Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Браузърът Ви не поддържа най-новите технологии и за да работят резултатите на живо, трябва да се опреснява цялата страница на всеки 30 секунди. За да използвате пълните възможности на резултатите на живо, Ви препоръчваме да ползвате браузърите Google Chrome или Mozilla Firefox.

Резултати на живо

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални
03:00 Край Гренада 1 - 5 Ямайка
19:00 ПЛ Андора 0 - 0 ОАЕ (0 - 0)
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига
14:30 Край Кардиф 0 - 0 Нюкасъл (0 - 0)
17:00 Край Евертън 2 - 1 Саутхямптън (2 - 0)
17:00 Край Лестър 2 - 0 Уулвърхямптън (2 - 0)
17:00 Край Тотнъм 3 - 1 Фулъм (1 - 0)
17:00 Край Уест Хям 1 - 2 Борнемут (1 - 0)
19:30 87' Челси 3 - 2 Арсенал (2 - 2)
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип
17:00 Край Бристъл Сити 0 - 2 Мидълзбро (0 - 2)
17:00 Край Ипсуич 1 - 1 Астън Вила (1 - 1)
17:00 Край Лийдс 2 - 0 Родъръм Юнайтед (0 - 0)
17:00 Край Милуол 2 - 1 Дарби Каунти (2 - 0)
17:00 Край Рединг 0 - 1 Болтън (0 - 0)
17:00 Край Уест Бромич 7 - 1 Куинс Парк Рейнджърс (1 - 1)
17:00 Край Уигън 2 - 2 Нотингам Форест (2 - 1)
17:00 Край Хъл Сити 0 - 1 Блекбърн (0 - 1)
17:00 Край Шефилд Юнайтед 2 - 1 Норич (1 - 1)
19:30 83' Престън 2 - 2 Сток Сити (2 - 1)
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига
17:00 Край Акрингтън Стенли 1 - 1 Чарлтън (0 - 1)
17:00 Край Барнзли 0 - 0 Уимбълдън (0 - 0)
17:00 Край Бъртън Албион 1 - 0 Донкастър (0 - 0)
17:00 Край Ковънтри 1 - 0 Плимут (1 - 0)
17:00 Край Питърбъро 3 - 1 Лутън Таун (3 - 0)
17:00 Край Портсмут 4 - 1 Оксфорд Юнайтед (0 - 0)
17:00 Край Саутенд 2 - 0 Брадфорд Сити (0 - 0)
17:00 Край Уикъмб 1 - 2 Бристол Роувърс (0 - 2)
17:00 Край Уолсол 2 - 1 Джилингам (2 - 0)
17:00 Край Флийтууд Таун 2 - 2 Рочдейл (1 - 0)
17:00 Край Шросбъри Таун 0 - 0 Блекпул (0 - 0)
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига
15:00 Край Гримсби Таун 1 - 1 Линкълн Сити (1 - 0)
17:00 Край Бъри 1 - 1 Форест Грийн Роувърс (0 - 1)
17:00 Край Екзитър 1 - 1 Нюпорт Каунти (1 - 0)
17:00 Край Крю Александра 0 - 0 Милтън Кийнс Донс (0 - 0)
17:00 Край Мансфийлд Таун 1 - 1 Колчестър (0 - 0)
17:00 Край Нортхямптън Таун 2 - 2 Кембридж Юнайтед (0 - 0)
17:00 Край Олдъм 3 - 1 Макълсфийлд Таун (1 - 0)
17:00 Край Порт Вейл 1 - 0 Кроули Таун (1 - 0)
17:00 Край Стивънидж Бороу 1 - 0 Моркамб (1 - 0)
17:00 Край Суиндън 3 - 2 Транмиър Роувърс (1 - 2)
17:00 Край Челтнъм Таун 0 - 1 Карлайл (0 - 1)
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига
17:00 Край Алдършот Таун 0 - 2 Харогейт Таун (0 - 0)
17:00 Край Барнет 0 - 3 Ебсфлийт Юнайтед (0 - 1)
17:00 Край Брейнтри Таун 3 - 4 Хавант и Уотърлувил (2 - 2)
17:00 Край Бромли 1 - 0 Гейтсхед (0 - 0)
17:00 Край Ийстли 1 - 3 Рексъм (0 - 2)
17:00 Край Лейтън Ориент 1 - 0 Боръм Ууд (0 - 0)
17:00 Край Мейдстоун Юнайтед 1 - 0 Бароу (1 - 0)
17:00 Край Салфорд Сити 3 - 2 Честърфийлд (1 - 1)
17:00 Край Солихъл Муурс 2 - 2 Сътън Юнайтед (0 - 1)
17:00 Край Файлд 4 - 0 Доувър Атлетик (1 - 0)
17:00 Край Халифакс Таун 2 - 1 Дагенъм и Редбридж (1 - 1)
17:00 Край Хартлипул 2 - 1 Мейдънхед Юнайтед (0 - 0)
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия
16:30 Край Елверсберг 0 - 1 Волфсбург (0 - 0)
16:30 Край Кайзерслаутерн 1 - 6 Хофенхайм (1 - 3)
19:30 87' Ерцгебирге Ауе 1 - 3 Майнц 05 (0 - 1)
19:30 87' Оберхаузен 0 - 5 Зандхаузен (0 - 2)
21:45 Ханза Рощок Щутгарт
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион
19:15 Край Селта Виго 1 - 1 Еспаньол (0 - 1)
21:15 1' Виляреал 0 - 0 Реал Сосиедад
23:15 Барселона Алавес
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион
20:00 60' Елче 0 - 0 Гранада (0 - 0)
20:30 45' Луго 1 - 0 Малага
21:30 Алкоркон Спортинг Хихон
23:00 Кордоба Нумансия
Италия - Серия А Италия - Серия А
19:00 Край Киево 2 - 3 Ювентус (1 - 1)
21:30 Лацио Наполи
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1
18:00 Край Гингам 1 - 3 Пари Сен Жермен (1 - 0)
21:00 14' Амиен 0 - 0 Монпелие
21:00 14' Дижон 1 - 0 Нант
21:00 16' Каен 0 - 0 Ница
21:00 15' Монако 0 - 0 Лил
21:00 14' Рен 0 - 0 Анже
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2
16:00 Край Ланс 2 - 0 Троа (0 - 0)
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал
19:00 Край Маринян Жиняк 0 - 1 Тур (0 - 1)
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига
18:00 Край Вакер Инсбрук 0 - 2 Санкт Пьолтен (0 - 1)
18:00 Край Матерсбург 0 - 6 Волфсбергер (0 - 3)
18:00 Край Ред Бул Залцбург 2 - 0 Хартберг (0 - 0)
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига
17:30 Край Аустрия Лустенау 2 - 0 Джуниърс ОО (1 - 0)
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига
17:30 Край Сабаил Баку 0 - 2 Карабах Агдам (0 - 1)
19:30 86' Зира Баку 2 - 1 Кешля (2 - 0)
Албания - Суперлига Албания - Суперлига
17:45 Край Луфтетари 0 - 1 Кастриоти Круя
20:45 КФ Тирана Камза
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига
15:30 Край Лори Ванадзор 3 - 2 Арцах Ереван
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига
16:45 Край ФК Минск 0 - 0 ФК Смолевичи (0 - 0)
18:45 Край Торпедо Жодино 2 - 1 Ислоч Минск (2 - 1)
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А
19:00 Край Локерен 0 - 3 Стандарт Лиеж (0 - 0)
21:00 4' Ваасланд-Беверен 0 - 0 Сент Трюиден
21:00 16' Серкъл Брюж 0 - 0 Зулте Варегем
21:30 Кортрийк Остенде
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза
18:00 Край Вестерло 1 - 3 Унион Сент Жилоаз (0 - 0)
21:30 Тубиз Рьозеларе
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига
18:00 Край Крупа 3 - 0 ГОШК Габела (1 - 0)
18:00 Край Радник Биелина 3 - 1 Младост Добой Какан (2 - 1)
18:00 Край Челик Зеница 2 - 0 Звезда 09 Биелина (1 - 0)
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ
18:30 Край Ботев Пловдив 0 - 1 Локомотив Пловдив (0 - 0)
21:00 15' Ботев Враца 0 - 0 Етър Велико Търново
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ
18:00 Край Ботев Гълъбово 2 - 1 Литекс Ловеч
18:00 Край Кариана Ерден 1 - 2 Струмска Слава Радомир
18:00 Край Поморие 4 - 3 Несебър
18:00 Край Царско Село София 2 - 1 Локомотив Горна Оряховица
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия
19:15 Край Лайънс Гибралтар 0 - 3 Линкс
21:30 Бока Хуниорс Гибралтар Монс Калпе
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига
16:30 Край Чихура Сачхере 0 - 0 Металург Рустави (0 - 0)
19:00 Край Динамо Тбилиси 0 - 0 Самтредия (0 - 0)
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига
16:00 Край Пайде Линнамеесконд 0 - 3 Номе Калю (0 - 2)
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа
18:45 Край Апоел Раанана 1 - 0 Ирони Кирят Шмона (0 - 0)
18:45 Дузп Бней Йехуда 0 - 0 Бней Сахнин (0 - 0)
18:45 Край МС Ашдод 1 - 2 Апоел Хадера (1 - 2)
21:00 13' Бейтар Йерусалим 0 - 0 Макаби Петах Тиква
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия
21:45 Коб Рамблърс УК Дъблин
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига
19:00 Край Вестманаейяр 1 - 0 Кефлавик (1 - 0)
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия
17:00 Край ИР Рейкявик 0 - 2 Акранес
17:00 Край Селфос 5 - 0 Хаукар Хафнарфьордур
19:00 Край Магни Гренивик 0 - 1 Лейкнир Рейкявик
19:00 Край ХК Коупавогюр 4 - 1 Тор Акурейри
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига
11:00 Отл Шахтьор Караганди Астана
16:00 Край Акжайк 0 - 0 Актобе (0 - 0)
17:00 Край Атирау 2 - 1 Тобол Костанай (0 - 0)
Косово - Суперлига Косово - Суперлига
17:45 Фероникели Глоговац Трепча 89 Митровица
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига
18:00 Край Йелгава 0 - 3 Рига ФК (0 - 1)
20:00 56' ФК Лиепая 0 - 1 Метта ЛУ Рига (0 - 1)
Литва - А Лига Литва - А Лига
13:00 Край Лиетава Йонава 3 - 1 ФК Паланга (0 - 0)
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига
21:00 13' Работнички Скопие 1 - 0 Силекс Кратово
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига
19:30 Моста ФК Сейнт Андрюс ФК
19:30 Хамрун Спартанс Флориана
21:30 Слима Уондърърс Валета
21:45 Таршин Рейнбоус Гзира Юнайтед
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
17:00 Край Аскер 4 - 0 Хьонефос
17:00 Край Гроруд 1 - 0 Фрам Ларвик
17:00 Край Нюбергсунд 0 - 5 Елверум
19:00 Край Фредрикстад 3 - 0 Берум
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
14:00 Край Киелсос 2 - 2 ФК Брюне
15:00 Край Видар 2 - 6 Айерсун
16:00 Край Арендал 2 - 0 Вард Хаугесунд
18:00 Край Хьодд 2 - 1 КФУМ Осло
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа
19:00 Край Висла Плоцк 1 - 3 Арка Гдиня (0 - 0)
21:30 Гурник Забже Лехия Гданск
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига
18:00 Край Гарбарния Краков 3 - 2 ЛКС Лодз (1 - 2)
18:45 Край Хробри Глогов 0 - 1 Раков Ченстохова (0 - 1)
21:00 15' ГКС Катовице 0 - 0 Вигри Сувалки
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига
18:30 Край Шавеш 2 - 0 Портимонензе (2 - 0)
21:00 15' Боавища 0 - 0 Бенфика
23:00 Спортинг Лисабон Витория Сетубал
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига
13:15 Край Академика Коимбра 0 - 1 Пасош Ферейра (0 - 1)
19:00 Край Кова Да Пиедаде 2 - 4 Спортинг Ковиля (1 - 3)
19:00 Край Мафра 2 - 0 Витория Гимараеш Б (1 - 0)
19:00 Край Порто Б 1 - 3 Фарензе (1 - 3)
20:00 54' Спортинг Брага Б 0 - 0 Ещорил Прая (0 - 0)
Румъния - Лига I Румъния - Лига I
18:00 Край Астра Гюргево 1 - 1 Дунареа Кълъраш (1 - 1)
21:00 12' Виторул Констанца 0 - 0 Газ Метан Медиаш
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига
16:30 Край ЦСКА Москва 3 - 0 Арсенал Тула (1 - 0)
19:00 Край ФК Краснодар 0 - 1 Спартак Москва (0 - 0)
21:30 Ахмат Грозни Рубин Казан
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига
08:00 Край Луч-Енергия Владивосток 0 - 1 ФК Краснодар-2 (0 - 0)
15:00 Край Том Томск 3 - 0 ФК Армавир (1 - 0)
15:00 Край ФК Тюмен 0 - 0 Сибир Новосибирск (0 - 0)
16:00 Край Шинник Ярославл 1 - 0 Зенит Санкт Петербург 2 (1 - 0)
18:00 Край Авангард Курск 0 - 2 Балтика Калининград (0 - 2)
18:00 Край Факел Воронеж 2 - 0 ФК Химки (0 - 0)
18:00 Край ФК Тамбов 2 - 2 Мордовия Саранск (1 - 2)
18:00 Край Чертаново Москва 2 - 2 СКА-Хабаровск (0 - 2)
19:00 Край ПФК Сочи 0 - 1 ФК Нижни Новгород (0 - 1)
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип
17:00 Край Ардс ФК 1 - 2 Балимина Юнайтед (1 - 0)
17:00 Край Гленторан 2 - 2 Коулрейн (0 - 1)
17:00 Край Дънганън Суифтс 1 - 1 Клифтънвил (0 - 0)
17:00 Край Инститют 2 - 0 Уорънпойнт Таун (1 - 0)
17:00 Край Крусейдърс 0 - 2 Линфийлд (0 - 1)
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига
17:45 Край Нитра 0 - 0 Спартак Търнава (0 - 0)
20:00 56' Железарна Подбрезова 2 - 0 Злате Моравце (1 - 0)
20:00 54' Жилина 0 - 1 Серед (0 - 0)
20:00 62' Земплин Михаловце 1 - 1 Сеница (1 - 1)
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига
17:30 Край Интер Братислава 2 - 1 Петржалка Братислава
17:30 Комарно Дукла Банска Бистрица
17:30 Край ШТК 1914 Шаморин 3 - 1 Дубница
20:00 Попрад Одева Липани
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига
19:00 Край Целие 1 - 3 Триглав (0 - 0)
21:00 12' Алуминий Кидричево 0 - 0 Рудар Веление
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига
20:00 53' Чукарички 0 - 0 Пролетер Нови Сад (0 - 0)
21:00 16' Вождовац Белград 0 - 0 Динамо Враня
21:00 14' Войводина Нови Сад 0 - 0 Бачка Бачка Паланка
21:00 13' Младост Лучани 0 - 0 Земун
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига
19:15 Край Бурсаспор 0 - 0 Кайзериспор (0 - 0)
21:45 Анталияспор Коняспор
21:45 Йени Малатияспор Фенербахче
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига
16:30 Край Хатайспор 3 - 1 Кардемир Карабукспор (2 - 1)
19:15 Край Османлиспор 0 - 1 Гиресунспор (0 - 1)
21:45 Алтънорду Генчлербирлиги
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига
16:30 Край Кармартън Таун 0 - 0 Ландидно (0 - 0)
16:30 Край Кевн Друидс 2 - 3 Ланели Таун (2 - 0)
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига
17:00 Край ФК Лвов 0 - 2 Шахтьор Донецк (0 - 1)
19:30 83' Динамо Киев 1 - 0 Александрия (0 - 0)
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига
18:00 Край Агробизнес Волочиск 0 - 1 Днипро-1
18:00 Край Волин Луцк 3 - 0 ФК Суми
18:00 Край Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 0 Балкани Заря
18:00 Отл Зирка Кропивницкий Кобра Харков
18:00 Край Колос Ковалевка 2 - 2 Авангард Краматорск
18:30 Край Рух Винники 0 - 1 Ингулец Петрово
19:00 Край Металист 1925 Харков 0 - 1 Оболон-Бровар Киев
Унгария - НП I Унгария - НП I
18:00 Край Ференцварош 1 - 1 Пакш (1 - 1)
20:30 43' Диошдьор 1 - 0 Халадаш Сомбатхей
20:30 45' Пушкаш Академи 0 - 0 Кишварда
20:30 45+2' Уйпещ 0 - 1 Мезьокьовешд
20:30 44' Хонвед Будапеща 0 - 2 МОЛ Види
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига
17:00 Край Интер Турку 0 - 1 КуПС Куопио (0 - 1)
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен
17:00 Край ЮЯК Ювяскюля 1 - 2 АС Оулу (1 - 1)
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А
17:00 Край ЙИППО Йоенсуу 0 - 2 ЯПС Ярвенпяя
17:00 Край Кески-Уусимаа 8 - 2 Вааякоски Ювяскюля
17:00 Край МИПА 7 - 3 ЛПС Лааясало
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи
19:30 87' ВВВ Венло 0 - 0 Аякс (0 - 0)
19:30 86' НАК Бреда 3 - 0 Де Граафшап (1 - 0)
21:45 Фортуна Ситард ПСВ Айндховен
21:45 Хераклес АДО Ден Хааг
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига
22:00 Истра 1961 Локомотив Загреб
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига
18:00 Будучност Подгорица Ловчен Цетине
18:00 Край Искра Даниловград 0 - 0 Гарбал Радановичи (0 - 0)
18:00 45' Петровац 0 - 0 Морнар Бар
18:00 Край Рудар Плевля 1 - 2 Сутиеска Никшич (1 - 1)
18:00 Край Титоград Подгорица 2 - 1 Зета Голубовци (1 - 1)
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига
18:00 Край Млада Болеслав 6 - 1 Опава (3 - 1)
18:00 Край Слован Либерец 1 - 1 Бохемианс 1905 Прага (0 - 1)
18:00 Край Фастав Злин 1 - 0 Теплице (0 - 0)
20:00 57' Славия Прага 0 - 1 Баумит Яблонец (0 - 1)
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига
11:15 Край Баник Соколов 2 - 2 Височина Ихлава (0 - 0)
11:15 Край Пардубице 4 - 0 Хрудим (1 - 0)
18:00 Край Витковице 2 - 0 Варнсдорф (1 - 0)
18:00 Край Простейов 0 - 0 Храдец Кралове (0 - 0)
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария
20:30 Биел Биене Йънг Бойс
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига
17:00 Край Малмьо 3 - 0 Трелеборг (3 - 0)
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига
19:00 Край АФК Ескилстюна 1 - 0 Йонкьопинг Содра (0 - 0)
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север
15:00 Край БК Форвард 0 - 1 Сирианска Сьодертале
15:00 Край Рюнинге 2 - 0 Нюкьопинг
16:00 Край Тийм ТГ 0 - 1 Солентюна
17:00 Край Акрополис 3 - 1 Линкьопинг Сити
17:00 Край Вестерос 1 - 1 Сандвикен
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг
15:00 Край Торнс 2 - 0 Утсиктенс
17:00 Край Гребестадс 2 - 0 Лунд
17:00 Край Оскаршхамн АИК 4 - 1 Кристианстад
17:00 Край Шьовде АИК 1 - 3 Мялби
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига
17:00 Край Дъмбартън 1 - 1 Арброут (0 - 1)
17:00 Край Монтроуз 2 - 1 Брихин Сити (2 - 1)
17:00 Край Рейт Роувърс 2 - 2 Ийст Файф (1 - 1)
17:00 Край Стенхаусмюър 1 - 2 Еърдри (1 - 1)
17:00 Край Форфар Атлетик 0 - 0 Странрар (0 - 0)
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига
17:00 Край Албион Роувърс 0 - 1 Елгин Сити (0 - 0)
17:00 Край Анан Атлетик 3 - 1 Куинс парк ФК (0 - 0)
17:00 Край Единбург Сити 3 - 1 Стърлинг Албиън (0 - 0)
17:00 Край Каудънбийт 4 - 0 Берик Рейнджърс (2 - 0)
17:00 Край Питърхед 1 - 0 Клайд (0 - 0)
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата
14:30 Край Партик Тисъл 1 - 3 Селтик (0 - 1)
17:00 Край Абърдийн 4 - 0 Сейнт Мирън (3 - 0)
17:00 Край Дънди ФК 0 - 3 Еър Юнайтед (0 - 0)
17:00 Край Дънфърмлин 0 - 1 Хартс (0 - 0)
17:00 Прод Куин ъф Саут 2 - 4 Сейнт Джонстън (1 - 1)
17:00 Край Ливингстън 0 - 1 Мъдъруел (0 - 1)
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат
23:00 Параду АК КР Белуиздад
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига
01:00 Край Талерес Кордоба 0 - 1 Росарио Сентрал (0 - 0)
03:00 Край Нюелс Олд Бойс Росарио 2 - 2 Индепендиенте (1 - 2)
19:15 Край Дефенса и Хустисия 1 - 1 Атлетико Тукуман (0 - 0)
21:30 Банфийлд Химнасия Ла Плата
23:45 Архентинос Хуниорс Годой Крус
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура
22:00 Аурора Кочабамба Насионал Потоси
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А
22:00 Сантос SP Спорт Ресифе PE
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б
01:15 Край Лондрина PR 2 - 1 Пайсанду PA (1 - 1)
02:30 Край Вила Нова GO 0 - 0 КР Бразил AL (0 - 0)
03:30 Край Фигуерензе SC 1 - 2 Гояс GO (1 - 1)
22:30 Атлетико GO Коритиба PR
22:30 Оесте SP Жувентуд RS
22:30 Форталеса CE Боа MG
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи
22:00 Брагантино SP Наутико PE
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура
22:30 Арагуа Маракай Атлетико Венецуела
22:30 Депортиво Анзоатеги Трухилянос Валера
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура
05:00 Край Петапа 0 - 1 Мунисипал (0 - 0)
22:00 Истапа Сикинала
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза
04:00 Край Макара Амбато 2 - 1 Аукас Кито (1 - 0)
23:30 ЛДУ Кито Текнико Университарио
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига
17:25 Край Ал-Хор 1 - 1 Ал-Шахания
19:35 Ал-Харитият Ал-Араби Доха
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига
14:35 Край Гуанджоу РФ 5 - 2 Чанчун Ятай (3 - 1)
14:35 Край Гуейджоу Хенфен 3 - 1 Шандун Лунен (2 - 0)
14:35 Край Далиан Ифан 2 - 1 Хенан Джануе (1 - 1)
14:35 Край Пекин Ренхе 3 - 0 Пекин Гуоан (2 - 0)
14:35 Край Тиендзин Теда 1 - 1 Дзянсу Сънинг (1 - 1)
14:35 Край Чунцин Лифан 2 - 3 Шанхай ШИПГ (1 - 1)
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура
23:15 Алианса Петролера Патриотас Бояка
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура
03:00 Край Веракрус 0 - 2 Чивас Гуадалахара (0 - 2)
05:00 Край Атлас Гуадалахара 0 - 1 Монаркас Морелия (0 - 1)
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура
03:00 Край Потрос УАЕМ 0 - 1 Минерос де Сакатекас
04:00 Край Атланте Канкун 2 - 1 Алебрихес де Оахака
04:08 Край Корекаминос УАТ 2 - 1 Леонес Негрос де ла У. де Г.
06:30 Край Симаронес де Сонора 1 - 1 Дорадос де Синалоа
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
23:00 Индепендиенте ФБК 3 де Фебреро
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура
21:00 15' Бинасионал 0 - 0 Спортинг Кристал
23:30 Аякучо Депортиво Мунисипал
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига
23:00 Сиатъл Саундърс Лос Анджелис Галакси
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига
12:30 Край Албирекс Ниигата СИНГ 4 - 0 Гейланг Интернешънъл (1 - 0)
15:15 Край Бруней ДПММ 3 - 1 Хоуганг Юнайтед (3 - 0)
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1
18:00 Край Монастир 1 - 2 Стад Тунизиен Тунис (0 - 2)
18:00 Отл Хамам-Лиф Клуб Африкан Тунис
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига
18:00 Край Кизилкум Зарафшан 2 - 0 Навбахор Наманган
18:00 Край Пахтакор Ташкент 4 - 0 Насаф Карши
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
21:00 14' Атенас Сан Карлос 0 - 1 Ливърпул Монтевидео
21:00 Бостън Ривър Серо Монтевидео
21:00 11' Данубио Монтевидео 0 - 0 Монтевидео Уондърърс
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион
02:00 Край Аудакс Италяно Сантяго 3 - 1 Палестино Сантяго (1 - 1)
18:00 Край Сан Луис Килота 0 - 2 Унион Еспаньола (0 - 1)
21:00 15' Антофагаста 0 - 0 Унион Ла Калера
23:30 Универсидад де Чили О'Хигинс Ранкагуа
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига
16:00 Край Полокване Сити 2 - 0 Барока (1 - 0)
19:00 Край Кейптаун Сити 0 - 0 Ламонтвил Голдън Ероус (0 - 0)
21:15 1' Бидвест Уитс 0 - 0 СуперСпорт Юнайтед
21:15 Чипа Юнайтед Блек Леопардс
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1
13:00 Край Поханг Стийлърс 0 - 3 Кьонсан (0 - 1)
13:00 Край Тегу 0 - 2 Улсан Хюндай (0 - 0)
13:30 Край Сангжу Сангму 1 - 1 Чеджу Юнайтед (0 - 1)
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2
12:00 Край Вентфорет Кофу 0 - 1 Ехиме ФК (0 - 1)
12:00 Край Йокохама ФК 2 - 0 Каматамаре Сануки (0 - 0)
12:00 Край Мито Холихок 1 - 0 Джеф Юнайтед Чиба (0 - 0)
12:00 Край Токио Верди 0 - 0 Оита Тринита (0 - 0)
13:00 Край Звейген Канадзава 0 - 1 Фагиано Окаяма (0 - 1)
13:00 Край Мацумото Ямага 0 - 1 Мачида Зелвия (0 - 0)
13:00 Край Омия Ардижа 2 - 1 Албирекс Ниигата (1 - 0)
13:00 Край Ренофа Ямагучи 1 - 2 Киото Санга (0 - 1)
13:00 Край Токушима Вортис 5 - 1 Монтедио Ямагата (2 - 0)
13:00 Край Точиги СК 1 - 0 Ависпа Фукуока (0 - 0)
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка
21:00 Дифаа ел Джадида (Мар) МК Алжир (Алж)

ВНИМАНИЕ!!! Резултатите на живо имат закъснение до 5 минути спрямо, това което виждате на екрана на телевизора или при залозите на живо на букмейкърите. Резултатите на живо имат информативен характер и не служат за пресмятане на резултатите от играта с прогнози или за класиранията и статистиката. Те се смятат и обновяват единствено на база обявените резултати на началната страница на сайта. Все още са възможни прекъсвания и грешни резултати. Надяваме се, скоро да изчисти тези грешки и да постигнем пълна интеграция на резултатите на живо с останалата част от сайта.

bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане