Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27282930
       
Топ факти за деня

Кауно Жалгирис няма победа от 6 мача

Крусеро дел Норте като гост няма победа от 13 мача

Боливар Ла Пас 31 вкарани гола в 10 мача - 3.10 на мач

Агила Сан Мигел като гост само 3 получени гола в 9 мача - 0.33 на мач

Серо Портеньо няма равенство от 10 мача

Ал Хилал Рияд като гост 10 победи от 11 мача

Анкета

Кой ще спечели Лига Европа този сезон?

ТВ програма
BNT HD
Бешикташ - Лион
22:05 на живо
Ring.BG
Генк - Селта Виго
22:05 на живо
BNT1
Манчестър Юнайтед - Андерлехт 22:05 на живо
bTV Action
Шалке 04 - Аякс
22:05 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 20 Април, 2017

Лига Европа Лига Европа Четвъртфинали Рез. 1 X 2
22:05 Бешикташ (Тур) - Лион (Фра)** (1 - 2) 2 - 1 2.66 3.72 2.49
22:05 Генк (Бел) - Селта Виго (Исп)** (2 - 3) 1 - 1 2.55 3.59 2.66
22:05 Манчестър Юнайтед (Анг)** - Андерлехт (Бел) (1 - 1) 1 - 1 1.27 5.83 12.06
22:05 Шалке 04 (Гер) - Аякс (Хол)** (0 - 2) 2 - 0 2.10 3.72 3.32
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Линкълн Ред Импс - Юръп Пойнт 9 - 0 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Утенис Утена - Атлантас Клайпеда 0 - 3 6.13 3.68 1.47
20:00 Кауно Жалгирис - ФК Тракай 1 - 1 8.72 4.44 1.29
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Поли Тимишоара - Газ Метан Медиаш 1 - 0 3.06 2.94 2.33
Сан Марино - Други Сан Марино - Други Рез. 1 X 2
21:45 Тре Пене - Фиорентино 2 - 1 1.50 4.00 5.06
21:45 Фаетано - Фолгоре Фалциано 2 - 1 5.50 5.25 1.35
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Газиантеп ББ - Балъкесирспор 1 - 1 2.55 3.01 2.62
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Чешке Будьовице - Баник Острава 2 - 2 3.74 3.31 1.86
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
19:30 Елфсборг - Йоребро 3 - 0 1.69 3.96 4.31
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Расинг Клуб - Тигре Виктория 4 - 1 1.77 3.53 4.15
03:15 Талерес Кордоба - Индепендиенте 0 - 2 2.33 2.89 3.17
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
01:05 Чакарита Хуниорс - Спортиво Естудиантес 2 - 0 1.57 3.46 5.92
02:30 Сантамарина - Клуб Алмагро 0 - 0 2.20 2.94 3.22
03:00 Институто Кордоба - Дъглас Хейг 1 - 1 1.91 3.06 3.91
03:05 Архентинос Хуниорс - Вия Далмине 2 - 0 1.46 3.71 6.65
03:30 Индепендиенте Ривадавия - Сентрал Кордоба 2 - 2 2.21 2.84 3.36
03:30 Сан Мартин Тукуман - Крусеро дел Норте 1 - 0 1.83 3.10 4.24
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Хорхе Вилстерман - Боливар Ла Пас 1 - 0 2.82 3.25 2.24
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:30 Крузейро MG** - Сао Пауло SP (2 - 0) 1 - 2 1.88 3.36 3.81
01:30 Парана Клуб PR** - Витория Салвадор BA (2 - 0) 0 - 0 2.86 3.15 2.35
03:45 Жойнвил SC - Спорт Ресифе PE** (1 - 2) 2 - 1 2.34 3.22 2.83
03:45 Коринтианс SP - Интернасионал RS** (1 - 1) 1 - 1 1.76 3.33 4.45
03:45 Флуминензе RJ** - Гояс GO (1 - 2) 3 - 0 1.29 4.88 8.82
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пасакина - Исидро Метапан 1 - 1 2.22 3.18 2.86
04:00 Санта Текла - Драгон Сан Мигел 0 - 1 1.61 3.47 4.84
04:00 ФАС Санта Ана - Мунисипал Лименьо 1 - 0 2.10 3.06 3.20
04:00 Фирпо Усулутан - Сонсонате 2 - 2 1.80 3.23 3.99
04:00 Чалатенанго - Агила Сан Мигел 0 - 0 - - -
04:15 Алианса Сан Салвадор - УЕС Сан Салвадор 2 - 0 1.50 3.53 5.98
Индонезия - Суперлига Индонезия - Суперлига Рез. 1 X 2
11:00 Бхаянгкара Сурабая Юнайтед - Персеру Серуи 2 - 1 1.67 3.60 4.20
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:15 Гостареш Фулад - Нафт Техеран 0 - 0 2.43 2.64 3.10
16:15 Зоб Ахан Исфахан - Машин Сази Табриз 2 - 1 1.36 3.69 9.10
16:15 Машхад ФК - Пейкан Техеран 1 - 2 2.08 2.98 3.39
16:15 Саба Кум - Сепахан Исфахан 0 - 1 2.59 2.90 2.63
16:15 Сайпа Карадж - Санат Нафт Абадан 0 - 2 2.14 2.69 3.66
16:15 Трактор Сази Табриз - Естеглал Техеран 1 - 0 2.43 2.78 2.94
16:15 Фулад Хузестан Ахваз - Естеглал Хузестан 1 - 3 2.49 2.61 3.05
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:45 Америка де Кали - Депортиво Кали 3 - 0 2.53 3.05 2.65
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал Сахел Абу Халифа - Ал Араби Кувейт 1 - 7 9.13 5.62 1.21
17:30 Хайтан - Ал Тадамон 0 - 3 3.67 3.39 1.82
20:00 Кувейт СК - Бурган 6 - 1 1.06 8.96 18.07
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
05:06 Чивас Гуадалахара** - Монаркас Морелия 0 - 0 1.54 3.58 5.96
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Лобос БУАП Пуебла - Алебрихес де Оахака 1 - 0 2.23 3.18 3.00
05:30 Сакатепек - Дорадос де Синалоа 0 - 0 2.48 3.05 2.60
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
18:25 Ал Насър Дубай - Хата Клуб Дубай 1 - 0 1.52 3.85 5.22
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Серо Портеньо - Индепендиенте ФБК 1 - 1 1.38 4.34 6.59
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:10 Ал Таавон - Ал Халеедж Сайхат 0 - 0 1.88 3.44 3.50
20:45 Ал Ахли Джеда - Ал Файсали 2 - 1 1.41 4.38 5.87
20:45 Ал Вехда Мека - Ал Фатех 1 - 2 2.41 3.26 2.60
20:45 Ал Шабаб Рияд - Ал Хилал Рияд 1 - 2 8.28 4.89 1.28
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Сан Хосе Еърткуейкс 0 - 0 1.77 3.46 4.42
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Гейланг Интернешънъл - Бруней ДПММ 2 - 0 2.77 3.26 2.25
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Хамам-Лиф - УС Татауин 2 - 2 1.91 3.06 3.81
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Буньодкор Ташкент - Динамо Самарканд 1 - 1 1.39 5.07 4.89
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Вида Ла Сейба - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 1 3.78 3.27 1.86
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Атлетико... (Кол) 1 - 0 1.95 3.18 3.87
03:00 Замора Баринас (Вен) - Депортес Икике (Чил) 1 - 4 2.32 3.20 2.93
03:45 Либертад Асунсион (Пар) - Атлетико MG (Бра) 1 - 0 2.32 3.18 2.95
03:45 Санта Фе Богота (Кол) - Сантос SP (Бра) 0 - 0 1.97 3.16 3.86