Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Март '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Бърнли като гост няма победа от 13 мача

Барселона 76 вкарани гола в 26 мача - 2.92 на мач

Реал Мадрид като домакин няма загуба от 13 мача

Самудио като гост няма победа от 14 мача

Сокуелямос като гост няма победа от 14 мача

Сан Фернандо като гост няма равенство от 14 мача

Реджина като гост няма победа от 14 мача

Лион като домакин няма равенство от 14 мача

Пари Сен Жермен като гост няма равенство от 14 мача

Ширак Гюмри като гост само 3 получени гола в 10 мача - 0.30 на мач

Лудогорец Разград 19 победи от 23 мача

Левски Карлово няма равенство от 19 мача

Ламия 16 победи от 19 мача

Пантракикос само 7 вкарани гола в 19 мача - 0.37 на мач

ФК Копенхаген няма загуба от 24 мача

Академия Кишинев няма равенство от 20 мача

Амкар Перм като домакин нито един получен гол в 8 мача

Кайлунго 14 загуби от 16 мача

Тре Пене като гост само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Шахтьор Донецк 18 победи от 20 мача

Простейов като гост 26 получени гола в 8 мача - 3.25 на мач

Базел 19 победи от 23 мача

Селтик 26 победи от 27 мача

Петролеро Якуиба няма равенство от 6 мача

Боливар Ла Пас 16 вкарани гола в 5 мача - 3.20 на мач

Реал Потоси като гост само загуби от 4 мача

Метрополитанос няма победа от 6 мача

Трухилянос Валера няма победа от 5 мача

Депортиво Карча като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Малакатеко 7 равенства от 11 мача

Ел Национал Кито няма победа от 5 мача

Рионегро 4 равенства от 6 мача

Насионал Асунсион няма победа от 5 мача

Сукотай 4 загуби от 5 мача

Сисакет 4 загуби от 5 мача

Супер Пауър Самут Пракан 4 загуби от 5 мача

Универсидад Католика 4 загуби от 5 мача

Анкета

Ще успее ли България да изненада Холандия на 25 Март в София?

ТВ програма
F Plus
Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 13:00 на живо
Diema
Пирин Благоевград - Славия 13:00 на живо
Diema Sport 2
Берое - Левски София
15:00 на живо
Diema Sport
Тотнъм - Милоул
16:00 на живо
Ring.BG
Интер - Аталанта
16:00 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Метц
16:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Аугсбург
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Депортиво Ла Коруня - Барселона 17:15 на живо
Diema Sport 2
Локомотив Горна Оряховица - Лудогорец Разград 17:30 на живо
Diema Sport
Ливърпул - Бърнли
18:00 на живо
EuroSport 2
Хамбургер - Борусия М'Гладбах 18:30 на живо
TV Plus
Селта Виго - Виляреал
19:30 на живо
EuroSport 2
Ню Йорк Сити - Ди Си Юнайтед 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Бетис
21:45 на живо
Ring.BG
Палермо - Рома
21:45 на живо
Diema Sport
Лориен - Пари Сен Жермен
22:00 на живо
EuroSport 2
Минесота Юнайтед - Атланта Юнайтед 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 12 Март, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
18:00 Ливърпул - Бърнли 2 - 1 1.24 6.24 12.86
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Тотнъм - Милоул 6 - 0 1.11 9.35 21.44
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Шалке 04 - Аугсбург 3 - 0 1.72 3.56 5.07
18:30 Хамбургер - Борусия М'Гладбах 2 - 1 2.48 3.23 2.92
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Зандхаузен - Гройтер Фюрт 1 - 1 2.08 3.21 3.51
14:30 Кайзерслаутерн - Хайденхайм 1 - 1 2.30 3.08 3.16
14:30 Нюрнберг - Арминия Билефелд 1 - 0 2.08 3.34 3.37
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Цвикау - Кемницер 1 - 0 2.72 3.04 2.54
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 0 - 2 2.17 3.25 3.56
17:15 Депортиво Ла Коруня - Барселона 2 - 1 10.43 5.92 1.28
19:30 Селта Виго - Виляреал 0 - 1 3.20 3.25 2.33
21:45 Реал Мадрид - Бетис 2 - 1 1.13 8.98 20.03
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алмерия - Хуеска 0 - 0 2.27 3.02 3.20
17:00 Севиля Атлетико - Химнастик де Тарагона 2 - 2 2.22 3.02 3.32
19:00 Кадис - Райо Валекано 1 - 0 2.10 3.07 3.55
19:00 Реус Депортиу - Хирона 1 - 2 3.23 2.83 2.39
21:30 Хетафе - Тенерифе 2 - 2 2.18 3.01 3.41
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:45 Селта Виго Б - Осасуна Б 3 - 1 1.40 4.02 6.95
18:00 Арандина - Бойро 1 - 0 2.30 2.99 2.95
18:00 Понтеведра - Валядолид Б 2 - 0 1.73 3.17 4.61
18:00 Расинг Сантандер - Понферадина 3 - 0 1.94 2.92 3.95
19:15 Гихуело - Сомосас 2 - 0 1.67 3.30 4.82
19:30 Каудал Депортиво - Корухо 2 - 1 2.30 3.11 2.84
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 СС Рейес - Сестао Ривър Клуб 0 - 1 1.76 3.16 4.48
13:15 Менсахеро - Атлетик Билбао Б 1 - 0 2.44 2.93 2.80
17:00 Реал Мадрид Кастиля - Самудио 1 - 0 1.20 5.19 11.89
17:30 Навалкарнеро - Баракалдо 0 - 1 2.44 2.89 2.84
18:00 Албасете - Лейоа 1 - 2 1.61 3.44 5.09
18:00 УД Логронес - Аренас Клуб де Гечо 0 - 0 1.83 3.18 4.06
19:00 Реал Сосиедад Б - Сокуелямос 3 - 2 1.64 3.32 5.06
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Бадалона - Атлетико Балеарес 3 - 1 1.98 2.88 3.85
13:00 Елденсе - Майорка Б 1 - 1 6.46 3.81 1.45
13:00 Еспаньол Б - Атлетико Сагунтино 1 - 2 2.25 2.93 3.13
13:00 Л'Оспиталет - Виляреал Б 2 - 2 2.94 2.95 2.33
13:00 Прат - Еркулес 1 - 1 2.99 2.80 2.39
13:00 Сабадел - Барселона Б 1 - 1 4.07 3.10 1.85
17:30 Леванте Б - Ебро 1 - 1 2.39 2.78 3.05
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Вияновенсе - Ла Рода 2 - 1 1.39 3.88 7.65
13:00 Линенсе - Атлетико Манча Реал 3 - 1 1.78 3.25 4.21
13:00 Реал Хаен - Мелия 0 - 0 3.41 2.88 2.13
13:00 Рекреативо - Кордоба Б 0 - 0 2.07 2.97 3.48
13:00 Хумиля - Ел Ехидо 2012 0 - 3 1.66 3.30 4.92
18:00 Атлетико Санлукеньо - Лорка 0 - 1 3.18 3.01 2.17
18:00 Картахена - Сан Фернандо 2 - 1 1.37 3.89 8.14
18:00 Реал Мурсия - Линарес Депортиво 2 - 0 1.57 3.34 5.78
19:30 Естремадура - Мерида АД 1 - 1 2.27 2.93 3.07
19:30 Марбеля - Гранада Б 1 - 2 1.73 3.29 4.51
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сасуоло - Болоня 0 - 1 1.91 3.41 4.18
16:00 Интер - Аталанта 7 - 1 1.84 3.52 4.33
16:00 Киево - Емполи 4 - 0 2.04 3.19 4.00
16:00 Наполи - Кротоне 3 - 0 1.14 7.87 18.90
16:00 Пескара - Удинезе 1 - 3 2.92 3.48 2.34
16:00 Фиорентина - Каляри 1 - 0 1.41 4.69 7.46
21:45 Палермо - Рома 0 - 3 7.76 4.72 1.39
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Новара - Про Верчели 0 - 0 1.81 3.22 4.61
16:00 Тернана - Трапани 2 - 1 2.54 2.84 2.97
18:30 Виченца - Пиза 2 - 1 2.25 2.70 3.76
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Мантова - Парма 1 - 1 3.58 3.16 1.94
15:30 Самбенедетезе - Басано Виртус 1 - 0 2.07 3.14 3.25
17:30 Албинолефе - Терамо 1 - 0 1.82 3.26 3.92
17:30 Алма Ювентус Фано - ФералпиСало 3 - 1 2.83 2.99 2.38
17:30 Венеция - Модена 1 - 0 1.42 3.86 6.78
17:30 Мачератезе 1922 - Реджиана 2 - 1 2.95 2.98 2.30
17:30 Падуа - Сантарканджело 2 - 0 1.52 3.57 5.81
17:30 Порденоне - Судтирол 1 - 0 1.67 3.35 4.75
21:30 Губио - Анкона 3 - 2 1.54 3.40 5.99
21:30 Форли - Лумецане 1 - 3 2.08 2.97 3.41
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Казертана - Месина 0 - 0 1.74 3.33 4.23
15:30 Козенца - Фиделис Андрия 2 - 1 2.19 3.06 3.07
15:30 Лече - Катания 1 - 0 1.59 3.58 4.91
15:30 Мелфи - Катанзаро 1 - 0 2.44 3.04 2.70
15:30 Сиракуза - Фонди 1 - 0 2.07 3.15 3.19
15:30 Таранто - Акрагас 0 - 2 1.72 3.32 4.34
15:30 Юве Стабия - Паганезе 0 - 1 1.81 3.30 3.90
19:30 Вибонезе - Виртус Франкавила 2 - 0 3.07 2.91 2.28
19:30 Матера - Реджина 2 - 0 1.69 3.54 4.22
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Метц 2 - 2 1.60 3.73 5.95
18:00 Лион - Тулуза 4 - 0 1.43 4.59 6.97
22:00 Лориен - Пари Сен Жермен 1 - 2 10.34 5.67 1.27
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Щурм Грац - Рапид Виена 2 - 1 2.55 3.21 2.62
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Влазня - Лачи 1 - 0 - - -
18:00 Теута - Луфтетари 0 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алашкерт Ереван - Ширак Гюмри 3 - 0 2.78 3.03 2.36
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Ваасланд-Беверен 3 - 0 1.20 6.15 12.48
15:30 Вестерло - Генк 0 - 4 3.37 3.50 2.01
15:30 КАА Гент - Мехелен 3 - 0 1.63 3.92 4.78
15:30 Клуб Брюж - Сент Трюиден 2 - 2 1.17 6.46 14.21
15:30 Кортрийк - Роял Ексел Мускрон 0 - 2 2.83 3.35 2.34
15:30 Локерен - Шарлероа 0 - 0 3.64 3.35 1.97
15:30 Ойпен - Зулте Варегем 1 - 3 2.76 3.38 2.38
15:30 Стандарт Лиеж - Остенде 2 - 2 1.92 3.55 3.60
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Пирин Благоевград - Славия 4 - 0 1.96 3.26 3.46
15:00 Берое - Левски София 1 - 0 3.92 3.24 1.85
17:30 Локомотив Горна Оряховица - Лудогорец Разград 0 - 5 10.38 5.22 1.22
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 ЦСКА София II - Левски Карлово 1 - 1 1.24 4.88 8.76
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Керкира Корфу - Ксанти 1 - 0 3.14 2.80 2.46
17:15 Олимпиакос - Атромитос 2 - 0 1.23 5.48 11.73
17:15 Платаниас - Верия 1 - 0 1.40 4.21 7.91
19:30 АЕК Атина - ПАОК 3 - 0 2.27 2.90 3.40
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ханя - Пансерайкос 0 - 1 1.42 3.99 6.57
15:00 Арис Солун - Кисамикос 1 - 0 1.10 7.37 13.08
15:00 Калитеа - Агротикос Астерас 1 - 2 1.82 3.21 3.89
15:00 Ламия - Калони 4 - 0 1.16 6.05 11.81
15:00 Панелевсиниакос - ОФИ Крит 0 - 3 4.81 3.28 1.67
15:00 Пантракикос - Егиниакос 0 - 3 - - -
15:00 Спарти - Анагениси Кардица 1 - 0 1.64 3.33 4.88
15:00 Трикала - Ахарнайкос Мениди 5 - 0 1.19 5.50 10.67
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Одензе - Сьондерийске 0 - 1 2.07 3.33 3.52
17:00 Хорсенс - Брьондби 0 - 2 5.23 3.77 1.63
19:00 ФК Копенхаген - Есберг 2 - 0 1.27 5.38 10.53
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Вейле - Хобро 1 - 5 3.20 3.20 2.15
14:45 Кьоге - Вендсисел 1 - 0 2.75 2.97 2.56
14:45 Роскилде - Нествед 2 - 1 1.78 3.52 4.09
14:45 Скиве - АБ Гладсаксе 1 - 0 1.94 3.36 3.60
14:45 Фремад Амагер - Фредериция 2 - 1 2.23 3.15 3.09
14:45 Хелзингор - Нюкьобинг 3 - 0 2.05 3.24 3.43
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Йехуда - Апоел Ашкелон 0 - 0 1.86 3.18 3.91
20:15 Макаби Тел Авив - Апоел Хайфа 1 - 0 1.23 4.97 11.19
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
15:00 Филкир Рейкявик - КР Рейкявик 1 - 0 3.48 3.69 1.80
16:00 Гриндавик - Фрам Рейкявик 3 - 1 1.39 4.50 5.78
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 Тобол Костанай - Актобе 0 - 0 2.30 2.98 2.88
11:00 Иртиш Павлодар - Астана 1 - 1 2.86 3.00 2.30
11:00 Кайсар Къзълорда - Тараз 2 - 1 2.24 2.98 2.97
11:00 Ордабаси Шимкент - Атирау 1 - 1 1.88 3.14 3.75
12:00 Акжайк - Шахтьор Караганди 3 - 1 2.50 2.85 2.73
12:00 Кайрат Алмати - Окжетпес Кокшетау 2 - 2 1.22 4.98 10.54
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Анортозис - Апоел Никозия 0 - 1 4.24 3.37 1.72
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Кармиотиса Пано Полемидион - Етникос Ахна 5 - 3 2.39 3.20 2.63
17:00 Докса Катокопия - Ермис Арадипоу 2 - 1 1.39 4.18 6.57
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Ригас - Спартакс Юрмала 2 - 1 2.61 3.09 2.48
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лиетава Йонава - ФК Тракай 0 - 0 4.50 3.65 1.62
19:30 Жалгирис Вилнюс - Утенис Утена 0 - 1 1.10 7.30 16.89
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Прогрес Нидеркорн - Мондорф-ле-Бен 1 - 2 1.64 3.55 4.55
16:30 Виктория Роспорт - Ф91 Дюделанж 0 - 4 14.00 7.25 1.11
17:00 Жюнес Еш - Фола Еш 0 - 3 4.47 3.80 1.60
17:00 Жюнес Канах - Рюмеланж 3 - 1 2.23 3.23 2.85
17:00 РМ Хам Бенфика - Юнион Люксембург 2 - 3 2.05 3.28 3.13
17:00 УНА Щрасен - Каерйенг 2 - 0 1.50 4.00 5.13
17:00 Юнион Титус Петанж - Диферданж 0 - 1 5.63 4.17 1.45
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вардар Скопие - Брегалница Щип 2 - 0 1.12 7.00 12.75
15:00 Пелистер Битоля - Работнички Скопие 0 - 1 1.80 3.30 3.95
15:00 Силекс Кратово - Македония Гьорче Петров 4 - 2 1.48 3.73 5.88
15:00 Шкендия 79 Тетово - Победа Прилеп 4 - 0 1.19 5.63 10.50
15:00 Шкупи Скопие - Ренова Джепчище 3 - 2 2.40 3.00 2.75
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Флориана - Балзан Ютс 0 - 2 2.65 3.50 2.22
17:00 Биркиркара - Хамрун Спартанс 3 - 0 1.33 4.50 7.09
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Академия Кишинев - Динамо-Авто Тираспол 1 - 1 - - -
14:00 Петрокуб Хинчещ - Сперанца Ниспорени отл. 2.36 3.06 2.75
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Гурник Ленчна - Погон Шчечин 2 - 2 3.33 3.22 2.14
19:00 Легия Варшава - Висла Краков 1 - 0 1.47 4.23 6.11
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Боавища - Маритимо 3 - 0 2.37 2.84 3.28
20:00 Рио Аве - Морейрензе 3 - 2 1.75 3.34 4.78
22:15 Витория Гимараеш - Ещорил Прая 3 - 3 1.49 3.80 6.88
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Лейшоес - Авеш 1 - 1 2.97 2.91 2.38
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Стяуа Букурещ - Клуж 2 - 0 1.89 3.17 4.00
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:30 Волунтари - Пандури 1 - 1 1.45 4.00 6.59
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Амкар Перм - Зенит Санкт Петербург 1 - 0 4.82 3.32 1.73
15:30 Спартак Москва - Анжи Махачкала 1 - 0 1.33 4.44 9.00
18:00 ФК Ростов - Терек Грозни 0 - 0 2.36 2.90 3.17
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
07:00 СКА-Хабаровск - Сокол Саратов 1 - 1 1.50 3.64 6.08
12:00 Сибир Новосибирск - Кубан Краснодар 0 - 0 2.53 2.99 2.65
12:00 Спартак Москва 2 - Енисей Красноярск 3 - 1 2.84 3.04 2.35
13:30 Волгар Астрахан - Зенит Санкт Петербург 2 4 - 3 2.16 3.02 3.21
15:00 Спартак Налчик - Балтика Калининград 0 - 0 2.38 2.84 3.00
15:00 ФК Тосно - ФК Тюмен 2 - 2 1.56 3.59 5.35
15:00 ФК Химки - Факел Воронеж 0 - 0 2.75 2.96 2.49
16:00 Мордовия Саранск - Нефтехимик Нижнекамск 1 - 0 2.03 2.98 3.61
18:00 Луч-Енергия Владивосток - Динамо Москва 0 - 2 11.85 5.36 1.19
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Либертас - Кайлунго 3 - 2 - - -
16:00 Пенароса - Тре Пене 1 - 7 - - -
16:00 Сан Джовани - Мурата 1 - 2 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Тренчин - Земплин Михаловце 4 - 1 1.33 4.61 7.34
18:30 Шпорт Подбрезова - Спартак Търнава 0 - 1 2.10 3.12 3.31
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Слован Братислава Б 2 - 0 1.40 4.68 5.45
16:00 Похроние Долна Жданя - Нове Место над Вахом 1 - 0 1.70 3.75 4.00
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кръшко - Целие 2 - 3 2.83 3.15 2.29
17:55 Домжале - Олимпия Любляна 1 - 0 2.56 3.08 2.59
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Младост Лучани - Партизан Белград 0 - 2 6.46 4.32 1.38
16:00 Борац Чачак - Чукарички 2 - 3 2.58 3.12 2.49
16:00 Вождовац Белград - Бачка Бачка Паланка 4 - 0 1.61 3.45 5.02
16:00 Напредак Крушевац - Радник Сурдулица 2 - 1 1.36 4.16 7.41
16:00 Рад Белград - Спартак Суботица 2 - 0 2.25 3.06 2.92
16:00 Раднички Ниш - ФК Нови Пазар 2 - 2 1.27 4.76 9.13
18:00 Цървена Звезда Белград - Явор Иваница 3 - 0 1.12 6.51 15.26
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Коняспор - Истанбул Башакшехир 0 - 3 3.39 3.05 2.24
18:00 Бешикташ - Кайзериспор 2 - 2 1.44 4.26 7.10
18:00 Ризеспор - Анталияспор 1 - 2 2.18 3.39 3.16
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Бандърмаспор - Елязъгспор 1 - 2 2.31 3.17 2.89
13:00 Гиресунспор - Ескишехирспор 0 - 0 2.55 3.13 2.63
15:00 Мерсин Идман Юрду - Алтънорду 1 - 1 2.81 3.21 2.28
17:30 Адана Демирспор - Манисаспор 1 - 1 1.87 3.47 3.72
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:15 Дъ Ню Сейнтс - Бала Таун 3 - 2 1.15 6.93 12.42
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зирка Кропивницкий - Динамо Киев 2 - 0 13.35 6.30 1.16
19:30 Заря Луганск - Шахтьор Донецк 1 - 2 8.03 4.71 1.31
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Верес Ровно - Нефтяник-Укрнафта 2 - 0 1.63 3.37 4.78
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Б36 Торсхавн 1 - 1 2.03 3.27 3.18
17:00 Клаксвик - Скала ИФ 0 - 0 1.24 5.16 8.59
17:00 Рунавик - ЕБ Стреймур 1 - 1 1.18 6.32 9.17
17:00 ТБ Творойри - Фуглафьордур 2 - 1 - - -
17:00 ХБ Торсхавн - 07 Вестур 2 - 0 1.38 4.53 5.93
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
16:00 КуПС Куопио - Хонка 2 - 4 1.74 3.56 4.00
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Вилем II - Цволе 2 - 0 2.29 3.19 3.04
15:30 Рода - Грьонинген 3 - 1 2.90 3.30 2.33
15:30 Фейенорд - АЗ Алкмаар 5 - 2 1.42 4.41 6.75
17:45 Аякс - Твенте 3 - 0 1.24 5.72 10.36
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Цибалия - Истра 1961 0 - 2 2.42 2.99 2.89
18:00 Славен - Осиек 1 - 2 2.12 3.09 3.36
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Младост Подгорица - Гарбал Радановичи 0 - 0 1.70 3.15 4.74
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Млада Болеслав - Спарта Прага 1 - 0 2.50 3.11 2.71
18:30 Славия Прага - Теплице 2 - 1 1.39 4.17 7.43
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сигма Оломоуц - Графин Влашим 1 - 0 1.59 3.71 4.65
15:30 Варнсдорф - Простейов 7 - 2 1.43 4.01 6.20
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Лозана Спорт - Йънг Бойс 0 - 0 4.13 3.94 1.69
14:45 Тун - Лугано 5 - 2 1.67 3.72 4.48
17:00 Сион - Базел 0 - 1 2.80 3.45 2.26
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Винтертур - Ксамакс 0 - 1 3.30 3.36 2.00
16:00 Сервет - Вил 2 - 0 1.29 4.86 9.02
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
17:00 Елфсборг - Бромапойкарна 1 - 2 1.44 4.49 5.81
19:30 Хакен - АИК Стокхолм 3 - 0 2.17 3.33 2.94
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Селтик - Рейнджърс 1 - 1 1.32 5.14 8.65
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:10 Банфийлд - Бока Хуниорс 0 - 2 3.26 3.14 2.12
01:00 Сан Мартин Сан Хуан - Хуракан Буенос Айрес 0 - 1 2.06 3.05 3.51
22:00 Расинг Клуб - Ланус 3 - 0 2.00 3.03 3.80
22:00 Темперлей - Тигре Виктория 3 - 1 2.68 2.94 2.59
22:00 Химнасия Ла Плата - Килмес Буенос Айрес 3 - 1 1.79 3.18 4.49
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Клуб Алмагро 1 - 1 2.21 2.93 3.22
01:00 Спортиво Естудиантес - Хувентуд Унида Гуалегуайчу 0 - 2 2.09 2.99 3.43
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Петролеро Якуиба - Стронгест Ла Пас 0 - 1 2.03 3.30 3.21
22:00 Боливар Ла Пас - Гуабира Монтеро 2 - 0 1.20 5.56 10.78
23:15 Университарио Сукре - Реал Потоси 0 - 2 1.36 4.25 7.23
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво дел Сулия - Депортиво Тачира 1 - 2 3.48 3.30 1.92
22:00 Метрополитанос - Естудиантес де Мерида 3 - 1 2.43 3.12 2.67
22:00 Монагас Матурин - Депортиво Анзоатеги отл. - - -
22:00 Трухилянос Валера - Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 2.55 3.14 2.52
23:00 Карабобо Валенсия - Атлетико Венецуела 1 - 0 1.66 3.51 4.48
23:00 Каракас - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.18 3.18 3.01
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Хайфонг - Тханхоа 0 - 0 1.99 3.56 3.01
13:00 Сайгон ФК - Сонглам Нгеан Вин 3 - 1 2.13 3.44 2.88
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Миктлан - Депортиво Карча 0 - 0 - - -
19:00 Мунисипал - Сучитепекес 1 - 0 1.32 4.06 9.17
20:00 Малакатеко - Антигуа ГФК 2 - 1 1.90 3.16 3.66
22:30 Гуастатоя - Маркуензе 0 - 0 1.66 3.28 4.80
23:00 Кобан Империал - Комуникасионес 2 - 1 - - -
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте дел Вале - Делфин Манта 1 - 1 1.54 3.63 5.63
19:00 Макара Амбато - Ел Национал Кито 1 - 0 2.00 3.18 3.49
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Исидро Метапан - Чалатенанго 0 - 1 1.55 3.68 5.00
03:00 Фирпо Усулутан - Агила Сан Мигел 0 - 0 2.62 3.32 2.31
23:00 Мунисипал Лименьо - Драгон Сан Мигел 0 - 3 1.69 3.44 4.26
23:00 Сонсонате - Санта Текла 1 - 4 2.27 3.33 2.69
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:05 Чърчил Брадърс Гоа - Шилонг Ладжонг 0 - 0 2.09 3.07 3.38
15:35 Ченай Сити - Ийст Бенгал Калкута 2 - 1 4.00 3.32 1.79
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Гуанджоу РФ - Чанчун Ятай 1 - 0 1.80 3.50 3.94
13:35 Хенан Джайне - Ляонин Хууин 1 - 1 1.76 3.34 4.44
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Кортулуа - Депортес Толима 2 - 2 2.89 3.03 2.33
01:00 Алианса Петролера - Атлетико Насионал 1 - 5 2.30 2.98 3.02
02:45 Мильонариос Богота - Америка де Кали 3 - 0 1.67 3.41 4.65
22:30 Тигрес - Рионегро 0 - 0 2.40 2.88 2.97
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:45 ЛД Алахуеленсе - Перес Селедон 2 - 0 1.54 3.79 5.16
03:30 Сан Карлос - Кармелита 0 - 2 1.80 3.26 4.01
04:00 Ередиано - Мунисипал Либерия 7 - 1 1.37 4.11 7.31
21:30 Сантос де Гуапилес - Белен Сигло XXI 2 - 2 1.72 3.55 4.07
22:00 Картахинес - Универсидад де Коста Рика 1 - 1 1.90 3.33 3.57
23:00 Лимон - Депортиво Саприса 0 - 0 2.78 3.32 2.23
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Курибга - Дифа Ел Хадида 0 - 0 3.30 2.74 2.24
19:00 Олимпик Сафи - Раджа Казабланка 0 - 0 4.59 2.83 1.86
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Тихуана отл. 2.27 3.23 2.90
03:00 Америка Мексико - Некакса Агуаскалиентес отл. 1.74 3.42 4.34
03:00 Атлас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико отл. 2.48 3.17 2.66
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Чивас Гуадалахара отл. 2.04 3.28 3.40
03:06 Пачука - Монаркас Морелия отл. 2.15 3.64 3.74
20:00 Депортиво Толука - Крус Асул отл. 2.32 3.16 2.88
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Потрос УАЕМ 1 - 3 1.98 3.17 3.43
03:00 Лорос де ла У. де К. - Симаронес де Сонора 0 - 1 2.31 3.07 2.86
03:00 Селая - Мурсиелагос 2 - 1 1.48 3.93 5.46
05:00 Дорадос де Синалоа - Кафеталерос де Тапачула 2 - 0 1.44 3.83 6.29
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Тим Уелингтън - Тасман Юнайтед 5 - 1 1.17 6.11 10.39
05:35 Хамилтън Уондърърс - Уелингтън Финикс Б 1 - 3 2.55 3.69 2.28
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Насионал Асунсион - Сол де Америка 1 - 1 2.28 3.25 2.79
23:00 Серо Портеньо - Олимпия Асунсион 2 - 1 2.55 3.25 2.48
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
02:00 Академия Кантолао - Мелгар Арекипа отл. 1.98 3.06 3.54
18:00 Унион Комерсио - Спортинг Кристал 2 - 2 2.86 3.26 2.26
20:15 Спорт Уанкайо - Университарио де Депортес 2 - 1 1.72 3.51 4.28
23:00 Алианса Лима - Хуан Аурих 7 - 2 1.53 3.74 5.60
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Монреал Импакт - Сиатъл Саундърс 2 - 2 2.39 3.20 2.88
03:30 Хюстън Динамо - Кълъмбъс Крю 3 - 1 2.07 3.37 3.36
04:00 Спортинг Канзас Сити - Далас 0 - 0 2.08 3.31 3.40
04:45 Сан Хосе Еърткуейкс - Ванкувър Уайткепс 3 - 2 1.82 3.39 4.30
20:00 Ню Йорк Сити - Ди Си Юнайтед 4 - 0 1.73 3.77 4.30
23:00 Минесота Юнайтед - Атланта Юнайтед 1 - 6 2.41 3.28 2.78
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ратчабури - Полис Теро 1 - 0 1.63 3.46 4.71
13:00 Сукотай - Суфанабури 2 - 3 1.99 3.32 3.27
14:00 Сисакет - Чонбури 1 - 2 3.40 3.40 1.91
14:00 Супер Пауър Самут Пракан - Патая Юнайтед 1 - 3 2.30 3.41 2.64
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:00 Пахтакор Ташкент - Динамо Самарканд 0 - 1 1.40 4.50 5.63
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Бостън Ривър - Ливърпул Монтевидео 3 - 1 2.33 3.11 2.78
21:30 Дефенсор Спортинг - Пласа Колония 1 - 3 1.70 3.49 4.31
21:30 Монтевидео Уондърърс - Ел Танкуе Сислей 1 - 2 1.72 3.49 4.16
21:30 Хувентуд де Лас Пиедрас - Серо Монтевидео 1 - 1 2.73 3.19 2.32
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад Католика - Антофагаста 4 - 1 1.60 3.83 4.79
17:00 Уачипато Талкауано - О'Хигинс Ранкагуа 0 - 2 2.69 3.35 2.35
23:00 Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад де Чили 0 - 3 3.13 3.37 2.08
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
15:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Марицбург Юнайтед 3 - 1 1.90 3.20 3.63
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
08:00 Поханг Стийлърс - Куанджу 2 - 0 2.09 3.03 3.41
08:00 Чуннам Драгонс - Сангжу Сангму 1 - 3 2.33 3.03 2.93
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Звейген Канадзава - Шонан Белмар 0 - 0 4.88 3.36 1.69
06:00 Оита Тринита - Ренофа Ямагучи 2 - 0 2.26 3.11 3.05
06:00 Роасо Кумамото - Монтедио Ямагата 1 - 1 3.16 2.95 2.28
07:00 Ависпа Фукуока - Киото Санга 2 - 1 2.40 2.95 2.94
07:00 Гифу - Мацумото Ямага 0 - 1 3.90 3.17 1.92
07:00 Каматамаре Сануки - Ехиме ФК 2 - 2 3.19 2.87 2.33
07:00 Мачида Зелвия - Фагиано Окаяма 1 - 1 2.37 2.96 3.00
07:00 Токушима Вортис - В-Варен Нагазаки 3 - 1 2.47 2.88 2.96
08:00 Йокохама ФК - Теспакусатсу Гунма 1 - 0 1.75 3.31 4.58
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Розенборг (Нор) - ФХ Хафнарфьордур (Исл) 1 - 1 1.20 5.75 9.00
15:00 Хелзинборг (Шве) - Кристианстад (Шве) 2 - 0 1.20 5.88 8.80
17:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Стрьомгодсет (Нор) 2 - 1 2.16 3.44 2.84