0 - 0 1.07 9.47 18.82
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Вилем II - АЗ Алкмаар 1 - 1 3.22 3.28 2.17
15:30 Витес - Аякс 0 - 1 4.80 3.60 1.69
15:30 Спарта Ротердам - Грьонинген 2 - 2 2.53 3.26 2.66
17:45 АДО Ден Хааг - Фейенорд 0 - 1 9.75 5.26 1.28
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 МВВ Маастрихт - ФК Айндховен 0 - 0 1.82 3.61 3.78
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Осиек - Риека 2 - 3 4.42 3.11 1.84
18:00 РНК Сплит - Хайдук Сплит 1 - 1 7.88 3.74 1.43
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Карвина - Млада Болеслав 1 - 1 3.49 3.21 2.02
15:00 Храдец Кралове - Дукла Прага 0 - 2 2.89 3.08 2.38
18:30 Спарта Прага - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.34 4.65 7.84
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Базел - Лозана Спорт 4 - 3 1.24 5.57 9.83
14:45 Вадуц - Лугано 1 - 1 2.42 3.30 2.70
17:00 Грасхопърс - Сион 0 - 1 3.25 3.49 2.02
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Киасо - Ксамакс 0 - 2 3.38 3.33 1.99
16:00 Сервет - Шафхаузен 3 - 2 1.95 3.41 3.42
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
15:00 АИК Стокхолм - ГАИС Гьотеборг 1 - 0 1.21 5.49 10.60
15:00 Калмар - Трелеборг 1 - 1 1.44 4.33 5.65
15:00 Ландскрона БоИС - Йефле 2 - 1 3.22 3.38 2.03
17:00 Елфсборг - Вернаму 2 - 2 1.16 6.55 11.24
17:00 Норкьопинг - Йоргрите 1 - 1 1.20 5.79 10.28
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:00 Килмарнък - Абърдийн 1 - 2 6.56 4.09 1.47
17:15 Дънди ФК - Рейнджърс 2 - 1 4.87 3.85 1.63
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
18:10 Сейнт Мирън (Шот) - Дъ Ню Сейнтс (Уел) 4 - 1 2.57 3.36 2.45
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Сентръл Коуст Маринърс - Мелбърн Виктори 0 - 3 5.64 4.32 1.51
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Петролеро Якуиба - Сан Хосе Оруро 2 - 0 1.70 3.55 4.20
23:15 Блуминг Санта Крус - Хорхе Вилстерман 3 - 2 1.94 3.31 3.42
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
17:00 Естудиантес де Мерида - Монагас Матурин 0 - 0 2.26 3.20 2.81
21:00 Депортиво Тачира - Депортиво Ла Гуайра 2 - 2 1.84 3.30 3.86
21:30 Португеза Акаригуа - Депортиво дел Сулия 0 - 3 1.86 3.04 4.10
22:00 Метрополитанос - Арагуа Маракай 0 - 2 2.50 2.99 2.65
23:15 Депортиво Анзоатеги - Карабобо Валенсия 0 - 0 2.20 3.00 3.12
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Тхан Куанг Нин - Сонглам Нгеан Вин 2 - 1 1.67 3.67 4.13
12:30 Хошимин Сити - Донгтам Лонган Танан 5 - 2 1.98 3.47 3.13
13:00 Биндуонг - Хоанган Гялай 0 - 1 1.51 3.79 5.17
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Комуникасионес - Миктлан 4 - 0 1.65 3.43 4.67
20:00 Маркуензе - Антигуа ГФК 1 - 0 2.37 3.14 2.70
22:30 Гуастатоя - Депортиво Карча 4 - 0 1.60 3.42 5.08
23:00 Кобан Империал - Сучитепекес 3 - 0 - - -
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Миср Ел Макаса - Смоуха 3 - 4 1.99 2.92 3.74
17:00 Ал Ахли Кайро - Ал Мокавлон Ал Араб 2 - 0 1.29 4.27 9.92
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - Чалатенанго 4 - 2 1.40 4.18 6.12
02:30 Фирпо Усулутан - Исидро Метапан 1 - 3 2.50 3.23 2.50
23:15 Алианса Сан Салвадор - Сонсонате 2 - 1 1.63 3.54 4.44
23:30 ФАС Санта Ана - Драгон Сан Мигел 2 - 1 1.87 3.30 3.49
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:05 Чърчил Брадърс Гоа - Минерва Пенджаб 4 - 5 2.00 3.05 3.70
15:35 Ченай Сити - Шилонг Ладжонг 1 - 4 2.34 3.07 2.85
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Фе Богота - Атлетико Уила 1 - 0 1.29 4.41 9.74
03:00 Депортес Толима - Атлетико Насионал 0 - 0 3.73 3.19 1.92
03:00 Индепендиенте Меделин - Онсе Калдас 1 - 0 1.46 3.81 6.51
22:00 Рионегро - Мильонариос Богота 0 - 0 2.89 2.97 2.39
22:15 Ла Екуидад Богота - Америка де Кали 0 - 3 2.77 2.95 2.50
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Сан Карлос - Перес Селедон 2 - 0 2.12 3.16 3.19
03:30 Универсидад де Коста Рика - ЛД Алахуеленсе 1 - 1 5.33 3.75 1.53
04:00 Депортиво Саприса - Мунисипал Либерия 4 - 1 1.63 3.61 4.68
21:30 Картахинес - Сантос де Гуапилес 1 - 1 1.96 3.35 3.33
21:30 Лимон - Белен Сигло XXI 7 - 0 1.80 3.35 3.92
22:00 Кармелита - Ередиано 1 - 2 4.08 3.42 1.75
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 КАК Кенитра - ХУСА Агадир 2 - 2 2.37 2.85 2.95
17:00 ШР Ал Хосейма - Кавкаб Маракеш 1 - 0 2.39 2.86 2.92
19:00 Дифа Ел Хадида - Олимпик Сафи 1 - 1 1.67 3.07 5.30
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Атлас Гуадалахара 0 - 1 1.55 3.63 5.73
03:00 Монаркас Морелия - Депортиво Толука 1 - 2 2.93 3.17 2.31
03:00 Монтерей - Пачука 1 - 0 1.92 3.34 3.73
03:06 Леон - Сантос Лагуна 2 - 2 1.90 3.37 3.74
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Керетаро 1 - 4 2.05 3.16 3.49
05:06 Чивас Гуадалахара - Америка Мексико 1 - 0 2.09 3.13 3.41
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Тихуана 3 - 3 1.90 3.34 3.79
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Алебрихес де Оахака 3 - 1 2.34 3.11 2.73
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Венадос 5 - 1 2.06 3.20 3.20
03:00 Хуарес - Дорадос де Синалоа 1 - 2 1.94 3.19 3.52
04:00 Тампико Мадеро - Корекаминос УАТ 3 - 0 1.57 3.51 5.23
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Атланте Канкун 0 - 0 1.90 3.14 3.67
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Кентърбъри Юнайтед - Уейтакиър Юнайтед 1 - 2 2.10 3.94 2.62
03:00 Тасман Юнайтед - Ийстърн Събърбс 2 - 1 4.21 4.19 1.56
03:00 Уелингтън Финикс Б - Хоукс Бей Юнайтед 2 - 7 2.61 3.94 2.10
04:00 Саутерн Юнайтед - Тим Уелингтън 1 - 3 6.18 5.03 1.33
05:35 Окланд Сити - Хамилтън Уондърърс 4 - 1 1.14 7.13 10.43
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Либертад Асунсион - Серо Портеньо 2 - 1 2.66 3.20 2.37
23:00 Олимпия Асунсион - Индепендиенте ФБК 1 - 1 1.48 3.97 5.59
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
00:45 Спорт Росарио - Алианса Атлетико 1 - 0 1.43 4.07 6.68
18:00 Спортинг Кристал - Универсидад Сан Мартин 3 - 0 1.40 4.21 6.88
20:00 Мелгар Арекипа - Унион Комерсио 3 - 0 1.37 4.00 7.66
22:30 Универсидад де Кахамарка - Университарио де Депортес 2 - 1 2.26 3.20 2.93
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Након Ратчасима - Полис Теро 1 - 1 1.80 3.28 4.00
13:00 Патая Юнайтед - Чонбури 2 - 1 3.57 3.31 1.88
14:00 Порт Банкок - Суфанабури 3 - 2 2.39 3.23 2.60
14:00 Убон УМТ Юнайтед - Ратчабури 4 - 1 3.47 3.33 1.90
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Пласа Колония - Насионал Монтевидео 0 - 1 6.31 3.84 1.46
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 1 - 2 2.63 3.21 2.38
22:00 Серо Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 4 - 3 1.78 3.39 3.93
22:00 Суд Америка Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 2 2.98 3.23 2.16
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Хондурас Прогресо - Реал Еспаня 0 - 1 1.78 3.59 3.61
21:00 Реал Сосиедад Токоа - Мотагуа Тегусигалпа 4 - 0 2.41 3.11 2.64
23:15 Платенсе - Вида Ла Сейба 0 - 0 1.45 3.89 5.79
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Коло-Коло Сантяго - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 1 1.68 3.58 4.53
17:00 Антофагаста - Универсидад де Консепсион 5 - 0 2.25 3.20 2.94
23:00 Сан Луис Килота - Евертън Виня дел Мар 1 - 1 2.40 3.35 2.61
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блумфонтейн Селтик - Чипа Юнайтед 2 - 0 2.48 2.77 2.86
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
01:00 Расинг Клуб (Арж) - Хуракан Буенос Айрес (Арж) 4 - 3 1.96 3.29 3.36
14:00 Согндал (Нор) - Осане (Нор) 0 - 2 1.41 4.92 4.97
18:00 Горица (Слн) - Терек Грозни (Рус) 1 - 0 - - -
18:00 Олесунд (Нор) - Шандун Лунен (Кит) 1 - 1 2.51 3.43 2.40