Бразилия - Купа на Бразилия
01:30
Жойнвил SC
2 - 2
Ново Хамбурго RS
1.384.276.79
01:30
Парана Клуб PR
1 - 1
Понте Прета SP
1.893.273.71
Копа Либертадорес Плейофи
03:15
Боливар Ла Пас (Бол)
1 - 1
Леон (Мек)
2.183.303.05
Бразилия - Серия Б
03:50
Авай SC
1 - 2
Брагантино SP
---
Индонезия - Лига 1
11:30
Персегрес Гресик Юнайтед
0 - 0
Мадура Юнайтед
3.403.751.75
Купа на Азия
12:00
Персипура Джаяпура (Идн)
0 - 2
Лайън Сити Сейлърс (Син)
1.803.403.75
13:00
Ханой ФК (Вие)
2 - 1
Арема Маланг (Идн)
2.633.282.50
Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Бургос (Исп)
1 - 0
Валядолид (Исп)
5.504.001.47
Шампионска Лига Азия
13:30
Санфрече Хирошима (Япо)
1 - 0
Сентръл Коуст Маринърс (Авл)
1.484.015.94
13:30
Сеул (Кор)
2 - 1
Пекин Гуоан (Кит)
1.763.484.98
Северна Македония - Първа Лига
14:00
Работнички Скопие
1 - 2
Металург Скопие
1.713.464.22
Шампионска Лига Азия
14:00
Поханг Стийлърс (Кор)
0 - 0
Бурирам Юнайтед (Тай)
1.523.885.22
14:00
Шандун Тайшан (Кит)
1 - 2
Серезо Осака (Япо)
2.053.483.53
Армения - Висша Лига
15:00
Гандзасар Капан
2 - 0
Урарту Ереван
4.163.561.72
15:00
МИКА Ащарак
4 - 0
Улис Ереван
1.324.846.99
Грузия - Купа на Грузия
15:00
Дила Гори
2 - 4
Динамо Тбилиси
2.753.202.05
България - Купа на България
16:00
Локомотив София
0 - 1
Ботев Пловдив**
(1 - 3)
3.883.321.83
Египет - Висша Лига
16:30
Ел Мокавлун
4 - 2
Миср Ел Макаса
---
16:30
ЕНППИ Кайро
2 - 2
Ел Дахлея Кайро
---
16:30
Смоуха
2 - 3
Ал Итихад Александрия
---
Армения - Висша Лига
17:00
Алашкерт Ереван
0 - 0
Арарат Ереван
5.113.641.55
17:00
Пюник Ереван
2 - 1
Ширак Гюмри
2.343.193.38
Кипър - Група за Изпадане
17:00
АЕК Куклия
1 - 4
Етникос Ахна
5.623.921.49
17:00
Докса Катокопия
0 - 0
АЕК Ларнака
1.553.944.91
17:00
Неа Саламина
3 - 4
Арис Лимасол
2.353.342.71
Полша - Първа Лига
17:00
Долцан Зомбки
0 - 0
ГКС Катовице
2.013.203.45
17:00
Колеяж Струже
2 - 0
Окоцимски Бжеско
1.853.174.09
17:00
Пуща Неполомице
0 - 1
Сандеця Нови Сонч
2.393.042.83
Северна Македония - Първа Лига
17:00
Брегалница Щип
3 - 0
Гостивар
1.146.4212.90
17:00
ФК Горно Лисиче
3 - 1
Македония Гьорче Петров
1.583.604.93
17:00
Хоризонт Търново
1 - 1
Ренова Джепчище
1.394.316.10
17:00
Шкендия 79 Тетово
4 - 0
Напредок Кичево
1.117.1914.00
Украйна - Премиер Лига
17:00
Заря Луганск
2 - 2
Карпати Лвов
1.683.384.81
17:00
ПФК Севастопол
5 - 0
Металург Запорожие
1.793.254.21
Латвия - Купа на Латвия
17:30
**Йелгава
0 - 0
ФК Лиепая
1.693.584.13
Словения - Първа Лига
17:30
Триглав
1 - 0
Домжале
3.423.271.96
България - Купа на България
18:00
Локомотив Пловдив
1 - 0
Лудогорец Разград**
(0 - 2)
6.314.211.41
Кипър - Група за Титлата
18:00
Аполон Лимасол
3 - 0
Анортозис
1.255.138.48
18:00
Омония Никозия
3 - 3
Ермис Арадипоу
1.583.744.74
Полша - Първа Лига
18:00
ГКС Белхатов
1 - 0
Стомил Олщин
1.383.828.68
18:00
Олимпия Груджьондз
0 - 0
Висла Плоцк
2.213.053.13
18:00
Термалика Нечеча
2 - 0
ГКС Тихи
1.783.214.43
18:00
Хойничанка Хойнице
2 - 1
Флота Швиноуйшче
2.363.022.89
Португалия - Лига Португал 2
18:00
Маритимо Б
1 - 3
Спортинг Лисабон Б
2.363.012.86
Словения - Първа Лига
18:30
Горица
1 - 0
Крка Ново Место
1.274.659.48
18:30
Марибор
0 - 2
Рудар Веление
1.443.956.21
18:30
Олимпия Любляна
1 - 0
Копер
3.943.491.75
18:30
Целие
0 - 3
Заврч
2.243.292.76
Финландия - Вейкауслига
18:30
МИПА
1 - 1
ВПС Вааса
2.263.143.05
18:30
РоПС Рованиеми
1 - 0
Интер Турку
2.583.152.62
18:30
Сейняйоен ЯК
2 - 0
КуПС Куопио
1.693.534.66
18:30
ТПС Турку
0 - 1
ИФК Мариехамн
3.573.361.97
18:30
Яро
2 - 1
ФК Лахти
3.053.192.24
Северна Македония - Първа Лига
19:00
Вардар Скопие
0 - 0
Пелистер Битоля
1.593.584.81
Украйна - Премиер Лига
19:00
Шахтьор Донецк
2 - 1
Таврия Симферопол
1.0410.1926.50
Унгария - Купа на Лигата
19:00
Ференцварош
1 - 2
Диошдьор
1.763.473.93
Мароко - Първа Дивизия
19:00
Видад Казабланка
0 - 0
Магреб Фес
2.402.702.95
Франция - Лига 1
19:30
Пари Сен Жермен
1 - 0
Евиан Тонон
1.225.8114.19
19:30
Тулуза
0 - 0
Лион
2.753.092.63
Полша - Първа Лига
19:30
Арка Гдиня
2 - 1
Гурник Ленчна
2.093.143.28
Шампионска Лига Азия
19:30
Ал Джазира Абу Даби (Оае)
1 - 2
Ал Шабаб Рияд (Сар)
1.913.433.39
19:30
Естеглал Техеран (Ирн)
3 - 1
Ал-Райян (Кат)
1.713.494.44
Латвия - Купа на Латвия
20:00
Сконто Рига
4 - 0
Даугава Даугавпилс
1.663.514.50
Полша - Първа Лига
20:00
Енергетик Рибник
0 - 3
Миедж Легница
3.153.142.16
Шампионска Лига Азия
20:15
Ал Джаиш Доха (Кат)
1 - 2
Буньодкор Ташкент (Узб)
2.113.263.34
20:15
Ал Фатех (Сар)
1 - 5
Фулад Хузестан Ахваз (Ирн)
3.423.262.22
Южна Африка - Висша Лига
20:30
Бидвест Уитс
0 - 0
Кайзер Чийфс
2.972.992.28
20:30
Ламонтвил Голдън Ероус
1 - 0
СуперСпорт Юнайтед
3.013.212.15
Шампионска Лига Полуфинали
21:45
Реал Мадрид (Исп)
1 - 0
Байерн Мюнхен (Гер)
2.343.542.85
Сан Марино - Други
22:00
Либертас
1 - 0
Тре Фиори
2.503.252.40
22:00
Фаетано
2 - 1
Космос Серавале
2.503.252.40
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 04.05.2024 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Работнички Скопие като домакин няма загуба от 14 мача
» Металург Скопие като гост 8 равенства от 13 мача
» Напредок Кичево като гост няма победа от 14 мача
» Металург Запорожие като гост 9 загуби от 11 мача
» Анортозис само загуби от 4 мача
» Пари Сен Жермен като домакин няма загуба от 16 мача
ТВ програма