Екстракласа - Полша
(Редовен сезон)
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Лехия Гданск | 30 | +20 | 60 |
2 | Легия Варшава | 30 | +17 | 60 |
3 | Пяст Гливице | 30 | +16 | 53 |
4 | Краковия Краков | 30 | +5 | 48 |
5 | Заглембие Любин | 30 | +10 | 47 |
6 | Ягиелония Бялисток | 30 | +4 | 47 |
7 | Погон Шчечин | 30 | +2 | 43 |
8 | Лех Познан | 30 | +1 | 43 |
9 | Висла Краков | 30 | +7 | 42 |
10 | Корона Келце | 30 | -9 | 40 |
11 | Миедж Легница | 30 | -22 | 32 |
12 | Гурник Забже | 30 | -13 | 31 |
13 | Шльонск Вроцлав | 30 | -2 | 31 |
14 | Висла Плоцк | 30 | -9 | 30 |
15 | Арка Гдиня | 30 | -5 | 29 |
16 | Заглембие Сосновец | 30 | -22 | 24 |
Група за Титлата
Група за Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Лехия Гданск | 15 | +19 | 37 |
2 | Пяст Гливице | 15 | +20 | 36 |
3 | Краковия Краков | 15 | +9 | 31 |
4 | Легия Варшава | 15 | +12 | 30 |
5 | Погон Шчечин | 15 | +9 | 28 |
6 | Лех Познан | 15 | +5 | 28 |
7 | Висла Краков | 15 | +11 | 26 |
8 | Ягиелония Бялисток | 15 | -3 | 24 |
9 | Заглембие Любин | 15 | +5 | 22 |
10 | Корона Келце | 15 | -1 | 21 |
11 | Миедж Легница | 15 | -11 | 21 |
12 | Шльонск Вроцлав | 15 | +1 | 18 |
13 | Заглембие Сосновец | 15 | -5 | 18 |
14 | Гурник Забже | 15 | -5 | 15 |
15 | Висла Плоцк | 15 | -7 | 15 |
16 | Арка Гдиня | 15 | -5 | 14 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Легия Варшава | 15 | +5 | 30 |
2 | Заглембие Любин | 15 | +5 | 25 |
3 | Ягиелония Бялисток | 15 | +7 | 23 |
4 | Лехия Гданск | 15 | +1 | 23 |
5 | Корона Келце | 15 | -8 | 19 |
6 | Краковия Краков | 15 | -4 | 17 |
6 | Пяст Гливице | 15 | -4 | 17 |
8 | Висла Краков | 15 | -4 | 16 |
9 | Гурник Забже | 15 | -8 | 16 |
10 | Арка Гдиня | 15 | 0 | 15 |
11 | Висла Плоцк | 15 | -2 | 15 |
12 | Лех Познан | 15 | -4 | 15 |
13 | Погон Шчечин | 15 | -7 | 15 |
14 | Шльонск Вроцлав | 15 | -3 | 13 |
15 | Миедж Легница | 15 | -11 | 11 |
16 | Заглембие Сосновец | 15 | -17 | 6 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 18Легия Варшава
Най-малко победи: 6Арка Гдиня Заглембие Сосновец
Най-малко загуби: 4Лехия Гданск
Най-много загуби: 18Заглембие Сосновец
Най-много равенства: 11Арка Гдиня
Най-малко равенства: 4Лех Познан
Най-добро нападение: 55 г. / 1.83 ср. Висла Краков
Най-слабо нападение: 30 г. / 1.00 ср. Миедж Легница
Най-добра защита: 25 г. / 0.83 ср. Лехия Гданск
Най-слаба защита: 63 г. / 2.10 ср. Заглембие Сосновец
Най-добра гол разлика: +20Лехия Гданск
Най-лоша гол разлика: -22Миедж Легница Заглембие Сосновец