Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Реал Мадрид като домакин няма загуба от 16 мача

Барселона 91 вкарани гола в 32 мача - 2.84 на мач

Арандина като гост няма победа от 17 мача

Реал Хаен като гост няма победа от 17 мача

Ювентус като домакин само победи от 16 мача

Лион като домакин няма равенство от 16 мача

АЗАЛ ПФК Баку като домакин няма победа от 12 мача

Кукъс няма загуба от 29 мача

Аполон Смирни няма загуба от 26 мача

Атирау няма победа от 6 мача

Викинг Ставангер само загуби от 4 мача

Розенборг само победи от 4 мача

Порто като домакин няма загуба от 15 мача

Галатасарай като домакин няма равенство от 13 мача

Б36 Торсхавн само равенства от 4 мача

Ал Хала като домакин няма победа от 6 мача

Боливар Ла Пас като домакин само победи от 5 мача

Португеза Акаригуа няма победа от 11 мача

Делфин Манта няма загуба от 10 мача

Емелек Гуаякил няма загуба от 10 мача

Агила Сан Мигел като гост само 3 получени гола в 10 мача - 0.30 на мач

Мумбай като домакин само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Депортиво Кали като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Раджа Казабланка като гост няма загуба от 12 мача

Веракрус като гост само загуби от 7 мача

Спортиво Триниденсе няма победа от 12 мача

Йънг Лайънс само загуби от 6 мача

Бен Гердан нито един вкаран гол в 5 мача

Кобресал Ел Салвадор като гост само загуби от 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
F Plus
Реал Сосиедад - Депортиво Ла Коруня 13:00 на живо
Ring.BG
Сасуоло - Наполи
13:30 на живо
Ring.BG
Милан - Емполи
16:00 на живо
Nova Sport
Тулуза - Ница
16:00 на живо
Diema Sport
Бърнли - Манчестър Юнайтед 16:15 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Байер Леверкузен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Манчестър Сити
17:00 на живо
F Plus
Селта Виго - Бетис
17:15 на живо
Diema
Черно море - Локомотив Пловдив 17:45 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Рен
18:00 на живо
Diema Sport
Ливърпул - Кристъл Палас
18:30 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - РБ Лайпциг
18:30 на живо
Diema Sport 2
ЦСКА София - Лудогорец Разград 20:00 на живо
EuroSport 2
Ню Йорк Сити - Орландо Сити 20:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Барселона
21:45 на живо
Ring.BG
Ювентус - Дженоа
21:45 на живо
Diema Sport
Лион - Монако
22:15 на живо
EuroSport 2
Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 23 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
16:15 Бърнли - Манчестър Юнайтед 0 - 2 5.56 3.67 1.69
18:30 Ливърпул - Кристъл Палас 1 - 2 1.49 4.44 6.81
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Астън Вила - Бирмингам 1 - 0 1.99 3.30 3.91
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Арсенал** - Манчестър Сити 1 - 1 4.05 4.03 1.80
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Фрайбург - Байер Леверкузен 2 - 1 3.43 3.43 2.11
18:30 Шалке 04 - РБ Лайпциг 1 - 1 2.96 3.41 2.36
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Бохум 2 - 0 1.70 3.60 4.84
14:30 Вюрцбургер Кикерс - Нюрнберг 1 - 1 2.20 3.08 3.40
14:30 Зандхаузен - Карлсруе 4 - 0 2.05 3.22 3.61
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Рот-Вайс Ерфурт - Пройсен Мюнстер 0 - 0 2.43 2.98 2.90
15:00 Цвикау - Фортуна Кьолн 2 - 1 1.77 3.42 4.33
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад - Депортиво Ла Коруня 1 - 0 1.58 4.04 5.81
17:15 Селта Виго - Бетис 0 - 1 2.37 3.22 3.10
19:30 Лас Палмас - Алавес 1 - 1 1.99 3.45 3.76
21:45 Реал Мадрид - Барселона 2 - 3 2.01 3.94 3.34
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Нумансия - Тенерифе 1 - 1 2.53 2.94 2.90
17:00 Майорка - Кордоба 1 - 1 1.90 3.27 4.01
17:00 Мирандес - Сарагоса 0 - 1 3.00 3.09 2.36
19:00 Алмерия - Севиля Атлетико 2 - 1 1.89 3.22 4.16
19:00 Реус Депортиу - Алкоркон 0 - 0 2.37 2.75 3.42
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Туделано 0 - 0 2.25 2.99 3.02
13:00 Леалтад - Понферадина 2 - 2 2.49 2.93 2.73
13:00 Селта Виго Б - Бойро 0 - 3 1.16 5.75 14.42
18:00 Паленсия - Арандина 1 - 3 1.48 3.72 6.05
18:00 Понтеведра - Корухо 1 - 1 1.40 4.10 6.70
18:00 Расинг Сантандер - Каудал Депортиво 4 - 0 1.20 5.15 11.21
18:30 Исара - Осасуна Б 2 - 1 2.10 3.03 3.31
19:00 Мутилвера - Гихуело 0 - 1 2.49 3.05 2.65
19:00 Расинг Ферол - Сомосас 0 - 0 1.17 5.65 13.54
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Сокуелямос 1 - 0 1.55 3.50 5.59
13:30 Менсахеро - Навалкарнеро 1 - 1 1.85 3.15 3.92
17:00 Реал Мадрид Кастиля - СС Рейес 1 - 1 1.72 3.48 4.20
18:00 Албасете - Толедо 0 - 1 1.78 3.30 4.05
18:00 Реал Унион - Аренас Клуб де Гечо 0 - 0 1.53 3.54 5.62
19:00 Герника Клуб - Баракалдо 2 - 0 2.11 3.09 3.16
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Сагунтино - Атлетико Балеарес 0 - 0 2.58 3.03 2.55
13:00 Ебро - Майорка Б 2 - 2 1.77 3.12 4.42
13:00 Еспаньол Б - Корнеля 2 - 0 1.58 3.51 5.20
13:00 Прат - Гава 0 - 1 2.08 3.06 3.27
18:00 Елденсе - Валенсия Местая 0 - 2 - - -
18:00 Леванте Б - Виляреал Б 1 - 1 3.27 3.17 2.03
18:30 Бадалона - Лагостера 0 - 1 1.62 3.31 5.17
19:00 Еркулес - Алкояно 1 - 3 2.34 2.97 2.90
19:00 Лейда Еспортиу - Сабадел 3 - 2 1.79 3.22 4.16
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Кордоба Б - Мерида АД 1 - 0 2.92 2.95 2.34
12:30 Рекреативо - Мелия 1 - 1 2.86 2.87 2.44
13:00 Атлетико Манча Реал - Ла Рода 1 - 0 1.58 3.48 5.25
18:00 Линенсе - Гранада Б 1 - 1 2.05 3.13 3.31
18:30 Вияновенсе - Картахена 3 - 0 2.18 2.99 3.15
19:00 Атлетико Санлукеньо - Реал Хаен 2 - 0 2.04 3.08 3.41
19:00 Естремадура - Марбеля 2 - 0 1.93 3.09 3.74
19:00 Реал Мурсия - Ел Ехидо 2012 2 - 0 1.34 4.03 8.63
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сасуоло - Наполи 2 - 2 8.11 4.86 1.38
16:00 Киево - Торино 1 - 3 3.06 3.50 2.23
16:00 Лацио - Палермо 6 - 2 1.16 7.55 16.16
16:00 Милан - Емполи 1 - 2 1.35 4.91 8.52
16:00 Сампдория - Кротоне 1 - 2 1.96 3.53 3.79
16:00 Удинезе - Каляри 2 - 1 1.75 3.71 4.59
21:45 Ювентус - Дженоа 4 - 0 1.18 6.80 16.09
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Сиена - Витербезе 3 - 2 2.34 2.86 3.02
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Самбенедетезе - Сантарканджело 2 - 3 1.94 3.14 3.63
17:30 Губио - Венеция 0 - 0 2.08 3.01 3.36
17:30 Мачератезе 1922 - Терамо 0 - 0 2.35 3.03 2.85
17:30 ФералпиСало - Реджиана 4 - 4 2.40 2.91 2.90
21:30 Алма Ювентус Фано - Модена 0 - 0 2.54 2.74 2.86
21:30 Мантова - Лумецане 1 - 1 2.02 2.95 3.64
21:30 Форли - Басано Виртус 0 - 2 2.40 2.98 2.79
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Вибонезе - Катанзаро 2 - 1 2.29 2.96 2.99
15:30 Казертана - Матера 3 - 1 1.90 3.21 3.62
15:30 Лече - Месина 0 - 1 1.97 3.15 3.49
15:30 Реджина - Виртус Франкавила 3 - 2 1.85 3.20 3.94
15:30 Сиракуза - Паганезе 2 - 0 2.19 2.88 3.28
15:30 Фонди - Фоджа 2 - 2 4.55 2.09 2.40
15:30 Юве Стабия - Фиделис Андрия 2 - 1 2.01 3.02 3.53
17:30 Мелфи - Таранто 1 - 0 1.82 3.15 4.12
17:30 Монополи 1966 - Катания 3 - 0 1.98 3.07 3.63
19:30 Козенца - Акрагас 1 - 0 1.94 3.02 3.79
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Тулуза - Ница 1 - 1 2.83 3.14 2.57
18:00 Сент Етиен - Рен 1 - 1 2.01 3.18 4.00
22:15 Лион - Монако 1 - 2 3.02 3.69 2.19
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Рапид Виена - Аустрия Виена 0 - 2 1.90 3.48 3.83
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АЗАЛ ПФК Баку - Капаз Ганджа 1 - 2 5.49 3.55 1.54
16:00 Зира Баку - Нефтчи Баку 3 - 0 1.75 3.26 4.31
16:00 Карабах Агдам - Сумгаит 2 - 1 1.26 4.73 9.70
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кукъс - КФ Тирана 4 - 1 - - -
17:00 Лачи - Скендербеу Корча 1 - 5 - - -
20:00 Партизани Тирана - Теута 5 - 1 1.45 3.30 8.25
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 ФК Санта Колома - УЕ Санта Колома 1 - 0 - - -
17:00 Сант Жулия - Луситанос 0 - 0 - - -
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Ордино 3 - 1 - - -
19:00 УЕ Енгордани - Женлаи 8 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ширак Гюмри - Алашкерт Ереван 0 - 1 2.27 2.94 2.99
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Славия Мозир - ФК Минск 2 - 2 3.19 2.97 2.19
19:00 Ислоч Минск - Гомел 0 - 1 2.51 2.91 2.73
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Андерлехт - Клуб Брюж 2 - 0 2.08 3.38 3.33
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Генк - Роял Ексел Мускрон 6 - 0 1.32 4.66 8.36
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Радник Биелина - Железничар Сараево 0 - 1 4.09 3.29 1.76
18:00 ФК Сараево - Крупа 1 - 1 1.39 4.01 6.79
Босна и Херцеговина - Други Босна и Херцеговина - Други Рез. 1 X 2
19:30 Борац Баня Лука - Козара Градишка 3 - 2 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:45 Черно море - Локомотив Пловдив 3 - 2 1.70 3.36 4.58
20:00 ЦСКА София - Лудогорец Разград 1 - 1 3.11 2.93 2.27
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Динамо Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 2 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Верия - Астерас Триполис 4 - 3 6.71 4.31 1.44
19:00 Ираклис Солун - Панайтоликос 2 - 1 1.45 3.89 7.30
19:00 Керкира Корфу - Паниониос Атина 1 - 0 2.93 2.95 2.51
19:00 Лариса - Ксанти 1 - 0 2.20 3.09 3.34
19:00 Левадиакос - АЕК Атина 0 - 2 5.05 3.54 1.66
19:00 Олимпиакос - Пас Янина 5 - 0 1.11 8.17 20.19
19:00 Панатинайкос - Атромитос 1 - 0 1.32 4.65 9.33
19:00 Платаниас - ПАОК 1 - 3 7.19 3.70 1.48
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арис Солун - Агротикос Астерас 2 - 0 1.10 6.76 15.60
15:00 Пантракикос - Панайгиалиос Егио 0 - 3 - - -
16:00 Аполон Смирни - Калони 4 - 0 1.10 6.85 14.84
16:00 ОФИ Крит - Ахарнайкос Мениди 3 - 0 1.22 5.13 10.25
16:00 Панелевсиниакос - Кисамикос 2 - 1 1.62 3.48 4.78
16:00 Спарти - Калитеа 2 - 1 1.99 3.03 3.48
16:00 Трикала - Егиниакос 5 - 0 1.35 3.98 8.01
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Вендсисел - Нествед 1 - 1 1.59 3.80 5.08
14:45 Нюкьобинг - Фредериция 2 - 2 2.85 3.20 2.36
14:45 Роскилде - АБ Гладсаксе 1 - 2 1.45 4.16 6.18
14:45 Скиве - Кьоге 2 - 1 2.84 2.99 2.49
14:45 Фремад Амагер - Вейле 2 - 3 2.58 3.21 2.56
14:45 Хелзингор - Хобро 3 - 0 3.22 3.22 2.14
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Нордселанд - Брьондби 0 - 1 2.84 3.41 2.37
19:00 ФК Копенхаген - Мидтиланд 3 - 1 1.60 3.84 5.53
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Рандерс - Одензе 4 - 0 2.33 3.17 3.10
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Тистед - Хвидовре 2 - 0 1.67 3.69 4.18
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Иртиш Павлодар - Кайрат Алмати 3 - 3 3.40 3.13 2.00
13:00 Астана - Тараз 4 - 0 1.12 6.50 15.46
13:00 Ордабаси Шимкент - Тобол Костанай 1 - 2 1.75 3.20 4.33
15:00 Акжайк - Кайсар Къзълорда 1 - 0 2.26 2.95 3.03
15:00 Атирау - Окжетпес Кокшетау отл. - - -
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Никозия - Анортозис 1 - 1 1.27 4.98 8.43
18:00 Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол 1 - 1 1.65 3.52 4.69
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Диферданж - Рюмеланж 2 - 0 1.12 6.69 13.41
17:00 Жюнес Еш - Прогрес Нидеркорн 0 - 2 2.33 3.34 2.58
17:00 Жюнес Канах - Виктория Роспорт 0 - 2 2.26 3.38 2.65
17:00 РМ Хам Бенфика - Каерйенг 1 - 2 1.81 3.56 3.48
17:00 Юнион Люксембург - Фола Еш 0 - 2 6.74 4.53 1.34
17:00 Юнион Титус Петанж - Мондорф-ле-Бен 2 - 1 2.20 3.24 2.86
19:00 УНА Щрасен - Ф91 Дюделанж 0 - 3 6.23 4.19 1.40
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Пелистер Битоля - Победа Прилеп 1 - 0 1.54 3.43 5.92
17:00 Ренова Джепчище - Брегалница Щип 4 - 0 1.49 3.75 6.00
17:00 Силекс Кратово - Шкендия 79 Тетово 1 - 1 5.38 3.77 1.51
17:00 Шкупи Скопие - Вардар Скопие 0 - 2 6.88 3.75 1.45
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Слима Уондърърс - Моста ФК 1 - 1 1.67 3.81 4.07
19:00 Биркиркара - Хибърниънс 2 - 0 2.46 3.47 2.42
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Од БК 3 - 0 2.66 3.28 2.50
19:00 Волеренга Осло - Согндал 3 - 0 1.74 3.58 4.47
19:00 Розенборг - Олесунд 0 - 0 1.18 6.50 13.05
19:00 Сарпсборг 08 - Кристиансунд 5 - 1 1.48 4.00 6.48
19:00 Тромсьо - Стабек 0 - 3 1.87 3.46 3.88
21:00 Лилестрьом - Бран Берген 0 - 2 2.59 3.28 2.56
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Арендал - Флурьо 2 - 0 2.21 3.28 2.97
16:00 Фредрикстад - Бодо Глимт 0 - 1 3.13 3.32 2.12
16:30 Тромсдален - Старт Кристиансанд 1 - 2 3.16 3.33 2.11
19:00 Елверум - Уленсакер Киса 0 - 3 2.37 3.24 2.76
19:00 Йерв Гримстад - Стрьомен 0 - 1 1.72 3.55 4.35
19:00 Левангер - Мьондален 1 - 1 2.72 3.30 2.37
19:00 Осане - Санднес 4 - 0 2.94 3.15 2.31
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Рауфос - Аскер 0 - 0 1.67 4.12 3.71
19:00 ХамКам - Брюмундал 1 - 0 1.10 7.10 17.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Виндбярт - Бюасен 2 - 0 1.41 4.64 5.36
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пасош Ферейра - Спортинг Брага 3 - 1 3.18 3.08 2.26
20:00 Витория Гимараеш - Боавища 2 - 0 1.50 3.80 6.65
22:15 Порто - Фейрензе 0 - 0 1.13 7.46 17.76
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академико Визеу - Портимонензе 1 - 0 2.83 3.04 2.39
18:00 Авеш - Фамаликао 2 - 0 1.72 3.26 4.72
18:00 Бенфика Б - Порто Б 2 - 1 3.60 3.39 1.91
18:00 Варзин - Спортинг Ковиля 0 - 4 2.08 3.01 3.48
18:00 Визела - Фафе 0 - 1 2.14 3.05 3.31
18:00 Жил Висенте - Кова Да Пиедаде 2 - 2 1.56 3.47 5.97
18:00 Лейшоес - Олянензе 3 - 0 1.27 4.73 9.91
18:00 Спортинг Лисабон Б - Витория Гимараеш Б 3 - 0 1.84 3.45 3.80
18:00 Фреамунде - Пенафиел 1 - 2 1.72 3.19 4.92
19:00 Санта Клара - Униао Мадейра 0 - 0 2.51 2.76 2.93
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Том Томск - ФК Оренбург 1 - 2 8.87 3.92 1.40
14:30 Криля Советов - Рубин Казан 0 - 0 2.59 2.97 2.76
17:00 ФК Краснодар - Арсенал Тула 2 - 0 1.32 4.51 9.39
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:00 Енисей Красноярск - Кубан Краснодар 2 - 0 2.43 3.11 2.64
11:00 Луч-Енергия Владивосток - ФК Тосно 1 - 1 4.04 3.27 1.80
13:00 Нефтехимик Нижнекамск - Спартак Москва 2 0 - 1 2.99 3.09 2.23
14:00 ФК Тюмен - Факел Воронеж 3 - 1 2.52 2.92 2.74
15:00 Волгар Астрахан - СКА-Хабаровск 0 - 0 2.73 2.96 2.52
15:00 Спартак Налчик - ФК Тамбов 0 - 1 2.25 2.95 3.08
16:00 Балтика Калининград - Сибир Новосибирск 1 - 1 2.03 3.04 3.54
16:00 Динамо Москва - Мордовия Саранск 2 - 1 1.46 3.89 6.03
16:00 Шинник Ярославл - Сокол Саратов 1 - 0 1.70 3.33 4.57
19:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Химки 1 - 3 2.19 3.03 3.16
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Слован Братислава - Жилина 0 - 1 2.31 3.23 2.77
18:30 Сеница - Шпорт Подбрезова 1 - 1 3.11 3.08 2.19
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
17:30 Кошице - ШТК 1914 Шаморин 0 - 0 1.56 3.58 4.95
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 Кръшко - Олимпия Любляна 0 - 1 4.72 3.40 1.67
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Раднички Ниш - Вождовац Белград 3 - 0 1.44 3.61 7.19
20:00 Явор Иваница - Младост Лучани 0 - 1 2.05 2.85 3.75
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Металац - Бачка Бачка Паланка 2 - 1 1.33 3.87 9.94
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Акхисар Беледиеспор - Бурсаспор 5 - 1 2.01 3.29 3.67
19:00 Галатасарай - Фенербахче 0 - 1 2.73 3.24 2.53
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Болуспор - Бандърмаспор 4 - 1 1.52 4.02 5.49
13:00 Юмраниеспор - Мерсин Идман Юрду 2 - 2 1.43 4.44 5.60
16:00 Елязъгспор - Самсунспор 2 - 1 2.20 3.18 3.12
16:00 Ескишехирспор - Сивасспор 2 - 2 2.01 3.24 3.53
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ингулец Петрово - Верес Ровно 1 - 2 4.42 3.68 1.62
16:00 Скала Стрий - Колос Ковалевка 1 - 2 11.65 6.38 1.14
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Заря Луганск - Черноморец Одеса 1 - 2 1.53 3.57 5.86
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Стал Каменское - Зирка Кропивницкий 1 - 0 1.86 3.10 4.12
17:00 Карпати Лвов - Волин Луцк 1 - 0 1.39 3.90 7.86
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 ТБ Творойри - Б36 Торсхавн 3 - 2 5.52 4.74 1.39
17:00 Викингур Гота - Клаксвик 2 - 2 2.13 3.27 2.95
17:00 Рунавик - ХБ Торсхавн 1 - 0 2.16 3.29 2.94
18:00 ЕБ Стреймур - 07 Вестур 0 - 2 2.06 3.39 3.07
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ЮЯК Ювяскюля - ХИК Хелзинки 1 - 5 12.60 5.66 1.21
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Утрехт - Рода 1 - 0 1.50 4.32 5.62
15:30 Витес - Фейенорд 0 - 2 4.90 3.96 1.61
15:30 Спарта Ротердам - АДО Ден Хааг 0 - 1 2.03 3.50 3.34
17:45 ПСВ Айндховен - Аякс 1 - 0 2.20 3.55 2.97
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 РНК Сплит - Локомотив Загреб 0 - 0 3.23 2.97 2.25
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:15 Баумит Яблонец - Прибрам 2 - 4 1.37 4.35 7.63
18:30 Спарта Прага - Виктория Пилзен 2 - 0 2.35 3.01 3.01
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Баник Острава - МАС Таборско 1 - 0 1.27 5.03 8.11
19:00 Опава - Чешке Будьовице 2 - 1 1.88 3.31 3.58
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Йънг Бойс - Лугано 1 - 2 1.62 3.91 4.83
14:45 Санкт Гален - Тун 1 - 2 2.67 3.35 2.45
17:00 Сион - Лозана Спорт 0 - 1 1.55 4.30 4.86
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Киасо - Вил 3 - 1 1.58 3.71 4.91
16:00 Ле Монт - Шафхаузен 0 - 2 3.21 3.22 2.08
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хакен - Норкьопинг 1 - 2 1.95 3.52 3.60
16:00 Хамарби - Сундсвал 0 - 0 1.56 3.99 5.40
18:30 АФК Ескилстюна - Халмстад 0 - 0 2.05 3.37 3.40
18:30 Йостерсунд - ИФК Гьотеборг 1 - 1 2.00 3.39 3.54
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Атвидаберг - Фалкенберг 1 - 1 1.97 3.44 3.40
18:00 Бромапойкарна - Норбю 3 - 0 1.29 5.04 8.70
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:30 Акрополис - Умео ФК 2 - 3 1.90 3.57 3.28
17:00 Асириска Сьодертале - Арамейск-Сирианска 1 - 2 1.27 4.98 8.39
17:00 ИФК Люлео - Енскеде 0 - 1 1.62 3.77 4.40
17:00 Солентюна - Нюкьопинг 2 - 1 3.83 3.57 1.77
18:00 Браге - Карлстад Юнайтед 3 - 0 1.38 4.20 6.74
18:00 Васалунд - Сандвикен 2 - 1 1.30 4.96 7.14
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Ландскрона БоИС - Асириска БК 2 - 0 1.22 5.54 10.28
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
14:00 Селтик - Рейнджърс 2 - 0 1.41 4.35 7.12
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:00 Мелбърн Сити - Пърт Глори 0 - 2 1.68 4.03 4.32
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:20 Велес Сарсфийлд - Унион Санта Фе 2 - 1 2.20 2.98 3.34
02:30 Росарио Сентрал - Химнасия Ла Плата 2 - 1 1.82 3.18 4.43
21:15 Естудиантес Ла Плата - Хуракан Буенос Айрес 1 - 1 1.57 3.48 6.01
22:15 Атлетико Рафаела - Бока Хуниорс 0 - 0 3.64 3.26 1.95
23:00 Сан Мартин Сан Хуан - Белграно Кордоба 2 - 1 2.60 2.93 2.73
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
18:05 Браун Адроге - Нуева Чикаго 1 - 2 2.42 2.93 2.85
19:15 Атлетико Парана - Архентинос Хуниорс 0 - 1 3.85 3.01 1.95
21:30 Вия Далмине - Институто Кордоба 1 - 3 2.25 2.92 3.15
21:30 Клуб Алмагро - Фландрия 1 - 1 2.13 2.87 3.50
22:00 Бока Унидос - Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 2.23 2.90 3.21
22:00 Гилермо Браун - Химнасия Хухуй 1 - 0 1.84 3.02 4.39
22:00 Феро Карил Оесте - Хувентуд Унида Гуалегуайчу 7 - 2 1.79 3.17 4.37
23:00 Спортиво Естудиантес - Сан Мартин Тукуман 3 - 3 2.15 2.88 3.45
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:15 Малкия - Ал Хид 2 - 1 2.19 3.19 2.88
19:30 Ал Хала - Ал Мухарак 1 - 1 5.55 4.15 1.43
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Стронгест Ла Пас - Гуабира Монтеро 3 - 3 1.22 5.69 9.18
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Блуминг Санта Крус 3 - 4 2.67 3.33 2.32
23:00 Боливар Ла Пас - Сан Хосе Оруро 3 - 1 1.25 5.34 7.94
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Карабобо Валенсия - Арагуа Маракай 3 - 0 1.59 3.61 4.80
18:00 Атлетико Венецуела - Минерос де Гуаяна 2 - 1 2.25 3.14 2.93
22:00 Атлетико Сокопо - Депортиво Анзоатеги 1 - 1 2.95 3.17 2.19
22:30 Португеза Акаригуа - Естудиантес де Мерида 0 - 0 2.03 3.22 3.26
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Карча - Гуастатоя 0 - 2 - - -
05:00 Малакатеко - Петапа 1 - 1 1.75 3.25 4.20
20:00 Миктлан - Комуникасионес 0 - 0 2.82 3.25 2.25
20:00 Сучитепекес - Кобан Империал 2 - 1 1.53 3.60 5.58
20:30 Антигуа ГФК - Маркуензе 2 - 2 1.69 3.37 4.51
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Ел Джаиш Кайро - Петроджет Суец 0 - 1 3.14 2.83 2.26
16:45 Смоуха - Ал Мокавлон Ал Араб 3 - 3 1.79 3.11 4.33
18:45 ЕНППИ Кайро - Исмаили Исмаилия 0 - 0 2.46 2.88 2.78
21:00 Ел Ентаг Ел Харби - Ал Итихад Александрия 2 - 2 2.56 2.73 2.84
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 ЛДУ Кито - Ел Национал Кито 2 - 2 1.75 3.28 4.38
02:30 Ривър Плейт Еквадор - Депортиво Куенка 2 - 0 1.97 3.21 3.46
20:00 Универсидад Католика Кито - Макара Амбато 1 - 3 1.63 3.44 4.87
23:00 Делфин Манта - Емелек Гуаякил 3 - 3 4.02 3.25 1.81
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Драгон Сан Мигел - Чалатенанго 2 - 1 1.66 3.29 4.62
00:00 УЕС Сан Салвадор - Фирпо Усулутан 2 - 1 2.10 3.23 3.01
00:30 Мунисипал Лименьо - Санта Текла 3 - 1 - - -
03:30 Сонсонате - Пасакина 1 - 0 - - -
04:00 Исидро Метапан - ФАС Санта Ана 0 - 1 - - -
04:15 Алианса Сан Салвадор - Агила Сан Мигел 0 - 1 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ийст Бенгал Калкута - Минерва Пенджаб 3 - 1 1.26 4.75 9.65
16:35 Мумбай - Шилонг Ладжонг 1 - 1 2.83 2.86 2.46
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Бали Юнайтед - Персипура Джаяпура 1 - 2 2.97 3.25 2.07
14:30 Арема Маланг - Бхаянгкара ФК 2 - 0 1.49 4.03 5.44
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:00 Чанчун Ятай - Хенан Джайне 1 - 0 2.23 3.12 3.12
14:35 Шандун Лунен - Чунцин Лифан 1 - 1 1.48 4.00 5.91
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Онсе Калдас - Алианса Петролера 0 - 2 1.75 3.17 4.54
02:00 Атлетико Букараманга - Депортиво Пасто 1 - 0 2.20 3.06 3.08
02:00 Депортиво Кали - Хуниор Баранкиля 3 - 1 1.72 3.33 4.45
04:00 Енвигадо - Мильонариос Богота 1 - 2 3.54 3.05 2.02
23:15 Атлетико Уила - Атлетико Насионал 0 - 1 3.31 3.01 2.11
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Втора Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Сантос де Гуапилес 0 - 0 1.37 4.16 7.21
23:00 Лимон - Депортиво Саприса 5 - 1 3.20 3.25 2.03
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Видад Казабланка - Раджа Казабланка 1 - 0 2.72 2.68 2.69
20:15 Олимпик Курибга - ИР Танжер 2 - 1 2.46 2.70 2.99
20:15 ФУС Рабат - Олимпик Сафи 1 - 0 1.61 3.18 5.63
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Хагуарес де Чиапас 2 - 2 1.81 3.41 4.04
01:00 Крус Асул - Чивас Гуадалахара 2 - 1 2.14 3.06 3.32
03:00 Атлас Гуадалахара - Пачука 1 - 0 2.54 3.05 2.68
03:00 Монтерей - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 0 1.91 3.22 3.86
03:06 Леон - Пуебла 1 - 0 1.61 3.64 5.01
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Монаркас Морелия 2 - 1 2.33 3.12 2.91
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Веракрус 0 - 2 1.53 3.93 5.45
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Лобос БУАП Пуебла 1 - 1 1.88 3.25 3.60
05:00 Дорадос де Синалоа - Сакатепек 4 - 0 1.88 3.25 3.60
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Спортиво Триниденсе - Рубио Ню 3 - 3 2.88 3.15 2.25
17:00 Олимпия Асунсион - Спортиво Лукеньо 2 - 1 1.54 3.75 5.29
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:00 Университарио де Депортес - Универсидад де Кахамарка 3 - 1 1.82 3.31 4.01
21:30 Спорт Уанкайо - Реал Гаркиласо 1 - 0 1.79 3.40 4.02
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Ди Си Юнайтед 2 - 2 1.70 3.61 4.68
02:30 Ню Йорк Ред Булс - Кълъмбъс Крю 2 - 0 1.68 3.74 4.57
03:00 Далас - Спортинг Канзас Сити 1 - 0 1.83 3.36 4.24
04:30 Реал Солт Лейк - Атланта Юнайтед 1 - 3 2.01 3.40 3.43
20:30 Ню Йорк Сити - Орландо Сити 1 - 2 1.69 3.74 4.48
23:00 Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс 0 - 3 2.09 3.31 3.35
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Ню Йорк Космос - Джаксънвил Армада 1 - 1 1.39 3.92 7.67
02:30 Маями - Норт Каролина 1 - 1 1.69 3.39 4.61
04:00 Едмънтън - Пуерто Рико ФК 2 - 1 1.91 3.21 3.77
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Тампайнс Роувърс - Йънг Лайънс 1 - 0 1.08 8.35 17.09
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сукотай - Порт Банкок 2 - 3 2.35 3.26 2.60
14:00 Чианграй Юнайтед - Бурирам Юнайтед 1 - 2 3.00 3.30 2.08
15:00 Банкок Юнайтед - Патая Юнайтед 5 - 1 1.32 4.51 7.31
15:00 Суфанабури - Након Ратчасима 4 - 0 1.71 3.44 4.18
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - Етоил дю Сахел Сус 0 - 1 7.56 3.50 1.43
17:45 Есперанс де Тунис - Метлауи 3 - 0 1.17 5.23 16.91
19:00 Сфаксиен Сфакс - Клуб Африкан Тунис 1 - 1 2.35 2.94 2.91
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Дефенсор Спортинг - Бостън Ривър 1 - 0 1.95 3.17 3.67
21:30 Рампла Хуниорс - Монтевидео Уондърърс 4 - 3 3.31 3.22 2.03
21:30 Суд Америка Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 1 - 2 2.49 3.26 2.55
22:00 Феникс Монтевидео - Насионал Монтевидео 0 - 1 4.95 3.51 1.62
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Хондурас Прогресо 2 - 1 1.90 3.32 3.48
04:00 Социал Сол Оланчито - Маратон Сан Педро 2 - 1 3.23 3.14 2.06
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортес Темуко - Антофагаста 2 - 0 2.20 3.23 2.99
02:30 Евертън Виня дел Мар - Аудакс Италяно Сантяго 2 - 2 1.97 3.31 3.46
18:00 Палестино Сантяго - Кобресал Ел Салвадор 3 - 2 1.70 3.66 4.22
21:30 Сан Луис Килота - Коло-Коло Сантяго 1 - 0 3.91 3.63 1.78
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Сангжу Сангму - Куанджу 1 - 0 2.28 2.98 3.06
09:00 Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс 2 - 0 1.69 3.37 4.72
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Каматамаре Сануки - Гифу 1 - 3 2.88 3.02 2.42
08:00 Фагиано Окаяма - Монтедио Ямагата 2 - 1 2.80 2.87 2.59
11:00 Звейген Канадзава - Роасо Кумамото 0 - 2 2.10 3.01 3.52