Футболна Лига - Русия
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Динамо Москва | 38 | +39 | 87 |
2 | ФК Тосно | 38 | +33 | 75 |
3 | Енисей Красноярск | 38 | +12 | 63 |
4 | СКА-Хабаровск | 38 | +12 | 59 |
5 | ФК Тамбов | 38 | +8 | 57 |
6 | Спартак Москва 2 | 38 | +13 | 56 |
7 | Кубан Краснодар | 38 | +7 | 55 |
8 | Шинник Ярославл | 38 | +2 | 54 |
9 | ФК Тюмен | 38 | +5 | 53 |
10 | Факел Воронеж | 38 | -2 | 53 |
11 | ФК Химки | 38 | -7 | 49 |
12 | Волгар Астрахан | 38 | -10 | 45 |
13 | Зенит Санкт Петербург 2 | 38 | -7 | 43 |
14 | Балтика Калининград | 38 | -10 | 42 |
15 | Сибир Новосибирск | 38 | -15 | 42 |
16 | Луч Владивосток | 38 | -14 | 42 |
17 | Мордовия Саранск | 38 | -11 | 40 |
18 | Сокол Саратов | 38 | -19 | 39 |
19 | Спартак Налчик | 38 | -11 | 38 |
20 | Нефтехимик Нижнекамск | 38 | -25 | 27 |
Промоция
Плейофи за Промоция
Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Динамо Москва | 19 | +19 | 41 |
2 | ФК Тосно | 19 | +21 | 36 |
3 | СКА-Хабаровск | 19 | +13 | 36 |
4 | ФК Химки | 19 | +12 | 36 |
5 | Енисей Красноярск | 19 | +8 | 35 |
6 | Волгар Астрахан | 19 | +12 | 34 |
7 | Шинник Ярославл | 19 | +12 | 34 |
8 | Кубан Краснодар | 19 | +12 | 34 |
9 | ФК Тюмен | 19 | +12 | 33 |
10 | Спартак Москва 2 | 19 | +13 | 32 |
11 | ФК Тамбов | 19 | +12 | 32 |
12 | Сибир Новосибирск | 19 | +6 | 32 |
13 | Факел Воронеж | 19 | +4 | 29 |
14 | Зенит Санкт Петербург 2 | 19 | +2 | 28 |
15 | Мордовия Саранск | 19 | +1 | 24 |
16 | Спартак Налчик | 19 | -1 | 23 |
17 | Сокол Саратов | 19 | -13 | 23 |
18 | Луч Владивосток | 19 | -8 | 22 |
19 | Балтика Калининград | 19 | -6 | 20 |
20 | Нефтехимик Нижнекамск | 19 | -9 | 17 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Динамо Москва | 19 | +20 | 46 |
2 | ФК Тосно | 19 | +12 | 39 |
3 | Енисей Красноярск | 19 | +4 | 28 |
4 | ФК Тамбов | 19 | -4 | 25 |
5 | Спартак Москва 2 | 19 | 0 | 24 |
6 | Факел Воронеж | 19 | -6 | 24 |
7 | СКА-Хабаровск | 19 | -1 | 23 |
8 | Балтика Калининград | 19 | -4 | 22 |
9 | Кубан Краснодар | 19 | -5 | 21 |
10 | Луч Владивосток | 19 | -6 | 20 |
11 | ФК Тюмен | 19 | -7 | 20 |
12 | Шинник Ярославл | 19 | -10 | 20 |
13 | Сокол Саратов | 19 | -6 | 16 |
14 | Мордовия Саранск | 19 | -12 | 16 |
15 | Зенит Санкт Петербург 2 | 19 | -9 | 15 |
16 | Спартак Налчик | 19 | -10 | 15 |
17 | ФК Химки | 19 | -19 | 13 |
18 | Волгар Астрахан | 19 | -22 | 11 |
19 | Нефтехимик Нижнекамск | 19 | -16 | 10 |
20 | Сибир Новосибирск | 19 | -21 | 10 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 26Динамо Москва
Най-малко победи: 6Нефтехимик Нижнекамск
Най-малко загуби: 3Динамо Москва
Най-много загуби: 23Нефтехимик Нижнекамск
Най-много равенства: 17Спартак Налчик
Най-малко равенства: 6Енисей Красноярск
Най-добро нападение: 64 г. / 1.68 ср. Динамо Москва
Най-слабо нападение: 25 г. / 0.66 ср. Балтика Калининград
Най-добра защита: 25 г. / 0.66 ср. Динамо Москва
Най-слаба защита: 53 г. / 1.39 ср. Сокол Саратов Нефтехимик Нижнекамск
Най-добра гол разлика: +39Динамо Москва
Най-лоша гол разлика: -25Нефтехимик Нижнекамск