Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28293031   
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 30 победи от 35 мача

Ян Регенсбург като домакин няма равенство от 16 мача

Атлетико Мадрид като домакин няма загуба от 17 мача

Барселона няма загуба от 34 мача

Енкамп само загуби от 4 мача

Ислоч Минск 4 равенства от 5 мача

Остенде 5 равенства от 6 мача

Самтредия като домакин нито един вкаран гол в 4 мача

Брьондби само победи от 6 мача

Аполон Лимасол като домакин 15 вкарани гола в 4 мача - 3.75 на мач

Судува Мариямполе няма загуба от 11 мача

Прогрес Нидеркорн като гост 9 победи от 11 мача

Бран Берген няма загуба от 7 мача

Мьондален 4 равенства от 5 мача

Александрия няма загуба от 7 мача

ТБ/ФКС/Ройн като домакин само загуби от 4 мача

Шафхаузен няма равенство от 31 мача

Шелефтео само загуби от 4 мача

Вестерос само победи от 4 мача

Торнс само победи от 4 мача

Сулия като гост 5 равенства от 7 мача

Санна Кхан Хоа само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Гуаякил Сити няма победа от 11 мача

Албирекс Ниигата СИНГ само победи от 5 мача

Суфанабури като гост само равенства от 6 мача

Пахтакор Ташкент като домакин само победи от 5 мача

Бухара като домакин само победи от 5 мача

Универсидад Католика като домакин само победи от 5 мача

Ехиме ФК като домакин няма победа от 6 мача

Анкета

Ще успее ли Ливърпул да детронира Реал Мадрид от Клубния връх на Европа?

ТВ програма
Ring.BG
Удинезе - Интер
13:30 на живо
Diema Sport
Кардиф - Рединг
14:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Хъдърсфийлд 15:30 на живо
Ring.BG
Наполи - Торино
16:00 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Бордо
16:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Еспаньол 17:15 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Дунав Русе 17:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Ливърпул
18:30 на живо
Diema Sport
Берое - Верея Стара Загора 20:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Бърнли
20:50 на запис
Sport  Plus HD
Барселона - Реал Мадрид
21:45 на живо
Ring.BG
Каляри - Рома
21:45 на живо
Nova Sport
Олимпик Марсилия - Ница
22:05 на живо
Diema Sport
Бирмингам - Фулъм
01:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 6 Май, 2018 Подреждане по час

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Манчестър Сити - Хъдърсфийлд 0 - 0 1.08 11.33 27.86
18:30 Арсенал - Бърнли 5 - 0 1.45 4.56 7.18
18:30 Челси - Ливърпул 1 - 0 2.29 3.47 3.11
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Бирмингам - Фулъм 3 - 1 4.55 3.73 1.76
14:30 Болтън - Нотингам Форест 3 - 2 1.90 3.57 3.94
14:30 Брентфорд - Хъл Сити 1 - 1 1.78 3.95 4.13
14:30 Бристъл Сити - Шефилд Юнайтед 2 - 3 2.51 3.43 2.72
14:30 Дарби Каунти - Барнзли 4 - 1 1.73 3.75 4.74
14:30 Ипсуич - Мидълзбро 2 - 2 3.81 3.51 1.96
14:30 Кардиф - Рединг 0 - 0 1.37 4.66 8.50
14:30 Лийдс - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 0 1.92 3.88 3.59
14:30 Милоул - Астън Вила 1 - 0 2.33 3.40 2.97
14:30 Престън - Бъртън Албион 2 - 1 1.56 4.03 5.97
14:30 Съндърланд - Уулвърхямптън 3 - 0 5.99 4.19 1.53
14:30 Шефилд Уензди - Норич 5 - 1 2.62 3.50 2.55
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Сътън Юнайтед - Боръм Ууд 2 - 3 1.79 3.39 4.20
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Брауншвайг - Инголщат 0 - 2 2.53 3.29 2.65
16:30 Гройтер Фюрт - Дуисбург 2 - 2 1.81 3.64 3.99
16:30 Ерцгебирге Ауе - Динамо Дрезден 0 - 0 2.54 3.17 2.71
16:30 Зандхаузен - Нюрнберг 0 - 2 3.45 3.27 2.06
16:30 Кайзерслаутерн - Хайденхайм 1 - 0 3.05 3.46 2.18
16:30 Санкт Паули - Арминия Билефелд 1 - 0 2.02 3.44 3.42
16:30 Унион Берлин - Бохум 3 - 1 2.18 3.34 3.13
16:30 Фортуна Дюселдорф - Холщайн Кил 1 - 1 2.80 3.48 2.31
16:30 Ян Регенсбург - Дармщат 98 0 - 3 2.62 3.48 2.45
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Малага - Алавес 0 - 3 2.34 3.16 3.20
17:15 Атлетико Мадрид - Еспаньол 0 - 2 1.42 4.19 8.70
19:30 Лас Палмас - Хетафе 0 - 1 2.59 3.21 2.79
21:45 Барселона - Реал Мадрид 2 - 2 1.70 4.43 4.16
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Химнастик де Тарагона - Осасуна 0 - 2 2.75 2.87 2.70
17:00 Реал Овиедо - Лорка 2 - 0 1.38 4.26 8.09
19:00 Албасете - Кадис 1 - 1 2.75 2.66 2.92
19:00 Луго - Севиля Атлетико 1 - 0 1.66 3.49 5.19
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Депортиво Фабрил - Серседа 1 - 0 1.12 7.01 13.31
13:00 Райо Махадаонда - СС Рейес 3 - 1 1.27 5.14 7.97
13:00 Талавера де ла Рейна - Рапидо де Боусас 0 - 2 2.84 3.27 2.24
19:00 Корухо - Фуенлабрада 0 - 2 2.98 3.20 2.16
19:00 Навалкарнеро - Селта Виго Б 2 - 0 2.36 3.06 2.80
19:00 Понтеведра - Унион Адарве 0 - 0 1.50 3.90 5.32
19:00 Понферадина - Толедо 1 - 4 1.91 3.34 3.45
19:00 Химнастика Сеговиана - Валядолид Б 0 - 1 2.14 3.09 3.15
20:00 Гихуело - Атлетико Мадрид Б 0 - 0 1.65 3.52 4.64
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Леалтад - Витория-Гастейс 1 - 1 5.85 4.34 1.41
18:00 Герника Клуб - Лейоа 2 - 2 1.91 3.30 3.54
19:00 Бургос - Аморебиета 0 - 0 1.86 3.32 3.72
19:00 Каудал Депортиво - Баракалдо 0 - 1 3.99 3.85 1.68
19:00 Реал Сосиедад Б - Расинг Сантандер 3 - 0 2.32 2.90 3.01
19:00 Реал Унион - Спортинг Хихон Б 1 - 1 3.28 3.12 2.06
19:00 УД Логронес - Пеня Спорт 3 - 0 1.97 3.37 3.30
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Сабадел 2 - 0 2.03 3.04 3.42
13:00 Ебро - Пеня Депортива 2 - 1 1.23 5.18 9.44
13:00 Корнеля - Атлетико Балеарес 1 - 0 2.40 3.04 2.72
13:00 Майорка - Бадалона 3 - 1 1.59 3.57 4.89
13:00 Форментера - Депортиво Арагон 2 - 1 1.31 4.53 7.83
18:00 Лейда Еспортиу - Олот 1 - 0 1.75 3.24 4.32
19:00 Алкояно - Атлетико Сагунтино 3 - 1 2.10 3.21 3.18
19:00 Виляреал Б - Пералада-Жирона Б 0 - 3 1.51 3.61 5.75
19:00 Елче - Еркулес 1 - 1 2.00 3.09 3.50
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Бетис Б - Бадахос 3 - 1 3.90 3.47 1.77
13:00 Мелия - Сан Фернандо 2 - 0 1.46 4.02 5.48
13:00 Рекреативо - Лас Палмас Атлетико 1 - 1 1.70 3.47 4.16
18:30 Лорка Депортива - Реал Мурсия 0 - 2 7.12 4.59 1.33
19:00 Ел Ехидо 2012 - Гранада Б 0 - 2 2.32 2.95 2.96
19:00 Мерида АД - Естремадура 0 - 2 2.73 3.14 2.35
19:30 Есиха - Хумиля 0 - 2 2.11 3.09 3.19
19:30 Линенсе - Картахена 0 - 0 2.83 3.07 2.33
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Удинезе - Интер 0 - 4 4.76 3.78 1.70
16:00 Дженоа - Фиорентина 2 - 3 3.90 3.41 1.96
16:00 Киево - Кротоне 2 - 1 2.23 3.04 3.49
16:00 Лацио - Аталанта 1 - 1 1.90 3.55 3.93
16:00 Наполи - Торино 2 - 2 1.21 6.37 12.43
16:00 СПАЛ - Беневенто 2 - 0 1.47 4.33 6.63
19:00 Сасуоло - Сампдория 1 - 0 2.18 3.44 3.18
21:45 Каляри - Рома 0 - 1 7.52 4.75 1.40
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Чезена - Парма 2 - 1 3.16 3.06 2.29
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
18:30 Албинолефе - Виченца 2 - 0 1.84 3.21 3.76
18:30 Падуа - Губио 1 - 0 1.72 3.40 4.28
18:30 Порденоне - Ренате 1 - 1 2.12 2.80 3.49
18:30 Сантарканджело - Равена 1 - 1 1.83 3.18 4.05
18:30 Судтирол - Местре 1 - 0 1.75 3.22 4.42
18:30 Терамо - Реджиана 3 - 3 3.12 3.08 2.14
18:30 Триестина - Самбенедетезе 1 - 1 2.49 3.01 2.63
18:30 Фермана - Алма Ювентус Фано 0 - 1 2.80 3.02 2.38
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Казертана - Матера 3 - 0 1.86 2.97 4.14
15:30 Катания - Ренде 1968 6 - 1 1.91 2.99 3.87
15:30 Козенца - Трапани 4 - 2 3.59 3.19 1.90
15:30 Монополи 1966 - Лече 4 - 1 2.48 2.99 2.68
15:30 Паганезе - Катанзаро 0 - 0 2.40 2.90 2.87
15:30 Расинг Фонди - Бишелие 1913 2 - 4 2.77 2.89 2.47
15:30 Реджина - Юве Стабия 1 - 1 2.76 2.96 2.41
15:30 Сиракуза - Сикула Леонцио 1 - 0 2.48 2.90 2.73
15:30 Фиделис Андрия - Виртус Франкавила 1 - 1 2.57 2.76 2.78
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Бордо 1 - 3 1.96 3.31 3.98
17:30 Лион - Троа 3 - 0 1.13 8.30 15.95
18:00 Дижон - Гингам 3 - 1 2.61 3.32 2.64
18:00 Каен - Монако 1 - 2 3.04 3.29 2.32
18:00 Метц - Анже 1 - 2 2.79 3.22 2.54
18:00 Нант - Монпелие 0 - 2 2.14 3.18 3.54
18:00 Рен - Страсбург 2 - 1 1.76 3.56 4.63
18:00 Тулуза - Лил 2 - 3 2.21 3.18 3.35
22:05 Олимпик Марсилия - Ница 2 - 1 1.76 3.76 4.35
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Ред Бул Залцбург - Щурм Грац 4 - 1 1.67 3.72 4.61
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Карабах Агдам - Нефтчи Баку 0 - 1 1.36 4.02 7.85
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 ФК Санта Колома - УЕ Енгордани 0 - 0 - - -
19:00 Луситанос - Сант Жулия 2 - 0 - - -
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Интер де Ескалдес - Енкамп 2 - 2 - - -
13:00 Пеня Енкарнада - УЕ Санта Колома 0 - 5 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Динамо Минск - Шахтьор Солигорск 0 - 0 1.85 3.18 3.89
17:30 Торпедо Жодино - Динамо Брест 2 - 0 2.53 3.02 2.61
19:30 Ислоч Минск - Неман 1 - 2 2.34 2.76 3.11
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - Андерлехт 1 - 2 1.53 4.15 5.59
19:00 Стандарт Лиеж - Генк 5 - 0 2.04 3.42 3.40
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Беершот Вилрийк - Остенде 0 - 2 2.93 3.44 2.23
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Струмска Слава Радомир - Ботев Враца 0 - 2 3.45 3.35 1.82
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Берое - Верея Стара Загора 1 - 0 1.14 6.17 15.03
България - Плейофи България - Плейофи Рез. 1 X 2
17:30 Витоша Бистрица - Дунав Русе 0 - 1 3.09 3.15 2.15
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Самтредия - Локомотив Тбилиси 1 - 1 2.38 3.17 2.63
17:30 Металург Рустави - Динамо Тбилиси 0 - 2 3.56 3.28 1.89
19:30 Дила Гори - Торпедо Кутаиси 1 - 1 2.36 3.19 2.63
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Панайтоликос - Астерас Триполис 0 - 2 4.64 3.56 1.70
19:00 Паниониос Атина - Левадиакос 2 - 0 1.56 3.93 5.31
19:00 Пас Янина - Олимпиакос 3 - 0 3.55 3.51 1.94
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анагениси Кардица - Трикала 0 - 0 1.80 3.22 4.05
17:00 Арис Солун - Ахарнайкос Мениди 3 - 0 - - -
17:00 Верия - Панахайки 0 - 3 - - -
17:00 Докса Драма - Караискакис Арта 0 - 0 1.70 3.37 4.26
17:00 Егиниакос - Ханя Кисамикос 1 - 1 1.59 3.44 5.08
17:00 Панайгиалиос Егио - Аполон Понту 1 - 2 - - -
17:00 Пансерайкос - Калитеа 1 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Вейле - Нюкьобинг 2 - 1 1.43 4.15 6.70
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 ФК Копенхаген - Брьондби 1 - 1 2.88 3.38 2.33
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Орхус - Одензе 3 - 2 2.33 3.23 2.97
15:00 Хелзингор - Рандерс 1 - 1 3.30 3.11 2.20
19:00 Сьондерийске - Хобро 1 - 0 2.18 3.17 3.29
21:00 Лингби - Силкеборг 2 - 1 3.17 3.20 2.21
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Пайде Линнамеесконд - Таммека Тарту 3 - 3 2.31 3.43 2.55
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - Апоел Ашкелон 4 - 0 1.63 3.47 4.77
20:00 Макаби Петах Тиква - МС Ашдод 2 - 1 2.27 3.05 2.90
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - Фьолнир Рейкявик 1 - 1 2.33 3.38 2.66
20:00 Филкир Рейкявик - КА Акурейри 2 - 1 2.42 3.25 2.63
22:15 Стярнан Гардабаер - КР Рейкявик 2 - 3 2.30 3.44 2.67
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Анортозис - Омония Никозия 2 - 1 1.54 3.95 4.81
19:00 Аполон Лимасол - АЕК Ларнака 3 - 0 1.47 3.95 5.26
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Йелгава - Метта ЛУ Рига 1 - 1 1.32 4.38 8.11
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 Судува Мариямполе - ФК Тракай 0 - 0 1.38 4.18 6.76
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Прогрес Нидеркорн 2 - 5 5.60 4.60 1.40
17:00 Жюнес Еш - УНА Щрасен 4 - 0 1.46 4.50 4.90
17:00 Мондорф-ле-Бен - Юнион Титус Петанж 4 - 3 2.07 3.65 2.85
17:00 РМ Хам Бенфика - Фола Еш 2 - 5 4.59 4.51 1.48
17:00 Роданж 91 - Юнион Люксембург 2 - 2 2.46 3.55 2.38
17:00 Ф91 Дюделанж - ЮС Еш 4 - 0 1.04 9.58 19.11
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Пелистер Битоля - Академия Пандев 1 - 3 1.83 3.27 3.85
17:30 Работнички Скопие - Победа Прилеп 4 - 2 1.68 3.60 4.22
17:30 Ренова Джепчище - Вардар Скопие 1 - 1 3.16 3.10 2.12
17:30 Силекс Кратово - Шкендия 79 Тетово 1 - 3 3.17 3.30 2.04
17:30 ФК Скопие - Шкупи Скопие 1 - 1 2.70 2.91 2.53
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Стрьомгодсет 2 - 2 2.50 3.28 2.65
19:00 Волеренга Осло - Хаугесунд 2 - 2 1.78 3.53 4.24
19:00 Кристиансунд - Стабек 1 - 0 2.24 3.33 2.99
19:00 Лилестрьом - Сандефьорд 1 - 0 1.39 4.60 6.93
19:00 Од БК - Старт Кристиансанд 3 - 0 1.60 3.78 5.13
21:00 Бран Берген - Тромсьо 3 - 0 1.68 3.63 4.76
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олесунд - Мьондален 2 - 1 1.72 3.58 4.31
19:00 Викинг Ставангер - Нутоден 3 - 1 1.33 4.61 7.78
19:00 Йерв Гримстад - Осане 1 - 1 1.76 3.54 4.05
19:00 Нест-Сотра - Левангер 4 - 1 2.12 3.32 3.10
19:00 Согндал - Санднес 2 - 2 1.60 3.67 5.07
19:00 Тромсдален - Конгсвингер 3 - 3 2.35 3.21 2.79
19:00 Флурьо - Уленсакер Киса 1 - 1 3.03 3.46 2.10
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Алта - Фрам Ларвик 3 - 0 1.63 4.20 3.72
15:00 Фредрикстад - Мьолнер 0 - 1 1.12 7.85 10.08
19:00 Мос ФК - Хьонефос 4 - 2 1.83 3.70 3.33
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:30 Флекерьой - Стьордалс Блинк 1 - 1 1.72 4.40 3.25
17:00 Братвог - Айерсун отл. 2.85 3.54 2.09
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Заглембие Любин - Гурник Забже 0 - 2 2.19 3.25 3.18
16:30 Корона Келце - Висла Краков 0 - 3 2.20 3.28 3.15
19:00 Ягиелония Бялисток - Легия Варшава 0 - 0 2.44 3.25 2.79
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ещорил Прая - Витория Сетубал 2 - 1 2.16 3.16 3.28
18:00 Морейрензе - Авеш 0 - 3 2.33 2.98 3.13
20:00 Шавеш - Маритимо 4 - 1 2.13 3.26 3.26
22:15 Порто - Фейрензе 2 - 1 1.16 7.08 13.29
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Ароука - Насионал Мадейра 0 - 1 2.75 3.13 2.41
18:00 Витория Гимараеш Б - Спортинг Лисабон Б 0 - 1 1.89 3.51 3.52
18:00 Жил Висенте - Спортинг Ковиля 0 - 1 2.84 3.08 2.36
18:00 Лейшоес - Оливейрензе 0 - 1 2.22 3.14 3.01
18:00 Спортинг Брага Б - Бенфика Б 1 - 1 1.94 3.46 3.39
18:00 Униао Мадейра - Варзин 2 - 1 1.67 3.45 4.72
19:00 Санта Клара - Реал СК Кейлуж 3 - 0 1.27 4.83 9.32
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:30 Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ 2 - 3 3.00 3.06 2.31
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Урал Свердловска област - Амкар Перм 0 - 2 2.63 2.87 2.83
19:00 ЦСКА Москва - Арсенал Тула 6 - 0 1.31 4.89 9.01
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:00 ФК Тюмен - Спартак Москва 2 2 - 1 1.93 3.11 3.65
12:00 Сибир Новосибирск - ФК Тамбов 0 - 1 2.86 3.00 2.32
14:00 Динамо Санкт Петербург - Балтика Калининград 3 - 1 2.79 2.87 2.46
14:00 Том Томск - Ротор Волгоград 1 - 0 2.63 2.98 2.53
15:00 Олимпиец Нижни Новгород - Луч-Енергия Владивосток 1 - 0 2.12 2.98 3.32
15:00 ФК Химки - Факел Воронеж 1 - 3 1.45 3.64 6.62
15:00 Шинник Ярославл - Енисей Красноярск 2 - 2 5.28 3.51 1.56
16:00 Волгар Астрахан - Зенит Санкт Петербург 2 3 - 2 3.90 3.19 1.85
16:00 Криля Советов - Кубан Краснодар 1 - 0 1.33 4.12 8.29
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Железарна Подбрезова Б - Партизан Бардейов 1 - 0 4.03 3.52 1.70
18:00 Серед - Похроние Долна Жданя 2 - 1 1.36 4.83 5.29
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:20 Тренчин - Жилина 1 - 2 1.68 3.92 3.88
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Горица - Домжале 4 - 1 5.84 4.02 1.45
17:50 Олимпия Любляна - Триглав 2 - 0 1.09 7.81 17.75
20:00 Целие - Алуминий Кидричево 2 - 2 1.33 4.48 7.39
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Генчлербирлиги - Анталияспор 0 - 1 2.12 3.38 3.21
16:00 Фенербахче - Бурсаспор 2 - 1 1.14 7.54 14.15
19:00 Акхисар Беледиеспор - Галатасарай 1 - 2 5.85 4.15 1.50
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
16:45 Абъристуит Таун - Конас Кий 1 - 4 5.36 3.91 1.52
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Авангард Краматорск - Кремин Кременчуг 1 - 0 2.08 3.20 3.02
17:00 Балкани Заря - Оболон-Бровар Киев 0 - 0 2.34 3.06 2.69
17:00 Горняк-Спорт Комсомолск - Ингулец Петрово 2 - 0 4.90 3.35 1.61
17:00 Колос Ковалевка - Черкаский Днепър 1 - 0 1.52 3.54 5.44
17:00 Рух Винники - Хелиос Харков отл. 1.52 3.50 6.00
17:00 ФК Полтава - Волин Луцк 1 - 0 1.23 4.85 9.33
18:00 Десна Чернигов - МФК Николаев 3 - 0 1.24 4.92 8.97
18:00 Жемчужина Одеса - ФК Суми 0 - 0 1.86 3.20 3.80
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Стал Каменское 0 - 2 1.63 3.30 5.24
19:30 Александрия - Зирка Кропивницкий 1 - 0 1.80 3.00 4.66
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Клаксвик - Викингур Гота 1 - 2 2.04 3.64 2.82
17:00 Рунавик - Б36 Торсхавн 0 - 2 2.23 3.64 2.47
17:00 Скала ИФ - 07 Вестур 2 - 1 1.49 4.27 4.73
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - ЕБ Стреймур 3 - 2 2.90 3.60 2.05
17:00 ХБ Торсхавн - АБ Аргир 5 - 0 1.28 5.37 6.58
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Екеняс ИФ - Хака 0 - 0 2.21 3.27 2.93
18:30 Клуби-04 Хелзинки - ЮЯК Ювяскюля 2 - 1 2.84 3.30 2.25
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МП Микели - Кески-Уусимаа 1 - 0 1.67 4.04 3.65
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Хонка Академия - СалПа Сало 0 - 0 4.69 4.32 1.47
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Еркулес Оулу - Вааса ИФК 1 - 3 1.84 4.05 3.01
18:30 Тампере Юнайтед - СЯК Академия 0 - 2 2.05 3.77 2.75
18:30 ЯБК Якобстад - Нярпес Крафт 1 - 2 1.59 4.33 3.80
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
15:30 АЗ Алкмаар - Цволе 6 - 0 1.47 4.67 5.63
15:30 Вилем II - Витес 2 - 2 3.02 3.67 2.12
15:30 Екселсиор - Аякс 1 - 2 7.83 5.24 1.32
15:30 ПСВ Айндховен - Грьонинген 0 - 0 1.20 6.70 10.65
15:30 Рода - АДО Ден Хааг 2 - 3 2.85 3.56 2.24
15:30 Спарта Ротердам - Хераклес 2 - 5 2.13 3.71 2.97
15:30 Твенте - НАК Бреда 1 - 1 2.26 3.66 2.78
15:30 Утрехт - ВВВ Венло 1 - 0 1.41 4.62 6.60
15:30 Хееренвеен - Фейенорд 2 - 3 2.94 3.65 2.16
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рудеш Загреб - Хайдук Сплит 2 - 1 5.78 3.95 1.49
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
12:30 Пардубице - Тринец 1 - 0 1.82 3.38 3.77
16:00 Баник Соколов - Храдец Кралове 1 - 2 2.89 3.22 2.20
16:00 Витковице - Олимпия Прага 0 - 0 1.57 3.76 4.85
18:00 Зноймо - Виктория Жижков 2 - 2 2.08 3.29 3.08
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Санкт Гален - Базел 2 - 4 4.18 3.79 1.72
17:00 Тун - Грасхопърс 2 - 1 2.25 3.33 2.96
17:00 Цюрих - Лозана Спорт 1 - 1 1.45 4.45 5.90
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Киасо - Шафхаузен 2 - 0 2.82 3.34 2.25
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бромапойкарна - Юргорден 1 - 0 6.06 4.11 1.49
16:00 Далкурд - Калмар 1 - 2 2.22 3.23 3.14
18:30 Елфсборг - АИК Стокхолм 0 - 0 3.35 3.23 2.12
18:30 Трелеборг - Хакен 0 - 3 4.89 3.63 1.67
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варберг БоИС - Ландскрона БоИС 1 - 0 2.40 3.14 2.78
18:30 Фалкенберг - Йостерс 0 - 2 1.71 3.63 4.24
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Шелефтео - Линкьопинг Сити 1 - 1 4.07 3.76 1.68
16:00 Акрополис - Умео ФК 1 - 0 1.55 3.98 4.67
16:00 БК Форвард - Тийм ТГ 1 - 1 2.51 3.41 2.41
17:00 Сирианска Сьодертале - Вестерос 0 - 2 2.71 3.57 2.19
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Гребестадс - Енгелхолм 2 - 1 2.47 3.35 2.49
17:00 Торнс - Одеволд 0 - 0 2.50 3.35 2.47
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:15 Хартс - Селтик 1 - 3 9.38 4.69 1.32
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Тукуман - Олимпо Баия Бланка 1 - 1 1.24 5.26 10.36
17:00 Темперлей - Патронато Парана 1 - 2 2.70 2.95 2.62
19:15 Индепендиенте - Химнасия Ла Плата 2 - 2 1.43 3.88 7.56
21:30 Тигре Виктория - Ланус 0 - 0 2.14 3.08 3.33
23:45 Бока Хуниорс - Унион Санта Фе 2 - 0 1.45 4.08 6.32
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
21:05 Сармиенто Хунин - Институто Кордоба 0 - 0 2.21 2.86 3.30
21:30 Браун Адроге - Атлетико Рафаела 0 - 0 2.48 2.80 2.92
Боливия - Плейофи Боливия - Плейофи Рез. 1 X 2
00:15 Спорт Бойс Уорнес - Реал Потоси 0 - 0 1.27 5.35 8.63
22:00 Ориенте Петролеро - Стронгест Ла Пас 0 - 1 1.99 3.24 3.28
22:00 Хорхе Вилстерман - Блуминг Санта Крус 3 - 0 1.39 4.27 5.99
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Америка MG 4 - 1 1.83 3.27 4.21
01:00 Сао Пауло SP - Атлетико MG 2 - 2 2.00 3.19 3.67
17:00 Коринтианс SP - Сеара CE 1 - 1 1.46 3.89 6.74
22:00 Атлетико PR - Палмейрас SP 1 - 3 2.85 3.11 2.42
22:00 Витория Салвадор BA - Флуминензе RJ 1 - 2 2.21 3.18 3.14
22:00 Крузейро MG - Ботафого RJ 1 - 0 1.55 3.67 6.00
22:00 Фламенго RJ - Интернасионал RS 2 - 0 1.77 3.35 4.45
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гуарани SP - Понте Прета SP 2 - 3 2.35 2.93 3.01
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:30 Жуазейрензе BA - Глобо RN 2 - 0 1.83 3.26 3.79
02:00 Наутико PE - Конфианка SE 2 - 4 1.84 3.24 3.90
22:00 АВС RN - Ботафого PB 2 - 0 1.90 3.11 3.75
22:00 Салгейро PE - Атлетико Акреано AC 1 - 3 1.91 3.18 3.57
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:30 Ипиранга RS - Лувердензе MT 1 - 0 2.33 3.08 2.78
22:30 Операрио PR - Жойнвил SC 2 - 0 2.25 3.15 2.84
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Каракас - Сулия 3 - 1 1.65 3.38 4.76
22:30 Метрополитанос - Карабобо Валенсия 0 - 0 3.92 3.32 1.79
23:00 Португеза Акаригуа - Естудиантес де Каракас 1 - 1 2.03 3.08 3.40
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кан Тхо - Тхан Куанг Нин 1 - 1 3.23 3.41 1.95
14:00 Санна Кхан Хоа - Хоанган Гялай 1 - 1 2.09 3.34 2.95
15:00 Хошимин Сити - ТТ Ханой 1 - 4 5.41 4.06 1.46
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Кобан Империал - Малакатеко 3 - 1 1.22 5.48 8.57
20:00 Комуникасионес - Гуастатоя 0 - 2 1.76 3.25 4.08
20:00 Маркуензе - Сучитепекес 2 - 1 2.54 3.19 2.43
20:00 Петапа - Антигуа ГФК 2 - 2 2.18 3.20 2.86
20:00 Санарате - Мунисипал 3 - 0 2.09 3.25 3.05
20:00 Сикинала - Кселаху 2 - 1 1.84 3.34 3.65
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Макара Амбато - Универсидад Католика Кито 1 - 2 2.29 3.13 2.86
02:30 Гуаякил Сити - Депортиво Куенка 1 - 0 2.17 3.16 3.06
20:00 Делфин Манта - Индепендиенте дел Вале 2 - 1 2.28 3.13 2.88
22:30 Аукас Кито - Емелек Гуаякил 2 - 0 2.46 3.18 2.60
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Санта Текла - Мунисипал Лименьо 0 - 0 - - -
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персебая Сурабая - Арема Маланг 1 - 0 1.73 3.46 4.00
14:00 ПСМ Макасар - Митра Кукар 3 - 1 1.43 4.02 5.76
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Пекин Ренхе - Шандун Лунен 0 - 0 2.87 3.31 2.26
10:30 Тиендзин Теда - Гуейджоу Хенфен 5 - 1 1.87 3.56 3.58
14:35 Дзянсу Сънинг - Чанчун Ятай 2 - 0 1.73 3.68 4.18
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Енвигадо - Индепендиенте Меделин 2 - 0 2.60 3.01 2.63
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Перак - Теренггану 3 - 2 1.86 3.45 3.56
16:00 Селангор - ПКНП ФК 1 - 1 1.75 3.59 3.92
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:30 Кафеталерос де Тапачула - Алебрихес де Оахака 5 - 1 1.99 3.22 3.35
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Америка Мексико - Пумас УНАМ Мексико 2 - 1 1.72 3.62 4.20
05:00 Монтерей - Тихуана 1 - 2 1.67 3.50 4.68
20:00 Депортиво Толука - Монаркас Морелия 2 - 2 1.65 3.57 4.71
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Депортиво Сантани - Депортиво Капиата 3 - 3 2.59 3.01 2.58
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
23:30 Спорт Уанкайо - Спортинг Кристал 1 - 1 2.15 3.47 2.85
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:30 Спортинг Канзас Сити - Колорадо Рапидс 1 - 0 1.43 4.34 6.57
03:30 Хюстън Динамо - Лос Анджелис Галакси 3 - 2 1.76 3.66 4.14
03:30 Чикаго Файър - Атланта Юнайтед 1 - 2 3.00 3.48 2.17
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Портланд Тимбърс 0 - 1 2.44 3.43 2.64
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед 1 - 0 1.13 7.04 11.20
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Након Ратчасима - Порт Банкок 0 - 4 2.62 3.23 2.38
14:00 Убон УМТ Юнайтед - Суфанабури 0 - 1 2.62 3.19 2.38
15:00 Банкок Юнайтед - Чонбури 2 - 1 1.37 4.48 6.19
15:00 Чайнат Хорнбил - Ратчабури 2 - 1 2.83 3.43 2.15
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Пахтакор Ташкент - Коканд 1912 1 - 1 1.34 4.32 7.07
18:00 Бухара - Навбахор Наманган 0 - 1 1.55 3.49 5.47
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Бостън Ривър - Расинг Клуб Монтевидео 2 - 1 2.53 3.19 2.51
21:30 Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 2 - 0 2.31 3.31 2.69
21:30 Серо Монтевидео - Рампла Хуниорс 2 - 0 1.99 3.35 3.26
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Маратон Сан Педро** - Реал Еспаня (1 - 0) 2 - 1 2.26 3.15 2.83
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад Католика - Уачипато Талкауано 3 - 1 1.76 3.50 4.07
18:00 О'Хигинс Ранкагуа - Универсидад де Чили 0 - 1 2.54 3.27 2.48
21:00 Палестино Сантяго - Универсидад де Консепсион 1 - 2 2.19 3.24 2.97
23:30 Коло-Коло Сантяго - Евертън Виня дел Мар 3 - 1 1.58 3.96 4.59
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
09:00 Саган Тошу - Шимизу Ес-Пулс 3 - 1 2.32 3.14 2.93
10:00 Шонан Белмар - Вегалта Сендай 1 - 3 2.70 3.17 2.48
11:00 Санфрече Хирошима - Висел Кобе 2 - 0 1.90 3.35 3.71
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Монтедио Ямагата - Каматамаре Сануки 2 - 0 1.91 3.16 3.92
07:00 Роасо Кумамото - Вентфорет Кофу 1 - 4 3.29 3.02 2.16
08:00 Албирекс Ниигата - Оита Тринита 1 - 2 2.58 3.02 2.64
08:00 Мито Холихок - Токушима Вортис 0 - 1 3.52 3.10 2.04
08:00 Токио Верди - Звейген Канадзава 0 - 1 2.05 3.15 3.44
09:00 Киото Санга - Ренофа Ямагучи 1 - 2 2.56 3.14 2.61
10:00 Ехиме ФК - Точиги СК 1 - 1 2.87 2.91 2.47
10:00 Мачида Зелвия - Йокохама ФК 1 - 0 2.68 3.14 2.47
10:00 Омия Ардижа - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 1 2.16 3.27 3.05
10:00 Фагиано Окаяма - Ависпа Фукуока 2 - 2 2.62 2.92 2.69
12:00 Гифу - Мацумото Ямага 2 - 0 3.57 3.24 1.97

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.05.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане