Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Март '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Родъръм Юнайтед като гост няма победа от 18 мача

Донкастър като домакин няма загуба от 17 мача

Лейтън Ориент като домакин 14 загуби от 18 мача

Монако като домакин 50 вкарани гола в 14 мача - 3.57 на мач

Кювили-Руан като гост няма загуба от 11 мача

Кукъс няма загуба от 24 мача

Женлаи 16 загуби от 18 мача

Аполон Смирни като гост 8 победи от 9 мача

Унген като гост 37 получени гола в 10 мача - 3.70 на мач

Свети Юр като домакин 7 загуби от 9 мача

Риека няма загуба от 23 мача

Збройовка Бърно като домакин 6 равенства от 9 мача

Витковице 14 загуби от 17 мача

Арсенал Саранди като гост само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Депортиво Лара като домакин нито един получен гол в 4 мача

Кувейт СК няма загуба от 13 мача

Веракрус няма равенство от 9 мача

Индепендиенте ФБК 3 равенства от 5 мача

Ал Халеедж Сайхат като домакин няма победа от 9 мача

Бурирам Юнайтед 15 вкарани гола в 5 мача - 3.00 на мач

Суд Америка Монтевидео няма победа от 5 мача

Палестино Сантяго няма победа от 5 мача

Анкета

Ще успее ли България да изненада Холандия на 25 Март в София?

ТВ програма
Diema Sport
Етър Велико Търново - Септември София 12:30 на живо
TV Plus
Валенсия - Спортинг Хихон 14:00 на живо
Diema Sport 2
Мидълзбро - Манчестър Сити 14:15 на живо
Diema Sport
Черно море - Ботев Пловдив 15:00 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Борусия Дортмунд 16:30 на живо
Diema Sport 2
Престън - Рединг
17:00 на живо
F Plus
Севиля - Леганес
17:15 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Монтана
17:30 на живо
Nova Sport
Монако - Бордо
17:45 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Линкълн Сити
19:30 на живо
EuroSport 2
Инголщат - Кьолн
19:30 на живо
Diema Sport
Монпелие - Нант
21:00 на живо
Sport  Plus HD
Гранада - Атлетико Мадрид 21:45 на живо
Ring.BG
Дженоа - Сампдория
21:45 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Уест Хям
22:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 11 Март, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
01:00 Тринидад и Тобаго - Барбадос 2 - 0 1.17 6.50 10.00
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Борнемут - Уест Хям 3 - 2 2.47 3.42 2.90
17:00 Евертън - Уест Бромич 3 - 0 1.63 3.82 5.93
17:00 Хъл Сити - Суонзи 2 - 1 2.47 3.25 3.02
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Астън Вила - Шефилд Уензди 2 - 0 2.41 3.10 3.12
17:00 Барнзли - Ипсуич 1 - 1 2.33 3.29 3.08
17:00 Брентфорд - Хъдърсфийлд 0 - 1 2.74 3.42 2.49
17:00 Бъртън Албион - Нотингам Форест 1 - 0 2.34 3.16 3.19
17:00 Кардиф - Бирмингам 1 - 1 1.79 3.50 4.69
17:00 Лийдс - Куинс Парк Рейнджърс 0 - 0 1.82 3.50 4.47
17:00 Норич - Блекбърн 2 - 2 1.70 3.75 4.87
17:00 Нюкасъл - Фулъм 1 - 3 1.75 3.78 4.44
17:00 Престън - Рединг 3 - 0 2.14 3.29 3.48
17:00 Уигън - Бристъл Сити 0 - 1 2.50 3.13 2.95
17:00 Уулвърхямптън - Родъръм Юнайтед 1 - 0 1.39 4.86 7.81
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бристол Роувърс - Саутенд 2 - 0 2.24 3.20 3.16
17:00 Джилингам - Скънторп 3 - 2 3.31 3.32 2.13
17:00 Ковънтри - Брадфорд Сити 0 - 2 4.11 3.34 1.89
17:00 Милтън - Рочдейл 2 - 2 2.08 3.32 3.41
17:00 Олдъм - Бъри 0 - 0 2.41 3.15 2.93
17:00 Питърбъро - Оксфорд Юнайтед 1 - 2 2.68 3.31 2.51
17:00 Порт Вейл - Суиндън 3 - 2 3.13 3.31 2.21
17:00 Уимбълдън - Нортхямптън Таун 0 - 1 2.08 3.35 3.40
17:00 Флийтууд Таун - Болтън 2 - 4 2.32 3.06 3.18
17:00 Чарлтън - Уолсол 1 - 1 2.20 3.20 3.27
17:00 Честърфийлд - Шросбъри Таун 1 - 1 2.63 3.18 2.64
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Кроули Таун 2 - 2 1.87 3.50 3.95
17:00 Донкастър - Челтнъм Таун 2 - 0 1.65 3.75 4.97
17:00 Екзитър - Акрингтън Стенли 0 - 2 2.05 3.58 3.24
17:00 Карлайл - Кембридж Юнайтед 0 - 3 2.46 3.26 2.75
17:00 Колчестър - Портсмут 0 - 4 4.12 3.59 1.81
17:00 Крю Александра - Нюпорт Каунти 1 - 2 2.03 3.31 3.57
17:00 Лейтън Ориент - Гримсби Таун 0 - 3 3.16 3.11 2.29
17:00 Лутън Таун - Стивънидж Бороу 0 - 2 1.83 3.54 4.09
17:00 Мансфийлд Таун - Плимут 0 - 2 2.21 3.13 3.32
17:00 Моркамб - Йоувил 1 - 3 2.45 3.15 2.84
17:00 Нотс Каунти - Хартлипул 2 - 1 1.92 3.41 3.83
17:00 Уикъмб - Блекпул 0 - 0 2.49 3.11 2.84
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бромли - Норт Фериби Юнайтед 3 - 0 1.64 3.82 4.55
17:00 Гайзли - Алдършот Таун 1 - 0 2.98 3.14 2.29
17:00 Дагенъм и Редбридж - Форест Грийн Роувърс 2 - 1 2.97 3.33 2.20
17:00 Ийстли - Бароу 2 - 0 2.54 3.13 2.62
17:00 Макълсфийлд Таун - Мейдстоун Юнайтед отл. 1.66 3.55 4.72
17:00 Рексъм - Гейтсхед 0 - 2 2.38 3.16 2.81
17:00 Саутпорт - Торки Юнайтед 1 - 2 2.23 3.23 2.98
17:00 Солихъл Муурс - Брейнтри Таун 3 - 3 2.26 3.17 2.98
17:00 Сътън Юнайтед - Йорк Сити 2 - 2 2.13 3.18 3.23
17:00 Уокинг - Боръм Ууд 0 - 0 2.28 3.08 3.04
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:15 Мидълзбро - Манчестър Сити 0 - 2 9.28 5.08 1.34
19:30 Арсенал - Линкълн Сити 5 - 0 1.06 12.97 30.49
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт 3 - 0 1.12 8.62 22.79
16:30 Дармщат 98 - Майнц 05 2 - 1 3.84 3.33 2.01
16:30 РБ Лайпциг - Волфсбург 0 - 1 1.61 3.93 5.70
16:30 Фрайбург - Хофенхайм 1 - 1 3.06 3.43 2.30
16:30 Херта Берлин - Борусия Дортмунд 2 - 1 4.38 3.63 1.81
19:30 Инголщат - Кьолн 2 - 2 2.49 3.10 3.03
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Вюрцбургер Кикерс - Динамо Дрезден 0 - 2 2.58 3.05 2.78
14:00 Хановер 96 - Мюнхен 1860 1 - 0 1.83 3.58 3.98
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 0 2.12 3.04 3.39
15:00 Дуисбург - Веен Висбаден 0 - 1 1.82 3.32 4.15
15:00 Майнц 05 II - Вердер Бремен II 0 - 1 2.10 3.21 3.31
15:00 Падерборн - Рот-Вайс Ерфурт 0 - 1 2.13 3.09 3.36
15:00 Фортуна Кьолн - Ян Регенсбург 2 - 2 2.90 3.09 2.38
15:00 ФСВ Франкфурт - Халешер 0 - 1 2.54 3.00 2.77
15:00 Шпортфройнде Лоте - Ханза Рощок 2 - 0 2.09 3.19 3.34
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Валенсия - Спортинг Хихон 1 - 1 1.48 4.48 6.60
17:15 Севиля - Леганес 1 - 1 1.51 4.16 6.83
19:30 Малага - Алавес 1 - 2 2.00 3.29 4.01
21:45 Гранада - Атлетико Мадрид 0 - 1 7.81 4.31 1.45
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Майорка - Луго 1 - 1 1.89 3.22 4.11
19:00 Валядолид - Леванте 0 - 4 2.23 2.98 3.32
19:00 Мирандес - УКАМ Мурсия 1 - 1 2.40 2.99 3.03
19:00 Нумансия - Реал Овиедо 0 - 0 2.06 3.04 3.73
21:30 Кордоба - Сарагоса 2 - 1 2.35 3.03 3.02
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:30 Исара - Бургос 1 - 0 2.13 2.87 3.46
19:00 Мутилвера - Културал Леонеса 0 - 1 5.43 3.33 1.60
19:00 Расинг Ферол - Леалтад 1 - 0 1.69 3.23 4.79
21:30 Паленсия - Туделано 0 - 0 2.29 2.73 3.30
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Унион - Толедо 1 - 0 2.27 2.90 3.13
18:00 Аморебиета - Райо Махадаонда 1 - 0 2.26 3.06 2.94
19:00 Герника Клуб - Фуенлабрада 1 - 2 2.49 2.92 2.75
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Лагостера - Гава 1 - 0 1.61 3.45 4.97
19:00 Валенсия Местая - Корнеля 2 - 1 1.64 3.35 5.01
19:00 Лейда Еспортиу - Алкояно 2 - 1 2.48 2.81 2.84
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Дженоа - Сампдория 0 - 1 2.44 3.23 2.96
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бари - Фрозиноне 1 - 0 2.35 3.02 3.09
16:00 Беневенто - Виртус Ентела 0 - 0 1.87 3.23 4.26
16:00 Салернитана - Бреша 2 - 0 1.59 3.61 5.63
16:00 СПАЛ - Чезена 2 - 0 2.02 3.15 3.74
16:00 Специя - Авелино 2 - 1 1.58 3.52 6.12
16:00 Читадела - Перуджа 1 - 1 2.28 2.97 3.28
19:00 Латина - Карпи 0 - 1 2.82 2.86 2.66
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Про Пиаченца 0 - 2 2.12 3.14 3.15
15:30 Джиана Ерминио - Лупа Рома 2 - 1 1.60 3.51 5.01
15:30 Карарезе - Расинг Рома 6 - 0 2.22 3.12 2.98
15:30 Комо - Пистоезе 1 - 0 1.88 3.08 3.95
15:30 Пиаченца - Сиена 3 - 0 1.65 3.35 4.91
17:30 Алесандрия - Олбия 2 - 1 1.31 4.33 8.40
17:30 Кремонезе - Тутокуойо 3 - 1 1.38 3.99 7.28
17:30 Понтедера - Ренате 1 - 1 2.43 2.92 2.81
19:30 Прато - Лукезе 3 - 2 2.47 2.92 2.77
21:30 Арецо - Ливорно 1 - 0 2.15 3.02 3.17
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:45 Монако - Бордо 2 - 1 1.44 4.48 6.90
21:00 Гингам - Бастия 5 - 0 1.67 3.50 5.65
21:00 Монпелие - Нант 2 - 3 2.08 3.23 3.68
21:00 Нанси - Лил 1 - 2 2.65 2.93 2.94
21:00 Рен - Дижон 1 - 1 1.76 3.49 4.83
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Страсбург - Брест 4 - 1 2.08 2.96 3.70
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
15:30 Булон - Кювили-Руан 2 - 2 1.96 3.09 3.73
16:00 Седан - Шатору 2 - 1 3.58 3.08 2.00
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Санкт Полтен - Рийд 1 - 0 2.25 3.19 3.06
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Ред Бул Залцбург 1 - 1 7.54 4.48 1.38
19:30 Алтах - Матерсбург 3 - 0 1.84 3.45 3.97
19:30 Аустрия Виена - Волфсбергер 3 - 0 1.51 4.03 5.82
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукъс - Кораби Пешкопия 4 - 0 - - -
15:00 Партизани Тирана - Фламуртари 2 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 ФК Санта Колома - Луситанос 0 - 0 - - -
21:30 Женлаи - УЕ Енгордани 0 - 1 - - -
21:30 Ордино - УЕ Санта Колома 0 - 3 - - -
21:30 Сант Жулия - Енкамп 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гандзасар Капан - Бананц Ереван 1 - 0 1.71 3.28 4.50
Беларус - Суперкупа Беларус - Суперкупа Рез. 1 X 2
14:00 Торпедо Жодино - БАТЕ Борисов 1 - 3 4.49 3.77 1.61
Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Рьозеларе - Роял Антверпен** (1 - 3) 1 - 2 2.40 3.29 2.61
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Крупа - Челик Зеница 0 - 0 1.93 3.64 3.14
16:00 Металеге-БСИ Яйце - Железничар Сараево 0 - 1 7.82 4.08 1.35
16:00 Младост Добой Какан - Жрински Мостар 0 - 1 3.42 4.05 3.73
16:00 Олимпик Сараево - Витез 0 - 0 3.70 3.04 1.94
16:00 Радник Биелина - Слобода Тузла 2 - 1 1.94 3.13 3.58
16:00 ФК Сараево - Широки Брег 2 - 0 1.43 3.81 6.63
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Черно море - Ботев Пловдив 1 - 1 1.72 3.50 4.21
17:30 ЦСКА София - Монтана 2 - 1 1.10 7.62 16.70
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Етър Велико Търново - Септември София 2 - 1 2.38 3.02 2.70
15:30 Ботев Враца - Спартак Плевен 1 - 1 1.82 3.35 3.65
15:30 Витоша Бистрица - Банско 4 - 1 1.19 5.36 10.68
15:30 Локомотив София - Поморие 3 - 0 2.42 3.15 2.57
15:30 Созопол - Несебър 3 - 3 1.83 3.26 3.67
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси 1 - 0 - - -
13:00 Дила Гори - Динамо Батуми 0 - 1 - - -
13:00 Колхети-1913 Поти - Сабуртало Тбилиси 3 - 0 - - -
13:00 Самтредия - Чихура Сачхере 0 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пас Янина - Панайтоликос 0 - 0 1.81 3.17 4.70
17:15 Паниониос Атина - Лариса 1 - 0 1.28 4.64 12.20
19:30 Ираклис Солун - Панатинайкос 1 - 1 6.83 3.71 1.50
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Панайгиалиос Егио - Аполон Смирни 0 - 0 - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лингби - Виборг 1 - 0 2.15 3.23 3.40
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Вапрус Пярну - Таммека Тарту 1 - 1 5.75 4.32 1.45
13:00 Левадия Талин - Силамае Калев 5 - 0 1.39 4.24 6.28
13:00 Тулевик Вилянди - Пайде Линнамеесконд 2 - 3 2.49 3.64 2.33
16:00 Нарва Транс - ФКИ Талин 1 - 2 4.59 4.01 1.55
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Петах Тиква - МС Ашдод 0 - 1 1.64 3.53 4.89
20:30 Бней Сахнин - Апоел Тел Авив 0 - 0 2.08 3.03 3.46
20:30 Ирони Кирят Шмона - Апоел Кфар Саба 1 - 2 1.43 3.75 7.10
20:30 Макаби Хайфа - Апоел Раанана 2 - 0 1.51 3.62 6.01
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Коб Рамблърс - Шелбърн 1 - 1 2.23 3.08 3.05
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
13:00 Акранес - ИР Рейкявик 2 - 1 1.13 7.22 11.38
15:30 Стярнан Гардабаер - Лейкнир Фаскрудсфирди 1 - 0 - - -
16:00 Хаукар Хафнарфьордур - Грота Селтярнарнес 3 - 3 1.43 4.27 5.56
17:00 Викингур Олафсвик - Тор Акурейри 0 - 2 1.87 3.74 3.27
17:15 Лейкнир Рейкявик - Вестманаейяр 1 - 3 3.12 3.60 1.95
19:15 Фьолнир Рейкявик - Селфос 2 - 4 1.59 4.07 4.29
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Аполон Лимасол 1 - 1 3.78 3.32 1.82
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Неа Саламина - Арис Лимасол 0 - 3 3.03 3.15 2.16
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Вентспилс - Метта ЛУ Рига 2 - 0 1.16 5.52 14.12
16:00 ФК Лиепая - Рига ФК 0 - 1 2.11 3.19 3.07
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кауно Жалгирис - Атлантас Клайпеда 0 - 1 7.25 4.50 1.32
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Валета - Пембрук Атлета 4 - 0 1.21 5.39 9.42
15:00 Гзира Юнайтед - Слима Уондърърс 0 - 1 3.53 3.94 1.72
17:00 Сейнт Андрюс ФК - Таршин Рейнбоус 1 - 0 2.81 3.33 2.18
17:00 Хибърниънс - Моста ФК 4 - 0 1.18 5.38 12.53
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Дачия Кишинев - Унген 3 - 0 1.06 8.43 18.32
14:00 Зимбру Кишинев - Саксан Гагауз Ери 0 - 0 - - -
16:00 Шериф Тираспол - Милсами Орхей 5 - 0 1.60 3.67 4.48
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Плоцк - ЛКС Нечеча 1 - 0 2.26 3.10 3.18
19:00 Рух Хожов - Лехия Гданск 2 - 1 3.32 3.25 2.13
21:30 Ягиелония Бялисток - Корона Келце 4 - 1 1.54 3.81 6.02
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 ГКС Тихи - Ключборк 4 - 2 1.87 3.23 3.97
18:00 Погон Шедълце - Гурник Забже 2 - 1 3.37 3.14 2.09
18:00 Стал Мелец - Олимпия Груджьондз 1 - 0 2.73 3.10 2.45
18:45 Сандеця Нови Сач - Заглембие Сосновец 5 - 0 2.17 3.20 3.11
19:00 Висла Пулави - Вигри Сувалки 0 - 1 3.12 3.10 2.22
19:00 Подбескидзе - Хробри Глогов 2 - 1 1.95 3.23 3.66
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витория Сетубал - Фейрензе 1 - 2 1.96 3.02 4.22
20:15 Шавеш - Спортинг Брага 0 - 0 3.31 3.00 2.26
22:30 Тондела - Спортинг Лисабон 1 - 4 7.99 4.31 1.39
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Портимонензе - Фамаликао 2 - 1 1.59 3.34 5.78
13:15 Спортинг Брага Б - Жил Висенте 2 - 1 1.96 3.08 3.79
17:00 Академика Коимбра - Фафе 0 - 0 1.52 3.50 6.42
17:00 Олянензе - Кова Да Пиедаде 2 - 1 2.49 2.95 2.78
17:00 Пенафиел - Визела 3 - 0 1.77 3.21 4.51
17:00 Спортинг Ковиля - Витория Гимараеш Б 2 - 2 1.59 3.38 5.82
17:00 Спортинг Лисабон Б - Академико Визеу 3 - 1 1.80 3.34 4.13
17:00 Униао Мадейра - Порто Б 1 - 0 2.00 3.12 3.60
17:00 Фреамунде - Варзин 1 - 3 2.34 2.81 3.17
19:00 Санта Клара - Бенфика Б 2 - 1 1.92 3.12 3.87
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Астра Гюргево - Университатя Крайова 0 - 0 1.82 3.30 4.25
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Студентеск Яш - Конкордия Кяжна 3 - 1 2.14 3.04 3.38
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:30 ФК Уфа - Криля Советов 1 - 0 2.25 2.88 3.39
13:00 ЦСКА Москва - Том Томск 4 - 0 1.02 17.46 29.91
15:30 Рубин Казан - ФК Оренбург 0 - 0 1.94 2.99 4.22
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Фолгоре Фалциано 0 - 2 - - -
16:00 Фаетано - Виртус 1 - 2 - - -
16:00 Ювенес Догана - Тре Фиори 3 - 2 - - -
22:15 Фиорентино - Космос Серавале 3 - 1 2.00 3.40 3.13
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Портадаун 3 - 0 1.61 3.98 4.38
17:00 Гленавон - Дънганън Суифтс 2 - 0 1.86 3.58 3.54
17:00 Коулрейн - Гленторан 2 - 0 1.63 3.69 4.65
17:00 Крусейдърс - Карик Рейнджърс 3 - 0 1.15 6.53 13.74
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 ДАК Дунайска Стреда - Жилина 2 - 2 2.68 3.27 2.36
18:00 Ружомберок - Татран Прешов 5 - 0 1.40 4.02 7.12
18:00 Сеница - Слован Братислава 0 - 1 5.85 3.76 1.50
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Рез. 1 X 2
16:00 Свети Юр - Серед 1 - 4 6.20 4.05 1.35
16:00 ШТК 1914 Шаморин - Дукла Банска Бистрица 3 - 1 1.21 5.16 7.69
17:00 Нитра - Фомат Мартин 7 - 0 1.13 6.47 9.13
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рудар Веление - Горица 1 - 3 2.24 3.09 2.99
19:00 Копер - Радомлие 4 - 1 1.40 4.12 6.77
21:15 Марибор - Алуминий Кидричево 4 - 1 1.27 5.00 8.61
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кардемир Карабукспор - Аданаспор 2 - 0 1.57 3.80 5.82
15:00 Османлиспор - Бурсаспор 1 - 1 1.57 3.87 5.71
18:00 Газиантепспор - Касъмпаша 0 - 2 2.32 3.23 3.01
18:00 Галатасарай - Генчлербирлиги 3 - 2 1.75 3.63 4.49
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Самсунспор - Газиантеп ББ 0 - 0 1.77 3.36 4.38
15:00 Денизлиспор - Болуспор 3 - 2 2.42 3.17 2.76
17:30 Йени Малатияспор - Шанлъурфаспор 2 - 1 1.66 3.49 4.69
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Бангор Сити 2 - 3 2.66 3.35 2.36
16:30 Конас Кий - Кардиф Метрополитън 2 - 0 1.43 3.98 6.82
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Ворскла Полтава 3 - 2 4.45 3.37 1.73
14:00 Черноморец Одеса - Стал Каменское 0 - 1 2.55 3.00 2.66
17:00 Александрия - Днипро Днепропетровск 0 - 0 1.69 3.43 4.64
17:00 Карпати Лвов - Волин Луцк 2 - 1 1.48 3.73 6.40
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
16:30 Видеотон Фехервар - Диошдьор 2 - 0 1.21 5.53 11.30
16:30 Дебрецен - Пакш 1 - 3 1.58 3.46 5.75
16:30 Мезьокьовешд - Дюрмот 1 - 1 2.09 3.14 3.35
16:30 МТК Будапеща - Вашаш Будапеща 1 - 0 2.69 3.04 2.53
19:00 Уйпещ - Хонвед Будапеща 1 - 1 2.37 2.96 2.98
19:00 Ференцварош - Халадаш Сомбатхей 3 - 1 1.44 4.06 6.51
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
12:00 Интер Турку - ВПС Вааса 2 - 0 2.37 3.20 2.76
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - НЕК Ниймеген 1 - 0 2.14 3.24 3.31
20:45 Го Ахед Игълс - ПСВ Айндховен 1 - 3 10.26 5.51 1.25
20:45 Хераклес - Утрехт 2 - 1 3.21 3.41 2.11
21:45 Екселсиор - Хееренвеен 4 - 1 3.40 3.49 2.01
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - РНК Сплит 4 - 0 1.08 8.21 21.15
18:00 Хайдук Сплит - Риека 1 - 1 3.80 3.18 1.94
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Искра Даниловград - Рудар Плевля 1 - 0 3.69 3.12 1.88
15:30 Йединство Биело Поле - Зета Голубовци 0 - 3 4.76 3.59 1.58
15:30 Ловчен Цетине - Бокели Котор 2 - 0 2.05 3.20 3.11
15:30 Петровац - Сутиеска Никшич 0 - 3 2.68 3.15 2.31
17:00 Будучност Подгорица - Дечич Тузи 0 - 1 1.29 4.52 8.70
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Височина Ихлава - Карвина 2 - 4 1.95 3.28 3.69
16:00 Дукла Прага - Баумит Яблонец 1 - 0 1.85 3.34 3.99
16:00 Прибрам - Храдец Кралове 1 - 0 2.56 3.20 2.59
16:00 Фастав Злин - Словачко 1 - 1 1.79 3.32 4.33
16:30 Збройовка Бърно - Бохемианс 1905 Прага 0 - 0 1.92 3.19 3.89
18:45 Виктория Пилзен - Слован Либерец 1 - 0 1.44 4.07 6.76
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Пардубице 0 - 1 2.06 3.22 3.28
11:15 Тринец - МАС Таборско 2 - 0 2.25 3.21 2.82
15:30 Витковице - Виктория Жижков 1 - 0 2.34 3.05 2.83
15:30 Фридек-Мистек - Баник Острава 2 - 1 5.99 4.09 1.46
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Грасхопърс - Вадуц 1 - 2 1.57 3.95 4.97
21:00 Санкт Гален - Люцерн 1 - 1 2.65 3.49 2.36
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Киасо - Волен 0 - 0 1.99 3.21 3.50
20:00 Шафхаузен - Ле Монт 2 - 2 1.66 3.60 4.55
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
17:00 Йостерсунд - Трелеборг 4 - 1 1.23 5.50 9.42
19:30 ИФК Гьотеборг - Норкьопинг 1 - 2 2.18 3.27 2.99
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Мъдъруел 1 - 0 1.27 5.57 9.86
17:00 Партик Тисъл - Инвърнес КТ 1 - 1 1.95 3.36 3.74
17:00 Рос Каунти - Килмарнък 1 - 2 1.82 3.50 4.12
17:00 Сейнт Джонстън - Дънди ФК 2 - 0 1.95 3.37 3.74
17:00 Хартс - Хамилтън 4 - 0 1.56 4.01 5.44
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Аяр Юнайтед - Фолкърк 1 - 4 4.20 3.62 1.74
17:00 Дъмбартън - Рейт Роувърс 4 - 0 2.41 3.32 2.68
17:00 Сейнт Мирън - Дънфърмлин 0 - 0 2.46 3.30 2.63
19:15 Грийнок Мортън - Куин ъф Саут 1 - 0 2.44 3.18 2.75
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Еърдри 3 - 4 2.70 3.29 2.37
17:00 Алоа Атлетик - Стенхаусмюър 2 - 1 1.66 3.87 4.33
17:00 Ливингстън - Ийст Файф 0 - 1 1.52 3.87 5.65
17:00 Питърхед - Брихин Сити 0 - 1 1.98 3.46 3.33
17:00 Странрар - Куинс парк ФК 1 - 1 2.02 3.28 3.38
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Елгин Сити 1 - 0 2.71 3.54 2.27
17:00 Арброут - Клайд 1 - 0 1.91 3.55 3.44
17:00 Берик Рейнджърс - Каудънбийт 1 - 3 2.31 3.37 2.75
17:00 Монтроуз - Стърлинг Албиън 1 - 3 2.09 3.38 3.13
17:00 Форфар Атлетик - Единбург Сити 1 - 2 1.70 3.52 4.59
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:50 Мелбърн Виктори - Пърт Глори 4 - 1 1.69 3.97 4.31
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 НА Хюсеин Дей - МК Оран 1 - 0 2.02 2.93 3.73
16:00 УСМ Ел Хараш - ЖС Саура 0 - 0 1.99 2.89 3.84
17:00 УСМ Бел-Абес - КР Белуиздад 0 - 0 1.83 3.04 4.32
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Патронато Парана - Арсенал Саранди 4 - 2 1.95 3.05 3.88
22:00 Дефенса и Хустисия - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 2.23 2.99 3.18
22:00 Сан Лоренцо де Алмагро - Белграно Кордоба 2 - 1 1.71 3.39 4.57
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Дъглас Хейг - Фландрия 2 - 3 1.87 3.00 4.18
02:00 Крусеро дел Норте - Лос Андес 2 - 1 2.69 2.82 2.65
02:05 Институто Кордоба - Архентинос Хуниорс 2 - 1 3.02 2.90 2.32
02:30 Сан Мартин Тукуман - Химнасия Хухуй 3 - 0 2.15 2.93 3.39
22:00 Атлетико Парана - Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 2.67 2.88 2.60
22:00 Вия Далмине - Сантамарина 2 - 2 1.96 2.97 3.83
22:00 Гилермо Браун - Сентрал Кордоба 0 - 0 1.80 3.15 4.28
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:15 Ал Наджма - Ал Ахли Манама 0 - 2 2.64 3.13 2.39
18:30 Ийст Рифа - Ал Рифа 2 - 3 2.73 3.21 2.29
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Сан Хосе Оруро - Спорт Бойс Уорнес 3 - 1 1.67 3.58 4.27
23:15 Насионал Потоси - Хорхе Вилстерман 0 - 0 1.91 3.50 3.39
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Лара - Атлетико Сокопо 1 - 0 1.33 4.36 7.48
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 СХБ Дананг - Хошимин Сити 3 - 3 1.76 3.63 3.67
12:00 Хоанган Гялай - Санна Кхан Хоа 0 - 2 1.91 3.61 3.19
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:15 Барселона Гуаякил - Ривър Плейт Еквадор 2 - 0 1.53 3.67 5.39
03:00 Депортиво Куенка - Клан Хувенил 2 - 0 1.71 3.41 4.51
19:00 Универсидад Католика Кито - ЛДУ Кито 3 - 0 2.41 3.10 2.76
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:05 ДСК Шиваянс Пуна - Мумбай 5 - 0 2.06 3.06 3.43
13:05 Минерва Пенджаб - Айзол 2 - 2 2.98 3.01 2.26
15:35 Бенгалуру - Мохун Баган Калкута 0 - 0 2.29 3.01 2.91
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Гуейджоу Хенфен Чжичен - Пекин Гуоан 1 - 1 4.22 3.23 1.83
09:30 Чунцин Лифан - Хъбей Чайна Форчън 1 - 1 2.91 3.14 2.32
13:35 Шанхай Грийнланд - Тиендзин Цюендзиен 1 - 1 1.53 3.83 5.77
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Атлетико Уила - Ла Екуидад Богота 0 - 2 1.65 3.32 5.05
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:05 Ал Ярмук Кувейт - Ал Салибихает 1 - 1 3.81 3.40 1.79
15:05 Хайтан - Кадсия Кувейт 1 - 1 12.57 7.79 1.10
17:20 Кувейт СК - Ал Салмия Кувейт 1 - 1 1.43 4.21 5.50
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Видад Казабланка - ФУС Рабат отл. 1.17 6.00 11.17
17:00 ФАР Рабат - ЖС Касба Тадла отл. - - -
17:00 ХУСА Агадир - ИР Танжер отл. - - -
17:00 Шабаб Атлас Хенифра - РСБ Беркан 0 - 0 3.31 2.67 2.34
19:00 Могреб Тетуан - ШР Ал Хосейма 2 - 1 1.75 3.01 4.89
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Веракрус - Пуебла отл. 2.56 3.13 2.60
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Лобос БУАП Пуебла 2 - 2 1.96 3.25 3.41
04:00 Корекаминос УАТ - Корас де Тепик 3 - 3 2.16 3.16 3.02
04:00 Минерос де Сакатекас - Леонес Негрос де ла У. де Г. 2 - 0 1.73 3.31 4.32
04:30 Венадос - Тампико Мадеро 0 - 0 2.09 3.15 3.13
05:00 Алебрихес де Оахака - Хуарес 3 - 2 1.76 3.26 4.19
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Гуарани Асунсион - Индепендиенте ФБК 3 - 2 1.74 3.49 4.08
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
18:00 Аякучо - Спорт Росарио 0 - 1 2.07 3.15 3.34
22:30 Депортиво Мунисипал - Реал Гаркиласо 1 - 1 1.53 3.69 5.63
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Халеедж Сайхат - Ал Кадисия Хобар 2 - 1 2.23 3.22 2.89
19:35 Ал Шабаб Рияд - Ал Файсали 1 - 2 2.15 3.30 3.00
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Ню Инглънд Революшън - Орландо Сити отл. 1.73 3.63 4.48
21:00 Чикаго Файър - Реал Солт Лейк 2 - 0 1.84 3.50 4.02
23:00 Ню Йорк Ред Булс - Колорадо Рапидс 1 - 0 1.65 3.67 5.03
23:30 Филаделфия Юнион - Торонто 2 - 2 2.81 3.23 2.42
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Балестиер Халса - Тампайнс Роувърс 0 - 1 5.19 3.98 1.50
13:30 Хоуганг Юнайтед - Йънг Лайънс 2 - 0 1.10 7.73 13.76
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
12:45 Убон УМТ Юнайтед - Тай Хонда Ладкрабанг 3 - 1 1.90 3.43 3.38
13:00 Чианграй Юнайтед - Нейви 3 - 2 1.34 4.60 6.76
14:00 Банкок Глас - Банкок Юнайтед 3 - 2 2.19 3.30 2.83
14:00 Порт Банкок - Бурирам Юнайтед 0 - 0 6.02 4.04 1.43
15:00 Муангтонг Юнайтед - Након Ратчасима 2 - 0 1.17 6.06 10.85
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Рампла Хуниорс - Ривър Плейт Монтевидео 3 - 0 2.36 3.18 2.74
21:30 Суд Америка Монтевидео - Данубио Монтевидео 2 - 2 2.89 3.18 2.25
21:30 Феникс Монтевидео - Пенярол Монтевидео 2 - 2 3.55 3.41 1.89
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Социал Сол Оланчито - Платенсе 0 - 0 2.62 3.09 2.45
04:00 Мотагуа Тегусигалпа - Реал Еспаня 1 - 1 2.34 3.04 2.78
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад де Консепсион - Сан Луис Килота 3 - 0 1.97 3.40 3.40
17:00 Сантяго Уондърърс - Коло-Коло Сантяго 0 - 2 4.76 3.72 1.62
22:30 Палестино Сантяго - Депортес Икике 0 - 2 2.57 3.36 2.41
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
20:15 Фрий Стейт Старс - Хайлендс Парк 2 - 0 2.10 3.07 3.21
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
07:00 Тегу - Инчхън Юнайтед 2 - 2 2.38 2.91 2.97
08:00 Кануън - Сеул 0 - 1 3.02 3.07 2.25
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 2 2.80 3.11 2.37
08:00 Чеджу Юнайтед - Улсан Хюндай 3 - 0 2.20 3.12 3.06
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Серезо Осака 1 - 1 2.67 3.08 2.57
08:00 Омия Ардижа - Джубило Ивата 1 - 2 2.01 3.16 3.62
08:00 Саган Тошу - Санфрече Хирошима 1 - 0 2.98 3.09 2.33
08:30 Албирекс Ниигата - Шимизу Ес-Пулс 0 - 2 2.37 3.06 2.92
09:00 Вегалта Сендай - Висел Кобе 0 - 2 2.89 3.13 2.37
12:00 Гамба Осака - Токио 3 - 0 2.51 3.18 2.65
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Нагоя Грампус 2 - 0 2.65 2.96 2.65
08:00 Токио Верди - Мито Холихок 4 - 0 2.53 2.89 2.83
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
18:30 Ал Ахли Кайро (Еги) - Бидвест Уитс (Юар) 1 - 0 1.37 3.75 8.12
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Молде (Нор) - Сейняйоен ЯК (Фин) 1 - 0 1.56 3.71 4.77
16:00 Йоргрите (Шве) - Калмар (Шве) 3 - 0 2.10 3.50 2.80
16:00 Малмьо (Шве) - Йонкьопинг Содра (Шве) 1 - 0 1.44 4.18 5.53
17:00 Кристиансунд (Нор) - Олесунд (Нор) 1 - 1 2.35 3.30 2.56