Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Браузърът Ви не поддържа най-новите технологии и за да работят резултатите на живо, трябва да се опреснява цялата страница на всеки 30 секунди. За да използвате пълните възможности на резултатите на живо, Ви препоръчваме да ползвате браузърите Google Chrome или Mozilla Firefox.

Резултати на живо

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига
14:30 Челси Манчестър Юнайтед
17:00 Борнемут Саутхямптън
17:00 Кардиф Фулъм
17:00 Манчестър Сити Бърнли
17:00 Нюкасъл Брайтън
17:00 Уест Хям Тотнъм
17:00 Уулвърхямптън Уотфорд
19:30 Хъдърсфийлд Ливърпул
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип
14:00 Блекбърн Лийдс
17:00 Астън Вила Суонзи
17:00 Брентфорд Бристъл Сити
17:00 Ипсуич Куинс Парк Рейнджърс
17:00 Нотингам Форест Норич
17:00 Рединг Милуол
17:00 Родъръм Юнайтед Болтън
17:00 Сток Сити Бирмингам
17:00 Уигън Уест Бромич
17:00 Хъл Сити Престън
19:30 Дарби Каунти Шефилд Юнайтед
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига
17:00 Блекпул Уимбълдън
17:00 Брадфорд Сити Рочдейл
17:00 Бристол Роувърс Оксфорд Юнайтед
17:00 Донкастър Джилингам
17:00 Лутън Таун Уолсол
17:00 Питърбъро Акрингтън Стенли
17:00 Плимут Бъртън Албион
17:00 Портсмут Флийтууд Таун
17:00 Саутенд Ковънтри
17:00 Уикъмб Скънторп
17:00 Чарлтън Барнзли
17:00 Шросбъри Таун Съндърланд
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига
17:00 Бъри Нотс Каунти
17:00 Гримсби Таун Екзитър
17:00 Йоувил Транмиър Роувърс
17:00 Кроули Таун Нюпорт Каунти
17:00 Линкълн Сити Кембридж Юнайтед
17:00 Макълсфийлд Таун Карлайл
17:00 Милтън Кийнс Донс Нортхямптън Таун
17:00 Моркамб Колчестър
17:00 Олдъм Порт Вейл
17:00 Стивънидж Бороу Крю Александра
17:00 Суиндън Мансфийлд Таун
17:00 Форест Грийн Роувърс Челтнъм Таун
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп
17:00 Алдършот Таун Кетъринг Таун
17:00 Барнет Брейнтри Таун
17:00 Боръм Ууд Дагенъм и Редбридж
17:00 Мейдстоун Юнайтед Лейтън Ориент
17:00 Отл Стокпорт Олтринкам
17:00 Отл Уокинг Уелинг Юнайтед
17:00 Файлд Честърфийлд
17:00 Харогейт Таун Рексъм
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига
16:30 Аугсбург РБ Лайпциг
16:30 Байер Леверкузен Хановер 96
16:30 Волфсбург Байерн Мюнхен
16:30 Нюрнберг Хофенхайм
16:30 Щутгарт Борусия Дортмунд
19:30 Шалке 04 Вердер Бремен
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига
14:00 Арминия Билефелд Гройтер Фюрт
14:00 Хайденхайм Магдебург
14:00 Холщайн Кил Кьолн
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига
15:00 Зоненхоф Гроссашпах Мепен
15:00 Кайзерслаутерн Юрдинген 05
15:00 Мюнхен 1860 Айнтрахт Брауншвайг
15:00 Фортуна Кьолн Енерги Котбус
15:00 Халешер Унтерхахинг
15:00 Шпортфройнде Лоте Оснабрюк
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион
14:00 Реал Мадрид Леванте
17:15 Валенсия Леганес
19:30 Виляреал Атлетико Мадрид
21:45 Барселона Севиля
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион
17:00 Реал Овиедо Осасуна
19:00 Алкоркон Гранада
19:00 Лас Палмас Нумансия
21:00 Кордоба Депортиво Ла Коруня
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1
18:00 Валядолид Б Културал Леонеса
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2
17:00 Витория-Гастейс Баракалдо
17:30 Аморебиета Реал Овиедо Б
18:00 Атлетик Билбао Б Мирандес
19:00 Лейоа Герника Клуб
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3
19:30 Барселона Б Виляреал Б
Италия - Серия А Италия - Серия А
16:00 Рома СПАЛ
19:00 Ювентус Дженоа
21:30 Удинезе Наполи
Италия - Серия Б Италия - Серия Б
16:00 Асколи Карпи
16:00 Козенца Фоджа
16:00 Читадела Бреша
19:00 Кротоне Падуа
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В
21:45 Триестина Тернана
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С
15:30 Паганезе Катания
15:30 Трапани Риети
17:30 Вибонезе Сикула Леонцио
17:30 Реджина Виртус Франкавила
19:30 Матера Казертана
21:30 Юве Стабия Монополи 1966
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1
18:00 Пари Сен Жермен Амиен
21:00 Дижон Лил
21:00 Каен Гингам
21:00 Нант Тулуза
21:00 Реймс Анже
21:00 Страсбург Монако
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2
16:00 Брест Лориен
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига
18:00 ЛАСК Линц Алтах
18:00 Ред Бул Залцбург Вакер Инсбрук
18:00 Хартберг Рапид Виена
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига
15:30 Вакер Инсбрук II Капфенберг
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига
16:00 Габала Нефтчи Баку
18:00 Карабах Агдам Сабаил Баку
Албания - Суперлига Албания - Суперлига
15:00 Кастриоти Круя Кукеси
15:00 Лачи Теута
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига
13:00 Арцах Ереван Лори Ванадзор
14:00 Ширак Гюмри Арарат Ереван
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига
15:00 ФК Минск Динамо Минск
17:00 БАТЕ Борисов Городея
19:00 Шахтьор Солигорск Неман
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А
19:00 Роял Ексел Мускрон Стандарт Лиеж
21:00 Кортрийк Сент Трюиден
21:00 Роял Антверпен Локерен
21:30 Генк Ойпен
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза
18:00 Рьозеларе Унион Сент Жилоаз
21:30 Тубиз Ломел
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига
16:00 Жрински Мостар Железничар Сараево
16:00 Звезда 09 Биелина ГОШК Габела
16:00 Тузла Сити Младост Добой Какан
18:00 ФК Сараево Слобода Тузла
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ
15:00 Славия Септември София
17:15 Ботев Пловдив Черно море
20:00 Лудогорец Разград Левски София
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ
16:00 Локомотив Горна Оряховица Пирин Благоевград
16:00 Локомотив София Литекс Ловеч
16:00 Несебър ЦСКА 1948 София
16:00 Царско Село София Поморие
16:00 Черноморец Балчик Струмска Слава Радомир
18:00 Монтана Кариана Ерден
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия
17:00 Юръп Сейнт Джоузеф
19:15 Глейсис Юнайтед Гибралтар Финикс
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига
14:30 Сиони Болниси Самтредия
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига
16:00 Панатинайкос Паниониос Атина
18:15 Пас Янина Панайтоликос
19:00 Аполон Смирни АЕК Атина
20:30 Лариса Ламия
Дания - Суперлига Дания - Суперлига
17:00 Нордселанд Мидтиланд
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига
13:00 Куресааре Талина Калев
13:00 Пайде Линнамеесконд Вапрус Пярну
16:00 Нарва Транс Флора Талин
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига
17:00 Макаби Тел Авив Апоел Хадера
19:00 Ирони Кирят Шмона Апоел Хайфа
19:15 Бней Йехуда Апоел Тел Авив
20:30 Апоел Беер Шева Апоел Раанана
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига
16:00 Астана Ордабаси Шимкент
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия
17:00 Еносис Паралимни Анортозис
18:00 Аполон Лимасол Ермис Арадипоу
19:00 АЕК Ларнака Докса Катокопия
Косово - Суперлига Косово - Суперлига
15:45 Балкани Суха река Фламуртари Прищина
15:45 Дреница Србица Лирия Призрен
15:45 Феризай Дрита Гниляне
16:00 Прищина КЕК Обилич
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига
13:00 Рига ФК Йелгава
15:00 Вентспилс Спартакс Юрмала
17:00 ФК Лиепая Метта ЛУ Рига
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия
19:00 Ф91 Дюделанж Прогрес Нидеркорн
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига
16:00 Пиета Хотспърс Валета
18:15 Биркиркара Таршин Рейнбоус
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия
15:00 Динамо-Авто Тираспол Сперанца Ниспорен
18:00 Зимбру Кишинев Заря Белци
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен
16:30 Молде Сарпсборг 08
19:00 Сандефьорд Стрьомгодсет
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
16:00 Алта Мос ФК
16:00 Аскер Берум
16:00 Гроруд Фредрикстад
16:00 Елверум Од БК 2
16:00 Нюбергсунд Хьонефос
16:00 Рауфос Фрам Ларвик
16:00 Стабек 2 Мьолнер
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
16:00 Айерсун Вард Хаугесунд
16:00 Арендал Флекерьой
16:00 Братвог Нардо
16:00 Видар Стьордалс Блинк
16:00 Волеренга Осло 2 КФУМ Осло
16:00 Хьодд Киелсос
16:00 Шайд ФК Брюне
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа
16:30 Заглембие Сосновец Миедж Легница
19:00 Шльонск Вроцлав Арка Гдиня
21:30 Лех Познан Корона Келце
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига
16:00 ЛКС Лодз ГКС Ястшембе-Здруй
16:30 Стомил Олщин Пуща Неполомице
17:00 Битовия Битов Одра Ополе
18:45 ГКС Тихи Раков Ченстохова
19:00 Подбескидзе Хойничанка Хойнице
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия
17:00 Кова Да Пиедаде Портимонензе
Румъния - Лига I Румъния - Лига I
16:00 Херманщат Астра Гюргево
21:00 Виторул Констанца Сепси Сфънту Георге
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига
11:30 ФК Оренбург Енисей Красноярск
14:00 Урал Свердловска област Криля Советов
16:30 ФК Уфа Рубин Казан
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига
14:30 Спартак Москва 2 Чертаново Москва
15:00 Шинник Ярославл Луч-Енергия Владивосток
16:00 Авангард Курск Том Томск
16:00 Ротор Волгоград Мордовия Саранск
16:00 Факел Воронеж ФК Тамбов
16:00 ФК Нижни Новгород ФК Армавир
16:00 ФК Химки ФК Тюмен
17:00 Балтика Калининград ФК Краснодар-2
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 СКА-Хабаровск
17:00 ПФК Сочи Сибир Новосибирск
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
16:00 Доманяно Фиорентино
16:00 Кайлунго Космос Серавале
16:00 Тре Фиори Фолгоре Фалциано
16:00 Ювенес Догана Мурата
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип
17:00 Ардс ФК Линфийлд
17:00 Балимина Юнайтед Дънганън Суифтс
17:00 Гленторан Гленавон
17:00 Клифтънвил Уорънпойнт Таун
17:00 Коулрейн Крусейдърс
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига
14:45 Спартак Търнава Сеница
18:00 ДАК Дунайска Стреда Железарна Подбрезова
18:00 Жилина Земплин Михаловце
18:00 Серед Ружомберок
18:00 Слован Братислава Злате Моравце
18:00 Тренчин Нитра
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига
15:30 Комарно Похроние Долна Жданя
15:30 Одева Липани Дукла Банска Бистрица
15:30 Татран Прешов Дубница
18:00 Попрад Партизан Бардейов
19:00 Скалица Петржалка Братислава
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига
15:00 Мура Рудар Веление
17:00 Горица Марибор
19:00 Алуминий Кидричево Домжале
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига
17:00 Вождовац Белград Младост Лучани
20:00 Напредак Крушевац Радник Сурдулица
20:00 Пролетер Нови Сад Мачва Шабац
20:00 Раднички Ниш Земун
20:00 Цървена Звезда Белград Рад Белград
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига
13:30 Касъмпаша Акхисар Беледиеспор
16:00 Истанбул Башакшехир Кайзериспор
19:00 Сивасспор Фенербахче
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига
14:00 Генчлербирлиги Аданаспор
19:30 Балъкесирспор Болуспор
19:30 Газиантеп ФК Юмраниеспор
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига
16:30 Кармартън Таун Бала Таун
16:30 Кевн Друидс Кардиф Метрополитън
16:30 Ландидно Абъристуит Таун
21:30 Дъ Ню Сейнтс Конас Кий
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига
14:00 ФК Мариупол Заря Луганск
17:00 Ворскла Полтава Динамо Киев
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига
13:00 Авангард Краматорск Балкани Заря
15:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни Агробизнес Волочиск
15:00 Зирка Кропивницкий Металист 1925 Харков
15:00 Колос Ковалевка Днипро-1
15:00 Рух Винники Волин Луцк
Унгария - НП I Унгария - НП I
18:00 Дебрецен Пакш
18:00 Диошдьор Уйпещ
18:00 Кишварда Мезьокьовешд
18:00 МТК Будапеща Хонвед Будапеща
18:00 Халадаш Сомбатхей МОЛ Види
20:30 Пушкаш Академи Ференцварош
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен
14:00 Екеняс ИФ АС Оулу
14:00 КТП Котка Яро
14:00 Хака Клуби-04 Хелзинки
14:00 ХИФК Хелзинки КПВ Кокола
14:00 ЮЯК Ювяскюля Каяани
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи
19:30 Екселсиор Витес
19:30 ПСВ Айндховен Еммен
21:45 Утрехт АЗ Алкмаар
21:45 Хееренвеен Аякс
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига
16:00 Рудеш Загреб Осиек
18:30 Истра 1961 Динамо Загреб
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига
14:30 Искра Даниловград Зета Голубовци
14:30 Ловчен Цетине Морнар Бар
14:30 Петровац Сутиеска Никшич
14:30 Рудар Плевля Гарбал Радановичи
17:00 Будучност Подгорица Титоград Подгорица
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига
16:00 Сигма Оломоуц Фастав Злин
18:00 Баник Острава Карвина
18:00 Прибрам Баумит Яблонец
18:00 Словачко Теплице
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига
11:15 Тринец Хрудим
16:30 Простейов Витковице
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига
20:00 Люцерн Тун
20:00 Цюрих Йънг Бойс
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига
18:00 Лозана Спорт Шафхаузен
19:00 Раперсвил-Йона Криенс
20:00 Сервет Аарау
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига
14:00 Малмьо Хамарби
17:00 Далкурд Йоребро
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига
17:00 ГАИС Гьотеборг Ландскрона БоИС
17:00 Дегерфорш Йостерс
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север
15:00 Нюкьопинг Карлстад Юнайтед
15:00 Сандвикен Умео ФК
16:00 Солентюна Рюнинге
17:00 Арамейск-Сирианска БК Форвард
17:00 Линкьопинг Сити Асириска Сьодертале
17:00 Тийм ТГ Вестерос
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг
15:00 Лунд Хускварна
16:00 Мялби Карлскруна
16:00 Одеволд Люнгшиле
17:00 Атвидаберг Енгелхолм
17:00 Оскаршхамн АИК Гребестадс
17:00 Утсиктенс Твоокерш
17:00 Шьовде АИК Торнс
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип
17:00 Ливингстън Дънди ФК
17:00 Мъдъруел Сейнт Джонстън
17:00 Сейнт Мирън Килмарнък
17:00 Селтик Хибърниън
17:00 Хартс Абърдийн
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип
17:00 Алоа Атлетик Партик Тисъл
17:00 Грийнок Мортън Фолкърк
17:00 Дънди Юнайтед Инвърнес КТ
17:00 Дънфърмлин Куин ъф Саут
17:00 Рос Каунти Еър Юнайтед
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига
17:00 Арброут Дъмбартън
17:00 Ийст Файф Брихин Сити
17:00 Монтроуз Еърдри
17:00 Рейт Роувърс Странрар
17:00 Стенхаусмюър Форфар Атлетик
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия
17:00 Каудънбийт Клайд
17:00 Стърлинг Албиън Куинс парк ФК
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига
11:50 Мелбърн Виктори Мелбърн Сити
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат
19:00 КС Константин Олимпик де Медеа
19:45 КАББ Ареридж МК Алжир
19:45 МО Бежая АС Аин Млила
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига
01:00 73' Велес Сарсфийлд 1 - 0 Химнасия Ла Плата (0 - 0)
01:00 72' Дефенса и Хустисия 2 - 0 Талерес Кордоба (2 - 0)
03:15 Колон Санта Фе Ривър Плейт
19:15 Годой Крус Алдосиви Мар дел Плата
21:30 Ланус Патронато Парана
23:45 Бока Хуниорс Росарио Сентрал
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал
03:00 Атлетико Рафаела Олимпо Баия Бланка
18:00 Лос Андес Гилермо Браун
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура
22:00 Университарио Сукре Роял Пари Санта Крус
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А
22:00 Америка MG Гремио RS
22:00 Ботафого RJ Баия BA
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б
01:15 57' КР Бразил AL 0 - 0 Гояс GO (0 - 0)
02:30 1' Сао Бенто SP 0 - 0 Крисиума SC
03:30 Понте Прета SP Фигуерензе SC
22:30 Авай SC Оесте SP
22:30 Боа MG Гуарани SP
22:30 Вила Нова GO Жувентуд RS
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура
21:00 Сикинала Истапа
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига
20:00 Ал Итихад Александрия Петроджет Суец
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза
03:15 Ел Национал Кито Универсидад Католика Кито
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
20:00 Аудас Апастепеке Алианса Сан Салвадор
20:00 Исидро Метапан Фирпо Усулутан
20:00 Мунисипал Лименьо Чалатенанго
20:00 Санта Текла Пасакина
20:00 ФАС Санта Ана Сонсонате
20:00 Хокоро Агила Сан Мигел
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига
17:00 Керала Бластърс Делхи Динамос
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1
11:30 Арема Маланг Бали Юнайтед
14:30 Мадура Юнайтед Персипура Джаяпура
14:30 Персиб Бандунг Персебая Сурабая
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига
17:25 Ал-Араби Доха Ал-Ахли Доха
17:25 Ум Салал Катар СК Доха
19:35 Ал-Райян Ал-Гарафа Доха
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига
14:35 Гуанджоу Евъргранде Пекин Ренхе
14:35 Гуейджоу Хенфен Далиан Ифан
14:35 Чунцин Лифан Хъбей Чайна Форчън
14:35 Шандун Лунен Тиендзин Теда
14:35 Шанхай Грийнланд Тиендзин Цюендзиен
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига
17:45 Ал Салмия Кувейт Казма Кувейт
17:45 Ал Шабаб Кувейт Ал Тадамон
20:05 Кувейт СК Ал Насър Кувейт
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия
18:00 Олимпик Курибга Раджа Казабланка
20:00 Кавкаб Маракеш Дифаа ел Джадида
22:00 ИР Танжер ШР Ал Хосейма
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура
05:00 Атлас Гуадалахара Веракрус
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура
03:00 Потрос УАЕМ Сакатепек
04:00 Атлетико Сан Луис Кафеталерос де Тапачула
05:00 Венадос Алебрихес де Оахака
05:00 Тампико Мадеро Леонес Негрос де ла У. де Г.
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол
06:00 Ийстърн Събърбс Хоукс Бей Юнайтед
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига
16:00 Ал Шарджа Аджман
16:05 Ал Вахда Абу Даби Ал Дафра
18:45 Ал Аин Ал Джазира Абу Даби
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
01:30 ПЛ 3 де Фебреро 0 - 0 Депортиво Капиата (0 - 0)
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура
04:00 Спорт Уанкайо Аякучо
21:00 Бинасионал Университарио де Депортес
23:30 Реал Гарсиласо Унион Комерсио
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига
17:50 Ал Етифак Дамам Ал Ахли Джеда
19:45 Ал Шабаб Рияд Ал Хилал Рияд
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1
16:30 Монастир Хамам-Лиф
16:30 Стад Габесиен Етоил дю Сахел Сус
16:30 УС Татауин Бизертин Бизерта
Узбекистан - Група за Титлата Узбекистан - Група за Титлата
14:00 Металург Бекабад Буньодкор Ташкент
14:00 Навбахор Наманган Бухара
16:00 Пахтакор Ташкент Локомотив Ташкент
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
21:00 Насионал Монтевидео Пенярол Монтевидео
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура
04:15 Хондурас Прогресо Вида Ла Сейба
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион
02:00 31' Унион Еспаньола 0 - 0 Депортес Темуко
18:00 О'Хигинс Ранкагуа Коло-Коло Сантяго
21:00 Курико Унидо Палестино Сантяго
23:30 Унион Ла Калера Уачипато Талкауано
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1
08:00 Кьонсан Сангжу Сангму
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс Поханг Стийлърс
08:00 Тегу Чуннам Драгонс
08:00 Улсан Хюндай Кануън
08:00 Чеджу Юнайтед Сеул
08:00 Чонбук Хюндай Моторс Инчхън Юнайтед
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1
08:00 Вегалта Сендай Саган Тошу
08:00 Шимизу Ес-Пулс Санфрече Хирошима
09:00 Гамба Осака Йокохама Ф-Маринос
10:00 Урава Ред Даймъндс Кашима Антлърс
10:00 Шонан Белмар Консадол Сапоро
13:00 Кавазаки Фронтейл Висел Кобе
13:00 Токио Серезо Осака
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2
09:00 Киото Санга Албирекс Ниигата

ВНИМАНИЕ!!! Резултатите на живо имат закъснение до 5 минути спрямо, това което виждате на екрана на телевизора или при залозите на живо на букмейкърите. Резултатите на живо имат информативен характер и не служат за пресмятане на резултатите от играта с прогнози или за класиранията и статистиката. Те се смятат и обновяват единствено на база обявените резултати на началната страница на сайта. Все още са възможни прекъсвания и грешни резултати. Надяваме се, скоро да изчисти тези грешки и да постигнем пълна интеграция на резултатите на живо с останалата част от сайта.

bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
bet365 футболни прогнози и залози
Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане