Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

ФК Тракай като гост 7 равенства от 10 мача

Конкордия Кяжна няма победа от 4 мача

Ювентус Букурещ няма победа от 4 мача

Политехника Яш само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Урал Свердловска област 3 равенства от 4 мача

Зенит Санкт Петербург само победи от 4 мача

Локомотив Москва само победи от 4 мача

ФК Тюмен няма победа от 6 мача

Балтика Калининград няма загуба от 6 мача

ХИФК Хелзинки като домакин само 4 вкарани гола в 10 мача - 0.40 на мач

Жувентуд RS като гост 6 равенства от 9 мача

Тиендзин Теда като гост само 2 вкарани гола в 10 мача - 0.20 на мач

Хенан Джайне като домакин 7 равенства от 11 мача

Реал Гарсиласо като домакин само победи от 6 мача

Тай Хонда Ладкрабанг като гост няма равенство от 14 мача

Албирекс Ниигата като домакин 8 загуби от 9 мача

Кашима Антлърс като гост 8 победи от 9 мача

Санфрече Хирошима като домакин няма победа от 10 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Diema Sport
Лудогорец Разград - Ботев Пловдив 20:00 на живо
Diema Sport 2
Колчестър - Астън Вила
21:45 на живо
Nova Sport
Лийдс - Порт Вейл
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 9 Август, 2017

Англия - Купа на Лигата Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Колчестър - Астън Вила 1 - 2 5.57 3.80 1.57
21:45 Крю Александра - Болтън 1 - 2 4.57 3.59 1.70
21:45 Лийдс - Порт Вейл 4 - 1 1.48 4.14 6.04
21:45 Олдъм - Бъртън Албион 2 - 3 2.81 3.30 2.35
21:45 Шефилд Юнайтед - Уолсол 3 - 2 1.49 3.80 6.88
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
21:00 Хайденхайм - Ерцгебирге Ауе 2 - 1 2.00 3.13 3.90
България - Суперкупа България - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:00 Лудогорец Разград - Ботев Пловдив** 1 - 1 1.40 4.23 6.37
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:30 Роскилде - Нюкьобинг 0 - 1 2.18 3.36 2.87
20:15 Фредериция - Есберг 4 - 0 2.63 3.20 2.42
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Нетаня - Апоел Раанана 2 - 4 2.28 3.09 2.80
21:00 Макаби Петах Тиква - Макаби Тел Авив 0 - 3 4.14 3.29 1.74
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Фьолнир Рейкявик - КА Акурейри 2 - 2 2.35 3.37 2.68
22:15 Викингур Олафсвик - Гриндавик 2 - 1 2.70 3.29 2.35
23:00 Стярнан Гардабаер - Брейдаблик Коупавогюр 2 - 0 1.87 3.54 3.53
Кипър - Суперкупа Кипър - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Никозия - Аполон Лимасол 1 - 2 2.29 3.12 2.82
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Вентспилс - Спартакс Юрмала 4 - 0 2.55 2.94 2.59
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Кауно Жалгирис - ФК Тракай 1 - 2 7.61 4.23 1.33
20:00 Жалгирис Вилнюс - Судува Мариямполе 1 - 1 1.59 3.62 4.70
Норвегия - Купа на Норвегия Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:30 Йерв Гримстад - Розенборг 1 - 2 5.37 4.17 1.49
19:30 Кристиансунд - Флурьо 1 - 0 1.74 3.66 3.94
19:30 Лилестрьом - Тромсьо 1 - 0 1.63 3.79 4.54
19:30 Сарпсборг 08 - Од БК 4 - 0 1.78 3.41 4.16
19:30 Хаугесунд - Молде 0 - 2 2.33 3.20 2.82
20:45 Мьондален - Бран Берген 1 - 0 4.00 3.41 1.81
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
20:00 Битовия Битов - Лехия Гданск 1 - 0 4.26 3.44 1.75
20:00 ГКС Белхатов - Хойничанка Хойнице 0 - 3 3.41 3.22 1.99
20:00 Миедж Легница - Сандеця Нови Сонч 1 - 2 2.46 3.06 2.77
20:30 ГКС Тихи - Краковия Краков** 1 - 1 2.27 3.13 2.98
21:00 Заглембие Любин - Ягиелония Бялисток 2 - 1 2.25 3.09 3.05
21:00 Погон Шчечин - Лех Познан 3 - 0 4.13 3.33 1.80
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
21:00 Порто - Ещорил Прая 4 - 0 1.17 6.42 14.84
23:00 Бенфика - Спортинг Брага 3 - 1 1.32 4.75 8.80
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Астра Гюргево - Конкордия Кяжна 1 - 0 1.80 3.37 4.16
19:15 Ювентус Букурещ - Университатя Крайова 0 - 1 4.32 3.27 1.80
21:45 ФК ФКСБ - Политехника Яш 1 - 1 1.25 4.84 12.22
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:30 Урал Свердловска област - Зенит Санкт Петербург 1 - 1 6.55 3.84 1.49
19:30 Спартак Москва - Арсенал Тула 2 - 0 1.28 4.77 10.40
20:00 Рубин Казан - Локомотив Москва 1 - 1 2.48 2.86 2.98
20:00 ФК Ростов - Динамо Москва 1 - 0 2.10 2.93 3.70
20:00 ФК Тосно - ЦСКА Москва 1 - 2 6.76 3.97 1.45
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Динамо Санкт Петербург - Олимпиец Нижни Новгород 3 - 1 1.88 3.09 3.94
15:00 Сибир Новосибирск - Кубан Краснодар 2 - 0 2.39 2.98 2.82
15:00 Том Томск - Волгар Астрахан 2 - 1 2.34 3.02 2.87
16:00 Шинник Ярославл - Криля Советов 2 - 3 3.22 2.95 2.18
17:00 ФК Оренбург - Ротор Волгоград 2 - 2 1.54 3.41 5.78
17:00 ФК Тамбов - Факел Воронеж 1 - 0 1.39 3.82 7.49
17:00 ФК Тюмен - Луч-Енергия Владивосток 1 - 2 1.94 3.08 3.66
19:00 ФК Химки - Авангард Курск 1 - 1 2.10 3.01 3.30
20:00 Балтика Калининград - Енисей Красноярск 0 - 5 2.19 2.91 3.23
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Бачка Бачка Паланка - Напредак Крушевац 1 - 4 2.54 2.96 2.58
19:00 Мачва Шабац - Раднички Ниш 1 - 2 2.75 2.90 2.43
21:00 Борац Чачак - Войводина 0 - 2 5.59 3.36 1.57
21:00 Партизан Белград - Вождовац Белград 1 - 3 1.15 6.14 12.56
21:00 Рад Белград - Земун 2 - 0 1.54 3.46 5.66
21:00 Чукарички - Младост Лучани 1 - 0 1.62 3.30 5.10
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Авангард Краматорск - Рух Винники 2 - 1 1.81 3.22 3.88
18:00 Балкани Заря - Горняк-Спорт Комсомолск 1 - 0 2.09 3.16 3.08
18:00 Жемчужина Одеса - ФК Полтава 0 - 1 2.24 3.18 2.77
18:00 Кремин Кременчуг - Оболон-Бровар Киев 0 - 3 2.45 2.98 2.67
18:00 Нефтяник-Укрнафта - Ингулец Петрово 1 - 1 2.37 3.15 2.63
18:00 ФК Суми - МФК Николаев 0 - 1 3.07 3.18 2.14
18:00 Черкаский Днепър - Хелиос Харков 1 - 2 2.43 2.99 2.70
18:30 Арсенал Киев - Волин Луцк 2 - 0 1.55 3.48 5.20
19:00 Десна Чернигов - Колос Ковалевка 2 - 3 1.67 3.22 4.67
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Кеми Кингс - Илвес Тампере 0 - 0 3.28 3.07 2.19
18:30 ХИФК Хелзинки - ВПС Вааса 2 - 1 3.24 3.02 2.23
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Локо Влтавин Прага - Теплице 2 - 3 8.14 5.14 1.26
18:00 Простейов - Опава отл. - - -
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Йънг Бойс - Тун 0 - 4 1.39 4.60 6.57
21:00 Лозана Спорт - Лугано 2 - 3 2.31 3.28 2.86
21:00 Санкт Гален - Люцерн 0 - 2 2.21 3.36 2.98
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Волен - Ксамакс 1 - 2 4.66 3.60 1.64
21:00 Киасо - Раперсвил-Йона 1 - 0 1.88 3.47 3.52
21:00 Сервет - Вил 1 - 0 1.47 4.09 5.45
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Далкурд - Фрей Тебю 3 - 2 1.28 5.00 8.39
20:00 Йефле - Варберг БоИС 2 - 0 2.25 3.25 2.88
20:00 Йоргрите - Бромапойкарна 0 - 2 4.20 3.54 1.73
20:00 Фалкенберг - Вернаму 2 - 0 2.30 3.36 2.73
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Дънди ФК - Дънди Юнайтед 2 - 1 2.31 3.20 2.89
21:45 Рейнджърс - Дънфърмлин 6 - 0 1.18 6.33 11.50
21:45 Рос Каунти - Мъдъруел** 1 - 1 1.99 3.36 3.47
21:45 Хамилтън - Абърдийн 0 - 1 5.11 3.76 1.58
Австралия - ФФА Къп Австралия - ФФА Къп Рез. 1 X 2
12:30 Аделаида Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед Джетс 1 - 0 2.15 3.38 2.89
12:30 Бризбейн Роар - Мелбърн Виктори 1 - 5 2.58 3.40 2.36
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Санта Круз PE - Крисиума SC 1 - 2 2.02 3.21 3.36
03:30 Лувердензе MT - Жувентуд RS 1 - 0 2.16 3.03 3.20
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Малакатеко - Санарате 0 - 0 - - -
21:00 Сикинала - Комуникасионес 0 - 3 2.63 3.20 2.40
21:00 Сучитепекес - Кселаху 4 - 1 - - -
21:30 Мунисипал - Кобан Империал 1 - 0 1.52 3.57 5.39
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
21:00 Ал Ахли Кайро - Смоуха 4 - 0 1.46 3.42 6.93
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персипура Джаяпура - Бали Юнайтед 3 - 1 1.53 3.70 5.17
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
11:00 Янбиан Фуде - Тиендзин Теда 3 - 1 4.71 3.60 1.66
14:35 Гуанджоу РФ - Дзянсу Сънинг 4 - 2 1.84 3.64 3.65
14:35 Хенан Джайне - Чанчун Ятай 0 - 2 2.15 3.15 3.19
14:35 Чунцин Лифан - Шандун Лунен 1 - 0 3.21 3.33 2.06
14:35 Шанхай Грийнланд - Гуейджоу Хенфен Чжичен 0 - 3 1.69 3.75 4.29
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Тихуана 1 - 1 3.17 3.09 2.17
03:00 Сакатепек - Тигрес УАНЛ Монтерей 2 - 1 4.36 3.39 1.73
05:00 Америка Мексико - Потрос УАЕМ 2 - 1 1.29 4.75 7.83
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Монаркас Морелия 1 - 1 2.12 3.12 3.15
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:15 Реал Гарсиласо - Депортиво Мунисипал 2 - 1 1.42 3.76 7.11
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Чонбури - Тай Хонда Ладкрабанг 5 - 0 1.20 5.79 9.34
Южна Корея - ФА Къп Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
13:00 Чуннам Драгонс - Пусан АйПарк 1 - 3 2.03 3.25 3.23
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс** - Куанджу 1 - 1 1.57 3.56 5.30
13:30 Улсан Хюндай - Сангжу Сангму 3 - 1 1.62 3.56 4.85
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Албирекс Ниигата - Кавазаки Фронтейл 0 - 2 4.87 3.72 1.62
13:00 Вегалта Сендай - Джубило Ивата 0 - 0 2.62 3.27 2.49
13:00 Вентфорет Кофу - Урава Ред Даймъндс 0 - 1 6.24 3.86 1.48
13:00 Висел Кобе - Кашима Антлърс 1 - 2 3.43 3.40 1.96
13:00 Кашива Рейсол - Саган Тошу 0 - 0 1.71 3.48 4.52
13:00 Консадол Сапоро - Йокохама Ф-Маринос 0 - 2 3.34 3.18 2.09
13:00 Омия Ардижа - Токио 1 - 2 3.25 3.23 2.10
13:00 Санфрече Хирошима - Гамба Осака 2 - 2 2.66 3.21 2.48
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Серезо Осака 3 - 2 3.57 3.35 1.94
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Алианса Сан Салвадор (Елс) - Платенсе (Хон) 2 - 1 - - -
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Ланус (Арж) - Стронгест Ла Пас (Бол) 1 - 0 1.40 4.07 8.01
03:45 Ривър Плейт (Арж) - Гуарани Асунсион (Пар) 1 - 1 1.45 4.20 7.50
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:00 Банфийлд (Арж) - Бока Хуниорс (Арж)** 1 - 1 - - -
16:00 Велес Сарсфийлд (Арж) - Темперлей (Арж) 2 - 0 2.20 3.20 2.88
20:30 Бургос (Исп) - Реал Сосиедад (Исп) 2 - 3 8.00 5.24 1.26
20:30 Селта Виго (Исп) - Удинезе (Ита)** 1 - 1 1.77 3.51 3.76
21:00 Алкоркон (Исп) - Хетафе (Исп) 2 - 1 2.98 3.26 2.16
21:00 Олимпо Баия Бланка (Арж) - Колон Санта Фе (Арж) 1 - 3 - - -
21:45 Алавес (Исп) - Леганес (Исп)** 1 - 1 - - -
21:45 Милан (Ита) - Бетис (Исп) 1 - 2 1.54 3.93 5.08
21:45 Сасуоло (Ита) - Кремонезе (Ита) 3 - 0 1.36 4.35 6.83