Фарьорски острови - Висша Лига (2026)
неделя, 17 май, 2026
19:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.55 |
5.02 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.81 |
1.10 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.44 |
1.09 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.40 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.75 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.72 |
1.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.12 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сандавагур, а гостите от Рунавик.
Разстоянието между двата града е 23.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Дунгасанди,
който има капацитет от
2 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Дунгасанди.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
07 Вестур - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
07 Вестур |
0 - 2 |
Б68 Тофтир |
1.99 |
3.47 |
3.08 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Викингур Гота |
0 - 0 |
07 Вестур |
1.30 |
4.80 |
7.54 |
| 30.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
07 Вестур |
0 - 4 |
Рунавик |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
ЕБ Стреймур |
0 - 2 |
07 Вестур |
2.80 |
3.41 |
2.17 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
07 Вестур |
0 - 1 |
Б36 Торсхавн |
5.25 |
3.99 |
1.49 |
| 16.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
07 Вестур |
1 - 0 |
Скала ИФ |
- |
- |
- |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Рунавик |
2 - 0 |
07 Вестур |
1.17 |
6.36 |
10.65 |
| 06.04.2026 |
Висша Лига |
АБ Аргир |
2 - 0 |
07 Вестур |
1.89 |
3.47 |
3.42 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
07 Вестур |
1 - 0 |
Скала ИФ |
3.15 |
3.57 |
1.95 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
ХБ Торсхавн |
2 - 0 |
07 Вестур |
1.15 |
6.70 |
11.62 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Рунавик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Купа на Фарьорите |
Клаксвик |
4 - 2 |
Рунавик |
1.69 |
3.65 |
3.98 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Рунавик |
2 - 1 |
ХБ Торсхавн |
1.85 |
3.58 |
3.38 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
2 - 0 |
Рунавик |
2.60 |
3.38 |
2.32 |
| 30.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
07 Вестур |
0 - 4 |
Рунавик |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
3 - 3 |
Рунавик |
7.63 |
4.92 |
1.29 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
Рунавик |
1 - 0 |
ЕБ Стреймур |
1.11 |
7.39 |
14.70 |
| 16.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
ЕБ Стреймур |
1 - 7 |
Рунавик |
- |
- |
- |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Рунавик |
2 - 0 |
07 Вестур |
1.17 |
6.36 |
10.65 |
| 04.04.2026 |
Висша Лига |
Б68 Тофтир |
1 - 2 |
Рунавик |
8.97 |
5.88 |
1.21 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
Рунавик |
2 - 1 |
АБ Аргир |
- |
- |
- |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
07 Вестур |
0 - 4 |
Рунавик |
- |
- |
- |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Рунавик |
2 - 0 |
07 Вестур |
1.17 |
6.36 |
10.65 |
| 28.09.2025 |
Висша Лига |
07 Вестур |
1 - 5 |
Рунавик |
7.38 |
5.22 |
1.28 |
| 10.08.2025 |
Висша Лига |
Рунавик |
1 - 0 |
07 Вестур |
1.13 |
7.40 |
11.42 |
| 03.04.2025 |
Висша Лига |
Рунавик |
4 - 1 |
07 Вестур |
1.23 |
5.75 |
8.13 |
| 16.08.2024 |
Висша Лига |
07 Вестур |
3 - 0 |
Рунавик |
4.88 |
4.16 |
1.50 |
| 05.07.2024 |
Висша Лига |
Рунавик |
4 - 0 |
07 Вестур |
1.47 |
4.33 |
4.97 |
| 13.05.2024 |
Висша Лига |
Рунавик |
4 - 1 |
07 Вестур |
1.54 |
3.98 |
4.78 |
| 17.09.2022 |
Висша Лига |
Рунавик |
1 - 1 |
07 Вестур |
1.53 |
4.00 |
4.51 |
| 27.07.2022 |
Висша Лига |
Рунавик |
0 - 1 |
07 Вестур |
1.56 |
4.24 |
4.02 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на 07 Вестур имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рунавик |
9 |
6 |
2 |
1 |
14 |
9 |
+5 |
20 |
| 2 |
Б36 Торсхавн |
9 |
5 |
4 |
0 |
18 |
5 |
+13 |
19 |
| 3 |
Клаксвик |
9 |
4 |
5 |
0 |
17 |
5 |
+12 |
17 |
| 4 |
Викингур Гота |
9 |
2 |
5 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 5 |
ХБ Торсхавн |
9 |
3 |
2 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
11 |
| 6 |
АБ Аргир |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
11 |
| 7 |
Б68 Тофтир |
9 |
3 |
2 |
4 |
12 |
21 |
-9 |
11 |
| 8 |
Скала ИФ |
9 |
1 |
4 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 9 |
07 Вестур |
9 |
2 |
1 |
6 |
4 |
14 |
-10 |
7 |
| 10 |
ЕБ Стреймур |
9 |
1 |
3 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| 07 Вестур |
|
| Рунавик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
07 Вестур |
07 Вестур |
|
Рунавик |
Рунавик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рунавик |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Б36 Торсхавн |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Клаксвик |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Викингур Гота |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
ХБ Торсхавн |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
АБ Аргир |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Б68 Тофтир |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Скала ИФ |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 9 |
07 Вестур |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 10 |
ЕБ Стреймур |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
07 Вестур |
Рунавик |
| Победи |
2 |
6 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
6 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
14 |
| Получени Голове |
14 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.44 |
1.56 |
| Средно Получени |
1.56 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
89% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
11% |
56% |
| Над 1.5 |
67% |
78% |
| Над 2.5 |
11% |
44% |
| Над 3.5 |
11% |
11% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
6 |
| Получени Голове |
8 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
25% |
75% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.55 |
5.02 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.81 |
1.10 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.44 |
1.09 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.40 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.75 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.72 |
1.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.12 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака