Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Родъръм Юнайтед 32 загуби от 41 мача

Брадфорд Сити като домакин няма загуба от 21 мача

Нотс Каунти като гост няма равенство от 20 мача

Алкояно като домакин няма загуба от 16 мача

Пари Сен Жермен като гост няма равенство от 15 мача

Епинал като домакин няма победа от 13 мача

Хорн като домакин няма равенство от 13 мача

Левски Карлово 19 загуби от 23 мача

Флора Талин само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

Корк Сити само победи от 8 мача

Голуей ФК няма победа от 7 мача

Дъндолк като домакин само победи от 4 мача

Уексфорд Ютс няма победа от 7 мача

Ла Фиорита като гост 7 победи от 8 мача

Кардиф Метрополитън няма победа от 8 мача

Нютаун като гост само победи от 4 мача

Ландидно 5 равенства от 8 мача

ФК Ос като домакин 41 получени гола в 16 мача - 2.56 на мач

Цибалия като гост 12 загуби от 13 мача

Динамо Загреб като гост 11 победи от 13 мача

ФАС Санта Ана като гост 7 равенства от 9 мача

Гостареш Фулад като гост 10 равенства от 13 мача

Ал Джазира Абу Даби като домакин само победи от 10 мача

Хоум Юнайтед 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Маш'ал Мубарек само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport
Ботев Пловдив - Верея Стара Загора 15:30 на живо
Nova Sport
Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс 17:00 на живо
Diema
Берое - Пирин Благоевград 18:00 на живо
Nova Sport
Уулвърхямптън - Брайтън
19:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Левски София 20:00 на живо
Nova Sport
Нюкасъл - Лийдс
21:45 на живо
Diema Sport 2
Анже - Пари Сен Жермен
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 14 Април, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Брентфорд - Дарби Каунти 4 - 0 2.71 3.38 2.54
17:00 Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 1 1.96 3.48 3.79
17:00 Норич - Фулъм 1 - 3 2.39 3.54 2.78
17:00 Нотингам Форест - Блекбърн 0 - 1 2.13 3.34 3.42
17:00 Родъръм Юнайтед - Бирмингам 1 - 1 3.98 3.49 1.94
17:00 Хъдърсфийлд - Престън 3 - 2 1.77 3.59 4.67
17:00 Шефилд Уензди - Кардиф 1 - 0 1.78 3.54 4.64
19:00 Уулвърхямптън - Брайтън 0 - 2 3.02 3.28 2.37
21:45 Бъртън Албион - Ипсуич 1 - 2 2.22 3.20 3.37
21:45 Нюкасъл - Лийдс 1 - 1 1.63 3.77 5.48
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Оксфорд Юнайтед 1 - 0 1.79 3.50 4.38
17:00 Джилингам - Бристол Роувърс 3 - 1 3.50 3.57 1.97
17:00 Ковънтри - Чарлтън 1 - 1 2.84 3.22 2.45
17:00 Милоул - Нортхямптън Таун 3 - 0 1.54 3.94 5.85
17:00 Милтън - Скънторп 0 - 1 2.27 3.31 3.01
17:00 Питърбъро - Флийтууд Таун 1 - 2 2.43 3.25 2.82
17:00 Порт Вейл - Шефилд Юнайтед 0 - 3 5.71 3.97 1.55
17:00 Суиндън - Уимбълдън 0 - 0 2.14 3.22 3.37
17:00 Честърфийлд - Саутенд 0 - 4 4.70 3.69 1.70
17:00 Шросбъри Таун - Уолсол 1 - 1 2.23 3.17 3.23
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
16:30 Портсмут - Плимут 1 - 1 1.59 3.84 5.42
17:00 Блекпул - Акрингтън Стенли 0 - 0 2.31 3.25 3.01
17:00 Гримсби Таун - Кембридж Юнайтед 2 - 1 3.44 3.10 2.17
17:00 Екзитър - Барнет 2 - 1 1.85 3.47 4.05
17:00 Колчестър - Донкастър 1 - 1 3.90 3.53 1.88
17:00 Кроули Таун - Челтнъм Таун 0 - 0 2.80 3.25 2.45
17:00 Крю Александра - Нотс Каунти 2 - 2 2.65 3.27 2.56
17:00 Лутън Таун - Лейтън Ориент 2 - 2 1.21 6.02 12.47
17:00 Нюпорт Каунти - Йоувил 1 - 0 2.22 3.28 3.14
17:00 Стивънидж Бороу - Моркамб 0 - 1 1.62 3.85 5.07
17:00 Уикъмб - Мансфийлд Таун 0 - 1 2.44 3.17 2.88
17:00 Хартлипул - Карлайл 1 - 1 2.74 3.24 2.51
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Дагенъм и Редбридж 1 - 3 2.68 3.14 2.45
17:00 Брейнтри Таун - Гайзли 2 - 0 2.16 3.19 3.12
17:00 Бромли - Бароу 4 - 1 3.17 3.27 2.10
17:00 Доувър Атлетик - Саутпорт 3 - 0 1.37 4.59 6.67
17:00 Линкълн Сити - Торки Юнайтед 2 - 1 1.36 4.35 7.54
17:00 Норт Фериби Юнайтед - Ийстли 2 - 1 4.20 3.59 1.72
17:00 Рексъм - Мейдстоун Юнайтед 1 - 3 2.14 3.22 3.13
17:00 Солихъл Муурс - Йорк Сити 1 - 2 3.74 3.45 1.86
17:00 Сътън Юнайтед - Гейтсхед 3 - 0 2.35 3.21 2.78
17:00 Транмиър Роувърс - Алдършот Таун 2 - 2 1.58 3.66 5.53
17:00 Уокинг - Макълсфийлд Таун 1 - 0 2.74 3.26 2.35
17:00 Форест Грийн Роувърс - Честър 2 - 0 1.31 4.70 8.42
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Атлетик Билбао - Лас Палмас 5 - 1 1.37 4.97 7.83
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:30 Сестао Ривър Клуб - Реал Унион 0 - 2 2.96 3.04 2.24
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:30 Алкояно - Атлетико Сагунтино 0 - 2 1.49 3.50 6.51
19:00 Лагостера - Елденсе 2 - 0 1.20 5.25 12.00
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:00 Гранада Б - Хумиля 1 - 0 1.81 3.39 3.80
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Анже - Пари Сен Жермен 0 - 2 8.96 5.01 1.33
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Амиен - Льо Авър 2 - 0 2.47 2.93 2.94
21:00 Бурж-Перона - Валансиен 0 - 2 2.34 3.00 3.08
21:00 Газелек Аячо - Клермонт Фут 4 - 4 1.98 3.06 3.96
21:00 Лавал - Реймс 5 - 2 3.46 3.03 2.13
21:00 Ним - Орлеан 2 - 0 1.75 3.38 4.61
21:00 Троа - Ред Стар Париж 3 - 2 1.53 3.74 6.08
21:00 Тур - Сошо 3 - 1 1.99 3.07 3.89
21:00 Шамоа Ниор - Брест 0 - 3 2.75 2.97 2.60
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Белфор - Кретей-Луситанос 1 - 0 2.53 2.87 2.76
21:00 Булон - Авранш 1 - 2 1.74 3.21 4.54
21:00 Епинал - Дюнкерк 1 - 0 3.48 3.14 1.99
21:00 Конкарно - КА Бастия 1 - 0 2.00 3.05 3.61
21:00 Кювили-Руан - Седан 2 - 0 1.83 3.19 4.03
21:00 Лез Ербиер - Париж ФК 0 - 1 2.60 2.87 2.68
21:00 По - Безие 0 - 1 2.53 2.82 2.79
21:00 Шатору - Шамбли 1 - 1 1.97 3.11 3.60
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Винер Нойщат - Капфенберг 3 - 1 2.39 3.22 2.73
19:30 ВСГ Ватенс - Блау-Вайс Линц 3 - 3 2.68 3.09 2.52
19:30 Флоридсдорфер АК - Вакер Инсбрук 1 - 2 2.90 3.13 2.32
19:30 Хорн - Лиферинг Залцбург 0 - 1 2.21 3.35 2.93
21:30 ЛАСК Линц - Аустрия Лустенау 2 - 0 1.66 3.74 4.45
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Алашкерт Ереван - Бананц Ереван 2 - 0 1.40 4.10 6.30
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:30 Нафтан - ФК Витебск 0 - 0 2.82 2.99 2.41
19:00 Днепър Могилев - Крумкачи Минск 2 - 1 2.20 3.09 3.01
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Серкъл Брюж - Оуд Хеверле Льовен 0 - 0 2.06 3.34 3.21
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Унион Сент Жилоаз - Стандарт Лиеж 2 - 2 4.19 3.53 1.76
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Олимпик Сараево - Челик Зеница 0 - 1 2.74 3.06 2.38
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ботев Враца - Етър Велико Търново 3 - 3 3.75 3.40 1.83
17:00 Ботев Гълъбово - Локомотив София 2 - 1 3.24 3.33 1.93
17:00 Несебър - Левски Карлово 4 - 0 1.25 5.00 9.25
17:00 Созопол - Спартак Плевен 3 - 1 1.25 5.50 8.00
17:00 Царско Село София - Оборище Панагюрище 3 - 0 1.55 3.75 5.00
17:00 ЦСКА София II - Поморие 0 - 1 2.50 3.30 2.45
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Лудогорец Разград - Левски София 0 - 0 1.42 3.93 7.22
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
15:30 Ботев Пловдив - Верея Стара Загора 0 - 1 1.60 3.63 4.98
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Берое - Пирин Благоевград 1 - 1 1.74 3.36 4.39
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Сьондерийске - Нордселанд 1 - 4 2.54 3.23 2.73
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Тулевик Вилянди - Левадия Талин 0 - 2 8.37 5.84 1.23
13:00 Флора Талин - Пайде Линнамеесконд 3 - 0 1.28 5.31 7.06
19:30 Таммека Тарту - Силамае Калев 1 - 1 2.53 3.46 2.34
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Бней Лод - Апоел Петах Тиква 3 - 2 2.89 3.11 2.24
16:00 Макаби Назарет - Апоел Рамат Ган 2 - 2 3.43 3.13 1.98
16:00 Макаби Нетаня - Апоел Акре 3 - 2 1.91 3.27 3.51
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Афула - Апоел Ришон Лецион 6 - 2 2.20 3.08 2.99
16:00 Апоел Йерусалим - Макаби Херцлия 1 - 0 2.62 3.00 2.51
16:00 Апоел Назарет Илит - Ирони Нешер 0 - 0 2.24 3.07 2.93
16:00 Макаби Шаараим - Апоел Рамат Хашарон 1 - 1 2.39 2.98 2.76
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Корк Сити 0 - 2 8.26 4.41 1.34
21:45 Голуей ФК - Сейнт Патрикс 1 - 1 2.88 3.11 2.36
21:45 Дери Сити - Фин Харпс 0 - 2 1.47 3.96 6.28
21:45 Дъндолк - Брей Уондърърс 1 - 3 1.39 4.45 6.70
22:00 Шамрок Роувърс - Слиго Роувърс 1 - 0 1.57 3.68 5.48
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 УК Дъблин - Кабинтили 2 - 2 1.56 3.74 5.23
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Атлон Таун 2 - 1 1.17 6.04 11.95
22:00 Уексфорд Ютс - Коб Рамблърс 1 - 2 3.14 3.13 2.17
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Йелгава - Спартакс Юрмала 1 - 2 2.70 3.09 2.39
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Милсами Орхей - Сперанца Ниспорен 1 - 0 1.26 5.39 7.57
16:00 Унген - Динамо-Авто Тираспол 2 - 2 2.20 3.66 2.58
18:00 Шериф Тираспол - Академия Кишинев 1 - 2 1.10 8.32 14.57
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Белененсеш - Ещорил Прая 1 - 3 2.14 3.06 3.49
18:00 Боавища - Пасош Ферейра 0 - 0 2.13 2.96 3.69
20:15 Бенфика - Маритимо 3 - 0 1.17 6.58 14.40
22:30 Витория Сетубал - Спортинг Лисабон 0 - 3 7.15 4.01 1.46
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лейшоес - Академика Коимбра 2 - 1 2.25 2.92 3.20
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Ботошани - Конкордия Кяжна 1 - 1 1.73 3.32 4.79
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
22:15 Космос Серавале - Ла Фиорита 2 - 3 - - -
22:15 Тре Фиори - Фаетано 4 - 0 2.10 4.00 2.59
22:15 Ювенес Догана - Фиорентино 0 - 0 2.10 4.00 2.59
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
22:00 Портадаун - Балинамалард Юнайтед 1 - 0 2.53 3.32 2.48
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Бангор Сити - Дъ Ню Сейнтс 3 - 0 10.28 5.89 1.21
16:30 Кармартън Таун - Кардиф Метрополитън 0 - 4 2.15 3.32 2.99
16:30 Конас Кий - Бала Таун 2 - 0 1.87 3.44 3.72
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Еърбъс ЮК - Нютаун 0 - 7 2.94 3.45 2.14
16:30 Кевн Друидс - Ландидно 3 - 2 2.37 3.22 2.74
21:45 Абъристуит Таун - Рил 4 - 0 1.90 3.58 3.43
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Тернопол - Скала Стрий 1 - 0 2.86 3.22 2.25
16:00 Верес Ровно - Горняк-Спорт Комсомолск 4 - 2 1.40 4.50 5.58
16:00 Нефтяник-Укрнафта - Оболон-Бровар Киев 1 - 2 1.61 3.71 4.46
16:00 ФК Суми - Авангард Краматорск 0 - 0 2.79 3.31 2.19
17:00 Буковина Чернивци - Ингулец Петрово 0 - 1 2.09 3.23 3.05
17:00 Черкаский Днепър - ФК Полтава 0 - 1 1.92 3.40 3.39
18:00 Хелиос Харков - Арсенал Киев 1 - 0 1.80 3.46 3.76
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Заря Луганск - Динамо Киев 0 - 1 5.36 3.81 1.53
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Хераклес - АЗ Алкмаар 1 - 2 3.18 3.60 2.07
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Йънг Утрехт 2 - 1 1.26 5.70 8.06
21:00 Ахил '29 - Ден Бош 2 - 1 3.25 3.50 2.00
21:00 Ваалвийк - ВВВ Венло 1 - 2 4.63 3.95 1.60
21:00 Волендам - Де Граафшап 2 - 2 2.29 3.42 2.75
21:00 Йънг Аякс - Дордрехт 1 - 0 1.22 5.99 9.55
21:00 Камбур - Телстар 5 - 1 1.17 6.35 12.48
21:00 МВВ Маастрихт - Еммен 2 - 2 1.66 3.68 4.63
21:00 ФК Айндховен - Фортуна Ситард 3 - 1 1.73 3.82 3.96
21:00 ФК Ос - Йънг ПСВ 2 - 0 3.73 3.82 1.77
21:00 Хелмонд Спорт - НАК Бреда 2 - 1 4.14 3.84 1.69
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хайдук Сплит - Цибалия 3 - 0 1.17 6.06 13.76
21:00 Локомотив Загреб - Динамо Загреб 1 - 2 13.62 5.66 1.19
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:30 Опава - Виктория Жижков 2 - 2 1.80 3.41 3.81
19:00 Сигма Оломоуц - Варнсдорф 3 - 2 1.25 4.96 9.45
19:00 Усти над Лабем - Тринец 1 - 1 1.86 3.33 3.69
20:00 Зноймо - МАС Таборско 3 - 0 1.67 3.50 4.46
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
18:00 Йоргрите - Атвидаберг 2 - 1 1.93 3.45 3.55
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Кристианстад - Карлскруна 1 - 2 1.61 4.02 4.09
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Килмарнък - Хартс 0 - 0 3.47 3.34 2.06
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:50 Мелбърн Виктори - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 0 1.31 5.48 7.76
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Браун Адроге - Лос Андес 1 - 1 2.17 2.98 3.33
21:30 Клуб Алмагро - Индепендиенте Ривадавия 0 - 0 2.27 2.87 3.21
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Манама Клуб - Ийст Рифа 1 - 3 1.44 4.15 5.55
19:45 Ал Ахли Манама - Малкия 1 - 1 3.01 3.18 2.11
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Стронгест Ла Пас - Блуминг Санта Крус 6 - 0 1.30 4.59 8.19
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:15 Витория Салвадор BA - Парана Клуб PR 0 - 2 1.48 3.82 6.43
03:30 Гояс GO - Флуминензе RJ 2 - 1 3.07 3.10 2.25
03:30 Сао Пауло SP - Крузейро MG 0 - 2 1.98 3.21 3.63
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Сулия - Карабобо Валенсия 1 - 5 2.25 3.00 3.00
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
14:30 ТТ Ханой - Сонглам Нгеан Вин 1 - 0 1.31 4.55 7.58
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Исмаили Исмаилия - Ел Шаркия 3 - 0 1.44 3.67 6.78
21:00 Вади Дегла - Ел Джаиш Кайро 0 - 1 2.29 2.85 3.07
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Драгон Сан Мигел - ФАС Санта Ана 1 - 1 2.48 3.19 2.50
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Падидех Хорасан Машхад - Трактор Сази Табриз 0 - 1 2.69 2.76 2.64
16:30 Нафт Техеран - Фулад Хузестан Ахваз 2 - 2 2.45 2.60 3.11
16:30 Санат Нафт Абадан - Сиах Ямеган АХ 1 - 1 2.14 2.65 3.70
17:30 Сепахан Исфахан - Гостареш Фулад 1 - 0 2.22 2.80 3.27
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:20 Ал-Ахли Доха - Муайдар Доха 0 - 4 1.39 4.45 6.03
18:20 Ал-Райян - Ал-Хор 4 - 1 1.40 4.29 6.20
18:20 Ал-Саилия Доха - Ал-Уакра 3 - 1 1.52 3.81 5.25
18:20 Ум Салал - Ал-Араби Доха 2 - 1 2.00 3.53 3.05
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Чунцин Лифан - Гуейджоу Хенфен Чжичен 2 - 1 1.76 3.34 4.44
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:30 Бояка Чико - Патриотас Бояка 0 - 4 3.19 3.10 2.10
17:00 Депортес Киндио - Депортиво Перейра 2 - 1 2.21 3.10 2.99
Малайзия - Други Малайзия - Други Рез. 1 X 2
11:45 АТМ ФА - Куала Лумпур 1 - 2 3.13 3.71 1.90
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 КАК Кенитра - Могреб Тетуан 3 - 0 2.10 2.86 3.47
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Депортиво Толука - Крус Асул 0 - 2 2.40 3.04 2.92
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
16:50 Ал Итихад Калба - Бани Яс 1 - 1 2.00 3.59 3.02
16:50 Хата Клуб Дубай - Ал Насър Дубай 1 - 0 4.04 3.74 1.68
19:45 Ал Джазира Абу Даби - Ал Шабаб Дубай 3 - 0 1.19 5.63 10.20
19:45 Ал Шарджа - Емирейтс Клуб 2 - 1 2.01 3.41 3.14
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
21:15 Спортинг Кристал - Алианса Атлетико 4 - 1 1.24 5.05 10.49
23:30 Универсидад де Кахамарка - Спорт Уанкайо 2 - 0 1.98 3.28 3.41
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:45 Ал Халеедж Сайхат - Ал Вехда Мека 4 - 2 1.90 3.39 3.40
20:45 Ал Итихад Джеда - Ал Кадисия Хобар 4 - 2 1.44 4.24 5.77
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед 2 - 0 1.38 4.30 6.55
14:30 Хоум Юнайтед - Балестиер Халса отл. - - -
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Обод Ташкент - Алмалик 0 - 1 2.42 3.13 2.62
15:30 Маш'ал Мубарек - Коканд 1912 1 - 1 1.74 3.08 4.69
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Кобресал Ел Салвадор - Сан Луис Килота 1 - 2 2.21 3.38 2.88
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Марицбург Юнайтед - Барока 3 - 1 2.11 3.00 3.30
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Атлетико MG (Бра) - Спорт Бойс Уорнес (Бол) 5 - 2 1.16 7.50 15.00
01:30 Емелек Гуаякил (Екв) - Индепендиенте Меделин (Кол) 1 - 0 1.87 3.24 4.13
03:00 Ривър Плейт (Арж) - Мелгар Арекипа (Пер) 4 - 2 1.15 6.33 15.29
03:45 Атлетико Насионал (Кол) - Ботафого RJ (Бра) 0 - 2 1.54 3.60 6.34