Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Октомври '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
3031     
Топ факти за деня

Нотингам Форест няма равенство от 11 мача

Реус Депортиу 6 равенства от 9 мача

Пеня Спорт само загуби от 8 мача

Баракалдо като домакин нито един получен гол в 4 мача

Бургос нито един получен гол в 8 мача

Каудал Депортиво като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Салернитана 6 равенства от 8 мача

Алесандрия като гост само равенства от 4 мача

Гаворано само загуби от 7 мача

Зулте Варегем като гост 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач

Хелзингор няма равенство от 11 мача

Вейле като домакин само победи от 5 мача

Виборг няма равенство от 11 мача

Нюкьобинг няма равенство от 11 мача

Скиве като домакин няма победа от 6 мача

Окжетпес Кокшетау като домакин няма равенство от 14 мача

Прогрес Нидеркорн 22 вкарани гола в 7 мача - 3.14 на мач

Шериф Тираспол като домакин 24 вкарани гола в 6 мача - 4.00 на мач

Бодо Глимт като домакин няма загуба от 13 мача

Фредрикстад като гост няма победа от 13 мача

Зенит Санкт Петербург няма загуба от 12 мача

Славой Требишов като гост само загуби от 6 мача

Борац Чачак като гост само загуби от 6 мача

Карпати Лвов като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Александрия като гост 4 равенства от 5 мача

Арсенал Киев няма загуба от 16 мача

Виктория Пилзен само победи от 9 мача

Петролеро Якуиба като гост само равенства от 5 мача

ПСМ Макасар като домакин няма загуба от 13 мача

Патриотас Бояка като домакин 5 равенства от 6 мача

Монтерей като домакин само победи от 5 мача

Чивас Гуадалахара като домакин няма победа от 6 мача

Потрос УАЕМ като гост само загуби от 5 мача

Аякучо като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Пенярол Монтевидео само победи от 6 мача

Куанджу като гост няма победа от 16 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Васко да Гама RJ - Ботафого RJ 01:00 на живо
Ring.BG
Фиорентина - Удинезе
13:30 на живо
Diema Sport
Дарби Каунти - Нотингам Форест 15:15 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Евертън
15:30 на живо
Ring.BG
Сампдория - Аталанта
16:00 на живо
Nova Sport
Бордо - Нант
16:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Волфсбург 16:30 на живо
F Plus
Жирона - Виляреал
17:15 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Левски София 17:30 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Нюкасъл
18:00 на живо
Nova Sport
Монпелие - Ница
18:00 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Борусия М'Гладбах 19:00 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Пирин Благоевград 20:00 на живо
F Plus
Бетис - Валенсия
21:45 на живо
Ring.BG
Интер - Милан
21:45 на живо
Diema Sport 2
Страсбург - Олимпик Марсилия 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 15 Октомври, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Брайтън - Евертън 1 - 1 3.17 3.14 2.42
18:00 Саутхямптън - Нюкасъл 2 - 2 1.88 3.36 4.61
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:15 Дарби Каунти - Нотингам Форест 2 - 0 1.80 3.57 4.37
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Волфсбург 2 - 2 1.53 4.27 5.75
19:00 Вердер Бремен - Борусия М'Гладбах 0 - 2 2.65 3.46 2.53
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Гройтер Фюрт - Ерцгебирге Ауе 2 - 1 2.14 3.24 3.33
14:30 Хайденхайм - Холщайн Кил 3 - 5 3.31 3.30 2.12
14:30 Ян Регенсбург - Унион Берлин 0 - 2 3.37 3.44 2.04
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Депортиво Ла Коруня 0 - 0 1.92 3.52 3.94
17:15 Жирона - Виляреал 1 - 2 2.67 3.23 2.69
19:30 Малага - Леганес 0 - 2 2.41 3.05 3.22
21:45 Бетис - Валенсия 3 - 6 2.60 3.47 2.60
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реус Депортиу - Райо Валекано 0 - 2 2.94 2.93 2.49
17:00 Албасете - Севиля Атлетико 2 - 1 2.02 3.05 3.83
19:00 Алмерия - Валядолид 1 - 1 2.90 3.09 2.41
21:00 Кордоба - Химнастик де Тарагона 1 - 5 1.92 3.20 3.97
21:30 Сарагоса - Осасуна 1 - 1 2.04 3.14 3.64
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Понтеведра 2 - 0 2.11 3.00 3.31
13:00 СС Рейес - Атлетико Мадрид Б 3 - 2 2.29 2.96 3.00
13:15 Толедо - Рапидо де Боусас 1 - 3 1.63 3.35 5.05
18:00 Депортиво Фабрил - Талавера де ла Рейна 3 - 0 1.65 3.41 4.62
18:00 Корухо - Гихуело 1 - 0 2.21 2.92 3.14
18:00 Понферадина - Навалкарнеро 2 - 3 1.73 3.20 4.62
19:00 Фуенлабрада - Селта Виго Б 2 - 0 1.86 3.22 3.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Пеня Спорт 4 - 1 1.21 5.03 10.93
13:00 Леалтад - Реал Унион 1 - 0 3.27 2.92 2.17
18:00 Аморебиета - Мирандес 0 - 1 3.87 3.26 1.82
18:00 Баракалдо - Спортинг Хихон Б 2 - 1 2.08 3.05 3.31
18:00 Туделано - УД Логронес 0 - 0 2.38 2.75 3.06
18:30 Бургос - Герника Клуб 0 - 0 1.66 3.23 4.85
19:30 Каудал Депортиво - Аренас Клуб де Гечо 0 - 2 2.10 3.07 3.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
12:30 Виляреал Б - Форментера 3 - 2 1.39 3.92 7.19
13:00 Атлетико Балеарес - Бадалона 0 - 0 1.92 3.09 3.78
13:00 Ебро - Майорка 0 - 2 4.74 3.25 1.69
13:00 Пеня Депортива - Депортиво Арагон 2 - 2 1.94 3.08 3.67
18:00 Корнеля - Валенсия Местая 2 - 2 2.25 3.09 2.90
19:00 Алкояно - Лейда Еспортиу 1 - 1 2.05 2.88 3.60
19:00 Еркулес - Пералада-Жирона Б 3 - 2 1.53 3.47 5.84
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Естремадура - Лас Палмас Атлетико 1 - 1 1.40 4.03 6.81
13:00 Есиха - Мелия 2 - 1 2.66 2.82 2.64
13:00 Хумиля - Гранада Б 1 - 1 2.51 2.92 2.73
17:45 Бетис Б - Мерида АД 0 - 0 2.60 3.04 2.52
18:00 Линенсе - УКАМ Мурсия 0 - 0 2.72 2.84 2.55
18:00 Реал Мурсия - Марбеля 3 - 0 1.61 3.32 5.25
19:00 Бадахос - Кордоба Б 3 - 0 1.89 3.03 3.93
19:00 Рекреативо - Ел Ехидо 2012 1 - 1 1.85 3.16 3.94
20:00 Картахена - Сан Фернандо 3 - 1 1.65 3.31 4.94
20:00 Лорка Депортива - Вияновенсе 0 - 0 2.84 2.96 2.37
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Фиорентина - Удинезе 2 - 1 1.62 3.86 5.41
16:00 Болоня - СПАЛ 2 - 1 1.90 3.30 4.29
16:00 Каляри - Дженоа 2 - 3 2.27 3.18 3.25
16:00 Кротоне - Торино 2 - 2 3.40 3.34 2.13
16:00 Сампдория - Аталанта 3 - 1 3.00 3.32 2.34
16:00 Сасуоло - Киево 0 - 0 2.22 3.19 3.34
21:45 Интер - Милан 3 - 2 2.11 3.34 3.47
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Авелино - Салернитана 2 - 3 2.24 3.10 3.21
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арецо - Олбия 0 - 1 2.02 3.12 3.42
15:30 Арцакена - Алесандрия 0 - 0 2.74 2.98 2.46
15:30 Кунео - Ливорно 0 - 4 3.18 3.04 2.15
15:30 Прато - Монца 1912 2 - 3 2.74 3.00 2.43
17:30 Джиана Ерминио - Карарезе 2 - 2 2.24 3.10 2.91
17:30 Пиза - Гаворано 0 - 0 1.19 5.43 10.96
19:30 Пистоезе - Лукезе 2 - 2 2.33 2.95 2.93
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Басано Виртус - Триестина 1 - 1 1.63 3.43 4.87
15:30 Местре - Реджиана 1 - 0 2.12 3.00 3.28
15:30 Равена - ФералпиСало 0 - 1 2.21 2.97 3.12
15:30 Ренате - Самбенедетезе 1 - 1 2.36 3.00 2.85
15:30 Судтирол - Сантарканджело 5 - 0 1.84 3.28 3.80
15:30 Фермана - Виченца 0 - 0 2.72 2.96 2.48
19:30 Албинолефе - Порденоне 1 - 1 2.81 3.00 2.39
19:30 Губио - Алма Ювентус Фано 3 - 2 1.89 3.18 3.71
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Бордо - Нант 1 - 1 1.67 3.54 5.46
18:00 Монпелие - Ница 2 - 0 2.52 3.10 2.91
22:00 Страсбург - Олимпик Марсилия 3 - 3 3.92 3.54 1.90
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Щурм Грац - Аустрия Виена 3 - 0 1.81 3.70 3.83
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Сабаил Баку - Нефтчи Баку 0 - 4 3.32 3.09 2.03
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Скендербеу Корча - Люшня 4 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Луситанос - Енкамп 2 - 0 - - -
15:00 Интер де Ескалдес - Сант Жулия 2 - 4 - - -
17:00 ФК Санта Колома - УЕ Енгордани 2 - 3 - - -
19:00 Пеня Енкарнада - УЕ Санта Колома 0 - 4 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пюник Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 1 4.19 3.33 1.75
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Славия Мозир - ФК Слуцк 1 - 2 3.30 3.22 2.01
15:00 ФК Минск - Нафтан 2 - 2 1.49 3.59 6.00
17:00 Динамо Брест - Днепър Могилев 3 - 0 1.30 4.53 8.37
18:00 БАТЕ Борисов - ФК Витебск 3 - 1 1.19 5.53 11.01
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Стандарт Лиеж - Кортрийк 3 - 1 1.45 4.28 6.50
19:00 Остенде - Клуб Брюж 2 - 3 3.34 3.50 2.04
21:00 Роял Антверпен - Зулте Варегем 3 - 0 2.78 3.34 2.40
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Вестерло - Беершот Вилрийк 0 - 0 2.92 3.38 2.17
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 ГОШК Габела - Младост Добой Какан 2 - 2 2.48 3.21 2.48
19:00 Челик Зеница - Железничар Сараево 0 - 3 6.48 4.48 1.35
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Етър Велико Търново - Левски София 0 - 1 4.34 3.42 1.71
20:00 ЦСКА София - Пирин Благоевград 0 - 0 1.14 6.30 16.54
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Лудогорец Разград II - Струмска Слава Радомир 1 - 2 - - -
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Манчестър 62 - Гибралтар Юнайтед 1 - 1 - - -
19:30 Гибралтар Финикс - Линкълн Ред Импс 0 - 5 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Сабуртало Тбилиси - Колхети-1913 Поти 6 - 3 1.39 4.47 5.66
19:00 Динамо Тбилиси - Локомотив Тбилиси 3 - 1 1.77 3.20 4.32
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 ПАОК - Ламия 4 - 0 1.13 7.31 18.11
18:15 Аполон Смирни - Керкира Корфу 0 - 0 1.87 3.06 4.64
18:15 Панайтоликос - Левадиакос 0 - 1 1.67 3.31 5.62
20:30 Ксанти - АЕК Атина 1 - 1 5.77 3.18 1.68
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хорсенс - Хобро 2 - 2 2.42 3.22 2.84
15:00 Олборг - Хелзингор 1 - 0 1.52 3.93 6.24
17:00 Брьондби - Силкеборг 4 - 1 1.25 5.80 10.16
19:00 Одензе - ФК Копенхаген 1 - 0 4.07 3.38 1.88
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:30 Вейле - Есберг 1 - 3 2.05 3.32 3.30
15:30 Вендсисел - Кьоге 2 - 0 2.11 3.24 3.23
15:30 Виборг - Фремад Амагер 0 - 0 1.59 3.72 5.05
15:30 Нюкьобинг - Фредериция отл. 2.77 3.49 2.25
15:30 Скиве - Роскилде 0 - 2 3.06 3.57 2.06
15:30 Тистед - Брабранд 2 - 2 1.52 4.18 5.11
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ирони Кирят Шмона - Бней Сахнин 0 - 0 2.04 3.04 3.43
20:15 Макаби Тел Авив - Бней Йехуда 2 - 0 1.38 3.99 7.44
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Астана - Иртиш Павлодар 2 - 1 1.29 4.55 7.88
12:00 Окжетпес Кокшетау - Тараз 2 - 1 4.51 3.23 1.70
13:00 Шахтьор Караганди - Кайсар Къзълорда 2 - 1 1.65 3.42 4.91
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Ермис Арадипоу - Омония Никозия 2 - 1 4.97 4.01 1.51
19:00 Олимпиакос Никозия - Алки Ороклини 0 - 3 2.93 3.09 2.24
20:00 АЕЛ Лимасол - Пафос 0 - 1 1.49 3.84 5.51
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Жюнес Еш 3 - 1 2.53 3.85 2.14
17:00 Прогрес Нидеркорн - Мондорф-ле-Бен 3 - 2 1.35 4.70 5.96
17:00 УНА Щрасен - ЮС Еш 2 - 1 1.79 3.95 3.23
17:00 Фола Еш - Диферданж 6 - 3 1.99 3.90 2.77
17:00 Юнион Люксембург - Ф91 Дюделанж 1 - 1 5.94 5.65 1.29
17:00 ЮС Хостерт - Юнион Титус Петанж 2 - 2 1.69 3.96 3.66
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гзира Юнайтед - Хамрун Спартанс 4 - 0 2.27 3.95 2.36
18:15 Слима Уондърърс - Биркиркара 3 - 0 2.77 3.54 2.13
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Сфинтул Георге Суручен - Динамо-Авто Тираспол 1 - 0 1.79 3.73 3.40
16:00 Шериф Тираспол - Петрокуб Хинчещ 3 - 1 1.16 6.45 10.43
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Олесунд 5 - 1 1.72 3.57 4.53
19:00 Кристиансунд - Викинг Ставангер 0 - 2 1.80 3.57 4.04
19:00 Лилестрьом - Согндал 1 - 0 1.74 3.53 4.45
19:00 Хаугесунд - Сандефьорд 2 - 0 1.80 3.50 4.17
21:00 Молде - Бран Берген 1 - 0 2.02 3.33 3.49
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Бодо Глимт - Левангер 1 - 3 1.53 4.05 5.15
16:00 Елверум - Конгсвингер 1 - 2 2.60 3.36 2.41
16:00 Тромсдален - Стрьомен 1 - 1 1.95 3.48 3.37
16:00 Флурьо - Осане 1 - 1 1.77 3.68 3.89
19:00 Мьондален - Фредрикстад 3 - 1 1.44 4.22 6.06
19:00 Санднес - Арендал 2 - 2 1.29 5.00 8.62
19:00 Уленсакер Киса - Йерв Гримстад 7 - 1 2.19 3.60 2.76
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Заглембие Любин - Гурник Забже 3 - 2 1.68 3.67 4.72
19:00 Легия Варшава - Лехия Гданск 1 - 0 1.75 3.61 4.29
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
17:00 Лейшоес** - Тондела 2 - 2 2.80 3.00 2.47
17:00 Униао Мадейра - Ориентал Лисабон 3 - 2 1.62 3.46 4.89
17:00 Фарензе - Ещорил Прая 1 - 0 3.95 3.52 1.77
17:00 Фатима - Шавеш 0 - 3 7.48 4.39 1.34
18:00 Санта Клара - Белененсеш 2 - 1 2.52 2.93 2.79
21:00 Академика Коимбра** - Пасош Ферейра 1 - 1 2.69 2.98 2.57
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Сепси Сфънту Георге - Астра Гюргево 0 - 0 3.79 3.18 1.93
20:45 Клуж - Ботошани 0 - 0 1.47 3.88 6.50
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Уфа - Локомотив Москва 1 - 0 3.79 2.89 2.09
16:30 ФК Ростов - Рубин Казан 0 - 1 2.22 2.78 3.58
19:00 Зенит Санкт Петербург - Арсенал Тула 0 - 1 1.25 5.15 11.24
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Ювенес Догана 1 - 3 - - -
16:00 Тре Фиори - Виртус 3 - 1 - - -
16:00 Фаетано - Тре Пене 1 - 3 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Жилина - Нитра 2 - 0 1.36 4.69 6.27
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Железарна Подбрезова Б - Славой Требишов 1 - 1 2.44 3.45 2.37
16:00 Серед - Татран Липтовски Микулаш 3 - 1 1.45 3.90 5.59
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Бачка Бачка Паланка - Борац Чачак 1 - 0 1.75 3.20 4.31
16:00 Радник Сурдулица - Партизан Белград 0 - 2 6.84 4.05 1.39
18:00 Младост Лучани - Напредак Крушевац 2 - 1 2.20 2.94 3.09
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Касъмпаша - Сивасспор 2 - 3 2.25 3.37 2.96
16:30 Трабзонспор - Акхисар Беледиеспор 1 - 6 1.73 3.65 4.43
19:30 Фенербахче - Йени Малатияспор 3 - 1 1.38 4.63 7.30
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Анкарагуджу - Болуспор 2 - 0 2.04 3.26 3.34
13:00 Ризеспор - Самсунспор 1 - 1 1.64 3.62 4.79
15:30 Алтънорду - Аданаспор 1 - 1 2.29 3.23 2.84
18:00 Адана Демирспор - Ескишехирспор 3 - 1 2.12 3.29 3.08
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зирка Кропивницкий - Карпати Лвов 0 - 0 2.29 2.98 3.06
17:00 Олимпик Донецк - Александрия 1 - 0 2.04 3.01 3.53
19:30 Черноморец Одеса - Динамо Киев 2 - 1 9.31 4.78 1.26
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кремин Кременчуг - Арсенал Киев 1 - 1 5.37 3.69 1.51
15:00 Нефтяник-Укрнафта - Колос Ковалевка 2 - 1 3.24 3.43 1.91
15:00 ФК Полтава - Рух Винники 1 - 0 1.50 3.48 5.85
15:30 МФК Николаев - Авангард Краматорск 2 - 2 2.42 3.45 2.38
16:00 Ингулец Петрово - Балкани Заря 1 - 0 1.49 3.47 6.17
16:00 Оболон-Бровар Киев - Жемчужина Одеса 0 - 0 1.72 3.03 4.97
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - ТБ Творойри 3 - 1 2.08 3.72 2.68
17:00 Б36 Торсхавн - Клаксвик 1 - 3 1.85 3.66 3.25
17:00 ЕБ Стреймур - Фуглафьордур 2 - 4 1.49 4.01 4.99
17:00 Рунавик - Викингур Гота 2 - 1 2.77 3.52 2.10
17:00 Скала ИФ - ХБ Торсхавн 0 - 0 3.70 3.66 1.73
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Илвес Тампере - КуПС Куопио 1 - 0 2.42 3.00 2.91
15:00 Кеми Кингс - Сейняйоен ЯК 3 - 3 3.10 3.17 2.20
15:00 РоПС Рованиеми - ВПС Вааса 3 - 0 2.42 3.28 2.70
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Хераклес - Витес 1 - 1 3.34 3.52 2.03
15:30 ВВВ Венло - ПСВ Айндховен 2 - 5 6.07 4.32 1.48
15:30 Вилем II - Твенте 3 - 1 2.27 3.28 3.03
15:30 Грьонинген - АЗ Алкмаар 1 - 1 3.12 3.59 2.10
17:45 АДО Ден Хааг - Екселсиор 1 - 2 2.08 3.41 3.35
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
13:30 Де Граафшап - Го Ахед Игълс 1 - 1 1.50 4.08 5.28
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славен - Интер Запрешич 1 - 2 1.51 3.65 6.16
20:00 Хайдук Сплит - Цибалия 2 - 1 1.16 6.35 12.90
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Спарта Прага - Виктория Пилзен 0 - 1 2.40 3.10 2.81
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зноймо - Чешке Будьовице 1 - 1 2.39 3.18 2.60
16:00 Баник Соколов - Олимпия Прага 1 - 3 1.90 3.35 3.45
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Грасхопърс - Люцерн 1 - 1 2.07 3.46 3.23
17:00 Сион - Санкт Гален 1 - 2 1.84 3.61 3.75
17:00 Тун - Цюрих 1 - 3 2.75 3.27 2.41
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ксамакс - Киасо 4 - 1 1.59 3.86 4.76
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Йонкьопинг Содра 2 - 0 1.30 4.91 9.02
18:30 Елфсборг - Сундсвал 2 - 1 1.74 3.84 4.05
18:30 Сириус - Юргорден 2 - 0 5.18 4.21 1.54
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Атвидаберг - ГАИС Гьотеборг 3 - 2 2.70 3.30 2.34
18:00 Фалкенберг - Трелеборг 1 - 1 2.11 3.33 3.09
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 ИФК Люлео - Браге 0 - 2 - - -
16:00 Арамейск-Сирианска - Нюкьопинг 1 - 6 2.19 3.57 2.62
16:00 Умео ФК - Карлстад Юнайтед 0 - 0 2.00 3.55 3.01
17:00 Солентюна - Тийм ТГ 3 - 3 2.15 3.48 2.79
18:00 Енскеде - Асириска Сьодертале 3 - 0 3.18 3.61 1.92
18:00 Сандвикен - Васалунд 1 - 0 1.93 3.51 3.26
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Ландскрона БоИС - Утсиктенс 2 - 0 1.59 3.86 4.65
17:00 Одеволд - Шьовде АИК 1 - 0 1.64 3.86 4.29
17:00 Розенгард 1917 - Люнгшиле 1 - 5 3.65 3.68 1.75
18:00 Кристианстад - Мялби 0 - 3 2.59 3.57 2.26
18:00 Хускварна - Квидинг 4 - 1 1.52 3.97 4.92
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:00 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Пърт Глори 2 - 2 2.20 3.64 2.90
11:00 Сидни - Уелингтън Финикс 3 - 2 1.34 4.89 8.16
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:05 Велес Сарсфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 1.97 3.02 3.90
02:05 Расинг Клуб - Тигре Виктория 1 - 0 1.62 3.48 5.20
17:05 Чакарита Хуниорс - Индепендиенте 1 - 2 4.59 3.13 1.78
20:05 Годой Крус - Химнасия Ла Плата 3 - 0 2.06 3.04 3.56
22:05 Белграно Кордоба - Талерес Кордоба 0 - 0 2.68 2.84 2.67
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Институто Кордоба - Алдосиви Мар дел Плата 1 - 1 2.26 2.89 3.13
02:30 Сантамарина - Атлетико Рафаела 1 - 0 2.87 2.85 2.45
20:35 Нуева Чикаго - Депортиво Морон 1 - 1 2.36 2.72 3.18
21:30 Фландрия - Браун Адроге 0 - 0 2.86 2.86 2.46
22:00 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Индепендиенте Ривадавия 1 - 0 2.25 2.88 3.15
23:00 Спортиво Естудиантес - Бока Унидос 2 - 0 2.08 2.93 3.52
23:00 Химнасия Хухуй - Вия Далмине 0 - 1 2.07 2.97 3.49
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал Итихад Бахрейн - Ийст Рифа 1 - 4 3.29 3.43 1.90
20:15 Ал Хид - Ал Ахли Манама 2 - 1 1.99 3.45 3.08
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Блуминг Санта Крус - Петролеро Якуиба 1 - 0 1.62 3.57 4.75
22:00 Реал Потоси - Гуабира Монтеро 2 - 0 1.55 3.87 4.96
22:00 Университарио Сукре - Боливар Ла Пас 1 - 2 3.12 3.43 2.01
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Ботафого RJ 1 - 0 2.56 3.03 2.71
03:00 Сао Пауло SP - Атлетико PR 2 - 1 1.73 3.34 4.75
22:00 Атлетико GO - Палмейрас SP 1 - 3 3.41 3.19 2.05
22:00 Спорт Ресифе PE - Атлетико MG 1 - 1 2.21 3.21 3.05
22:00 Флуминензе RJ - Авай SC 1 - 0 1.60 3.50 5.41
22:00 Чапекоензе SC - Фламенго RJ 0 - 1 3.15 3.09 2.20
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - Гуарани SP 2 - 0 2.33 3.06 2.87
01:00 Оесте SP - Сеара CE 0 - 1 2.16 3.00 3.28
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
01:00 Форталеса CE - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 2 1.91 3.13 3.76
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кан Тхо - Куанг Нам 2 - 3 3.08 3.67 1.90
13:00 СХБ Дананг - Донгтам Лонган Танан 2 - 0 1.21 5.42 8.82
13:00 Тханхоа - ТТ Ханой 3 - 3 1.90 3.66 3.12
14:00 Сайгон ФК - Санна Кхан Хоа 0 - 0 1.72 3.69 3.75
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Мунисипал - Комуникасионес 0 - 0 1.80 3.24 4.00
20:00 Сикинала - Маркуензе 4 - 0 1.77 3.25 4.06
21:00 Кселаху - Антигуа ГФК 1 - 0 1.84 3.14 3.84
21:00 Малакатеко - Кобан Империал 5 - 0 1.99 3.15 3.36
21:00 Сучитепекес - Санарате 1 - 0 1.68 3.34 4.28
23:30 Гуастатоя - Петапа 2 - 1 1.79 3.22 3.96
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Макара Амбато - ЛДУ Кито 1 - 1 2.35 3.08 2.82
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Чалатенанго - Сонсонате 1 - 1 2.10 3.20 3.10
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персела Ламонган - Семен Паданг 2 - 0 1.51 3.71 5.48
14:30 Барито Путера - Бхаянгкара ФК 1 - 0 2.27 3.31 2.66
14:30 ПСМ Макасар - Персиб Бандунг 2 - 1 1.43 3.86 6.26
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал-Райян - Ал-Маркия Доха 4 - 1 1.29 5.14 6.72
19:40 Ал-Духаил Доха - Ал-Ахли Доха 6 - 1 1.19 5.68 9.99
19:40 Ал-Сад Доха - Катар СК Доха 3 - 1 1.33 4.76 6.50
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Хенан Джайне 3 - 2 1.72 3.83 4.01
14:35 Шанхай Грийнланд - Тиендзин Теда 1 - 2 2.86 3.51 2.18
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Санта Фе Богота - Депортес Толима отл. 1.47 3.77 6.29
03:30 Патриотас Бояка - Хагуарес де Кордоба 2 - 2 1.86 3.17 4.04
03:45 Атлетико Букараманга - Рионегро отл. 1.89 3.31 3.62
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 ЛД Алахуеленсе - Кармелита 1 - 3 1.46 4.01 5.84
20:00 Картахинес - Депортиво Саприса 3 - 4 2.94 3.23 2.18
20:00 Мунисипал Гресия - Перес Селедон 0 - 3 2.13 3.45 2.87
22:00 Гуадалупе - Сантос де Гуапилес 0 - 4 2.75 3.15 2.33
22:30 Лимон - Ередиано 1 - 1 3.26 3.21 2.06
23:00 Мунисипал Либерия - Универсидад де Коста Рика 2 - 3 2.26 2.98 3.01
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
19:00 Дифа Ел Хадида - ШР Ал Хосейма 2 - 0 1.55 3.20 6.37
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Америка Мексико 1 - 3 2.25 3.13 3.00
03:00 Монтерей - Пачука 2 - 0 1.51 3.89 5.60
03:06 Леон - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 0 2.64 3.23 2.44
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Пумас УНАМ Мексико 0 - 0 1.86 3.27 3.93
05:06 Чивас Гуадалахара - Монаркас Морелия 1 - 2 2.18 3.27 3.43
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Минерос де Сакатекас 2 - 2 2.22 3.16 2.86
04:15 Селая - Потрос УАЕМ 0 - 0 1.59 3.50 5.03
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
04:00 Тим Уелингтън - Окланд Сити 3 - 1 2.94 3.94 1.95
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте ФБК - Гуарани Асунсион 0 - 1 3.21 3.42 1.98
02:10 Олимпия Асунсион - Насионал Асунсион 2 - 0 1.80 3.41 3.82
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Спорт Росарио - Аякучо 3 - 0 1.60 3.47 5.09
04:00 Академия Кантолао - Алианса Лима 1 - 1 3.41 3.17 2.00
21:15 Алианса Атлетико - Комерсиантес Унидос 3 - 2 2.09 3.27 3.10
23:30 Университарио де Депортес - Универсидад Сан Мартин 2 - 1 1.52 3.90 5.18
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ал Насър Рияд - Ал Таавон 2 - 1 1.72 3.73 3.87
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Ню Йорк Космос - Едмънтън 0 - 0 1.66 3.44 4.45
03:00 Сан Франциско Делтас - Пуерто Рико ФК 3 - 0 1.70 3.33 4.38
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Гейланг Интернешънъл - Тампайнс Роувърс 2 - 3 4.10 3.88 1.63
14:30 Хоуганг Юнайтед - Хоум Юнайтед 0 - 2 4.91 4.35 1.46
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
16:30 Бен Гердан - Стад Тунизиен Тунис 1 - 2 3.03 2.79 2.36
16:30 Стад Габесиен - Габес 1 - 1 2.24 2.86 3.09
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Рампла Хуниорс - Пенярол Монтевидео 1 - 4 5.88 3.97 1.47
22:30 Бостън Ривър - Серо Монтевидео 1 - 0 2.23 3.21 2.84
22:30 Монтевидео Уондърърс - Ливърпул Монтевидео 2 - 1 2.15 3.30 2.96
22:30 Насионал Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 1 - 2 1.40 4.10 6.83
22:30 Суд Америка Монтевидео - Пласа Колония 2 - 2 2.11 3.28 3.07
22:30 Хувентуд де Лас Пиедрас - Данубио Монтевидео 2 - 1 3.52 3.24 1.95
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 2 - 3 1.59 3.68 4.47
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Антофагаста - Универсидад де Чили 0 - 2 2.26 3.08 2.98
02:30 Универсидад Католика - Депортес Икике 2 - 0 1.66 3.55 4.59
21:30 Коло-Коло Сантяго - Сантяго Уондърърс 2 - 0 1.54 3.68 5.46
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 2 - 0 2.17 3.15 3.10
09:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сеул 0 - 0 1.81 3.39 3.94
09:00 Чуннам Драгонс - Куанджу 2 - 4 2.45 3.16 2.66
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Токио 1 - 1 3.05 3.03 2.30
11:00 Саган Тошу - Серезо Осака 1 - 2 3.18 3.29 2.10
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 В-Варен Нагазаки - Ренофа Ямагучи 2 - 1 1.80 3.35 4.09
08:00 Нагоя Грампус - Шонан Белмар 3 - 2 2.30 3.33 2.76
09:00 Ехиме ФК - Каматамаре Сануки 2 - 1 2.10 3.16 3.29
09:00 Мачида Зелвия - Звейген Канадзава 1 - 1 2.02 3.22 3.44
13:30 Теспакусатсу Гунма - Токио Верди 1 - 2 5.06 3.76 1.58