Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27282930
       
Топ факти за деня

Стумбрас Каунас няма победа от 6 мача

Жалгирис Вилнюс 5 победи от 6 мача

Ал Масри Порт Саид като гост няма равенство от 11 мача

Муангтонг Юнайтед 7 победи от 8 мача

Бен Гердан нито един вкаран гол в 4 мача

Анкета

Кой ще спечели Лига Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport 2
Верея Стара Загора - Ботев Пловдив 19:00 на живо
bTV Action
Барселона - Ювентус
21:45 на живо
Ring.BG
Монако - Борусия Дортмунд 21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 19 Април, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали Рез. 1 X 2
21:45 Барселона (Исп) - Ювентус (Ита)** (0 - 3) 0 - 0 1.47 4.91 6.31
21:45 Монако (Фра)** - Борусия Дортмунд (Гер) (3 - 2) 3 - 1 3.04 4.09 2.13
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Веен Висбаден - Вердер Бремен II 2 - 0 1.79 3.28 4.47
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Таранто - Паганезе 0 - 4 2.58 2.88 2.68
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:30 Младост Добой Какан - ФК Сараево** (1 - 1) 2 - 3 3.70 3.10 1.92
19:00 Железничар Сараево - Широки Брег (0 - 1) отл. 1.47 3.59 6.38
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
19:00 Верея Стара Загора - Ботев Пловдив 0 - 1 2.90 2.94 2.38
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Манчестър 62 - Лайънс Гибралтар 0 - 1 - - -
Казахстан - Купа на Казахстан Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
13:00 Жетису Талдикорган - Астана 2 - 1 6.50 4.60 1.33
14:30 Тобол Костанай - Шахтьор Караганди 1 - 2 1.91 3.28 3.70
15:00 Акжайк - Актобе** 0 - 0 2.84 2.83 2.53
16:00 Иртиш Павлодар** - Кайсар Къзълорда 2 - 2 1.68 3.35 4.58
16:30 Кайрат Алмати - Тараз 2 - 0 1.17 6.26 10.49
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
18:00 АЕЛ Лимасол - Апоел Никозия** (0 - 0) 1 - 1 3.01 3.04 2.23
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Стумбрас Каунас - Лиетава Йонава 1 - 0 2.46 3.28 2.49
20:00 Жалгирис Вилнюс - Судува Мариямполе 3 - 1 1.50 3.78 5.57
Македония - Купа на Македония Македония - Купа на Македония Рез. 1 X 2
17:00 Пелистер Битоля** - Брегалница Щип (2 - 2) 1 - 0 1.40 3.98 7.14
17:00 Шкендия 79 Тетово** - Вардар Скопие (3 - 1) 0 - 1 2.05 3.26 3.24
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Сандеця Нови Сач - Стал Мелец 1 - 0 1.91 3.23 3.87
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
17:00 Порто Б - Жил Висенте 2 - 2 1.70 3.27 4.96
18:00 Витория Гимараеш Б - Варзин 1 - 0 2.00 3.04 3.75
18:00 Олянензе - Спортинг Брага Б 1 - 3 3.37 3.33 2.00
18:00 Пенафиел - Спортинг Лисабон Б 2 - 1 2.12 3.18 3.18
18:00 Портимонензе - Авеш 2 - 1 2.19 3.03 3.21
18:00 Спортинг Ковиля - Академико Визеу 2 - 1 1.84 3.26 4.01
18:00 Фамаликао - Кова Да Пиедаде 3 - 0 1.63 3.32 5.38
20:00 Фафе - Бенфика Б 0 - 1 1.65 3.56 4.89
22:00 Академика Коимбра - Фреамунде 2 - 2 1.78 3.03 4.78
22:00 Санта Клара - Лейшоес 3 - 0 2.36 2.88 3.04
Сан Марино - Други Сан Марино - Други Рез. 1 X 2
21:45 Ла Фиорита - Либертас 3 - 1 2.20 3.58 2.61
21:45 Тре Фиори - Пенароса 3 - 1 1.24 5.75 7.38
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Алтънорду - Болуспор 2 - 0 2.36 3.17 2.80
16:00 Денизлиспор - Шанлъурфаспор 2 - 4 1.96 3.29 3.60
16:00 Мерсин Идман Юрду - Елязъгспор 0 - 2 2.49 3.08 2.59
18:00 Самсунспор - Манисаспор 1 - 2 1.76 3.32 4.42
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варнсдорф - Баник Соколов 2 - 2 1.90 3.29 3.54
18:00 Виктория Жижков - Сигма Оломоуц 2 - 3 3.13 3.32 2.06
18:00 Витковице - Фридек-Мистек 3 - 2 1.95 3.31 3.45
18:00 МАС Таборско - Усти над Лабем 2 - 0 1.95 3.24 3.46
18:00 Пардубице - Графин Влашим 1 - 1 2.39 3.17 2.67
18:00 Простейов - Опава 2 - 4 7.63 4.77 1.30
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Фландрия - Феро Карил Оесте 0 - 0 2.89 2.79 2.54
21:35 Нуева Чикаго - Атлетико Парана 2 - 0 1.65 3.37 5.08
22:00 Химнасия Хухуй - Браун Адроге 2 - 0 2.22 2.92 3.26
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Танта - Ал Масри Порт Саид 2 - 1 4.90 3.01 1.74
18:30 Исмаили Исмаилия - Смоуха 2 - 2 2.53 2.83 2.78
21:00 Замалек Кайро - Ел Джаиш Кайро 3 - 0 1.47 3.48 7.03
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:15 Персеполис Техеран - Падидех Хорасан Машхад 4 - 0 1.36 4.04 7.68
Катар - Други Катар - Други Рез. 1 X 2
18:20 Ал-Шахания - Катар СК Доха 0 - 1 2.43 3.35 2.50
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:45 Хуниор Баранкиля - Патриотас Бояка 0 - 0 1.42 3.94 7.00
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:30 Депортес Толима - Атлетико Уила 1 - 0 1.55 3.71 6.48
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 ИР Танжер - Олимпик Сафи 1 - 0 2.06 2.63 4.04
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
18:25 Ал Вахда Абу Даби - Ал Шарджа 1 - 0 1.77 3.65 3.69
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Тай Хонда Ладкрабанг - Сукотай 0 - 1 1.80 3.57 3.64
14:00 Порт Банкок - Банкок Глас 0 - 3 2.38 3.57 2.42
15:00 Муангтонг Юнайтед - Сисакет 3 - 0 1.13 7.81 11.33
15:00 Убон УМТ Юнайтед - Чианграй Юнайтед 1 - 2 2.58 3.70 2.20
16:00 Након Ратчасима - Ратчабури 1 - 1 2.27 3.45 2.62
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - Сфаксиен Сфакс 0 - 0 5.76 3.32 1.57
18:00 Клуб Африкан Тунис - Метлауи 2 - 0 1.37 3.70 8.68
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Кейптаун Сити - Бидвест Уитс 1 - 1 2.31 3.11 2.87
20:30 Полокване Сити - Платинум Старс 1 - 0 2.37 2.82 3.09
20:30 СуперСпорт Юнайтед - Мамелоди Съндаунс 0 - 1 2.87 3.16 2.27
Южна Корея - ФА Къп Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
13:00 Тегу - Кьонсан 1 - 2 2.21 3.02 3.09
13:30 Инчхън Юнайтед - Сувон Самсунг Блюуингс 0 - 1 2.95 3.08 2.30
13:30 Пусан АйПарк** - Поханг Стийлърс 0 - 0 2.96 3.15 2.21
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
15:45 Фелда Юнайтед (Маз) - Тампайнс Роувърс (Син) 1 - 3 1.63 3.70 4.59
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Ланус (Арж) - Сулия (Вен) 5 - 0 1.18 6.03 13.76
03:45 Спортинг Кристал (Пер) - Стронгест Ла Пас (Бол) 0 - 0 1.91 3.38 3.76
03:45 Чапекоензе SC (Бра) - Насионал Монтевидео (Уру) 1 - 1 2.20 3.20 0.00
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) - Пачука (Мек) 1 - 1 1.71 3.18 4.93