Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити като гост няма равенство от 14 мача

Пройсен Мюнстер като гост няма равенство от 14 мача

Реал Мадрид като домакин няма загуба от 14 мача

Барселона 81 вкарани гола в 28 мача - 2.89 на мач

Туделано като домакин само 6 вкарани гола в 15 мача - 0.40 на мач

Културал Леонеса като домакин няма загуба от 15 мача

Алкояно като домакин няма загуба от 15 мача

Реал Хаен като гост няма победа от 16 мача

Хумиля като гост само 3 вкарани гола в 15 мача - 0.20 на мач

Фиорентина като домакин няма загуба от 14 мача

Ница като домакин няма загуба от 15 мача

Панайгиалиос Егио като домакин само 2 получени гола в 12 мача - 0.17 на мач

Ламия само 8 получени гола в 23 мача - 0.35 на мач

Панелевсиниакос като гост само 2 вкарани гола в 11 мача - 0.18 на мач

Ф91 Дюделанж няма загуба от 19 мача

Морейрензе като гост няма равенство от 13 мача

Амкар Перм като домакин нито един получен гол в 9 мача

Жилина като домакин 44 вкарани гола в 12 мача - 3.67 на мач

Радомлие като домакин няма победа от 12 мача

РНК Сплит само 10 вкарани гола в 25 мача - 0.40 на мач

Риека няма загуба от 25 мача

Баник Острава като домакин само победи от 9 мача

Витковице като гост само загуби от 9 мача

Селтик няма загуба от 29 мача

Депортиво Лара като домакин нито един получен гол в 5 мача

Карабобо Валенсия само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Анкета

Кой ще спечели Лига Европа този сезон?

ТВ програма
F Plus
Севиля - Спортинг Хихон
13:00 на живо
Diema Sport
Суонзи - Мидълзбро
15:30 на живо
Ring.BG
Пескара - Милан
16:00 на живо
Nova Sport
Рен - Лион
16:00 на живо
EuroSport 2
Инголщат - Майнц 05
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Алавес
17:15 на живо
Diema
Дунав Русе - Славия
17:30 на живо
Diema Sport
Арсенал - Манчестър Сити
18:00 на живо
Nova Sport
Монпелие - Тулуза
18:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Волфсбург 18:30 на живо
Diema Sport 2
Локомотив Горна Оряховица - Верея Стара Загора 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Гранада - Барселона
21:45 на живо
Ring.BG
Наполи - Ювентус
21:45 на живо
Diema Sport
Ница - Бордо
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 2 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Суонзи - Мидълзбро 0 - 0 1.91 3.40 4.39
18:00 Арсенал - Манчестър Сити 2 - 2 2.84 3.68 2.40
Англия - ЕФЛ Трофи Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
16:30 Ковънтри - Оксфорд Юнайтед 2 - 1 3.49 3.38 1.98
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Инголщат - Майнц 05 2 - 1 2.21 3.22 3.43
18:30 Байер Леверкузен - Волфсбург 3 - 3 1.88 3.62 4.09
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Кайзерслаутерн - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 1 2.70 3.05 2.65
14:30 Хайденхайм - Гройтер Фюрт 0 - 2 2.05 3.19 3.64
14:30 Щутгарт - Динамо Дрезден 3 - 3 1.83 3.64 3.93
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Веен Висбаден - Пройсен Мюнстер 1 - 0 2.12 3.14 3.34
15:00 Оснабрюк - Ханза Рощок 2 - 1 1.92 3.27 3.77
15:00 Цвикау - Халешер 2 - 0 2.64 3.02 2.64
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Севиля - Спортинг Хихон 0 - 0 1.33 5.55 8.49
17:15 Реал Мадрид - Алавес 3 - 0 1.12 9.25 18.77
19:30 Валенсия - Депортиво Ла Коруня 3 - 0 1.84 3.51 4.48
21:45 Гранада - Барселона 1 - 4 14.49 7.41 1.18
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Химнастик де Тарагона - Алмерия 0 - 1 2.15 3.06 3.43
17:00 Луго - Реус Депортиу 1 - 0 2.08 2.96 3.84
19:00 Кордоба - Елче 1 - 0 2.32 3.02 3.15
19:00 Тенерифе - Реал Овиедо 1 - 0 1.81 3.15 4.75
21:30 Сарагоса - Валядолид 1 - 1 2.42 3.01 2.99
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Леалтад 0 - 0 2.15 2.99 3.24
13:00 Осасуна Б - Бургос 0 - 1 2.35 3.00 2.87
17:30 Корухо - Расинг Сантандер 1 - 2 3.78 3.16 1.90
18:00 Туделано - Расинг Ферол 0 - 1 2.35 2.86 3.02
19:00 Бойро - Мутилвера 2 - 2 1.93 3.02 3.83
19:00 Културал Леонеса - Селта Виго Б 1 - 2 1.79 3.29 4.03
19:00 Понферадина - Понтеведра 1 - 0 2.07 2.96 3.50
19:00 Сомосас - Паленсия 0 - 1 2.67 2.96 2.53
19:15 Арандина - Гихуело 0 - 0 2.37 3.02 2.83
19:30 Каудал Депортиво - Исара 1 - 0 1.76 3.14 4.51
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Реал Унион 1 - 2 1.90 3.14 3.85
13:00 Райо Махадаонда - Фуенлабрада 1 - 1 2.56 2.97 2.62
13:00 СС Рейес - Албасете 2 - 1 3.46 3.16 1.99
13:15 Сокуелямос - Герника Клуб 2 - 2 2.08 3.17 3.21
18:00 Баракалдо - Реал Сосиедад Б 1 - 2 1.81 3.12 4.23
18:00 УД Логронес - Навалкарнеро 4 - 0 1.78 3.07 4.54
18:30 Самудио - Аморебиета 1 - 4 5.43 3.49 1.57
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Менсахеро 1 - 0 1.68 3.34 4.66
19:00 Толедо - Лейоа 3 - 0 1.71 3.15 4.93
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Прат 1 - 0 1.46 3.61 6.78
13:00 Гава - Бадалона 2 - 0 2.85 2.96 2.39
13:00 Майорка Б - Л'Оспиталет 3 - 1 1.99 3.04 3.60
18:00 Сабадел - Валенсия Местая 1 - 1 2.71 2.93 2.51
19:00 Еркулес - Атлетико Сагунтино 2 - 0 1.45 3.53 7.41
19:00 Корнеля - Лейда Еспортиу 3 - 2 2.38 2.94 2.88
19:15 Алкояно - Еспаньол Б 3 - 0 1.36 3.94 8.36
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Манча Реал - Кордоба Б 0 - 1 2.12 3.07 3.17
13:00 Гранада Б - Естремадура 2 - 3 2.34 3.04 2.82
13:00 Мелия - Вияновенсе 0 - 0 2.22 2.89 3.19
13:15 Ла Рода - Рекреативо 0 - 1 2.16 2.94 3.29
18:00 Марбеля - Реал Мурсия 1 - 1 2.53 2.89 2.75
19:00 Картахена - Реал Хаен 1 - 0 1.38 3.91 7.35
19:00 Лорка - Хумиля 2 - 2 1.53 3.49 5.96
19:00 Мерида АД - Линенсе 5 - 1 1.62 3.37 5.01
19:15 Сан Фернандо - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 2.05 3.09 3.32
20:00 Ел Ехидо 2012 - Линарес Депортиво 1 - 0 2.36 2.98 2.85
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Торино - Удинезе 2 - 2 1.75 3.73 4.54
16:00 Дженоа - Аталанта 0 - 5 3.68 3.40 2.04
16:00 Киево - Кротоне 1 - 2 1.80 3.45 4.71
16:00 Палермо - Каляри 1 - 3 2.15 3.39 3.38
16:00 Пескара - Милан 1 - 1 5.73 4.41 1.53
16:00 Фиорентина - Болоня 1 - 0 1.51 4.25 6.35
21:45 Наполи - Ювентус 1 - 1 2.63 3.32 2.57
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Алма Ювентус Фано - Мантова 1 - 1 2.44 2.87 2.87
17:30 Басано Виртус - Албинолефе 0 - 0 2.18 2.99 3.20
17:30 Лумецане - Анкона 2 - 1 1.97 2.99 3.81
17:30 Сантарканджело - Губио 1 - 0 2.13 3.04 3.25
17:30 Судтирол - Венеция 0 - 2 4.12 3.20 1.82
17:30 ФералпиСало - Падуа 2 - 1 3.35 3.05 2.09
19:30 Парма - Мачератезе 1922 2 - 0 1.46 3.78 6.59
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Сиракуза 1 - 0 2.29 3.03 2.95
15:30 Вибонезе - Монополи 1966 2 - 2 2.29 2.98 3.00
15:30 Катанзаро - Катания 2 - 1 2.44 2.99 2.77
15:30 Фонди - Матера 1 - 1 2.42 3.12 2.70
15:30 Юве Стабия - Казертана 2 - 2 1.81 3.22 4.14
17:30 Виртус Франкавила - Таранто 2 - 2 - - -
19:30 Козенца - Лече 0 - 0 3.47 3.14 2.00
19:30 Фоджа - Паганезе 3 - 1 1.33 4.35 8.08
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Рен - Лион 1 - 1 3.97 3.67 1.87
18:00 Лориен - Каен 1 - 0 2.13 3.38 3.40
18:00 Монпелие - Тулуза 0 - 1 2.17 3.24 3.46
18:00 Нант - Анже 2 - 1 2.16 3.13 3.60
22:00 Ница - Бордо 2 - 1 2.36 3.18 3.10
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Алтах - Ред Бул Залцбург 0 - 5 5.69 3.80 1.56
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сумгаит - Нефтчи Баку 2 - 0 2.30 3.09 2.81
16:00 Интер Баку - АЗАЛ ПФК Баку 2 - 1 1.44 3.92 6.10
17:30 Габала - Зира Баку 1 - 1 1.44 3.59 7.18
17:30 Карабах Агдам - Капаз Ганджа 2 - 1 1.18 5.47 13.27
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кукъс - Луфтетари 3 - 2 - - -
20:00 Партизани Тирана - Скендербеу Корча 1 - 0 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Неман - Славия Мозир 0 - 0 2.28 3.08 2.91
19:30 Крумкачи Минск - ФК Витебск 1 - 0 2.59 2.87 2.71
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 КАА Гент - Клуб Брюж 2 - 1 2.65 3.14 2.65
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Лиерс - Стандарт Лиеж 1 - 0 4.19 3.52 1.76
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:45 ФК Сараево - Радник Биелина 1 - 1 - - -
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Широки Брег - Олимпик Сараево 5 - 1 - - -
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Дунав Русе - Славия 1 - 1 2.04 3.29 3.25
20:00 Локомотив Горна Оряховица - Верея Стара Загора 5 - 0 2.04 3.05 3.53
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Витоша Бистрица - Оборище Панагюрище 2 - 0 1.39 3.88 6.76
17:00 ЦСКА София II - Спартак Плевен 1 - 1 1.75 3.40 4.10
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Линкълн Ред Импс - Глейсис Юнайтед 3 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Самтредия - Динамо Тбилиси 0 - 2 2.25 2.80 3.15
16:30 Чихура Сачхере - Динамо Батуми 0 - 1 1.60 3.50 5.00
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Паниониос Атина - Атромитос 2 - 1 1.77 3.16 5.03
17:15 Керкира Корфу - Ираклис Солун 0 - 3 2.26 3.01 3.24
17:15 Панайтоликос - Астерас Триполис 1 - 1 2.31 2.95 3.21
17:15 ПАОК - Лариса 2 - 0 1.14 7.05 16.74
19:30 АЕК Атина - Панатинайкос 2 - 3 2.15 2.92 3.63
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:00 Анагениси Кардица - Калони 1 - 0 1.59 3.35 5.21
15:00 Панайгиалиос Егио - ОФИ Крит 0 - 3 2.90 2.90 2.40
15:00 Пантракикос - Трикала 0 - 3 - - -
15:00 Ханя - Арис Солун 0 - 2 5.50 3.80 1.50
16:00 Агротикос Астерас - Ахарнайкос Мениди 0 - 1 1.50 3.50 6.17
16:00 Егиниакос - Кисамикос 2 - 0 - - -
16:00 Калитеа - Ламия 0 - 1 6.34 3.75 1.44
16:00 Спарти - Панелевсиниакос 1 - 0 2.01 3.29 3.18
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Вендсисел - Вейле 3 - 2 1.67 3.54 4.86
14:45 Нествед - Нюкьобинг 0 - 0 2.00 3.34 3.45
14:45 Фредериция - АБ Гладсаксе 1 - 3 1.65 3.63 4.79
14:45 Фремад Амагер - Хелзингор 1 - 2 2.38 3.22 2.78
14:45 Хобро - Кьоге 0 - 0 1.68 3.41 4.97
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Брьондби - Мидтиланд 3 - 2 2.00 3.44 3.63
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Есберг - Рандерс 0 - 0 3.32 3.21 2.21
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Виборг - Орхус 2 - 4 2.29 3.25 3.11
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Бней Сахнин - Макаби Петах Тиква 1 - 0 2.77 2.95 2.51
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:15 Апоел Кфар Саба - Апоел Раанана 0 - 2 2.59 2.71 2.91
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
17:00 Тротур Рейкявик - Лейкнир Фаскрудсфирди 6 - 0 1.38 4.56 6.07
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Омония Никозия - Аполон Лимасол 0 - 2 2.63 3.14 2.43
18:00 Анортозис - АЕЛ Лимасол 0 - 1 2.44 3.16 2.62
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Спартакс Юрмала - Рига ФК 2 - 0 2.78 3.09 2.32
17:00 Метта ЛУ Рига - Ригас 3 - 1 7.03 3.97 1.40
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Прогрес Нидеркорн - Ф91 Дюделанж 1 - 2 4.16 3.98 1.60
17:00 Жюнес Еш - Мондорф-ле-Бен 1 - 3 1.69 3.60 4.15
17:00 Жюнес Канах - Каерйенг 2 - 0 1.95 3.40 3.33
17:00 РМ Хам Бенфика - Рюмеланж 0 - 0 1.85 3.45 3.55
17:00 УНА Щрасен - Виктория Роспорт 0 - 2 1.33 4.55 7.25
17:00 Юнион Люксембург - Диферданж 0 - 2 7.88 4.63 1.31
17:00 Юнион Титус Петанж - Фола Еш 1 - 1 6.38 4.10 1.42
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вардар Скопие - Работнички Скопие 2 - 0 1.40 3.98 6.60
16:00 Победа Прилеп - Брегалница Щип 0 - 0 1.84 3.45 3.65
16:00 Силекс Кратово - Ренова Джепчище 3 - 0 2.07 3.05 3.30
16:00 Шкендия 79 Тетово - Македония Гьорче Петров 5 - 1 1.11 7.38 19.50
16:00 Шкупи Скопие - Пелистер Битоля 1 - 0 2.55 2.95 2.70
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Хибърниънс - Балзан Ютс 3 - 1 2.18 3.55 2.69
19:00 Флориана - Валета 1 - 1 3.02 3.59 1.99
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
16:30 Лилестрьом - Сандефьорд 2 - 1 1.78 3.56 4.25
19:00 Сарпсборг 08 - Согндал 3 - 1 1.81 3.40 4.28
19:00 Стабек - Олесунд 3 - 1 2.12 3.29 3.28
19:00 Стрьомгодсет - Хаугесунд 3 - 1 1.66 3.62 4.99
19:00 Тромсьо - Бран Берген 1 - 1 2.44 3.15 2.84
21:00 Розенборг - Од БК 3 - 0 1.60 3.80 5.22
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Старт Кристиансанд - Фредрикстад 2 - 2 1.54 3.81 5.39
16:30 Тромсдален - Осане 2 - 0 2.21 3.28 3.01
18:00 Флурьо - Йерв Гримстад 1 - 1 2.55 3.31 2.52
19:00 Мьондален - Арендал 2 - 1 1.58 3.93 4.95
19:00 Ранхайм - Стрьомен 1 - 0 2.08 3.35 3.23
19:00 Санднес - Елверум 2 - 0 1.45 4.14 6.06
19:00 Уленсакер Киса - Левангер 2 - 2 2.33 3.35 2.73
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Ягиелония Бялисток - ЛКС Нечеча 1 - 0 1.62 3.61 5.39
19:00 Лехия Гданск - Заглембие Любин 1 - 0 1.84 3.38 4.15
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Белененсеш - Фейрензе 1 - 2 1.99 3.09 3.97
18:00 Витория Сетубал - Морейрензе 2 - 0 2.20 2.97 3.47
20:00 Ароука - Спортинг Лисабон 1 - 2 7.48 4.27 1.41
22:15 Спортинг Брага - Маритимо 3 - 3 1.70 3.40 5.10
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Жил Висенте - Академика Коимбра 1 - 0 2.90 2.78 2.55
18:00 Академико Визеу - Лейшоес 2 - 2 2.38 3.01 2.89
18:00 Бенфика Б - Униао Мадейра 0 - 4 2.08 3.21 3.26
18:00 Варзин - Пенафиел 1 - 1 2.02 3.15 3.51
18:00 Визела - Портимонензе 2 - 1 4.26 3.00 1.88
18:00 Кова Да Пиедаде - Спортинг Ковиля 1 - 0 2.84 2.89 2.49
18:00 Спортинг Лисабон Б - Олянензе 5 - 1 1.33 4.48 8.49
18:00 Фамаликао - Витория Гимараеш Б 0 - 0 1.83 3.30 4.04
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 ФК ФКСБ - Динамо Букурещ 2 - 1 1.97 3.10 3.81
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Волунтари - Газ Метан Медиаш 2 - 2 2.33 2.99 3.08
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Амкар Перм - Терек Грозни 1 - 1 2.61 2.70 3.03
14:00 Рубин Казан - Зенит Санкт Петербург 0 - 2 4.06 3.27 1.88
16:30 ЦСКА Москва - Криля Советов 2 - 1 1.37 4.19 8.66
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Либертас 0 - 1 - - -
16:00 Кайлунго - Пенароса 2 - 2 - - -
16:00 Ла Фиорита - Ювенес Догана 2 - 1 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Ружомберок - Спартак Търнава 1 - 0 2.07 3.19 3.33
18:30 Жилина - Татран Прешов 3 - 0 1.10 7.88 17.00
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Дукла Банска Бистрица - Слован Братислава Б 3 - 1 - - -
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
17:00 Похроние Долна Жданя - Кошице 0 - 0 3.45 3.25 1.91
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алуминий Кидричево - Олимпия Любляна 2 - 1 6.04 3.77 1.49
19:00 Радомлие - Рудар Веление 1 - 5 4.30 3.48 1.71
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ризеспор - Трабзонспор 0 - 1 2.88 3.25 2.39
16:30 Османлиспор - Газиантепспор 0 - 2 1.59 3.77 5.59
19:00 Бешикташ - Генчлербирлиги 3 - 0 1.35 4.74 8.15
19:00 Коняспор - Бурсаспор 2 - 0 1.93 3.23 4.05
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Денизлиспор - Алтънорду 1 - 2 2.09 3.21 3.31
13:00 Сивасспор - Манисаспор 2 - 0 1.55 3.78 5.58
16:00 Адана Демирспор - Юмраниеспор 3 - 3 2.13 3.16 3.25
17:00 Гьозтепе - Гиресунспор 2 - 1 2.02 3.17 3.51
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Верес Ровно - Десна Чернигов 0 - 2 1.73 3.25 4.35
15:00 ФК Тернопол - Авангард Краматорск 0 - 1 4.64 3.44 1.64
16:00 Буковина Чернивци - Скала Стрий 1 - 0 1.72 3.25 4.39
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - Динамо Киев 1 - 4 9.07 4.52 1.28
19:30 Заря Луганск - Шахтьор Донецк 1 - 2 7.42 4.26 1.36
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Карпати Лвов - Стал Каменское 2 - 0 2.38 3.26 2.65
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Витес - НЕК Ниймеген 2 - 1 1.44 4.17 6.89
15:30 АДО Ден Хааг - Рода 4 - 1 2.26 3.23 3.09
15:30 Аякс - Фейенорд 2 - 1 1.90 3.47 3.85
17:45 Твенте - Го Ахед Игълс 1 - 2 1.46 4.32 6.27
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 МВВ Маастрихт - Фортуна Ситард 1 - 1 1.46 4.07 6.08
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 РНК Сплит - Истра 1961 0 - 1 2.43 2.80 3.10
20:00 Цибалия - Риека 0 - 3 12.20 5.25 1.22
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Славия Прага - Спарта Прага 1 - 1 1.93 3.22 3.79
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Баник Острава - Графин Влашим 2 - 0 1.49 3.81 5.62
17:30 Варнсдорф - Витковице 1 - 2 1.49 3.81 5.63
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Йънг Бойс - Вадуц 3 - 2 1.27 5.66 8.27
14:45 Люцерн - Лугано 0 - 2 1.58 4.01 4.90
17:00 Лозана Спорт - Грасхопърс 0 - 0 2.34 3.41 2.72
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ксамакс - Аарау 3 - 1 1.72 3.67 4.05
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Хакен 0 - 0 1.94 3.42 3.71
16:00 Сундсвал - АФК Ескилстюна 3 - 1 2.20 3.25 3.09
18:30 Норкьопинг - Хамарби 2 - 1 1.60 3.92 5.02
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сирианска Сьодертале - Дегерфорш 2 - 3 1.80 3.40 4.18
16:00 Фалкенберг - Йостерс 0 - 2 2.16 3.18 3.18
18:00 Вернаму - Атвидаберг 4 - 0 2.35 3.22 2.80
18:00 Норбю - ГАИС Гьотеборг 0 - 0 2.99 3.22 2.25
18:00 Фрей Тебю - Йефле 2 - 2 2.56 3.16 2.60
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Хартс - Селтик 0 - 5 6.63 4.32 1.44
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Мелбърн Виктори - Уелингтън Финикс 0 - 3 1.50 4.56 5.24
12:00 Бризбейн Роар - Сентръл Коуст Маринърс 5 - 1 1.33 5.13 7.70
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Килмес Буенос Айрес - Расинг Клуб 2 - 3 4.74 3.31 1.72
01:15 Белграно Кордоба - Колон Санта Фе 0 - 1 2.08 2.95 3.70
02:00 Бока Хуниорс - Дефенса и Хустисия 1 - 0 1.54 3.73 5.85
21:00 Естудиантес Ла Плата - Арсенал Саранди 2 - 0 1.41 4.00 7.42
22:15 Ланус - Банфийлд 4 - 2 1.85 3.20 4.18
23:15 Сармиенто Хунин - Росарио Сентрал 2 - 2 3.13 2.91 2.34
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Дъглас Хейг - Химнасия Хухуй 1 - 0 2.15 2.95 3.37
02:05 Феро Карил Оесте - Бока Унидос 2 - 1 1.87 3.02 4.29
23:00 Сан Мартин Тукуман - Институто Кордоба 1 - 1 2.27 2.95 3.12
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Ориенте Петролеро - Хорхе Вилстерман 2 - 0 1.83 3.30 3.90
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Лара - Атлетико Венецуела 2 - 3 1.66 3.41 4.71
02:00 Метрополитанос - Сулия 1 - 0 2.72 3.10 2.40
02:00 Монагас Матурин - Депортиво Тачира 1 - 1 2.58 3.06 2.51
18:00 Естудиантес де Мерида - Минерос де Гуаяна 2 - 0 2.81 3.12 2.34
23:00 Трухилянос Валера - Карабобо Валенсия 1 - 1 2.81 2.98 2.39
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - Санна Кхан Хоа 0 - 1 1.86 3.51 3.48
13:00 Хайфонг - Сонглам Нгеан Вин 1 - 1 1.62 3.65 4.58
13:00 Хоанган Гялай - Куанг Нам 1 - 0 2.83 3.46 2.13
14:00 Биндуонг - Хошимин Сити 1 - 0 2.11 3.43 2.87
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Мунисипал - Малакатеко 2 - 0 1.50 3.44 6.36
20:00 Сучитепекес - Миктлан 2 - 0 1.78 3.25 4.10
21:00 Маркуензе - Комуникасионес 1 - 2 2.07 3.20 3.15
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ал Итихад Александрия - Танта 1 - 0 1.97 2.89 3.87
18:00 Миср Ел Макаса - Исмаили Исмаилия 3 - 2 2.02 2.93 3.66
20:30 ЕНППИ Кайро - Ал Масри Порт Саид 0 - 2 2.91 2.98 2.33
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пасакина - Санта Текла 4 - 1 2.99 3.26 2.10
03:30 Сонсонате - Исидро Метапан 2 - 3 3.08 3.18 2.10
04:00 Фирпо Усулутан - Чалатенанго 3 - 1 1.73 3.47 4.01
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:20 Ал-Гарафа Доха - Ум Салал 0 - 2 2.33 3.36 2.61
20:30 Ал-Сад Доха - Ал-Райян 4 - 1 1.70 3.53 4.19
20:30 Лехвия Доха - Ал Джаиш Доха 5 - 1 1.60 3.88 4.46
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:00 Чанчун Ятай - Шандун Лунен 0 - 2 3.09 3.29 2.15
10:30 Ляонин Хууин - Дзянсу Сънинг 3 - 1 3.35 3.19 2.09
14:35 Пекин Гуоан - Шанхай Грийнланд 2 - 1 1.87 3.35 3.89
14:35 Тиендзин Теда - Чунцин Лифан 2 - 0 1.86 3.41 3.85
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортес Толима - Тигрес 3 - 0 1.48 3.62 6.68
02:00 Америка де Кали - Енвигадо 2 - 0 1.50 3.63 6.26
02:00 Ла Екуидад Богота - Онсе Калдас 2 - 0 2.18 3.03 3.21
04:00 Хуниор Баранкиля - Кортулуа 2 - 1 1.32 4.36 8.55
23:15 Хагуарес де Кордоба - Атлетико Уила 0 - 0 1.94 3.11 3.80
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 ЛД Алахуеленсе - Депортиво Саприса 3 - 1 2.72 3.08 2.42
22:30 Картахинес - Перес Селедон 3 - 1 1.98 3.18 3.50
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ХУСА Агадир - ИР Танжер 0 - 4 2.41 2.77 2.99
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Хагуарес де Чиапас - Пумас УНАМ Мексико 0 - 3 2.85 3.26 2.32
04:00 Атлас Гуадалахара - Тихуана 3 - 3 2.42 3.19 2.75
04:00 Монаркас Морелия - Чивас Гуадалахара 0 - 0 3.14 3.23 2.17
04:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Леон 0 - 1 1.67 3.58 4.72
04:06 Пачука - Пуебла 0 - 0 1.55 3.77 5.57
06:00 Америка Мексико - Монтерей 1 - 0 2.58 3.21 2.57
20:00 Депортиво Толука - Некакса Агуаскалиентес 2 - 0 1.71 3.53 4.49
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Лобос БУАП Пуебла - Минерос де Сакатекас 3 - 1 2.36 3.10 2.71
04:00 Алебрихес де Оахака - Дорадос де Синалоа 5 - 0 2.40 3.02 2.76
04:00 Лорос де ла У. де К. - Корекаминос УАТ 3 - 1 2.23 3.02 3.04
04:00 Хуарес - Атланте Канкун 1 - 1 1.92 3.16 3.67
05:00 Тампико Мадеро - Кафеталерос де Тапачула 1 - 1 1.74 3.24 4.37
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Насионал Асунсион - Индепендиенте ФБК 1 - 2 2.10 3.21 3.15
02:10 Серо Портеньо - Депортиво Капиата 2 - 1 1.72 3.52 4.11
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
19:00 Унион Комерсио - Мелгар Арекипа 1 - 2 2.07 3.35 3.11
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ди Си Юнайтед - Филаделфия Юнион 2 - 1 2.10 3.29 3.32
03:00 Минесота Юнайтед - Реал Солт Лейк 4 - 2 2.71 3.44 2.37
03:30 Хюстън Динамо - Ню Йорк Ред Булс 4 - 1 2.38 3.28 2.82
05:00 Ванкувър Уайткепс - Лос Анджелис Галакси 4 - 2 2.18 3.27 3.17
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Ню Йорк Космос - Маями 0 - 3 1.72 3.50 4.16
23:00 Джаксънвил Армада - Едмънтън 1 - 0 2.44 3.13 2.61
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Балестиер Халса - Йънг Лайънс 1 - 0 1.35 4.38 6.93
15:15 Бруней ДПММ - Хоуганг Юнайтед 2 - 0 1.74 3.51 4.00
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Метлауи - Етоил дю Сахел Сус 0 - 1 5.84 3.13 1.62
18:00 Клуб Африкан Тунис - Бен Гердан 6 - 0 1.44 3.56 7.17
18:30 Сфаксиен Сфакс - Есперанс де Тунис 0 - 0 3.00 2.90 2.29
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Бостън Ривър - Насионал Монтевидео 3 - 1 5.02 3.59 1.58
22:00 Ел Танкуе Сислей - Рампла Хуниорс 2 - 0 2.29 3.18 2.84
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Дефенсор Спортинг 0 - 0 2.45 3.21 2.61
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 2 - 1 1.93 3.23 3.65
23:00 Серо Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 1 - 2 2.35 3.18 2.77
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Маратон Сан Педро 1 - 1 1.83 3.33 3.73
04:00 Социал Сол Оланчито - Вида Ла Сейба 2 - 1 2.29 3.10 2.84
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Сантяго Уондърърс - Палестино Сантяго 5 - 2 2.38 3.25 2.74
02:30 Универсидад Католика - Депортес Темуко 2 - 1 1.43 4.28 6.24
18:00 Депортес Икике - Коло-Коло Сантяго 3 - 2 2.89 3.36 2.22
21:30 Уачипато Талкауано - Сан Луис Килота 3 - 2 1.85 3.49 3.75
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Полокване Сити - Блумфонтейн Селтик 0 - 1 2.03 2.79 3.94
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Улсан Хюндай - Кануън 2 - 1 1.87 3.22 3.91
09:00 Чеджу Юнайтед - Куанджу 1 - 1 1.60 3.61 4.94
09:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сеул 1 - 0 1.95 3.21 3.60
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
11:00 Вентфорет Кофу - Консадол Сапоро 2 - 0 2.40 2.95 3.01
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 В-Варен Нагазаки - Монтедио Ямагата 2 - 0 2.89 2.84 2.54
07:00 Звейген Канадзава - Теспакусатсу Гунма 2 - 0 2.15 3.03 3.34
08:00 Каматамаре Сануки - Шонан Белмар 3 - 0 4.92 3.36 1.69
08:00 Фагиано Окаяма - Токио Верди 0 - 1 2.31 2.91 3.17
08:30 Ависпа Фукуока - Йокохама ФК 0 - 0 2.01 3.15 3.59