Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Декември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18192021222324
25262728293031
       
Топ факти за деня

Манчестър Юнайтед като домакин само победи от 7 мача

Манчестър Сити като гост само победи от 7 мача

Кьолн няма победа от 14 мача

Барселона няма загуба от 14 мача

Реал Унион като гост само 1 вкаран гол в 8 мача - 0.12 на мач

Каудал Депортиво само 7 вкарани гола в 17 мача - 0.41 на мач

Аренас Клуб де Гечо 11 равенства от 17 мача

Атлетико Балеарес като домакин няма победа от 8 мача

Майорка няма загуба от 17 мача

Депортиво Арагон няма победа от 17 мача

Беневенто 14 загуби от 15 мача

Паганезе като домакин няма победа от 8 мача

Фиделис Андрия като домакин няма победа от 8 мача

Пеня Енкарнада само загуби от 10 мача

Клуб Брюж като домакин само победи от 8 мача

Витоша Бистрица като гост само загуби от 9 мача

Арис Солун само победи от 6 мача

Трикала само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

ЮС Еш 11 загуби от 12 мача

Вардар Скопие като домакин само победи от 7 мача

Валета само 4 получени гола в 12 мача - 0.33 на мач

Погон Шчечин като домакин няма победа от 9 мача

Порто като гост само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Мурата само загуби от 10 мача

Партизан Белград като гост няма загуба от 10 мача

Цървена Звезда Белград само 7 получени гола в 20 мача - 0.35 на мач

Шахтьор Донецк като гост няма загуба от 9 мача

Аякс 43 вкарани гола в 14 мача - 3.07 на мач

Селтик като гост 7 победи от 8 мача

Арсенал Саранди като домакин нито един вкаран гол в 5 мача

Лос Андес като домакин 4 равенства от 5 мача

Ал Ахли Кайро 8 победи от 9 мача

Спортиво Триниденсе като домакин няма победа от 10 мача

Зарзис само 1 вкаран гол в 12 мача - 0.08 на мач

Ламонтвил Голдън Ероус като домакин 4 равенства от 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Коледното Ел Класико на 23.12.2017?

ТВ програма
Diema Sport
Дунав Русе - Локомотив Пловдив 13:00 на живо
Ring.BG
Киево - Рома
13:30 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Арсенал
14:00 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Фрайбург
14:30 на живо
Diema
Верея Стара Загора - Витоша Бистрица 15:00 на живо
Ring.BG
Наполи - Фиорентина
16:00 на живо
Nova Sport
Амиен - Лион
16:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Евертън
16:15 на живо
EuroSport 2
Хановер 96 - Хофенхайм
16:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Берое
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Атлетико Мадрид
17:15 на живо
Nova Sport
Нант - Ница
18:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 18:30 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Херта Берлин
19:00 на живо
F Plus
Леванте - Атлетик Билбао
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Барселона
21:45 на живо
Ring.BG
Милан - Болоня
21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Сент Етиен 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 10 Декември, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Саутхямптън - Арсенал 1 - 1 3.99 3.72 1.91
16:15 Ливърпул - Евертън 1 - 1 1.29 5.74 10.85
18:30 Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 1 - 2 3.30 3.42 2.23
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Кьолн - Фрайбург 3 - 4 2.17 3.38 3.28
16:30 Хановер 96 - Хофенхайм 2 - 0 3.25 3.53 2.14
19:00 Аугсбург - Херта Берлин 1 - 1 1.89 3.45 4.16
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Зандхаузен - Арминия Билефелд 3 - 1 2.22 3.19 3.22
14:30 Кайзерслаутерн - Инголщат 1 - 1 4.83 3.47 1.73
14:30 Санкт Паули - Дуисбург 2 - 2 2.26 3.18 3.13
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ханза Рощок - Кемницер 3 - 1 1.81 3.42 4.10
15:00 Цвикау - Халешер 1 - 1 2.27 3.16 3.01
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад - Малага 0 - 2 1.50 4.36 6.34
17:15 Бетис - Атлетико Мадрид 0 - 1 5.59 3.88 1.62
19:30 Леванте - Атлетик Билбао 1 - 2 3.97 3.30 1.99
21:45 Виляреал - Барселона 0 - 2 5.87 4.50 1.51
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Кордоба - Райо Валекано 2 - 2 2.92 3.14 2.37
17:00 Луго - Културал Леонеса 3 - 1 2.06 3.22 3.53
19:00 Реал Овиедо - Осасуна 1 - 0 2.13 3.04 3.55
19:00 Химнастик де Тарагона - Севиля Атлетико 2 - 1 1.95 3.18 3.98
21:00 Тенерифе - Реус Депортиу 3 - 0 1.61 3.38 6.16
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Химнастика Сеговиана 2 - 1 2.31 2.87 3.07
13:00 СС Рейес - Райо Махадаонда 1 - 3 2.43 2.94 2.85
13:00 Унион Адарве - Понтеведра 0 - 0 2.27 2.95 3.07
13:00 Фуенлабрада - Корухо 7 - 0 1.37 4.12 7.59
16:45 Селта Виго Б - Навалкарнеро 1 - 0 1.73 3.33 4.44
17:30 Серседа - Депортиво Фабрил 2 - 3 3.57 2.97 2.05
17:45 Рапидо де Боусас - Талавера де ла Рейна 1 - 1 1.88 3.14 3.97
18:00 Толедо - Понферадина 1 - 2 1.66 3.32 5.00
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Витория-Гастейс - Леалтад 3 - 0 1.74 3.16 4.63
13:00 Спортинг Хихон Б - Реал Унион 2 - 1 1.58 3.57 5.17
18:00 Баракалдо - Каудал Депортиво 2 - 1 1.59 3.47 5.24
18:00 Мирандес - Аренас Клуб де Гечо 2 - 1 1.53 3.59 5.66
18:00 Расинг Сантандер - Реал Сосиедад Б 0 - 0 1.71 3.27 4.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Корнеля 1 - 2 2.14 2.95 3.31
13:00 Бадалона - Майорка 1 - 1 4.35 3.16 1.78
13:00 Депортиво Арагон - Форментера 2 - 1 2.79 3.01 2.40
13:00 Пеня Депортива - Ебро 1 - 1 2.85 2.79 2.51
18:00 Олот - Лейда Еспортиу 2 - 1 2.99 2.76 2.42
18:00 Онтиниент - Лагостера 1 - 0 2.15 2.95 3.28
18:00 Пералада-Жирона Б - Виляреал Б 1 - 2 3.62 3.00 2.01
19:00 Еркулес - Елче 0 - 0 2.70 2.95 2.52
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Сан Фернандо - Мелия 0 - 2 2.07 3.11 3.27
13:00 Хумиля - Есиха 0 - 0 2.01 3.13 3.43
18:00 Бадахос - Бетис Б 4 - 1 2.11 2.99 3.32
18:00 Картахена - Линенсе 1 - 0 1.64 3.41 4.91
18:00 Марбеля - УКАМ Мурсия 1 - 2 2.46 2.85 2.87
19:00 Естремадура - Мерида АД 3 - 0 1.79 3.21 4.21
19:00 Реал Мурсия - Лорка Депортива 0 - 0 1.28 4.80 8.39
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Киево - Рома 0 - 0 5.83 4.16 1.55
16:00 Наполи - Фиорентина 0 - 0 1.39 4.92 7.39
16:00 СПАЛ - Верона 2 - 2 2.02 3.33 3.73
16:00 Удинезе - Беневенто 2 - 0 1.48 4.26 6.69
19:00 Сасуоло - Кротоне 2 - 1 1.70 3.62 5.17
21:45 Милан - Болоня 2 - 1 1.51 3.99 6.78
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Бари - Палермо 0 - 3 2.08 3.06 3.71
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Алесандрия - Пистоезе 3 - 1 1.89 3.19 3.74
15:30 Арцакена - Про Пиаченца 0 - 1 2.01 3.13 3.47
15:30 Витербезе - Олбия 1 - 0 1.96 3.22 3.50
15:30 Гаворано - Джиана Ерминио 3 - 0 3.37 3.21 2.01
15:30 Карарезе - Ливорно 2 - 3 3.37 3.22 2.00
15:30 Монца 1912 - Кунео 1 - 0 1.78 3.21 4.25
19:30 Пиза - Арецо 2 - 3 1.78 3.17 4.33
19:30 Прато - Понтедера 0 - 1 2.59 3.03 2.58
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Козенца - Виртус Франкавила 4 - 1 2.25 2.99 3.07
15:30 Монополи 1966 - Трапани 0 - 0 3.59 3.10 1.98
15:30 Расинг Фонди - Акрагас 3 - 0 1.80 3.17 4.22
15:30 Сиракуза - Юве Стабия 0 - 0 2.03 3.10 3.43
17:30 Паганезе - Лече 1 - 1 4.69 3.44 1.65
17:30 Фиделис Андрия - Ренде 1968 3 - 1 2.58 2.94 2.65
21:30 Казертана - Бишелие 1913 0 - 1 2.23 2.99 3.09
21:30 Катания - Матера 1 - 1 1.73 3.24 4.49
21:30 Реджина - Сикула Леонцио 0 - 3 2.01 3.03 3.58
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Амиен - Лион 1 - 2 5.00 3.92 1.65
18:00 Нант - Ница 1 - 2 2.02 3.21 3.94
22:00 Олимпик Марсилия - Сент Етиен 3 - 0 1.45 4.44 6.67
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:00 Алтах - Аустрия Виена 1 - 0 2.27 3.42 2.89
17:30 Волфсбергер - Ред Бул Залцбург 0 - 0 7.54 4.49 1.38
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Камза - Луфтетари 0 - 1 - - -
14:00 Лачи - Скендербеу Корча 1 - 0 - - -
17:00 Партизани Тирана - Теута 2 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 ФК Санта Колома - Луситанос 5 - 3 - - -
15:00 Интер де Ескалдес - УЕ Енгордани 1 - 1 - - -
17:00 УЕ Санта Колома - Енкамп 5 - 0 - - -
19:00 Пеня Енкарнада - Сант Жулия 0 - 4 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - Локерен 3 - 1 1.19 6.46 12.44
19:00 Андерлехт - Шарлероа 1 - 3 1.56 3.85 5.80
21:00 Сент Трюиден - Зулте Варегем 1 - 1 2.05 3.56 3.29
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Тубиз - Беершот Вилрийк отл. 3.23 3.23 2.08
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Борац Баня Лука - Широки Брег 2 - 1 2.80 3.09 2.30
14:00 Витез - ФК Сараево 0 - 3 7.55 4.11 1.35
14:00 Младост Добой Какан - Крупа 1 - 1 1.62 3.72 4.45
15:00 Железничар Сараево - Радник Биелина 3 - 2 1.21 5.28 9.78
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Дунав Русе - Локомотив Пловдив 2 - 2 2.02 3.17 3.45
15:00 Верея Стара Загора - Витоша Бистрица 1 - 1 1.39 4.18 6.89
17:00 ЦСКА София - Берое 6 - 0 1.40 3.91 7.45
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Смирни - Астерас Триполис 1 - 3 2.88 2.86 2.65
17:15 Атромитос - Левадиакос 1 - 0 1.40 4.24 7.90
17:15 Пас Янина - Ламия 1 - 1 1.50 3.64 7.33
19:30 ПАОК - Панатинайкос 4 - 0 1.43 3.82 8.68
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Анагениси Кардица - Ахарнайкос Мениди 3 - 0 - - -
15:00 Аполон Понту - Калитеа 1 - 0 1.40 3.90 7.17
15:00 Докса Драма - Арис Солун 1 - 2 2.67 2.98 2.46
15:00 Егиниакос - Караискакис Арта 2 - 0 - - -
15:00 Панайгиалиос Егио - Ерготелис 1 - 0 1.74 3.39 4.09
15:00 Пансерайкос - Верия 1 - 0 1.57 3.51 5.20
15:00 Трикала - Аполон Лариса 3 - 1 1.17 5.81 11.12
15:00 Ханя Кисамикос - Спарти 0 - 2 1.51 3.51 6.08
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Одензе - Силкеборг 1 - 2 1.78 3.58 4.35
15:00 Нордселанд - Хобро 3 - 2 1.57 4.20 5.08
17:00 Олборг - ФК Копенхаген 1 - 1 3.44 3.21 2.13
19:00 Брьондби - Орхус 2 - 2 1.27 5.62 9.80
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Акре 4 - 0 1.61 3.50 5.21
20:15 Бней Сахнин - Апоел Беер Шева 1 - 3 7.89 4.15 1.36
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Неа Саламина - Арис Лимасол 2 - 0 2.30 3.10 2.80
17:00 Олимпиакос Никозия - АЕК Ларнака 1 - 2 8.73 4.97 1.26
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Виктория Роспорт - ЮС Хостерт отл. 2.08 3.46 2.93
16:00 Ф91 Дюделанж - Юнион Титус Петанж отл. 1.18 5.96 10.14
17:00 Диферданж - ЮС Еш отл. 1.13 6.91 14.17
17:00 Жюнес Еш - Фола Еш отл. 2.99 3.88 1.93
17:00 Мондорф-ле-Бен - УНА Щрасен отл. 1.90 3.59 3.24
17:00 РМ Хам Бенфика - Юнион Люксембург отл. 1.83 3.70 3.33
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Вардар Скопие - Академия Пандев 3 - 1 1.34 5.01 6.03
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сейнт Андрюс ФК - Таршин Рейнбоус 2 - 3 1.99 3.67 2.96
17:00 Гзира Юнайтед - Валета 2 - 1 3.05 3.48 2.00
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Краков - Висла Плоцк 0 - 1 2.02 3.33 3.55
16:30 Погон Шчечин - Заглембие Любин 3 - 3 2.20 3.23 3.19
19:00 Лех Познан - Краковия Краков 1 - 0 1.49 3.91 6.69
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Портимонензе - Шавеш 0 - 1 1.84 3.54 3.96
20:00 Белененсеш - Пасош Ферейра 1 - 1 2.03 3.12 3.74
22:15 Витория Сетубал - Порто 0 - 5 13.38 5.96 1.20
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Спортинг Ковиля - Униао Мадейра 2 - 0 2.11 3.03 3.48
17:00 Академико Визеу - Спортинг Брага Б 2 - 1 1.74 3.31 4.57
17:00 Ароука - Лейшоес 2 - 1 1.99 3.06 3.79
17:00 Варзин - Кова Да Пиедаде 2 - 2 1.94 3.07 3.98
17:00 Оливейрензе - Пенафиел 2 - 1 2.51 2.97 2.79
17:00 Порто Б - Витория Гимараеш Б 1 - 0 1.61 3.78 4.78
18:00 Бенфика Б - Спортинг Лисабон Б 2 - 1 2.01 3.42 3.30
18:00 Насионал Мадейра - Жил Висенте 1 - 1 1.75 3.29 4.57
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Газ Метан Медиаш - Университатя Крайова 0 - 0 5.20 3.34 1.68
20:00 Ботошани - ФК ФКСБ 0 - 3 5.11 3.33 1.68
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Амкар Перм - ФК Краснодар 1 - 3 3.81 2.95 2.09
15:30 Спартак Москва - ЦСКА Москва 3 - 0 2.40 3.11 2.93
18:00 ФК Ростов - ФК Уфа 1 - 0 1.89 2.96 4.74
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Мурата - Космос Серавале 0 - 1 - - -
19:30 Пенароса - Фиорентино 0 - 2 - - -
19:30 Тре Фиори - Сан Джовани 2 - 1 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Ружомберок - Слован Братислава 0 - 1 2.54 3.18 2.51
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кръшко - Горица отл. 2.92 3.18 2.21
17:50 Марибор - Алуминий Кидричево отл. 1.18 6.68 9.07
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Напредак Крушевац - Партизан Белград 2 - 1 5.36 3.71 1.51
17:30 Цървена Звезда Белград - Борац Чачак 3 - 0 1.08 8.09 18.12
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Османлиспор - Аланияспор 3 - 0 1.82 3.70 3.94
15:30 Сивасспор - Истанбул Башакшехир 1 - 0 3.13 3.31 2.20
18:30 Кайзериспор - Бешикташ 1 - 1 4.41 3.68 1.74
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Денизлиспор - Самсунспор 0 - 0 2.30 3.19 2.89
14:30 Манисаспор - Алтънорду 1 - 2 2.33 3.23 2.77
17:00 Гиресунспор - Ризеспор 3 - 2 2.21 3.28 2.94
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - Динамо Киев 0 - 0 6.99 4.55 1.34
19:30 Заря Луганск - Шахтьор Донецк 2 - 1 6.12 4.37 1.40
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Рода - Грьонинген 2 - 2 2.89 3.48 2.27
15:30 Спарта Ротердам - Витес отл. 3.43 3.36 2.07
15:30 Утрехт - Фейенорд отл. 3.26 3.46 2.10
17:45 Аякс - ПСВ Айндховен 3 - 0 1.78 3.85 4.01
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Загреб - Хайдук Сплит 0 - 2 3.18 3.17 2.15
18:00 Риека - Славен 2 - 0 1.32 4.48 8.94
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Будучност Подгорица - Искра Даниловград 0 - 1 1.32 4.27 8.17
14:00 Гарбал Радановичи - Петровац 0 - 0 1.67 3.30 4.71
14:00 Дечич Тузи - Зета Голубовци 1 - 2 4.10 3.37 1.75
14:00 Ком Подгорица - Сутиеска Никшич 0 - 1 4.14 3.05 1.83
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Грасхопърс 1 - 1 1.48 4.28 5.68
17:00 Лугано - Лозана Спорт 1 - 2 1.65 3.78 4.62
17:00 Цюрих - Люцерн 1 - 2 1.55 3.95 5.27
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Волен - Сервет отл. 5.92 4.30 1.42
17:00 Раперсвил-Йона - Аарау отл. 2.43 3.29 2.59
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Хибърниън - Селтик 2 - 2 6.01 4.28 1.49
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:10 Еърдри - Рейт Роувърс 2 - 2 3.50 3.61 1.88
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Мелбърн Сити - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 0 1.75 3.73 4.28
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:30 Арсенал Саранди - Индепендиенте 1 - 2 4.05 3.07 1.93
22:00 Росарио Сентрал - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 1.87 3.09 4.33
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:00 Бока Унидос - Агропекуарио Аргентино 1 - 4 2.53 2.84 2.83
22:00 Депортиво Морон - Гилермо Браун 1 - 0 2.51 2.87 2.83
22:00 Лос Андес - Нуева Чикаго 0 - 0 1.99 2.97 3.86
22:00 Химнасия Хухуй - Сан Мартин Тукуман 0 - 0 2.58 2.68 2.95
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:15 Ривър Плейт - Атлетико Тукуман 2 - 1 1.61 3.61 4.97
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Гуабира Монтеро - Ориенте Петролеро 1 - 0 2.14 3.41 2.90
21:00 Насионал Потоси - Боливар Ла Пас 1 - 1 2.98 3.48 2.07
21:00 Сан Хосе Оруро - Спорт Бойс Уорнес 1 - 2 1.26 5.04 8.26
21:00 Стронгест Ла Пас - Реал Потоси 6 - 0 1.24 5.20 8.88
21:00 Хорхе Вилстерман - Блуминг Санта Крус 0 - 0 1.50 3.95 5.36
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Миср Ел Макаса - Ал Ахли Кайро 3 - 2 4.21 3.08 1.82
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Гуаякил Сити - Депортиво Куенка 0 - 1 2.16 3.20 3.09
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Алианса Сан Салвадор - ФАС Санта Ана 1 - 1 1.67 3.35 4.63
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Мохун Баган Калкута - Чърчил Брадърс Гоа 5 - 0 1.25 4.50 10.84
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Джамшедпур - Пуна Сити 0 - 1 2.30 3.01 3.01
16:30 Мумбай Сити - Ченайин 1 - 0 2.21 2.98 3.20
Колумбия - Клаусура - Плейофи Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
02:00 Санта Фе Богота - Депортес Толима 1 - 1 1.64 3.31 5.37
Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Първа Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Ередиано - Сантос де Гуапилес 2 - 0 1.55 3.60 5.47
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Расинг АК Казабланка - ШР Ал Хосейма 0 - 1 2.79 2.80 2.52
21:00 ХУСА Агадир - ФУС Рабат 2 - 1 2.09 2.98 3.38
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Саутерн Юнайтед - Кентърбъри Юнайтед 0 - 2 3.14 3.64 1.91
03:00 Хоукс Бей Юнайтед - Тасман Юнайтед 1 - 1 1.59 3.95 4.33
05:35 Хамилтън Уондърърс - Уейтакиър Юнайтед 2 - 4 4.51 4.06 1.56
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Депортиво Капиата - Олимпия Асунсион 1 - 2 4.55 3.85 1.59
23:30 Индепендиенте ФБК - Рубио Ню 0 - 0 2.55 3.14 2.53
23:30 Либертад Асунсион - Насионал Асунсион 0 - 2 3.90 3.36 1.86
23:30 Серо Портеньо - Сол де Америка 3 - 2 1.43 4.11 6.04
23:30 Спортиво Триниденсе - Спортиво Лукеньо 2 - 4 4.42 3.55 1.67
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:50 Ал Таавон - Ал Етифак Дамам 4 - 0 1.80 3.47 3.78
18:40 Ал Фатех - Ал Хилал Рияд 0 - 0 6.78 4.56 1.34
18:40 Оход Медина - Ал Ахли Джеда 2 - 2 5.85 4.00 1.45
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Зарзис - Клуб Африкан Тунис 0 - 0 3.74 2.87 1.99
16:00 Етоил дю Сахел Сус - Сфаксиен Сфакс 1 - 2 1.99 2.97 3.61
Хондурас - Апертура - Финална Фаза Хондурас - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Олимпия Тегусигалпа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 2 - 0 1.52 3.72 5.38
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Сан Луис Килота - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 1 2.45 3.20 2.65
17:30 Антофагаста - Универсидад Католика 2 - 4 2.21 3.29 2.93
22:00 Курико Унидо - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 0 1.75 3.40 4.20
22:00 Палестино Сантяго - Сантяго Уондърърс 0 - 0 2.41 3.23 2.67
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блумфонтейн Селтик - Фрий Стейт Старс 3 - 0 2.27 2.79 3.21
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Мамелоди Съндаунс 0 - 1 3.56 2.99 2.02
СЕСАФА Чалъндж Къп СЕСАФА Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
14:00 Етиопия - Уганда 1 - 1 4.50 3.37 1.69

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 13.12.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане