Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Март '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Славия като домакин няма равенство от 12 мача

Унген 55 получени гола в 21 мача - 2.62 на мач

Блуминг Санта Крус няма равенство от 7 мача

Петролеро Якуиба няма равенство от 7 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Славия - Локомотив Горна Оряховица 17:30 на живо
BNT HD
Бешикташ - Олимпиакос
20:00 на живо
bTV Action
ФК Краснодар - Селта Виго 20:00 на живо
Ring.BG
Аякс - ФК Копенхаген
22:05 на живо
BNT HD
Борусия М'Гладбах - Шалке 04 22:05 на живо
BNT1
Манчестър Юнайтед - ФК Ростов 22:05 на живо
bTV Action
Рома - Лион
22:05 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 16 Март, 2017

Лига Европа Лига Европа Осминафинали Рез. 1 X 2
20:00 Бешикташ (Тур)** - Олимпиакос (Гър) (1 - 1) 4 - 1 1.71 3.64 5.38
20:00 Генк (Бел)** - КАА Гент (Бел) (5 - 2) 1 - 1 2.02 3.70 3.53
20:00 ФК Краснодар (Рус) - Селта Виго (Исп)** (1 - 2) 0 - 2 2.61 3.36 2.73
22:05 Андерлехт (Бел)** - Апоел Никозия (Кип) (1 - 0) 1 - 0 1.43 4.59 7.54
22:05 Аякс (Хол)** - ФК Копенхаген (Дан) (1 - 2) 2 - 0 1.83 3.60 4.53
22:05 Борусия М'Гладбах (Гер) - Шалке 04 (Гер)** (1 - 1) 2 - 2 2.12 3.44 3.50
22:05 Манчестър Юнайтед (Анг)** - ФК Ростов (Рус) (1 - 1) 1 - 0 1.21 6.34 15.83
22:05 Рома (Ита) - Лион (Фра)** (2 - 4) 2 - 1 1.70 4.18 4.55
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Славия - Локомотив Горна Оряховица 3 - 1 1.90 3.26 3.70
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Глейсис Юнайтед - Манчестър 62 1 - 1 - - -
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
20:00 Фрам Рейкявик - Стярнан Гардабаер 1 - 2 8.80 5.52 1.24
22:00 Лейкнир Рейкявик - Фьолнир Рейкявик 2 - 5 2.98 3.58 2.00
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Судува Мариямполе - ФК Тракай 1 - 1 2.43 3.05 2.70
19:30 Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис 1 - 0 1.12 6.77 14.48
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Динамо-Авто Тираспол - Петрокуб Хинчещ 2 - 2 2.78 3.01 2.38
14:00 Заря Белци - Шериф Тираспол 0 - 2 3.80 3.96 1.66
14:00 Милсами Орхей - Дачия Кишинев 0 - 0 2.49 3.60 2.28
14:00 Унген - Зимбру Кишинев 1 - 2 5.08 3.98 1.51
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:30 Вашаш Будапеща - Халадаш Сомбатхей 2 - 3 1.57 3.74 5.25
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
01:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Химнасия Хухуй 2 - 1 2.20 2.95 3.21
01:00 Спортиво Естудиантес - Крусеро дел Норте 1 - 0 2.21 2.88 3.25
01:05 Вия Далмине - Чакарита Хуниорс 0 - 0 2.39 2.89 2.95
02:00 Атлетико Парана - Институто Кордоба 1 - 0 2.26 2.91 3.15
02:00 Бока Унидос - Сантамарина 0 - 2 1.84 3.08 4.27
03:00 Сентрал Кордоба - Фландрия 1 - 1 1.80 3.11 4.34
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Блуминг Санта Крус - Сан Хосе Оруро 3 - 3 1.37 4.10 7.54
23:45 Спорт Бойс Уорнес - Петролеро Якуиба 2 - 1 1.52 3.84 5.14
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:30 АВС RN - Сао Пауло SP** (1 - 3) 1 - 1 5.21 3.96 1.53
00:30 Флуминензе RJ** - Крисиума SC (1 - 1) 3 - 2 1.33 4.67 7.78
02:45 Интернасионал RS** - Сампайо Кореа MA (4 - 1) 3 - 0 1.40 4.28 6.87
02:45 Спорт Ресифе PE** - Боавища RJ (3 - 0) 1 - 0 1.18 5.88 11.66
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Онсе Калдас - Рионегро 0 - 1 1.91 3.23 3.63
22:30 Депортиво Перейра - Атлетико Уила 1 - 2 2.15 3.01 3.26
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
04:30 Монтерей - Пуебла 3 - 2 1.24 5.47 9.41
05:00 Чивас Гуадалахара - Хуарес 3 - 2 1.35 4.43 7.76
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:20 Спортиво Лукеньо - Гуарани Асунсион 0 - 1 3.13 3.28 2.08
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:00 Навбахор Наманган - Нефтчи Фергана 1 - 1 1.96 3.16 3.29
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сантяго Уондърърс - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 2 2.63 3.28 2.42
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Насионал Монтевидео (Уру) - Сулия (Вен) 0 - 1 1.23 5.24 11.63
00:30 Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) - Атлетико PR (Бра) 0 - 1 1.58 3.62 5.72
02:00 Индепендиенте Меделин (Кол) - Ривър Плейт (Арж) 1 - 3 2.06 3.10 3.55
02:45 Палмейрас SP (Бра) - Хорхе Вилстерман (Бол) 1 - 0 1.13 6.93 16.89
02:45 Универсидад Католика (Чил) - Фламенго RJ (Бра) 1 - 0 2.71 3.14 2.46
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
02:00 Далас (Сащ) - Пачука (Мек) 2 - 1 2.51 3.04 2.66
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:30 Сент Трюиден (Бел) - Ломел Юнайтед (Бел) 6 - 1 1.44 4.48 4.92
16:00 Олесунд (Нор) - Од БК (Нор) 1 - 3 2.78 3.62 2.09
17:30 Бран Берген (Нор) - Хаугесунд (Нор) 1 - 1 2.17 3.38 2.87
19:00 Йоребро (Шве) - Хамарби (Шве) 3 - 2 1.80 3.48 3.81