Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Март '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 24 победи от 28 мача

Атлетико Мадрид само 1 загуба от 26 мача

Хуеска като домакин няма загуба от 14 мача

Аморебиета като гост 10 равенства от 14 мача

Майорка като домакин няма загуба от 14 мача

Сабадел като домакин 9 равенства от 13 мача

Беневенто 22 загуби от 26 мача

Енкамп 60 получени гола в 18 мача - 3.33 на мач

Пеня Енкарнада няма победа от 18 мача

Витоша Бистрица няма победа от 22 мача

ПАОК само 8 получени гола в 22 мача - 0.36 на мач

Арис Солун няма загуба от 18 мача

Ф91 Дюделанж 39 вкарани гола в 13 мача - 3.00 на мач

Прогрес Нидеркорн 39 вкарани гола в 13 мача - 3.00 на мач

ЮС Еш 12 загуби от 13 мача

Вардар Скопие като домакин само победи от 10 мача

Витория Гимараеш Б като гост няма равенство от 13 мача

Зенит Санкт Петербург 2 като гост няма победа от 13 мача

Аякс като гост 33 вкарани гола в 12 мача - 2.75 на мач

Збройовка Бърно като гост 8 загуби от 9 мача

Нуева Чикаго 9 равенства от 15 мача

Трухилянос Валера 4 равенства от 5 мача

Санарате като домакин нито един получен гол в 5 мача

Сикинала като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Ла Екуидад Богота само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Хуарес като домакин 4 равенства от 5 мача

Серо Монтевидео само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Насионал Монтевидео само победи от 4 мача

Мотагуа Тегусигалпа няма загуба от 9 мача

Универсидад Католика само победи от 4 мача

Анкета

Ще успее ли Ливърпул да детронира Реал Мадрид от Клубния връх на Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Ботев Враца - Черноморец Балчик 12:30 на живо
Ring.BG
Дженоа - Каляри
13:30 на живо
Nova Sport
Блекбърн - Уигън
14:00 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 15:00 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Арсенал
15:30 на живо
Ring.BG
Аталанта - Сампдория
16:00 на живо
Nova Sport
Каен - Страсбург
16:00 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Щутгарт
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Атлетико Мадрид 17:15 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Славия
17:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Челси
18:00 на живо
Nova Sport
Монпелие - Лион
18:00 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Байерн Мюнхен
19:00 на живо
F Plus
Валенсия - Бетис
21:45 на живо
Ring.BG
Милан - Интер
21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Нант
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 4 Март, 2018 Подреждане по час

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Брайтън - Арсенал 2 - 1 3.99 3.67 1.91
18:00 Манчестър Сити - Челси 1 - 0 1.54 4.32 6.03
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Блекбърн - Уигън 2 - 2 2.51 3.13 2.81
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Кьолн - Щутгарт 2 - 3 2.49 3.24 2.83
19:00 Фрайбург - Байерн Мюнхен 0 - 4 8.73 4.93 1.35
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Ян Регенсбург 2 - 1 2.35 3.33 2.84
14:30 Фортуна Дюселдорф - Санкт Паули 2 - 1 2.11 3.24 3.37
14:30 Хайденхайм - Арминия Билефелд 2 - 2 2.43 3.25 2.77
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Халешер - Фортуна Кьолн 0 - 3 2.23 3.18 3.02
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леванте - Еспаньол 1 - 1 3.05 3.03 2.50
17:15 Барселона - Атлетико Мадрид 1 - 0 1.62 3.88 5.50
19:30 Реал Сосиедад - Алавес 2 - 1 1.55 4.10 5.87
21:45 Валенсия - Бетис 2 - 0 1.52 4.42 5.83
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Лорка - Албасете 1 - 2 2.67 2.90 2.76
17:00 Химнастик де Тарагона - Тенерифе 1 - 2 2.86 3.10 2.43
19:00 Алкоркон - Кордоба 1 - 2 1.79 3.45 4.24
19:00 Валядолид - Райо Валекано 1 - 1 2.41 3.26 2.75
19:00 Севиля Атлетико - Спортинг Хихон 0 - 1 4.44 3.38 1.77
21:00 Хуеска - Алмерия 2 - 2 1.53 3.66 6.18
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - СС Рейес 1 - 0 1.86 3.19 3.84
13:00 Навалкарнеро - Понферадина 0 - 0 1.83 3.17 4.11
13:00 Талавера де ла Рейна - Депортиво Фабрил 2 - 0 2.25 2.93 3.08
13:00 Унион Адарве - Расинг Ферол 1 - 1 1.76 3.25 4.27
17:45 Рапидо де Боусас - Толедо 1 - 0 1.77 3.20 4.18
18:00 Понтеведра - Райо Махадаонда 0 - 3 3.25 2.99 2.13
19:15 Гихуело - Корухо 2 - 0 1.91 3.17 3.64
19:30 Химнастика Сеговиана - Реал Мадрид Кастиля 2 - 0 3.16 2.98 2.17
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Герника Клуб - Бургос 1 - 0 1.96 3.05 3.63
18:00 Исара - Лейоа 0 - 0 2.30 3.04 2.87
18:00 Мирандес - Аморебиета 0 - 0 1.46 3.90 5.81
18:00 Пеня Спорт - Атлетик Билбао Б 1 - 1 3.78 3.08 1.91
18:00 Расинг Сантандер - Витория-Гастейс 4 - 1 1.37 4.06 7.09
18:00 Реал Унион - Леалтад 3 - 1 1.77 3.19 4.31
18:00 УД Логронес - Туделано 2 - 1 1.82 3.17 4.05
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Бадалона - Атлетико Балеарес 3 - 0 1.93 3.06 3.75
13:00 Депортиво Арагон - Пеня Депортива 0 - 1 2.63 2.95 2.54
13:00 Майорка - Ебро 0 - 1 1.40 3.78 7.20
13:00 Олот - Онтиниент 2 - 0 2.49 2.94 2.70
13:00 Пералада-Жирона Б - Еркулес 2 - 0 2.99 2.96 2.24
13:00 Сабадел - Атлетико Сагунтино 0 - 0 2.27 2.93 3.01
13:00 Форментера - Виляреал Б 0 - 0 2.86 2.94 2.39
19:00 Лейда Еспортиу - Алкояно 1 - 0 2.01 3.04 3.53
19:30 Елче - Лагостера 2 - 0 1.57 3.38 5.46
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Гранада Б - Хумиля 1 - 1 1.75 3.22 4.28
13:00 Вияновенсе - Лорка Депортива 1 - 0 1.66 3.26 4.94
13:00 Ел Ехидо 2012 - Рекреативо 0 - 1 2.17 2.97 3.18
13:00 Лас Палмас Атлетико - Естремадура 1 - 0 3.86 3.12 1.87
13:00 Марбеля - Реал Мурсия 1 - 1 2.00 3.05 3.48
13:00 Мелия - Есиха 1 - 1 1.81 3.15 4.10
13:00 УКАМ Мурсия - Линенсе 1 - 1 1.81 3.14 4.09
18:00 Мерида АД - Бетис Б 3 - 1 1.84 3.08 4.03
19:30 Сан Фернандо - Картахена 0 - 2 2.91 2.93 2.32
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Дженоа - Каляри отл. 1.70 3.47 5.44
16:00 Аталанта - Сампдория отл. 1.64 3.83 5.20
16:00 Беневенто - Верона отл. 1.88 3.63 3.94
16:00 Киево - Сасуоло отл. 2.81 3.06 2.63
16:00 Торино - Кротоне отл. 1.45 4.23 7.34
16:00 Удинезе - Фиорентина отл. 3.35 3.22 2.20
21:45 Милан - Интер отл. 2.38 3.07 3.18
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Бари отл. 3.01 3.01 2.40
18:30 Карпи - Венеция отл. 2.68 2.79 2.85
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Каен - Страсбург 2 - 0 2.09 3.19 3.67
18:00 Монпелие - Лион 1 - 1 2.93 3.16 2.47
22:00 Олимпик Марсилия - Нант 1 - 1 1.49 4.11 6.89
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Ред Бул Залцбург - Рапид Виена 1 - 0 1.49 4.14 6.11
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Габала - Нефтчи Баку 1 - 2 1.59 3.58 4.86
16:00 Зира Баку - Кешля 1 - 2 1.43 3.80 6.79
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Люшня - Кукеси 1 - 2 - - -
15:00 Скендербеу Корча - Лачи 4 - 0 - - -
18:00 Теута - Партизани Тирана 1 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - УЕ Санта Колома 1 - 2 - - -
13:00 Сант Жулия - Пеня Енкарнада 5 - 1 - - -
17:00 Луситанос - ФК Санта Колома 2 - 0 1.59 3.66 4.57
19:00 УЕ Енгордани - Интер де Ескалдес 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Арарат Ереван - Алашкерт Ереван 2 - 3 5.59 3.91 1.47
12:00 Бананц Ереван - Ширак Гюмри 3 - 0 2.44 3.07 2.60
14:00 Гандзасар Капан - Пюник Ереван 1 - 0 2.25 3.03 2.97
Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Беершот Вилрийк - Серкъл Брюж 1 - 0 2.23 3.16 3.02
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 0 - 0 2.66 3.02 2.49
17:30 Витоша Бистрица - Славия 1 - 1 5.66 3.65 1.54
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Ботев Враца - Черноморец Балчик 3 - 2 - - -
15:30 Лудогорец Разград II - Несебър 0 - 2 - - -
15:30 Царско Село София - Локомотив Горна Оряховица 1 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Астерас Триполис - ПАОК 3 - 2 7.15 3.75 1.48
17:15 АЕК Атина - Паниониос Атина 1 - 0 1.27 4.72 12.26
17:15 Левадиакос - Лариса 2 - 1 2.34 2.90 3.26
19:30 Олимпиакос - Панатинайкос 1 - 1 1.41 4.14 7.46
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ахарнайкос Мениди - Караискакис Арта 0 - 3 - - -
15:00 Верия - Аполон Лариса 0 - 3 - - -
15:00 Докса Драма - Егиниакос 3 - 3 1.37 4.09 6.86
15:00 Панахайки - Калитеа 1 - 0 1.13 6.62 14.28
15:00 Пансерайкос - Панайгиалиос Егио 3 - 0 1.68 3.18 4.74
15:00 Спарти - Аполон Понту 0 - 4 1.69 3.17 4.78
17:00 Арис Солун - Трикала 0 - 0 1.37 3.86 7.87
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хелзингор - Сьондерийске 1 - 2 4.07 3.57 1.82
15:00 Рандерс - Нордселанд 0 - 3 3.36 3.42 2.06
17:00 Орхус - ФК Копенхаген 0 - 1 3.97 3.34 1.92
19:00 Брьондби - Одензе 2 - 1 1.27 5.25 9.90
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Вендсисел - Роскилде 2 - 0 1.81 3.56 3.85
14:45 Виборг - Нюкьобинг 3 - 1 1.79 3.50 3.99
14:45 Есберг - Скиве 2 - 0 1.38 4.39 6.89
17:30 Фремад Амагер - Брабранд 2 - 1 1.66 3.55 4.81
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Номе Калю - Вапрус Пярну 7 - 0 1.02 14.12 19.44
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Беер Шева 0 - 1 3.71 3.30 1.85
21:00 Бейтар Йерусалим - Апоел Акре 3 - 0 1.21 5.40 9.57
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
19:00 Тор Акурейри - Селфос 0 - 2 2.05 3.50 2.90
21:00 Викингур Олафсвик - Лейкнир Рейкявик 1 - 1 2.45 3.66 2.52
22:15 Фьолнир Рейкявик - Стярнан Гардабаер 5 - 2 3.76 3.65 1.76
Казахстан - Суперкупа Казахстан - Суперкупа Рез. 1 X 2
11:00 Астана - Кайрат Алмати 3 - 0 1.99 3.20 3.38
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Омония Никозия - Апоел Никозия 0 - 2 4.80 3.82 1.55
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ермис Арадипоу - Алки Ороклини 0 - 1 2.03 3.32 3.18
18:00 Неа Саламина - Пафос 1 - 3 2.41 3.10 2.70
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лиетава Йонава - Атлантас Клайпеда 1 - 1 3.54 3.33 1.86
17:00 Стумбрас Каунас - Жалгирис Вилнюс 0 - 0 9.04 5.36 1.23
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:30 Диферданж - Роданж 91 отл. 1.19 5.93 8.76
17:00 УНА Щрасен - Юнион Люксембург отл. 2.34 3.87 2.27
17:00 Ф91 Дюделанж - РМ Хам Бенфика отл. - - -
17:00 Юнион Титус Петанж - Прогрес Нидеркорн отл. - - -
17:00 ЮС Еш - Виктория Роспорт отл. 1.93 3.81 2.95
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Академия Пандев - Ренова Джепчище 1 - 1 1.79 3.24 4.00
15:00 Вардар Скопие - Силекс Кратово 2 - 3 2.34 3.27 2.62
15:00 Пелистер Битоля - ФК Скопие 0 - 0 1.44 3.69 6.16
15:00 Шкупи Скопие - Работнички Скопие 1 - 1 2.42 3.17 2.60
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Хамрун Спартанс - Сенглеа Атлетик 3 - 0 1.61 3.76 4.36
17:00 Хибърниънс - Слима Уондърърс 0 - 1 1.54 3.63 5.18
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Краковия Краков - Арка Гдиня 2 - 1 2.22 3.09 3.25
19:00 Легия Варшава - Лех Познан 2 - 1 2.33 3.08 3.10
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рух Хожов - Битовия Битов 2 - 0 2.52 3.09 2.63
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
13:45 Тондела - Шавеш 2 - 0 2.69 3.04 2.62
18:00 Морейрензе - Пасош Ферейра 2 - 0 2.21 3.03 3.36
20:00 Витория Сетубал - Рио Аве 1 - 0 2.58 3.04 2.73
22:15 Витория Гимараеш - Белененсеш 0 - 0 1.81 3.41 4.20
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Реал СК Кейлуж - Насионал Мадейра отл. 2.67 3.17 2.44
17:00 Академика Коимбра - Пенафиел 1 - 1 1.72 3.38 4.51
17:00 Академико Визеу - Оливейрензе 0 - 2 1.60 3.52 5.26
17:00 Варзин - Санта Клара 1 - 1 2.55 2.79 2.87
17:00 Кова Да Пиедаде - Порто Б 2 - 2 2.09 3.12 3.34
17:00 Спортинг Брага Б - Фамаликао 1 - 0 2.06 3.08 3.45
17:00 Спортинг Ковиля - Бенфика Б 1 - 3 2.13 3.11 3.26
17:00 Униао Мадейра - Витория Гимараеш Б 1 - 1 1.90 3.17 3.86
18:00 Жил Висенте - Лейшоес 2 - 1 2.87 3.01 2.40
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:00 СКА-Хабаровск - ФК Тосно 0 - 1 3.10 2.89 2.43
13:00 ФК Уфа - Динамо Москва 1 - 1 2.40 2.82 3.20
15:30 Локомотив Москва - Спартак Москва 0 - 0 2.52 3.08 2.76
18:00 Арсенал Тула - Ахмат Грозни 1 - 0 2.50 2.92 2.93
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
10:30 Волгар Астрахан - ФК Химки 0 - 2 2.55 2.87 2.75
12:00 Енисей Красноярск - Авангард Курск 3 - 0 1.34 4.18 8.14
12:00 Сибир Новосибирск - Луч-Енергия Владивосток 2 - 0 2.03 2.91 3.71
13:00 ФК Оренбург - Кубан Краснодар 1 - 0 1.45 3.68 6.92
13:00 ФК Тюмен - Олимпиец Нижни Новгород 0 - 0 2.04 3.04 3.48
13:00 Шинник Ярославл - Том Томск 3 - 3 1.79 3.19 4.27
14:00 Динамо Санкт Петербург - Криля Советов 1 - 3 3.66 3.08 1.96
14:00 Ротор Волгоград - ФК Тамбов 1 - 0 3.08 3.04 2.20
15:00 Балтика Калининград - Зенит Санкт Петербург 2 0 - 1 1.48 3.59 6.50
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 Горица - Олимпия Любляна 0 - 1 5.41 3.70 1.54
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Генчлербирлиги - Аланияспор 0 - 1 1.90 3.48 3.80
15:00 Коняспор - Йени Малатияспор 0 - 1 1.94 3.21 3.96
18:00 Анталияспор - Сивасспор 1 - 4 2.48 3.28 2.69
18:00 Фенербахче - Акхисар Беледиеспор 2 - 3 1.41 4.49 6.80
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Истанбулспор - Ерзурум ББ 2 - 2 1.88 3.18 3.97
14:30 Аданаспор - Алтънорду 1 - 3 2.38 3.22 2.72
14:30 Болуспор - Анкарагуджу 3 - 1 2.09 3.14 3.31
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Стал Каменское - Верес Ровно 0 - 1 5.69 3.45 1.57
14:00 ФК Мариупол - Олимпик Донецк 1 - 0 2.29 2.96 3.05
17:00 Динамо Киев - Заря Луганск 3 - 2 1.53 3.97 5.11
19:30 Карпати Лвов - Шахтьор Донецк 0 - 3 10.03 5.59 1.21
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:15 Интер Турку - Клуби-04 Хелзинки 4 - 0 1.08 8.30 16.15
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Цволе - ВВВ Венло 1 - 1 2.04 3.37 3.43
15:30 Витес - Аякс 3 - 2 5.32 3.90 1.59
15:30 Спарта Ротердам - АДО Ден Хааг 2 - 1 2.31 3.34 2.92
17:45 Твенте - Грьонинген 1 - 1 1.98 3.53 3.47
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Го Ахед Игълс - Де Граафшап 0 - 4 3.45 3.65 1.88
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Славен 1 - 0 1.19 5.65 12.16
18:00 Риека - Локомотив Загреб 3 - 1 1.31 4.50 9.24
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гарбал Радановичи - Будучност Подгорица 0 - 0 3.07 2.95 2.18
15:00 Зета Голубовци - Сутиеска Никшич 0 - 1 2.80 2.85 2.50
15:00 Младост Подгорица - Ком Подгорица 1 - 1 1.39 4.22 5.97
15:00 Рудар Плевля - Дечич Тузи 1 - 0 1.35 3.82 7.94
18:30 Петровац - Искра Даниловград 0 - 0 2.29 2.84 2.97
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Спарта Прага - Збройовка Бърно 1 - 1 1.24 5.17 10.67
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Олимпия Прага 1 - 0 2.14 3.23 2.98
15:00 Зноймо - Витковице отл. 1.01 9.54 37.07
15:30 Графин Влашим - Прибрам отл. 2.61 3.22 2.39
18:00 Чешке Будьовице - Варнсдорф отл. 1.60 3.70 4.68
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лугано - Йънг Бойс 2 - 4 4.45 3.48 1.75
17:00 Сион - Люцерн 1 - 1 2.14 3.41 3.07
17:00 Тун - Санкт Гален 1 - 2 1.83 3.66 3.73
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Аарау - Волен 4 - 2 1.39 4.35 6.40
17:00 Раперсвил-Йона - Вил отл. 2.49 3.12 2.63
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Халмстад 3 - 1 1.19 5.86 10.86
16:00 ГАИС Гьотеборг - Васалунд 4 - 0 1.11 7.51 16.23
16:00 Елфсборг - Хамарби 2 - 1 1.63 3.90 4.33
16:00 Сирианска Сьодертале - Одеволд 5 - 3 2.15 3.45 2.76
18:00 Далкурд - Йефле 2 - 2 1.50 4.00 5.49
18:00 Йостерс - Варберг БоИС 2 - 1 1.71 3.72 4.07
18:00 Малмьо - Бромапойкарна 3 - 1 1.30 4.93 7.56
18:00 Сириус - ИФК Гьотеборг** (2 - 2) 2 - 2 3.16 3.37 2.06
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
16:15 Мъдъруел - Хартс 2 - 1 2.43 3.13 2.77
18:15 Рейнджърс - Фолкърк 4 - 1 1.20 5.88 12.18
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Уестърн Сидни Уондърърс - Пърт Глори 1 - 1 1.88 3.70 3.65
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:15 Росарио Сентрал - Годой Крус 1 - 2 2.01 3.10 3.66
02:30 Темперлей - Химнасия Ла Плата 1 - 1 2.78 2.94 2.55
22:00 Атлетико Тукуман - Дефенса и Хустисия 0 - 1 2.30 3.00 3.10
22:00 Банфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 2.02 3.03 3.71
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Клуб Алмагро - Сантамарина 1 - 0 1.91 2.95 4.23
00:30 Сан Мартин Тукуман - Нуева Чикаго 2 - 1 1.82 3.03 4.56
00:35 Алдосиви Мар дел Плата - Атлетико Рафаела 2 - 2 2.33 2.89 3.09
01:00 Институто Кордоба - Спортиво Естудиантес 2 - 0 2.05 2.93 3.68
22:00 Гилермо Браун - Вия Далмине 1 - 1 2.04 2.98 3.64
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Университарио Сукре - Хорхе Вилстерман 1 - 1 2.99 3.37 2.08
22:00 Боливар Ла Пас - Гуабира Монтеро 2 - 0 1.22 5.70 8.83
23:15 Реал Потоси - Ориенте Петролеро 2 - 1 1.52 3.85 5.28
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
22:00 Агуя де Мараба PA - Ремо PA 0 - 1 2.48 3.36 2.39
22:00 КР Бразил AL - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 0 2.04 3.29 3.07
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Карабобо Валенсия - Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 1.82 3.29 3.84
22:00 Трухилянос Валера - Португеза Акаригуа 3 - 1 2.02 2.86 3.66
23:00 Арагуа Маракай - Минерос де Гуаяна 0 - 1 2.66 3.01 2.45
23:00 Атлетико Венецуела - Сулия 1 - 1 2.22 3.09 2.92
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Комуникасионес - Кселаху 2 - 0 2.08 3.21 3.03
03:00 Кобан Империал - Сучитепекес 4 - 2 1.41 3.92 6.21
04:00 Маркуензе - Мунисипал 0 - 7 2.47 3.18 2.46
19:00 Санарате - Антигуа ГФК 0 - 0 2.01 3.19 3.32
20:00 Сикинала - Малакатеко 0 - 0 1.65 3.58 4.31
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Куенка - Текнико Университарио 1 - 1 1.74 3.32 4.35
19:00 Универсидад Католика Кито - ЛДУ Кито 1 - 2 2.96 3.09 2.25
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Джамшедпур - Гоа 0 - 3 2.63 3.17 2.46
16:30 АТК Калкута - НортИйст Юнайтед 1 - 0 2.22 3.21 2.97
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Гуейджоу Хенфен - Дзянсу Сънинг 1 - 3 2.20 3.20 3.06
13:35 Шандун Лунен - Пекин Гуоан 3 - 0 2.11 3.24 3.21
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Алианса Петролера - Атлетико Насионал 1 - 2 3.05 3.01 2.27
01:00 Атлетико Уила - Ла Екуидад Богота 3 - 1 2.10 2.93 3.53
03:00 Депортиво Кали - Рионегро 4 - 0 1.59 3.40 5.62
22:15 Мильонариос Богота - Америка де Кали 3 - 1 1.72 3.17 4.88
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Ередиано - ЛД Алахуеленсе 1 - 1 1.72 3.39 4.21
19:00 Депортиво Саприса - Картахинес 1 - 0 1.31 4.49 8.16
23:00 Лимон - Мунисипал Гресия 2 - 1 1.70 3.66 4.10
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 ШР Ал Хосейма - ФУС Рабат 0 - 0 2.87 2.74 2.49
17:00 Дифа Ел Хадида - Видад Казабланка 0 - 1 2.74 2.76 2.56
17:00 Расинг АК Казабланка - Олимпик Сафи 1 - 2 3.04 2.80 2.34
19:00 Олимпик Курибга - ХУСА Агадир 2 - 1 2.80 2.93 2.41
21:00 ФАР Рабат - Кавкаб Маракеш 2 - 3 1.77 3.20 4.27
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Керетаро 0 - 1 1.71 3.36 4.69
03:00 Монтерей - Пуебла 1 - 3 1.60 3.67 4.99
03:06 Леон - Пумас УНАМ Мексико 3 - 0 2.08 3.47 3.05
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Сантос Лагуна 1 - 2 2.40 3.12 2.77
05:06 Чивас Гуадалахара - Америка Мексико 1 - 1 2.48 3.00 2.76
20:00 Депортиво Толука - Пачука 2 - 1 2.03 3.25 3.32
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Сакатекас - Сакатепек 4 - 1 1.73 3.39 4.10
01:00 Алебрихес де Оахака - Симаронес де Сонора 5 - 2 1.88 3.29 3.60
02:00 Хуарес - Атланте Канкун 0 - 3 1.68 3.35 4.60
04:00 Тампико Мадеро - Венадос 3 - 0 2.22 3.01 3.02
05:00 Дорадос де Синалоа - Кафеталерос де Тапачула 3 - 2 1.69 3.33 4.46
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Мурсиелагос 1 - 0 1.68 3.39 4.44
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
05:35 Ийстърн Събърбс - Уейтакиър Юнайтед 2 - 1 1.75 3.83 3.45
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
15:30 Депортиво Сантани - Олимпия Асунсион 1 - 5 5.27 4.00 1.49
22:45 Серо Портеньо - Депортиво Капиата 2 - 2 1.58 3.65 4.90
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
00:45 Спорт Уанкайо - Реал Гарсиласо 3 - 1 2.00 3.18 3.42
03:00 Спорт Бойс - Академия Кантолао 1 - 1 2.33 3.00 2.91
20:30 Универсидад де Кахамарка - Комерсиантес Унидос 1 - 3 2.02 3.21 3.34
23:00 Университарио де Депортес - Аякучо 1 - 1 1.36 4.29 6.87
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Филаделфия Юнион - Ню Инглънд Революшън 2 - 0 1.86 3.58 3.74
02:30 Орландо Сити - Ди Си Юнайтед 1 - 1 1.85 3.58 3.80
03:00 Далас - Реал Солт Лейк 1 - 1 1.83 3.53 3.92
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Минесота Юнайтед 3 - 2 1.57 3.92 5.30
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Банкок Глас - Порт Банкок 2 - 0 2.39 3.51 2.43
13:00 Сукотай - Чайнат Хорнбил 4 - 2 1.52 4.00 4.99
14:00 Ратчабури - Банкок Юнайтед 1 - 2 2.30 3.65 2.46
14:00 Суфанабури - Чонбури 0 - 1 2.07 3.67 2.80
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
13:30 Металург Бекабад - Навбахор Наманган 0 - 0 1.87 3.44 3.43
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Серо Монтевидео - Бостън Ривър 2 - 3 2.28 3.11 2.88
21:30 Прогресо Монтевидео - Насионал Монтевидео 2 - 1 6.03 3.99 1.46
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Рампла Хуниорс 2 - 1 2.10 3.11 3.24
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Торке Монтевидео 2 - 2 1.75 3.45 4.15
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Еспаня - Хондурас Прогресо 1 - 0 1.60 3.50 4.63
21:30 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Маратон Сан Педро 1 - 2 2.52 3.02 2.51
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Мотагуа Тегусигалпа 2 - 2 2.40 3.25 2.55
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Унион Еспаньола - Универсидад де Консепсион 2 - 3 1.82 3.30 3.90
23:00 Депортес Икике - Универсидад Католика 0 - 1 2.65 3.18 2.41
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блумфонтейн Селтик - Аякс Кейптаун 1 - 0 2.02 2.87 3.76
15:30 Полокване Сити - Ламонтвил Голдън Ероус 2 - 2 2.50 2.84 2.77
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:00 Кьонсан - Сангжу Сангму 3 - 1 2.21 3.08 3.07
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
09:00 Урава Ред Даймъндс - Санфрече Хирошима 1 - 2 1.64 3.66 4.81
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Роасо Кумамото - Токушима Вортис 2 - 1 4.14 3.15 1.86
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Мито Холихок 0 - 0 1.76 3.25 4.55
07:00 Звейген Канадзава - Каматамаре Сануки 0 - 1 2.18 3.03 3.24
07:00 Мачида Зелвия - Омия Ардижа 3 - 2 3.29 2.98 2.18
07:00 Фагиано Окаяма - Точиги СК 3 - 0 1.97 3.11 3.74
08:00 Оита Тринита - Монтедио Ямагата 2 - 2 1.96 3.11 3.78
08:00 Ренофа Ямагучи - Ехиме ФК 1 - 0 1.99 3.16 3.56
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:00 Бодо Глимт (Нор) - Тромсьо (Нор) 4 - 1 2.30 3.50 2.55
17:00 Од БК (Нор) - Сандефьорд (Нор) 3 - 0 1.57 4.23 4.32
17:00 Ранхайм (Нор) - Кристиансунд (Нор) 3 - 2 - - -
17:00 Хаугесунд (Нор) - Осане (Нор) 2 - 2 1.32 4.41 8.08
19:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Стабек (Нор) 3 - 2 1.78 3.62 3.64

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане