Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Брадфорд Сити като домакин няма загуба от 22 мача

Дармщат 98 като гост само загуби от 14 мача

Самудио като гост няма победа от 17 мача

Пари Сен Жермен като домакин няма загуба от 16 мача

Кораби Пешкопия като домакин само 4 вкарани гола в 14 мача - 0.29 на мач

Жрински Мостар нито един получен гол в 4 мача

Левски Карлово 20 загуби от 24 мача

Ламия като домакин само победи от 12 мача

Левадия Талин 5 победи от 6 мача

Вапрус Пярну 5 загуби от 6 мача

Дъ Ню Сейнтс няма равенство от 9 мача

Нютаун няма загуба от 9 мача

Скала ИФ нито един вкаран гол в 4 мача

Риека няма загуба от 28 мача

Варнсдорф като гост няма равенство от 11 мача

Простейов като гост 40 получени гола в 11 мача - 3.64 на мач

Реал Потоси няма равенство от 10 мача

Янбиан Фуде само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Хоум Юнайтед 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Муангтонг Юнайтед 8 победи от 9 мача

Серо Монтевидео като гост 4 равенства от 5 мача

Хувентуд де Лас Пиедрас като домакин няма победа от 6 мача

Пласа Колония като домакин няма победа от 6 мача

Пенярол Монтевидео няма загуба от 11 мача

Сувон Самсунг Блюуингс 5 равенства от 6 мача

Санфрече Хирошима като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Теспакусатсу Гунма няма победа от 8 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Майнц 05
16:30 на живо
Diema Sport 2
Хъдърсфийлд - Фулъм
17:00 на живо
F Plus
Виляреал - Леганес
17:15 на живо
Diema Sport
Славия - Ботев Пловдив
17:30 на живо
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Монпелие 18:00 на живо
Diema Sport 2
Челси - Тотнъм
19:15 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
Diema Sport
Верея Стара Загора - Монтана 20:00 на живо
Nova Sport
Бордо - Бастия
21:00 на живо
Sport  Plus HD
Еспаньол - Атлетико Мадрид 21:45 на живо
Ring.BG
Фиорентина - Интер
21:45 на живо
EuroSport 2
Портланд Тимбърс - Ванкувър Уайткепс 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 22 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Борнемут - Мидълзбро 4 - 0 1.83 3.65 4.41
17:00 Суонзи - Сток Сити 2 - 0 2.11 3.49 3.51
17:00 Уест Хям - Евертън 0 - 0 3.69 3.64 1.99
17:00 Хъл Сити - Уотфорд 2 - 0 1.85 3.56 4.42
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Брентфорд - Куинс Парк Рейнджърс 3 - 1 1.95 3.68 3.62
17:00 Бристъл Сити - Барнзли 3 - 2 1.63 4.08 4.98
17:00 Бъртън Албион - Лийдс 2 - 1 3.04 3.20 2.38
17:00 Нотингам Форест - Рединг 3 - 2 2.34 3.42 2.95
17:00 Родъръм Юнайтед - Ипсуич 1 - 0 3.68 3.50 2.01
17:00 Уигън - Кардиф 0 - 0 2.28 3.25 3.17
17:00 Уулвърхямптън - Блекбърн 0 - 0 2.19 3.34 3.30
17:00 Хъдърсфийлд - Фулъм 1 - 4 2.36 3.35 2.95
17:00 Шефилд Уензди - Дарби Каунти 2 - 1 1.85 3.48 4.31
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Уимбълдън 3 - 0 1.54 3.82 6.31
17:00 Бъри - Нортхямптън Таун 3 - 0 1.79 3.66 4.15
17:00 Джилингам - Флийтууд Таун 2 - 3 3.55 3.29 2.05
17:00 Ковънтри - Уолсол 1 - 0 2.64 3.14 2.67
17:00 Милоул - Оксфорд Юнайтед 0 - 3 1.55 3.90 5.76
17:00 Милтън - Шефилд Юнайтед 0 - 3 3.67 3.32 1.99
17:00 Олдъм - Рочдейл 1 - 1 3.10 3.27 2.25
17:00 Питърбъро - Бристол Роувърс 4 - 2 2.85 3.46 2.31
17:00 Порт Вейл - Болтън 0 - 2 4.85 3.58 1.70
17:00 Суиндън - Скънторп 1 - 2 2.64 3.34 2.55
17:00 Честърфийлд - Чарлтън 1 - 2 3.97 3.49 1.87
17:00 Шросбъри Таун - Саутенд 1 - 0 3.20 3.29 2.18
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Челтнъм Таун 3 - 0 1.88 3.44 3.96
17:00 Гримсби Таун - Йоувил 4 - 2 2.53 3.12 2.79
17:00 Екзитър - Моркамб 3 - 1 1.47 4.20 6.70
17:00 Колчестър - Плимут 0 - 0 2.47 3.30 2.73
17:00 Кроули Таун - Карлайл 3 - 3 2.96 3.30 2.31
17:00 Крю Александра - Лейтън Ориент 3 - 0 1.59 3.92 5.32
17:00 Лутън Таун - Нотс Каунти 2 - 1 1.76 3.70 4.21
17:00 Нюпорт Каунти - Акрингтън Стенли 1 - 0 3.16 3.26 2.22
17:00 Портсмут - Кембридж Юнайтед 2 - 1 1.80 3.49 4.31
17:00 Стивънидж Бороу - Мансфийлд Таун 0 - 1 3.33 3.16 2.19
17:00 Уикъмб - Донкастър 2 - 1 2.97 3.22 2.35
17:00 Хартлипул - Барнет 0 - 2 2.47 3.30 2.73
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:15 Линкълн Сити - Макълсфийлд Таун 2 - 1 1.44 4.02 6.58
17:00 Боръм Ууд - Гейтсхед 0 - 4 2.39 3.21 2.75
17:00 Брейнтри Таун - Бароу 0 - 2 2.20 3.35 2.95
17:00 Бромли - Гайзли 1 - 1 2.06 3.31 3.28
17:00 Доувър Атлетик - Торки Юнайтед 1 - 2 1.56 3.85 5.15
17:00 Норт Фериби Юнайтед - Алдършот Таун 0 - 3 8.12 4.61 1.33
17:00 Рексъм - Дагенъм и Редбридж 0 - 1 3.41 3.32 2.01
17:00 Солихъл Муурс - Ийстли 2 - 0 2.38 3.32 2.69
17:00 Сътън Юнайтед - Честър 5 - 2 1.58 3.68 5.25
17:00 Транмиър Роувърс - Саутпорт 4 - 1 1.19 6.06 11.49
17:00 Уокинг - Йорк Сити 1 - 1 3.02 3.36 2.16
17:00 Форест Грийн Роувърс - Мейдстоун Юнайтед 2 - 2 1.48 4.02 5.93
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
19:15 Челси - Тотнъм 4 - 2 2.93 3.22 2.53
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Аугсбург 3 - 1 1.77 3.49 4.84
16:30 Байерн Мюнхен - Майнц 05 2 - 2 1.21 6.64 12.68
16:30 Инголщат - Вердер Бремен 2 - 4 2.25 3.45 3.08
16:30 Хамбургер - Дармщат 98 1 - 2 1.37 4.88 8.22
16:30 Херта Берлин - Волфсбург 1 - 0 2.67 3.21 2.69
19:30 Борусия М'Гладбах - Борусия Дортмунд 2 - 3 3.52 3.73 1.98
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Ерцгебирге Ауе - Хановер 96 2 - 2 3.30 3.21 2.18
14:00 Хайденхайм - Арминия Билефелд 2 - 2 2.40 3.17 2.92
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Веен Висбаден - Ян Регенсбург 1 - 1 2.50 3.10 2.73
15:00 Вердер Бремен II - Ханза Рощок 0 - 2 2.60 3.01 2.68
15:00 Дуисбург - ФСВ Франкфурт 3 - 2 1.39 4.13 7.76
15:00 Магдебург - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 1 1.78 3.40 4.29
15:00 Майнц 05 II - Халешер 3 - 2 2.75 3.11 2.47
15:00 Оснабрюк - Аален 1 - 0 1.99 3.24 3.58
15:00 Падерборн - Шпортфройнде Лоте 3 - 1 2.24 3.16 3.07
15:00 Холщайн Кил - Кемницер 2 - 0 1.65 3.54 4.96
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Малага - Валенсия 2 - 0 2.20 3.41 3.23
17:15 Виляреал - Леганес 2 - 1 1.70 3.58 5.28
19:30 Осасуна - Спортинг Хихон 2 - 2 2.59 3.51 2.62
21:45 Еспаньол - Атлетико Мадрид 0 - 1 5.02 3.43 1.76
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Валядолид - Елче 2 - 1 1.85 3.30 4.20
19:00 Кадис - Леванте 1 - 1 2.44 3.01 2.98
19:00 Райо Валекано - Луго 2 - 0 1.78 3.30 4.63
19:00 Хетафе - Химнастик де Тарагона 1 - 1 1.70 3.31 5.35
21:30 Хирона - УКАМ Мурсия 1 - 2 1.49 3.62 7.38
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Лейоа - Атлетик Билбао Б 1 - 3 1.68 3.29 4.72
19:00 Аморебиета - Сестао Ривър Клуб 2 - 1 1.64 3.48 4.64
19:00 Реал Сосиедад Б - УД Логронес 0 - 2 2.12 3.08 3.16
19:00 Фуенлабрада - Самудио 4 - 2 1.17 5.43 14.53
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Л'Оспиталет - Барселона Б 2 - 2 4.04 3.44 1.74
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Хумиля - Сан Фернандо 1 - 2 1.95 3.12 3.62
20:00 Линарес Депортиво - Лорка 1 - 1 2.89 2.98 2.32
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Аталанта - Болоня 3 - 2 1.33 5.05 9.17
21:45 Фиорентина - Интер 5 - 4 2.66 3.45 2.55
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Чезена 1 - 1 2.93 2.90 2.55
16:00 Асколи - Бреша 0 - 0 2.05 3.20 3.58
16:00 Бари - Верона 0 - 2 2.83 2.98 2.57
16:00 Латина - СПАЛ 1 - 2 4.15 3.23 1.90
16:00 Про Верчели - Салернитана 0 - 0 2.50 2.84 3.07
16:00 Специя - Виртус Ентела 2 - 0 2.01 3.06 3.96
16:00 Тернана - Фрозиноне 2 - 0 3.49 3.03 2.16
16:00 Трапани - Пиза 1 - 0 1.86 2.96 4.89
16:00 Читадела - Карпи 4 - 1 2.26 3.03 3.28
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Комо - Лупа Рома 2 - 1 1.78 3.36 4.04
15:30 Кремонезе - Лукезе 1 - 0 1.42 3.90 6.73
15:30 Пиаченца - Ливорно 0 - 0 2.38 2.96 2.85
15:30 Тутокуойо - Расинг Рома 2 - 1 1.88 3.17 3.81
17:30 Пистоезе - Олбия 0 - 1 2.18 2.85 3.35
19:30 Джиана Ерминио - Про Пиаченца 1 - 2 2.08 3.08 3.30
21:30 Алесандрия - Ренате 1 - 0 1.42 3.81 7.01
21:30 Арецо - Прато 1 - 2 1.88 3.22 3.75
21:30 Карарезе - Понтедера 2 - 0 1.73 3.22 4.53
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Пари Сен Жермен - Монпелие 2 - 0 1.15 8.33 15.15
21:00 Бордо - Бастия 2 - 0 1.37 4.63 8.54
21:00 Дижон - Анже 3 - 2 2.19 3.25 3.36
21:00 Каен - Нант 0 - 2 2.50 3.12 2.97
21:00 Лил - Гингам 3 - 0 1.95 3.36 4.03
21:00 Лориен - Метц 5 - 1 1.67 3.94 4.79
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Брест - Амиен 2 - 3 1.87 3.30 3.99
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Шатору - Конкарно 2 - 0 1.90 3.03 3.99
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Щурм Грац - Матерсбург 0 - 2 1.69 3.61 4.82
19:30 Алтах - Адмира Вакер Мьодлинг 0 - 0 1.61 3.66 5.50
19:30 Рийд - Волфсбергер 1 - 1 2.05 3.23 3.59
19:30 Санкт Полтен - Ред Бул Залцбург 1 - 2 8.98 4.99 1.31
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кораби Пешкопия - Луфтетари 0 - 4 - - -
20:00 Фламуртари - Влазня 2 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бананц Ереван - Гандзасар Капан 0 - 0 6.32 4.38 1.38
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Минск - Неман 1 - 0 1.63 3.45 4.85
17:00 Днепър Могилев - Нафтан 4 - 0 1.66 3.29 4.95
18:00 ФК Слуцк - Городея 1 - 1 2.17 3.01 3.16
19:30 Шахтьор Солигорск - Динамо Брест 3 - 0 2.25 2.98 3.06
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Зулте Варегем 2 - 0 1.98 3.35 3.68
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Тубиз - Оуд Хеверле Льовен 1 - 0 2.19 3.08 3.17
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Лиерс - Ваасланд-Беверен 2 - 3 1.90 3.37 3.74
21:00 Сент Трюиден - Унион Сент Жилоаз 0 - 1 1.68 3.58 4.63
21:30 Мехелен - Стандарт Лиеж 1 - 0 2.53 3.24 2.60
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Кортрийк - Ойпен 3 - 3 2.37 3.23 2.79
21:00 Локерен - Рьозеларе 2 - 1 1.76 3.53 4.22
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Слобода Тузла - Жрински Мостар 0 - 0 3.68 3.26 1.86
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Витез - Олимпик Сараево 0 - 2 1.67 3.46 4.37
18:00 Металеге-БСИ Яйце - Младост Добой Какан 0 - 0 2.10 3.35 2.94
18:00 Челик Зеница - Широки Брег 1 - 0 1.51 3.34 6.54
Босна и Херцеговина - Други Босна и Херцеговина - Други Рез. 1 X 2
17:30 Дрина Зворник - Рудар Приедор 2 - 1 - - -
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Етър Велико Търново - Ботев Гълъбово 2 - 1 1.25 5.00 9.00
17:00 Левски Карлово - Банско 2 - 0 2.55 3.40 2.30
17:00 Оборище Панагюрище - Несебър 0 - 0 2.70 3.50 2.22
17:00 Поморие - Витоша Бистрица 1 - 0 2.80 3.20 2.25
17:00 Спартак Плевен - Царско Село София 1 - 3 2.64 3.57 2.20
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Славия - Ботев Пловдив 0 - 3 1.94 3.29 3.56
20:00 Верея Стара Загора - Монтана 1 - 0 1.17 6.00 13.62
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Линкс - Гибралтар Юнайтед 1 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Самтредия - Локомотив Тбилиси 0 - 0 2.35 3.30 2.55
16:00 Динамо Батуми - Торпедо Кутаиси 1 - 3 2.60 3.20 2.45
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ламия - Пансерайкос 3 - 1 1.04 11.23 21.61
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Хорсенс - Есберг 1 - 3 2.03 3.34 3.62
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Брьоншой - Брабранд 0 - 2 3.20 3.45 1.98
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Таммека Тарту - Левадия Талин 0 - 2 6.88 4.81 1.31
16:00 Вапрус Пярну - Нарва Транс 0 - 2 5.13 4.02 1.50
19:00 Номе Калю - Тулевик Вилянди 8 - 0 1.08 7.64 18.03
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Петах Тиква - Макаби Хайфа 0 - 1 2.43 3.10 2.72
20:15 Бней Сахнин - Апоел Беер Шева 1 - 3 6.56 3.99 1.42
21:00 Бейтар Йерусалим - Макаби Тел Авив 1 - 1 4.14 3.38 1.76
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:15 Апоел Ашкелон - Бней Йехуда 1 - 0 2.15 3.14 3.12
18:00 Апоел Хайфа - МС Ашдод 1 - 1 2.25 2.71 3.44
20:15 Ирони Кирят Шмона - Апоел Раанана 2 - 3 2.29 3.12 2.92
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дери Сити 1 - 1 3.38 3.17 2.08
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун 2 - 0 2.71 3.09 2.46
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Омония Никозия - АЕК Ларнака 1 - 2 2.40 3.10 2.70
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Ермис Арадипоу - Докса Катокопия 1 - 5 4.30 3.56 1.72
18:00 Етникос Ахна - Кармиотиса Пано Полемидион 1 - 1 2.01 3.35 3.16
19:00 Арис Лимасол - Неа Саламина 1 - 1 1.53 3.66 5.42
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Спартакс Юрмала - СК Бабите 2 - 2 1.15 6.33 12.04
16:00 Вентспилс - ФК Лиепая 1 - 1 1.99 3.09 3.46
18:00 Ригас - Рига ФК 0 - 1 2.79 2.97 2.41
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Работнички Скопие - Македония Гьорче Петров 1 - 1 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Таршин Рейнбоус - Балзан Ютс 0 - 3 7.11 4.84 1.31
17:00 Флориана - Гзира Юнайтед 1 - 1 1.80 3.92 3.33
19:00 Сейнт Андрюс ФК - Валета 3 - 1 12.99 5.69 1.18
19:15 Хамрун Спартанс - Пембрук Атлета 1 - 2 1.56 3.96 4.62
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Динамо-Авто Тираспол - Милсами Орхей отл. - - -
16:00 Петрокуб Хинчещ - Шериф Тираспол отл. - - -
16:00 Саксан Гагауз Ери - Унген отл. - - -
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Стрьомгодсет - Сандефьорд 1 - 0 1.42 4.34 6.82
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Конгсвингер - Ранхайм 0 - 0 2.01 3.39 3.33
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Берум - Алта 1 - 1 1.82 3.88 3.33
17:00 Гроруд - КФУМ Осло 3 - 2 2.44 3.80 2.29
17:00 Киелсос - Финснес 1 - 2 2.76 3.77 2.07
17:00 ФК Фолло - Нюбергсунд 0 - 1 1.71 3.90 3.76
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Видар - Хьонефос 4 - 1 1.58 4.67 3.75
16:00 Нест-Сотра - Вард Хаугесунд 3 - 0 1.59 4.17 4.09
16:00 Фана Берген - ФК Брюне 1 - 2 3.74 4.36 1.61
17:00 Нутоден - Айерсун 0 - 1 2.17 3.63 2.75
17:00 Хьодд - Фрам Ларвик 1 - 1 1.56 4.35 4.22
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Арка Гдиня - Висла Плоцк 1 - 1 2.27 3.15 3.11
19:00 Гурник Ленчна - Висла Краков 3 - 1 3.22 3.28 2.16
19:00 Заглембие Любин - Шльонск Вроцлав 1 - 1 1.90 3.34 3.94
19:00 Корона Келце - ЛКС Нечеча 0 - 1 2.14 3.25 3.28
19:00 Краковия Краков - Легия Варшава 1 - 2 3.69 3.41 1.94
19:00 Лех Познан - Рух Хожов 3 - 0 1.22 5.57 12.16
19:00 Погон Шчечин - Лехия Гданск 3 - 1 2.42 3.18 2.87
19:00 Пяст Гливице - Ягиелония Бялисток 0 - 1 3.26 3.27 2.15
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Погон Шедълце - Хойничанка Хойнице 1 - 2 2.89 3.01 2.41
18:00 Сандеця Нови Сач - Хробри Глогов 1 - 0 1.78 3.33 4.30
18:45 Стал Мелец - ГКС Катовице 3 - 3 2.97 3.15 2.27
19:00 ГКС Тихи - Стомил Олщин 2 - 2 1.86 3.32 3.92
20:00 Ключборк - Битовия Битов 2 - 2 2.46 3.06 2.72
20:00 Олимпия Груджьондз - Заглембие Сосновец 3 - 1 2.35 3.08 2.91
21:00 Висла Пулави - Подбескидзе 0 - 1 3.36 3.09 2.11
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Маритимо - Белененсеш 3 - 0 1.80 3.31 4.52
18:00 Тондела - Насионал Мадейра 2 - 0 2.41 3.15 2.91
20:15 Ещорил Прая - Витория Сетубал 3 - 0 2.28 3.00 3.26
22:30 Спортинг Лисабон - Бенфика 1 - 1 2.70 3.10 2.64
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Астра Гюргево - Клуж 0 - 1 2.87 3.09 2.45
20:30 Университатя Крайова - Динамо Букурещ 2 - 2 2.50 2.99 2.81
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зенит Санкт Петербург - Урал Свердловска област 2 - 0 1.22 5.70 11.56
16:30 Локомотив Москва - Амкар Перм 3 - 3 1.60 3.33 6.33
16:30 ФК Ростов - Спартак Москва 3 - 0 2.69 2.93 2.68
19:00 Терек Грозни - Анжи Махачкала 0 - 1 2.09 2.96 3.70
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Крусейдърс 3 - 0 5.44 4.39 1.45
17:00 Клифтънвил - Гленавон 1 - 3 2.00 3.45 3.20
17:00 Коулрейн - Линфийлд 1 - 5 4.66 3.47 1.68
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Гленторан - Портадаун 3 - 0 1.56 3.78 5.06
17:00 Дънганън Суифтс - Карик Рейнджърс 4 - 0 1.40 4.28 6.51
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Тренчин - Ружомберок 2 - 1 1.70 3.57 4.24
20:00 Земплин Михаловце - ДАК Дунайска Стреда 1 - 2 5.43 3.61 1.57
20:00 Татран Прешов - Злате Моравце отл. 2.28 3.25 2.77
Словакия - 2. Лига - Изток Словакия - 2. Лига - Изток Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:30 Одева Липани - Попрад 1 - 3 4.75 4.40 1.44
17:30 Римавска Собота - Ханиска 3 - 0 1.57 3.75 4.80
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:30 Нове Место над Вахом - Дукла Банска Бистрица 0 - 1 1.28 5.50 6.00
17:30 Спартак Търнава Б - Слован Братислава Б 2 - 0 1.25 5.50 8.00
17:30 Фомат Мартин - Свети Юр 1 - 3 1.87 3.30 3.40
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
17:30 Локомотив Зволен - Жилина Б 4 - 1 2.70 3.10 2.30
17:30 Скалица - Партизан Бардейов 1 - 2 1.70 3.60 4.00
20:00 Нитра - Спишка Нова Вес 2 - 0 1.28 5.25 6.87
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Целие - Алуминий Кидричево 1 - 0 1.51 3.74 5.75
19:00 Копер - Рудар Веление 1 - 0 2.31 3.15 2.83
21:15 Марибор - Домжале 1 - 0 2.03 3.24 3.31
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Партизан Белград - Войводина 1 - 0 1.22 5.13 10.31
20:00 Напредак Крушевац - Цървена Звезда Белград 1 - 2 11.48 5.62 1.19
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Борац Чачак - Чукарички 0 - 1 2.27 2.99 2.95
18:00 Радник Сурдулица - Спартак Суботица 3 - 0 1.41 4.01 6.74
18:00 ФК Нови Пазар - Рад Белград 3 - 0 2.38 2.90 2.85
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Ризеспор - Истанбул Башакшехир 3 - 3 3.72 3.40 1.95
16:00 Аланияспор - Османлиспор 0 - 1 2.35 3.42 2.81
19:00 Анталияспор - Трабзонспор 0 - 3 2.59 3.29 2.60
19:00 Генчлербирлиги - Кайзериспор 2 - 1 2.17 3.23 3.32
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гьозтепе - Адана Демирспор 3 - 2 1.87 3.26 3.91
18:30 Гиресунспор - Йени Малатияспор 1 - 1 2.44 3.02 2.85
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:15 Бала Таун - Дъ Ню Сейнтс 4 - 6 3.35 3.58 1.94
19:15 Бангор Сити - Кармартън Таун 0 - 2 1.85 3.62 3.58
19:15 Кардиф Метрополитън - Конас Кий 0 - 0 5.08 4.06 1.54
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:15 Кевн Друидс - Еърбъс ЮК 3 - 1 1.36 4.56 7.12
19:15 Нютаун - Абъристуит Таун 6 - 1 1.94 3.54 3.33
19:15 Рил - Ландидно 1 - 1 2.73 3.48 2.26
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Арсенал Киев - Буковина Чернивци 0 - 1 1.79 3.30 4.00
14:00 Иличивец Мариупол - Нефтяник-Укрнафта 1 - 0 1.33 4.20 8.50
15:00 ФК Полтава - Хелиос Харков 1 - 2 2.80 3.60 2.10
15:00 ФК Суми - МФК Николаев 1 - 2 2.43 3.15 2.64
16:00 Горняк-Спорт Комсомолск - ФК Тернопол 2 - 0 1.39 3.95 7.38
17:00 Десна Чернигов - Авангард Краматорск 2 - 0 1.65 3.50 4.60
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Александрия - Олимпик Донецк 1 - 0 2.18 3.11 3.17
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Днипро Днепропетровск - Ворскла Полтава 2 - 0 2.10 3.08 3.28
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Дебрецен - Халадаш Сомбатхей 4 - 2 1.90 3.16 3.95
19:00 Дюрмот - Ференцварош 2 - 3 5.44 3.73 1.56
19:00 Мезьокьовешд - Уйпещ 1 - 3 2.70 3.00 2.55
19:00 МТК Будапеща - Видеотон Фехервар 1 - 1 4.38 3.18 1.81
19:00 Пакш - Диошдьор 0 - 1 1.81 3.29 4.20
21:30 Вашаш Будапеща - Хонвед Будапеща 1 - 0 2.70 3.03 2.54
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Скала ИФ - Фуглафьордур 0 - 0 2.86 3.42 2.13
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 ВПС Вааса - КуПС Куопио 2 - 2 2.41 2.97 2.97
16:00 Илвес Тампере - РоПС Рованиеми 0 - 2 1.47 3.83 6.91
16:00 Кеми Кингс - Сейняйоен ЯК 3 - 1 5.45 3.46 1.63
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Клуби-04 Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта 6 - 0 1.64 3.75 4.13
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 ЕсПа Еспоо - Пеймари Юнайтед 3 - 0 - - -
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 НЕК Ниймеген - Екселсиор 0 - 1 2.75 3.40 2.39
20:45 АЗ Алкмаар - Твенте 2 - 1 1.64 4.04 4.57
20:45 Цволе - Хераклес 1 - 2 1.75 3.87 4.04
21:45 Го Ахед Игълс - Грьонинген 2 - 3 3.80 3.75 1.83
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Хайдук Сплит 0 - 2 1.44 4.12 6.45
20:00 Истра 1961 - Риека 1 - 1 11.40 4.77 1.26
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Гарбал Радановичи - Младост Подгорица 0 - 0 2.88 2.83 2.48
17:30 Дечич Тузи - Йединство Биело Поле 2 - 1 1.14 6.31 15.75
17:30 Искра Даниловград - Бокели Котор 0 - 0 2.08 2.93 3.50
17:30 Петровац - Будучност Подгорица 1 - 0 4.33 3.33 1.74
17:30 Рудар Плевля - Ловчен Цетине 2 - 0 2.12 2.79 3.61
17:30 Сутиеска Никшич - Зета Голубовци 1 - 2 1.89 3.10 4.00
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Збройовка Бърно - Млада Болеслав 2 - 3 2.52 3.03 2.76
18:00 Теплице - Карвина 1 - 0 1.42 4.09 7.12
18:00 Храдец Кралове - Слован Либерец 0 - 1 2.83 2.96 2.51
18:30 Бохемианс 1905 Прага - Фастав Злин 0 - 2 1.97 3.09 3.88
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Тринец 1 - 0 1.99 3.25 3.34
13:15 Графин Влашим - Варнсдорф 1 - 0 1.62 3.60 4.60
18:00 Усти над Лабем - Простейов 3 - 0 1.14 6.51 12.42
18:00 Фридек-Мистек - Пардубице 0 - 0 2.15 3.16 3.04
19:00 Сигма Оломоуц - Витковице 1 - 0 1.25 5.01 9.31
20:00 Зноймо - Виктория Жижков 2 - 2 1.92 3.37 3.38
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Грасхопърс - Люцерн 4 - 1 2.45 3.28 2.70
21:00 Базел - Вадуц 2 - 2 1.18 6.64 11.80
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Аарау - Волен 0 - 3 1.75 3.59 3.98
20:00 Сервет - Винтертур 2 - 3 1.63 3.70 4.57
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йонкьопинг Содра - АИК Стокхолм 2 - 1 3.43 3.13 2.14
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Варберг БоИС - Фрей Тебю 2 - 1 1.70 3.49 4.59
17:00 ГАИС Гьотеборг - Хелзинборг 0 - 0 2.77 3.21 2.40
17:00 Йостерс - Далкурд 1 - 2 3.13 3.04 2.26
19:00 Дегерфорш - Вернаму 0 - 1 2.67 3.27 2.42
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Тийм ТГ - Вестерос 0 - 2 4.01 3.69 1.70
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Оскаршхамн АИК - Хускварна 2 - 1 2.41 3.41 2.48
16:00 Карлскруна - Розенгард 1917 1 - 0 2.17 3.46 2.76
16:00 Квидинг - Енгелхолм 0 - 3 2.19 3.40 2.75
17:00 Одеволд - Кристианстад 1 - 0 2.31 3.44 2.56
17:00 Утсиктенс - Мялби 2 - 1 1.76 3.64 3.73
17:00 Шьовде АИК - Люнгшиле 0 - 2 4.20 3.55 1.69
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Аяр Юнайтед 1 - 1 1.65 3.63 4.72
17:00 Дънди Юнайтед - Сейнт Мирън 3 - 2 2.01 3.34 3.38
17:00 Дънфърмлин - Фолкърк 1 - 2 2.76 3.26 2.38
17:00 Куин ъф Саут - Дъмбартън 1 - 2 1.86 3.59 3.58
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Ийст Файф 0 - 1 2.48 3.24 2.63
17:00 Брихин Сити - Странрар 0 - 0 2.78 3.34 2.30
17:00 Еърдри - Алоа Атлетик 0 - 1 2.05 3.54 3.11
17:00 Ливингстън - Куинс парк ФК 4 - 0 1.65 3.63 4.70
17:00 Питърхед - Стенхаусмюър 0 - 1 1.61 3.93 4.59
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Монтроуз 0 - 1 2.36 3.31 2.72
17:00 Единбург Сити - Анан Атлетик 2 - 0 2.33 3.24 2.82
17:00 Елгин Сити - Стърлинг Албиън 2 - 2 1.77 3.69 3.93
17:00 Каудънбийт - Арброут 1 - 2 3.30 3.39 2.02
17:00 Форфар Атлетик - Клайд 3 - 0 1.70 3.76 4.19
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
14:15 Хибърниън - Абърдийн 2 - 3 3.83 3.26 1.92
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:00 Алдосиви Мар дел Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 3 2.89 2.93 2.48
22:00 Расинг Клуб - Атлетико Тукуман 4 - 3 1.53 3.70 6.05
22:10 Банфийлд - Килмес Буенос Айрес 2 - 0 1.68 3.48 4.83
22:15 Дефенса и Хустисия - Ланус 1 - 0 2.03 3.03 3.76
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Наджма - Ал Рифа 1 - 4 - - -
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Реал Потоси - Хорхе Вилстерман 4 - 0 1.50 3.83 5.64
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво дел Сулия - Монагас Матурин 2 - 1 2.82 3.04 2.36
23:00 Трухилянос Валера - Сулия 3 - 0 2.03 3.22 3.26
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ел Шаркия - Ел Дахлея Кайро 2 - 0 2.66 2.79 2.66
18:45 Ал Наср Ел Тааден - Асуан 0 - 1 2.32 2.78 3.11
21:00 Миср Ел Макаса - Вади Дегла 0 - 1 1.80 2.94 4.75
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:30 Индепендиенте дел Вале - Клан Хувенил 4 - 1 1.42 3.80 7.01
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
11:35 Айзол - Мохун Баган Калкута 1 - 0 2.27 2.95 3.05
14:05 Чърчил Брадърс Гоа - Ченай Сити 6 - 1 2.25 2.84 3.30
16:35 Бенгалуру - ДСК Шиваянс Пуна 7 - 0 1.66 3.24 5.45
Индонезия - Суперлига Индонезия - Суперлига Рез. 1 X 2
11:00 Персия Джакарта - Барито Путера 1 - 1 1.54 3.55 5.01
11:00 Сривиджая Палембанг - Пусамания Борнео 1 - 0 1.51 3.54 5.41
14:30 ПС ТНИ - Персиб Бандунг 2 - 2 2.79 3.52 2.06
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тиендзин Теда - Янбиан Фуде 3 - 1 1.52 3.72 6.07
14:35 Гуейджоу Хенфен Чжичен - Шанхай Грийнланд 0 - 2 3.14 3.17 2.19
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Тигрес - Хагуарес де Кордоба 2 - 1 2.32 2.88 3.05
22:00 Патриотас Бояка - Ла Екуидад Богота 1 - 1 1.97 2.96 3.84
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 РСБ Беркан - КАК Кенитра 3 - 0 1.56 3.22 6.16
18:00 Шабаб Атлас Хенифра - ФАР Рабат 0 - 0 3.49 2.75 2.16
20:30 Могреб Тетуан - ЖС Касба Тадла 4 - 0 1.72 3.03 5.04
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Тихуана - Депортиво Толука 2 - 0 2.13 3.14 3.27
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:00 Универсидад Сан Мартин - Спортинг Кристал 1 - 0 3.62 3.39 1.89
21:00 Аякучо - Академия Кантолао 2 - 1 1.72 3.43 4.39
23:30 Комерсиантес Унидос - Хуан Аурих 0 - 1 1.46 3.87 6.31
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Торонто - Чикаго Файър 3 - 1 1.59 3.89 5.13
20:00 Филаделфия Юнион - Монреал Импакт 3 - 3 1.93 3.42 3.72
23:00 Портланд Тимбърс - Ванкувър Уайткепс 2 - 1 1.68 3.71 4.65
23:00 Хюстън Динамо - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 0 1.94 3.35 3.76
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Инди Елевън - Сан Франциско Делтас 0 - 0 1.75 3.29 4.22
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уориърс ФК - Хоум Юнайтед 2 - 2 2.41 3.29 2.52
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Чонбури - Нейви 0 - 0 1.33 4.52 7.10
14:00 Полис Теро - Тай Хонда Ладкрабанг 3 - 2 1.35 4.30 7.23
15:00 Ратчабури - Муангтонг Юнайтед 1 - 1 4.41 3.51 1.65
16:00 Банкок Глас - Убон УМТ Юнайтед 1 - 0 1.44 4.15 5.70
16:00 Сисакет - Супер Пауър Самут Пракан 1 - 0 1.35 4.37 6.84
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Алмалик - Кизилкум Зарафшан 0 - 0 1.74 3.33 4.23
15:00 Коканд 1912 - Металург Бекабад 3 - 0 1.35 3.80 9.25
15:00 Навбахор Наманган - Шуртан Гузар 1 - 0 - - -
15:30 Насаф Карши - Обод Ташкент 1 - 0 1.20 6.00 9.00
16:00 Бухара - Маш'ал Мубарек 2 - 2 1.92 3.20 3.63
16:00 Согдиана Джизак - Нефтчи Фергана 0 - 1 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Данубио Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 1 - 0 1.91 3.32 3.64
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Серо Монтевидео 1 - 0 2.35 3.02 2.88
21:30 Хувентуд де Лас Пиедрас - Ел Танкуе Сислей 3 - 0 2.34 3.00 2.92
22:00 Пласа Колония - Пенярол Монтевидео 1 - 1 5.12 3.64 1.58
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад Католика - О'Хигинс Ранкагуа 5 - 2 1.98 3.52 3.25
18:00 Депортес Икике - Унион Еспаньола 2 - 2 1.84 3.53 3.64
21:30 Универсидад де Чили - Сантяго Уондърърс 2 - 0 1.44 4.20 5.98
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Платинум Старс 1 - 0 2.09 2.90 3.43
16:00 Чипа Юнайтед - Джомо Космос 1 - 0 1.48 3.57 6.67
19:00 Кайзер Чийфс - СуперСпорт Юнайтед** 1 - 1 2.04 2.79 3.85
21:30 Орландо Пайрътс** - Блумфонтейн Селтик 1 - 1 1.87 2.96 4.24
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Кануън - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 2 2.91 2.98 2.38
09:00 Чеджу Юнайтед - Тегу 4 - 2 1.65 3.47 4.89
09:00 Чуннам Драгонс - Улсан Хюндай 5 - 0 2.63 3.10 2.52
11:00 Сеул - Инчхън Юнайтед 3 - 0 1.70 3.38 4.60
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Серезо Осака 1 - 1 3.79 3.00 2.04
08:00 Санфрече Хирошима - Вегалта Сендай 3 - 3 1.64 3.60 5.00
08:00 Урава Ред Даймъндс - Консадол Сапоро 3 - 2 1.22 5.54 11.41
09:00 Кашива Рейсол - Йокохама Ф-Маринос 2 - 0 2.30 3.13 2.99
09:00 Кашима Антлърс - Джубило Ивата 0 - 3 1.43 4.14 6.56
10:00 Албирекс Ниигата - Токио 0 - 3 3.58 3.29 1.98
13:00 Саган Тошу - Висел Кобе 1 - 0 2.68 3.10 2.56
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Мито Холихок - Ависпа Фукуока 1 - 1 2.90 2.91 2.47
08:00 Нагоя Грампус - Ренофа Ямагучи 0 - 2 1.85 3.41 3.84
09:00 Ехиме ФК - В-Варен Нагазаки 1 - 0 2.37 2.83 3.15
09:00 Киото Санга - Мацумото Ямага 1 - 1 3.30 2.99 2.20
09:00 Мачида Зелвия - Токушима Вортис 0 - 1 2.88 2.93 2.47
09:00 Токио Верди - Теспакусатсу Гунма 3 - 1 1.74 3.39 4.48
10:00 Шонан Белмар - Оита Тринита 0 - 1 1.95 3.14 3.84
12:00 Йокохама ФК - Джеф Юнайтед Чиба 4 - 0 2.83 2.98 2.48
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
18:00 Мадагаскар - Малави 1 - 0 - - -