Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Шукура Кобулети няма победа от 9 мача

Самтредия като гост само победи от 4 мача

Кауно Жалгирис няма победа от 9 мача

Ал Ахли Кайро няма загуба от 26 мача

Ал Итихад Джеда като гост 10 победи от 12 мача

Кашима Антлърс като гост само победи от 4 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport
Брадфорд Сити - Флийтууд Таун 21:45 на живо
Diema Sport 2
Милоул - Скънторп
21:45 на живо
BNT1
Селта Виго - Манчестър Юнайтед 22:05 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 4 Май, 2017

Лига Европа Лига Европа Полуфинали Рез. 1 X 2
22:05 Селта Виго (Исп) - Манчестър Юнайтед (Анг) 0 - 1 3.38 3.17 2.31
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Буркина Фасо - Бенин 1 - 1 - - -
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Дагенъм и Редбридж - Форест Грийн Роувърс 1 - 1 2.66 3.29 2.41
Англия - Първа Лига - Плейофи Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Брадфорд Сити - Флийтууд Таун 1 - 0 1.76 3.31 4.82
21:45 Милоул - Скънторп 0 - 0 1.99 3.26 3.68
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Седан - КА Бастия 7 - 1 1.95 3.13 3.57
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Шукура Кобулети - Самтредия 0 - 2 3.70 3.40 1.83
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:30 Мидтиланд - Брьондби 1 - 2 2.29 3.33 3.00
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Кауно Жалгирис - Лиетава Йонава 1 - 3 2.51 3.09 2.52
20:00 Атлантас Клайпеда - Судува Мариямполе 1 - 1 2.30 3.18 2.73
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:30 Сейнт Андрюс ФК - Гзира Юнайтед 2 - 3 2.85 3.63 2.05
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Болуспор - Адана Демирспор 2 - 1 1.68 3.56 4.38
18:30 Манисаспор - Алтънорду 0 - 2 2.26 3.24 2.92
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ингулец Петрово - Колос Ковалевка 0 - 0 3.00 3.12 2.17
17:00 Скала Стрий - Десна Чернигов 2 - 5 11.50 5.78 1.17
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Интер Запрешич - Динамо Загреб 0 - 3 17.00 6.00 1.15
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:30 Аарау - Цюрих 3 - 1 7.28 4.60 1.33
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:45 Крузейро MG - Чапекоензе SC 1 - 0 1.29 4.65 9.59
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Сулия - Каракас 3 - 0 2.24 3.19 2.86
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ел Ентаг Ел Харби - Танта 3 - 0 2.17 2.65 3.59
20:00 Ел Джаиш Кайро - Ал Ахли Кайро 1 - 2 9.83 3.91 1.32
22:15 ЕНППИ Кайро - Вади Дегла 1 - 1 2.66 2.74 2.69
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал Лименьо - Агила Сан Мигел 1 - 1 3.10 2.99 2.18
04:00 Фирпо Усулутан - Исидро Метапан 2 - 1 2.37 3.18 2.61
04:15 Пасакина - Алианса Сан Салвадор 0 - 1 2.96 3.09 2.19
04:15 ФАС Санта Ана - Санта Текла 0 - 0 2.67 3.19 2.35
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Бали Юнайтед - Семен Паданг 2 - 0 3.10 3.18 2.09
11:00 Персеру Серуи - ПСМ Макасар 1 - 2 2.28 3.22 2.71
14:30 Персия Джакарта - Мадура Юнайтед 0 - 1 2.19 3.19 2.85
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:30 Гостареш Фулад - Санат Нафт Абадан 1 - 0 2.03 2.90 3.58
16:30 Естеглал Техеран - Сепахан Исфахан 2 - 1 2.08 3.05 3.29
16:30 Зоб Ахан Исфахан - Падидех Хорасан Машхад 2 - 0 1.53 3.49 5.64
16:30 Саба Кум - Естеглал Хузестан 1 - 2 2.04 2.97 3.49
16:30 Сайпа Карадж - Машин Сази Табриз 1 - 0 1.40 3.45 8.54
16:30 Сиах Ямеган АХ - Персеполис Техеран 1 - 0 2.93 3.13 2.20
16:30 Трактор Сази Табриз - Нафт Техеран 1 - 0 1.82 3.02 4.28
16:30 Фулад Хузестан Ахваз - Пейкан Техеран 1 - 2 2.36 2.90 2.87
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:00 Рионегро - Онсе Калдас 0 - 0 2.50 2.97 2.69
23:15 Кукута Депортиво - Тигрес 1 - 1 2.19 3.12 3.00
23:30 Депортиво Перейра - Депортес Киндио 0 - 0 2.48 3.08 2.62
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Лимон - Ередиано 1 - 2 3.15 3.30 2.05
00:15 Сантос де Гуапилес - Депортиво Саприса 2 - 2 2.90 3.21 2.20
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Лобос БУАП Пуебла - Хуарес 2 - 1 2.21 2.93 3.13
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
17:15 Ал Дафра - Хата Клуб Дубай 4 - 3 1.62 3.80 4.42
20:00 Ал Васл Дубай - Ал Шабаб Дубай 2 - 1 1.25 5.15 9.02
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:00 Университарио де Депортес - Хуан Аурих 2 - 2 1.54 3.76 5.41
21:15 Унион Комерсио - Аякучо 0 - 2 1.73 3.46 4.32
23:30 Комерсиантес Унидос - Депортиво Мунисипал 3 - 2 1.38 4.10 7.59
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
20:50 Ал Ахли Джеда - Ал Таавон 2 - 1 1.39 4.45 6.16
20:50 Ал Кадисия Хобар - Ал Вехда Мека 3 - 1 1.37 4.28 6.87
20:50 Ал Файсали - Ал Батен 2 - 2 2.16 3.18 3.02
20:50 Ал Фатех - Ал Итихад Джеда 4 - 1 3.33 3.44 1.93
20:50 Ал Халеедж Сайхат - Ал Раед 1 - 2 1.83 3.45 3.65
20:50 Ал Хилал Рияд - Ал Насър Рияд 5 - 1 1.74 3.52 3.94
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Торонто - Орландо Сити 2 - 1 1.51 4.08 5.54
03:30 Спортинг Канзас Сити - Ню Йорк Ред Булс 2 - 0 1.78 3.50 4.18
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Навбахор Наманган - Локомотив Ташкент 2 - 2 4.14 3.47 1.71
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Маратон Сан Педро - Хондурас Прогресо 1 - 0 2.24 3.19 2.83
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Мамелоди Съндаунс - Платинум Старс 2 - 2 1.36 4.37 7.46
20:30 Бидвест Уитс - Орландо Пайрътс 1 - 0 1.57 3.54 5.44
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Урава Ред Даймъндс - Кашима Антлърс 0 - 1 1.76 3.57 4.09
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Депортес Икике (Чил) - Гремио RS (Бра) 2 - 1 2.74 3.21 2.42
01:30 Спорт Бойс Уорнес (Бол) - Атлетико MG (Бра) 1 - 5 6.50 4.33 1.47
03:00 Атлетико PR (Бра) - Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) 0 - 3 2.32 3.04 3.06
03:45 Фламенго RJ (Бра) - Универсидад Католика (Чил) 3 - 1 1.38 4.40 7.45
03:45 Хорхе Вилстерман (Бол) - Палмейрас SP (Бра) 3 - 2 2.91 3.25 2.29