Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Реал Мадрид като гост 52 вкарани гола в 17 мача - 3.06 на мач

Генк като домакин само победи от 4 мача

Партизан Белград само победи от 5 мача

Рад Белград само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Сундсвал като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Далкурд като домакин нито един получен гол в 4 мача

Ал Ахли Кайро като гост няма загуба от 14 мача

Видад Казабланка като гост няма загуба от 13 мача

Олимпик Курибга като гост няма равенство от 13 мача

Муангтонг Юнайтед като домакин нито един получен гол в 5 мача

Супер Пауър Самут Пракан няма победа от 14 мача

Теспакусатсу Гунма като домакин няма победа от 6 мача

Теспакусатсу Гунма като домакин само загуби от 6 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport 2
Черно море - Дунав Русе
17:30 на живо
Diema Sport 2
ЦСКА София - Локомотив Пловдив 20:00 на живо
Diema Sport
Саутхямптън - Манчестър Юнайтед 21:45 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Реал Мадрид
22:00 на живо
Nova Sport
Монако - Сент Етиен
22:00 на живо
Diema Sport 2
Шефилд Уензди - Хъдърсфийлд 23:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 17 Май, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Саутхямптън - Манчестър Юнайтед 0 - 0 2.42 3.25 3.05
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Шефилд Уензди - Хъдърсфийлд** 1 - 1 2.34 3.00 3.35
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Селта Виго - Реал Мадрид 1 - 4 11.37 7.21 1.20
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
22:00 Ювентус - Лацио 2 - 0 2.03 3.20 3.76
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Монако - Сент Етиен 2 - 0 1.15 8.11 15.54
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Генк - Рьозеларе 3 - 1 1.15 7.41 13.34
21:30 Кортрийк - Локерен 4 - 4 2.32 3.52 2.71
21:30 Ойпен - Роял Ексел Мускрон 2 - 0 1.69 3.91 4.27
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
21:00 Широки Брег** - ФК Сараево (1 - 0) 0 - 1 1.92 3.17 3.53
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Черно море - Дунав Русе 1 - 2 2.04 3.16 3.37
20:00 ЦСКА София - Локомотив Пловдив 0 - 0 1.22 5.55 9.95
Гърция - Група за Европейските турнири Гърция - Група за Европейските турнири Рез. 1 X 2
18:15 АЕК Атина - Паниониос Атина 0 - 1 1.40 4.04 7.97
20:30 Панатинайкос - ПАОК 0 - 3 2.30 3.04 3.13
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Мидтиланд - ФК Копенхаген 3 - 2 2.98 3.55 2.22
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Орхус - Есберг 3 - 1 1.58 3.68 5.74
19:00 Рандерс - Олборг 2 - 1 2.17 3.27 3.28
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
20:30 Лейкнир Фаскрудсфирди - КР Рейкявик 1 - 4 10.72 7.03 1.14
21:00 КА Акурейри - ИР Рейкявик** 1 - 1 1.38 4.43 6.12
22:15 Акранес - Фрам Рейкявик 4 - 3 1.65 3.70 4.19
22:15 Гриндавик - Волсунгур Хусавик 7 - 1 1.07 8.57 15.86
22:15 Филкир Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 0 3.57 3.69 1.78
22:15 Хаукар Хафнарфьордур - Викингур Рейкявик 2 - 4 4.77 3.96 1.54
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Актобе - Атирау 1 - 0 2.26 3.02 2.93
Латвия - Купа на Латвия Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
20:15 Рига ФК - Вентспилс** 1 - 1 2.17 2.96 3.12
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Утенис Утена - Стумбрас Каунас 0 - 0 2.29 3.19 2.72
20:00 Атлантас Клайпеда - Лиетава Йонава 0 - 1 1.23 4.88 9.55
Македония - Купа на Македония Македония - Купа на Македония Рез. 1 X 2
18:30 Шкендия 79 Тетово - Пелистер Битоля** 0 - 0 1.93 3.11 3.67
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ключборк - Стомил Олщин 1 - 2 3.47 3.37 1.95
19:00 Битовия Битов - Хробри Глогов 2 - 1 2.38 3.16 2.78
19:00 Олимпия Груджьондз - Хойничанка Хойнице 0 - 1 2.38 3.24 2.72
19:30 Погон Шедълце - Подбескидзе 3 - 0 3.42 3.15 2.05
20:00 Вигри Сувалки - Заглембие Сосновец 0 - 3 1.87 3.42 3.75
20:00 Миедж Легница - Стал Мелец 1 - 2 1.80 3.38 4.04
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Корона Келце - Висла Краков 3 - 2 2.48 3.26 2.69
19:00 Лехия Гданск - Ягиелония Бялисток 4 - 0 2.20 3.20 3.16
21:30 Легия Варшава - Лех Познан 2 - 0 2.05 3.34 3.42
21:30 Погон Шчечин - ЛКС Нечеча 1 - 1 1.77 3.50 4.35
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
19:00 Поли Тимишоара - Астра Гюргево** (1 - 4) 0 - 3 13.87 5.77 1.18
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Том Томск - Криля Советов 0 - 2 7.76 4.38 1.35
17:30 Урал Свердловска област - Локомотив Москва 1 - 2 2.84 3.07 2.43
17:30 ФК Оренбург - ФК Уфа 1 - 1 1.50 3.48 7.13
19:30 Анжи Махачкала - ФК Ростов 1 - 2 3.50 3.10 2.07
19:30 Арсенал Тула - Амкар Перм 0 - 0 1.48 3.69 6.96
19:30 Зенит Санкт Петербург - ФК Краснодар 1 - 0 1.57 3.79 5.32
19:30 Рубин Казан - ЦСКА Москва 0 - 2 8.08 3.95 1.40
19:30 Спартак Москва - Ахмат Грозни 3 - 0 1.84 3.42 3.97
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:30 Сокол Саратов - ФК Химки 1 - 0 1.84 3.23 4.21
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Домжале - Горица 1 - 1 1.78 3.39 3.92
19:00 Рудар Веление - Алуминий Кидричево 2 - 2 1.90 3.29 3.54
21:15 Марибор - Целие 0 - 2 1.86 3.43 3.60
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Вождовац Белград - Войводина 0 - 2 2.75 3.17 2.33
20:00 Младост Лучани - Напредак Крушевац 3 - 2 1.66 3.35 4.71
20:00 Раднички Ниш - Партизан Белград 1 - 3 4.65 3.58 1.61
20:00 Явор Иваница - Цървена Звезда Белград 0 - 3 13.84 6.61 1.12
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Бачка Бачка Паланка - Радник Сурдулица 1 - 0 1.31 4.37 8.11
18:00 Борац Чачак - Спартак Суботица 1 - 0 1.39 3.99 6.73
18:00 Рад Белград - Металац 1 - 0 2.15 3.05 3.15
18:00 ФК Нови Пазар - Чукарички 0 - 5 1.84 3.37 3.77
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:45 Фенербахче - Истанбул Башакшехир** (2 - 2) 2 - 2 2.15 3.21 3.31
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Авангард Краматорск - ФК Полтава 1 - 0 2.08 2.98 3.38
17:00 Горняк-Спорт Комсомолск - ФК Суми 1 - 0 1.70 3.32 4.36
17:00 Колос Ковалевка - Оболон-Бровар Киев 2 - 0 1.94 3.18 3.57
17:00 Скала Стрий - Ингулец Петрово 0 - 1 8.75 4.75 1.27
17:00 Хелиос Харков - Черкаский Днепър 2 - 1 1.72 3.05 4.92
17:30 Верес Ровно - МФК Николаев 3 - 1 1.16 5.41 15.25
18:00 Буковина Чернивци - Нефтяник-Укрнафта 2 - 2 2.38 3.02 2.78
18:00 Десна Чернигов - Арсенал Киев 5 - 1 1.21 5.00 12.33
18:00 ФК Тернопол - Иличивец Мариупол 0 - 1 13.50 8.75 1.08
Украйна - Купа на Украйна Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
21:00 Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1 - 0 1.73 3.31 4.47
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
21:00 Мезьокьовешд - Вашаш Будапеща** (0 - 2) 0 - 5 3.92 3.38 1.80
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - Хака 0 - 2 3.46 3.27 1.97
18:30 Гранкула ИФК - ТПС Турку 0 - 0 3.22 3.20 2.09
18:30 ОПС Оулу - АС Оулу 1 - 0 4.45 3.44 1.71
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Викингит Хелзинки - СалПа Сало 1 - 1 2.12 3.60 2.69
18:30 Тампере Юнайтед - ТПВ Тампере 1 - 3 3.30 3.79 1.81
Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:30 Хееренвеен - Утрехт 1 - 3 2.68 3.34 2.47
21:45 Грьонинген - АЗ Алкмаар 1 - 4 2.67 3.43 2.43
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Интер Запрешич - РНК Сплит 1 - 0 2.18 3.06 3.21
19:00 Динамо Загреб - Истра 1961 2 - 1 1.09 7.83 22.23
21:00 Славен - Риека 0 - 2 6.21 3.78 1.49
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:30 Опава - Фастав Злин 0 - 1 3.76 3.22 1.91
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:45 Вадуц - Йънг Бойс 1 - 0 3.55 3.81 1.85
20:45 Люцерн - Лозана Спорт 0 - 3 1.93 3.72 3.35
21:30 Тун - Грасхопърс 3 - 1 1.63 3.93 4.93
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:45 Вил - Винтертур 0 - 1 3.29 3.65 1.87
20:45 Цюрих - Сервет 1 - 1 1.32 4.83 7.01
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоребро - Сундсвал 0 - 2 1.81 3.53 4.13
20:00 Йостерсунд - Сириус 0 - 0 1.74 3.66 4.32
20:00 Хакен - Халмстад 2 - 1 1.35 4.82 7.63
20:00 Хамарби - Малмьо 1 - 1 3.37 3.45 2.03
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Варберг БоИС - ГАИС Гьотеборг 7 - 1 1.81 3.38 4.05
20:00 Далкурд - Вернаму 3 - 1 1.61 3.77 4.78
20:00 Дегерфорш - Атвидаберг 1 - 2 1.91 3.48 3.48
20:00 Йоргрите - Фалкенберг 2 - 1 1.95 3.34 3.52
20:00 Трелеборг - Фрей Тебю 2 - 1 1.47 4.15 5.89
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Рейнджърс - Абърдийн 1 - 2 2.33 3.35 2.86
21:45 Сейнт Джонстън - Хартс 1 - 0 2.44 3.28 2.76
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Дънди ФК - Инвърнес КТ 0 - 2 2.43 3.39 2.69
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Форфар Атлетик - Питърхед 2 - 1 2.43 3.39 2.58
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:35 Брихин Сити - Алоа Атлетик 1 - 0 2.93 3.31 2.23
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Институто Кордоба 2 - 0 2.15 2.95 3.37
Бахрейн - ФА Къп Бахрейн - ФА Къп Рез. 1 X 2
19:00 Ал Хид** - Малкия 1 - 1 2.33 3.47 2.79
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Бразил де Пелотас RS - Лондрина PR 1 - 1 2.04 3.03 3.54
03:30 Парана Клуб PR - Гояс GO 2 - 0 2.27 3.04 3.00
03:30 Сеара CE - Боа MG 0 - 0 1.34 4.24 8.11
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
02:00 Пайсанду PA - Лувердензе MT 1 - 1 1.85 3.30 3.60
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Сучитепекес - Мунисипал 1 - 2 2.29 3.17 2.74
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ел Шаркия - Ал Ахли Кайро 1 - 1 12.11 5.31 1.18
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:00 Кортулуа - Депортиво Пасто 1 - 0 2.32 3.14 2.76
23:15 Атлетико Букараманга - Алианса Петролера 1 - 2 1.86 3.29 3.79
23:15 Форталеса - Патриотас Бояка 0 - 1 3.21 3.20 2.06
23:30 Депортес Киндио - Атлетико Уила 2 - 1 3.06 3.28 2.09
23:30 Депортес Толима - Депортиво Перейра 3 - 2 1.30 4.49 8.83
23:30 Ла Екуидад Богота - Кукута Депортиво 4 - 2 1.65 3.42 4.79
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:15 Ал Шабаб Кувейт - Хайтан 2 - 1 1.81 3.54 3.56
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Олимпик Сафи - Видад Казабланка 1 - 2 4.56 2.98 1.79
21:30 ФУС Рабат - Олимпик Курибга 1 - 3 1.78 2.80 5.08
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Бурирам Юнайтед - Суфанабури 3 - 0 1.27 4.78 8.80
13:45 Чианграй Юнайтед - Патая Юнайтед 4 - 1 1.24 5.06 9.17
14:00 Муангтонг Юнайтед - Порт Банкок 2 - 3 1.17 5.92 10.37
14:00 Сукотай - Полис Теро отл. 2.38 3.12 2.66
15:00 Банкок Глас - Чонбури 3 - 0 1.81 3.34 3.76
15:00 Сисакет - Нейви 4 - 2 2.35 3.32 2.56
15:00 Убон УМТ Юнайтед - Након Ратчасима 1 - 3 1.72 3.35 4.21
16:00 Ратчабури - Банкок Юнайтед 1 - 2 2.07 3.28 3.01
16:00 Супер Пауър Самут Пракан - Тай Хонда Ладкрабанг 0 - 1 4.42 3.64 1.63
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:30 Коканд 1912 - Локомотив Ташкент 1 - 1 3.62 3.27 1.87
17:00 Буньодкор Ташкент - Пахтакор Ташкент 1 - 1 1.77 3.26 4.03
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Барока - Хайлендс Парк 0 - 0 2.26 2.99 3.03
20:30 Бидвест Уитс - Полокване Сити 2 - 0 1.35 4.29 7.33
20:30 Блумфонтейн Селтик - Фрий Стейт Старс 0 - 0 2.34 2.80 3.12
20:30 Кейптаун Сити - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 0 1.35 3.97 9.05
20:30 Мамелоди Съндаунс - Марицбург Юнайтед 2 - 2 1.25 4.62 10.85
20:30 Орландо Пайрътс - Аякс Кейптаун 0 - 0 2.27 3.07 2.91
20:30 Платинум Старс - Кайзер Чийфс 2 - 0 2.90 3.06 2.29
20:30 Чипа Юнайтед - СуперСпорт Юнайтед 3 - 0 2.26 2.95 3.04
Южна Корея - ФА Къп Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
13:00 Кануън - Съннам 0 - 1 2.13 3.10 3.16
13:00 Кьонсан - Улсан Хюндай 1 - 2 2.51 3.17 2.57
13:00 Теджън Ситизен - Чуннам Драгонс 1 - 2 2.94 3.27 2.19
13:30 Сеул - Пусан АйПарк** 0 - 0 1.55 3.69 5.22
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
13:00 В-Варен Нагазаки - Оита Тринита 2 - 1 2.75 2.93 2.55
13:00 Гифу - Роасо Кумамото 1 - 2 1.91 3.20 3.87
13:00 Ехиме ФК - Фагиано Окаяма 2 - 0 2.14 2.99 3.43
13:00 Киото Санга - Мито Холихок 1 - 1 2.19 3.02 3.24
13:00 Монтедио Ямагата - Мацумото Ямага 1 - 0 3.35 2.94 2.18
13:00 Нагоя Грампус - Мачида Зелвия 2 - 1 2.33 3.23 2.80
13:00 Теспакусатсу Гунма - Ренофа Ямагучи 2 - 1 2.96 3.16 2.27
13:00 Токушима Вортис - Звейген Канадзава 1 - 1 1.83 3.24 4.12
13:00 Шонан Белмар - Ависпа Фукуока 0 - 3 2.17 3.06 3.25
13:30 Йокохама ФК - Каматамаре Сануки 2 - 1 1.64 3.41 5.10
13:30 Токио Верди - Джеф Юнайтед Чиба 3 - 0 2.81 3.12 2.40
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
16:30 Мохун Баган Калкута (Инд) - Бенгалуру (Инд) 3 - 1 1.94 3.18 3.53
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Сулия (Вен) - Насионал Монтевидео (Уру) 0 - 0 3.50 3.40 0.00
03:00 Атлетико MG (Бра) - Годой Крус (Арж) 4 - 1 1.35 4.55 7.89
03:00 Либертад Асунсион (Пар) - Спорт Бойс Уорнес (Бол) 1 - 1 1.25 6.25 11.00
05:15 Индепендиенте Меделин (Кол) - Емелек Гуаякил (Екв) 1 - 2 1.77 3.35 4.43