Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Браузърът Ви не поддържа най-новите технологии и за да работят резултатите на живо, трябва да се опреснява цялата страница на всеки 30 секунди. За да използвате пълните възможности на резултатите на живо, Ви препоръчваме да ползвате браузърите Google Chrome или Mozilla Firefox.

Резултати на живо

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални
04:00 Край Фиджи 0 - 2 Естония (0 - 1)
Англия - Премиършип Англия - Премиършип
18:00 Уотфорд Уест Хям
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип
15:15 48' Лийдс 1 - 0 Мидълзбро (1 - 0)
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига
16:30 Шалке 04 Хамбургер
19:00 Вердер Бремен Хановер 96
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига
14:30 Край Дуисбург 3 - 0 Ерцгебирге Ауе (0 - 0)
14:30 Край Инголщат 1 - 0 Фортуна Дюселдорф (1 - 0)
14:30 Край Санкт Паули 2 - 2 Ян Регенсбург (2 - 2)
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион
13:00 Край Малага 3 - 2 Депортиво Ла Коруня (1 - 1)
17:15 Еспаньол Валенсия
19:30 Лас Палмас Леванте
21:45 Атлетик Билбао Виляреал
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион
13:00 Край Нумансия 1 - 2 Химнастик де Тарагона (1 - 1)
17:00 Райо Валекано Барселона Б
19:00 Осасуна Алкоркон
19:00 Севиля Атлетико Кордоба
21:00 Културал Леонеса Гранада
21:30 Спортинг Хихон Кадис
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1
13:00 Край Валядолид Б 1 - 2 СС Рейес (1 - 1)
13:00 Край Корухо 1 - 0 Рапидо де Боусас (0 - 0)
13:00 Край Райо Махадаонда 2 - 1 Серседа (1 - 0)
17:30 Навалкарнеро Химнастика Сеговиана
17:30 Расинг Ферол Фуенлабрада
18:00 Гихуело Понтеведра
18:00 Депортиво Фабрил Атлетико Мадрид Б
18:00 Понферадина Селта Виго Б
18:00 Талавера де ла Рейна Унион Адарве
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2
13:00 Край Туделано 1 - 0 Спортинг Хихон Б (0 - 0)
18:00 Бургос Атлетик Билбао Б
18:00 Реал Унион Аренас Клуб де Гечо
18:00 УД Логронес Мирандес
19:30 Каудал Депортиво Исара
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3
13:00 Край Ебро 2 - 2 Бадалона (1 - 0)
13:00 Край Корнеля 2 - 1 Депортиво Арагон (1 - 1)
13:00 Край Лагостера 0 - 0 Пеня Депортива (0 - 0)
13:00 Край Майорка 2 - 0 Елче (0 - 0)
13:00 Край Онтиниент 0 - 0 Атлетико Балеарес (0 - 0)
13:00 Край Форментера 1 - 1 Олот (0 - 1)
18:00 Алкояно Пералада-Жирона Б
19:00 Еркулес Атлетико Сагунтино
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4
12:00 Край Лорка Депортива 3 - 2 Лас Палмас Атлетико (1 - 0)
12:30 Край Бетис Б 3 - 3 Хумиля (2 - 2)
13:00 Край Есиха 1 - 1 Сан Фернандо (0 - 1)
13:00 Край Мелия 0 - 1 Мерида АД (0 - 0)
18:00 Бадахос Картахена
18:00 Ел Ехидо 2012 Кордоба Б
18:00 Линенсе Гранада Б
18:00 Рекреативо Марбеля
18:30 Естремадура Реал Мурсия
18:30 УКАМ Мурсия Вияновенсе
Италия - Серия А Италия - Серия А
13:30 Край Кротоне 0 - 1 Дженоа (0 - 1)
16:00 22' Беневенто 0 - 0 Сасуоло
16:00 22' Сампдория 0 - 0 Ювентус
16:00 22' СПАЛ 0 - 0 Фиорентина
16:00 22' Торино 0 - 1 Киево
16:00 24' Удинезе 0 - 0 Каляри
21:45 Интер Аталанта
Италия - Серия Б Италия - Серия Б
18:30 Салернитана Кремонезе
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А
15:30 ПЛ Алесандрия 0 - 2 Витербезе (0 - 2)
15:30 ПЛ Арецо 1 - 0 Кунео (1 - 0)
17:30 Джиана Ерминио Прато
17:30 Ливорно Олбия
17:30 Пистоезе Пиаченца
17:30 Понтедера Монца 1912
19:30 Гаворано Карарезе
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В
15:30 ПЛ Алма Ювентус Фано 0 - 1 Судтирол (0 - 1)
15:30 ПЛ Виченца 0 - 0 Местре (0 - 0)
15:30 ПЛ Ренате 0 - 0 Терамо (0 - 0)
15:30 ПЛ Самбенедетезе 0 - 0 Басано Виртус (0 - 0)
19:30 Губио Фермана
19:30 Реджиана Равена
19:30 ФералпиСало Албинолефе
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С
15:30 ПЛ Катанзаро 1 - 0 Козенца (1 - 0)
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1
16:00 24' Каен 0 - 0 Ница
18:00 Лион Монпелие
22:00 Бордо Олимпик Марсилия
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига
17:30 Ред Бул Залцбург Щурм Грац
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига
15:00 63' Нефтчи Баку 2 - 2 Габала (1 - 1)
Албания - Суперлига Албания - Суперлига
15:00 Люшня Фламуртари
18:00 Скендербеу Корча Камза
18:00 Теута Влазня
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия
13:00 Край Енкамп 0 - 2 УЕ Енгордани
13:00 Край УЕ Санта Колома 0 - 2 ФК Санта Колома
17:00 Сант Жулия Луситанос
19:00 Пеня Енкарнада Интер де Ескалдес
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига
13:00 Край Арарат Ереван 0 - 1 Пюник Ереван
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А
15:30 ПЛ Зулте Варегем 0 - 1 Генк (0 - 1)
19:00 Клуб Брюж Ваасланд-Беверен
21:00 Локерен КАА Гент
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза
17:00 Унион Сент Жилоаз Тубиз
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига
17:00 Широки Брег ГОШК Габела
19:00 Борац Баня Лука Железничар Сараево
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ
12:30 Край Дунав Русе 0 - 1 Черно море (0 - 1)
17:30 Витоша Бистрица Левски София
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ
14:30 Марица Пловдив Лудогорец Разград II
14:30 Поморие Литекс Ловеч
15:00 Монтана Ботев Враца
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига
15:00 64' Ксанти 1 - 0 Паниониос Атина (1 - 0)
17:15 Пас Янина Панайтоликос
17:15 Платаниас Астерас Триполис
19:30 Панатинайкос АЕК Атина
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига
15:00 66' Аполон Лариса 1 - 0 Пансерайкос (0 - 0)
15:00 63' Аполон Понту 1 - 0 Анагениси Кардица (1 - 0)
15:00 64' Егиниакос 0 - 1 Панайгиалиос Егио (0 - 0)
15:00 66' Ерготелис 2 - 1 Арис Солун (2 - 0)
15:00 69' Калитеа 0 - 1 Докса Драма (0 - 1)
15:00 66' Караискакис Арта 2 - 1 Спарти (2 - 1)
15:00 67' Панахайки 0 - 0 Ханя Кисамикос (0 - 0)
Дания - Суперлига Дания - Суперлига
13:00 Край Лингби 1 - 3 Рандерс (0 - 2)
15:00 63' Хорсенс 0 - 0 Одензе (0 - 0)
17:00 Сьондерийске ФК Копенхаген
19:00 Брьондби Нордселанд
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия
14:30 90+5' Фремад Амагер 1 - 0 Вейле (1 - 0)
15:30 ПЛ Виборг 0 - 0 Вендсисел (0 - 0)
15:30 ПЛ Есберг 3 - 0 Брабранд (3 - 0)
15:30 ПЛ Нюкьобинг 1 - 1 Кьоге (1 - 1)
15:30 ПЛ Тистед 1 - 0 Роскилде (1 - 0)
15:30 ПЛ Фредериция 2 - 2 Скиве (2 - 2)
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия
16:00 22' АЕЛ Лимасол 0 - 0 Неа Саламина
18:00 Ермис Арадипоу Анортозис
Литва - Група за Титлата Литва - Група за Титлата
13:00 Край Лиетава Йонава 2 - 2 Атлантас Клайпеда (1 - 2)
13:00 Край Судува Мариямполе 3 - 0 Жалгирис Вилнюс (3 - 0)
13:00 Край Утенис Утена 1 - 3 ФК Тракай (0 - 1)
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия
16:00 18' Прогрес Нидеркорн 0 - 0 Виктория Роспорт
16:00 19' УНА Щрасен 0 - 0 Жюнес Еш
17:00 Фола Еш РМ Хам Бенфика
17:00 Юнион Люксембург Роданж 91
17:00 Юнион Титус Петанж Мондорф-ле-Бен
17:00 ЮС Еш Ф91 Дюделанж
19:00 ЮС Хостерт Диферданж
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига
14:00 Край Академия Пандев 1 - 1 Работнички Скопие (0 - 0)
14:00 Край Победа Прилеп 0 - 2 Силекс Кратово (0 - 1)
14:00 Край Шкендия 79 Тетово 4 - 0 ФК Скопие (2 - 0)
14:00 Край Шкупи Скопие 4 - 1 Ренова Джепчище (2 - 1)
19:00 Вардар Скопие Пелистер Битоля
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига
15:00 Флориана Слима Уондърърс
17:00 Хамрун Спартанс Валета
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген
19:00 Волеренга Осло Од БК
19:00 Кристиансунд Сандефьорд
19:00 Лилестрьом Молде
19:00 Розенборг Викинг Ставангер
19:00 Сарпсборг 08 Олесунд
19:00 Стабек Согндал
19:00 Стрьомгодсет Бран Берген
19:00 Тромсьо Хаугесунд
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи
15:00 66' Мьондален 1 - 1 Ранхайм (0 - 1)
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа
16:30 Шльонск Вроцлав Арка Гдиня
19:00 Легия Варшава Гурник Забже
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига
13:00 Край Гурник Ленчна 0 - 3 Одра Ополе (0 - 2)
18:45 Миедж Легница Раков Ченстохова
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия
17:00 Академика Коимбра Насионал Мадейра
17:00 Униао Лейрия Авеш
17:00 Униао Мадейра Фреамунде
17:00 Фарензе Лейшоес
18:00 Санта Клара Шавеш
22:15 Витория Гимараеш Фейрензе
Румъния - Лига I Румъния - Лига I
18:00 Конкордия Кяжна Астра Гюргево
20:45 Динамо Букурещ Клуж
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига
10:30 Край ФК Уфа 2 - 0 Урал Свердловска област (1 - 0)
13:00 Край Анжи Махачкала 0 - 1 Локомотив Москва (0 - 1)
15:30 ПЛ ФК Ростов 0 - 0 Амкар Перм (0 - 0)
18:00 Зенит Санкт Петербург ФК Тосно
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия
12:00 Край ФК Тамбов 3 - 1 Зенит Санкт Петербург 2 (3 - 1)
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
16:00 Либертас Доманяно
16:00 Тре Фиори Пенароса
16:00 Ювенес Догана Кайлунго
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига
15:00 61' Слован Братислава 1 - 0 Спартак Търнава (1 - 0)
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига
11:30 Край Жилина Б 7 - 1 Славой Требишов
14:00 Край Серед 4 - 1 Интер Братислава
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига
16:00 22' Домжале 0 - 0 Кръшко
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига
14:00 Край Земун 1 - 0 Мачва Шабац (1 - 0)
14:00 Край Явор Иваница 0 - 2 Партизан Белград (0 - 2)
18:00 Спартак Суботица Борац Чачак
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига
13:00 Край Аланияспор 1 - 0 Йени Малатияспор (0 - 0)
13:00 Край Генчлербирлиги 1 - 2 Кайзериспор (1 - 1)
15:30 ПЛ Трабзонспор 2 - 2 Османлиспор (2 - 2)
18:30 Фенербахче Сивасспор
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига
12:00 Край Балъкесирспор 2 - 3 Ескишехирспор (1 - 2)
12:00 Край Самсунспор 0 - 0 Аданаспор (0 - 0)
14:30 Край Алтънорду 3 - 3 Гиресунспор (2 - 0)
17:00 Ризеспор Истанбулспор
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига
16:30 Кардиф Метрополитън Кевн Друидс
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига
14:00 Край Ворскла Полтава 1 - 1 Стал Каменское (0 - 0)
19:30 Черноморец Одеса Олимпик Донецк
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи
13:30 Край АДО Ден Хааг 4 - 1 Хераклес (1 - 1)
15:30 ПЛ Грьонинген 0 - 1 Витес (0 - 1)
15:30 ПЛ Утрехт 1 - 0 Екселсиор (1 - 0)
15:30 ПЛ Цволе 0 - 0 ПСВ Айндховен (0 - 0)
17:45 Рода АЗ Алкмаар
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига
16:00 22' Динамо Загреб 1 - 0 Локомотив Загреб
19:00 Истра 1961 Хайдук Сплит
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига
16:00 21' Карвина 0 - 0 Баумит Яблонец
16:00 19' Млада Болеслав 0 - 0 Бохемианс 1905 Прага
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига
11:15 Край Виктория Жижков 0 - 1 Графин Влашим (0 - 0)
14:30 90+1' Баник Соколов 1 - 0 Витковице (0 - 0)
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига
17:00 Грасхопърс Тун
17:00 Йънг Бойс Цюрих
17:00 Лозана Спорт Люцерн
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига
17:00 Киасо Волен
Швеция - Алсвенскан Квалификации Швеция - Алсвенскан Квалификации
15:45 38' Йонкьопинг Содра 0 - 0 Трелеборг
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип
17:00 Хартс Партик Тисъл
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип
17:00 Дънди Юнайтед Фолкърк
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига
10:00 Край Пърт Глори 0 - 2 Мелбърн Виктори (0 - 0)
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига
00:15 Край Сан Мартин Сан Хуан 1 - 3 Сан Лоренцо де Алмагро (0 - 1)
02:30 Край Индепендиенте 1 - 0 Ривър Плейт (0 - 0)
22:00 Тигре Виктория Естудиантес Ла Плата
22:00 Унион Санта Фе Чакарита Хуниорс
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал
22:00 Браун Адроге Индепендиенте Ривадавия
22:00 Гилермо Браун Алдосиви Мар дел Плата
22:00 Клуб Алмагро Бока Унидос
22:00 Фландрия Ол Бойс Буенос Айрес
23:00 Сан Мартин Тукуман Килмес Буенос Айрес
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига
16:20 Ал Ахли Манама Ал Шабаб Манама
18:35 Малкия Ал Итихад Бахрейн
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура
01:00 Край Насионал Потоси 2 - 0 Петролеро Якуиба
21:00 Стронгест Ла Пас Ориенте Петролеро
21:00 Хорхе Вилстерман Реал Потоси
23:15 Сан Хосе Оруро Гуабира Монтеро
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А
21:00 Атлетико GO Чапекоензе SC
21:00 Витория Салвадор BA Крузейро MG
21:00 Сао Пауло SP Ботафого RJ
21:00 Спорт Ресифе PE Баия BA
21:00 Фламенго RJ Коринтианс SP
23:00 Атлетико MG Коритиба PR
23:00 Атлетико PR Васко да Гама RJ
23:00 Сантос SP Гремио RS
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Апертура
01:00 Край Монагас Матурин 1 - 0 Депортиво Лара
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига
12:00 Край Биндуонг 4 - 0 Донгтам Лонган Танан (1 - 0)
12:00 Край Кан Тхо 1 - 2 Сонглам Нгеан Вин (1 - 0)
12:00 Край СХБ Дананг 2 - 3 Сайгон ФК (2 - 3)
12:00 Край ТТ Ханой 1 - 0 Куанг Нам (0 - 0)
12:00 Край Тханхоа 2 - 0 Санна Кхан Хоа (1 - 0)
12:00 Край Хайфонг 1 - 2 Хоанган Гялай (0 - 1)
12:00 Край Хошимин Сити 2 - 4 Тхан Куанг Нин (2 - 2)
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура
02:00 Край Комуникасионес 2 - 1 Антигуа ГФК
19:00 Санарате Петапа
20:00 Малакатеко Мунисипал
20:00 Сучитепекес Сикинала
22:00 Кобан Империал Маркуензе
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза
19:00 Макара Амбато Фуерса Амария
19:00 Универсидад Католика Кито Барселона Гуаякил
22:00 Гуаякил Сити ЛДУ Кито
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
23:00 Агила Сан Мигел Мунисипал Лименьо
23:00 Пасакина Драгон Сан Мигел
23:00 Сонсонате Аудас Апастепеке
23:00 ФАС Санта Ана Алианса Сан Салвадор
23:00 Фирпо Усулутан Санта Текла
23:00 Чалатенанго Исидро Метапан
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига
14:00 Край Ченайин 2 - 3 Гоа (0 - 3)
16:30 Бенгалуру Мумбай Сити
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига
15:00 Ал-Сад Доха Ум Салал
17:10 Ал-Араби Доха Ал-Райян
17:10 Ал-Духаил Доха Ал-Харитият
Китай - ФА Къп Китай - ФА Къп
13:35 Край Шанхай Грийнланд 1 - 0 Шанхай ШИПГ (1 - 0)
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура
01:00 Край Алианса Петролера 0 - 0 Санта Фе Богота
01:10 Край Мильонариос Богота 5 - 1 Депортиво Кали
16:00 Отл Хуниор Баранкиля Депортиво Пасто
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
04:00 Край Ередиано 2 - 2 Сантос де Гуапилес (2 - 1)
19:00 Картахинес Перес Селедон
19:00 Мунисипал Гресия Кармелита
21:30 Лимон Гуадалупе
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия
17:00 Рапиде Оуед Зем Олимпик Курибга
17:00 Шабаб Атлас Хенифра Кавкаб Маракеш
19:00 Видад Казабланка Расинг АК Казабланка
19:00 ХУСА Агадир ФАР Рабат
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура
01:00 Край Керетаро 1 - 1 Пумас УНАМ Мексико
01:00 Край Крус Асул 1 - 0 Веракрус
03:00 Край Монтерей 2 - 0 Тигрес УАНЛ Монтерей (0 - 0)
03:06 Край Леон 0 - 2 Чивас Гуадалахара (0 - 0)
05:00 Край Некакса Агуаскалиентес 1 - 2 Монаркас Морелия (0 - 2)
20:00 Депортиво Толука Тихуана
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза
03:00 Край Селая 2 - 1 Корекаминос УАТ (1 - 0)
05:00 Край Хуарес 1 - 0 Венадос (0 - 0)
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол
00:00 Край Саутерн Юнайтед 2 - 1 Хоукс Бей Юнайтед
03:00 Край Кентърбъри Юнайтед 3 - 2 Ийстърн Събърбс
03:00 Край Окланд Сити 4 - 0 Уелингтън Финикс Б
05:35 Край Хамилтън Уондърърс 1 - 3 Тим Уелингтън
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
01:10 Край Депортиво Капиата 0 - 1 Индепендиенте ФБК
23:00 Олимпия Асунсион Спортиво Триниденсе
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура
00:45 Край Академия Кантолао 1 - 1 Спорт Росарио
18:00 Унион Комерсио Универсидад де Кахамарка
19:30 Отл Алианса Атлетико Аякучо
20:15 Хуан Аурих Алианса Лима
22:30 Университарио де Депортес Спортинг Кристал
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига
18:40 Ал Таавон Ал Ахли Джеда
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
01:00 Край Насионал Монтевидео 1 - 0 Феникс Монтевидео
21:00 Бостън Ривър Дефенсор Спортинг
22:00 Ливърпул Монтевидео Суд Америка Монтевидео
22:00 Монтевидео Уондърърс Рампла Хуниорс
22:00 Расинг Клуб Монтевидео Данубио Монтевидео
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура
03:00 Край Реал Еспаня 3 - 2 Мотагуа Тегусигалпа (1 - 1)
Южна Африка - Телком Кнокаут Южна Африка - Телком Кнокаут
15:30 ПЛ Полокване Сити 0 - 0 Блумфонтейн Селтик (0 - 0)
Южна Корея - Група за Титлата Южна Корея - Група за Титлата
08:00 Край Кануън 1 - 2 Улсан Хюндай (0 - 1)
08:00 Край Сеул 3 - 2 Чеджу Юнайтед (1 - 1)
08:00 Край Чонбук Хюндай Моторс 2 - 3 Сувон Самсунг Блюуингс (2 - 1)
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2
09:00 Край Джеф Юнайтед Чиба 2 - 1 Йокохама ФК (1 - 1)
09:00 Край Звейген Канадзава 2 - 1 Мито Холихок (1 - 1)
09:00 Край Каматамаре Сануки 0 - 2 Нагоя Грампус (0 - 1)
09:00 Край Мацумото Ямага 0 - 1 Киото Санга (0 - 1)
09:00 Край Монтедио Ямагата 4 - 1 Гифу (2 - 1)
09:00 Край Оита Тринита 2 - 1 Роасо Кумамото (0 - 0)
09:00 Край Ренофа Ямагучи 1 - 1 Ехиме ФК (0 - 0)
09:00 Край Теспакусатсу Гунма 1 - 4 В-Варен Нагазаки (0 - 3)
09:00 Край Токио Верди 2 - 1 Токушима Вортис (1 - 0)
09:00 Край Фагиано Окаяма 1 - 1 Ависпа Фукуока (0 - 0)
09:00 Край Шонан Белмар 1 - 1 Мачида Зелвия (0 - 1)

ВНИМАНИЕ!!! Резултатите на живо имат закъснение до 5 минути спрямо, това което виждате на екрана на телевизора или при залозите на живо на букмейкърите. Резултатите на живо имат информативен характер и не служат за пресмятане на резултатите от играта с прогнози или за класиранията и статистиката. Те се смятат и обновяват единствено на база обявените резултати на началната страница на сайта. Все още са възможни прекъсвания и грешни резултати. Надяваме се, скоро да изчисти тези грешки и да постигнем пълна интеграция на резултатите на живо с останалата част от сайта.

bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози