Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Челси като домакин няма равенство от 18 мача

Барселона 112 вкарани гола в 37 мача - 3.03 на мач

Реал Мадрид като гост 56 вкарани гола в 18 мача - 3.11 на мач

Ювентус като домакин няма загуба от 18 мача

Ислоч Минск 7 загуби от 8 мача

Металеге-БСИ Яйце като домакин само равенства от 4 мача

Челик Зеница като домакин нито един получен гол в 4 мача

Самтредия като гост само победи от 6 мача

Динамо Батуми няма равенство от 12 мача

Аполон Смирни няма загуба от 30 мача

Скиве като домакин няма равенство от 15 мача

Йелгава като гост само победи от 4 мача

Ф91 Дюделанж като гост няма загуба от 12 мача

Брегалница Щип като гост няма победа от 16 мача

Академия Кишинев като гост няма равенство от 14 мача

Конгсвингер няма победа от 8 мача

Йерв Гримстад няма победа от 8 мача

Левангер 5 равенства от 8 мача

Лехия Гданск нито един получен гол в 4 мача

Радомлие като домакин няма победа от 17 мача

Партизан Белград само победи от 6 мача

Риека като домакин няма загуба от 17 мача

Простейов като гост 51 получени гола в 14 мача - 3.64 на мач

Малмьо като домакин само победи от 4 мача

Гуабира Монтеро като домакин само победи от 6 мача

Боливар Ла Пас като домакин само победи от 7 мача

Португеза Акаригуа няма победа от 16 мача

Делфин Манта няма загуба от 14 мача

Тиендзин Теда като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Хенан Джайне като домакин 4 равенства от 5 мача

Спортиво Триниденсе няма победа от 16 мача

Инди Елевън 6 равенства от 7 мача

Йънг Лайънс 7 загуби от 8 мача

Албирекс Ниигата СИНГ като гост 11 вкарани гола в 4 мача - 2.75 на мач

Супер Пауър Самут Пракан няма победа от 15 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Ring.BG
Ювентус - Кротоне
16:00 на живо
Diema
Арсенал - Евертън
17:00 на живо
Diema Sport
Ливърпул - Мидълзбро
17:00 на живо
Nova Sport
Уотфорд - Манчестър Сити
17:00 на живо
Diema Sport 2
Дунав Русе - Левски София 17:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао 17:45 на живо
Ring.BG
Милан - Болоня
18:00 на запис
Diema Sport
Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас 19:30 на запис
Diema Sport 2
Локомотив Пловдив - Черно море 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Ейбар
21:00 на живо
F Plus
Малага - Реал Мадрид
21:00 на живо
Diema Sport
Челси - Съндърланд
21:30 на запис
EuroSport 1
Ню Инглънд Революшън - Кълъмбъс Крю 21:30 на живо
Ring.BG
Лацио - Интер
21:45 на живо
Diema Sport 2
Хъл Сити - Тотнъм
22:30 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 21 Май, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Арсенал - Евертън 3 - 1 1.37 5.31 7.50
17:00 Бърнли - Уест Хям 1 - 2 2.31 3.43 3.07
17:00 Лестър - Борнемут 1 - 1 1.82 3.96 4.06
17:00 Ливърпул - Мидълзбро 3 - 0 1.12 9.03 23.49
17:00 Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас 2 - 0 2.32 3.31 3.15
17:00 Саутхямптън - Сток Сити 0 - 1 1.71 3.94 4.77
17:00 Суонзи - Уест Бромич 2 - 1 2.23 3.36 3.30
17:00 Уотфорд - Манчестър Сити 0 - 5 17.39 8.49 1.15
17:00 Хъл Сити - Тотнъм 1 - 7 8.19 5.28 1.35
17:00 Челси - Съндърланд 5 - 1 1.10 10.04 24.14
Англия - Други Англия - Други Рез. 1 X 2
18:15 Макълсфийлд Таун - Йорк Сити 2 - 3 2.18 3.25 3.05
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Брауншвайг - Карлсруе 2 - 1 1.39 4.65 7.09
16:30 Бохум - Санкт Паули 1 - 3 2.18 3.40 3.09
16:30 Гройтер Фюрт - Унион Берлин 1 - 2 2.10 3.43 3.22
16:30 Динамо Дрезден - Арминия Билефелд 1 - 1 3.11 3.51 2.12
16:30 Зандхаузен - Хановер 96 1 - 1 5.28 3.85 1.60
16:30 Кайзерслаутерн - Нюрнберг 1 - 0 1.69 3.59 4.95
16:30 Фортуна Дюселдорф - Ерцгебирге Ауе 1 - 0 3.72 1.84 3.82
16:30 Хайденхайм - Мюнхен 1860 2 - 1 3.99 3.56 1.83
16:30 Щутгарт - Вюрцбургер Кикерс 4 - 1 1.41 4.51 6.74
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:45 Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао 3 - 1 2.09 3.46 3.41
17:45 Валенсия - Виляреал 1 - 3 3.18 3.50 2.18
17:45 Селта Виго - Реал Сосиедад 2 - 2 4.38 3.87 1.75
21:00 Барселона - Ейбар 4 - 2 1.04 16.10 40.46
21:00 Малага - Реал Мадрид 0 - 2 12.06 7.30 1.20
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Мирандес - Валядолид 2 - 2 3.36 3.22 2.11
18:00 Нумансия - Луго 0 - 1 1.98 3.12 3.89
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Толедо 1 - 0 2.19 3.10 3.07
13:00 Райо Махадаонда - Расинг Сантандер 1 - 3 2.77 3.04 2.35
13:00 Селта Виго Б - Валенсия Местая 2 - 3 2.01 3.28 3.22
18:30 Леванте Б - СС Рейес 0 - 0 2.11 3.09 3.22
19:00 Бургос - Линарес Депортиво 0 - 0 2.21 3.06 3.06
19:00 Вияновенсе - Фуенлабрада 1 - 0 2.06 3.18 3.25
19:00 Картахена - Алкояно 0 - 0 2.23 3.10 2.99
20:30 Албасете - Лорка 1 - 1 1.89 3.18 3.73
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Дженоа - Торино 2 - 1 2.05 3.33 3.62
16:00 Емполи - Аталанта 0 - 1 2.47 3.35 2.82
16:00 Милан - Болоня 3 - 0 1.36 4.93 8.07
16:00 Сасуоло - Каляри 6 - 2 1.84 3.76 3.95
16:00 Удинезе - Сампдория 1 - 1 2.05 3.49 3.48
16:00 Ювентус - Кротоне 3 - 0 1.14 8.09 18.81
21:45 Лацио - Интер 1 - 3 1.65 4.37 4.48
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Мелфи - Акрагас 0 - 0 2.22 3.00 3.03
17:30 Катанзаро - Вибонезе 3 - 2 1.94 3.04 3.65
17:30 Лумецане - Терамо 1 - 1 2.41 2.89 2.83
17:30 Форли - Алма Ювентус Фано 1 - 1 2.23 2.95 3.09
18:00 Лупа Рома - Карарезе 0 - 1 2.77 2.89 2.47
18:00 Тутокуойо - Прато 2 - 2 2.18 3.04 3.08
18:30 Виртус Франкавила - Ливорно 0 - 0 2.61 2.94 2.55
19:00 Лукезе - Албинолефе 1 - 0 2.29 3.03 2.89
19:30 Казертана - Алесандрия 1 - 1 2.85 2.97 2.35
19:30 Самбенедетезе - Лече 1 - 1 3.34 3.14 2.02
21:30 Козенца - Матера 2 - 1 2.66 3.02 2.46
21:30 Пиаченца - Парма 0 - 0 3.05 2.96 2.23
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Рапид Виена - Щурм Грац 1 - 0 1.96 3.40 3.62
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Партизани Тирана - Кораби Пешкопия 3 - 0 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Сант Жулия - УЕ Санта Колома 0 - 1 - - -
13:00 ФК Санта Колома - Луситанос 1 - 1 - - -
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Енкамп - Женлаи 15 - 1 - - -
17:00 УЕ Енгордани - Ордино 0 - 3 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Неман - Крумкачи Минск 2 - 0 1.62 3.40 4.94
17:00 Славия Мозир - Ислоч Минск 2 - 3 2.43 3.05 2.74
19:00 Городея - Торпедо Жодино 3 - 2 3.07 3.09 2.16
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Остенде 3 - 2 1.38 4.71 6.86
15:30 Зулте Варегем - Шарлероа 2 - 2 2.09 3.42 3.23
15:30 Клуб Брюж - КАА Гент 2 - 1 1.95 3.39 3.59
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Витез - Младост Добой Какан 3 - 0 1.28 4.69 8.55
18:00 Металеге-БСИ Яйце - Широки Брег 0 - 0 1.44 3.88 6.34
18:00 Челик Зеница - Олимпик Сараево 4 - 1 1.16 6.00 12.47
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ботев Враца - Созопол 0 - 2 - - -
18:00 Ботев Гълъбово - Витоша Бистрица 0 - 0 - - -
18:00 Локомотив София - Несебър 3 - 1 - - -
18:00 Поморие - Банско 0 - 1 - - -
18:00 Септември София - Левски Карлово 4 - 1 - - -
18:00 Спартак Плевен - Оборище Панагюрище 1 - 0 - - -
18:00 ЦСКА София II - Лудогорец Разград II 0 - 2 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Дунав Русе - Левски София 0 - 1 3.23 3.32 2.02
20:00 Локомотив Пловдив - Черно море 2 - 1 1.85 3.42 3.66
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Глейсис Юнайтед - Юръп 0 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Динамо Тбилиси - Самтредия 3 - 2 1.72 3.30 4.50
18:30 Динамо Батуми - Чихура Сачхере 0 - 0 2.48 3.16 2.56
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пантракикос - ОФИ Крит 0 - 3 - - -
17:00 Анагениси Кардица - Пансерайкос 2 - 1 1.24 4.97 8.83
17:00 Аполон Смирни - Трикала 0 - 0 1.49 3.39 6.37
17:00 Арис Солун - Ламия 0 - 0 1.73 3.23 4.29
17:00 Егиниакос - Агротикос Астерас 2 - 0 1.51 3.39 6.03
17:00 Калитеа - Калони 4 - 1 1.11 6.53 14.65
17:00 Панайгиалиос Егио - Кисамикос 1 - 0 - - -
17:00 Спарти - Ахарнайкос Мениди 1 - 2 - - -
17:00 Ханя - Панелевсиниакос 0 - 0 - - -
Гърция - Група за Европейските турнири Гърция - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
18:15 ПАОК - Паниониос Атина 1 - 0 1.36 4.19 8.70
20:30 АЕК Атина - Панатинайкос 1 - 0 1.46 3.66 7.24
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Вейле - Хелзингор 0 - 1 2.71 3.30 2.39
14:45 Вендсисел - Кьоге 3 - 2 1.72 3.44 4.52
14:45 Нествед - Хобро 0 - 0 3.05 3.32 2.16
14:45 Роскилде - Фредериция 2 - 1 2.07 3.29 3.27
14:45 Скиве - Нюкьобинг 2 - 3 1.98 3.46 3.35
14:45 Фремад Амагер - АБ Гладсаксе 1 - 0 1.58 3.89 4.88
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Лингби - ФК Копенхаген 3 - 1 3.48 3.48 2.02
19:00 Сьондерийске - Брьондби 3 - 0 2.85 3.52 2.31
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Хвидовре - Брабранд 0 - 1 2.46 3.25 2.52
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Олафсвик - Вестманаейяр 0 - 3 2.53 3.32 2.45
22:15 Викингур Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 2 - 3 2.42 3.27 2.58
23:00 Стярнан Гардабаер - КА Акурейри 2 - 1 1.64 3.69 4.40
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Лейкнир Рейкявик - Фрам Рейкявик 2 - 2 2.23 3.45 2.66
19:00 Филкир Рейкявик - Кефлавик 1 - 1 2.03 3.42 2.98
19:00 Хаукар Хафнарфьордур - ИР Рейкявик 1 - 1 1.43 4.13 5.81
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Омония Никозия 3 - 2 1.89 3.26 3.56
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ермис Арадипоу - Етникос Ахна 3 - 4 1.44 4.01 6.55
19:00 Докса Катокопия - Неа Саламина 0 - 3 2.36 3.19 2.68
19:00 Кармиотиса Пано Полемидион - Арис Лимасол 5 - 1 2.24 3.21 2.83
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига 1 - 0 1.35 4.44 6.65
16:00 Вентспилс - Рига ФК 0 - 0 2.20 2.96 3.07
18:00 ФК Лиепая - Йелгава 3 - 0 2.50 3.01 2.66
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Диферданж - Виктория Роспорт 6 - 2 1.07 8.60 17.69
17:00 Жюнес Канах - Ф91 Дюделанж 0 - 2 15.44 8.77 1.08
17:00 РМ Хам Бенфика - УНА Щрасен 1 - 1 2.27 3.05 2.88
17:00 Рюмеланж - Мондорф-ле-Бен 5 - 2 1.85 3.59 3.36
17:00 Фола Еш - Каерйенг 4 - 2 1.20 5.80 9.17
17:00 Юнион Люксембург - Прогрес Нидеркорн 4 - 5 3.48 3.51 1.82
17:00 Юнион Титус Петанж - Жюнес Еш 6 - 2 2.23 3.25 2.75
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Вардар Скопие - Ренова Джепчище 2 - 0 1.35 4.37 7.17
17:30 Победа Прилеп - Македония Гьорче Петров 4 - 2 1.18 5.88 12.21
17:30 Силекс Кратово - Пелистер Битоля 3 - 3 2.15 3.09 3.10
17:30 Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие 2 - 2 1.94 3.29 3.42
17:30 Шкупи Скопие - Брегалница Щип 3 - 0 1.42 4.04 6.17
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Динамо-Авто Тираспол - Зимбру Кишинев 1 - 1 - - -
18:00 Милсами Орхей - Заря Белци 2 - 0 2.11 3.24 2.97
18:00 Саксан Гагауз Ери - Дачия Кишинев 2 - 3 - - -
18:00 Сперанца Ниспорен - Академия Кишинев 0 - 0 - - -
18:00 Унген - Шериф Тираспол 0 - 6 16.62 8.06 1.08
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Хаугесунд 3 - 2 2.61 3.23 2.56
19:00 Олесунд - Сандефьорд 2 - 0 1.72 3.76 4.18
19:00 Сарпсборг 08 - Волеренга Осло 2 - 0 1.78 3.59 4.03
19:00 Тромсьо - Стрьомгодсет 1 - 1 2.35 3.30 2.81
21:00 Од БК - Молде 1 - 2 1.89 3.42 3.74
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Стрьомен - Конгсвингер 0 - 4 2.10 3.31 3.16
19:00 Арендал - Елверум 0 - 3 1.83 3.51 3.75
19:00 Йерв Гримстад - Осане 1 - 1 1.80 3.48 3.92
19:00 Левангер - Фредрикстад 3 - 1 1.82 3.51 3.84
19:00 Ранхайм - Старт Кристиансанд 1 - 0 2.60 3.33 2.43
19:00 Уленсакер Киса - Тромсдален 1 - 0 1.97 3.43 3.33
19:00 Флурьо - Бодо Глимт 1 - 2 4.04 3.66 1.73
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:30 ФК Фолло - Финснес 2 - 1 2.83 3.90 2.03
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Бюасен - Вард Хаугесунд 3 - 1 2.25 3.63 2.56
17:00 Хьонефос - Айерсун 1 - 1 2.67 3.81 2.11
19:00 Видар - ФК Брюне 1 - 1 3.80 3.97 1.69
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Знич Прушков - Гурник Забже 1 - 2 4.36 3.49 1.72
18:00 Хробри Глогов - Вигри Сувалки 2 - 1 2.60 3.24 2.48
19:00 Стомил Олщин - Олимпия Груджьондз 1 - 3 2.60 3.21 2.50
19:00 Хойничанка Хойнице - Битовия Битов 1 - 1 1.79 3.44 4.00
21:30 Заглембие Сосновец - Стал Мелец 1 - 1 1.57 3.70 5.32
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Лех Познан - Лехия Гданск 0 - 0 1.84 3.38 4.12
19:00 Ягиелония Бялисток - Легия Варшава 0 - 0 3.85 3.36 1.92
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ещорил Прая - Ароука 4 - 2 2.29 3.10 3.14
20:00 Морейрензе - Порто 3 - 1 5.09 3.79 1.62
20:00 Тондела - Спортинг Брага 2 - 0 1.71 3.74 4.40
22:15 Спортинг Лисабон - Шавеш 4 - 1 1.28 5.19 9.22
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:45 Авеш - Фафе 3 - 0 1.52 3.84 5.38
13:45 Лейшоес - Униао Мадейра 0 - 2 1.74 3.50 4.12
13:45 Санта Клара - Портимонензе 1 - 2 3.62 3.25 1.93
18:00 Академика Коимбра - Порто Б 2 - 1 2.55 3.16 2.56
18:00 Академико Визеу - Кова Да Пиедаде 2 - 2 1.66 3.53 4.62
18:00 Варзин - Визела 0 - 3 1.60 3.49 5.17
18:00 Витория Гимараеш Б - Бенфика Б 3 - 2 1.47 4.07 5.53
18:00 Жил Висенте - Фамаликао 0 - 2 5.09 3.82 1.54
18:00 Олянензе - Пенафиел 3 - 1 2.94 3.34 2.17
18:00 Спортинг Брага Б - Спортинг Лисабон Б 1 - 1 1.96 3.45 3.30
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Волунтари - Ботошани 1 - 0 2.46 2.99 2.84
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Амкар Перм - Рубин Казан 1 - 2 2.52 3.02 2.79
15:00 Арсенал Тула - Спартак Москва 3 - 0 2.75 3.28 2.39
15:00 Криля Советов - Ахмат Грозни 1 - 3 1.76 3.42 4.42
15:00 Локомотив Москва - Зенит Санкт Петербург 0 - 2 3.65 3.25 1.97
15:00 Том Томск - ФК Краснодар 1 - 5 12.96 6.10 1.17
15:00 ФК Оренбург - ФК Ростов 2 - 0 3.32 3.00 2.21
15:00 ФК Уфа - Урал Свердловска област 1 - 0 2.76 3.06 2.52
15:00 ЦСКА Москва - Анжи Махачкала 4 - 0 1.18 6.03 12.87
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 Алуминий Кидричево - Домжале 0 - 0 3.08 3.23 2.12
17:55 Горица - Олимпия Любляна 1 - 0 2.36 3.18 2.71
17:55 Кръшко - Копер 1 - 1 2.48 3.18 2.57
17:55 Радомлие - Марибор 1 - 1 6.75 4.10 1.40
17:55 Целие - Рудар Веление 1 - 1 1.85 3.31 3.75
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Войводина - Явор Иваница 1 - 0 1.28 4.79 8.08
19:30 Напредак Крушевац - Вождовац Белград 1 - 1 1.86 3.28 3.64
19:30 Партизан Белград - Младост Лучани 5 - 0 1.12 6.52 14.09
19:30 Цървена Звезда Белград - Раднички Ниш 4 - 0 1.34 4.75 6.65
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Металац - ФК Нови Пазар 3 - 0 1.19 5.14 12.93
17:00 Радник Сурдулица - Борац Чачак 2 - 2 3.69 2.86 2.04
17:00 Спартак Суботица - Бачка Бачка Паланка 2 - 1 1.50 3.87 5.32
17:00 Чукарички - Рад Белград 0 - 1 1.33 4.36 7.32
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Коняспор - Кардемир Карабукспор 3 - 0 2.17 3.30 3.18
19:00 Трабзонспор - Истанбул Башакшехир 0 - 0 2.67 3.36 2.46
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Иличивец Мариупол - Колос Ковалевка 3 - 1 1.35 3.90 8.75
15:00 Арсенал Киев - Скала Стрий 5 - 4 1.22 4.75 12.00
16:00 Оболон-Бровар Киев - Авангард Краматорск 1 - 2 2.13 2.93 3.33
17:00 Нефтяник-Укрнафта - Верес Ровно 2 - 0 5.06 3.50 1.59
17:00 ФК Полтава - Десна Чернигов 0 - 1 6.81 4.15 1.39
17:00 ФК Суми - Хелиос Харков 0 - 0 2.38 3.00 2.83
17:00 Черкаский Днепър - Буковина Чернивци 2 - 0 1.65 3.28 5.18
18:00 МФК Николаев - ФК Тернопол 7 - 1 1.23 4.62 12.00
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Шахтьор Донецк - Олимпик Донецк 1 - 1 1.36 4.70 6.95
19:30 Александрия - Черноморец Одеса 1 - 1 1.90 3.19 3.81
19:30 Динамо Киев - Заря Луганск 1 - 2 1.51 3.91 5.48
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Карпати Лвов - Ворскла Полтава 0 - 1 1.93 3.11 3.76
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - 07 Вестур 4 - 0 1.28 4.63 8.40
17:00 Викингур Гота - ТБ Творойри 3 - 0 1.20 5.68 9.77
17:00 Клаксвик - ХБ Торсхавн 1 - 0 1.95 3.36 3.26
17:00 Скала ИФ - ЕБ Стреймур 3 - 2 1.99 3.16 3.37
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 КПВ Кокола - Гранкула ИФК 1 - 0 1.45 3.87 6.29
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МиКи Микели - Лахти Академия 0 - 0 1.99 3.95 2.83
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 КаяХа Каяани - ГБК Кокола 1 - 3 2.49 3.91 2.17
15:00 КуФу-98 Куопио - Нярпес Крафт 1 - 1 1.60 4.10 3.90
Холандия - Ередивизи - Плейофи Холандия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
13:30 Рода - Хелмонд Спорт 1 - 1 1.45 4.21 6.04
15:30 Камбур - МВВ Маастрихт 1 - 2 1.46 4.16 5.93
15:30 НАК Бреда - Волендам 2 - 0 1.75 3.68 4.02
17:45 НЕК Ниймеген - Еммен 1 - 0 1.62 3.97 4.54
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Осиек - Динамо Загреб 0 - 1 5.99 3.61 1.54
20:00 Риека - Цибалия 4 - 0 1.06 9.18 23.48
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Баник Соколов - Опава 0 - 1 3.22 3.39 1.96
17:00 Варнсдорф - Фридек-Мистек 4 - 0 2.11 3.12 3.19
17:00 Виктория Жижков - Чешке Будьовице 3 - 1 2.30 3.11 2.78
17:00 Витковице - Пардубице 1 - 0 1.72 3.52 4.10
17:00 Зноймо - Усти над Лабем 2 - 2 1.73 3.48 4.02
17:00 МАС Таборско - Графин Влашим 3 - 5 2.88 3.24 2.20
17:00 Сигма Оломоуц - Баник Острава 0 - 0 2.50 3.03 2.62
17:00 Тринец - Простейов 4 - 0 1.16 5.98 11.52
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Санкт Гален - Грасхопърс 4 - 1 2.48 3.19 2.69
14:45 Сион - Люцерн 2 - 3 1.83 3.75 3.71
17:00 Йънг Бойс - Базел 2 - 1 2.18 3.65 2.85
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аарау - Киасо 2 - 3 1.88 3.44 3.40
16:00 Винтертур - Шафхаузен 1 - 3 2.66 3.37 2.26
16:00 Сервет - Волен 2 - 0 1.69 3.76 3.99
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АФК Ескилстюна - Хакен 0 - 0 5.72 4.14 1.50
16:00 Сириус - Хамарби 1 - 1 2.01 3.43 3.40
18:30 Малмьо - Норкьопинг 1 - 2 1.67 3.79 4.57
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Фалкенберг - Далкурд 2 - 0 4.24 3.49 1.75
16:00 Фрей Тебю - Дегерфорш 0 - 0 2.18 3.33 2.98
18:00 Вернаму - Норбю 1 - 2 1.49 4.12 5.59
18:00 Сирианска Сьодертале - Йоргрите 2 - 0 1.94 3.33 3.57
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Тийм ТГ - Карлстад Юнайтед 1 - 0 1.93 3.42 3.38
17:00 Вестерос - Сандвикен 2 - 1 1.49 4.01 5.29
17:00 ИФК Люлео - Нюкьопинг отл. 2.83 3.33 2.24
18:00 Васалунд - Солентюна 0 - 1 1.45 4.21 5.55
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Карлскруна - Квидинг 0 - 0 1.71 3.80 3.86
17:00 Ландскрона БоИС - Мялби 1 - 1 1.42 4.34 6.17
18:00 Одеволд - Енгелхолм 0 - 1 2.14 3.49 2.91
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Партик Тисъл - Абърдийн 0 - 6 4.83 3.60 1.68
14:30 Сейнт Джонстън - Рейнджърс 1 - 2 3.28 3.33 2.12
14:30 Селтик - Хартс 2 - 0 1.18 6.66 12.82
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Бока Хуниорс - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 1.54 3.52 6.20
01:30 Тигре Виктория - Сан Мартин Сан Хуан 1 - 1 1.88 3.23 3.99
02:00 Унион Санта Фе - Арсенал Саранди 0 - 1 1.87 3.26 3.97
02:15 Индепендиенте - Хуракан Буенос Айрес 2 - 1 1.50 3.64 6.49
21:00 Годой Крус - Велес Сарсфийлд 3 - 0 2.23 3.04 3.17
22:15 Сан Лоренцо де Алмагро - Алдосиви Мар дел Плата 0 - 1 1.40 3.90 7.66
23:00 Темперлей - Колон Санта Фе 3 - 0 2.91 2.97 2.41
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:05 Чакарита Хуниорс - Ол Бойс Буенос Айрес 1 - 0 1.84 3.10 4.28
02:05 Сан Мартин Тукуман - Гилермо Браун 1 - 2 2.29 2.90 3.03
17:00 Лос Андес - Индепендиенте Ривадавия 2 - 2 1.91 2.98 3.97
21:30 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Сантамарина 2 - 1 2.39 2.89 2.89
22:00 Крусеро дел Норте - Браун Адроге 1 - 1 2.70 2.93 2.52
23:00 Институто Кордоба - Феро Карил Оесте 2 - 0 2.24 2.96 3.10
23:00 Спортиво Естудиантес - Атлетико Парана 2 - 1 1.95 3.05 3.73
23:00 Химнасия Хухуй - Бока Унидос 1 - 1 1.83 3.09 4.21
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Стронгест Ла Пас - Ориенте Петролеро 0 - 1 1.62 3.91 4.21
22:00 Гуабира Монтеро - Хорхе Вилстерман 0 - 0 1.32 4.56 7.37
23:00 Боливар Ла Пас - Спорт Бойс Уорнес 5 - 0 1.23 5.19 8.92
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико GO - Фламенго RJ 0 - 3 3.66 3.21 1.97
01:00 Чапекоензе SC - Палмейрас SP 1 - 0 2.90 3.06 2.39
17:00 Васко да Гама RJ - Баия BA 2 - 1 1.75 3.41 4.45
22:00 Атлетико MG - Флуминензе RJ 1 - 2 1.59 3.78 5.11
22:00 Атлетико PR - Гремио RS 0 - 2 2.56 3.05 2.70
22:00 Витория Салвадор BA - Коринтианс SP 0 - 1 3.04 3.00 2.33
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Интернасионал RS - АВС RN 1 - 1 1.31 4.74 7.65
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Салгейро PE - Мото Клуб де Сао Луис MA 2 - 0 1.61 3.39 5.03
23:00 Куяба MT - Конфианка SE 1 - 2 1.88 3.07 3.83
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:30 Ботафого SP - Моги Мирим SP 2 - 0 1.33 4.24 8.13
22:00 Жойнвил SC - Волта Редонда RJ 2 - 0 1.77 3.37 3.94
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Замора Баринас - Монагас Матурин 2 - 1 1.77 3.45 3.86
18:00 Естудиантес де Мерида - Атлетико Венецуела 1 - 1 2.27 3.19 2.80
23:00 Арагуа Маракай - Депортиво Лара 1 - 1 1.51 3.71 5.67
23:00 Депортиво Анзоатеги - Депортиво Ла Гуайра 2 - 0 2.17 3.16 2.98
23:00 Каракас - Трухилянос Валера 4 - 0 1.63 3.44 4.85
23:00 Метрополитанос - Карабобо Валенсия 0 - 5 3.92 3.34 1.79
23:00 Минерос де Гуаяна - Депортиво дел Сулия 2 - 0 1.54 3.70 5.24
23:00 Португеза Акаригуа - Атлетико Сокопо 1 - 0 2.22 3.02 3.05
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Мунисипал - Сучитепекес 1 - 0 1.56 3.54 5.10
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте дел Вале - Макара Амбато 1 - 0 1.68 3.40 4.57
00:15 Гуаякил Сити - Клан Хувенил 2 - 1 1.68 3.37 4.49
02:30 ЛДУ Кито - Фуерса Амария 1 - 1 1.45 3.74 6.49
20:00 Делфин Манта - Депортиво Куенка 1 - 0 1.56 3.51 5.52
20:00 Универсидад Католика Кито - Барселона Гуаякил 1 - 2 2.66 3.06 2.49
Индия - Купа на Федерацията Индия - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
16:30 Бенгалуру** - Мохун Баган Калкута 0 - 0 2.89 3.17 2.18
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персела Ламонган - Арема Маланг 4 - 0 2.99 3.26 2.08
11:00 ПСМ Макасар - Сривиджая Палембанг 1 - 0 1.90 3.33 3.41
14:30 Персия Джакарта - Бали Юнайтед 0 - 0 1.89 3.26 3.51
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чанчун Ятай - Тиендзин Теда 1 - 1 1.90 3.30 3.77
14:35 Хенан Джайне - Гуейджоу Хенфен Чжичен 0 - 1 1.74 3.29 4.64
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Онсе Калдас - Депортиво Пасто 2 - 3 2.58 3.05 2.59
02:00 Алианса Петролера - Индепендиенте Меделин 1 - 2 1.96 3.20 3.55
03:45 Мильонариос Богота - Патриотас Бояка 2 - 0 1.37 4.04 7.84
23:15 Хагуарес де Кордоба - Атлетико Букараманга 1 - 1 2.17 2.83 3.43
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:15 Ал Араби Кувейт - Ал Насър Кувейт 1 - 4 2.19 3.38 2.74
19:15 Ал Джахра - Бурган 2 - 2 1.33 5.42 5.58
19:15 Ал Сахел Абу Халифа - Ал Шабаб Кувейт 3 - 3 3.44 3.89 1.77
19:15 Ал Тадамон - Казма Кувейт 3 - 6 3.41 3.45 1.88
19:15 Ал Ярмук Кувейт - Ал Салмия Кувейт 3 - 2 4.11 3.88 1.63
19:15 Кувейт СК - Кадсия Кувейт 1 - 3 2.01 3.45 3.04
19:15 Хайтан - Ал Фахахел 0 - 2 2.97 3.47 2.05
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Дифа Ел Хадида - ЖС Касба Тадла 6 - 1 1.50 3.31 7.00
18:00 КАК Кенитра - Шабаб Атлас Хенифра 1 - 1 3.23 2.62 2.37
18:00 Могреб Тетуан - Олимпик Сафи 1 - 0 1.58 3.18 6.07
18:00 Олимпик Курибга - Кавкаб Маракеш 0 - 4 2.86 2.82 2.51
18:00 РСБ Беркан - ХУСА Агадир 1 - 0 1.75 2.93 4.95
18:00 ФАР Рабат - Раджа Казабланка 1 - 1 3.58 2.69 2.18
18:00 ШР Ал Хосейма - ИР Танжер 1 - 0 1.96 2.80 4.13
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Дорадос де Синалоа - Лобос БУАП Пуебла 2 - 2 1.93 3.25 3.43
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Спортиво Триниденсе - Либертад Асунсион 0 - 2 5.02 3.87 1.52
02:10 Сол де Америка - Насионал Асунсион 0 - 0 2.10 3.22 3.04
21:45 Олимпия Асунсион - Серо Портеньо 2 - 0 2.35 3.18 2.69
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Сиатъл Саундърс - Реал Солт Лейк 1 - 0 1.35 4.52 7.95
02:00 Атланта Юнайтед - Хюстън Динамо 4 - 1 1.78 3.71 3.95
02:00 Ванкувър Уайткепс - Спортинг Канзас Сити 2 - 0 2.36 3.17 2.90
02:00 Филаделфия Юнион - Колорадо Рапидс 2 - 1 1.72 3.54 4.53
03:00 Далас - Сан Хосе Еърткуейкс 0 - 1 1.45 4.08 6.67
21:30 Ню Инглънд Революшън - Кълъмбъс Крю 2 - 1 1.82 3.65 3.84
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Инди Елевън - Маями 0 - 2 2.09 3.17 3.11
02:30 Пуерто Рико ФК - Норт Каролина 1 - 2 2.21 3.21 2.91
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Йънг Лайънс - Хоум Юнайтед 1 - 2 9.16 5.85 1.20
14:30 Тампайнс Роувърс - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 4 2.39 3.34 2.52
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Юнайтед - Суфанабури 4 - 0 1.41 4.34 5.75
14:00 Полис Теро - Бурирам Юнайтед 2 - 2 4.37 3.68 1.63
15:00 Порт Банкок - Супер Пауър Самут Пракан 5 - 3 1.12 7.27 13.75
15:00 Чонбури - Сукотай 3 - 2 1.26 5.15 8.07
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Габес - УС Татауин 4 - 0 1.67 3.01 5.40
18:00 Зарзис - Стад Габесиен 1 - 0 1.33 4.25 8.43
18:00 Кайруан - Бизертин Бизерта 0 - 0 2.51 1.80 7.68
18:00 Хамам-Лиф - Ла Марса 0 - 1 2.16 3.06 3.10
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:15 Хондурас Прогресо - Мотагуа Тегусигалпа 1 - 4 2.03 3.22 3.21
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад де Консепсион - Универсидад Католика 0 - 0 2.71 3.42 2.31
19:00 Палестино Сантяго - Евертън Виня дел Мар 1 - 0 2.64 3.23 2.45
23:00 Антофагаста - О'Хигинс Ранкагуа 0 - 0 2.35 3.25 2.72
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Орландо Пайрътс 0 - 1 2.82 2.95 2.39
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
10:00 Чонбук Хюндай Моторс - Инчхън Юнайтед 1 - 1 1.41 4.04 6.71
13:00 Куанджу - Поханг Стийлърс 1 - 2 2.90 2.92 2.41
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Звейген Канадзава - Ависпа Фукуока 0 - 5 3.73 3.04 2.00
07:00 Мацумото Ямага - Шонан Белмар 1 - 2 2.44 2.98 2.85
07:00 Фагиано Окаяма - Йокохама ФК 2 - 1 2.94 2.93 2.42
08:00 Каматамаре Сануки - Теспакусатсу Гунма 1 - 2 2.25 3.03 3.12
08:00 Мито Холихок - Токушима Вортис 1 - 1 2.94 2.93 2.42
08:00 Монтедио Ямагата - Ренофа Ямагучи 3 - 2 2.11 3.04 3.39
09:00 Токио Верди - Киото Санга 1 - 2 2.67 3.00 2.58
10:00 Ехиме ФК - Нагоя Грампус 1 - 2 2.63 3.07 2.57
10:00 Мачида Зелвия - Оита Тринита 2 - 2 2.43 2.96 2.89
11:00 Джеф Юнайтед Чиба - Роасо Кумамото 1 - 1 1.62 3.55 5.10
13:00 Гифу - В-Варен Нагазаки 4 - 4 2.30 3.01 3.06