Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Пари Сен Жермен като гост няма равенство от 16 мача

Хорн като домакин няма равенство от 14 мача

ФК Тернопол като гост 10 загуби от 11 мача

Супер Пауър Самут Пракан няма победа от 8 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Лудогорец Разград - Литекс Ловеч 19:00 на живо
Diema Sport 2
Метц - Пари Сен Жермен
19:30 на живо
Ring.BG
Лестър - Атлетико Мадрид
21:45 на живо
bTV Action
Реал Мадрид - Байерн Мюнхен 21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Вторник, 18 Април, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали Рез. 1 X 2
21:45 Лестър (Анг) - Атлетико Мадрид (Исп)** (0 - 1) 1 - 1 4.45 3.63 1.85
21:45 Реал Мадрид (Исп)** - Байерн Мюнхен (Гер) (2 - 1) 1 - 2 2.59 3.84 2.53
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:00 Кения - Малави 0 - 0 1.80 3.05 4.20
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
22:00 Болтън - Бъри 0 - 0 1.56 3.85 5.85
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Метц - Пари Сен Жермен 2 - 3 15.73 8.20 1.14
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Вакер Инсбрук - Капфенберг 3 - 3 1.67 3.61 4.65
19:30 Лиферинг Залцбург - Винер Нойщат отл. 2.02 3.39 3.25
19:30 Флоридсдорфер АК - ВСГ Ватенс 0 - 2 2.39 3.16 2.76
19:30 Хорн - Аустрия Лустенау 1 - 2 2.74 3.33 2.33
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
19:00 Лудогорец Разград - Литекс Ловеч 4 - 0 1.09 7.47 16.63
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Сейнт Джоузеф - Глейсис Юнайтед 0 - 0 - - -
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
19:15 Одензе - Рандерс 1 - 0 2.11 3.22 3.55
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Катамон Йерусалим - Бейтар Тел Авив Рамла 0 - 1 2.39 3.21 2.66
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
20:00 Мьондален - Йерв Гримстад 3 - 0 2.03 3.38 3.29
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
20:00 Волеренга Осло 2 - Рауфос 0 - 1 2.87 3.66 2.06
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 ФК Брюне - Од БК 2 4 - 2 1.25 5.44 7.84
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Балимина Юнайтед - Клифтънвил 4 - 1 2.89 3.34 2.19
21:45 Крусейдърс - Коулрейн 3 - 2 1.52 3.73 5.60
21:45 Линфийлд - Гленавон 3 - 0 1.35 4.54 7.17
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Ардс ФК - Портадаун 3 - 2 1.73 3.64 4.04
21:45 Балинамалард Юнайтед - Дънганън Суифтс 1 - 4 3.08 3.30 2.12
21:45 Карик Рейнджърс - Гленторан 1 - 2 3.04 3.15 2.20
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Вождовац Белград - Явор Иваница 1 - 1 1.92 3.23 3.56
18:30 Цървена Звезда Белград - Партизан Белград 1 - 3 2.00 3.18 3.38
20:00 Войводина - Напредак Крушевац 2 - 1 1.47 3.65 6.17
20:00 Младост Лучани - Раднички Ниш 3 - 2 6.04 3.98 1.45
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Бачка Бачка Паланка - ФК Нови Пазар 4 - 0 1.70 3.35 4.40
18:00 Рад Белград - Борац Чачак 1 - 2 1.59 3.42 5.20
18:00 Спартак Суботица - Металац 3 - 1 1.67 3.27 4.89
20:00 Чукарички - Радник Сурдулица 1 - 2 1.22 5.12 10.49
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бандърмаспор - Гьозтепе 3 - 1 3.15 3.16 2.17
15:30 Сивасспор - Юмраниеспор 0 - 0 1.66 3.39 5.03
17:30 Адана Демирспор - Гиресунспор 1 - 2 2.39 3.09 2.83
18:30 Йени Малатияспор - Ескишехирспор 1 - 2 2.36 3.05 2.91
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Буковина Чернивци - ФК Тернопол 4 - 0 1.44 3.81 6.23
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Тринец - Зноймо 2 - 1 2.35 3.20 2.68
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вернаму - Бромапойкарна 0 - 1 2.84 3.33 2.28
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Темперлей - Росарио Сентрал 1 - 2 3.24 2.99 2.24
03:15 Химнасия Ла Плата - Алдосиви Мар дел Плата 1 - 0 1.77 3.18 4.75
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персипура Джаяпура - Персегрес Гресик Юнайтед 1 - 1 1.27 4.99 7.40
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:10 Депортиво Капиата - Насионал Асунсион 2 - 0 2.38 3.17 2.72
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Нейви - Полис Теро 0 - 0 2.41 3.53 2.41
14:00 Бурирам Юнайтед - Супер Пауър Самут Пракан 3 - 0 1.08 9.11 15.82
15:00 Чонбури - Банкок Юнайтед 1 - 5 1.73 3.50 3.98
16:00 Патая Юнайтед - Суфанабури 1 - 3 2.09 3.55 2.83