Лига Европа Квалификации
15:30
Ширак Гюмри (Арм)
0 - 2
АИК Стокхолм (Шве)**
(0 - 2)
4.523.551.71
18:00
Алашкерт Ереван (Арм)
2 - 1
Кайрат Алмати (Каз)**
(0 - 3)
5.183.791.58
18:00
**Дебрецен (Унг)
9 - 2
Сконто Рига (Лат)
(2 - 2)
1.474.145.93
18:00
**Динамо Минск (Блр)
4 - 0
Черно море (Бъл)
(1 - 1)
1.503.756.40
19:00
**Габала (Азе)
2 - 0
Чукарички (Сър)
(0 - 1)
2.393.082.91
19:00
**Железничар Сараево (Бих)
2 - 0
Ференцварош (Унг)
(1 - 0)
2.913.092.37
19:00
Номе Калю (Ест)
0 - 2
Вадуц (Швц)**
(1 - 3)
5.013.741.61
19:00
**Омония Никозия (Кип)
1 - 0
Ягиелония Бялисток (Пол)
(0 - 0)
1.933.273.80
19:00
Спартакс Юрмала (Лат)
1 - 1
Войводина Нови Сад (Сър)**
(0 - 3)
4.763.741.63
19:00
**Шамахи (Азе)
1 - 2
ФХ Хафнарфьордур (Исл)
(2 - 1)
1.753.514.30
20:00
Бейтар Йерусалим (Изр)
1 - 4
Шарлероа (Бел)**
(1 - 5)
2.703.242.44
20:00
Ботошани (Рум)
0 - 3
Легия Варшава (Пол)**
(0 - 1)
3.853.261.91
20:00
**Брьондби (Дан)
0 - 0
Берое (Бъл)
(1 - 0)
1.503.816.14
20:00
Диферданж (Люк)
1 - 2
Трабзонспор (Тур)**
(0 - 1)
7.424.471.38
20:00
**ИФК Гьотеборг (Шве)
2 - 0
Шльонск Вроцлав (Пол)
(0 - 0)
1.703.404.81
20:00
**Од БК (Нор)
2 - 1
Шамрок Роувърс (Ирл)
(2 - 0)
1.843.443.87
20:00
**ПАОК (Гър)
6 - 0
Локомотив Загреб (Хър)
(1 - 2)
1.294.998.60
20:00
**Розенборг (Нор)
3 - 0
КР Рейкявик (Исл)
(1 - 0)
1.225.6310.86
20:00
**Стрьомгодсет (Нор)
0 - 1
Млада Болеслав (Чех)
(2 - 1)
2.173.502.95
20:00
УК Дъблин (Ирл)
1 - 5
Слован Братислава (Слк)**
(0 - 1)
11.515.481.22
20:00
ФК Ритеряй (Лит)
0 - 0
Аполон Лимасол (Кип)**
(0 - 4)
3.413.421.98
20:00
**Хайдук Сплит (Хър)
4 - 1
Копер (Слн)
(2 - 3)
1.434.286.20
20:30
**Жилина (Слк)
4 - 2
Дачия Кишинев (Мол)
(2 - 1)
1.484.305.40
20:30
**Тун (Швц)
2 - 1
Апоел Беер Шева (Изр)
(1 - 1)
1.653.684.76
20:45
Нютаун (Уел)
1 - 3
ФК Копенхаген (Дан)**
(0 - 2)
15.096.241.16
21:00
**Астра Гюргево (Рум)
0 - 0
Инвърнес КТ (Шот)
(1 - 0)
1.483.916.38
21:00
**Работнички Скопие (Мак)
2 - 0
Йелгава (Лат)
(0 - 1)
1.354.169.28
21:30
**Волфсбергер (Авс)
2 - 0
Шахтьор Солигорск (Блр)
(1 - 0)
1.953.383.54
21:30
Титоград Подгорица (Чгр)
2 - 4
Кукеси (Алб)**
(1 - 0)
2.753.092.49
21:45
**Абърдийн (Шот)
2 - 2
Риека (Хър)
(3 - 0)
3.303.392.04
21:45
Биркиркара (Мал)
1 - 0
Уест Хям (Анг)**
(0 - 1)
11.465.111.25
21:45
Линфийлд (Сир)
1 - 3
Спартак Търнава (Слк)**
(1 - 2)
3.083.302.17
Дания - Първа Дивизия
18:45
Лингби
1 - 0
Кьоге
1.873.383.75
Исландия - Първа Дивизия
22:15
Гриндавик
2 - 2
Хаукар Хафнарфьордур
1.753.533.94
22:15
КА Акурейри
2 - 1
Фярдабигд
1.883.553.33
22:15
ХК Коупавогюр
4 - 0
Селфос
2.293.322.68
Украйна - Премиер Лига
19:00
Волин Луцк
1 - 4
Шахтьор Донецк
12.345.911.19
Бразилия - Купа на Бразилия
01:30
Баия BA
2 - 0
Пайсанду PA**
(0 - 3)
1.523.735.81
01:30
Тупи MG
1 - 2
Сеара CE**
(0 - 0)
1.523.556.36
04:00
Америка Натал RN
2 - 3
Васко да Гама RJ**
(1 - 3)
2.373.282.71
04:00
Понте Прета SP
2 - 1
Коритиба PR**
(1 - 2)
1.743.314.53
04:00
**Сантос SP
3 - 1
Спорт Ресифе PE
(1 - 2)
1.593.665.26
Венецуела - Примера Дивисион
02:30
Депортиво Анзоатеги
1 - 1
Минерос де Гуаяна
2.003.233.25
02:30
Естудиантес де Мерида
2 - 0
Арагуа Маракай
2.273.012.90
02:30
Уреня
1 - 1
Португеза Акаригуа
2.133.113.08
03:00
Каракас
2 - 0
Замора Баринас
2.103.213.06
23:00
Трухилянос Валера
1 - 0
Атлетико Венецуела
1.693.364.50
Виетнам - В.Лига 1
12:30
Донгтхап Каолан
2 - 1
Донгтам Лонган Танан
2.273.332.66
12:30
Кан Тхо
2 - 1
Хайфонг
2.183.432.77
13:00
Донг Най
3 - 1
Куанг Нам
2.253.322.72
13:00
СХБ Дананг
2 - 0
Хоанган Гялай
1.543.944.69
13:30
Сонглам Нгеан Вин
0 - 1
Кхан Хоа
1.713.564.08
14:00
Тхан Куанг Нин
0 - 1
Биндуонг
3.093.511.99
14:00
Ханой ФК
4 - 1
Тханхоа
1.733.643.85
САЩ - ЮС Опън Къп
03:30
Чикаго Файър
3 - 1
Орландо Сити
2.153.203.07
Сингапур - Висша Лига
14:30
Албирекс Ниигата СИНГ
0 - 1
Балестиер Халса
1.763.483.93
14:30
Уориърс ФК
0 - 2
Йънг Лайънс
1.285.127.41
Голд Къп Северна и Централна Америка
01:00
САЩ
1 - 2
Ямайка
1.444.037.98
04:00
Панама
1 - 1
Мексико**
5.593.451.66
Други Международни Турнири
03:05
Ню Йорк Ред Булс (Сащ)
4 - 2
Челси (Анг)
6.004.181.47
Копа Либертадорес Плейофи
04:00
Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек)
3 - 1
Интернасионал RS (Бра)
1.613.555.43
Приятелски Срещи - Клубни
02:00
Торонто (Сащ)
1 - 2
Съндърланд (Анг)
2.833.252.21
14:35
**Гуанджоу ФК (Кит)
0 - 0
Байерн Мюнхен (Гер)
13.007.251.10
18:00
Аталанта (Ита)
1 - 0
Ал-Ахли Доха (Кат)
---
18:30
Сампдория (Ита)
3 - 0
Калони (Гър)
1.175.7612.46
19:00
Жил Висенте (Пор)
3 - 1
Рио Аве (Пор)
2.573.112.48
19:00
Униао Мадейра (Пор)
1 - 2
Витория Гимараеш (Пор)
4.073.371.75
19:30
Макаби Хайфа (Изр)
1 - 1
Ризеспор (Тур)
2.383.382.51
20:00
Клермонт Фут (Фра)
0 - 2
Бордо (Фра)
---
20:30
Анталияспор (Тур)
0 - 0
Олимпиакос (Гър)
4.363.611.66
20:30
УД Логронес (Исп)
0 - 1
Ейбар (Исп)
5.373.861.50
21:00
Фейенорд (Нид)
0 - 3
Саутхямптън (Анг)
2.663.342.30
21:15
Бетис (Исп)
1 - 1
Атлетик Билбао (Исп)
2.273.272.76
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2024 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Фярдабигд няма равенство от 12 мача
» Донгтам Лонган Танан като гост 5 равенства от 8 мача
» Куанг Нам като гост няма победа от 9 мача
» Хоанган Гялай като гост няма равенство от 8 мача
» Ханой ФК като домакин 25 вкарани гола в 8 мача - 3.12 на мач
» Уориърс ФК няма равенство от 11 мача
ТВ програма