Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Городея като гост само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

БАТЕ Борисов като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Черно море само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

ФКИ Талин като домакин 43 вкарани гола в 12 мача - 3.58 на мач

Флора Талин няма загуба от 22 мача

Пяст Гливице няма победа от 4 мача

Марибор само победи от 4 мача

Динамо Киев само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Джеф Юнайтед Чиба като домакин няма загуба от 12 мача

Теспакусатсу Гунма като домакин 11 загуби от 13 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Diema Sport
Черно море - Славия
18:15 на живо
Diema Sport
Септември София - ЦСКА София 21:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Лестър
21:45 на живо
Nova Sport
Рен - Лион
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 11 Август, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Арсенал - Лестър 4 - 3 1.50 4.41 6.43
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
20:00 Кобленц - Динамо Дрезден 2 - 3 10.45 5.14 1.26
21:45 Карлсруе - Байер Леверкузен** 0 - 0 6.89 4.59 1.39
21:45 Холщайн Кил - Айнтрахт Брауншвайг 2 - 1 2.31 3.14 2.99
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
22:15 Торино - Трапани 7 - 1 1.18 6.65 12.30
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Ница - Троа 1 - 2 1.49 4.09 6.77
21:45 Рен - Лион 1 - 2 3.64 3.46 1.98
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Брест - Газелек Аячо 0 - 0 1.98 3.10 3.78
21:00 Валансиен - Клермонт Фут 0 - 0 2.38 2.91 3.09
21:00 Кювили-Руан - Бурж-Перона 1 - 4 2.44 2.94 2.96
21:00 Орлеан - Аячо 0 - 0 2.18 2.94 3.43
21:00 Париж ФК - Льо Авър 0 - 3 2.88 2.87 2.54
21:00 Тур - Реймс 0 - 1 3.18 2.99 2.25
21:00 Шамоа Ниор - Оксер 2 - 0 2.24 3.01 3.19
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Авранш - Дюнкерк 1 - 1 2.69 3.01 2.49
21:00 Безие - Конкарно 1 - 0 2.09 3.07 3.32
21:00 Гренобъл Фут 38 - Родес 1 - 1 2.00 3.08 3.52
21:00 Консолат Марсилия - Кретей-Луситанос 2 - 1 2.04 3.24 3.24
21:00 Лавал - Антанта ССГ 1 - 1 1.80 3.23 4.09
21:00 Лион-Дюшер - По 2 - 1 2.03 2.98 3.55
21:00 Шамбли - Лез Ербиер 0 - 2 2.12 2.98 3.32
21:00 Шоле - Ред Стар Париж 1 - 2 2.52 2.88 2.77
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Аустрия Лустенау - Капфенберг 1 - 2 1.48 4.14 5.40
19:30 Блау-Вайс Линц - Рийд 1 - 1 3.84 3.36 1.85
19:30 Флоридсдорфер АК - Винер Нойщат 0 - 3 3.56 3.41 1.89
19:30 Хартберг - Лиферинг Залцбург 2 - 2 2.70 3.31 2.34
21:30 ВСГ Ватенс - Вакер Инсбрук 1 - 3 2.71 3.36 2.31
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Нефтчи Баку - Карабах Агдам 1 - 3 4.26 3.15 1.78
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пюник Ереван - Гандзасар Капан 2 - 1 2.96 3.05 2.20
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ислоч Минск - Городея 0 - 4 2.34 2.95 2.90
19:00 БАТЕ Борисов - Динамо Брест 1 - 0 1.50 3.53 6.08
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Зулте Варегем - Клуб Брюж 1 - 2 3.13 3.44 2.13
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Серкъл Брюж - Унион Сент Жилоаз 2 - 0 1.52 3.88 5.55
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:15 Черно море - Славия 1 - 1 1.65 3.48 4.76
21:00 Септември София - ЦСКА София 0 - 1 8.92 4.93 1.26
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Тбилиси - Торпедо Кутаиси отл. 2.82 3.23 2.21
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Силкеборг - Хелзингор 4 - 1 2.04 3.43 3.49
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Пайде Линнамеесконд - Нарва Транс 3 - 1 3.33 3.53 1.90
19:00 ФКИ Талин - Левадия Талин 2 - 1 2.87 3.41 2.11
19:00 Флора Талин - Тулевик Вилянди 3 - 2 1.04 10.26 20.31
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
21:00 Кабинтили - УК Дъблин 3 - 1 2.32 3.21 2.77
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Шелбърн 0 - 3 1.51 3.82 5.59
22:00 Фин Харпс** - Бохемианс 3 - 3 2.58 3.03 2.63
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Тор Акурейри - ИР Рейкявик 0 - 0 1.45 4.08 5.38
22:15 Грота Селтярнарнес - Хаукар Хафнарфьордур 1 - 1 4.54 3.72 1.59
22:15 Кефлавик - Тротур Рейкявик 1 - 0 1.90 3.46 3.33
22:15 Лейкнир Рейкявик - Филкир Рейкявик 1 - 0 3.72 3.53 1.78
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Актобе - Астана 0 - 3 4.12 3.42 1.69
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
20:00 Сандефьорд - Согндал 2 - 1 2.12 3.29 3.26
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
21:30 Легия Варшава - Пяст Гливице 3 - 1 1.39 4.34 7.69
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Стомил Олщин - Подбескидзе 3 - 1 2.82 3.11 2.34
21:45 ГКС Катовице - Пуща Неполомице 1 - 2 1.78 3.32 4.19
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Спортинг Лисабон - Витория Сетубал 1 - 0 1.22 5.81 11.74
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
21:00 Поли Тимишоара - Виторул Констанца 0 - 0 2.76 2.96 2.56
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Балимина Юнайтед - Крусейдърс 1 - 4 3.89 3.85 1.69
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Нитра - Злате Моравце 1 - 0 2.37 3.19 2.67
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Целие - Триглав 1 - 1 1.93 3.24 3.53
21:20 Марибор - Домжале 0 - 0 2.01 3.26 3.24
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
21:45 Истанбул Башакшехир - Бурсаспор 1 - 0 1.37 4.56 7.76
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Анкарагуджу - Ерзурум ББ 0 - 0 1.92 3.30 3.60
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бала Таун - Нютаун 3 - 0 1.64 4.03 4.24
21:45 Бангор Сити - Дъ Ню Сейнтс 5 - 2 5.20 4.33 1.48
21:45 Престатин Таун - Конас Кий 0 - 4 3.32 3.32 2.00
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Динамо Киев - Зирка Кропивницкий 3 - 0 1.10 7.68 15.76
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Клаксвик - Викингур Гота 1 - 1 2.44 3.72 2.28
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ОПС Оулу - КПВ Кокола 0 - 3 4.07 3.66 1.72
18:30 ТПС Турку - Хонка 1 - 0 2.52 3.09 2.63
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ЕсПа Еспоо - СалПа Сало 2 - 3 5.75 4.75 1.35
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Еркулес Оулу - ПК-37 Иисалми 4 - 1 2.92 3.72 1.99
18:30 КуФу-98 Куопио - Виликетут 1 - 0 1.57 4.17 4.25
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
20:00 АДО Ден Хааг - Утрехт 0 - 3 3.52 3.35 2.01
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Риека - Динамо Загреб 0 - 2 2.82 3.06 2.42
22:00 Хайдук Сплит - Славен 1 - 0 1.44 3.97 6.47
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Славия Прага - Височина Ихлава 2 - 0 1.17 6.08 13.40
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Витковице - Зноймо 1 - 1 2.60 3.03 2.49
19:00 Усти над Лабем - Опава 2 - 5 3.37 3.28 1.94
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Малмьо - Калмар 6 - 0 1.34 4.69 8.07
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Партик Тисъл - Селтик 0 - 1 11.76 5.95 1.21
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Петролеро Якуиба - Сан Хосе Оруро 1 - 0 1.79 3.48 3.69
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Митра Кукар - Барито Путера 3 - 2 1.43 4.00 6.02
14:30 Сривиджая Палембанг - Семен Паданг 0 - 0 1.49 3.71 5.70
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:20 Сиах Ямеган АХ - Фулад Хузестан Ахваз 1 - 2 2.26 2.73 3.19
19:00 Пейкан Техеран - Зоб Ахан Исфахан 0 - 0 4.03 2.91 1.88
19:00 Сепахан Исфахан - Парс Джонуби Джем 1 - 1 1.90 2.94 3.89
19:15 Естеглал Техеран - Трактор Сази Табриз 1 - 0 2.00 2.79 3.82
19:30 Санат Нафт Абадан - Падидех Хорасан Машхад 2 - 0 2.13 2.78 3.44
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:30 Индепендиенте Меделин - Санта Фе Богота 1 - 1 2.36 3.01 2.84
03:45 Америка де Кали - Депортиво Кали 0 - 1 2.12 3.10 3.18
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Кадисия Хобар - Ал Раед 2 - 1 2.30 3.29 2.68
20:55 Ал Етифак Дамам - Ал Ахли Джеда 2 - 1 4.97 3.91 1.53
20:55 Ал Итихад Джеда - Ал Батен 1 - 3 1.42 4.34 5.40
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Буньодкор Ташкент - Алмалик 1 - 0 1.60 3.39 4.97
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
21:00 Бидвест Уитс** - Ламонтвил Голдън Ероус 2 - 2 1.55 3.66 5.21
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Гифу - Фагиано Окаяма 1 - 1 2.57 3.07 2.62
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Ренофа Ямагучи 2 - 1 1.68 3.66 4.40
12:00 Ехиме ФК - Мито Холихок 0 - 0 2.28 3.06 3.00
12:00 Киото Санга - Ависпа Фукуока 0 - 1 3.18 3.10 2.18
12:00 Монтедио Ямагата - Звейген Канадзава 2 - 1 1.77 3.32 4.35
12:00 Теспакусатсу Гунма - Каматамаре Сануки 1 - 2 2.63 3.10 2.55
12:30 Токио Верди - Роасо Кумамото 1 - 0 1.66 3.53 4.72
13:00 В-Варен Нагазаки - Шонан Белмар 0 - 2 3.19 2.98 2.24
13:00 Оита Тринита - Мачида Зелвия 1 - 3 2.19 3.07 3.19
13:00 Токушима Вортис - Йокохама ФК 2 - 2 2.00 3.15 3.55
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 ЛД Алахуеленсе (Крк) - Олимпия Тегусигалпа (Хон) 0 - 1 1.85 3.40 3.55
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Ботафого RJ (Бра) - Насионал Монтевидео (Уру) 2 - 0 1.79 3.26 4.52
03:45 Сан Лоренцо де Алмагро (Арж)** - Емелек Гуаякил (Екв) 0 - 1 1.59 3.44 5.87
03:45 Сантос SP (Бра) - Атлетико PR (Бра) 1 - 0 1.62 3.52 5.32
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
17:30 Република Конго - Конго ДР 0 - 0 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
20:00 Кадис (Исп) - Лас Палмас (Исп) 0 - 1 3.73 3.33 1.87
20:00 Осасуна (Исп) - Ейбар (Исп) 2 - 0 2.19 3.32 2.85
21:30 Хетафе (Исп) - Атлетико Мадрид (Исп) 0 - 0 5.73 4.06 1.48
22:30 Валенсия (Исп) - Аталанта (Ита) 1 - 2 1.64 3.64 4.55
23:00 Малага (Исп) - Виляреал (Исп) 1 - 0 2.37 3.23 2.73