Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Септември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 2627282930 
       
Топ факти за деня

Модена само загуби от 4 мача

Оксер като гост само загуби от 4 мача

Тур 7 загуби от 8 мача

Сошо като домакин 11 получени гола в 4 мача - 2.75 на мач

Конкарно няма победа от 7 мача

Динамо Минск като гост няма равенство от 11 мача

Корк Сити като гост 12 победи от 14 мача

Коб Рамблърс като гост няма равенство от 13 мача

Уотърфорд Юнайтед като домакин няма загуба от 13 мача

Порто само победи от 6 мача

Марибор няма загуба от 9 мача

Еммен 4 равенства от 5 мача

Персела Ламонган като домакин няма равенство от 12 мача

Мадура Юнайтед като домакин няма загуба от 13 мача

Анкета

На кое място ще се класира Лудогорец в групата си в Лига Европа, в която са още Истанбул Башакшехир, Спортинг Брага и Хофенхайм?

ТВ програма
Diema Sport
ЦСКА София - Дунав Русе
20:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Волфсбург 21:30 на живо
Diema Sport 2
Лил - Монако
21:45 на живо
Diema Sport 2
Форест Грийн Роувърс - Суиндън 00:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 22 Септември, 2017

Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Уимбълдън - Милтън   2.37 3.14 2.98
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Форест Грийн Роувърс - Суиндън TV 2.89 3.30 2.33
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Байерн Мюнхен - Волфсбург TV 1.14 8.15 16.55
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Дуисбург - Холщайн Кил   2.75 3.37 2.41
19:30 Ерцгебирге Ауе - Зандхаузен   2.43 3.03 2.99
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Падерборн - Ханза Рощок   1.80 3.41 4.13
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Алмерия - Севиля Атлетико   1.75 3.42 4.52
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Равена - Модена   2.01 3.11 3.38
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Ница - Анже   1.81 3.38 4.55
21:45 Лил - Монако TV 4.70 3.88 1.68
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Брест - Париж ФК   1.98 3.00 4.01
21:00 Бурж-Перона - Льо Авър   3.44 3.18 2.07
21:00 Валансиен - Оксер   2.54 2.91 2.84
21:00 Газелек Аячо - Шатору   2.10 2.99 3.59
21:00 Кювили-Руан - Реймс   4.64 3.38 1.73
21:00 Ним - Шамоа Ниор   1.59 3.54 5.67
21:00 Орлеан - Тур   1.99 3.06 3.86
21:00 Сошо - Аячо   2.05 3.05 3.65
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Антанта ССГ - Родес   2.40 3.06 2.71
21:00 Безие - Ред Стар Париж   2.51 3.03 2.62
21:00 Конкарно - Булон   2.68 3.09 2.41
21:00 Лавал - По   1.95 3.05 3.73
21:00 Лез Ербиер - Дюнкерк   2.40 3.06 2.71
21:00 Лион-Дюшер - Авранш   1.79 3.28 4.04
21:00 Шамбли - Кретей-Луситанос   2.13 3.01 3.25
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Вакер Инсбрук - Хартберг   2.21 3.30 2.92
19:30 Винер Нойщат - Аустрия Лустенау   2.08 3.32 3.16
19:30 Капфенберг - ВСГ Ватенс   2.47 3.29 2.56
19:30 Лиферинг Залцбург - Блау-Вайс Линц   1.59 3.85 4.73
21:30 Флоридсдорфер АК - Рийд   7.81 4.69 1.32
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Карабах Агдам - Сумгаит   1.26 4.84 8.60
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Гомел - Днепър Могилев   1.66 3.37 4.63
20:45 Динамо Брест - Динамо Минск   3.21 3.26 2.02
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Роял Антверпен - Кортрийк   2.04 3.37 3.38
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Вестерло - Рьозеларе   2.21 3.47 2.72
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
20:00 ЦСКА София - Дунав Русе TV 1.29 4.85 8.31
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Колхети-1913 Поти - Динамо Батуми   2.69 3.13 2.35
19:00 Сабуртало Тбилиси - Шукура Кобулети   1.22 5.29 9.24
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Нордселанд - Сьондерийске   1.84 3.67 3.82
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 ФКИ Талин - Нарва Транс   1.17 6.28 10.25
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Сейнт Патрикс   2.88 3.06 2.39
21:45 Голуей ФК - Слиго Роувърс   2.16 3.17 3.19
21:45 Дери Сити - Брей Уондърърс   1.60 3.76 4.88
21:45 Дъндолк - Дрогеда Юнайтед   1.06 9.78 23.65
21:45 Лимерик - Корк Сити   4.21 3.58 1.74
22:00 Шамрок Роувърс - Фин Харпс   1.28 4.78 9.65
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Кабинтили - Атлон Таун   1.23 5.64 9.43
21:45 УК Дъблин - Коб Рамблърс   2.00 3.30 3.38
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Лонгфорд Таун   1.57 3.71 5.12
22:00 Уексфорд Ютс - Шелбърн   4.52 3.44 1.70
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Арис Лимасол - Апоел Никозия   7.02 4.18 1.37
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Хибърниънс - Моста ФК   1.22 5.81 8.20
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Пяст Гливице - Арка Гдиня   2.15 3.15 3.37
21:30 Шльонск Вроцлав - Лех Познан   2.91 3.21 2.36
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 ГКС Катовице - Хробри Глогов   2.22 3.08 3.07
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Порто - Портимонензе   1.12 7.61 17.58
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:30 Университатя Крайова - Волунтари   1.66 3.32 5.33
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Уорънпойнт Таун - Линфийлд   10.04 5.65 1.19
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Кошице - Жилина Б   1.79 3.55 3.62
18:00 Похроние Долна Жданя - Нове Место над Вахом   1.66 3.78 4.03
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:20 Алуминий Кидричево - Марибор   4.79 3.65 1.60
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Трабзонспор - Аланияспор   1.57 4.08 5.15
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Дъ Ню Сейнтс - Ландидно   1.19 6.12 10.15
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - КПВ Кокола   2.74 3.31 2.31
18:30 Гранкула ИФК - Хонка   11.34 6.91 1.15
18:30 ТПС Турку - Яро   1.45 3.93 6.45
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 Лахти Академия - Кифен 08   3.21 4.38 1.72
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 НуПС Нумела - Викингит Хелзинки   6.05 5.90 1.27
18:30 ТПВ Тампере - МуСа Пори   2.72 3.93 1.99
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Каяани - ПК-37 Иисалми   1.16 6.26 10.53
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - ФК Ос   1.95 3.57 3.30
21:00 Ваалвийк - Йънг Утрехт   1.77 3.62 3.92
21:00 Волендам - Де Граафшап   2.42 3.31 2.62
21:00 Еммен - Го Ахед Игълс   1.80 3.51 3.88
21:00 МВВ Маастрихт - Камбур   2.56 3.32 2.48
21:00 ФК Айндховен - Ден Бош   1.68 3.76 4.28
21:00 Фортуна Ситард - Йънг АЗ Алкмаар   2.29 3.46 2.70
21:00 Хелмонд Спорт - Дордрехт   1.79 3.61 3.84
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Усти над Лабем - Варнсдорф   1.92 3.36 3.38
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ДРБ Тадженант - МК Оран   1.40 3.71 7.47
19:00 НА Хюсеин Дей - ЖС Кабилие   1.99 2.98 3.57
19:00 Параду АК - УСМ Блида   1.33 4.18 7.71
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Сонглам Нгеан Вин   1.99 3.35 3.13
13:00 Куанг Нам - Хайфонг   1.71 3.95 3.55
14:00 Тхан Куанг Нин - СХБ Дананг   1.90 3.47 3.28
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Танта - Вади Дегла   2.83 2.65 2.61
18:30 Ал Мокавлон Ал Араб - Ал Итихад Александрия   1.98 3.19 3.37
21:15 Ал Масри Порт Саид - Замалек Кайро   2.87 2.67 2.54
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персела Ламонган - ПС ТНИ   1.67 3.55 4.18
14:30 Мадура Юнайтед - Сривиджая Палембанг   1.36 4.15 6.96
14:30 ПСМ Макасар - Персегрес Гресик Юнайтед   1.11 7.09 13.26
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:15 Трактор Сази Табриз - Падидех Хорасан Машхад   1.91 2.82 4.18
18:00 Пейкан Техеран - Нафт Техеран   2.12 2.73 3.57
18:00 Сайпа Карадж - Парс Джонуби Джем   2.41 2.73 2.96
18:30 Санат Нафт Абадан - Фулад Хузестан Ахваз   2.36 2.66 3.12
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:50 Ал-Харитият - Ал-Райян   4.36 4.15 1.55
20:00 Ал-Саилия Доха - Ал-Сад Доха   5.35 4.52 1.41
20:00 Катар СК Доха - Ал-Маркия Доха   2.28 3.70 2.43
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Пекин Гуоан - Шанхай ШИПГ   2.01 3.58 3.15
14:35 Чунцин Лифан - Гуанджоу Евъргранде   5.74 4.22 1.47
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Кармелита - Мунисипал Гресия отл. 2.68 3.26 2.32
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:15 Ал Джахра - Ал Араби Кувейт   3.50 3.67 1.79
20:45 Кувейт СК - Ал Насър Кувейт   1.49 4.39 4.65
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Сантос Лагуна - Некакса Агуаскалиентес отл. 1.76 3.40 4.30
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
16:25 Диба Ал Фуджейра - Ал Джазира Абу Даби   7.44 4.93 1.28
19:30 Ал Насър Дубай - Ал Вахда Абу Даби   2.24 3.69 2.49
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Универсидад Сан Мартин - Универсидад де Кахамарка   2.84 3.19 2.25
23:30 Комерсиантес Унидос - Академия Кантолао   1.59 3.50 5.09
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:35 Ал Батен - Ал Ахли Джеда   3.63 3.76 1.74
19:00 Оход Медина - Ал Фатех   2.28 3.38 2.61
20:20 Ал Насър Рияд - Ал Фейха   1.23 5.41 8.98
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:00 Обод Ташкент - Насаф Карши   12.00 6.00 1.16
15:00 Кизилкум Зарафшан - Алмалик   1.85 3.30 3.80
15:00 Маш'ал Мубарек - Бухара   - - -
15:00 Металург Бекабад - Коканд 1912   1.68 3.60 4.20
15:00 Нефтчи Фергана - Согдиана Джизак   1.52 3.50 6.00
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Кейптаун Сити - Полокване Сити   1.59 3.55 5.03
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
21:00 Сфаксиен Сфакс (Тун) - ФУС Рабат (Мар)   1.62 3.30 5.02
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Ривър Плейт (Арж) - Хорхе Вилстерман (Бол) 8 - 0 1.13 6.96 17.53
03:45 Ланус (Арж)** - Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) 2 - 0 2.25 2.99 3.27
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 ЛДУ Кито (Екв) - Флуминензе RJ (Бра) 2 - 1 1.69 3.45 4.77