Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

ФК Тракай като гост 7 равенства от 11 мача

Бодо Глимт като домакин 8 победи от 9 мача

Фредрикстад като гост няма победа от 9 мача

Клуби-04 Хелзинки като гост 5 равенства от 7 мача

Депортиво Лара 3 равенства от 4 мача

Джеф Юнайтед Чиба като домакин няма загуба от 13 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
bTV Action
Наполи - Ница
21:45 на живо
Ring.BG
Селтик - Астана
21:45 на живо
Ring.BG
Олимпиакос - Риека
23:40 на запис
bTV Action
Истанбул Башакшехир - Севиля 01:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 16 Август, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
21:45 Апоел Беер Шева (Изр) - Марибор (Слн) 2 - 1 1.51 3.74 7.28
21:45 Истанбул Башакшехир (Тур) - Севиля (Исп) 1 - 2 3.44 3.30 2.12
21:45 Наполи (Ита) - Ница (Фра) 2 - 0 1.25 5.83 11.00
21:45 Олимпиакос (Гър) - Риека (Хър) 2 - 1 1.69 3.38 5.68
21:45 Селтик (Шот) - Астана (Каз) 5 - 0 1.41 4.17 8.50
Лига Европа Лига Европа Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Утрехт (Хол) - Зенит Санкт Петербург (Рус) 1 - 0 4.98 3.55 1.70
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:00 Андора - Катар 0 - 1 - - -
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Норич - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 0 1.71 3.89 4.55
21:45 Шефилд Уензди - Съндърланд 1 - 1 2.23 3.19 3.31
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Вестманаейяр - Викингур Олафсвик 0 - 1 1.62 3.67 4.75
Латвия - Купа на Латвия Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
17:00 Вентспилс - ФК Лиепая 1 - 2 2.28 3.06 2.84
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Утенис Утена - ФК Тракай 0 - 4 4.68 3.53 1.61
20:00 Жалгирис Вилнюс - Лиетава Йонава 5 - 0 1.16 6.04 11.52
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
19:00 Тромсдален - Санднес 1 - 2 2.94 3.33 2.20
19:30 Стрьомен - Ранхайм 1 - 0 2.50 3.30 2.58
20:00 Бодо Глимт - Фредрикстад 4 - 0 1.22 5.73 9.45
20:00 Йерв Гримстад - Арендал 2 - 3 1.41 4.43 6.27
20:00 Левангер - Елверум 1 - 1 1.48 3.95 6.12
20:00 Осане - Конгсвингер 2 - 3 2.12 3.35 3.08
20:00 Флурьо - Мьондален 5 - 0 2.11 3.46 3.02
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
19:00 Нафта Лендава - Целие 1 - 2 5.85 4.39 1.40
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Б36 Торсхавн - Рунавик 2 - 0 2.18 3.60 2.70
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МП Микели - Клуби-04 Хелзинки 3 - 1 5.46 4.34 1.41
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Дечич Тузи - Гарбал Радановичи 3 - 3 2.76 3.05 2.33
18:30 Ком Подгорица - Зета Голубовци 1 - 1 4.87 3.49 1.61
18:30 Рудар Плевля - Петровац 4 - 1 1.50 3.49 5.97
19:00 Будучност Подгорица - Младост Подгорица 1 - 0 2.32 3.00 2.82
20:30 Сутиеска Никшич - Искра Даниловград 2 - 1 1.56 3.38 5.42
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Лугано - Санкт Гален 0 - 1 1.98 3.48 3.40
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Карлскруна - Кристианстад 1 - 1 2.34 3.44 2.61
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:30 Акрополис - Хамарби 1 - 3 8.01 5.58 1.24
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:45 Ийст Стърлингшър (Шот) - Еър Юнайтед (Шот) 1 - 5 3.65 3.84 1.74
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Насионал Потоси отл. 1.63 3.76 4.39
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Лондрина PR - Бразил де Пелотас RS 4 - 1 1.91 3.18 3.78
03:30 Наутико PE - Фигуерензе SC 2 - 0 2.12 3.01 3.31
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Сокопо - Карабобо Валенсия 0 - 1 3.80 3.21 1.84
22:30 Португеза Акаригуа - Депортиво Лара 1 - 2 1.88 3.18 3.60
22:30 Сулия - Депортиво дел Сулия 2 - 1 1.79 3.39 3.84
23:00 Атлетико Венецуела - Депортиво Ла Гуайра 4 - 2 2.97 3.09 2.18
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
19:15 Персеполис Техеран - Сиах Ямеган АХ 1 - 1 1.16 5.22 14.70
Китай - ФА Къп Китай - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:35 Шанхай ШИПГ - Гуанджоу Евъргранде 2 - 1 1.58 4.08 4.49
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Енвигадо - Ла Екуидад Богота 2 - 1 2.42 2.90 2.94
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Тихуана 1 - 1 1.88 3.20 3.84
03:00 Селая - Монтерей 0 - 1 5.63 3.68 1.51
03:06 Керетаро - Пачука 0 - 1 2.34 3.13 2.80
05:00 Крус Асул - Сакатепек 1 - 0 1.33 4.50 7.02
05:00 Сантос Лагуна - Хуарес 2 - 0 1.43 4.07 6.06
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Норт Каролина - Маями 0 - 1 2.53 3.09 2.50
Сингапур - Купа на Сингапур Сингапур - Купа на Сингапур Рез. 1 X 2
14:30 Хоум Юнайтед** - Бруней ДПММ (3 - 1) 3 - 1 1.30 5.06 6.98
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Бен Гердан - Зарзис 0 - 0 2.13 2.76 3.53
21:00 Клуб Африкан Тунис - Габес 2 - 1 1.54 3.65 5.12
21:00 Сфаксиен Сфакс - Монастир 0 - 0 1.43 4.10 5.85
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
13:00 Ависпа Фукуока - В-Варен Нагазаки 0 - 1 1.68 3.35 4.87
13:00 Джеф Юнайтед Чиба - Шонан Белмар 0 - 1 2.41 3.18 2.73
13:00 Звейген Канадзава - Токушима Вортис 0 - 4 4.19 3.42 1.77
13:00 Каматамаре Сануки - Йокохама ФК 1 - 0 3.28 3.14 2.11
13:00 Мацумото Ямага - Монтедио Ямагата 3 - 2 1.92 3.16 3.83
13:00 Мачида Зелвия - Нагоя Грампус 3 - 4 2.86 3.23 2.31
13:00 Мито Холихок - Киото Санга 2 - 0 2.74 3.08 2.47
13:00 Оита Тринита - Токио Верди 0 - 2 2.43 3.09 2.76
13:00 Ренофа Ямагучи - Теспакусатсу Гунма 3 - 2 1.78 3.44 4.08
13:00 Роасо Кумамото - Гифу 0 - 0 3.24 3.13 2.14
13:00 Фагиано Окаяма - Ехиме ФК 0 - 1 1.99 3.12 3.62
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:15 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Велес Сарсфийлд (Арж) 1 - 0 - - -
17:30 Белграно Кордоба (Арж) - Колон Санта Фе (Арж) 2 - 2 - - -
17:45 Тигре Виктория (Арж) - Дефенса и Хустисия (Арж) 0 - 1 - - -