Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

ЛАСК Линц като домакин няма загуба от 17 мача

Вапрус Пярну като гост само загуби от 4 мача

Флора Талин няма загуба от 11 мача

Макаби Назарет 20 получени гола в 6 мача - 3.33 на мач

Корк Сити като домакин само победи от 6 мача

Дъндолк няма равенство от 13 мача

Уексфорд Ютс няма победа от 12 мача

Търгу Муреш само 3 вкарани гола в 10 мача - 0.30 на мач

Локомотив Кошице 5 равенства от 8 мача

Галатасарай като домакин няма равенство от 15 мача

Кашима Антлърс няма равенство от 11 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
Diema Sport
Етър Велико Търново - Царско Село София 17:30 на живо
Diema Sport
Берое - Ботев Пловдив
20:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 19 Май, 2017

Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Гранада - Еспаньол 1 - 2 4.87 4.06 1.65
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Райо Валекано - Химнастик де Тарагона 2 - 0 1.73 3.35 4.88
22:00 Хетафе - Елче 2 - 0 1.51 3.80 6.29
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:30 Аячо - Тур 3 - 2 2.12 3.33 3.15
21:30 Брест - Газелек Аячо 6 - 2 1.26 5.23 9.84
21:30 Клермонт Фут - Валансиен 1 - 0 1.90 3.42 3.68
21:30 Лавал - Ним 1 - 2 7.08 4.36 1.38
21:30 Ланс - Шамоа Ниор 3 - 1 1.15 6.61 14.60
21:30 Льо Авър - Орлеан 4 - 1 2.73 3.25 2.40
21:30 Оксер - Ред Стар Париж 1 - 0 1.63 3.56 5.12
21:30 Реймс - Амиен 1 - 2 5.61 3.92 1.52
21:30 Сошо - Троа 2 - 3 7.89 4.58 1.34
21:30 Страсбург - Бурж-Перона 2 - 1 1.15 6.84 13.80
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:15 Безие - Белфор 3 - 2 1.69 3.44 4.42
19:15 Дюнкерк - Булон 3 - 3 1.29 4.64 8.11
19:15 Епинал - Лион-Дюшер 2 - 1 2.13 3.19 3.12
19:15 Конкарно - По 0 - 3 3.25 3.08 2.08
19:15 Консолат Марсилия - КА Бастия 3 - 2 1.62 3.73 4.45
19:15 Париж ФК - Кретей-Луситанос 2 - 0 1.45 3.72 6.71
19:15 Седан - Авранш 1 - 4 1.46 3.97 5.98
19:15 Шамбли - Кювили-Руан 4 - 0 2.12 3.28 3.00
19:15 Шатору - Лез Ербиер 1 - 1 1.58 3.69 4.94
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
20:30 Аустрия Лустенау - Винер Нойщат 2 - 0 1.72 3.66 4.10
20:30 Вакер Инсбрук - Хорн 3 - 0 2.40 3.34 2.64
20:30 Капфенберг - Блау-Вайс Линц 3 - 2 2.82 2.85 2.53
20:30 ЛАСК Линц - Флоридсдорфер АК 2 - 2 1.52 4.08 5.13
20:30 Лиферинг Залцбург - ВСГ Ватенс 2 - 3 1.71 3.88 3.85
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бананц Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 3 6.61 3.98 1.39
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Сент Трюиден - Мехелен 7 - 0 1.70 3.78 4.43
21:30 Стандарт Лиеж - Лиерс 2 - 0 1.43 4.57 6.20
21:30 Унион Сент Жилоаз - Ваасланд-Беверен 1 - 3 2.18 3.41 3.04
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Етър Велико Търново - Царско Село София 0 - 0 - - -
България - Плейофи България - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Берое - Ботев Пловдив 2 - 1 1.79 3.28 4.02
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Монс Калпе - Лайънс Гибралтар 2 - 0 - - -
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Нарва Транс - Вапрус Пярну 3 - 0 1.18 5.84 10.19
19:30 Флора Талин - ФКИ Талин 3 - 0 2.03 3.29 3.12
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Бейтар Тел Авив Рамла - Апоел Бней Лод 2 - 0 1.77 3.41 3.91
16:00 Макаби Назарет - Макаби Нетаня 0 - 2 3.73 3.66 1.74
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Йерусалим - Апоел Афула 1 - 1 1.81 3.42 3.95
16:00 Апоел Назарет Илит - Апоел Ришон Лецион 0 - 2 1.64 3.32 5.01
16:00 Апоел Рамат Хашарон - Макаби Херцлия 2 - 0 2.12 2.94 3.28
16:00 Ирони Нешер - Макаби Шаараим 2 - 0 1.49 3.71 5.83
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Бохемианс 1 - 2 1.56 3.81 5.19
21:45 Голуей ФК - Фин Харпс 2 - 1 1.68 3.47 4.69
21:45 Дери Сити - Шамрок Роувърс 3 - 1 2.18 3.21 3.08
21:45 Корк Сити - Дрогеда Юнайтед 5 - 0 1.14 6.74 14.81
21:45 Лимерик - Дъндолк 0 - 3 5.20 3.83 1.56
21:45 Сейнт Патрикс - Слиго Роувърс 1 - 1 1.68 3.48 4.70
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 УК Дъблин - Коб Рамблърс 0 - 1 1.85 3.31 3.86
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Лонгфорд Таун 1 - 0 1.41 3.98 6.95
22:00 Уексфорд Ютс - Шелбърн 1 - 0 3.67 3.02 2.00
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
20:00 Мьондален - Санднес 2 - 2 2.30 3.40 2.73
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Шльонск Вроцлав - Арка Гдиня 4 - 1 1.97 3.29 3.69
21:30 Краковия Краков - Рух Хожов 2 - 0 1.54 3.88 5.67
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Пандури - Търгу Муреш 1 - 0 1.23 5.20 11.82
20:30 Студентеск Яш - Газ Метан Медиаш 1 - 0 2.36 3.07 2.90
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Злате Моравце - Жилина 1 - 4 4.37 3.85 1.64
18:30 Сеница - Спартак Търнава 1 - 0 3.04 3.20 2.17
18:30 Татран Прешов - ДАК Дунайска Стреда 1 - 1 7.22 4.18 1.38
18:30 Тренчин - Слован Братислава 3 - 2 1.69 3.61 4.23
18:30 Шпорт Подбрезова - Ружомберок 0 - 1 2.40 3.24 2.61
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Кошице - ШТК 1914 Шаморин 2 - 3 2.21 3.30 2.74
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Галатасарай - Османлиспор 2 - 0 1.39 5.00 6.40
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:00 Кеми Кингс - ХИК Хелзинки 0 - 1 10.71 5.17 1.25
18:30 Илвес Тампере - Интер Турку 0 - 2 2.11 3.08 3.41
18:30 ФК Лахти - КуПС Куопио 1 - 2 2.46 3.00 2.88
18:30 ХИФК Хелзинки - ИФК Мариехамн 1 - 1 2.75 3.01 2.54
18:30 ЮЯК Ювяскюля - ВПС Вааса 1 - 4 3.83 3.22 1.93
20:00 Сейняйоен ЯК - РоПС Рованиеми 3 - 0 1.43 4.08 6.78
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Екеняс ИФ - Хонка 0 - 1 6.73 4.22 1.39
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Джаз Пори - БК-46 Карис 0 - 2 2.24 3.83 2.42
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ОТП Оулу - Каяани 0 - 3 16.22 7.74 1.07
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Фолкърк - Дънди Юнайтед 1 - 2 2.04 3.48 3.16
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Сулия - Депортиво Тачира 0 - 3 2.05 3.19 3.25
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Гуастатоя - Петапа 3 - 1 1.73 3.20 4.46
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Исмаили Исмаилия - Ал Мокавлон Ал Араб 1 - 1 1.86 3.07 4.02
20:30 Ал Наср Ел Тааден - Ел Ентаг Ел Харби 0 - 3 3.21 2.99 2.14
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Барито Путера - Персегрес Гресик Юнайтед 2 - 0 1.55 3.68 4.95
14:30 Мадура Юнайтед - ПС ТНИ 4 - 1 1.49 3.82 5.45
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Пекин Гуоан - Гуанджоу РФ 2 - 2 1.78 3.56 3.97
15:00 Гуанджоу Евъргранде - Дзянсу Сънинг 2 - 1 1.35 4.66 6.99
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Депортиво Толука - Чивас Гуадалахара 1 - 1 2.09 3.18 3.33
05:30 Тигрес УАНЛ Монтерей - Тихуана 2 - 0 1.53 3.70 5.96
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
17:15 Ал Вахда Абу Даби - Ал Насър Дубай 3 - 0 1.96 3.46 3.16
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уориърс ФК - Балестиер Халса 1 - 0 1.43 4.31 5.45
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс - Кавазаки Фронтейл 0 - 3 1.94 3.34 3.55
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Барселона Гуаякил (Екв) - Естудиантес Ла... (Арж) 0 - 3 2.31 3.10 3.02
03:00 Мелгар Арекипа (Пер) - Ривър Плейт (Арж) 2 - 3 2.91 3.29 2.28
03:45 Ботафого RJ (Бра) - Атлетико Насионал (Кол) 1 - 0 2.45 3.09 2.81