Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Октомври '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
3031     
Топ факти за деня

Кьолн само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Барселона само победи от 6 мача

Бургос нито един получен гол в 6 мача

Наполи само победи от 6 мача

Беневенто само загуби от 6 мача

Верона само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Ювентус само победи от 6 мача

Гаворано само загуби от 4 мача

Ренате само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Модена само загуби от 5 мача

Троа като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Карабах Агдам само победи от 5 мача

Лудогорец Разград няма загуба от 10 мача

Скиве няма победа от 10 мача

Шериф Тираспол няма загуба от 11 мача

Бодо Глимт като домакин няма загуба от 12 мача

Ювентус Букурещ няма победа от 12 мача

Зенит Санкт Петербург няма загуба от 11 мача

Олимпия Любляна няма загуба от 10 мача

Цървена Звезда Белград като гост само победи от 5 мача

Карпати Лвов като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Рода само загуби от 6 мача

Виктория Пилзен само победи от 8 мача

Славия Прага като домакин нито един получен гол в 4 мача

Хуниор Баранкиля като домакин само победи от 6 мача

Пенярол Монтевидео само победи от 5 мача

Куанджу като гост няма победа от 15 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Палмейрас SP - Сантос SP
01:00 на живо
Ring.BG
Наполи - Каляри
13:30 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Брайтън
14:00 на живо
Diema Sport
Шефилд Уензди - Лийдс
14:15 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Хофенхайм
14:30 на живо
Ring.BG
Беневенто - Интер
16:00 на живо
Nova Sport
Троа - Сент Етиен
16:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Бърнли
16:15 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Лас Палмас
17:15 на живо
Diema Sport
Левски София - Черно море 17:30 на живо
Nova Sport
Анже - Лион
18:00 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Ливърпул
18:30 на живо
EuroSport 2
Кьолн - РБ Лайпциг
19:00 на живо
Ring.BG
Милан - Рома
19:00 на живо
F Plus
Валенсия - Атлетик Билбао 19:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Берое 20:00 на живо
EuroSport 1
Филаделфия Юнион - Сиатъл Саундърс 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Еспаньол
21:45 на живо
Ring.BG
Аталанта - Ювентус
21:45 на живо
Diema Sport 2
Ница - Олимпик Марсилия
22:00 на живо
F Plus
Крузейро MG - Коринтианс SP 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 1 Октомври, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Арсенал - Брайтън 2 - 0 1.25 6.06 12.46
16:15 Евертън - Бърнли 0 - 1 1.70 3.62 5.53
18:30 Нюкасъл - Ливърпул 1 - 1 4.72 3.97 1.71
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:15 Шефилд Уензди - Лийдс 3 - 0 2.29 3.25 3.18
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Фрайбург - Хофенхайм 3 - 2 3.30 3.49 2.12
16:30 Херта Берлин - Байерн Мюнхен 2 - 2 10.86 5.60 1.27
19:00 Кьолн - РБ Лайпциг 1 - 2 3.61 3.36 2.06
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Санкт Паули 0 - 2 2.44 3.17 2.85
14:30 Зандхаузен - Ян Регенсбург 2 - 0 1.79 3.42 4.38
14:30 Хайденхайм - Динамо Дрезден 0 - 2 2.22 3.31 3.07
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Магдебург - Карл Цайс Йена 2 - 0 1.62 3.59 5.05
15:00 Мепен - Карлсруе 2 - 0 3.04 3.15 2.23
15:00 Цвикау - Падерборн 1 - 3 2.67 3.14 2.51
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад - Бетис 4 - 4 1.90 3.71 3.82
17:15 Барселона - Лас Палмас 3 - 0 1.07 12.16 25.46
19:30 Валенсия - Атлетик Билбао 3 - 2 1.77 3.74 4.53
19:30 Виляреал - Ейбар 3 - 0 1.72 3.67 4.93
21:45 Реал Мадрид - Еспаньол 2 - 0 1.10 10.23 19.83
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алкоркон - Гранада 1 - 2 2.11 3.03 3.55
17:00 Хуеска - Райо Валекано 2 - 1 2.37 3.04 2.98
19:00 Луго - Тенерифе 1 - 0 2.75 2.93 2.64
19:00 Осасуна - Спортинг Хихон 2 - 0 2.10 3.05 3.56
21:00 Севиля Атлетико - Реус Депортиу 0 - 1 2.17 2.95 3.49
21:30 Химнастик де Тарагона - Барселона Б отл. 2.20 3.16 3.17
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Рапидо де Боусас 1 - 1 2.35 3.13 2.79
13:00 Корухо - Талавера де ла Рейна 0 - 0 1.79 3.27 4.14
13:00 Райо Махадаонда - Навалкарнеро 2 - 1 1.93 3.25 3.55
13:00 СС Рейес - Химнастика Сеговиана 0 - 2 1.52 3.74 5.51
13:00 Фуенлабрада - Унион Адарве 1 - 1 1.55 3.61 5.49
18:00 Расинг Ферол - Понтеведра 1 - 2 1.87 3.02 4.13
19:00 Понферадина - Депортиво Фабрил 0 - 1 1.85 3.20 3.93
19:00 Толедо - Атлетико Мадрид Б 1 - 0 1.96 3.13 3.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Спортинг Хихон Б 1 - 1 1.99 3.10 3.51
13:00 Леалтад - УД Логронес 2 - 1 3.22 3.02 2.14
18:00 Баракалдо - Герника Клуб 2 - 0 1.77 3.23 4.19
18:00 Витория-Гастейс - Мирандес 1 - 2 3.15 3.02 2.17
18:00 Каудал Депортиво - Реал Сосиедад Б 0 - 0 2.18 3.12 3.03
18:30 Бургос - Реал Унион 0 - 0 1.89 3.17 3.76
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
12:30 Алкояно - Майорка 0 - 2 3.14 2.91 2.22
13:00 Атлетико Балеарес - Олот 1 - 1 1.43 3.64 7.15
13:00 Ебро - Виляреал Б 2 - 2 2.71 2.94 2.49
13:00 Корнеля - Форментера 4 - 1 1.75 3.21 4.37
13:00 Пеня Депортива - Сабадел 1 - 1 2.77 2.87 2.47
13:00 Пералада-Жирона Б - Бадалона 2 - 0 2.78 3.03 2.38
20:00 Еркулес - Депортиво Арагон 3 - 1 1.40 4.00 6.80
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Лас Палмас Атлетико - Сан Фернандо 0 - 1 2.31 2.97 2.92
13:00 Лорка Депортива - Мелия 0 - 0 3.17 3.00 2.17
13:00 Хумиля - Марбеля 1 - 1 2.56 2.93 2.65
18:00 Бетис Б - УКАМ Мурсия 1 - 0 2.96 3.00 2.28
19:00 Бадахос - Вияновенсе 1 - 1 2.51 2.95 2.69
19:00 Естремадура - Гранада Б 1 - 0 1.69 3.35 4.54
19:00 Реал Мурсия - Мерида АД 1 - 1 1.81 3.27 3.96
19:30 Есиха - Рекреативо 0 - 0 2.35 3.00 2.84
19:30 Линенсе - Ел Ехидо 2012 2 - 0 1.70 3.35 4.47
20:00 Картахена - Кордоба Б 0 - 0 1.52 3.60 5.88
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Наполи - Каляри 3 - 0 1.12 8.78 18.95
16:00 Беневенто - Интер 1 - 2 10.17 5.61 1.27
16:00 Киево - Фиорентина 2 - 1 2.83 3.20 2.53
16:00 Лацио - Сасуоло 6 - 1 1.49 4.30 6.43
16:00 СПАЛ - Кротоне 1 - 1 1.92 3.30 4.16
16:00 Торино - Верона 2 - 2 1.29 5.46 9.46
19:00 Милан - Рома 0 - 2 2.44 3.50 2.70
21:45 Аталанта - Ювентус 2 - 2 4.82 3.40 1.79
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Фоджа - Новара 2 - 2 1.96 3.28 3.69
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Алесандрия - Арецо 0 - 1 1.87 3.18 3.81
17:30 Арцакена - Монца 1912 1 - 0 2.38 3.07 2.73
17:30 Карарезе - Сиена 1 - 2 2.42 3.00 2.73
17:30 Пистоезе - Кунео 1 - 1 2.22 3.09 2.96
17:30 Понтедера - Ливорно 2 - 3 4.06 3.21 1.79
17:30 Про Пиаченца - Олбия 1 - 3 2.22 3.07 2.99
21:30 Гаворано - Витербезе 0 - 3 3.37 3.11 2.02
21:30 Лукезе - Пиаченца 0 - 1 2.32 2.97 2.90
21:30 Пиза - Прато 2 - 0 1.53 3.55 5.65
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Басано Виртус - Албинолефе 1 - 0 2.00 3.19 3.34
15:30 Губио - Судтирол 1 - 0 2.48 3.03 2.65
15:30 Терамо - Фермана 0 - 0 2.52 2.99 2.63
15:30 Триестина - Ренате 0 - 1 2.37 3.00 2.81
19:30 Алма Ювентус Фано - Равена 0 - 1 2.21 3.07 3.00
19:30 Модена - Местре 0 - 3 2.99 3.07 2.21
19:30 Падуа - Сантарканджело 3 - 0 1.49 3.71 5.72
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Троа - Сент Етиен 2 - 1 3.37 3.10 2.24
18:00 Анже - Лион 3 - 3 3.20 3.33 2.22
22:00 Ница - Олимпик Марсилия 2 - 4 2.51 3.33 2.76
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Аустрия Виена - Алтах 2 - 0 1.83 3.54 3.87
20:00 Ред Бул Залцбург - Волфсбергер 2 - 1 1.23 5.49 11.12
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Карабах Агдам - Зира Баку 0 - 0 1.43 3.77 6.64
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Теута 1 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Пеня Енкарнада 6 - 0 - - -
13:00 Сант Жулия - ФК Санта Колома 1 - 1 - - -
17:00 УЕ Санта Колома - Интер де Ескалдес 0 - 0 - - -
19:00 УЕ Енгордани - Луситанос 1 - 3 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ширак Гюмри - Гандзасар Капан 1 - 1 1.70 3.47 4.07
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Слуцк - Шахтьор Солигорск 0 - 2 4.20 3.48 1.70
16:00 Динамо Минск - БАТЕ Борисов 0 - 1 3.00 3.25 2.12
18:00 Торпедо Жодино - Городея 3 - 2 1.67 3.38 4.58
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - КАА Гент 2 - 1 1.70 3.69 4.59
19:00 Андерлехт - Стандарт Лиеж 1 - 0 1.74 3.67 4.30
21:00 Зулте Варегем - Локерен 1 - 3 1.60 3.87 5.12
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Беершот Вилрийк - Лиерс 4 - 0 2.06 3.34 3.15
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Сараево - Крупа 2 - 3 1.26 4.83 8.40
19:00 Борац Баня Лука - Слобода Тузла 1 - 0 1.53 3.55 5.49
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Левски София - Черно море 1 - 0 1.42 4.12 6.33
20:00 Лудогорец Разград - Берое 2 - 0 1.19 5.86 11.23
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Царско Село София - Оборище Панагюрище 2 - 0 - - -
17:00 Локомотив Горна Оряховица - Монтана 1 - 1 1.65 3.40 4.50
17:00 Созопол - Ботев Враца 1 - 2 2.45 3.30 2.45
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Дила Гори - Чихура Сачхере 1 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Олимпиакос - Атромитос 0 - 1 1.28 5.00 10.17
18:15 Керкира Корфу - Ксанти 0 - 2 2.83 2.70 2.80
18:15 Левадиакос - Аполон Смирни 2 - 1 1.92 3.08 4.36
20:30 Астерас Триполис - АЕК Атина 2 - 0 4.40 3.28 1.82
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Силкеборг - Нордселанд 2 - 4 3.41 3.58 1.99
15:00 Мидтиланд - Олборг 4 - 1 1.57 4.05 5.39
17:00 Брьондби - Сьондерийске 4 - 0 1.40 4.73 6.80
19:00 Лингби - ФК Копенхаген 3 - 1 4.52 3.60 1.74
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Вейле - Фремад Амагер 1 - 0 1.62 3.63 4.95
14:00 Виборг - Брабранд 4 - 0 1.39 4.46 6.69
14:00 Кьоге - Фредериция 0 - 0 2.29 3.21 2.89
14:00 Роскилде - Нюкьобинг 2 - 0 1.89 3.60 3.47
14:00 Скиве - Тистед 1 - 2 2.91 3.33 2.24
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Йехуда - Апоел Раанана 1 - 0 2.02 3.13 3.42
20:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Хайфа 0 - 1 2.22 3.09 3.03
20:00 Макаби Хайфа - МС Ашдод 1 - 0 1.38 4.10 7.41
21:00 Апоел Ашкелон - Макаби Тел Авив 2 - 2 7.68 4.05 1.38
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
18:45 Дъндолк - Шамрок Роувърс 1 - 1 1.76 3.28 4.36
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Тобол Костанай - Астана 1 - 1 5.37 3.66 1.51
15:00 Тараз - Актобе 1 - 0 2.47 2.95 2.64
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Аполон Лимасол - Неа Саламина 5 - 0 1.22 5.24 9.41
18:00 Етникос Ахна - АЕЛ Лимасол 0 - 1 4.76 3.36 1.66
19:00 Докса Катокопия - Арис Лимасол 2 - 1 2.06 3.21 3.15
20:00 Алки Ороклини - Апоел Никозия 0 - 1 6.38 4.54 1.37
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 РМ Хам Бенфика - ЮС Хостерт 2 - 0 1.91 3.67 3.12
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вардар Скопие - Шкупи Скопие 1 - 0 1.14 6.24 14.73
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол 1 - 2 10.68 4.45 1.27
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Стрьомгодсет 0 - 1 3.02 3.29 2.22
19:00 Од БК - Хаугесунд 1 - 0 2.03 3.23 3.55
19:00 Сандефьорд - Олесунд 2 - 0 1.97 3.36 3.60
19:00 Согндал - Молде 2 - 2 3.26 3.36 2.09
19:00 Тромсьо - Лилестрьом 2 - 1 2.10 3.45 3.15
21:00 Розенборг - Сарпсборг 08 1 - 1 1.63 3.77 4.88
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Йерв Гримстад - Мьондален 0 - 1 2.33 3.32 2.71
16:00 Осане - Елверум 1 - 0 1.87 3.43 3.69
16:00 Стрьомен - Старт Кристиансанд 1 - 2 3.13 3.31 2.11
19:00 Арендал - Конгсвингер 3 - 0 2.81 3.50 2.19
19:00 Бодо Глимт - Флурьо 4 - 1 1.35 4.91 6.59
19:00 Левангер - Тромсдален 0 - 3 1.52 3.90 5.45
19:00 Ранхайм - Санднес 0 - 1 2.47 3.28 2.58
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Рауфос - ФК Фолло 8 - 0 1.19 6.01 9.31
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Нест-Сотра - Видар 4 - 2 1.38 4.68 5.68
19:00 ФК Брюне - Айерсун 1 - 6 1.46 4.31 5.31
19:00 Хьодд - Виндбярт 3 - 2 1.52 4.50 4.34
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Плоцк - ЛКС Нечеча 1 - 0 2.14 3.22 3.30
16:30 Гурник Забже - Пяст Гливице 1 - 0 1.95 3.43 3.63
19:00 Лех Познан - Легия Варшава 3 - 0 2.47 3.05 2.89
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вигри Сувалки - Хойничанка Хойнице 0 - 2 2.76 3.17 2.35
20:00 Олимпия Груджьондз - Гурник Ленчна 1 - 0 1.85 3.32 3.88
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
19:15 Спортинг Брага - Ещорил Прая 6 - 0 1.55 3.68 5.95
21:15 Спортинг Лисабон - Порто 0 - 0 2.59 3.16 2.64
23:30 Белененсеш - Витория Гимараеш 1 - 0 2.22 3.15 3.18
23:30 Маритимо - Бенфика 1 - 1 7.85 4.07 1.41
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Спортинг Брага Б - Насионал Мадейра 5 - 4 2.82 2.99 2.43
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Клуж - Ювентус Букурещ 2 - 0 1.25 5.12 10.67
20:30 Сепси Сфънту Георге - ФК ФКСБ 0 - 4 7.59 4.01 1.41
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ЦСКА Москва - ФК Уфа 0 - 0 1.27 4.90 10.21
16:30 Локомотив Москва - Динамо Москва 3 - 0 1.73 3.29 4.90
19:00 Анжи Махачкала - Зенит Санкт Петербург 2 - 2 7.56 4.11 1.40
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Ружомберок - Татран Прешов 3 - 1 1.21 5.83 10.05
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Железарна Подбрезова Б - Интер Братислава 1 - 1 4.31 3.66 1.64
11:30 Жилина Б - Партизан Бардейов 2 - 0 1.33 4.60 6.61
16:30 Серед - Локомотив Кошице 2 - 1 2.30 3.18 2.70
16:30 Славой Требишов - Попрад 3 - 2 4.44 3.81 1.58
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:50 Олимпия Любляна - Горица 2 - 1 1.54 3.67 5.28
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Напредак Крушевац - Цървена Звезда Белград 1 - 0 6.57 4.64 1.34
20:00 Партизан Белград - Чукарички 0 - 0 1.39 4.12 6.58
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Йени Малатияспор - Коняспор 1 - 1 2.46 3.23 2.76
16:30 Аланияспор - Генчлербирлиги 4 - 1 2.09 3.41 3.24
19:30 Бешикташ - Трабзонспор 2 - 2 1.66 3.66 5.04
19:30 Гьозтепе - Истанбул Башакшехир 1 - 2 3.10 3.46 2.13
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гиресунспор - Юмраниеспор 1 - 1 1.76 3.33 4.40
13:00 Самсунспор - Балъкесирспор 2 - 1 2.24 3.28 2.93
15:30 Елязъгспор - Ризеспор 3 - 1 2.59 3.24 2.52
18:00 Аданаспор - Ерзурум ББ 2 - 1 1.92 3.31 3.61
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Черноморец Одеса - Ворскла Полтава 0 - 3 2.65 2.89 2.60
17:00 Верес Ровно - Стал Каменское 1 - 1 1.29 4.37 10.14
17:00 Шахтьор Донецк - Карпати Лвов 2 - 0 1.06 8.62 20.27
19:30 Заря Луганск - Динамо Киев 4 - 4 6.10 4.30 1.41
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арсенал Киев - Черкаский Днепър 1 - 0 1.19 5.74 9.10
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Рунавик 2 - 3 5.38 4.97 1.37
17:00 Скала ИФ - Б36 Торсхавн 2 - 3 4.47 4.25 1.52
17:00 ТБ Творойри - Клаксвик 0 - 0 5.46 4.46 1.40
17:00 Фуглафьордур - Викингур Гота 1 - 5 9.01 5.89 1.19
17:00 ХБ Торсхавн - ЕБ Стреймур 2 - 3 1.32 4.92 6.31
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ИФК Мариехамн - Сейняйоен ЯК 2 - 1 2.25 3.17 3.02
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 АЗ Алкмаар - Фейенорд 0 - 4 2.57 3.39 2.54
15:30 Витес - Утрехт 1 - 1 2.30 3.35 2.89
15:30 Хееренвеен - Аякс 0 - 4 4.52 3.95 1.66
17:45 Спарта Ротердам - Рода 1 - 2 1.74 3.59 4.47
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Осиек - Истра 1961 2 - 1 1.27 4.79 9.99
20:00 Рудеш Загреб - Риека 1 - 5 8.53 4.62 1.30
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица 1 - 0 2.11 3.05 3.14
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Виктория Пилзен - Бохемианс 1905 Прага 2 - 1 1.33 4.58 8.17
18:00 Баник Острава - Фастав Злин 2 - 2 2.24 3.16 3.02
18:00 Баумит Яблонец - Млада Болеслав 3 - 1 1.97 3.26 3.55
18:00 Височина Ихлава - Сигма Оломоуц 0 - 1 2.88 3.23 2.29
19:00 Славия Прага - Збройовка Бърно 2 - 0 1.18 6.04 12.03
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Варнсдорф - Баник Соколов 0 - 1 2.10 3.19 3.08
17:00 Графин Влашим - Усти над Лабем 2 - 1 1.54 3.77 4.93
18:00 Чешке Будьовице - Витковице 6 - 0 1.36 4.46 6.55
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Санкт Гален 6 - 1 1.39 4.57 6.63
17:00 Тун - Люцерн 2 - 0 2.16 3.55 2.92
17:00 Цюрих - Лугано 3 - 0 1.56 3.78 5.41
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Вил 0 - 0 1.43 4.24 6.06
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Хакен 0 - 0 1.92 3.48 3.64
16:00 Малмьо - Халмстад 2 - 0 1.15 7.03 14.18
16:00 Сундсвал - Юргорден 0 - 5 4.70 3.67 1.68
18:30 АИК Стокхолм - Елфсборг 5 - 2 1.33 4.82 7.92
18:30 Йоребро - Калмар 1 - 0 2.22 3.35 2.98
18:30 Хамарби - Норкьопинг 0 - 2 2.26 3.38 2.89
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Далкурд - Сирианска Сьодертале 4 - 2 1.23 5.57 9.11
18:00 Атвидаберг - Дегерфорш 1 - 3 2.64 3.36 2.38
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Умео ФК - Браге 0 - 4 2.93 3.71 2.02
17:00 Асириска Сьодертале - Вестерос 0 - 4 2.91 3.60 2.07
17:00 Васалунд - Тийм ТГ 0 - 1 1.93 3.57 3.26
17:00 Сандвикен - ИФК Люлео 2 - 1 1.39 4.36 6.45
18:00 Енскеде - Нюкьопинг 1 - 7 3.38 3.64 1.86
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Мялби - Асириска БК 4 - 1 1.22 5.70 9.23
17:00 Енгелхолм - Хускварна 2 - 1 2.28 3.54 2.61
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:05 Химнасия Ла Плата - Ланус 1 - 3 2.34 2.92 3.03
02:05 Архентинос Хуниорс - Расинг Клуб 2 - 0 3.20 3.03 2.20
17:05 Талерес Кордоба - Патронато Парана 1 - 0 1.71 3.28 4.90
20:05 Сан Мартин Сан Хуан - Росарио Сентрал 3 - 1 2.79 2.93 2.54
22:05 Индепендиенте - Велес Сарсфийлд 1 - 0 1.69 3.28 5.07
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:30 Сантамарина - Атлетико Митре 1 - 1 2.07 2.87 3.63
21:00 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Браун Адроге 1 - 1 2.30 2.87 3.12
23:00 Сан Мартин Тукуман - Алдосиви Мар дел Плата 0 - 0 2.45 2.90 2.87
23:00 Химнасия Хухуй - Килмес Буенос Айрес 2 - 0 2.62 2.89 2.68
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Палмейрас SP - Сантос SP 0 - 1 1.79 3.38 4.22
22:00 Авай SC - Атлетико GO 0 - 2 2.02 3.13 3.62
22:00 Ботафого RJ - Витория Салвадор BA 2 - 3 1.69 3.47 4.78
22:00 Гремио RS - Флуминензе RJ 1 - 0 1.54 3.61 6.08
22:00 Крузейро MG - Коринтианс SP 1 - 1 2.22 3.03 3.23
22:00 Сао Пауло SP - Спорт Ресифе PE 1 - 0 1.54 3.71 5.87
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гуарани SP - Крисиума SC 0 - 0 2.17 3.10 3.15
01:00 Лувердензе MT - Сеара CE 0 - 1 2.19 3.14 3.09
17:00 Америка MG - Оесте SP 1 - 2 1.60 3.37 5.58
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Карабобо Валенсия 0 - 1 3.10 3.06 2.16
18:00 Метрополитанос - Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 4.00 3.47 1.71
22:30 Депортиво Анзоатеги - Атлетико Сокопо 0 - 0 1.51 3.65 5.47
23:00 Естудиантес де Мерида - Португеза Акаригуа 0 - 0 1.77 3.22 4.12
23:00 Каракас - Депортиво Тачира 1 - 1 2.19 3.03 3.05
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам - Биндуонг 1 - 1 1.58 3.87 4.41
13:00 Санна Кхан Хоа - Хоанган Гялай 4 - 2 1.85 3.52 3.35
13:00 Сонглам Нгеан Вин - Сайгон ФК 2 - 0 2.38 3.16 2.58
13:30 Хошимин Сити - СХБ Дананг 1 - 1 2.48 3.34 2.38
14:00 Тхан Куанг Нин - Кан Тхо 0 - 0 1.35 4.45 6.36
14:30 ТТ Ханой - Донгтам Лонган Танан 4 - 0 1.25 5.35 7.33
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Комуникасионес - Петапа 3 - 1 1.76 3.25 4.18
05:30 Кселаху - Мунисипал 2 - 2 2.21 3.07 2.92
20:00 Санарате - Сикинала 1 - 0 - - -
21:00 Маркуензе - Антигуа ГФК 2 - 2 2.26 2.99 2.93
21:00 Сучитепекес - Малакатеко 3 - 1 1.66 3.24 4.84
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пасакина - Исидро Метапан отл. 2.48 2.97 2.63
03:30 Сонсонате - Агила Сан Мигел отл. 2.21 2.99 3.06
03:30 Чалатенанго - Мунисипал Лименьо отл. 2.63 3.19 2.39
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персипура Джаяпура - Мадура Юнайтед 0 - 1 1.81 3.33 3.65
11:00 Барито Путера - Борнео ФК 2 - 1 1.58 3.48 4.99
14:30 Персиба Баликпапан - Персиб Бандунг 2 - 2 1.82 3.33 3.64
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Депортес Толима - Индепендиенте Меделин отл. 2.25 2.98 3.02
02:00 Атлетико Насионал - Атлетико Уила 1 - 0 1.39 4.08 7.40
03:45 Хуниор Баранкиля - Депортиво Кали 1 - 0 1.47 3.76 6.36
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Картахинес - Универсидад де Коста Рика 1 - 1 1.82 3.41 3.72
20:00 ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Гресия 3 - 0 1.49 4.14 5.18
20:00 Перес Селедон - Сантос де Гуапилес 4 - 1 2.07 3.22 3.11
23:00 Мунисипал Либерия - Лимон 3 - 1 2.67 3.19 2.36
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ИР Танжер - Раджа Казабланка 1 - 1 2.67 2.79 2.62
18:00 Рапиде Оуед Зем - Могреб Тетуан 2 - 0 2.88 2.96 2.37
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Монтерей 2 - 2 4.04 3.33 1.81
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Леон 0 - 3 2.58 3.28 2.47
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Чивас Гуадалахара 1 - 0 1.70 3.48 4.54
03:06 Пачука - Некакса Агуаскалиентес 0 - 0 1.75 3.41 4.27
05:00 Депортиво Толука - Америка Мексико 1 - 2 2.32 3.18 2.82
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Атланте Канкун 2 - 1 1.90 3.05 3.79
04:00 Хуарес - Тампико Мадеро 1 - 0 1.58 3.39 5.34
05:00 Дорадос де Синалоа - Мурсиелагос 1 - 0 1.99 3.02 3.54
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Симаронес де Сонора 2 - 0 2.52 3.03 2.58
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Олимпия Асунсион - Депортиво Капиата 1 - 2 1.46 4.09 5.51
03:10 Насионал Асунсион - Либертад Асунсион 2 - 1 3.27 3.15 2.07
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Реал Гарсиласо - Академия Кантолао 1 - 0 1.35 4.38 7.26
21:00 Аякучо - Спортинг Кристал 5 - 3 2.17 3.24 2.96
21:30 Мелгар Арекипа - Спорт Росарио 2 - 2 1.49 3.61 6.04
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Торонто - Ню Йорк Ред Булс 4 - 2 1.71 3.74 4.39
02:30 Кълъмбъс Крю - Ди Си Юнайтед 2 - 0 1.45 4.41 6.11
02:30 Ню Инглънд Революшън - Атланта Юнайтед 0 - 0 2.20 3.48 2.94
03:30 Хюстън Динамо - Минесота Юнайтед 2 - 1 1.38 4.76 6.73
03:30 Чикаго Файър - Ню Йорк Сити 1 - 1 2.02 3.51 3.30
04:00 Колорадо Рапидс - Монреал Импакт 2 - 1 2.21 3.28 3.09
04:00 Спортинг Канзас Сити - Ванкувър Уайткепс 0 - 1 1.56 3.92 5.37
05:30 Лос Анджелис Галакси - Реал Солт Лейк 1 - 1 2.91 3.61 2.16
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Портланд Тимбърс 2 - 1 2.74 3.32 2.40
20:00 Филаделфия Юнион - Сиатъл Саундърс 2 - 0 2.38 3.37 2.75
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Едмънтън - Сан Франциско Делтас 0 - 1 2.37 3.05 2.73
23:00 Норт Каролина - Инди Елевън 5 - 0 2.22 3.08 2.93
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Навбахор Наманган - Пахтакор Ташкент 2 - 0 6.50 4.00 1.42
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Рампла Хуниорс - Пенярол Монтевидео отл. 5.58 4.22 1.44
22:00 Бостън Ривър - Серо Монтевидео отл. 2.41 3.17 2.61
22:00 Монтевидео Уондърърс - Ливърпул Монтевидео отл. 2.31 3.16 2.75
22:00 Насионал Монтевидео - Ел Танкуе Сислей отл. 1.33 4.50 7.17
22:00 Суд Америка Монтевидео - Пласа Колония отл. 2.11 3.17 3.09
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Данубио Монтевидео отл. 3.32 3.21 2.00
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Маратон Сан Педро - Вида Ла Сейба 1 - 0 1.62 3.42 4.91
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 2 2.41 3.03 2.66
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Уачипато Талкауано - Сантяго Уондърърс 1 - 0 2.22 3.11 3.03
02:30 Сан Луис Килота - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 1 2.04 3.28 3.28
18:00 Универсидад Католика - Коло-Коло Сантяго 0 - 1 2.58 3.25 2.45
21:30 Палестино Сантяго - Депортес Темуко 2 - 2 2.23 3.07 3.04
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Блумфонтейн Селтик - Бидвест Уитс 1 - 0 2.30 3.10 2.80
16:30 Платинум Старс - Мамелоди Съндаунс 0 - 1 3.89 3.12 1.87
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Кануън - Улсан Хюндай 1 - 1 2.67 3.18 2.42
09:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 1 3.13 3.30 2.08
09:00 Чеджу Юнайтед - Куанджу 1 - 1 1.49 3.89 5.86
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Вегалта Сендай - Урава Ред Даймъндс 2 - 3 3.54 3.53 1.89
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Каматамаре Сануки - Токушима Вортис 0 - 0 3.61 3.20 1.96
07:00 Фагиано Окаяма - Оита Тринита 0 - 3 2.38 3.02 2.90
09:00 Гифу - Нагоя Грампус 2 - 6 2.77 3.31 2.30
09:00 Теспакусатсу Гунма - Йокохама ФК 1 - 1 4.33 3.42 1.75
09:00 Токио Верди - Мачида Зелвия 3 - 1 2.02 3.27 3.37
13:00 Роасо Кумамото - Ехиме ФК 2 - 1 2.72 3.00 2.54
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
16:00 СуперСпорт Юнайтед (Юар) - Клуб Африкан Тунис (Тун) 1 - 1 1.98 3.23 3.28
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
20:30 Етоил дю Сахел Сус (Тун) - Ал Ахли Кайро (Еги) 2 - 1 2.27 2.72 3.22