Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Март '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Тотнъм като домакин няма загуба от 14 мача

Малага като гост няма победа от 14 мача

Гранада като гост няма победа от 14 мача

Барселона 77 вкарани гола в 27 мача - 2.85 на мач

Леванте като домакин няма загуба от 14 мача

Тенерифе като домакин няма загуба от 15 мача

Хирона като домакин няма загуба от 15 мача

Културал Леонеса като домакин няма загуба от 14 мача

Туделано като домакин само 5 вкарани гола в 14 мача - 0.36 на мач

Алкояно като домакин няма загуба от 14 мача

Реал Хаен като гост няма победа от 15 мача

Хумиля като гост само 2 вкарани гола в 14 мача - 0.14 на мач

Рома като домакин няма равенство от 13 мача

Тернана като гост няма победа от 14 мача

Монако 84 вкарани гола в 29 мача - 2.90 на мач

Пари Сен Жермен като домакин няма загуба от 14 мача

АЗАЛ ПФК Баку като домакин няма победа от 10 мача

Ламия само 6 получени гола в 20 мача - 0.30 на мач

ФК Копенхаген няма загуба от 25 мача

АБ Гладсаксе като домакин 8 загуби от 10 мача

Портимонензе като домакин няма загуба от 16 мача

Цървена Звезда Белград като гост 11 победи от 13 мача

Нютаун само победи от 5 мача

Динамо Загреб като гост 10 победи от 11 мача

Риека като домакин само победи от 11 мача

Селтик няма загуба от 28 мача

Португеза Акаригуа 5 загуби от 6 мача

Биндуонг като гост 4 равенства от 5 мача

Маркуензе като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Депортиво Карча като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Хуниор Баранкиля няма победа от 6 мача

Хагуарес де Чиапас няма равенство от 9 мача

Веракрус няма равенство от 9 мача

Анкета

Ще успее ли България да изненада Холандия на 25 Март в София?

ТВ програма
F Plus
Леганес - Малага
13:00 на живо
Ring.BG
Емполи - Наполи
13:30 на живо
Diema Sport
Мидълзбро - Манчестър Юнайтед 14:00 на живо
Diema Sport 2
Нефтохимик Бургас - Черно море 15:00 на живо
Ring.BG
Сампдория - Ювентус
16:00 на живо
Nova Sport
Каен - Монако
16:00 на живо
Diema Sport
Тотнъм - Саутхямптън
16:15 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Шалке 04
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Севиля
17:15 на живо
Diema Sport 2
Левски София - Ботев Пловдив 17:30 на живо
Nova Sport
Дижон - Сент Етиен
18:00 на живо
Diema Sport
Манчестър Сити - Ливърпул 18:30 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Байерн Мюнхен 18:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Валенсия
21:45 на живо
Ring.BG
Рома - Сасуоло
21:45 на живо
Diema Sport
Пари Сен Жермен - Лион
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 19 Март, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
19:00 Сан Марино - Молдова 0 - 2 12.66 5.28 1.24
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Мидълзбро - Манчестър Юнайтед 1 - 3 5.96 3.74 1.66
16:15 Тотнъм - Саутхямптън 2 - 1 1.74 3.75 5.05
18:30 Манчестър Сити - Ливърпул 1 - 1 1.98 3.66 3.77
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Нотс Каунти - Барнет 1 - 0 2.42 3.22 2.85
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Майнц 05 - Шалке 04 0 - 1 2.77 3.28 2.58
18:30 Борусия М'Гладбах - Байерн Мюнхен 0 - 1 8.30 5.07 1.35
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Бохум - Ерцгебирге Ауе 1 - 1 1.98 3.33 3.69
14:30 Динамо Дрезден - Зандхаузен 2 - 0 1.77 3.52 4.45
14:30 Карлсруе - Фортуна Дюселдорф 0 - 3 2.36 3.09 3.06
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Магдебург - Веен Висбаден 0 - 0 1.79 3.30 4.35
15:00 Шпортфройнде Лоте - Халешер 0 - 0 2.32 3.09 2.98
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леганес - Малага 0 - 0 2.42 3.02 3.29
17:15 Атлетико Мадрид - Севиля 3 - 1 1.64 3.93 5.42
19:30 Депортиво Ла Коруня - Селта Виго 0 - 1 2.48 3.16 3.02
19:30 Спортинг Хихон - Гранада 3 - 1 1.88 3.61 4.13
21:45 Барселона - Валенсия 4 - 2 1.12 9.50 18.32
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леванте - Алмерия 1 - 0 1.60 3.58 5.51
17:00 Алкоркон - Валядолид 1 - 2 2.31 2.86 3.31
18:00 Тенерифе - Реус Депортиу 0 - 1 1.73 3.16 5.29
19:00 Хирона - Кадис 1 - 2 1.75 3.32 4.79
21:30 Райо Валекано - Реал Овиедо 2 - 0 1.96 3.13 3.95
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Расинг Ферол 1 - 0 2.16 2.99 3.21
13:00 Корухо - Гихуело 1 - 3 1.90 3.20 3.76
13:00 Леалтад - Бургос 2 - 1 2.33 2.90 2.99
13:00 Осасуна Б - Понтеведра 2 - 1 2.72 3.00 2.46
18:00 Арандина - Исара 0 - 1 2.09 2.98 3.40
18:00 Културал Леонеса - Расинг Сантандер 0 - 0 2.24 3.01 3.03
18:00 Понферадина - Паленсия 0 - 2 1.33 4.01 9.32
18:00 Туделано - Селта Виго Б 1 - 2 2.60 3.01 2.57
18:30 Сомосас - Мутилвера 1 - 2 2.25 2.92 3.12
19:00 Бойро - Каудал Депортиво 0 - 0 2.09 2.93 3.44
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Реал Мадрид Кастиля 2 - 1 2.07 3.10 3.35
13:00 Баракалдо - Менсахеро 4 - 0 1.55 3.44 5.73
13:00 Райо Махадаонда - Герника Клуб 2 - 0 1.91 3.18 3.72
13:15 Сокуелямос - Реал Унион 0 - 3 2.30 3.07 2.87
18:00 Толедо - Аморебиета 1 - 1 1.52 3.38 6.47
18:00 УД Логронес - Албасете 3 - 4 3.04 2.98 2.26
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Лейда Еспортиу 2 - 1 2.10 2.99 3.35
13:00 Атлетико Сагунтино - Ебро 1 - 2 2.21 2.91 3.22
13:00 Гава - Валенсия Местая 4 - 5 2.99 3.13 2.21
13:00 Майорка Б - Бадалона 0 - 0 2.74 2.86 2.55
18:00 Алкояно - Л'Оспиталет 3 - 1 1.38 3.86 7.79
18:00 Сабадел - Леванте Б 2 - 2 1.72 3.05 5.07
19:00 Еркулес - Еспаньол Б 2 - 1 1.50 3.47 6.45
19:00 Корнеля - Елденсе 3 - 1 1.23 5.06 9.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Гранада Б - Реал Хаен 3 - 2 1.40 3.92 7.31
13:00 Кордоба Б - Линарес Депортиво 2 - 1 2.31 3.02 2.92
13:00 Ла Рода - Хумиля 1 - 1 2.48 2.88 2.80
13:00 Мелия - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 1.56 3.46 5.58
18:00 Атлетико Манча Реал - Рекреативо 1 - 2 2.11 3.12 3.21
18:00 Ел Ехидо 2012 - Линенсе 1 - 1 2.31 2.92 3.02
18:00 Сан Фернандо - Марбеля 1 - 1 2.44 2.96 2.77
19:30 Картахена - Реал Мурсия 1 - 3 2.47 2.92 2.78
19:30 Мерида АД - Вияновенсе 2 - 2 2.11 2.95 3.37
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Емполи - Наполи 2 - 3 8.76 4.91 1.36
16:00 Аталанта - Пескара 3 - 0 1.25 6.13 10.68
16:00 Болоня - Киево 4 - 1 2.21 3.13 3.51
16:00 Каляри - Лацио 0 - 0 5.81 4.19 1.54
16:00 Кротоне - Фиорентина 0 - 1 4.51 3.58 1.80
16:00 Сампдория - Ювентус 0 - 1 6.74 4.24 1.48
19:00 Удинезе - Палермо 4 - 1 1.55 4.00 6.06
21:45 Рома - Сасуоло 3 - 1 1.26 5.96 10.24
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Чезена - Тернана 1 - 0 1.62 3.45 5.83
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:45 Реджиана - Мантова 0 - 0 1.70 3.35 4.45
15:45 Судтирол - Албинолефе 0 - 1 2.32 2.94 2.93
17:45 Анкона - Порденоне 0 - 2 3.35 3.09 2.05
17:45 Лумецане - Мачератезе 1922 1 - 1 2.28 2.86 3.12
17:45 Модена - Падуа 0 - 1 2.85 3.00 2.35
17:45 Парма - Алма Ювентус Фано 0 - 1 1.31 4.29 8.95
17:45 ФералпиСало - Самбенедетезе 1 - 1 2.28 3.00 2.98
19:45 Терамо - Губио 6 - 0 2.67 2.84 2.61
21:45 Сантарканджело - Форли 2 - 0 1.97 3.05 3.62
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:45 Акрагас - Матера 1 - 0 3.57 3.21 1.93
15:45 Виртус Франкавила - Мелфи 0 - 1 1.63 3.48 4.80
15:45 Катанзаро - Монополи 1966 1 - 1 2.06 3.03 3.41
15:45 Козенца - Юве Стабия 2 - 4 2.33 3.02 2.86
15:45 Месина - Таранто 3 - 1 2.18 2.94 3.22
15:45 Фиделис Андрия - Сиракуза 0 - 1 2.29 2.92 3.03
15:45 Фоджа - Лече 3 - 0 2.17 3.10 3.06
17:45 Паганезе - Катания 2 - 1 2.53 2.91 2.70
19:45 Реджина - Вибонезе 0 - 0 1.87 3.15 3.91
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Каен - Монако 0 - 3 4.88 3.91 1.66
18:00 Дижон - Сент Етиен 0 - 1 2.85 3.12 2.58
22:00 Пари Сен Жермен - Лион 2 - 1 1.45 4.57 6.46
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Ред Бул Залцбург - Аустрия Виена 5 - 0 1.39 4.52 6.97
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 АЗАЛ ПФК Баку - Габала 1 - 1 7.89 4.23 1.34
16:30 Зира Баку - Карабах Агдам 0 - 0 4.68 3.14 1.73
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Луфтетари - КФ Тирана 2 - 1 - - -
18:00 Влазня - Теута 0 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Санта Колома - Енкамп 3 - 0 - - -
15:00 Сант Жулия - Луситанос 0 - 2 - - -
17:00 Ордино - УЕ Енгордани 1 - 1 - - -
19:00 Женлаи - ФК Санта Колома 0 - 6 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Бананц Ереван - Пюник Ереван 0 - 3 3.41 3.08 2.02
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
15:00 ФК Слуцк** - Торпедо Жодино (0 - 1) 2 - 0 3.05 2.97 2.24
18:00 БАТЕ Борисов** - ФК Минск (1 - 0) 2 - 1 1.24 4.73 10.35
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Нефтохимик Бургас - Черно море 1 - 3 2.97 3.31 2.13
17:30 Левски София - Ботев Пловдив 2 - 0 1.41 4.15 6.90
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Локомотив София - Лудогорец Разград II 1 - 0 2.10 3.20 3.10
15:30 Оборище Панагюрище - ЦСКА София II 3 - 1 2.66 3.15 2.39
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Юръп - Юръп Пойнт 13 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Батуми - Самтредия 0 - 1 2.17 3.05 3.18
16:00 Чихура Сачхере - Шукура Кобулети 3 - 1 1.40 4.00 6.75
18:00 Торпедо Кутаиси - Колхети-1913 Поти 2 - 1 1.67 3.30 4.75
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ПАОК - Паниониос Атина 1 - 0 1.50 3.73 6.94
17:15 Астерас Триполис - Пас Янина 1 - 1 1.65 3.40 5.51
17:15 Ксанти - Левадиакос 2 - 2 1.50 3.55 7.54
19:30 Панатинайкос - Олимпиакос 1 - 0 2.22 2.98 3.45
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Агротикос Астерас - Панайгиалиос Егио 1 - 1 1.65 3.40 4.50
15:00 Ахарнайкос Мениди - Ханя 1 - 2 1.91 3.00 3.80
15:00 Егиниакос - Спарти 1 - 0 1.72 3.32 4.33
15:00 Калони - Арис Солун 0 - 1 9.99 5.37 1.20
15:00 Кисамикос - Пантракикос 3 - 0 - - -
15:00 Панелевсиниакос - Ламия 0 - 0 9.50 5.50 1.20
15:00 Пансерайкос - Калитеа 1 - 1 2.07 3.21 3.11
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Брьондби - Лингби 3 - 2 1.73 3.53 4.71
18:00 Виборг - Олборг 2 - 1 2.79 3.24 2.48
18:00 Есберг - Хорсенс 1 - 1 2.09 3.26 3.50
18:00 Мидтиланд - Нордселанд 1 - 2 1.92 3.62 3.66
18:00 Орхус - Одензе 1 - 2 2.50 3.33 2.71
18:00 Силкеборг - ФК Копенхаген 1 - 3 6.09 3.90 1.53
18:00 Сьондерийске - Рандерс 1 - 0 2.53 3.17 2.78
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 АБ Гладсаксе - Вейле 1 - 2 3.01 3.33 2.19
14:45 Нествед - Фремад Амагер 1 - 1 2.47 3.20 2.69
14:45 Нюкьобинг - Скиве 2 - 3 2.24 3.21 3.01
14:45 Фредериция - Кьоге 0 - 0 2.52 3.11 2.72
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Апоел Беер Шева - Макаби Хайфа 4 - 0 1.50 3.72 5.85
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - Бней Йехуда 0 - 2 2.58 2.84 2.73
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
20:15 Валур Рейкявик - Викингур Олафсвик 2 - 1 1.35 4.60 6.63
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Арис Лимасол - Докса Катокопия 4 - 1 2.44 3.16 2.60
17:00 Етникос Ахна - Неа Саламина 0 - 2 2.13 3.17 3.08
18:00 Ермис Арадипоу - Кармиотиса Пано Полемидион 3 - 1 1.99 3.25 3.34
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Каерйенг - Жюнес Еш 1 - 4 3.82 3.56 1.74
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Корона Келце - Краковия Краков 3 - 0 2.89 3.15 2.41
16:30 Лех Познан - Гурник Ленчна 0 - 0 1.18 6.11 14.42
19:00 Лехия Гданск - Легия Варшава 1 - 2 3.08 3.33 2.20
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Маритимо - Ароука 3 - 1 1.86 3.22 4.32
18:00 Фейрензе - Шавеш 3 - 2 2.64 2.91 2.81
20:00 Порто - Витория Сетубал 1 - 1 1.14 6.97 17.55
22:15 Витория Гимараеш - Рио Аве 3 - 0 2.26 3.12 3.18
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Пенафиел - Бенфика Б 2 - 1 2.04 3.26 3.32
13:15 Порто Б - Визела 0 - 0 1.65 3.38 5.05
14:15 Санта Клара - Спортинг Брага Б 2 - 0 1.91 3.06 3.98
17:00 Лейшоес - Спортинг Лисабон Б 1 - 2 2.00 3.21 3.45
17:00 Олянензе - Жил Висенте 1 - 3 2.60 2.97 2.65
17:00 Портимонензе - Варзин 0 - 1 1.65 3.42 4.90
17:00 Спортинг Ковиля - Фафе 1 - 1 1.73 3.24 4.72
17:00 Фреамунде - Авеш 0 - 1 3.73 2.97 2.03
18:00 Академика Коимбра - Академико Визеу 1 - 2 1.60 3.36 5.68
18:00 Униао Мадейра - Фамаликао 2 - 1 2.00 3.05 3.70
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Динамо Букурещ - Университатя Крайова 0 - 0 2.31 3.07 2.98
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Газ Метан Медиаш - Ботошани 0 - 0 2.26 3.04 3.16
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Криля Советов - ФК Ростов 0 - 0 3.08 2.87 2.42
15:30 Терек Грозни - ЦСКА Москва 0 - 1 3.06 2.89 2.42
15:30 ФК Краснодар - ФК Уфа 0 - 0 1.60 3.48 5.75
18:30 Зенит Санкт Петербург - Арсенал Тула 2 - 0 1.21 5.71 12.62
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:00 ФК Тюмен - ФК Тамбов 0 - 0 2.21 3.00 3.12
12:00 Енисей Красноярск - ФК Тосно 0 - 1 3.12 3.01 2.22
13:00 Нефтехимик Нижнекамск - Волгар Астрахан 2 - 0 2.53 2.92 2.73
13:00 Сокол Саратов - ФК Химки отл. 2.74 2.76 2.63
13:00 Шинник Ярославл - СКА-Хабаровск 1 - 0 2.38 2.87 2.98
15:00 Балтика Калининград - Луч-Енергия Владивосток 0 - 0 1.76 3.11 4.49
15:00 Спартак Москва 2 - Динамо Москва 1 - 1 4.53 3.39 1.69
17:00 Кубан Краснодар - Мордовия Саранск 2 - 0 1.74 3.20 4.73
17:00 Факел Воронеж - Сибир Новосибирск 2 - 0 1.93 2.90 4.15
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 ДАК Дунайска Стреда - Спартак Търнава 0 - 0 1.89 3.21 3.92
18:30 Тренчин - Сеница 1 - 1 1.29 4.79 8.49
Словакия - 2. Лига - Изток Словакия - 2. Лига - Изток Рез. 1 X 2
16:30 Локомотив Зволен - Партизан Бардейов 1 - 0 - - -
16:30 Попрад - Локомотив Кошице 4 - 1 - - -
16:30 Спишка Нова Вес - Татран Липтовски Микулаш 3 - 1 - - -
16:30 Ханиска - Кошице 0 - 3 - - -
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Рез. 1 X 2
16:30 Дукла Банска Бистрица - Скалица 2 - 1 - - -
16:30 Нове Место над Вахом - Нитра 0 - 0 - - -
16:30 Слован Братислава Б - Серед 0 - 4 - - -
16:30 Спартак Търнава Б - Похроние Долна Жданя 0 - 3 - - -
16:30 Фомат Мартин - Жилина Б 0 - 6 - - -
16:30 ШТК 1914 Шаморин - Свети Юр 4 - 0 1.09 8.63 11.72
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алуминий Кидричево - Рудар Веление 3 - 0 3.21 3.15 2.10
17:55 Олимпия Любляна - Копер 1 - 1 1.49 3.82 5.77
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Чукарички - Цървена Звезда Белград 3 - 4 4.69 3.94 1.56
18:00 Войводина - Младост Лучани 0 - 1 1.49 3.72 5.94
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Генчлербирлиги - Ризеспор 1 - 0 1.90 3.33 4.05
15:00 Бурсаспор - Аланияспор 1 - 3 2.14 3.50 3.19
15:00 Истанбул Башакшехир - Кардемир Карабукспор 3 - 3 1.59 3.79 5.72
18:00 Анталияспор - Бешикташ 0 - 0 4.16 3.66 1.80
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Газиантеп ББ - Денизлиспор 1 - 1 2.16 3.16 3.16
12:00 Елязъгспор - Адана Демирспор 4 - 2 2.01 3.21 3.43
15:00 Шанлъурфаспор - Сивасспор 2 - 1 3.36 3.17 2.07
17:30 Ескишехирспор - Гьозтепе 4 - 0 1.85 3.30 3.90
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Нютаун - Ландидно 2 - 2 2.05 3.35 3.20
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Волин Луцк - Заря Луганск 0 - 1 6.66 4.24 1.41
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Буковина Чернивци - Авангард Краматорск 0 - 0 2.28 3.16 2.75
16:00 ФК Тернопол - ФК Суми 2 - 2 2.85 3.27 2.17
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - ТБ Творойри 0 - 1 2.39 3.28 2.55
17:00 Б36 Торсхавн - Клаксвик 1 - 1 2.77 3.32 2.22
17:00 Рунавик - Викингур Гота 0 - 1 2.34 3.31 2.63
17:00 Скала ИФ - ХБ Торсхавн 0 - 0 5.00 4.42 1.45
17:00 Фуглафьордур - ЕБ Стреймур 3 - 1 1.75 3.58 3.91
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
17:00 ИФК Мариехамн - ХИК Хелзинки 0 - 3 4.36 3.44 1.71
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Хееренвеен - Фейенорд 1 - 2 4.25 3.76 1.74
15:30 Го Ахед Игълс - Цволе 1 - 3 2.90 3.34 2.32
15:30 Екселсиор - Аякс 1 - 1 10.32 5.46 1.26
17:45 АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг 4 - 0 1.39 4.60 7.18
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Волендам - Камбур 1 - 1 2.63 3.32 2.43
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Истра 1961 - Динамо Загреб 0 - 3 11.47 5.20 1.23
18:00 Риека - Славен 3 - 2 1.28 4.58 10.82
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баумит Яблонец - Височина Ихлава 5 - 0 1.56 3.83 5.24
16:00 Храдец Кралове - Збройовка Бърно 0 - 0 2.36 3.04 2.96
17:30 Карвина - Виктория Пилзен 2 - 3 3.55 3.18 2.02
18:00 Бохемианс 1905 Прага - Дукла Прага 1 - 2 2.72 3.09 2.50
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Варнсдорф 1 - 0 2.03 3.25 3.23
15:30 МАС Таборско - Сигма Оломоуц 2 - 0 3.98 3.62 1.72
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Лугано - Йънг Бойс 0 - 2 3.36 3.52 1.97
14:45 Тун - Санкт Гален 2 - 2 1.72 3.59 4.34
17:00 Вадуц - Лозана Спорт 0 - 1 2.19 3.43 2.94
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аарау - Сервет 0 - 1 2.42 3.32 2.59
16:00 Шафхаузен - Волен 3 - 2 1.59 3.78 4.85
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:30 Норкьопинг - Бромапойкарна 4 - 0 1.32 4.71 7.39
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Дънди ФК - Селтик 1 - 2 13.67 6.24 1.18
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Аделаида Юнайтед - Бризбейн Роар 2 - 1 3.08 3.45 2.17
10:00 Уестърн Сидни Уондърърс - Уелингтън Финикс 3 - 1 1.79 3.70 4.03
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Индепендиенте - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 1.51 3.64 6.40
01:30 Хуракан Буенос Айрес - Дефенса и Хустисия 2 - 0 2.89 2.87 2.48
20:00 Белграно Кордоба - Расинг Клуб 2 - 0 3.41 2.98 2.16
22:10 Сармиенто Хунин - Темперлей 2 - 1 2.11 2.90 3.64
22:15 Годой Крус - Сан Лоренцо де Алмагро 2 - 0 2.77 3.02 2.46
22:15 Естудиантес Ла Плата - Патронато Парана 1 - 0 1.56 3.44 6.18
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Лос Андес - Спортиво Естудиантес 1 - 0 1.99 2.89 3.88
21:00 Фландрия - Вия Далмине 1 - 0 2.33 2.87 3.06
22:00 Бока Унидос - Гилермо Браун 0 - 3 2.28 2.98 3.02
22:00 Химнасия Хухуй - Крусеро дел Норте 2 - 0 2.14 2.86 3.48
23:30 Сентрал Кордоба - Ол Бойс Буенос Айрес 2 - 0 2.22 2.94 3.18
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
17:00 Атлетико Венецуела - Депортиво дел Сулия 2 - 1 1.74 3.34 4.25
17:00 Естудиантес де Мерида - Каракас 1 - 2 2.54 3.03 2.64
21:00 Атлетико Сокопо - Монагас Матурин 0 - 2 2.66 3.14 2.42
21:00 Депортиво Ла Гуайра - Карабобо Валенсия 0 - 1 2.30 3.03 2.94
21:30 Португеза Акаригуа - Трухилянос Валера 0 - 0 2.46 3.15 2.61
23:00 Депортиво Тачира - Депортиво Лара 4 - 1 1.74 3.29 4.35
23:00 Минерос де Гуаяна - Арагуа Маракай 3 - 3 1.79 3.32 4.00
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Тхан Куанг Нин - Биндуонг 2 - 0 1.84 3.62 3.47
12:30 Донгтам Лонган Танан - СХБ Дананг 1 - 2 3.59 3.80 1.76
12:30 ТТ Ханой - Тханхоа 2 - 1 1.61 3.77 4.41
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Комуникасионес - Гуастатоя 2 - 0 1.57 3.44 5.31
04:00 Кселаху - Кобан Империал 2 - 0 1.99 3.03 3.57
19:30 Антигуа ГФК - Миктлан 2 - 3 1.50 3.51 6.11
20:00 Маркуензе - Петапа 0 - 0 1.72 3.24 4.60
23:00 Депортиво Карча - Мунисипал 0 - 1 2.41 3.10 2.68
23:45 Сучитепекес - Малакатеко 2 - 1 1.80 3.23 3.99
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - УЕС Сан Салвадор 0 - 0 1.36 4.32 6.91
02:30 Чалатенанго - Сонсонате 1 - 0 2.24 3.25 2.77
23:00 Агила Сан Мигел - Мунисипал Лименьо 1 - 2 1.61 3.31 5.28
23:30 ФАС Санта Ана - Алианса Сан Салвадор 1 - 0 3.24 3.24 2.00
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Хуниор Баранкиля - Онсе Калдас 3 - 0 1.47 3.83 6.35
00:30 Атлетико Букараманга - Алианса Петролера 2 - 0 2.12 3.03 3.27
02:45 Атлетико Насионал - Индепендиенте Меделин 3 - 1 1.92 3.19 3.74
22:15 Хагуарес де Кордоба - Тигрес 2 - 1 1.58 3.30 6.15
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Мунисипал Либерия - Сантос де Гуапилес 2 - 0 2.42 3.16 2.65
22:00 Универсидад де Коста Рика - Перес Селедон 2 - 2 2.23 3.19 2.87
22:30 Картахинес - ЛД Алахуеленсе 1 - 0 2.32 3.20 2.72
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:10 Ал Салмия Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа 1 - 0 1.36 4.50 6.52
16:10 Ал Ярмук Кувейт - Кувейт СК 1 - 1 12.74 7.77 1.11
16:10 Хайтан - Ал Салибихает 2 - 1 2.96 3.47 2.07
18:35 Кадсия Кувейт - Ал Араби Кувейт 2 - 0 1.86 3.65 3.32
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ЖС Касба Тадла - Кавкаб Маракеш 3 - 2 2.39 2.75 3.07
17:00 КАК Кенитра - Олимпик Курибга 2 - 1 2.21 2.72 3.49
19:00 ФАР Рабат - Могреб Тетуан 2 - 2 1.82 2.97 4.55
21:15 ХУСА Агадир - Шабаб Атлас Хенифра 1 - 1 1.98 2.80 4.01
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Пачука 3 - 0 2.74 3.23 2.40
01:00 Крус Асул - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 0 2.22 3.13 3.14
03:00 Монтерей - Атлас Гуадалахара 2 - 0 1.45 4.04 6.45
03:06 Леон - Депортиво Толука 2 - 3 2.04 3.39 3.28
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Хагуарес де Чиапас 2 - 2 1.83 3.38 4.00
05:06 Чивас Гуадалахара - Веракрус 2 - 0 1.37 4.31 7.68
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Америка Мексико 2 - 3 2.31 3.28 2.85
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Венадос 3 - 4 1.74 3.32 4.23
03:00 Лорос де ла У. де К. - Дорадос де Синалоа 1 - 2 3.17 3.21 2.10
03:00 Хуарес - Корекаминос УАТ 1 - 0 1.62 3.48 4.77
04:00 Тампико Мадеро - Селая 2 - 1 2.22 2.98 3.09
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Кафеталерос де Тапачула 3 - 1 1.81 3.24 4.03
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Хоукс Бей Юнайтед - Хамилтън Уондърърс 4 - 0 1.18 6.14 9.65
05:35 Кентърбъри Юнайтед - Тим Уелингтън 1 - 3 3.72 4.01 1.70
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Сол де Америка - Либертад Асунсион 0 - 1 3.11 3.49 2.01
23:00 Спортиво Лукеньо - Серо Портеньо 2 - 0 3.12 3.40 2.03
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
21:45 Хуан Аурих - Алианса Лима отл. 2.42 3.04 2.77
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:00 Ди Си Юнайтед - Кълъмбъс Крю 0 - 2 2.15 3.39 3.16
01:30 Орландо Сити - Филаделфия Юнион 2 - 1 2.09 3.36 3.30
02:00 Далас - Ню Инглънд Революшън 2 - 1 1.68 3.70 4.78
02:30 Спортинг Канзас Сити - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 1 1.77 3.48 4.40
03:00 Колорадо Рапидс - Минесота Юнайтед 2 - 2 1.43 4.23 6.91
03:30 Реал Солт Лейк - Лос Анджелис Галакси 1 - 2 1.96 3.36 3.69
04:30 Портланд Тимбърс - Хюстън Динамо 4 - 2 1.71 3.68 4.49
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Бизертин Бизерта - Ла Марса 1 - 1 1.71 3.09 4.80
15:30 Габес - Хамам-Лиф 1 - 0 1.85 2.92 4.52
15:30 УС Татауин - Стад Габесиен 0 - 2 2.23 2.87 3.27
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Ел Танкуе Сислей - Насионал Монтевидео 0 - 1 4.22 3.71 1.65
21:30 Пласа Колония - Суд Америка Монтевидео 2 - 3 2.21 3.22 2.93
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Феникс Монтевидео 1 - 0 2.57 3.24 2.46
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Дефенсор Спортинг 0 - 1 2.63 3.17 2.45
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Еспаня - Хутикалпа 2 - 0 1.60 3.68 4.62
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Маратон Сан Педро 2 - 1 2.48 3.04 2.60
23:15 Платенсе - Хондурас Прогресо 0 - 1 2.20 3.23 2.86
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Кобресал Ел Салвадор - Универсидад Католика 1 - 2 3.81 3.74 1.76
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Хайлендс Парк - Марицбург Юнайтед 1 - 0 2.29 2.96 3.04
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Тегу 1 - 1 1.78 3.36 4.08
08:00 Улсан Хюндай - Сангжу Сангму 0 - 1 1.93 3.29 3.59
09:00 Сеул - Куанджу 2 - 1 1.68 3.38 4.72
10:00 Чеджу Юнайтед - Чуннам Драгонс 2 - 0 1.74 3.43 4.31
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
10:00 Гамба Осака - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 3.54 3.46 1.93
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Фагиано Окаяма - Киото Санга 2 - 1 2.65 2.89 2.71
07:00 Ависпа Фукуока - Роасо Кумамото 2 - 1 1.80 3.28 4.30
07:00 Гифу - Йокохама ФК 1 - 2 2.84 2.97 2.46
07:00 Мацумото Ямага - Джеф Юнайтед Чиба 3 - 1 2.09 3.03 3.49
07:00 Монтедио Ямагата - Каматамаре Сануки 0 - 0 1.85 3.14 4.25
07:00 Ренофа Ямагучи - Токио Верди 0 - 2 2.22 3.07 3.17
07:00 Теспакусатсу Гунма - Мачида Зелвия 0 - 1 3.33 3.05 2.15
08:00 Ехиме ФК - Шонан Белмар 0 - 1 3.53 3.02 2.10
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
15:30 Бидвест Уитс (Юар) - Ал Ахли Кайро (Еги) 0 - 0 3.24 2.99 2.11
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Йефле (Шве) - Юргорден (Шве) отл. - - -
17:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Стабек (Нор) 3 - 1 1.88 3.55 3.39