Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Тотнъм като домакин няма загуба от 16 мача

Бърнли като гост няма победа от 16 мача

Реал Мадрид като гост 39 вкарани гола в 14 мача - 2.79 на мач

Барселона 88 вкарани гола в 31 мача - 2.84 на мач

Рома като домакин няма равенство от 15 мача

Фиорентина като домакин няма загуба от 15 мача

Ница като домакин няма загуба от 16 мача

Кораби Пешкопия само 9 вкарани гола в 28 мача - 0.32 на мач

Кукеси няма загуба от 28 мача

Арарат Ереван само 9 вкарани гола в 22 мача - 0.41 на мач

Вапрус Пярну 15 получени гола в 5 мача - 3.00 на мач

Амкар Перм като домакин само 1 получен гол в 10 мача - 0.10 на мач

Риека няма загуба от 27 мача

Збройовка Бърно като домакин 8 равенства от 11 мача

Простейов като гост 36 получени гола в 10 мача - 3.60 на мач

Хамилтън като гост няма победа от 16 мача

Белграно Кордоба като домакин само 4 вкарани гола в 10 мача - 0.40 на мач

Бахрейн Клуб като домакин няма победа от 8 мача

Тханхоа като домакин само победи от 4 мача

Ал-Сад Доха 75 вкарани гола в 25 мача - 3.00 на мач

Ал-Духаил Доха като гост няма загуба от 12 мача

Хенан Джайне само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Келантан няма равенство от 9 мача

Т-Тийм като домакин 3 равенства от 4 мача

Шабаб Ал-Ахли Дубай като гост само 3 получени гола в 11 мача - 0.27 на мач

Хувентуд де Лас Пиедрас няма победа от 10 мача

Чуннам Драгонс само загуби от 5 мача

Теспакусатсу Гунма 6 загуби от 7 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Ring.BG
Интер - Милан
13:30 на живо
Diema Sport
Монтана - Славия
14:15 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Борнемут
14:30 на живо
Ring.BG
Пескара - Ювентус
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт 16:30 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Черно море
16:30 на живо
Nova Sport
Куинс парк ФК - Албион Роувърс 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Спортинг Хихон - Реал Мадрид 17:15 на живо
Nova Sport
Ница - Нанси
18:00 на живо
Ring.BG
Сасуоло - Сампдория
19:00 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Манчестър Сити 19:30 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Осасуна 19:30 на живо
EuroSport 2
Орландо Сити - Лос Анджелис Галакси 21:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Реал Сосиедад 21:45 на живо
Ring.BG
Наполи - Удинезе
21:45 на живо
Nova Sport
Монако - Дижон
22:00 на живо
Ring.BG
Рома - Аталанта
01:40 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 15 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Тотнъм - Борнемут 4 - 0 1.26 6.21 11.25
17:00 Евертън - Бърнли 3 - 1 1.50 4.16 7.02
17:00 Кристъл Палас - Лестър 2 - 2 1.76 3.77 4.65
17:00 Сток Сити - Хъл Сити 3 - 1 2.00 3.36 4.01
17:00 Съндърланд - Уест Хям 2 - 2 2.77 3.40 2.56
17:00 Уотфорд - Суонзи 1 - 0 2.45 3.21 3.05
19:30 Саутхямптън - Манчестър Сити 0 - 3 4.58 4.00 1.74
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Астън Вила - Рединг 1 - 3 1.89 3.49 4.09
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Олдъм - Болтън 1 - 0 3.47 3.17 2.13
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Кьолн 2 - 1 2.82 3.15 2.59
16:30 Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт 3 - 1 1.42 4.57 7.54
16:30 Волфсбург - Инголщат 3 - 0 2.01 3.38 3.75
16:30 Майнц 05 - Херта Берлин 1 - 0 2.16 3.25 3.46
16:30 РБ Лайпциг - Фрайбург 4 - 0 1.39 4.65 7.99
16:30 Хофенхайм - Борусия М'Гладбах 5 - 3 1.90 3.63 3.90
19:30 Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен 0 - 0 4.57 3.92 1.73
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Нюрнберг - Ерцгебирге Ауе 2 - 1 2.27 3.18 3.15
14:00 Хановер 96 - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 0 2.16 3.28 3.27
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Падерборн 4 - 0 1.93 3.30 3.72
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Майнц 05 II 2 - 1 1.83 3.35 4.09
15:00 Кемницер - Веен Висбаден 4 - 2 1.82 3.29 4.23
15:00 Пройсен Мюнстер - Фортуна Кьолн 4 - 2 1.83 3.34 4.15
15:00 Рот-Вайс Ерфурт - Холщайн Кил 1 - 1 3.68 3.08 2.03
15:00 Халешер - Дуисбург 1 - 1 2.48 3.03 2.80
15:00 Ханза Рощок - Магдебург 1 - 1 2.58 3.13 2.61
15:00 Шпортфройнде Лоте - Цвикау 2 - 1 2.37 3.16 2.86
15:00 Ян Регенсбург - Вердер Бремен II 3 - 1 1.55 3.72 5.76
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Депортиво Ла Коруня - Малага 2 - 0 2.23 3.24 3.36
17:15 Спортинг Хихон - Реал Мадрид 2 - 3 7.60 5.25 1.37
19:30 Атлетико Мадрид - Осасуна 3 - 0 1.18 6.71 16.58
21:45 Барселона - Реал Сосиедад 3 - 2 1.21 6.84 11.74
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Елче - Нумансия 1 - 3 2.02 3.13 3.73
19:00 Тенерифе - Жирона 3 - 3 2.42 2.91 3.09
19:00 Химнастик де Тарагона - Мирандес 4 - 1 1.87 3.30 4.11
21:30 Хуеска - Кадис 1 - 1 1.75 3.27 4.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Корухо - Селта Виго Б 0 - 4 8.52 4.38 1.31
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Аренас Клуб де Гечо - Реал Сосиедад Б 1 - 1 2.08 3.02 3.35
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Барселона Б - Лейда Еспортиу 1 - 0 1.45 3.85 6.23
19:00 Валенсия Местая - Леванте Б 1 - 1 1.52 3.62 5.65
19:00 Виляреал Б - Еркулес 2 - 1 1.95 3.14 3.57
19:00 Гава - Л'Оспиталет 1 - 1 1.90 3.21 3.63
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
20:00 Марбеля - Атлетико Санлукеньо 0 - 1 - - -
21:30 Мелия - Линенсе 0 - 1 1.57 3.34 5.70
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Интер - Милан 2 - 2 2.07 3.53 3.43
16:00 Дженоа - Лацио 2 - 2 5.39 3.97 1.61
16:00 Каляри - Киево 4 - 0 2.11 3.38 3.44
16:00 Палермо - Болоня 0 - 0 2.70 3.20 2.64
16:00 Пескара - Ювентус 0 - 2 10.60 5.83 1.26
16:00 Рома - Аталанта 1 - 1 1.50 4.39 6.10
16:00 Торино - Кротоне 1 - 1 1.55 4.23 5.67
16:00 Фиорентина - Емполи 1 - 2 1.30 5.28 10.05
19:00 Сасуоло - Сампдория 2 - 1 2.23 3.50 3.09
21:45 Наполи - Удинезе 3 - 0 1.22 6.42 12.58
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Модена - Самбенедетезе 2 - 1 2.36 2.88 2.96
17:30 Анкона - ФералпиСало 1 - 1 2.72 2.90 2.54
17:30 Венеция - Алма Ювентус Фано 1 - 1 1.53 3.66 7.53
17:30 Лумецане - Албинолефе 1 - 1 2.66 2.82 2.65
17:30 Сантарканджело - Мантова 1 - 2 2.25 3.02 2.97
17:30 Судтирол - Мачератезе 1922 1 - 0 2.08 2.92 3.49
17:30 Терамо - Форли 0 - 0 1.68 3.26 4.86
19:30 Басано Виртус - Парма 1 - 0 3.31 3.14 2.04
19:30 Порденоне - Падуа 1 - 0 2.18 3.07 3.08
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Казертана 1 - 0 2.52 2.89 2.74
15:30 Виртус Франкавила - Юве Стабия 1 - 1 2.40 2.98 2.79
15:30 Матера - Лече 1 - 1 2.53 3.01 2.60
15:30 Месина - Мелфи 3 - 4 1.72 3.27 4.48
15:30 Паганезе - Вибонезе 1 - 1 1.90 3.11 3.78
15:30 Таранто - Монополи 1966 0 - 1 2.26 2.97 2.99
15:30 Фиделис Андрия - Фонди 0 - 1 2.19 2.97 3.18
15:30 Фоджа - Реджина 1 - 0 1.37 4.49 6.50
17:30 Катанзаро - Сиракуза 1 - 0 2.48 2.89 2.79
19:30 Катания - Козенца 0 - 2 2.08 3.03 3.36
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Ница - Нанси 3 - 1 1.69 3.47 5.58
21:00 Гингам - Тулуза 2 - 1 2.04 3.27 3.73
21:00 Метц - Каен 2 - 2 2.29 3.22 3.19
21:00 Монпелие - Лориен 2 - 0 1.74 3.88 4.40
21:00 Рен - Лил 2 - 0 2.29 3.04 3.39
22:00 Монако - Дижон 2 - 1 1.21 6.72 12.09
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ланс - Оксер 0 - 1 1.77 3.20 4.82
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Лион-Дюшер - Консолат Марсилия 1 - 1 2.13 3.02 3.30
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Волфсбергер - Ред Бул Залцбург 0 - 2 7.27 4.33 1.40
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Санкт Полтен 2 - 0 2.22 3.27 3.06
19:30 Рапид Виена - Алтах 3 - 0 1.64 3.63 5.10
19:30 Щурм Грац - Рийд 1 - 0 1.58 3.80 5.46
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сумгаит - Зира Баку 1 - 1 2.39 2.98 2.76
17:30 Нефтчи Баку - АЗАЛ ПФК Баку 4 - 0 1.32 4.04 9.93
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Скендербеу Корча - Кораби Пешкопия 3 - 0 - - -
20:00 КФ Тирана - Лачи 0 - 0 - - -
20:00 Теута - Кукеси 0 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ширак Гюмри - Арарат Ереван 1 - 0 1.11 7.04 16.75
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Торпедо Жодино - Динамо Минск 1 - 0 2.75 3.03 2.40
16:00 Неман - ФК Слуцк 2 - 1 2.39 3.11 2.70
17:00 ФК Минск - Шахтьор Солигорск 0 - 1 3.49 3.06 2.03
18:00 Гомел - Славия Мозир 2 - 0 1.89 3.13 3.88
18:30 Городея - Ислоч Минск 2 - 0 2.22 2.97 3.14
20:00 Динамо Брест - БАТЕ Борисов 1 - 1 2.97 3.00 2.30
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Ваасланд-Беверен - Мехелен 1 - 2 2.64 3.16 2.54
21:30 Сент Трюиден - Лиерс 2 - 1 1.76 3.46 4.28
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ойпен - Локерен 3 - 3 1.86 3.37 3.89
21:00 Рьозеларе - Роял Ексел Мускрон 3 - 5 2.37 3.15 2.85
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Жрински Мостар - Радник Биелина 2 - 0 1.29 4.46 8.75
17:30 Крупа - Слобода Тузла 3 - 0 2.38 2.96 2.79
20:30 Железничар Сараево - ФК Сараево 0 - 0 2.39 2.94 2.80
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Младост Добой Какан - Витез 4 - 1 1.72 3.56 4.00
19:00 Широки Брег - Металеге-БСИ Яйце 0 - 1 1.99 3.24 3.45
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Дунав Русе - Черно море 1 - 0 2.09 3.15 3.29
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
14:15 Монтана - Славия 3 - 4 8.50 4.74 1.30
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Есберг - Хорсенс 0 - 1 2.19 3.24 3.32
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Вапрус Пярну - ФКИ Талин 0 - 6 11.05 6.57 1.15
19:00 Нарва Транс - Номе Калю 1 - 0 5.22 4.10 1.48
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Хайфа - Бней Сахнин 0 - 1 1.86 3.21 4.00
20:30 Макаби Тел Авив - Макаби Петах Тиква 2 - 0 1.39 4.25 7.20
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Лимерик - Дрогеда Юнайтед 3 - 0 1.56 3.98 5.08
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Шелбърн 3 - 1 2.28 3.05 3.02
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 СК Бабите - Вентспилс 0 - 4 9.44 4.90 1.25
18:00 ФК Лиепая - Ригас 0 - 1 2.04 3.04 3.48
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Македония Гьорче Петров - Шкупи Скопие 0 - 0 2.51 3.17 2.48
17:00 Пелистер Битоля - Шкендия 79 Тетово 0 - 1 3.24 3.27 1.98
17:00 Работнички Скопие - Брегалница Щип 3 - 1 1.25 4.89 8.97
17:00 Ренова Джепчище - Победа Прилеп 1 - 0 1.67 3.28 4.72
17:00 Силекс Кратово - Вардар Скопие 0 - 1 7.54 3.79 1.39
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Балзан Ютс - Сейнт Андрюс ФК 2 - 1 1.33 4.49 7.16
17:00 Пембрук Атлета - Таршин Рейнбоус 1 - 1 3.30 3.84 1.84
19:00 Валета - Биркиркара 3 - 3 2.32 3.29 2.64
19:00 Хибърниънс - Гзира Юнайтед 2 - 0 1.33 4.67 6.98
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Дачия Кишинев - Зимбру Кишинев 3 - 1 - - -
16:00 Заря Белци - Петрокуб Хинчещ 2 - 1 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Рух Хожов - Погон Шчечин 1 - 2 3.34 3.14 2.18
16:30 Шльонск Вроцлав - Гурник Ленчна 2 - 2 1.76 3.45 4.49
19:00 Ягиелония Бялисток - Краковия Краков 0 - 0 1.66 3.70 4.83
21:30 Висла Плоцк - Лех Познан 0 - 3 4.45 3.42 1.78
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Стомил Олщин - Стал Мелец 0 - 4 2.08 3.17 3.38
14:00 Вигри Сувалки - Сандеця Нови Сонч 0 - 1 2.73 3.04 2.51
17:00 Битовия Битов - Гурник Забже 0 - 1 3.17 3.14 2.17
17:00 Знич Прушков - Висла Пулави 0 - 3 2.45 3.11 2.73
17:00 Хойничанка Хойнице - ГКС Тихи 1 - 4 1.76 3.39 4.36
17:00 Хробри Глогов - Погон Шедълце 2 - 0 1.90 3.22 3.92
18:45 Заглембие Сосновец - Подбескидзе 0 - 0 2.24 3.20 2.98
20:00 Олимпия Груджьондз - Ключборк 2 - 0 1.45 3.92 6.91
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ароука - Фейрензе 2 - 0 2.07 3.11 3.67
18:00 Шавеш - Витория Гимараеш 2 - 3 2.93 3.11 2.42
20:15 Тондела - Рио Аве 2 - 1 3.89 3.21 1.96
22:30 Спортинг Брага - Порто 1 - 1 6.78 3.86 1.50
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Варзин - Порто Б 0 - 1 2.03 3.15 3.44
18:00 Авеш - Спортинг Ковиля 2 - 1 1.67 3.25 5.21
18:00 Академико Визеу - Пенафиел 1 - 2 2.26 3.09 2.99
18:00 Бенфика Б - Фамаликао 2 - 0 1.96 3.27 3.52
18:00 Визела - Олянензе 1 - 1 1.59 3.57 5.24
18:00 Жил Висенте - Витория Гимараеш Б 2 - 0 2.43 2.94 2.89
18:00 Кова Да Пиедаде - Фафе 3 - 1 2.16 2.99 3.31
18:00 Спортинг Брага Б - Портимонензе 2 - 1 3.04 3.01 2.29
18:00 Спортинг Лисабон Б - Униао Мадейра 2 - 0 2.07 3.12 3.37
18:00 Фреамунде - Санта Клара 1 - 0 2.51 2.79 2.91
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Университатя Крайова - Астра Гюргево 1 - 3 2.14 3.08 3.37
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:30 Търгу Муреш - Поли Тимишоара 0 - 0 3.14 2.97 2.31
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Амкар Перм - ФК Уфа 1 - 1 2.06 2.75 4.18
14:30 ЦСКА Москва - ФК Ростов 0 - 0 1.86 3.07 4.45
17:00 Анжи Махачкала - Криля Советов 1 - 3 2.13 2.88 3.71
19:30 Рубин Казан - ФК Краснодар 0 - 1 3.00 2.98 2.39
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Линфийлд 0 - 2 5.05 4.27 1.50
17:00 Клифтънвил - Крусейдърс 2 - 3 3.98 3.79 1.71
17:00 Коулрейн - Гленавон 1 - 1 1.65 3.77 4.43
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Дънганън Суифтс - Гленторан 2 - 1 2.64 3.30 2.38
17:00 Карик Рейнджърс - Ардс ФК 2 - 2 2.52 3.34 2.47
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:30 Тренчин - ДАК Дунайска Стреда 0 - 1 1.63 3.66 4.62
16:00 Железарна Подбрезова - Земплин Михаловце 1 - 4 1.55 3.64 5.81
16:00 Злате Моравце - Сеница 2 - 1 2.24 3.09 3.07
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Горица - Целие 1 - 1 2.14 3.16 3.12
21:15 Рудар Веление - Марибор 0 - 1 4.71 3.62 1.63
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Колос Ковалевка - Десна Чернигов 0 - 1 2.50 3.17 2.50
17:00 МФК Николаев - Иличивец Мариупол 1 - 2 7.75 4.44 1.32
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Донецк - Шахтьор Донецк 0 - 4 12.98 6.94 1.14
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Ворскла Полтава - Карпати Лвов 0 - 0 2.07 3.11 3.39
17:00 Днипро Днепропетровск - Стал Каменское 0 - 0 2.36 2.95 2.96
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Видеотон Фехервар - Мезьокьовешд 1 - 1 1.25 5.33 9.35
19:00 Уйпещ - Дюрмот 2 - 2 1.50 3.81 6.07
19:00 Халадаш Сомбатхей - Диошдьор 2 - 0 1.90 3.42 3.62
19:00 Хонвед Будапеща - Пакш 2 - 0 1.60 3.60 5.19
19:30 Дебрецен - МТК Будапеща 0 - 0 1.95 3.22 3.66
21:30 Ференцварош - Вашаш Будапеща 1 - 2 1.76 3.55 4.04
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Сейняйоен ЯК - Илвес Тампере 1 - 2 1.75 3.31 4.75
16:00 ИФК Мариехамн - ХИК Хелзинки 1 - 1 4.70 3.39 1.73
16:00 ХИФК Хелзинки - ЮЯК Ювяскюля 0 - 0 1.58 3.64 5.66
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Рода - Спарта Ротердам 3 - 1 2.41 3.22 2.86
20:45 АДО Ден Хааг - ПСВ Айндховен 1 - 1 10.83 5.79 1.23
20:45 Екселсиор - Витес 1 - 0 3.21 3.33 2.16
21:45 Твенте - НЕК Ниймеген 3 - 0 1.49 4.24 5.94
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Риека - РНК Сплит 2 - 0 1.10 7.07 21.98
18:00 Интер Запрешич - Славен 1 - 1 2.83 2.88 2.54
20:00 Осиек - Истра 1961 2 - 0 1.53 3.60 6.19
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Зета Голубовци - Гарбал Радановичи 0 - 1 1.99 3.16 3.40
17:00 Йединство Биело Поле - Бокели Котор 1 - 3 4.80 3.00 1.75
17:00 Ловчен Цетине - Искра Даниловград 0 - 0 1.85 3.11 3.96
17:00 Младост Подгорица - Петровац 2 - 0 1.78 3.31 3.94
18:00 Будучност Подгорица - Рудар Плевля 3 - 2 1.85 3.07 4.02
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Збройовка Бърно - Баумит Яблонец 2 - 0 2.16 3.15 3.24
18:00 Прибрам - Карвина 4 - 2 2.67 3.16 2.51
18:00 Фастав Злин - Теплице 0 - 2 2.32 3.03 3.06
18:30 Млада Болеслав - Бохемианс 1905 Прага 1 - 1 1.53 3.67 6.11
21:15 Височина Ихлава - Спарта Прага 1 - 0 4.49 3.59 1.70
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Витковице 1 - 1 1.69 3.53 4.26
17:30 Графин Влашим - Простейов 4 - 0 1.17 5.93 11.63
17:30 Фридек-Мистек - Чешке Будьовице 0 - 2 2.35 3.18 2.67
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Вадуц - Сион 0 - 1 4.26 3.76 1.71
21:00 Лозана Спорт - Базел 0 - 4 5.47 4.13 1.51
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Вил - Сервет 0 - 3 4.33 3.70 1.65
18:45 Винтертур - Ле Монт 4 - 1 2.21 3.17 3.01
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Розенгард 1917 - Шьовде АИК 0 - 1 - - -
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Дънди ФК - Хамилтън 0 - 2 2.12 3.28 3.35
17:00 Мъдъруел - Инвърнес КТ 4 - 2 2.13 3.42 3.23
17:00 Рейнджърс - Партик Тисъл 2 - 0 1.59 3.74 5.66
17:00 Сейнт Джонстън - Абърдийн 1 - 2 5.00 3.55 1.69
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Дънфърмлин 0 - 2 2.72 3.30 2.36
17:00 Рейт Роувърс - Грийнок Мортън 2 - 0 3.04 3.14 2.24
17:00 Фолкърк - Сейнт Мирън 2 - 2 1.86 3.40 3.79
17:00 Хибърниън - Куин ъф Саут 3 - 0 1.39 4.29 7.02
19:15 Еър Юнайтед - Дънди Юнайтед 0 - 0 4.68 3.59 1.66
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Брихин Сити 6 - 1 1.76 3.62 4.04
17:00 Ийст Файф - Питърхед 1 - 2 2.20 3.26 3.04
17:00 Куинс парк ФК - Албион Роувърс 2 - 0 2.03 3.22 3.45
17:00 Стенхаусмюър - Ливингстън 0 - 1 3.77 3.69 1.79
17:00 Странрар - Еърдри 2 - 1 2.00 3.46 3.30
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Берик Рейнджърс 2 - 1 2.06 3.54 3.10
17:00 Арброут - Единбург Сити 0 - 1 1.65 3.59 4.74
17:00 Клайд - Елгин Сити 3 - 2 2.21 3.42 2.85
17:00 Монтроуз - Форфар Атлетик 1 - 0 3.17 3.39 2.07
17:00 Стърлинг Албиън - Каудънбийт 0 - 3 2.26 3.34 2.85
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Сидни - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2 - 0 1.22 6.15 10.74
12:50 Аделаида Юнайтед - Уестърн Сидни Уондърърс 2 - 2 2.77 3.55 2.32
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Хуракан Буенос Айрес - Арсенал Саранди 1 - 2 1.77 3.28 4.54
03:15 Ланус - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 1.52 3.74 6.03
17:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Естудиантес Ла Плата 0 - 0 2.02 3.07 3.68
22:00 Белграно Кордоба - Талерес Кордоба 1 - 1 2.89 2.88 2.52
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Парана - Химнасия Хухуй 0 - 1 2.39 2.75 3.08
02:00 Сентрал Кордоба - Бока Унидос 1 - 1 2.02 2.96 3.67
03:05 Крусеро дел Норте - Чакарита Хуниорс 2 - 0 3.70 2.80 2.10
21:05 Вия Далмине - Нуева Чикаго 2 - 3 2.60 2.83 2.77
21:30 Ол Бойс Буенос Айрес - Фландрия 0 - 0 1.96 3.04 3.88
21:35 Феро Карил Оесте - Сантамарина 1 - 0 2.18 2.89 3.42
23:00 Спортиво Естудиантес - Институто Кордоба 1 - 0 2.51 2.84 2.88
23:05 Дъглас Хейг - Архентинос Хуниорс 0 - 1 3.02 2.89 2.37
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Бахрейн Клуб - Ал Хала 2 - 0 2.62 3.16 2.38
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Университарио Сукре - Спорт Бойс Уорнес отл. - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Лара - Трухилянос Валера 1 - 1 1.79 3.20 4.21
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кан Тхо - СХБ Дананг 2 - 2 2.63 3.45 2.24
13:00 Куанг Нам - Донгтам Лонган Танан 1 - 1 1.25 5.41 7.72
13:00 Тханхоа - Сайгон ФК 1 - 1 1.66 3.57 4.22
14:00 Тхан Куанг Нин - Хоанган Гялай 2 - 2 1.34 4.65 6.61
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Петроджет Суец - Ал Итихад Александрия 0 - 1 2.05 2.78 3.79
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Депортиво Куенка - Универсидад Католика Кито 2 - 2 2.16 3.20 3.09
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
11:30 Шилонг Ладжонг - Бенгалуру 0 - 2 2.29 3.02 2.98
14:05 Чърчил Брадърс Гоа - Айзол 1 - 3 2.78 3.07 2.40
16:35 Минерва Пенджаб - Мохун Баган Калкута 0 - 1 3.74 3.26 1.88
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Барито Путера - Митра Кукар 2 - 1 2.00 3.25 3.30
14:30 Персиб Бандунг - Арема Маланг 0 - 0 1.80 3.40 3.78
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Машин Сази Табриз - Персеполис Техеран 0 - 2 7.66 3.90 1.38
16:00 Пейкан Техеран - Зоб Ахан Исфахан 1 - 2 2.46 2.63 3.05
16:30 Естеглал Хузестан - Сайпа Карадж 0 - 0 2.34 2.70 3.16
17:30 Естеглал Техеран - Саба Кум 2 - 1 1.58 3.31 5.57
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:20 Ал-Сад Доха - Ал Джаиш Доха 2 - 1 1.57 3.70 4.83
18:20 Ал-Харитият - Ал-Гарафа Доха 2 - 0 2.68 3.36 2.26
18:20 Ал-Шахания - Ал-Духаил Доха 2 - 2 10.52 5.97 1.18
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:00 Чанчун Ятай - Шанхай Грийнланд 2 - 3 2.35 3.22 2.82
14:35 Тиендзин Цюендзиен - Шанхай ШИПГ 1 - 1 3.53 3.27 2.00
14:35 Хенан Джайне - Дзянсу Сънинг 1 - 1 2.91 2.98 2.45
14:35 Шандун Лунен - Пекин Гуоан 1 - 0 1.95 3.21 3.77
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
23:15 Хагуарес де Кордоба - Кортулуа 2 - 1 1.92 3.21 3.72
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Саравак ФА - Перак 3 - 3 3.01 3.58 2.00
16:00 Джохор Дарул Такзим - ПКНС ФК 2 - 1 1.16 6.25 11.00
16:00 Мелака Юнайтед - Фелда Юнайтед 1 - 1 2.50 3.40 2.39
16:00 Паханг - Селангор 2 - 2 1.74 3.59 3.84
16:00 Пенанг - Келантан 1 - 5 2.90 3.46 2.10
16:00 Т-Тийм - Кедах 5 - 0 3.80 3.69 1.73
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка - Олимпик Курибга 0 - 1 1.44 3.60 7.14
20:00 Олимпик Сафи - Шабаб Атлас Хенифра 1 - 0 2.06 2.68 3.95
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Потрос УАЕМ - Кафеталерос де Тапачула 0 - 0 1.44 3.94 6.15
05:00 Алебрихес де Оахака - Сакатепек 1 - 0 1.82 3.28 3.90
05:30 Корас де Тепик - Минерос де Сакатекас 0 - 1 2.18 3.06 3.06
06:36 Симаронес де Сонора - Венадос 0 - 0 1.58 3.53 4.97
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Ал Вахда Абу Даби - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 2 3.45 3.61 1.84
17:05 Ал Дафра - Диба Ал Фуджейра 5 - 0 1.91 3.61 3.22
19:45 Ал Васл Дубай - Ал Аин 4 - 3 3.05 3.40 2.07
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
23:30 Универсидад Сан Мартин - Академия Кантолао 1 - 2 2.12 3.22 3.20
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:45 Ал Фатех - Ал Батен 3 - 2 1.87 3.29 3.67
20:45 Ал Насър Рияд - Ал Таавон 2 - 1 1.38 4.39 6.36
20:45 Ал Хилал Рияд - Ал Ахли Джеда 0 - 0 1.67 3.67 4.29
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Филаделфия Юнион - Ню Йорк Сити 0 - 2 2.14 3.44 3.10
05:00 Ванкувър Уайткепс - Сиатъл Саундърс 2 - 1 2.67 3.18 2.55
06:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Далас 1 - 1 2.54 3.10 2.75
20:00 Монреал Импакт - Атланта Юнайтед 2 - 1 2.08 3.45 3.23
21:30 Орландо Сити - Лос Анджелис Галакси 2 - 1 2.17 3.30 3.18
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Йънг Лайънс - Гейланг Интернешънъл 0 - 2 6.47 4.66 1.35
15:15 Бруней ДПММ - Уориърс ФК 3 - 5 1.99 3.57 3.03
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Габес - Стад Габесиен 0 - 0 2.25 2.80 3.10
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Металург Бекабад - Навбахор Наманган 0 - 0 1.73 4.05 3.50
15:00 Динамо Самарканд - Бухара 3 - 1 2.00 3.18 3.38
15:00 Шуртан Гузар - Пахтакор Ташкент 3 - 0 3.65 3.27 1.88
16:00 Кизилкум Зарафшан - Согдиана Джизак 1 - 1 1.40 4.64 5.31
16:00 Локомотив Ташкент - Насаф Карши 2 - 1 1.42 4.25 5.67
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Монтевидео Уондърърс - Феникс Монтевидео 0 - 2 1.77 3.54 3.94
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 0 - 2 2.06 3.18 3.33
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Пласа Колония 3 - 1 1.94 3.36 3.46
22:00 Серо Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 3 3.35 3.30 2.00
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
18:00 Депортес Икике - Уачипато Талкауано 1 - 2 1.69 3.76 4.18
21:30 Коло-Коло Сантяго - Универсидад де Консепсион 3 - 0 1.40 4.33 6.35
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Аякс Кейптаун 1 - 1 2.20 2.89 3.25
19:00 Кайзер Чийфс - Чипа Юнайтед 1 - 0 1.52 3.61 5.83
21:15 Хайлендс Парк - Орландо Пайрътс 0 - 0 3.05 3.00 2.26
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Инчхън Юнайтед - Чуннам Драгонс 1 - 3 2.45 2.99 2.81
09:00 Поханг Стийлърс - Тегу 2 - 1 2.00 3.17 3.50
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Монтедио Ямагата - Токио Верди 1 - 0 2.30 2.92 3.17
08:00 Оита Тринита - Звейген Канадзава 1 - 0 2.24 2.94 3.27
08:00 Ренофа Ямагучи - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 1 2.87 3.02 2.42
08:00 Токушима Вортис - Нагоя Грампус 2 - 2 2.93 2.96 2.42
09:00 Киото Санга - Ехиме ФК 3 - 2 2.46 2.87 2.97
09:00 Мачида Зелвия - Йокохама ФК 1 - 0 2.40 2.92 3.00
09:00 Теспакусатсу Гунма - Мито Холихок 0 - 1 3.25 2.96 2.23
10:00 Шонан Белмар - Гифу 3 - 3 1.63 3.46 5.19
13:00 В-Варен Нагазаки - Ависпа Фукуока 0 - 1 2.92 2.90 2.46