Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

ЛАСК Линц като домакин няма загуба от 16 мача

Хорн като домакин няма равенство от 16 мача

Витез няма победа от 7 мача

Пайде Линнамеесконд като гост 19 получени гола в 5 мача - 3.80 на мач

Макаби Назарет 19 получени гола в 5 мача - 3.80 на мач

Ирони Нешер нито един вкаран гол в 5 мача

Корк Сити само победи от 12 мача

Дъндолк няма равенство от 12 мача

Уексфорд Ютс няма победа от 11 мача

СК Бабите няма победа от 7 мача

Шериф Тираспол като домакин няма равенство от 14 мача

Арсенал Тула като гост няма победа от 14 мача

Радомлие като домакин няма победа от 16 мача

Волин Луцк само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Цибалия като гост няма победа от 16 мача

АФК Ескилстюна няма победа от 7 мача

Атлетико Насионал като домакин само победи от 8 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
Diema Sport
Дунав Русе - Лудогорец Разград 17:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Левски София 20:00 на живо
Diema Sport 2
Уест Бромич - Челси
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 12 Май, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Евертън - Уотфорд 1 - 0 1.43 4.56 7.45
22:00 Уест Бромич - Челси 0 - 1 9.30 4.88 1.36
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Севиля Атлетико - Хетафе 2 - 1 3.36 3.08 2.17
22:00 Сарагоса - Кадис 1 - 1 2.26 3.03 3.22
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
21:00 Гранада Б - Кордоба Б 2 - 1 2.12 3.30 2.99
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:30 Амиен - Лавал 3 - 0 1.18 5.80 13.47
21:30 Бурж-Перона - Брест 1 - 2 5.14 3.85 1.57
21:30 Валансиен - Оксер 0 - 0 3.83 3.25 1.91
21:30 Газелек Аячо - Ланс 0 - 4 3.87 3.40 1.86
21:30 Ним - Аячо 3 - 1 1.35 4.48 7.85
21:30 Орлеан - Клермонт Фут 2 - 2 2.00 3.34 3.43
21:30 Ред Стар Париж - Сошо 1 - 1 1.67 3.56 4.68
21:30 Троа - Реймс 2 - 0 1.72 3.61 4.29
21:30 Тур - Льо Авър 0 - 4 1.97 3.25 3.61
21:30 Шамоа Ниор - Страсбург 2 - 2 5.49 3.85 1.55
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Авранш - Конкарно 3 - 0 2.15 3.15 3.07
21:00 Белфор - Консолат Марсилия 3 - 2 7.13 4.01 1.38
21:00 Булон - Безие 2 - 0 2.33 3.13 2.81
21:00 КА Бастия - Париж ФК 1 - 0 3.38 3.11 2.03
21:00 Кретей-Луситанос - Седан 1 - 0 2.50 3.07 2.60
21:00 Кювили-Руан - Дюнкерк 2 - 0 2.19 3.11 3.01
21:00 Лез Ербиер - Шамбли 0 - 1 2.39 2.99 2.85
21:00 Лион-Дюшер - Шатору 0 - 2 3.94 3.05 1.89
21:00 По - Епинал 1 - 0 2.55 2.97 2.62
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Вакер Инсбрук - Блау-Вайс Линц 2 - 1 2.12 3.31 3.10
19:30 ЛАСК Линц - Капфенберг 1 - 1 1.35 4.80 6.76
19:30 Лиферинг Залцбург - Аустрия Лустенау 4 - 1 2.54 3.49 2.40
19:30 Хорн - ВСГ Ватенс 2 - 3 2.05 3.34 3.24
21:30 Флоридсдорфер АК - Винер Нойщат 3 - 0 2.30 3.22 2.82
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Стандарт Лиеж - Мехелен 2 - 0 2.80 3.24 2.40
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Широки Брег - Витез 0 - 1 2.60 3.03 2.49
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Дунав Русе - Лудогорец Разград 2 - 2 6.43 4.12 1.41
20:00 Локомотив Пловдив - Левски София 2 - 1 4.79 3.59 1.62
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Юръп - Гибралтар Юнайтед 7 - 0 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
17:00 Калони - Ханя 0 - 1 - - -
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Сьондерийске - Мидтиланд 5 - 2 3.97 3.71 1.82
17:00 Лингби - Нордселанд 2 - 1 2.31 3.29 3.00
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Виборг - Хорсенс 3 - 0 1.88 3.30 4.13
21:00 Олборг - Рандерс 0 - 2 2.75 2.99 2.65
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Таммека Тарту - Пайде Линнамеесконд 0 - 0 2.56 3.36 2.34
19:30 Номе Калю - Левадия Талин 1 - 2 2.62 3.31 2.32
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Бней Лод - Макаби Назарет 1 - 1 1.83 3.30 3.73
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Афула - Апоел Назарет Илит 1 - 2 3.86 3.38 1.81
16:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Рамат Хашарон 0 - 2 2.89 3.00 2.30
16:00 Макаби Херцлия - Ирони Нешер 0 - 2 2.55 3.00 2.56
16:00 Макаби Шаараим - Апоел Йерусалим 2 - 1 2.51 3.02 2.58
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Шамрок Роувърс 0 - 2 4.16 3.34 1.81
21:45 Голуей ФК - Корк Сити 1 - 1 8.33 4.39 1.34
21:45 Дъндолк - Слиго Роувърс 4 - 0 1.32 4.73 8.01
21:45 Сейнт Патрикс - Дрогеда Юнайтед 2 - 0 1.64 3.61 4.78
22:00 Фин Харпс - Брей Уондърърс 0 - 3 3.93 3.48 1.80
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Коб Рамблърс - Кабинтили 2 - 0 2.00 3.29 3.33
21:45 Шелбърн - Атлон Таун 2 - 1 1.39 4.18 6.90
22:00 Уексфорд Ютс - Уотърфорд Юнайтед 0 - 1 7.60 4.15 1.37
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Грота Селтярнарнес - Филкир Рейкявик 1 - 2 6.89 4.52 1.32
22:15 ИР Рейкявик - Тротур Рейкявик 1 - 2 3.07 3.38 2.02
22:15 Фрам Рейкявик - Хаукар Хафнарфьордур 2 - 2 2.05 3.43 3.00
22:15 ХК Коупавогюр - Лейкнир Рейкявик 3 - 2 2.41 3.26 2.55
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 СК Бабите - Йелгава 0 - 5 6.68 4.30 1.37
19:00 Спартакс Юрмала - Ригас 2 - 0 1.92 3.19 3.55
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Академия Кишинев - Петрокуб Хинчещ 0 - 0 - - -
18:00 Дачия Кишинев - Динамо-Авто Тираспол 4 - 1 - - -
18:00 Заря Белци - Унген 5 - 0 1.12 7.25 14.17
18:00 Зимбру Кишинев - Сперанца Ниспорени 1 - 1 - - -
18:00 Шериф Тираспол - Саксан Гагауз Ери 7 - 1 1.07 8.80 21.38
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
20:00 Олесунд - Волеренга Осло 0 - 1 2.36 3.40 2.74
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:45 ГКС Катовице - Сандеця Нови Сач 0 - 1 2.00 3.14 3.56
20:00 Миедж Легница - Заглембие Сосновец 2 - 1 2.07 3.14 3.40
20:00 Хробри Глогов - Олимпия Груджьондз 1 - 3 2.18 3.15 3.12
20:30 Знич Прушков - Погон Шедълце 2 - 1 2.64 3.10 2.52
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Заглембие Любин - Пяст Гливице 3 - 1 2.02 3.31 3.51
21:30 Арка Гдиня - Гурник Ленчна 1 - 0 2.23 3.26 3.05
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Белененсеш - Морейрензе 1 - 1 3.10 3.12 2.28
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
20:45 Порто Б - Витория Гимараеш Б 1 - 0 1.75 3.53 4.06
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Газ Метан Медиаш - Волунтари 4 - 1 2.05 3.14 3.49
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 ЦСКА Москва - Арсенал Тула 3 - 0 1.23 5.31 11.21
Северна Ирландия - Плейофи Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Балимина Юнайтед - Гленавон 2 - 1 2.33 3.54 2.57
21:45 Карик Рейнджърс - Инститют 4 - 1 1.98 3.38 3.28
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Слован Братислава - Татран Прешов 3 - 1 1.15 6.33 13.32
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Радомлие - Копер 0 - 4 4.44 3.76 1.63
20:00 Целие - Кръшко 1 - 2 1.50 3.73 5.61
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Кайзериспор - Коняспор 2 - 1 1.43 4.34 6.70
20:00 Касъмпаша - Ризеспор 4 - 2 2.40 3.50 2.67
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 ФК Полтава - Колос Ковалевка 0 - 2 2.81 3.10 2.30
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Волин Луцк - Стал Каменское 0 - 1 5.25 3.34 1.64
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Интер Турку - ВПС Вааса 0 - 1 1.90 3.25 3.92
18:30 ИФК Мариехамн - Кеми Кингс 3 - 0 1.47 3.86 6.68
18:30 КуПС Куопио - ХИФК Хелзинки 2 - 1 1.75 3.31 4.68
18:30 РоПС Рованиеми - ФК Лахти 1 - 0 2.74 3.05 2.52
20:00 Сейняйоен ЯК - ЮЯК Ювяскюля 1 - 0 1.24 5.26 10.40
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
19:00 ЯБК Якобстад - ОТП Оулу 4 - 0 1.50 3.92 5.00
Холандия - Ередивизи - Плейофи Холандия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Еммен - Ваалвийк 0 - 1 1.57 4.21 4.75
21:45 Алмере Сити - Хелмонд Спорт 0 - 2 1.46 4.48 5.41
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Истра 1961 - Цибалия 1 - 2 2.51 3.12 2.66
21:00 РНК Сплит - Динамо Загреб 0 - 1 14.03 5.89 1.17
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:15 Виктория Пилзен - Млада Болеслав 3 - 3 1.56 3.74 5.38
21:15 Карвина - Спарта Прага 1 - 1 5.09 3.66 1.60
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 АФК Ескилстюна - Норкьопинг 1 - 2 5.31 4.15 1.54
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сирианска Сьодертале - Атвидаберг 3 - 0 1.79 3.66 3.83
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Енгелхолм - Карлскруна 3 - 1 2.18 3.26 2.95
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Абърдийн - Селтик 1 - 3 4.49 3.62 1.73
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Дънди Юнайтед - Грийнок Мортън 3 - 0 1.62 3.72 4.95
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 МО Бежая - УСМ Бел-Абес 1 - 1 2.84 2.91 2.41
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:40 Ал Хид - Бахрейн Клуб 5 - 2 3.13 3.24 2.02
17:40 Манама Клуб - Ал Наджма 2 - 2 2.37 3.48 2.43
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Исидро Метапан - Алианса Сан Салвадор 0 - 0 2.63 2.98 2.49
Индия - Купа на Федерацията Индия - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
13:30 ДСК Шиваянс Пуна - Шилонг Ладжонг 2 - 3 2.44 3.06 2.62
16:30 Мохун Баган Калкута - Бенгалуру 1 - 1 2.34 3.10 2.74
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персипура Джаяпура - Бхаянгкара ФК 3 - 2 1.61 3.49 4.66
14:30 Персегрес Гресик Юнайтед - Персиба Баликпапан 2 - 1 1.77 3.41 3.89
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Хъбей Чайна Форчън 1 - 1 2.01 3.37 3.34
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Депортес Толима - Рионегро 1 - 1 1.75 3.21 4.37
04:00 Атлетико Насионал - Тигрес 0 - 0 1.39 3.96 7.11
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Монаркас Морелия - Тихуана 1 - 0 2.35 3.13 2.88
05:30 Атлас Гуадалахара - Чивас Гуадалахара 1 - 0 2.81 3.03 2.45
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
17:10 Ал Джазира Абу Даби - Ал Дафра 4 - 0 1.19 5.53 10.75
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Тампайнс Роувърс - Хоум Юнайтед 3 - 2 2.22 3.37 2.73
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Чонбури - Чианграй Юнайтед 3 - 1 2.74 3.40 2.19
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Металург Бекабад - Согдиана Джизак 3 - 1 1.21 5.88 8.72
15:30 Нефтчи Фергана - Обод Ташкент 1 - 0 1.46 3.72 6.17
16:00 Навбахор Наманган - Коканд 1912 1 - 1 2.26 3.12 2.82
16:00 Шуртан Гузар - Буньодкор Ташкент 1 - 0 4.88 3.96 1.52
17:00 Пахтакор Ташкент - Бухара 2 - 1 1.47 4.21 5.05
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Мотагуа Тегусигалпа 1 - 2 1.86 3.33 3.65
04:00 Хондурас Прогресо - Олимпия Тегусигалпа 4 - 2 2.86 3.03 2.34
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Хайлендс Парк - Чипа Юнайтед 1 - 0 2.31 3.05 2.86
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Арсенал Саранди (Арж) - Хуан Аурих (Пер) 6 - 1 1.39 4.01 8.09
01:15 Каракас (Вен) - Серо Портеньо (Пар) 1 - 2 3.14 3.00 2.28
03:45 Данубио Монтевидео (Уру) - Спорт Ресифе PE (Бра)** 3 - 0 2.16 3.18 3.20
03:45 Сао Пауло SP (Бра) - Дефенса и Хустисия (Арж) 1 - 1 1.54 3.53 6.18