Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Ноември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
       
Топ факти за деня

Пиза като гост само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

НА Хюсеин Дей 7 равенства от 10 мача

Насаф Карши като домакин няма равенство от 13 мача

Пенярол Монтевидео само победи от 8 мача

Анкета

Ще успее ли в Неделя (26.11.17) Валенсия да победи Барселона в дербиото на кръга в Ла Лига?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Атлетико PR - Коринтианс SP 01:00 на живо
Diema Sport 2
Северна Ирландия - Швейцария 21:45 на живо
Diema Sport
Хърватска - Гърция
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 9 Ноември, 2017

Световно Първенство Световно Първенство Квал. Плейофи зона UEFA Рез. 1 X 2
21:45 Северна Ирландия - Швейцария 0 - 1 4.00 2.92 2.17
21:45 Хърватска - Гърция 4 - 1 1.39 4.19 10.38
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:30 Никарагуа - Доминиканска република 0 - 3 2.18 3.29 3.06
13:00 Камбоджа - Мианмар 1 - 2 4.95 4.05 1.59
13:30 Сингапур - Ливан 0 - 1 5.51 3.76 1.57
14:00 Хонконг - Бахрейн 0 - 2 4.10 3.49 1.83
16:00 Армения - Беларус 4 - 1 2.27 3.07 3.31
19:00 Финландия - Естония 3 - 0 1.62 3.45 6.16
20:00 Панама - Иран 1 - 2 3.77 3.14 2.04
20:15 Румъния - Турция 2 - 0 2.39 3.14 3.04
21:00 Люксембург - Унгария 2 - 1 5.23 3.70 1.65
21:45 Шотландия - Холандия 0 - 1 3.69 3.29 2.08
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Алесандрия - Олбия 4 - 0 2.42 2.98 2.78
21:30 Карарезе - Пиза 2 - 3 2.70 2.91 2.55
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лайънс Гибралтар - Монс Калпе 2 - 1 - - -
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 НА Хюсеин Дей - МК Алжир 1 - 0 2.27 3.01 2.92
18:00 Параду АК - УС Бискра 1 - 0 1.50 3.56 6.03
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико PR - Коринтианс SP 0 - 1 2.51 3.03 2.79
01:00 Спорт Ресифе PE - Ботафого RJ 1 - 2 2.00 3.15 3.71
01:45 Витория Салвадор BA - Палмейрас SP 3 - 1 2.95 3.10 2.36
01:45 Сантос SP - Васко да Гама RJ 1 - 2 1.64 3.48 5.28
01:45 Фламенго RJ - Крузейро MG 2 - 0 1.82 3.33 4.20
Венецуела - Копа Венецуела Венецуела - Копа Венецуела Рез. 1 X 2
01:00 Замора Баринас - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.23 3.11 3.01
Виетнам - Други Виетнам - Други Рез. 1 X 2
12:00 Биндуонг - Сонглам Нгеан Вин 1 - 2 - - -
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
14:30 Танта - Харас Ел Хедуд 0 - 2 1.95 2.98 3.80
20:00 Замалек Кайро - Ел Миня 1 - 0 1.10 7.21 16.84
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Барселона Гуаякил - Емелек Гуаякил 0 - 0 2.35 3.06 2.89
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:10 Хуниор Баранкиля - Индепендиенте Меделин 2 - 0 1.58 3.51 5.59
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Сантос де Гуапилес - Картахинес 4 - 0 1.53 3.85 5.21
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
04:30 Пачука - Тихуана 4 - 0 1.96 3.23 3.53
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:10 Насионал Асунсион - Серо Портеньо 1 - 2 4.64 3.62 1.63
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
12:00 Коканд 1912 - Буньодкор Ташкент 2 - 5 2.05 3.30 3.15
14:00 Металург Бекабад - Обод Ташкент 3 - 0 - - -
14:00 Насаф Карши - Шуртан Гузар 3 - 0 - - -
14:00 Пахтакор Ташкент - Алмалик 2 - 0 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Суд Америка Монтевидео - Пенярол Монтевидео 2 - 3 6.99 4.50 1.36
22:00 Рампла Хуниорс - Ел Танкуе Сислей 1 - 1 1.88 3.36 3.73
22:00 Феникс Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 0 - 2 2.17 3.22 3.05
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Вида Ла Сейба - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 1 - 1 1.83 3.33 3.72
03:00 Олимпия Тегусигалпа - Маратон Сан Педро отл. 1.58 3.62 4.72
03:00 Платенсе - Реал Сосиедад Токоа 4 - 2 2.17 3.15 2.98
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Волфсбург (Гер) - Твенте (Хол) 2 - 1 - - -
15:30 Мантова (Ита) - Киево (Ита) 0 - 6 20.78 9.55 1.07
16:00 Байер Леверкузен (Гер) - Дуисбург (Гер) 3 - 3 1.56 3.84 4.91
16:00 Цюрих (Швц) - Аарау (Швц) отл. - - -
16:30 Матерсбург (Авс) - Тренчин (Слк) 5 - 2 2.09 3.59 2.86
18:00 Вердер Бремен (Гер) - Хееренвеен (Хол) 2 - 2 1.73 3.64 4.00
19:00 Майнц 05 (Гер) - Ф91 Дюделанж (Люк) 3 - 5 1.17 6.68 10.52
19:00 Унион Берлин (Гер) - Хорсенс (Дан) 1 - 1 1.60 4.06 4.43