Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Челси като домакин няма равенство от 13 мача

Брадфорд Сити като домакин няма загуба от 20 мача

Лейтън Ориент като домакин 16 загуби от 20 мача

Дармщат 98 като гост само загуби от 12 мача

Осасуна като домакин няма победа от 14 мача

Леванте като домакин няма загуба от 15 мача

Рома като домакин няма равенство от 14 мача

Тернана като гост няма победа от 15 мача

Алесандрия като домакин няма загуба от 15 мача

Аполон Смирни няма загуба от 23 мача

Заря Белци като гост 9 победи от 10 мача

Ключборк като домакин 7 равенства от 11 мача

Мордовия Саранск като гост няма равенство от 14 мача

Пакш като домакин 7 равенства от 11 мача

Збройовка Бърно 13 равенства от 21 мача

Базел 21 победи от 25 мача

Боливар Ла Пас няма равенство от 6 мача

Португеза Акаригуа само 3 вкарани гола в 8 мача - 0.38 на мач

Ал Ахли Кайро няма загуба от 20 мача

Гостареш Фулад като гост 9 равенства от 12 мача

Ал-Араби Доха като домакин няма равенство от 12 мача

Рионегро само 2 вкарани гола в 9 мача - 0.22 на мач

Ливърпул Монтевидео няма победа от 8 мача

Висел Кобе само победи от 4 мача

Омия Ардижа само загуби от 4 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport 2
Ливърпул - Евертън
14:30 на живо
Diema Sport
Берое - Локомотив Пловдив 15:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Борусия Дортмунд 16:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Кристъл Палас
17:00 на живо
F Plus
Осасуна - Атлетик Билбао
17:15 на живо
Diema Sport
Черно море - Левски София 17:30 на живо
Nova Sport
Олимпик Марсилия - Дижон
18:00 на живо
Ring.BG
Сасуоло - Лацио
19:00 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Борнемут
19:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Борусия М'Гладбах 19:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Лудогорец Разград 20:00 на живо
Nova Sport
Рединг - Лийдс
20:30 на запис
Sport  Plus HD
Малага - Атлетико Мадрид
21:45 на живо
Ring.BG
Рома - Емполи
21:45 на живо
Diema Sport 2
Монако - Пари Сен Жермен
22:00 на живо
EuroSport 1
Чикаго Файър - Монреал Импакт 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 1 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Ливърпул - Евертън 3 - 1 1.70 3.87 5.09
17:00 Бърнли - Тотнъм 0 - 2 5.41 3.80 1.68
17:00 Лестър - Сток Сити 2 - 0 1.93 3.47 4.16
17:00 Манчестър Юнайтед - Уест Бромич 0 - 0 1.38 4.83 8.81
17:00 Уотфорд - Съндърланд 1 - 0 1.93 3.50 4.15
17:00 Хъл Сити - Уест Хям 2 - 1 2.35 3.36 3.11
17:00 Челси - Кристъл Палас 1 - 2 1.32 5.17 10.84
19:30 Саутхямптън - Борнемут 0 - 0 1.65 4.00 5.44
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Барнзли - Шефилд Уензди 1 - 1 3.11 3.36 2.27
17:00 Астън Вила - Норич 2 - 0 2.28 3.28 3.21
17:00 Брайтън - Блекбърн 1 - 0 1.55 4.01 6.13
17:00 Брентфорд - Бристъл Сити 2 - 0 2.31 3.59 2.88
17:00 Ипсуич - Бирмингам 1 - 1 2.33 3.21 3.17
17:00 Нюкасъл - Уигън 2 - 1 1.50 3.91 7.48
17:00 Престън - Нотингам Форест 1 - 1 1.92 3.51 4.00
17:00 Родъръм Юнайтед - Фулъм 0 - 1 7.67 4.97 1.38
17:00 Уулвърхямптън - Кардиф 3 - 1 2.12 3.31 3.49
17:00 Хъдърсфийлд - Бъртън Албион 0 - 1 1.56 3.86 6.32
19:30 Рединг - Лийдс 1 - 0 2.56 3.20 2.84
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Болтън - Честърфийлд 0 - 0 1.33 4.71 9.38
17:00 Брадфорд Сити - Уолсол 1 - 0 1.53 3.80 6.50
17:00 Бристол Роувърс - Шросбъри Таун 2 - 0 1.72 3.61 4.65
17:00 Милоул - Скънторп 3 - 1 1.92 3.32 4.00
17:00 Милтън - Джилингам 3 - 2 1.53 4.06 5.75
17:00 Питърбъро - Чарлтън 2 - 0 2.27 3.41 2.92
17:00 Порт Вейл - Уимбълдън 2 - 0 3.02 3.19 2.34
17:00 Рочдейл - Нортхямптън Таун 1 - 1 1.79 3.70 4.08
17:00 Саутенд - Олдъм 3 - 0 1.73 3.49 4.78
17:00 Флийтууд Таун - Суиндън 0 - 1 1.79 3.42 4.49
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гримсби Таун - Донкастър 1 - 5 4.61 3.44 1.77
17:00 Йоувил - Карлайл 0 - 2 2.44 3.16 2.90
17:00 Крю Александра - Кембридж Юнайтед 1 - 2 2.59 3.04 2.79
17:00 Лейтън Ориент - Уикъмб 0 - 2 4.26 3.54 1.80
17:00 Лутън Таун - Блекпул 1 - 0 2.16 3.28 3.26
17:00 Мансфийлд Таун - Екзитър 1 - 2 2.32 3.08 3.14
17:00 Нотс Каунти - Колчестър 3 - 1 2.43 3.12 2.92
17:00 Нюпорт Каунти - Кроули Таун 1 - 0 2.11 3.23 3.45
17:00 Плимут - Акрингтън Стенли 0 - 1 2.49 3.29 2.72
17:00 Стивънидж Бороу - Барнет 1 - 0 2.15 3.38 3.21
17:00 Хартлипул - Портсмут 0 - 2 6.94 4.07 1.47
17:00 Челтнъм Таун - Моркамб 3 - 1 1.80 3.55 4.16
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:15 Рексъм - Транмиър Роувърс 0 - 1 4.01 3.24 1.87
17:00 Боръм Ууд - Макълсфийлд Таун 2 - 4 2.72 3.05 2.53
17:00 Дагенъм и Редбридж - Ийстли 4 - 0 1.82 3.49 3.82
17:00 Доувър Атлетик - Гейтсхед 2 - 0 2.15 3.25 3.13
17:00 Йорк Сити - Брейнтри Таун 3 - 0 1.71 3.59 4.36
17:00 Линкълн Сити - Бромли 1 - 0 1.34 4.50 7.90
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Бароу 2 - 1 3.04 3.23 2.20
17:00 Саутпорт - Гайзли 0 - 1 2.40 3.26 2.72
17:00 Солихъл Муурс - Алдършот Таун 0 - 2 3.50 3.27 1.99
17:00 Торки Юнайтед - Честър 0 - 1 2.02 3.30 3.38
17:00 Уокинг - Сътън Юнайтед 2 - 1 2.69 3.25 2.41
17:00 Форест Грийн Роувърс - Норт Фериби Юнайтед 0 - 1 1.16 6.55 13.71
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Аугсбург 6 - 0 1.11 9.66 23.56
16:30 РБ Лайпциг - Дармщат 98 4 - 0 1.36 4.88 8.70
16:30 Фрайбург - Вердер Бремен 2 - 5 2.21 3.41 3.23
16:30 Хамбургер - Кьолн 2 - 1 2.13 3.28 3.58
16:30 Шалке 04 - Борусия Дортмунд 1 - 1 3.72 3.67 1.96
19:30 Айнтрахт Франкфурт - Борусия М'Гладбах 0 - 0 2.56 3.23 2.84
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Вюрцбургер Кикерс - Арминия Билефелд 1 - 1 2.11 3.13 3.57
14:00 Зандхаузен - Бохум 0 - 0 2.17 3.20 3.36
14:00 Хановер 96 - Унион Берлин 2 - 0 2.22 3.34 3.10
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вердер Бремен II - Холщайн Кил 0 - 2 3.53 3.16 2.03
15:00 Дуисбург - Ян Регенсбург 1 - 1 2.06 3.21 3.40
15:00 Магдебург - Рот-Вайс Ерфурт 2 - 0 1.61 3.54 5.46
15:00 Падерборн - Зоненхоф Гроссашпах 1 - 2 2.41 3.14 2.80
15:00 Фортуна Кьолн - ФСВ Франкфурт 0 - 0 2.51 3.07 2.74
15:00 Шпортфройнде Лоте - Аален 0 - 2 2.36 3.00 2.99
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Виляреал - Ейбар 2 - 3 1.85 3.57 4.37
17:15 Осасуна - Атлетик Билбао 1 - 2 5.86 4.08 1.58
19:30 Реал Сосиедад - Леганес 1 - 1 2.03 3.14 4.17
21:45 Малага - Атлетико Мадрид 0 - 2 4.55 3.41 1.86
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Леванте - Мирандес 2 - 1 1.42 4.06 7.60
19:00 УКАМ Мурсия - Кадис 1 - 1 2.43 2.95 3.04
19:00 Хуеска - Хетафе 0 - 0 2.23 3.02 3.32
21:30 Хирона - Райо Валекано 1 - 3 1.81 3.29 4.48
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Сестао Ривър Клуб - Реал Мадрид Кастиля 1 - 0 3.01 3.14 2.19
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:30 Лагостера - Леванте Б 2 - 0 1.63 3.33 5.09
19:00 Барселона Б - Елденсе 12 - 0 1.06 9.27 19.51
19:00 Виляреал Б - Ебро 2 - 0 1.57 3.46 5.46
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Сасуоло - Лацио 1 - 2 4.27 3.77 1.80
21:45 Рома - Емполи 2 - 0 1.18 7.05 15.29
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Карпи 1 - 2 2.91 2.94 2.55
16:00 Бреша - Виртус Ентела 2 - 2 2.61 3.03 2.75
16:00 Латина - Читадела 0 - 2 2.57 3.02 2.81
16:00 Новара - Тернана 1 - 2 1.66 3.35 5.68
16:00 Перуджа - Виченца 1 - 0 1.76 3.29 4.90
16:00 Пиза - Салернитана 0 - 1 2.49 2.75 3.19
16:00 Про Верчели - Бари 1 - 0 2.59 2.92 2.87
16:00 Специя - Беневенто 1 - 3 2.15 3.05 3.48
16:00 Трапани - Верона 0 - 2 2.64 3.03 2.71
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Комо - Карарезе 2 - 2 1.81 3.23 4.13
15:30 Ливорно - Лупа Рома 1 - 1 1.47 3.65 6.51
15:30 Олбия - Витербезе 1 - 2 2.36 2.98 2.90
15:30 Расинг Рома - Про Пиаченца 0 - 1 2.77 2.99 2.45
17:30 Пиаченца - Арецо 1 - 2 2.38 2.97 2.89
17:30 Пистоезе - Тутокуойо 3 - 1 1.84 3.21 4.03
17:30 Ренате - Лукезе 0 - 0 2.02 3.04 3.59
19:30 Алесандрия - Джиана Ерминио 2 - 4 1.69 3.41 4.57
21:30 Понтедера - Прато 1 - 0 1.90 3.15 3.81
21:30 Сиена - Кремонезе 0 - 2 3.20 3.04 2.15
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Модена - Форли 0 - 0 1.97 3.02 3.77
19:30 Терамо - Самбенедетезе 2 - 1 2.49 2.97 2.73
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Реджина - Мелфи 2 - 1 1.99 3.06 3.65
21:30 Фиделис Андрия - Месина 0 - 1 2.08 3.04 3.40
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Марсилия - Дижон 1 - 1 1.36 4.90 7.97
20:00 Бастия - Лил 0 - 1 3.31 3.02 2.35
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ланс - Брест 0 - 2 1.91 3.10 4.18
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
15:45 Кювили-Руан - Кретей-Луситанос 1 - 0 1.90 3.14 3.82
Франция - Купа на Лигата Франция - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:00 Монако - Пари Сен Жермен 1 - 4 3.51 3.65 1.97
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Санкт Полтен - Рапид Виена 1 - 1 4.17 3.50 1.77
19:30 Аустрия Виена - Адмира Вакер Мьодлинг 0 - 2 1.67 3.64 4.66
19:30 Матерсбург - Рийд 2 - 1 1.96 3.25 3.75
19:30 Щурм Грац - Волфсбергер 4 - 0 1.67 3.58 4.93
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Теута - Лачи 2 - 0 - - -
20:00 Фламуртари - Кораби Пешкопия 6 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ширак Гюмри - Пюник Ереван 0 - 2 1.87 3.17 3.86
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Минск - Динамо Брест 2 - 2 2.32 3.00 2.87
14:30 Нафтан - ФК Слуцк 0 - 1 2.32 3.00 2.90
15:00 Городея - Шахтьор Солигорск 0 - 1 4.12 3.42 1.75
16:00 Торпедо Жодино - Ислоч Минск 2 - 1 1.53 3.58 5.52
17:00 Днепър Могилев - Динамо Минск 0 - 3 4.40 3.33 1.73
19:30 Гомел - БАТЕ Борисов 1 - 1 7.60 4.58 1.33
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Остенде 1 - 1 2.20 3.26 3.19
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Ломел Юнайтед - Оуд Хеверле Льовен 2 - 1 2.44 3.28 2.60
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Сент Трюиден - Ваасланд-Беверен 3 - 0 1.95 3.29 3.65
21:00 Унион Сент Жилоаз - Мехелен 3 - 0 4.10 3.46 1.80
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Кортрийк - Роял Ексел Мускрон 2 - 1 2.18 3.29 3.04
21:00 Ойпен - Рьозеларе 2 - 2 1.65 3.65 4.75
21:30 Генк - Локерен 4 - 0 1.42 4.19 6.69
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Жрински Мостар - Крупа 4 - 0 - - -
20:00 Железничар Сараево - Слобода Тузла 4 - 2 - - -
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Витез - Металеге-БСИ Яйце 1 - 1 - - -
17:30 Младост Добой Какан - Челик Зеница 3 - 3 - - -
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Берое - Локомотив Пловдив 3 - 2 2.30 3.02 2.92
17:30 Черно море - Левски София 1 - 0 2.97 2.92 2.38
20:00 ЦСКА София - Лудогорец Разград 0 - 2 2.93 3.09 2.30
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ботев Враца - Поморие 2 - 1 2.58 3.19 2.34
17:00 Ботев Гълъбово - Септември София 0 - 5 4.20 3.80 1.65
17:00 Етър Велико Търново - Локомотив София 3 - 1 1.53 3.67 4.88
17:00 Царско Село София - Банско 4 - 0 1.54 3.67 4.88
18:00 Созопол - Левски Карлово 4 - 0 1.14 6.10 11.92
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Монс Калпе - Гибралтар Юнайтед 2 - 1 - - -
21:30 Юръп Пойнт - Лайънс Гибралтар 0 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шукура Кобулети - Колхети-1913 Поти 2 - 4 - - -
13:45 Локомотив Тбилиси - Торпедо Кутаиси 1 - 1 2.00 3.10 3.40
15:30 Дила Гори - Сабуртало Тбилиси 0 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пас Янина - Ксанти 1 - 1 2.23 2.92 3.45
17:15 Левадиакос - Верия 3 - 1 1.63 3.46 5.70
19:30 Олимпиакос - Платаниас 2 - 1 1.21 5.73 12.60
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пансерайкос - Аполон Смирни 1 - 2 8.64 5.60 1.22
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Силкеборг - Олборг 0 - 0 3.23 3.32 2.19
Дания - Други Дания - Други Рез. 1 X 2
14:00 Колдинг - Тистед 0 - 2 2.62 3.42 2.30
16:00 Мариенлист - Брьоншой 4 - 1 1.88 3.46 3.44
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Вапрус Пярну - Силамае Калев 1 - 3 4.58 4.00 1.57
13:00 Нарва Транс - Тулевик Вилянди 2 - 1 1.37 4.61 6.04
16:00 Номе Калю - Пайде Линнамеесконд 1 - 0 1.10 7.88 13.46
19:00 Флора Талин - Таммека Тарту 4 - 0 1.24 5.17 9.03
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Макаби Хайфа - Бейтар Йерусалим 3 - 2 2.35 2.98 2.96
21:10 Апоел Беер Шева - Макаби Тел Авив 1 - 0 2.40 2.99 2.87
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Тел Авив - Бней Йехуда 2 - 0 2.06 3.04 3.51
18:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Хайфа 0 - 2 2.22 3.13 3.05
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 Коб Рамблърс - УК Дъблин 1 - 0 2.82 3.19 2.31
21:30 Лонгфорд Таун - Уотърфорд Юнайтед 0 - 0 3.82 3.40 1.85
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
18:15 КР Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 6 - 1 1.44 4.40 5.26
20:00 ИР Рейкявик - Тор Акурейри 1 - 1 2.50 3.37 2.39
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Тобол Костанай - Тараз 1 - 0 1.80 3.21 3.99
12:00 Шахтьор Караганди - Астана 1 - 2 5.79 4.06 1.46
13:00 Акжайк - Атирау 2 - 2 2.19 3.12 2.98
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕК Ларнака - Апоел Никозия 2 - 1 3.02 3.07 2.20
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Докса Катокопия - Кармиотиса Пано Полемидион 3 - 0 1.58 3.68 4.79
17:00 Арис Лимасол - Етникос Ахна 0 - 1 2.31 3.16 2.80
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Лиепая - СК Бабите 3 - 1 1.24 5.29 8.45
16:00 Вентспилс - Йелгава 1 - 2 2.09 3.19 3.13
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лиетава Йонава - Кауно Жалгирис 5 - 2 1.69 3.29 4.50
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гзира Юнайтед - Пембрук Атлета 5 - 1 1.47 4.06 5.41
17:00 Таршин Рейнбоус - Хамрун Спартанс 1 - 1 2.64 3.56 2.25
19:00 Биркиркара - Моста ФК 3 - 0 1.17 6.13 10.79
19:00 Сейнт Андрюс ФК - Слима Уондърърс 1 - 4 2.74 3.41 2.21
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Дачия Кишинев - Заря Белци 1 - 0 - - -
17:00 Зимбру Кишинев - Милсами Орхей 1 - 0 - - -
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Молде 0 - 1 3.34 3.35 2.08
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Арка Гдиня - Гурник Ленчна 2 - 4 1.74 3.38 4.81
19:00 Висла Плоцк - Краковия Краков 4 - 1 2.04 3.30 3.53
21:30 Легия Варшава - Погон Шчечин 2 - 0 1.40 4.31 7.62
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Битовия Битов - Погон Шедълце 1 - 3 2.02 3.11 3.58
18:45 Хойничанка Хойнице - Миедж Легница 0 - 0 2.26 3.09 3.05
19:00 Заглембие Сосновец - Знич Прушков 0 - 3 1.56 3.71 5.44
19:00 Стомил Олщин - Висла Пулави 3 - 2 1.87 3.25 3.92
20:00 Ключборк - Гурник Забже 2 - 1 5.36 3.62 1.58
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Тондела - Ещорил Прая 0 - 2 2.18 3.03 3.46
20:15 Боавища - Рио Аве 0 - 1 2.65 2.90 2.82
22:30 Бенфика - Порто 1 - 1 2.45 3.05 2.98
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Авеш - Санта Клара 1 - 0 1.78 3.17 4.50
18:00 Спортинг Брага Б - Фреамунде 4 - 2 2.02 3.03 3.59
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Университатя Крайова - Клуж 1 - 4 2.32 3.00 3.07
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Студентеск Яш - Поли Тимишоара 1 - 0 1.90 3.23 3.96
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Уфа - Локомотив Москва 0 - 1 3.49 2.82 2.26
17:30 Арсенал Тула - Том Томск 3 - 0 1.22 5.17 13.61
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
07:00 Луч-Енергия Владивосток - Волгар Астрахан 2 - 2 2.55 2.82 2.80
13:00 Енисей Красноярск - СКА-Хабаровск 3 - 1 2.24 2.91 3.25
13:00 ФК Тюмен - ФК Химки 1 - 1 1.89 3.08 4.06
15:00 Динамо Москва - ФК Тамбов 3 - 0 1.52 3.60 6.08
15:00 Сокол Саратов - Мордовия Саранск 0 - 0 2.66 2.87 2.67
16:00 Балтика Калининград - ФК Тосно 0 - 2 3.83 3.06 1.96
16:00 Шинник Ярославл - Сибир Новосибирск 3 - 0 1.96 3.02 3.89
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Спартак Москва 2 1 - 2 2.78 3.01 2.45
17:00 Нефтехимик Нижнекамск - Спартак Налчик 0 - 1 2.39 2.77 3.10
18:00 Факел Воронеж - Кубан Краснодар 2 - 2 2.57 2.84 2.80
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Космос Серавале 1 - 1 - - -
16:00 Тре Пене - Мурата 6 - 0 - - -
16:00 Фаетано - Фиорентино 0 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Сан Джовани 6 - 1 - - -
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
17:00 Дънганън Суифтс - Линфийлд 0 - 1 6.92 4.65 1.34
19:15 Коулрейн - Гленавон 2 - 1 2.06 3.36 3.14
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Шпорт Подбрезова - Слован Братислава 2 - 3 3.86 3.16 1.93
18:00 Злате Моравце - Тренчин 0 - 2 3.31 3.36 2.01
18:00 Сеница - Земплин Михаловце 1 - 0 2.11 3.15 3.28
Словакия - 2. Лига - Изток Словакия - 2. Лига - Изток Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Попрад - Одева Липани 4 - 0 - - -
17:00 Ханиска - Римавска Собота 0 - 2 - - -
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Нове Место над Вахом - Свети Юр 0 - 0 - - -
17:00 Спартак Търнава Б - Фомат Мартин 5 - 0 - - -
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
15:00 Жилина Б - Партизан Бардейов 3 - 1 2.10 3.21 2.97
17:00 Локомотив Зволен - Скалица 0 - 0 - - -
17:00 Спишка Нова Вес - Серед 0 - 0 - - -
17:00 Татран Липтовски Микулаш - ШТК 1914 Шаморин 1 - 0 - - -
20:00 Нитра - Локомотив Кошице 0 - 0 1.65 3.47 4.39
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Целие - Домжале 1 - 1 3.09 3.20 2.14
19:00 Горица - Копер 0 - 0 1.87 3.25 3.80
21:15 Кръшко - Марибор 1 - 1 6.61 4.30 1.39
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Цървена Звезда Белград - Спартак Суботица 2 - 1 1.15 6.16 12.73
18:00 Борац Чачак - Рад Белград 0 - 1 1.82 3.17 4.09
18:00 Вождовац Белград - Войводина 4 - 1 2.77 3.04 2.40
18:00 Радник Сурдулица - Бачка Бачка Паланка 1 - 0 1.34 4.07 8.92
19:00 Младост Лучани - Явор Иваница 1 - 0 1.73 3.20 4.62
19:00 Напредак Крушевац - ФК Нови Пазар 3 - 0 1.39 4.05 7.22
19:30 Раднички Ниш - Партизан Белград 0 - 2 4.62 3.38 1.68
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Акхисар Беледиеспор - Истанбул Башакшехир 2 - 1 3.67 3.20 2.04
16:00 Аланияспор - Касъмпаша 3 - 1 2.06 3.53 3.25
19:00 Анталияспор - Кайзериспор 2 - 1 2.12 3.37 3.26
19:00 Кардемир Карабукспор - Фенербахче 0 - 1 3.61 3.29 2.03
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Газиантеп ББ - Болуспор 1 - 2 2.46 3.16 2.71
16:00 Бандърмаспор - Ескишехирспор 0 - 1 4.45 3.48 1.73
16:00 Мерсин Идман Юрду - Шанлъурфаспор 3 - 2 2.53 3.11 2.56
18:30 Йени Малатияспор - Елязъгспор 1 - 0 1.78 3.45 4.15
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Иличивец Мариупол - Оболон-Бровар Киев 3 - 0 - - -
14:00 Черкаский Днепър - Ингулец Петрово 0 - 2 1.32 4.36 7.65
15:00 Колос Ковалевка - ФК Суми 0 - 0 1.30 4.45 8.10
15:00 Нефтяник-Укрнафта - Арсенал Киев 0 - 0 2.22 3.34 2.73
17:00 Хелиос Харков - Горняк-Спорт Комсомолск 0 - 1 1.64 3.36 4.73
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Черноморец Одеса - Олимпик Донецк 0 - 0 2.75 3.25 2.38
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Днипро Днепропетровск - Зирка Кропивницкий 1 - 0 2.10 3.10 3.40
17:00 Ворскла Полтава - Волин Луцк 2 - 0 1.42 3.75 6.50
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Вашаш Будапеща - Дебрецен 2 - 3 2.20 3.12 3.15
19:00 Диошдьор - Уйпещ 3 - 1 3.53 3.25 1.99
19:00 Дюрмот - МТК Будапеща 1 - 0 2.40 3.07 2.82
19:00 Пакш - Видеотон Фехервар 0 - 0 3.77 3.19 1.95
19:00 Халадаш Сомбатхей - Мезьокьовешд 4 - 2 1.91 3.28 3.77
21:30 Хонвед Будапеща - Ференцварош 2 - 1 2.52 3.01 2.74
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
12:30 Хонка - Сейняйоен ЯК** 1 - 1 3.73 3.33 1.89
14:30 Илвес Тампере - ХИК Хелзинки 0 - 1 4.45 3.56 1.69
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АЗ Алкмаар - Грьонинген 0 - 0 1.61 3.95 4.94
19:30 Цволе - Екселсиор 1 - 1 1.74 3.81 4.24
20:45 Спарта Ротердам - ПСВ Айндховен 0 - 2 7.88 4.89 1.34
21:45 Утрехт - Вилем II 2 - 0 1.60 3.74 5.40
21:45 Хераклес - Хееренвеен 4 - 1 3.01 3.56 2.16
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славен - Локомотив Загреб 1 - 1 1.91 3.24 3.85
20:00 Динамо Загреб - Осиек 2 - 1 1.25 4.93 11.36
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Будучност Подгорица - Бокели Котор 2 - 2 1.19 5.42 12.00
16:30 Дечич Тузи - Петровац 0 - 0 2.05 3.08 3.36
16:30 Зета Голубовци - Рудар Плевля 1 - 0 2.22 2.79 3.39
16:30 Йединство Биело Поле - Ловчен Цетине 0 - 1 5.88 3.23 1.61
16:30 Младост Подгорица - Искра Даниловград 1 - 2 1.54 3.30 6.44
16:30 Сутиеска Никшич - Гарбал Радановичи 0 - 0 1.67 3.30 4.83
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Слован Либерец - Карвина 2 - 0 1.57 3.63 5.67
18:00 Височина Ихлава - Словачко 0 - 0 2.14 3.13 3.30
18:00 Збройовка Бърно - Дукла Прага 0 - 0 2.53 3.04 2.74
18:00 Прибрам - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 3.20 3.06 2.22
18:00 Фастав Злин - Храдец Кралове 1 - 3 1.61 3.57 5.25
21:15 Виктория Пилзен - Теплице 2 - 2 1.44 4.02 6.93
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Виктория Жижков 0 - 5 2.22 3.08 3.00
17:30 Фридек-Мистек - МАС Таборско 1 - 3 2.12 3.17 3.12
19:00 Опава - Пардубице 1 - 2 1.45 3.85 6.33
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Сион - Тун 2 - 1 1.76 3.75 3.94
21:00 Санкт Гален - Базел 0 - 3 4.66 3.71 1.66
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Винтертур - Вил 1 - 1 1.72 3.53 4.14
18:45 Волен - Ле Монт 0 - 0 2.60 3.05 2.58
20:00 Цюрих - Шафхаузен 2 - 1 1.39 4.55 6.17
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:00 ИФК Гьотеборг - Малмьо 1 - 1 2.79 3.15 2.49
17:00 Халмстад - Йостерсунд 1 - 0 3.82 3.45 1.90
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Хелзинборг - Трелеборг 1 - 0 1.84 3.39 3.95
19:00 Далкурд - Бромапойкарна 0 - 0 1.84 3.35 4.00
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Инвърнес КТ - Килмарнък 1 - 1 2.03 3.36 3.52
17:00 Партик Тисъл - Рос Каунти 2 - 1 2.04 3.38 3.45
17:00 Рейнджърс - Мъдъруел 1 - 1 1.26 5.53 10.54
17:00 Хамилтън - Сейнт Джонстън 1 - 0 3.16 3.18 2.27
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Грийнок Мортън 1 - 0 3.07 3.28 2.18
17:00 Дънфърмлин - Хибърниън 1 - 1 4.27 3.36 1.79
17:00 Куин ъф Саут - Дънди Юнайтед 4 - 2 2.72 3.22 2.44
17:00 Сейнт Мирън - Аяр Юнайтед 6 - 2 1.68 3.53 4.80
17:00 Фолкърк - Рейт Роувърс 1 - 0 1.59 3.74 5.27
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Албион Роувърс 1 - 1 1.68 3.65 4.48
17:00 Брихин Сити - Ливингстън 0 - 2 4.91 3.88 1.58
17:00 Ийст Файф - Куинс парк ФК 0 - 0 2.02 3.15 3.56
17:00 Питърхед - Еърдри 1 - 1 1.96 3.56 3.29
17:00 Странрар - Стенхаусмюър 3 - 0 1.70 3.70 4.26
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Арброут 2 - 5 2.74 3.37 2.31
17:00 Елгин Сити - Берик Рейнджърс 2 - 2 1.63 3.90 4.47
17:00 Каудънбийт - Клайд 1 - 0 2.23 3.31 2.92
17:00 Монтроуз - Единбург Сити 3 - 0 2.16 3.21 3.18
17:00 Стърлинг Албиън - Форфар Атлетик 0 - 3 2.97 3.52 2.11
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:35 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уестърн Сидни Уондърърс 0 - 3 3.31 3.65 2.02
11:50 Сидни - Мелбърн Сити 3 - 0 1.64 3.86 4.90
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Тукуман - Химнасия Ла Плата 0 - 1 2.08 3.00 3.60
03:15 Индепендиенте - Велес Сарсфийлд 1 - 1 1.74 3.27 4.78
22:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Атлетико Рафаела 1 - 0 1.76 3.27 4.56
23:00 Темперлей - Алдосиви Мар дел Плата 1 - 0 2.37 2.93 3.05
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Парана - Хувентуд Унида Гуалегуайчу 0 - 0 2.27 2.89 3.22
18:00 Браун Адроге - Фландрия 1 - 1 1.70 3.17 5.20
21:05 Вия Далмине - Лос Андес 2 - 0 2.44 2.86 2.94
22:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Индепендиенте Ривадавия 2 - 2 2.17 2.93 3.37
23:05 Спортиво Естудиантес - Нуева Чикаго 1 - 1 2.69 2.88 2.65
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Сан Хосе Оруро - Гуабира Монтеро 4 - 0 1.39 4.32 6.44
23:00 Боливар Ла Пас - Насионал Потоси 3 - 1 1.23 5.50 8.69
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Агуя де Мараба PA - Пайсанду PA 1 - 2 4.22 3.23 1.77
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
18:00 Арагуа Маракай - Португеза Акаригуа 1 - 1 1.56 3.63 5.12
22:00 Депортиво дел Сулия - Депортиво Ла Гуайра 1 - 0 2.76 3.20 2.30
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сайгон ФК - Донгтам Лонган Танан 4 - 0 1.34 4.55 6.92
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Смоуха - Замалек Кайро 2 - 0 3.33 3.00 2.13
21:00 Ал Ахли Кайро - Ел Дахлея Кайро 4 - 0 1.18 5.84 11.29
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 УЕС Сан Салвадор - Мунисипал Лименьо 1 - 1 1.97 3.20 3.39
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
16:35 Мохун Баган Калкута - Бенгалуру 3 - 0 1.68 3.36 4.71
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:00 Санат Нафт Абадан - Персеполис Техеран 1 - 0 6.12 3.39 1.53
15:30 Сепахан Исфахан - Сайпа Карадж 3 - 1 1.81 2.98 4.37
17:20 Естеглал Техеран - Фулад Хузестан Ахваз 1 - 0 1.91 2.89 4.04
17:45 Трактор Сази Табриз - Гостареш Фулад 1 - 1 1.88 2.93 4.16
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:20 Ал-Араби Доха - Ал-Шахания 1 - 4 1.71 3.53 4.04
18:20 Ал-Ахли Доха - Ал-Харитият 0 - 2 2.29 3.38 2.63
18:20 Ал-Уакра - Ал-Хор 0 - 2 2.66 3.47 2.23
18:20 Муайдар Доха - Ал-Саилия Доха 1 - 1 3.77 3.44 1.80
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Янбиан Фуде - Гуанджоу РФ 0 - 1 2.54 3.20 2.60
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Шанхай ШИПГ 3 - 2 1.92 3.53 3.43
14:35 Тиендзин Цюендзиен - Хенан Джайне 1 - 0 1.70 3.38 4.69
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Гуейджоу Хенфен Чжичен 1 - 0 1.49 3.75 6.56
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
04:15 Атлетико Насионал - Депортиво Пасто 2 - 1 1.68 3.60 4.43
22:00 Рионегро - Патриотас Бояка 2 - 1 2.47 2.88 2.86
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 ФУС Рабат - ЖС Касба Тадла 2 - 1 1.51 3.21 7.12
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
06:00 Веракрус - Крус Асул 3 - 1 3.91 3.30 1.87
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Потрос УАЕМ - Селая 2 - 0 1.80 3.25 4.03
06:30 Корас де Тепик - Венадос 1 - 1 1.58 3.54 5.11
06:36 Симаронес де Сонора - Сакатепек 0 - 1 2.00 3.21 3.32
07:05 Мурсиелагос - Леонес Негрос де ла У. де Г. 1 - 1 2.41 2.99 2.74
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Торонто - Спортинг Канзас Сити 0 - 0 1.74 3.50 4.49
05:00 Сиатъл Саундърс - Атланта Юнайтед 0 - 0 1.64 3.78 4.88
21:00 Ню Йорк Сити - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 1 1.75 3.63 4.27
22:00 Чикаго Файър - Монреал Импакт 2 - 2 1.74 3.64 4.34
23:00 Кълъмбъс Крю - Орландо Сити 2 - 0 1.57 4.05 5.01
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Инди Елевън - Пуерто Рико ФК 3 - 3 1.36 4.31 6.84
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Тампайнс Роувърс - Уориърс ФК 0 - 1 1.54 3.76 5.07
14:30 Хоум Юнайтед - Албирекс Ниигата СИНГ 2 - 2 2.77 3.44 2.19
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Бизертин Бизерта - Кайруан 1 - 1 1.59 3.24 5.84
17:00 Ла Марса - Хамам-Лиф 2 - 2 2.46 2.92 2.74
17:00 Стад Габесиен - Зарзис 2 - 1 1.89 3.02 3.91
17:00 УС Татауин - Габес 1 - 1 2.37 2.85 2.92
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Ливърпул Монтевидео - Феникс Монтевидео 2 - 1 2.50 3.18 2.51
22:00 Пласа Колония - Данубио Монтевидео 0 - 0 2.49 3.20 2.51
23:00 Пенярол Монтевидео - Суд Америка Монтевидео 4 - 0 1.55 3.63 5.15
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:15 Хондурас Прогресо - Реал Сосиедад Токоа 0 - 0 1.99 3.16 3.40
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Антофагаста - Унион Еспаньола 1 - 1 2.23 3.35 2.88
18:00 Универсидад де Консепсион - Универсидад де Чили 0 - 0 3.34 3.39 2.00
21:30 Кобресал Ел Салвадор - Евертън Виня дел Мар 1 - 1 3.03 3.29 2.18
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Хайлендс Парк 2 - 1 1.88 3.13 4.00
16:00 СуперСпорт Юнайтед - Барока 0 - 1 1.47 3.73 6.63
19:00 Бидвест Уитс - Платинум Старс 2 - 0 1.67 3.35 4.84
19:00 Фрий Стейт Старс - Орландо Пайрътс 3 - 2 2.70 2.85 2.62
21:15 Кайзер Чийфс - Мамелоди Съндаунс 2 - 1 2.85 2.90 2.45
21:15 Марицбург Юнайтед - Аякс Кейптаун 2 - 1 2.20 2.87 3.32
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Инчхън Юнайтед - Сувон Самсунг Блюуингс 3 - 3 3.30 3.06 2.13
09:00 Сангжу Сангму - Тегу 1 - 1 2.19 3.05 3.15
09:00 Чуннам Драгонс - Поханг Стийлърс 1 - 3 2.46 2.98 2.79
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Гамба Осака 2 - 3 3.18 3.37 2.10
08:00 Вегалта Сендай - Кавазаки Фронтейл 0 - 2 3.39 3.34 2.02
08:00 Санфрече Хирошима - Кашива Рейсол 0 - 2 2.24 3.38 2.89
09:00 Джубило Ивата - Шимизу Ес-Пулс 3 - 1 3.10 3.19 2.22
09:00 Серезо Осака - Йокохама Ф-Маринос 2 - 0 3.09 3.25 2.18
10:00 Висел Кобе - Урава Ред Даймъндс 1 - 3 4.00 3.59 1.79
10:00 Токио - Саган Тошу 3 - 3 1.79 3.31 4.36
13:00 Омия Ардижа - Кашима Антлърс 0 - 1 4.48 3.48 1.73
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Мито Холихок - Ренофа Ямагучи 1 - 1 2.57 3.02 2.69
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Киото Санга 2 - 2 2.19 3.00 3.30
08:00 Мачида Зелвия - Гифу 0 - 1 2.05 3.15 3.46
08:00 Оита Тринита - Ехиме ФК 1 - 1 2.25 2.97 3.20
08:00 Токушима Вортис - Мацумото Ямага 0 - 2 3.21 2.89 2.30
11:00 Нагоя Грампус - Роасо Кумамото 5 - 1 1.56 3.48 6.16