Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Беершот Вилрийк няма победа от 9 мача

Остенде като домакин 3 равенства от 4 мача

Слобода Тузла като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Нефтохимик Бургас като гост няма победа от 14 мача

Монс Калпе като домакин няма равенство от 12 мача

Кизилжар Петропавл като гост само загуби от 5 мача

Астана само 4 получени гола в 11 мача - 0.36 на мач

Тобол Костанай като гост само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

ЮС Еш 23 загуби от 25 мача

Ф91 Дюделанж 78 вкарани гола в 25 мача - 3.12 на мач

Шериф Тираспол 6 победи от 7 мача

Рауфос само победи от 5 мача

Спартак Търнава като домакин нито един получен гол в 4 мача

Татран Прешов 6 равенства от 9 мача

Цървена Звезда Белград само победи от 6 мача

Динамо Киев 8 победи от 9 мача

Александрия няма загуба от 9 мача

Гнистан Хелзинки само победи от 4 мача

Далкурд като гост само загуби от 5 мача

УСМ Блида като гост няма победа от 14 мача

Након Ратчасима няма равенство от 15 мача

Еър Форс Сентрал като домакин няма победа от 7 мача

Анкета

Ще успее ли Ливърпул да детронира Реал Мадрид от Клубния връх на Европа?

ТВ програма
F Plus
Селта Виго - Леванте
14:00 на живо
Ring.BG
Ювентус - Верона
16:00 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Монтана
17:15 на живо
Diema Sport 2
Челси - Манчестър Юнайтед 19:15 на живо
F Plus
Лас Палмас - Жирона
19:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Черно море 19:45 на живо
EuroSport 2
Ню Йорк Сити - Колорадо Рапидс 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Реал Мадрид
21:45 на живо
Diema Sport 2
Лион - Ница
22:00 на живо
Diema Sport
Троа - Монако
22:00 на живо
Diema Sport 2
Каен - Пари Сен Жермен
00:30 на запис
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Амиен
00:30 на запис

Мачове за Събота, 19 Май, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
19:15 Иран - Узбекистан 1 - 0 1.21 5.45 16.10
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
19:15 Челси - Манчестър Юнайтед 1 - 0 2.65 2.99 3.00
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
21:00 Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт 1 - 3 1.27 5.83 9.34
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Селта Виго - Леванте 4 - 2 1.80 4.05 4.00
17:15 Леганес - Бетис 3 - 2 2.48 3.53 2.71
19:30 Лас Палмас - Жирона 1 - 2 3.22 3.72 2.09
19:30 Малага - Хетафе 0 - 1 3.19 3.42 2.21
19:30 Севиля - Алавес 1 - 0 1.29 5.88 8.71
21:45 Виляреал - Реал Мадрид 2 - 2 3.53 4.30 1.86
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Реал Овиедо - Севиля Атлетико 2 - 1 1.33 4.40 9.24
17:00 Химнастик де Тарагона - Културал Леонеса 5 - 3 1.92 3.36 3.80
21:30 Гранада - Реус Депортиу 1 - 0 1.68 3.40 5.22
21:30 Лорка - Валядолид 1 - 5 4.44 3.52 1.75
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
17:15 Картахена - Райо Махадаонда 2 - 1 1.61 3.44 5.03
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Ювентус - Верона 2 - 1 1.09 10.43 24.62
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Виченца - Сантарканджело 2 - 1 1.91 3.19 3.59
17:00 Расинг Фонди - Паганезе 2 - 2 2.24 3.15 2.87
19:00 Кунео - Гаворано 1 - 0 2.19 3.07 3.06
Италия - Други Италия - Други Рез. 1 X 2
21:30 Ливорно - Лече 3 - 1 2.41 3.35 2.49
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Дижон - Анже 2 - 1 2.24 3.58 2.98
22:00 Каен - Пари Сен Жермен 0 - 0 4.47 3.77 1.74
22:00 Лион - Ница 3 - 2 1.44 4.88 6.25
22:00 Метц - Бордо 0 - 4 7.59 5.05 1.36
22:00 Нант - Страсбург 1 - 0 1.78 3.68 4.53
22:00 Олимпик Марсилия - Амиен 2 - 1 1.20 6.93 12.07
22:00 Рен - Монпелие 1 - 1 1.86 3.46 4.29
22:00 Сент Етиен - Лил 5 - 0 1.52 4.22 5.96
22:00 Троа - Монако 0 - 3 4.18 3.84 1.77
22:00 Тулуза - Гингам 2 - 1 1.57 4.23 5.29
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Влазня - Кукеси 2 - 1 - - -
17:00 Камза - Лачи 1 - 2 - - -
17:00 Луфтетари - Скендербеу Корча 3 - 1 - - -
17:00 Теута - Люшня 6 - 2 - - -
17:00 Фламуртари - Партизани Тирана 1 - 2 - - -
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:30 БАТЕ Борисов - Динамо Брест 2 - 3 1.71 3.41 4.47
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Беершот Вилрийк - Ойпен 3 - 1 2.25 3.64 2.75
21:00 Остенде - Роял Антверпен 3 - 1 2.35 3.46 2.73
21:00 Сент Трюиден - Локерен 1 - 1 1.58 4.01 4.96
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Железничар Сараево - ФК Сараево 2 - 1 2.46 2.87 2.75
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Борац Баня Лука - Слобода Тузла 2 - 0 2.11 2.99 3.22
18:00 Витез - ГОШК Габела 1 - 2 4.99 3.73 1.54
18:00 Младост Добой Какан - Челик Зеница 0 - 3 1.62 3.41 4.94
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:15 Ботев Враца - Монтана 2 - 1 - - -
17:15 Ботев Гълъбово - Локомотив София 2 - 3 3.90 3.57 1.72
17:15 Литекс Ловеч - Поморие 0 - 2 - - -
17:15 Локомотив Горна Оряховица - Несебър 3 - 0 - - -
17:15 Лудогорец Разград II - Марица Пловдив 0 - 2 1.85 3.62 3.33
17:15 Созопол - Нефтохимик Бургас 3 - 1 - - -
17:15 Струмска Слава Радомир - Оборище Панагюрище 3 - 1 - - -
17:15 Царско Село София - Черноморец Балчик 2 - 1 - - -
България - Плейофи България - Плейофи Рез. 1 X 2
19:45 Локомотив Пловдив - Черно море** (1 - 2) 2 - 1 2.16 3.14 3.10
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Монс Калпе - Сейнт Джоузеф 2 - 4 - - -
21:30 Линкълн Ред Импс - Лайънс Гибралтар 7 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Самтредия - Динамо Тбилиси 1 - 2 5.46 3.73 1.50
19:30 Колхети-1913 Поти - Сиони Болниси 2 - 0 2.11 3.23 3.03
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Колдинг - Хвидовре 0 - 0 2.93 3.33 2.17
16:00 Фрем Копенхаген - Мариенлист 1 - 1 1.82 3.55 3.68
17:00 Орхус - Сьондерийске 2 - 2 2.09 3.33 3.41
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
16:00 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 1 - 0 2.56 3.40 2.34
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс 0 - 0 4.47 3.34 1.76
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Шелбърн 1 - 1 1.98 3.42 3.38
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Магни Гренивик - Викингур Олафсвик 1 - 0 4.73 3.97 1.53
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Иртиш Павлодар - Кизилжар Петропавл 5 - 0 1.74 3.26 4.21
14:00 Астана - Актобе 3 - 1 1.12 6.10 17.53
14:00 Кайсар Къзълорда - Атирау 0 - 0 1.80 3.13 4.14
15:00 Акжайк - Жетису Талдикорган 2 - 0 2.61 2.84 2.58
15:00 Кайрат Алмати - Шахтьор Караганди 2 - 0 1.13 5.53 17.51
15:00 Ордабаси Шимкент - Тобол Костанай 0 - 1 1.99 2.93 3.59
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Жалгирис Вилнюс - Атлантас Клайпеда 3 - 1 1.23 5.08 9.77
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Виктория Роспорт - Фола Еш 2 - 1 3.38 3.56 1.87
17:30 Жюнес Еш - ЮС Еш 2 - 1 1.15 6.94 10.01
17:30 Мондорф-ле-Бен - Диферданж 2 - 0 3.51 3.71 1.79
17:30 Прогрес Нидеркорн - Юнион Люксембург 4 - 2 1.26 5.83 6.84
17:30 РМ Хам Бенфика - Юнион Титус Петанж 2 - 0 2.05 3.79 2.74
17:30 Роданж 91 - УНА Щрасен 2 - 3 1.81 3.72 3.44
17:30 Ф91 Дюделанж - ЮС Хостерт 3 - 2 1.22 5.64 8.44
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Петрокуб Хинчещ - Шериф Тираспол 1 - 0 10.18 5.19 1.22
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Аскер - Рауфос 1 - 0 3.13 3.81 1.88
17:00 Гроруд - Нюбергсунд 2 - 0 1.64 3.95 3.96
17:00 Мос ФК - Фрам Ларвик 2 - 1 2.05 3.71 2.84
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Киелсос - Вард Хаугесунд 2 - 1 1.50 4.44 4.46
17:00 Арендал - Айерсун 2 - 0 1.73 3.89 3.60
17:00 Нардо - Стьордалс Блинк 1 - 2 2.00 3.67 2.94
17:00 Флекерьой - КФУМ Осло 3 - 1 2.63 3.67 2.19
18:00 Братвог - ФК Брюне 1 - 2 2.69 3.67 2.13
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 ГКС Катовице - ГКС Тихи 1 - 2 2.00 3.17 3.57
17:00 Вигри Сувалки - Стомил Олщин 1 - 2 1.87 3.33 3.83
19:00 Заглембие Сосновец - Подбескидзе 2 - 0 1.74 3.41 4.35
19:00 Хойничанка Хойнице - Хробри Глогов 3 - 0 1.95 3.38 3.50
20:21 Раков Ченстохова - Олимпия Груджьондз 0 - 0 1.56 3.87 5.04
21:00 Миедж Легница - Погон Шедълце 2 - 0 1.52 3.99 5.28
21:00 Стал Мелец - Битовия Битов 2 - 2 1.60 3.68 4.95
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Арка Гдиня - Шльонск Вроцлав 0 - 1 2.00 3.52 3.41
19:00 Краковия Краков - Погон Шчечин 1 - 4 1.95 3.60 3.54
19:00 Лехия Гданск - Сандеця Нови Сонч 1 - 1 1.71 3.73 4.49
19:00 Пяст Гливице - ЛКС Нечеча 4 - 0 1.81 3.44 4.31
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Конкордия Кяжна - Динамо Букурещ 0 - 4 2.27 3.36 2.82
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Интер Братислава 1 - 1 1.78 3.62 3.57
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Ружомберок - ДАК Дунайска Стреда 0 - 4 2.97 3.22 2.19
18:00 Слован Братислава - Жилина 3 - 2 2.07 3.41 3.04
18:00 Спартак Търнава - Тренчин 0 - 2 1.76 3.60 3.90
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Железарна Подбрезова - Злате Моравце 1 - 0 1.75 3.45 4.11
18:00 Нитра - Сеница 5 - 2 1.24 5.08 9.96
18:00 Татран Прешов - Земплин Михаловце 2 - 1 3.76 3.37 1.84
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Триглав - Алуминий Кидричево 0 - 2 2.24 3.24 2.84
21:30 Марибор - Олимпия Любляна 2 - 3 2.04 3.25 3.27
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград 5 - 1 1.20 5.80 9.47
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бешикташ - Сивасспор 5 - 1 1.21 6.46 10.67
19:00 Гьозтепе - Галатасарай 0 - 1 6.25 4.29 1.47
19:00 Истанбул Башакшехир - Касъмпаша 3 - 2 1.20 6.66 10.39
19:00 Фенербахче - Коняспор 3 - 2 1.16 7.18 13.37
Турция - Плейофи Турция - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Газиантеп ФК - Ерзурум ББ** 0 - 0 1.94 3.54 3.40
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Авангард Краматорск - МФК Николаев 2 - 1 1.58 3.58 4.98
17:30 Арсенал Киев - Кремин Кременчуг 2 - 0 1.15 6.69 10.14
17:30 Балкани Заря - Ингулец Петрово 0 - 1 5.42 3.69 1.50
17:30 Горняк-Спорт Комсомолск - Волин Луцк 0 - 2 2.33 2.76 3.01
17:30 Десна Чернигов - Хелиос Харков 5 - 0 1.08 8.19 16.56
17:30 Жемчужина Одеса - Оболон-Бровар Киев 0 - 0 - - -
17:30 Колос Ковалевка - Нефтяник-Укрнафта 0 - 1 2.49 3.17 2.48
17:30 Рух Винники - ФК Полтава 1 - 0 6.28 3.35 1.51
17:30 Черкаский Днепър - ФК Суми отл. 2.38 3.26 2.53
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Динамо Киев - Шахтьор Донецк 2 - 1 3.20 3.44 2.00
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Александрия - Олимпик Донецк 2 - 0 1.57 3.42 5.60
17:00 Карпати Лвов - Стал Каменское 3 - 0 1.69 3.37 4.52
17:00 Черноморец Одеса - Зирка Кропивницкий 1 - 0 2.14 2.91 3.36
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Балмазуйварош - Дебрецен 4 - 0 2.82 3.32 2.29
18:00 Вашаш Будапеща - Видеотон Фехервар 0 - 3 6.02 4.00 1.48
18:00 Диошдьор - Пакш 1 - 0 2.71 3.31 2.38
18:00 Пушкаш Академи - Мезьокьовешд 1 - 2 2.28 3.28 2.83
18:00 Халадаш Сомбатхей - Уйпещ 1 - 1 2.74 3.21 2.39
20:30 Хонвед Будапеща - Ференцварош 1 - 1 4.08 3.68 1.74
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 ЯПС Ярвенпяя - МП Микели 0 - 3 2.29 3.80 2.40
17:00 ЙИППО Йоенсуу - Гнистан Хелзинки 1 - 2 3.19 3.64 1.88
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Джаз Пори - ФК Еспоо 3 - 2 1.76 3.96 3.41
17:00 КааПо Каарина - БК-46 Карис 1 - 0 2.29 3.83 2.41
19:00 ХЯС Академия - Кифен 08 0 - 1 3.84 3.79 1.70
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 ГБК Кокола - Еркулес Оулу 0 - 3 1.51 4.22 4.63
17:00 ОЛС Оулу - Тампере Юнайтед 2 - 1 2.88 3.80 1.99
Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:45 Утрехт - Витес 1 - 2 1.75 3.86 4.11
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Риека - Хайдук Сплит 3 - 1 1.68 3.76 4.27
20:00 Динамо Загреб - Интер Запрешич 3 - 1 1.15 7.03 11.64
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Зета Голубовци - Гарбал Радановичи 1 - 2 1.60 3.53 4.86
18:30 Искра Даниловград - Рудар Плевля 0 - 0 2.60 2.91 2.59
18:30 Ком Подгорица - Будучност Подгорица 2 - 3 3.13 3.09 2.13
18:30 Младост Подгорица - Петровац 1 - 1 1.53 4.00 4.73
18:30 Сутиеска Никшич - Дечич Тузи 2 - 0 1.08 8.22 14.88
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Пилзен - Теплице 2 - 1 1.13 6.85 18.76
17:00 Збройовка Бърно - Височина Ихлава 0 - 0 2.04 3.47 3.24
17:00 Карвина - Баник Острава 0 - 0 2.62 3.24 2.52
17:00 Млада Болеслав - Дукла Прага 1 - 0 1.70 3.49 4.67
17:00 Славия Прага - Баумит Яблонец 1 - 3 1.64 3.70 4.88
17:00 Слован Либерец - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.75 3.44 4.43
17:00 Словачко - Фастав Злин 1 - 1 3.00 1.77 4.90
17:00 Спарта Прага - Сигма Оломоуц 1 - 0 1.67 3.53 4.87
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Базел - Люцерн 2 - 2 1.38 5.05 6.41
20:00 Грасхопърс - Йънг Бойс 1 - 2 3.45 3.79 1.89
20:00 Лугано - Цюрих 1 - 1 1.96 3.59 3.41
20:00 Санкт Гален - Лозана Спорт 0 - 3 1.54 4.36 4.93
20:00 Тун - Сион 1 - 4 1.99 3.84 3.12
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сириус - Трелеборг 1 - 1 2.04 3.34 3.52
17:00 Сундсвал - Йостерсунд 2 - 3 3.34 3.39 2.08
19:00 Норкьопинг - Далкурд 4 - 2 1.68 3.70 4.75
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дегерфорш - Браге 2 - 2 1.94 3.46 3.46
17:00 Фалкенберг - Норбю 0 - 0 1.49 4.10 5.52
19:00 Варберг БоИС - Йостерс 1 - 2 2.81 3.21 2.35
19:00 Фрей Тебю - Ландскрона БоИС 2 - 1 2.57 3.34 2.42
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Рюнинге - Карлстад Юнайтед 1 - 2 2.61 3.29 2.40
17:00 Линкьопинг Сити - Сандвикен 1 - 1 1.76 3.70 3.79
17:00 Солентюна - БК Форвард 1 - 1 2.32 3.40 2.65
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Ескилсмине - Атвидаберг 3 - 0 1.94 3.54 3.27
16:00 Кристианстад - Шьовде АИК 3 - 3 1.92 3.46 3.44
17:00 Лунд - Оскаршхамн АИК 4 - 5 2.83 3.57 2.13
17:00 Утсиктенс - Мялби 3 - 2 4.54 3.97 1.58
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Селтик - Мъдъруел 2 - 0 1.24 5.57 10.69
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
00:30 КС Константин - Параду АК 0 - 0 1.29 4.37 8.80
18:00 ЕС Сетиф - УСМ Бел-Абес 0 - 0 1.69 3.25 4.63
18:00 КР Белуиздад - ДРБ Тадженант 1 - 2 2.20 2.79 4.11
18:00 МК Алжир - ЖС Саура 1 - 4 2.40 2.75 3.00
18:00 МК Оран - ЖС Кабилие 2 - 1 1.76 3.03 4.74
18:00 Олимпик де Медеа - НА Хюсеин Дей 3 - 1 2.19 2.85 3.30
18:00 УС Бискра - УСМ Ел Хараш 2 - 0 1.50 3.47 6.63
18:00 УСМ Алжир - УСМ Блида 1 - 2 1.47 3.93 6.15
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:10 Велес Сарсфийлд - Сентрал Кордоба отл. - - -
23:00 Колон Санта Фе - Депортиво Морон отл. - - -
Боливия - Плейофи Боливия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Роял Пари Санта Крус - Реал Потоси 2 - 1 1.48 4.04 5.15
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико MG - Крузейро MG 1 - 0 2.27 3.18 3.07
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Гояс GO - Гуарани SP 1 - 1 2.08 3.09 3.38
03:30 Фигуерензе SC - Форталеса CE 1 - 3 2.32 3.02 2.96
22:30 Лондрина PR - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 2 1.95 3.11 3.84
22:30 Оесте SP - Вила Нова GO 2 - 0 2.41 2.95 2.92
22:30 Пайсанду PA - Сао Бенто SP 1 - 1 1.83 3.18 4.24
22:30 Понте Прета SP - Атлетико GO 1 - 3 1.85 3.20 4.09
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Жуазейрензе BA - Наутико PE 2 - 0 2.43 2.98 2.82
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Волта Редонда RJ - Брагантино SP 2 - 1 2.22 2.99 3.04
23:00 Куяба MT - Операрио PR 4 - 0 2.02 3.18 3.39
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Метрополитанос - Депортиво Лара 0 - 2 2.51 3.02 2.60
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Хайфонг 2 - 1 1.93 3.30 3.42
13:00 Кан Тхо - Хоанган Гялай 2 - 2 2.48 3.59 2.30
13:00 СХБ Дананг - Хошимин Сити 3 - 0 1.91 3.50 3.29
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 Барселона Гуаякил - Гуаякил Сити 0 - 2 1.27 4.99 8.96
20:00 Макара Амбато - Депортиво Куенка 1 - 1 1.73 3.33 4.39
22:30 Индепендиенте дел Вале - Емелек Гуаякил 0 - 2 2.11 3.23 3.13
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Персипура Джаяпура - Мадура Юнайтед 6 - 0 1.58 3.81 4.51
16:30 ПСМ Макасар - Борнео ФК 1 - 0 1.36 4.43 6.40
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чанчун Ятай - Пекин Гуоан 0 - 2 2.97 3.40 2.17
14:35 Гуанджоу РФ - Хенан Джануе 1 - 1 1.61 3.99 4.57
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Чунцин Лифан 2 - 1 1.57 3.88 5.05
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 ФАР Рабат - Олимпик Курибга 1 - 0 1.79 3.15 4.28
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
17:00 Генерал Диаз - Депортиво Сантани 1 - 0 2.26 3.03 3.08
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Спорт Уанкайо - Реал Гарсиласо 1 - 1 1.95 3.43 3.36
21:00 Бинасионал - Депортиво Мунисипал 0 - 0 2.45 3.18 2.62
23:30 Унион Комерсио - Академия Кантолао 2 - 0 1.78 3.45 4.00
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Торонто - Орландо Сити 2 - 1 1.65 4.07 4.40
20:00 Ню Йорк Сити - Колорадо Рапидс 4 - 0 1.35 4.63 8.05
22:00 Портланд Тимбърс - Лос Анджелис ФК 2 - 1 2.05 3.55 3.25
23:00 Далас - Ванкувър Уайткепс 2 - 2 1.49 4.22 5.85
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
15:30 Балестиер Халса - Хоум Юнайтед 2 - 1 4.07 3.64 1.69
15:30 Хоуганг Юнайтед - Йънг Лайънс 1 - 2 2.18 3.16 2.99
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Након Ратчасима - Чонбури 0 - 1 2.04 3.27 3.17
15:00 Еър Форс Сентрал - Банкок Юнайтед 0 - 1 6.79 4.56 1.33
16:00 Ратчабури - Полис Теро 3 - 2 1.44 4.44 5.04
Тунис - Плейофи Тунис - Плейофи Рез. 1 X 2
00:00 Бен Гердан - ЕГС Гафса 1 - 1 1.71 3.41 4.18
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Дефенсор Спортинг - Прогресо Монтевидео 1 - 0 1.75 3.42 4.10
21:00 Рампла Хуниорс - Монтевидео Уондърърс 2 - 3 2.68 3.11 2.44
21:00 Торке Монтевидео - Бостън Ривър 0 - 1 2.52 3.04 2.65
22:00 Насионал Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 1 - 1 1.43 4.05 6.11
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Маратон Сан Педро** - Мотагуа Тегусигалпа (1 - 1) 0 - 0 2.35 3.20 2.90
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад де Чили - Палестино Сантяго 1 - 2 1.64 3.78 4.44
19:00 Депортес Икике - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 1 1.74 3.56 4.11
22:00 Унион Ла Калера - О'Хигинс Ранкагуа 4 - 0 2.02 3.39 3.23
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
20:00 Марицбург Юнайтед - Фрий Стейт Старс 0 - 1 2.32 2.96 2.94
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кьонсан - Кануън 0 - 1 2.18 3.29 2.95
10:00 Чуннам Драгонс - Тегу 1 - 1 2.17 3.16 3.07
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Гамба Осака - Урава Ред Даймъндс 0 - 0 3.63 3.49 1.90
08:00 Йокохама Ф-Маринос - В-Варен Нагазаки 5 - 2 1.90 3.60 3.52
13:00 Шонан Белмар - Джубило Ивата 1 - 0 3.13 3.14 2.23
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
10:00 Омия Ардижа - Гифу 0 - 2 1.79 3.42 4.09

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане