Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
293031    
       
Топ факти за деня

Динамо Минск като домакин нито един получен гол в 4 мача

Шукура Кобулети няма победа от 13 мача

Жалгирис Вилнюс като гост само победи от 5 мача

Търгу Муреш само 3 вкарани гола в 11 мача - 0.27 на мач

Гнистан Хелзинки само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Ел Шаркия като гост няма победа от 14 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
Diema
Лудогорец Разград - Ботев Пловдив 18:30 на живо
BNT1
Аякс - Манчестър Юнайтед
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 24 Май, 2017

Лига Европа Лига Европа Финал Рез. 1 X 2
21:45 Аякс (Хол) - Манчестър Юнайтед (Анг) TV 4.58 3.49 1.85
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Малайзия - Непал   - - -
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Албинолефе - Лукезе   2.10 3.05 3.26
21:30 Алесандрия - Казертана   1.58 3.52 5.15
21:30 Лече - Самбенедетезе   1.59 3.49 5.11
21:30 Ливорно - Виртус Франкавила   1.73 3.32 4.35
21:30 Матера - Козенца   1.81 3.25 3.97
21:30 Парма - Пиаченца   1.67 3.37 4.67
21:30 Порденоне - Джиана Ерминио   1.73 3.34 4.32
21:30 Юве Стабия - Реджиана   2.08 3.06 3.27
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
18:00 Ширак Гюмри - Пюник Ереван   2.25 2.90 3.00
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:15 Динамо Минск - Шахтьор Солигорск   2.50 3.00 2.62
19:00 Днепър Могилев - Динамо Брест   2.50 3.00 2.62
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
18:30 Лудогорец Разград - Ботев Пловдив TV 1.25 5.17 9.20
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Чихура Сачхере - Динамо Тбилиси   - - -
17:00 Самтредия - Сабуртало Тбилиси   - - -
17:00 Шукура Кобулети - Динамо Батуми   - - -
Гърция - Група за Европейските турнири Гърция - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
18:15 Паниониос Атина - ПАОК   4.48 3.22 1.81
20:30 Панатинайкос - АЕК Атина   2.66 2.95 2.70
Казахстан - Купа на Казахстан Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
14:00 Шахтьор Караганди - Атирау   2.37 3.09 2.61
14:30 Ордабаси Шимкент - Кайрат Алмати   3.55 3.13 1.88
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
18:30 Апоел Никозия - Аполон Лимасол   1.89 3.37 3.87
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Судува Мариямполе - Жалгирис Вилнюс   3.27 3.24 1.97
20:00 Стумбрас Каунас - Атлантас Клайпеда   4.29 3.56 1.65
Норвегия - Купа на Норвегия Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Брюмундал - Лилестрьом   11.88 7.36 1.13
19:00 Бюасен - Олесунд   9.82 6.39 1.18
19:00 Вард Хаугесунд - Хаугесунд   7.84 5.24 1.27
19:00 Гроруд - Елверум   2.94 3.88 1.97
19:00 Йерв Гримстад - ФК Брюне   1.62 4.30 3.89
19:00 Йорн-Хутен - Сандефьорд   10.49 7.09 1.15
19:00 КФУМ Осло - Берум   2.02 3.91 2.79
19:00 Лисеклостер - Бран Берген   11.06 7.11 1.14
19:00 Мос ФК - Сарпсборг 08   6.72 5.81 1.28
19:00 Мьондален - Квик Халден   1.24 5.75 7.60
19:00 Нест-Сотра - Санднес   4.14 4.11 1.61
19:00 Осане - Фюлингсдален   1.13 7.41 11.13
19:00 Пош Гренланд - Од БК   11.41 7.10 1.13
19:00 Ранхайм - Стьордалс Блинк   1.24 5.76 7.85
19:00 Рауфос - Согндал   5.28 4.32 1.46
19:00 Стрьомен - Киелсос   1.26 5.55 7.39
19:00 Уленсакер Киса - Алта   1.57 4.35 4.20
19:00 Финснес - Тромсьо   8.37 5.93 1.23
19:00 Флекерьой - Старт Кристиансанд   6.40 5.49 1.30
19:00 Флурьо - Фана Берген   1.26 5.68 7.57
19:00 Хьодд - Молде   6.60 5.04 1.33
19:00 Шайд - Стрьомгодсет   7.28 5.06 1.30
19:30 Тинсет - Розенборг   27.40 15.97 1.02
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Търгу Муреш - Волунтари   3.58 3.25 1.92
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
18:00 Жилина Б - Локомотив Зволен   1.20 5.27 9.48
18:00 Партизан Бардейов - Скалица   2.18 3.22 2.77
18:00 Серед - Локомотив Кошице   1.72 3.45 3.90
18:00 Спишка Нова Вес - Нитра   8.17 5.72 1.20
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Похроние Долна Жданя   2.17 3.21 2.82
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Кошице   1.78 3.36 3.72
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ВПС Вааса - Илвес Тампере   2.35 2.97 3.07
18:30 КуПС Куопио - Сейняйоен ЯК   2.27 3.07 3.09
18:30 РоПС Рованиеми - ЮЯК Ювяскюля   1.60 3.68 5.15
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Екеняс ИФ - ОПС Оулу   1.82 3.47 3.78
18:30 КПВ Кокола - Гнистан Хелзинки   1.37 4.24 7.39
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 СалПа Сало - ЕсПа Еспоо   1.49 4.37 4.40
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 КР Бразил AL - Санта Круз PE   1.73 3.35 4.37
03:30 Гуарани SP - Фигуерензе SC   2.03 3.07 3.46
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Танта - Ал Мокавлон Ал Араб   2.81 2.71 2.54
19:00 Ел Джаиш Кайро - Ал Наср Ел Тааден   2.20 2.80 3.28
21:00 Ел Ентаг Ел Харби - Ел Шаркия   1.69 3.00 5.22
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах - Т-Тийм   1.31 4.77 6.82
16:00 Келантан - Пенанг   1.44 4.08 5.67
16:00 Перак - Саравак ФА   1.65 3.56 4.31
16:00 ПКНС ФК - Джохор Дарул Такзим   5.55 4.23 1.42
16:00 Селангор - Паханг   2.37 3.37 2.49
16:00 Фелда Юнайтед - Мелака Юнайтед   1.78 3.56 3.56
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Албирекс Ниигата - Вентфорет Кофу   2.15 3.01 3.30
13:00 Кашива Рейсол - Токио   2.52 3.02 2.69
13:00 Консадол Сапоро - Вегалта Сендай   2.42 3.01 2.81
13:00 Омия Ардижа - Шимизу Ес-Пулс   2.27 3.01 3.07
13:00 Саган Тошу - Йокохама Ф-Маринос   2.46 2.98 2.80
13:00 Серезо Осака - Висел Кобе   2.24 3.06 3.07
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Насионал Монтевидео (Уру) - Ланус (Арж)   2.31 3.06 3.05
01:30 Чапекоензе SC (Бра) - Сулия (Вен)   1.29 5.00 9.09
03:45 Санта Фе Богота (Кол) - Стронгест Ла Пас (Бол)   1.54 3.65 6.30
03:45 Сантос SP (Бра) - Спортинг Кристал (Пер)   1.19 6.17 11.94
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
09:00 Чеджу Юнайтед (Кор) - Урава Ред Даймъндс (Япо)   2.78 3.28 2.31
15:00 Шанхай ШИПГ (Кит) - Дзянсу Сънинг (Кит)   1.51 3.86 5.59
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Сидни (Авл) - Ливърпул (Анг)   3.23 3.59 1.98